VVD wil inzage in jaarcijfers ziekenhuis Wegwerkzaamheden Tienray Vernieuwde Intratuin Venray presenteert zich brommers en scooters! Ook uw maat in badkameruitvoering i yy^cu /nctfwu vtrz&uirfL zyyv. Wolters Assurantiën Meesterdak !R Avond vierdaagse E.H.B.O. Voorlopig geen lezingen meer bij ISIS Lezing over cultuurvogels Lokale Omroep Venray Oud papier Paasmarkt Petrus Bandenschool Ook ander leuke activiteiten tijdens het Powerman- weekeinde Ingezonden Inloopochtend voor mantelzorgers Bi DE GROOT B.V. Venrayse Onderlinge Spiegelglasve rzekering Collecte gehandicapten sport 'Zeg wette geej nog "Oscar" in Overloon Pac PEEL en maas igi-U donderdag 6 april 2000 - Pagina De VVD-fractie verzoekt het college van B&W van de gemeen- le Venray om de mogelijkheden te onderzoeken om alle relevante gegevens voor de politiek beschik baar te krijgen omtrent de finan ciële redenen die ten grondslag liggen aan de gedeeltelijke bestemmingsplanwijziging van het ziekenhuis in Venray. De VVD-fractie is met name geïnteresseerd in een verslaglegging van de beide ziekenhuizen afzon derlijk. De fractie meent dat die mogelijkheid moet bestaan nu het gaat om publiek/private middelen. JAARCIJFERS De VVD-fractie constateerde op donderdag 2 maart tijdens de com missievergadering van de commis sie Sociale Zaken, Werkgelegenheid en Volksgezondheid in de Witte Hoeve dat de heer G. Peters met zijn verklaringen eerder meer vragen heeft opgeroepen dan heeft beant woord. Het was mede daarom dat de VVD-fractie bij monde van haar voorzitter expliciet vroeg of de financiële stukken voor de commis sie beschikbaar zijn. De vraag werd door de heer Peters slechts met 'neen' beantwoord. Iedere motivatie ontbrak. Een dergelijke reactie doet volgens de fractie het eventueel bestaande vertrouwen in een open dialoog geen goed. 'Ieder zichzelf respecterend bedrijf publiceert zon der terughoudendheid de jaarcij fers', stelt de VVD. 'Dat is in ieder geval aan de orde indien sprake is van een bezuinigingsoperatie met gevolgen voor medewerkers'. gemo: en aan- in flexi- den zip 'd en ie van ngrijki i con- Voor al uw dakwerkzaamheden! Tel.: 0478-64056$ en ver te tot de ij wor- daar- >or de vij per nende /uilen, irij; en de rspec- doch rkers. ng en meer De jaarlijkse Avondvierdaagse 'ordt dit jaar gehouden van donder- ag 15 juni tot en met zondag 18 mni. In verband met het pinkster- ;ekend is dit een week later. De Start is vanaf het Schouwburgplein, Ie afstanden zijn 3, 5, 10 en 15 kilo- ïeter. Over enkele weken zullen /ij u via dit weekblad verder informeren. Wilt u nu alvast iets weten dan kunt u terecht bij Gonnie m Ham, telefoon 583765 of bij 3etra Munsters telefoon 580648. Na afloop van de door circa 100 eden bezochte vergadering op 27 naat kon de voorzitter concluderen, de EHBO afdeling Venray tloeit als nooit tevoren. De vereni- ;ing neemt een niet meer weg te ïenken plaats in, in de Venrayse ;emeenschap en is actief bij plusmi- ius 40 evenementen en sportactivi- eiten gedurende het jaar. De vergadering kon zich ook vin- len in aanschaf van speciale verbin- lingsmiddelen om slagvaardiger te ainnen optreden. Ook de aanpas- van contributie en cursusgel- len, waarover een zeer positieve liscussie werd gevoerd, werd lefiatteerd. Alle leden hebben hier- imtrent inmiddels persoonlijk >ericht ontvangen. Punten van zorg blijven: de vaak ie) late aanvraag voor assistentie loor verenigingen en instellingen ls wel het aantrekken van kaderin- iructeurs voor cursussen en herha- ingslessen. Voor dit laatste werd de oplossing ;ezocht in een vergroting van de ■roepen, wat uiteraard tot gevolg leeft, dat men niet onaangemeld fan groep mag wisselen. Vervolgens wordt een dringend teroep gedaan op alle potentiële issistentie aanvragende instanties, lit minstens vier weken of langer fan tevoren kenbaar te maken bij (ndré Grotens. tel. 0478-583050. Het laatste anderhalf jaar heeft itichting ISIS 'eenmaal per maand 'jen lezing georganiseerd over ver schillende onderwerpen over latuurgeneeskunde en spiritualiteit :n intuïtieve ontwikkeling. Door het verlies van onze locatie Huize Loon' in Overloon heeft de itichting besloten om voorlopig ;een initiatieven te ontplooien t.a.v. ezingen. Zodra e veranderingen ilaatsvinden wordt dit weer via de rant bekend gemaakt. De Stichting gaat wel door met iet geven van workshops o.a. Reiki, >io-tensor en intuïtieve ontwikke- g en voetreflex-massage. EVV De Huisvriend uit Venray organiseert een lezing aangevuld Biet dia's over het houden kweken 'an onze cultuurvogels in de breed ste zin van het woord. Dhr. P. Franssen uit Eindhoven, 'oorzitter van de organisatie belangenbehartiging Europese Cultuurvogels en keurmeester cul- uurvogels bij de ANBvV, is uitge- lodigd om deze lezing te verzorgen. )hr. Franssen zal trachten om op al uw vragen een antwoord te geven. En vragen zullen er ongetwijfeld tijn. De lezing wordt gehouden op maandag 10 april in café In den Engel in de Poststraat te Venray, aanvang 20.00 uur. Iedereen die geïnteresseerd is in J vogelsport of in vogels in het algemeen is van harte welkom. De entree is gratis. PEEL EN MAAS on line w w w.vandenmunckhof.nl/ nieuws In het weekend van 7 tot en met 9 april zullen wegwerkzaamheden worden uitgevoerd aan de spoor wegovergang bij de kruising van de spoorlijn Venlo-Nijmegen met de provinciale weg N554 Horst- Wanssum in Tienray. Aanleiding voor de werkzaamheden is het aan brengen van een nieuwe overweg- beveiliging, waarbij tevens de langs de N554 gelegen fietspaden worden doorgetrokken tot over de overweg. Voor het fïetsverkeer worden aparte overwegbomen geïnstalleerd. Door NS Railinfrabeheer wordt van deze gelegenheid gebruik gemaakt om gelijktijdig de bestaande overweg constructie compleet te vervangen door een nieuwe onderhoudsarme die bestaat uit geprefabriceerde betonelementen. Om de overlast voor het wegver keer zoveel mogelijk te beperken worden gelijktijdig de aan de over weg aansluitende wegenwerken uit gevoerd. Met als belangrijkste onderdelen het doortrekken van de fietspaden tot over de overweg en het vervangen van de klinkerverhar ding van de rijbaan, aan weerszijden van de overweg, door een asfaltver- harding. De spoorwegwerken wor den uitgevoerd in opdracht van NS Railinfrabeheer, terwijl de provincie Limburg verantwoordelijk is voor de wegenwerken. Tijdens de uitvoering van het werk zal geen doorgaand verkeer op de N554 tussen Horst en Tienray mogelijk zijn. Ook voor fietsers en voetgangers zal de overweg zijn afgesloten. De afsluiting gaat in op donderdag 6 april om 20.00 uur en zal duren tot maandag 10 april om 07.00 uur. Verschillende omlei dingsroutes worden met borden aangegeven. Volop activiteiten tijdens openingsdagen Het voorjaar staat weer voor de deur. Er staan weer pasgeboren lammetjes in de wei, de krokussen en narcissen pronken met hun bloemen en de bomen ontvouwen hun eerste blaadjes. De kersverse lente staat in het teken van nieuw leven. Een nieuw leven geldt ook voor Intratuin Venray. In de afge lopen maanden is het groene warenhuis rigoreus verbouwd en het resultaat is te zien tijdens de voorjaarsopening. Sinds juni 1999 is Intratuin Venray bezig geweest het pand zo te verbouwen dat het winkelen nog aantrekkelijker wordt. Het begrip funshoppen komt in dit tuincentrum helemaal tot z'n recht. Het enorme assortiment zorgt voor de nodige inspiratie en ideeën, het shoppen kan afgewisseld worden met een bezoekje aan het gezellige tuincafé en kinderen vinden hun vertier in de kinderspeelhoek. Fun ook tijdens de openingsdagen tot en met zondag 9 april. Niet alleen zijn er knallende aanbiedingen en inspirerende demonstraties maar er zijn ook leuke activiteiten voor ouders en kinderen. Voor de kinderen is er heel wat te beleven. Ze kunnen kos- tenloos een rit maken in de paarden- hufkar, ze kunnen meedoen aan een kleurwedstrijd, ze kunnen zich laten schminken en er is een zogenaamde ballonnenclown aanwezig. De ouders kunnen ideeën opdoen tij dens de demonstratie natuur- en voorjaarsarrangementen. Intratuin Venray heeft tal van spetterende aanbiedingen op alle afdelingen, de klant profiteert van de leukste novi teiten tegen aantrekkelijke prijzen. ACTIVITEITEN De openingsactiviteiten vinden plaats op zaterdag 8 en zondag 9 april. Zaterdag zien de activiteiten er als volgt uit: huifkarrit (11.00 tot 16.00 uur), kleurwedstrijd, schmin ken (13.00 tot 17.00 uur), ballon nenclown (10.00 tot 16.00 uur), demonstratie voorjaarsarrangemen ten (11.00 tot 17.00 uur) en een luchtkussen voor de kinderen. Activiteiten zondag: huifkarrit (13.00 tot 16.00 uur), kleurwed strijd, schminken (13.00 tot 17.00 uur), ballonnenclown (11.00 tot 17.00 uur), luchtkussen voor de kin deren en muziek van Connection (13.30 tot 17.00 uur). De komende maanden heeft Intratuin Venray diverse koopzondagen open van 11.00 tot 17.00 uur en wel op de zondagen 9 en 16 april. Tweede Paasdag 24 april, de zondagen 7 en 14 mei. Hemelvaartsdag donderdag 1 juni en Tweede Pinksterdag 12 juni. Op donderdag 27 april van 10.00 tot 12.00 uur bestaat de gelegenheid deel te nemen aan een gratis rond leiding door het vernieuwde groene warenhuis. Hiervoor dienen belang stellenden zich wel vooraf aan te melden bij de klantenservice van Intratuin Venray, telefoon (0478)588585. Op dinsdag 18 april is er van 19.30 tot 21.30 uur een voorjaarsworkshop waarin aandacht wordt besteed aan het maken van een sfeervol vooijaars-/paasarrange- ment. Ook hiervoor dient u zich in te schrijven bij de klantenservice. 'n wandeling dur 't Rooise land Donderdag 6 april sluiten we onze tocht langs de Oostrumse beek af in Geijsteren. Allereerst ga ik met Joof Teewen naar de Rosmolen waar nogal wat aan de omgeving zal ver anderen. Van daaruit gaan we naar de 2e watermolen in Geijsteren en de zandvang. We sluiten onze tocht af bij de monding van de beek aan de Maas maar tij dens de opnames, eind december 1999, konden we hier niet bij komen in verband met de hoge waterstand. Als altijd sluiten we het program ma af met 't Venrods Ketierke. Met ingang van donderdag 6 april is de uitzendtijd van 'n Wandeling dur 't Rooise Land veranderd. Voortaan kunt u op donderdag tussen 18.00 en 19.00 uur luisteren naar de wandeling, de herhaling is als altijd op maandag tussen 18.00 en 19.00 uur. "Waar zijn de Troubadours gebleven" Chris Trines uit Roermond zal te gast zijn van 20.00 tot 22.00 uur bij gastheer Oscar Hovens.Chris is behalve radiopresentator ook de presentator van het TV programma Gaer Gedaon dat maandelijks bij diverse lokale omroepen in Limburg te zien is. Hij brengt zijn eigen persoonlijke keuze op het gebied van Limburgse Luisterliedjes mee, terwijl Oscar Hovens zijn eigen keuze uit Brabant inbrengt, alles onder de noemer "Limburg ontmoet Brabant". Voor deze gelegenheid worden de programma's "Waar zijn de trouba dours gebleven?" en "Gèr Gedoan" samengevoegd. Het programma kan bijgewoond worden in de studio aan de Langeweg (voormalige Dr. Poelsschool). U kunt ook telefo nisch reageren op tel. nr. 0478-51 23 62 Wijziging Programmering Met ingang van 1 april zijn een aan tal programma's gewijzigd: Zaterdag: 10.00-12.00 uur: Weekendkalender 12.00-17.00 uur: Venray Aktueel 18.00-20.00 uur: Alternative Pop en Venrayse Top 10 Maandag t/m vrijdag: 14.00-17.00 uur: Non Stop Dinsdag: 18.00-19.00 uur: Rock 'n Ballads Donderdag: 18.00-19.00 uur: 'n Wandeling dur 't Rooise land 19.00-20.00 uur: Als het maar Duits klinkt Vrijdag: 18.00-19.00 uur: Peelgrass LANDWEERT I II Op woensdagavond 12 april vanaf 18.30 uur halen de Zangers van St. Frans oud papier op in Landweert I II. U kunt uw oud papier vanaf 18.00 uur goedgebundeld aan de straat zetten. Alvast bedankt voor uw medewerking. WIJK ZUID Tafeltennisvereniging Red Stars komt iedere eerste vrijdag van de maand oud papier ophalen in wijk Zuid (tussen Zuidsingel en Bernhardstraat) tussen 18.00 en 20.00 uur. De eerstvolgende datum is vrijdag 7 april. Wij verzoeken u vriendelijk oud papier voor 18.00 uur buiten te.zetten in dozen, zakken of gebundeld. Ook kunt u oud papier brengen bij de container op dinsdagavond van 18.00 tot 20.00 uur en op zaterdag morgen van 09.00 tot 12.00 uur. Tevens kunt u dan spullen kwijt t.b.v. de nog te houden Luikse markt. Ons adres: Kiosk la, wijk Brukske (links van basisschool De Foekepot). Bij voorbaat hartelijk dank voor uw medewerking. Nadere info bij Jac Linders, tel. 588411 of Peter Bouwmans, tel. 589134. Zaterdag 15 april vindt er van 11.00 tot 14.00 uur een paasmarkt plaats op school. Allerlei spel- en/of doe-activiteiten, een restaurant, rad van avontuur en een finaleronde zijn er die dag te vinden. Er zijn mooie prijsjes te winnen, maar vooral de gezelligheid is erg belangrijk. De deuren staan die dag voor iedereen open. Op zondag 7 mei vindt in Venray de jaarlijkse duathlon plaats. Tijdens dit weekeinde zullen, naast de spannende wedstrijden, ook andere leuke activiteiten plaatsvin den. Op zaterdagmiddag 6 mei worden in het centrum van Venray vanaf 13.00 uur door allerlei leuke Disneyfiguren ballonnen en prijs vraagformulieren uitgedeeld. Als u meedoet aan onze prijsvraag dan maakt u kans op één van de leuke powerman-sportpakketten alsmede onze hoofdprijs: een geheel ver zorgde dagtocht voor 2 personen naar EuroDisney in Parijs!! Voor de kleintjes worden er gratis suiker spinnen en popcorn uitgedeeld. Dit alles gaat vergezeld met de gezellige muziek verzorgt door Joekskapel Dikke Mik uit Venray. Omroep Venray zal dan tevens live-verslag van deze activiteiten doen. Op zondagmiddag 7 mei staat er ook veel op het programma. De oudere jeugd kan zich uitleven onder toezicht van een begeleider op een klimwand die geplaatst wordt op het Henseniusplein; tevens zal op dit plein een sportieve info markt worden gehouden. Op de Grote Markt is voor de kleintjes een luchtkussen en een stand waar zij zich lekker kunnen laten schminken in een echte circuspiste. Ook op deze dag zijn de Disneyfiguren aan wezig en worden er gratis suiker spinnen en popcorn uitgedeeld. Sportschool Double Active uit Venray zal om 13.00, 15.00 en 16.00 uur een aantal schitterende sportdemonstraties geven op het podium van het Schouwburgplein. Omroep Venray zal op deze dag haar uiterste best doen de lokale radioluisteraars van het evenement op de hoogte te houden. U ziet: er zijn genoeg redenen om in het weekeinde van 6 en 7 mei het centrum van Venray te bezoeken!! Ziekenhuis (1) J1 donderdag stonden er weer een paar artikelen in de Peel en Maas over ons ziekenhuis. Ik wil hier toch nog even op reageren. Allereerst de O.R. De verhouding: ziekenhuis Venlo heeft elf leden, Venray zes leden. Daar zal voor Venray echt geen winst uit komen. Stel dat de hele O.R. tegen de plan nen stemt, dan kan je ze misschien een paar maanden tegenhouden. Als laatste mogelijkheid kan je de rech ter inschakelen. Die kan eventueel zeggen dat de plannen voorlopig niet uitgevoerd mogen worden. Maar uitstel is nog geen afstel. Maar ik dank dat het hooit kult om de O.R.-leden van ziekenhuis Venlo mee te krijgen. Die kijken naar hun eigen belangen en willen geen con flict met hun directie. Dat is de ellende met een overkoepelende O.R., Venray had zelf een O.R. moeten hebben. Zoals het nu is, sta je zwak. De cliëntenraad heeft al helemaal geen macht, ze kunnen wel advies geven, maar dat kan de directie zo naast zich neerleggen. Dus de bal komt nu bij de gemeenteraad te liggen, waar die ook hoort. Als het fout gaat met ons zieken huis ligt de schuld bij de gemeente raad. Er wordt nu ineens extra geld bij minister Borst gevraagd. Als we het niet krijgen kan er naderhand gezegd worden: 'we hebben het geprobeerd, we krijgen het niet', dus over en sluiten. Ik las ook dat er onderzocht wordt of er iets te regelen is op het punt Mantelzorgers zijn mensen die zorgen voor een familielid, part ner, vriend of vriendin met een ziekte of handicap. Synthese, unit Venray, organi seert elke eerste woensdag van de maand een inloopmiddag voor man telzorgers in het woonzorgcomplex het Sint Joriskwartier, Burgemeester Esserstraat 20 te Venray vanaf 09.30 tot 11.30 uur. Langs deze weg wil Synthese mensen in de gelegenheid stellen om met elkaar in contact te komen om zo ervaringen uit te kunnen wis selen, elkaar te steunen of om een gezellig praatje te maken. De inloopochtenden zijn bedoeld voor alle mensen in Venray die met de zorg voor een zieke en/of gehandi capte persoon te maken hebben. Voor vragen of informatie kunt u terecht bij Synthese, unit Venray, afdeling ouderenwerk, tel. 517317. van,vervoer. Dat is wel het allerlaat ste waar we ons mee bezig moeten houden. Het ziekenhuis moet blij ven zoals het nu is, geen onderdelen naar Venlo. We hebben een gemeenteraad gekozen om voor de belangen van de inwoners van Venray op te komen, en niet anders! Aad Hartevelt, Venray Ziekenhuis (2) Wie zijn degene die het Venrayse ziekenhuis willen uithollen??? Kunnen die niet ontslagen wor den??? Jaap Goumans, Venray Ziekenhuis (3) Geachte medeburgers van Venray en omgeving. Het zal u nu wel bekend geworden zijn dat het St. Elizabeth ziekenhuis in Venray door een ziekenhuis op 28 kilometer afstand op termijn dreigt te worden opgeslokt. De directieleden Peeters en Van der Vet hebben recent in De Witte Hoeve een toelichting op hun plannen gegeven, waarin geld en personeel als argumenten werden aangevoerd. De verdediging van beide redenen was bijzonder mistig. Verbazing wekte onder andere het feit dat er geen financieel overzicht geleverd zou kunnen worden van de beide ziekenhuizen afzonderlijk! Dat lijkt op onjuist financieel beheer en vraagt om een accountantsonder zoek. Het personeelstekort blijkt na informatie toch meer een Venloos dan een Venrays probleem. Bent u van mening dat het abso luut van de gekke is: - dat er in een verzorgingsgebied van ca. 60.000 mensen geen vol waardig ziekenhuis is - dat uw baby onderweg naar Venlo in een taxi of eigen auto wordt geboren - dat u minstens 28 kilometer moet rijden om een spoedgeval, zoals een hartinfarct, beroerte of ernstig ongeval behandeld te krijgen (het kan te laat zijn!) - dat u voor ziekenbezoek per keer 56 kilometer moet rijden (over terugdringen van het autogebruik gesproken) - dat een goed en over het alge meen plezierig functionerend St. Elisabeth ziekenhuis moet wijken voor een voorziening op 28 kilome ter afstand - dat, volgens de heer Peeters, niet is terug te vinden hoe de twee zie kenhuizen ieder financieel functio neren? En vindt u: - dat alle ondersteuning wordt verlangd van de Venrayse politiek en via hen nu ook eens van de lan delijke 'moeders' van deze partijen in Den Haag tot in stand houding van een volwaardig ziekenhuis in een verzorgingsgebied van ca. 60.000 inwoners - dat nu wordt vastgelegd dat deze sociale voorziening, waarvoor wij allen betalen, niet op grote afstand gehaald hoeft te worden. En bent u bereid mee te werken aan een actieve, nog op te richten, actiegroep om het zeer belangrijke St. Elisabethziekenhuis volwaardig in stand te houden? Knip dan onder staande bon uit, vul in wat u er van vindt en welke steun u wilt geven. Ja, ik ben het volledig eens met het in stand houden van het zeer belangrijke St. Elisabeth ziekenhuis in Venray! Naam: Adres: Handtekening Ja, ik ben bereid mij eventueel in te zetten voor een actiegroep. Telefoonnnummer: Contactadres: Theo Michiels, De Aldenweg 13, 5801 HG Venray. tel. 585368. Deskundig van sloop tot finishing touch m U laat zich In onze show room uitgebreid adviseren bij het samenstellen van de bad kamer van uw dromen. Maar hoe krijgt u die droom vervolgens thuis? Wees gerust. Ook voor de complete uitvoering: De Groot. NVOB BOUW GARANT bouw - tegels - sanitair (groots cft Kloosterstraat 18, Stevensbeek. Telefoon: (0485) 38 23 05 Op dinsdag 18 april is er een alge mene ledenvergadering van de Venrayse Onderlinge Spiegel glasverzekering in het zaaltje van café In den Engel, Grotestraat 107. Aanvang 20.00 uur. Agenda: 1Opening door de voor zitter; 2. Notulen van de vorige ledenvergadering; 3. Bespreking financieel verslag 1999; 4. Premievaststelling; 5. Bestuurs verkiezing (aftredend zijn de heren Th. de Vos en J. Duivenvoorde, die zich beiden herkiesbaar stellen); 6. Rondvraag en sluiting. Het Nationaal Fonds Sport Gehandicapten NFSG houdt dit jaar, in de week van 9 t/m 15 april met de hulp van ruim 40.000 collecterende vrijwilligers haar 25e Nationale Collecte voor de gehandicapten sport. Deze jubileumcollecte is meteen het startschot om het imago van de gehandicaptensport definitief om te buigen. 9' Vrijdag 14 april om 20.00 uur in zaal De Ruif te Oirlo: 'Zeg wette geej nog?'. Sef Nabben uit Oirlo zingt eigen liedjes over vroeger en later. Tussendoor zijn er optredens van Accordeonorkest De Pikkeniers o.l.v. Toon Leyssen; Wim Smits en Piet Huys met 'Zin in Zingen'; Frans Coenders als 'Temke'; Henk Schoenmakers, zang en presentatie' video: Piet Arts. Na de pauze gezel lig dansen met Stef en Henk. Iedereen is van harte welkom. De zaal gaat open om 19.15 uur. De entree is vrij. Vrijdag 24 maar jl. heeft zang- en theatergroep Oker uit Overloon haar eerste kaartje, voor de voorstelling Oscar, aangeboden aan burgemees ter Boumans van Boxmeer. Al vroeg die dag ging een, geheel in gala geklede, delegatie van de zang groep in een schitterende limousine en onder politie-escorte richting Boxmeer. Daar werden zij geheel in stijl, door de burgemeester, met hoge hoed en ambtsketen, en onder veel belangstelling ontvangen. Na een korte uiteenzetting over de nieu we voorstelling, kreeg de burge meester het eerste toegangsbewijs aangeboden. Aangenaam verrast door dit schit terende gebaar vertelde hij, dat hij maar vooral ook mevr. Boumans dol was op muziek en zang. Zij kunnen samen een heerlijke avond beleven, wanneer zij in mei de voorstelling van Oscar gaan zien. Met deze actie is de kaartverkoop officieel van start gegaan. Na ruim twee jaar voorbereiding door de zanggroep en haar gelegenheids band, is het nu bijna zover! Zang- en theatergroep Oker brengt u een spektakel op 13, 14 en 20, 21 mei a.s. met haar schitterende voorstelling Oscar; een avond vol glitter en glamour met prachtige zang en muziek uit diverse films van de laatste decennia. De voorstellingen vinden plaats in het gemeenschapshuis in Overloon en beginnen om 20.00 uur. Kaarten a ƒ17,50 zijn te koop bij de Rabobank Overloon, Kapsalon Toine en Slagerij Centen, ook kunt u kaartjes verkrijgen op de openbare kaartverkoop: donderdag 6 en 13 april van 19.00 tot 20.00 uur in het gemeenschapshuis te Overloon. foiled ervj-c hAsetAw-e, US l/OVf Jack de Bruyn tel 0478 583097 's avonds tel 0485 383735 VERZEKERINGEN EN FINANCIËLE ADVISERING Kantoor Venray, Raadhuisstraat 2 tel.: 0478-583097

Peel en Maas | 2000 | | pagina 9