c j Mystery-cabaret- marathon verrast publiek 1 I Samen sterk )t voor succes 'Kwartjesvolk en Boekels kwartierke' 'The world according to... Great Britain' (Sugar Mama in De Bonte Koe )JC Gryphus 2e Lustrum concert Confetti Thais eten in 'de Evenaar' Osdorp Posse Muziek uitvoering Ia&aI 1 GROEP i'l ffa* h 9 Polen stelen kettingzaag Rommelmarkt en veiling in Oirlo 'Zuutjes An' organiseert rommelmarkt PEEL EN MAAS BEZORGEN? MAAS donderdag 30 maart 2000 - Pagina 3 Programma Schouwburg Venray Een mystery-cabaretmarathon, jn spectaculaire muziek- en ansshow uit Moldavië, cabaret iet Bert Klunder en de Bart lupie Theatershow. Volop juziek en cabaret de komende eek tijdens vier voorstellingen in -fpacht jjiouwburg Venray. d> Op vrijdag 7 april vindt het ver- onmg. 0|g plaats van de cabaretmarathon, ie het vorig seizoen de bezoekers ju de tot de laatste stoel bezette chouwburg Venray aangenaam erraste. Een aspect is nu echter nders: wie er gaan optreden zal tot ie avond een geheim blijven. Zeker dat de bezoekers een kwalitatief oogstaande en gevarieerde cabaret- kriieen voorgeschoteld. Ook ïden A-73 ibaret present zal zijn, evenals de ersverse winnaar van een van de [ootste cabaretfestivals van ederland. En ook een merkwaar- ig gezelschap, dat een jaar geleden het Amsterdams Kleinkunst ën c festival in de prijzen viel. En wat te enken van de man die in staat is innen vijf minuten het hele ederlandse alfabet tot nul te redu- eren. Met andere woorden: vier olisten/groepen die allen al een of leerdere cabaretprijzen op hun hebben staan. Uniek in ederland en dit seizoen alleen te Schouwburg Venray. I f anvang 20.00 uur. JOC De internationale faam van het ■oo uii ezelschap JOC uit Moldavië is iral te danken aan de ongeëven- ika ird hoge graad van perfectie die lijknen ansers en musici in hun show laten aange ien. Niet voor niets staat de toevoe- 'academisch' in hun naamge- j: alle medewerkers hebben een irenlange professionele opleiding ap mei an balletschool achter de rug. eukea ovendien zijn de selectie-eisen om sr, eet «worden toegelaten tot internatio- ale tournees extreem hoog. In The olors of Dance presenteert JOC rnieuw een spectaculaire muziek- dansshow. De spectaculaire insgroepen ontketenen een golf an enthousiasme onder het publiek, rwijl de vele kleurrijke kostuums 3t"lu» S'10W lot een 'ust voor hd oog )okpla ^en- De voorstelling op zondag 9 ei til begint om 14.30 uur. BERT KLUNDER Bert Klunder is binnen het ken. 705m: >op, aange- et bei ilet ei leiste vaste ieel ii wereldje van cabaret een absolute aanrader. Naast zijn werk als artis tiek leider van de Cabaretacademie in Rotterdam en als regisseur van onder andere Brigitte Kaandorp en Jeroen van Merwijk is hij de laatste jaren steeds vaker zelf te zien op de vaderlandse podia. In zijn nieuwste programma De Pianostemmer is Jacob Zijlmans hoofdpersoon. Beroeppianoslemmer. Maar wat diezelfde Jacob in zijn vrije tijd doet daar weet niemand het fijne vanBert Klunder is op dinsdag 11 April te zien in Schouwburg Venray. Aanvang 20.00 uur. BART HUPIE De Bart Huüie theatershow is beiden een eigenwijze persoonlijk heid. Dit levert zo nu en dan grote problemen op die alleen opgelost kunnen worden met behulp van het publiek. Het duo zal hier dan ook dankbaar gebruik van maken. Tijdens de show wordt een aantal kinderen op het podium uitgenodigd om hun kennis over dieren en de natuur te testen en hun kunsten wat betreft zang en dans te vertonen. Bart Hupie bezoeken een paar landen waar zij een aantal van Hupie's beste dierenvrienden zullen ontmoeten. 'Bart Hupie en het vreemde geluid' is een productie in samenwerking met de WNF (Wereld Natuur Fonds) Rangerclub. De voorstelling op woensdag 12 april begint om 15.30 uur. Bert Klunder is te zien in zijn nieuwste cabaretprogramma De Pianostemmer (Foto: Ben van Duin). te trap <amei, op :ies, A.s. zondag 9 april speelt de gendarische band Sugar Mama in meAfé De Bonte Koe. Sugar Mama te en «elt sinds '86 haar eigen stijl, oende oogy en blues en dat doen ze de te ca atste jaren bij regelmaat ook in de oe. De band (de naam is ontleend aan bluesstandaard) brengt blues iet een drive, men zou hierbij kun- :n denken aan Howlin Wolf, jeorge Thorogood of Jon Lee lte looker. Het repertoire biedt ruimte 9r verschillende stijlen, ook luntry en folk komen aan bod. deze volume, maar niet in lergie. bescheiden variant van ugar Mama goed aanslaat wordt gelmatig duidelijk. Naast vele oegen hebben de heren gespeeld festivals in binnen- en buitenland op motor-treffen gestaan, ovendien zijn ze te horen geweest jde Vara en NCRV en support-act )or o.a. Rory Gallagher en Dr. eelgood. Aanvang optreden 20.00 uur en entree is ƒ5,-. opwarmer voor Op De Töffel ganiseert het Vierlingsbeekse jon- irencentrum Gryphus in samen werking met stichting Op De Tóffel 'zondag 9 april een open podium X)r regionale bands: Op Ut offelke. De inzet van Op Ut Tuffelke is :n podiumplaats voor het Op De Öffel-festival dat gehouden wordt 'zondag 18 juni. Van alle bands ezich voor dit open podium heb- ïn aangemeld zijn er vijf uitgeno- igd om het strijdperk te betreden, weten: Blind Sight, groovende irdcore uit Grave; h.d. Idaho, 'rankelende gitaarpop uit oxmeer/Vierlingsbeek; Jellygoose, inky covers uit Wanssum; Noise dlution, straffe crossover uit angenboom/Vierlingsbeek en trange Melody, melodieuze gitaar- >ck uit Langenboom. Dit vijftal vertoont ieder een half |ir haar kunsten, waarna een jury winnaar zal kiezen. De volgorde ui optreden wordt door loting Op Ut Tuffelke vindt plaats op todag 9 april in jongerencentrum ïryphus aan de Grotestraat 18a te 'ierlingsbeek. Gryphus is geopend anaf 15.00 uur. De eerste band (egint om 15.30 uur. De entree voor Ut Tuffelke is geheel gratis, eer informatie over Op Ut uffelke is te vinden op internet %//come.to/gryphus Op zaterdag 15 april organiseert close-harmony group Confetti haar 2e lustrum concert. Het concert wordt gehouden in de aula van Gilde Opleidingen, locatie Westsingel 1 te Venray en begint om 20.00 uur. Sinds de oprichting op 10 mei 1990 staat Confetti onder de bezie lende leiding van Gertie Cremers. Tijdens de wekelijkse repetities wordt gewerkt aan een modern, gro tendeels Engelstalig populair reper toire. Tijdens het concert zal dan ook een uitgebreid aanbod uit het reper toire ten gehore worden gebracht. Het 2e lustrum concert brengt muziek uit de jaren 50, 60,70 en 80, en varieert van luistermuziek, musi cal. disco tot popmuziek. Confetti wil proberen om de wijze van presentatie bij concerten aan te passen aan de stijl van de muziek. Ook tijdens dit 2e lustrum concert zijn choreografie en aankleding weer aangepast aan de muziek die zij ten gehore brengen zodat het optreden een lust voor het oor en oog belooft te worden. Voor lief hebbers van zang en show is dit 2e lustrum concert dus een echte aanra der. Wij hopen u dan ook te mogen verwelkomen op zaterdag 15 april. Ter vergoeding van de onkosten vragen wij een toegangsprijs van ƒ10,00 voor volwassenen en voor kinderen onder de 16 jaar ƒ5,00. In de reeks 'eten rond de evenaar' staat op vrijdag 5 en zaterdag 6 mei de Thaise keuken op het program ma. Vanwege de grote vraag is er een tweede avond gepland. Jan Vloet en zijn Thaise vrouw Muuske zorgen voor een traditio neel Thais buffet. Ze zijn eigenaar van het Thaise restaurant The Riverside in Chiang Mai, Thailand. Natuurlijk is er ook weer gezorgd voor entertainment. De evenaar is voor deze gelegen heid weer omgetoverd tot een exo tisch restaurant. De kosten van deze maaltijd bedragen 37,50 p.p. Reserveren is noodzakelijk. De Evenaar ligt aan de Merseloseweg 96 in Venray, tel. 0478-510036. PEEL EN MAAS 'naboimement waard Interesse in een (nieuwe) baan???? Kijk dan snel op pagina 8!!!! Hoe verder met de hazen? Graag wil ik reageren op het arti kel in de Peel en Maas over de hazen in het Odapark. Wat zou het prachtig zijn als de hazen van Sophie Ryder in Venray blijven. Ten eerste omdat de hazen bij veel mensen een warm gevoel oproepen. Maar ook omdat wij in Venray iets hebben met hazen. Niet voor niets zijn wij Pielhazen en daar zijn wij trots op ook. Ergens op een prominente plek. Waar iedereen er van kan genieten, zodat bezoekers zeggen: "Kijk, wat origineel" en wij trots antwoorden: "Dat zijn onze ..«i.cn boodschap pers van de lente. Denk maar aan de Paashaas. En dat is ook het geval met Venray: jong, energiek en on the move. Venray staat voor een strategische keuze: wat en hoe wil len wij ons promoten. Nu, in ieder geval als "jong" en "levenslustig", lente dus! Sophie's hazen zijn daar een prachtig symbool van. Komt er een "Behoud-de- hazen" werkgroep dan wil ik mij daar graag voor inzetten. Betty Bradley Jera '70 presenteert: De voorverkoop van het concert op zaterdag 22 april van de bekende rap-formatie Osdorp Posse met in het voorprogramma Blind Justice is inmiddels begonnen. Blind Justice speelt vette groovende powercore of te wel vettere en strakkere 'Bloed uit je Oren' herrie. Een rauwe strot brengt de sociaal psychologische teksten heftig, maar toch met melo die. Al menig zaal heeft er aan moe ten geloven. Blind Justice is name lijk een stoomtrein die in minder dan 5 seconden van nul tot 120 optrekt en doorraast tot het onver biddelijke einde. You gotta move or die!!! In het vooroptreden van de Osdorp Posse heeft Blind Justice inmiddels haar sporen verdiend op menig groot podium (Tivoli, Paradiso. Night Town, Pkard, Noorderligt etc.) en natuurlijk niet te vergeten op Pinkpop en Racism Beat It. Tevens zal Blind Justice ook samen met Osdorp Posse optre den. Osdorp Posse heeft onlangs eén nieuwe CD opgenomen, deze CD komt 15 april in de winkels. Deze CD, genaamd Kernramp, is de 8e CD van Osdorp Posse. Osdorp Posse is de voortrekker van de bloeiende Nederhop-scene. Vanuit de Amsterdamse buitenwijk maakt de groep hiphop, inderdaad: Seda, IJsblok.King en Def P. weten de vraag of die stijl niet heel erg gebonden is aan de zwarte Amerikaanse jongerencultuur zoals die zich in de ghetto's afspeelt, moeiteloos te omzeilen. Aanvankelijk door die hele heftige teksten uit de gangsta rap letterlijk in het Nederlands te vertalen, wat nogal hilarische wendingen tot gevolg had. Maar voorman Def P. heeft zich in de loop der jaren ont wikkeld tot een heus rijmkunste naar, die zijn persoonlijke ervarin gen en zijn kijk op de wereld verwoordt in heel oorspronkelijke teksten met rijm vondsten die abso luut tot de beste straatpoëzie gere kend moet worden. Ook hun muziek is absoluut klasse, doorspekt met old school-effecten (Def P. rapt al vanaf 1986) en andere funky verras singen. Osdorp Posse stond al op de festival en podia zoals hierboven vermeld, maar stond in 1998 ook op het Jera Open Air festival. De zaal is open om 20.00 uur en de entree bedraagt ƒ15,-. Voorverkoopadres Jera '70, Peter Janssenweg 12 te Ysselsteyn. Je kunt kaarten reserveren op tel. 0478-541613 of via Jera 70@hot- mail.com, je moet ze dan wel mini maal een week voor het concert op komen halen. Bel (0485) 381845 of bezoek onze website www.penr.nl/oeletons Vrijdag 14 april wordt er een muziekuitvoering in de aula van het Kunstencentrum verzorgd door leer lingen van Jan Voermans en Patrick van Gerven; drums, combo's, marimba, elektrische gitaar en akoe stische gitaar. Aanvang van de uitvoering is 19.30 uur. Iedereen is van harte wel kom en de toegang is gratis. Krachten worden gebundeld. Samen met een deskundige partner bepaalt u de strategie. Wij kennen het spel, de regels. Weten dat winnen of verliezen afhangt van een nauwe samenwerking. Het resultaat: uw bedrijf op voorsprong. ACCOUNTANCY - BEDRIJFSKUNDIGE ADVISERING - FISCAAL ADVIES - JURIDISCH ADVIES - LOONSERVICE - PZ-CONSULTANCY AUTOMATISERING Doe uw voordeel met REGIOKANTOOR VENRAY LEUNSEWEG 51. POSTBUS 60, 5800 AB VENRAY, TEL.: (0478) 5825 56, FAX: (0478) 51 15 66 het belastingadvies van de maand elders ih deze krant. OVERIGE KANTOREN: HEERLEN - HORST - MAASTRICHT PANNINGEN - ROERMOND - SITTARD VALKENBURG - VENLO - WEERT I www.aagroep.nl Zin in een avondje lachen of ijzersterke muziek? Als zaterdagmiddag 8 april de kleintjes zich uitgebreid hebben ver maakt met clown 'Dobbel', is het daarna de beurt aan de (grote) lief hebbers van humor en ongein. Voor de zaterdagavond denkt de organisatie namelijk met het con tracteren van 'Boekels Kwartierke', 'Street Corner' en 'Kwartjesvolk' een ijzersterk programma te kunnen pre senteren: veel humor, afgewisseld en in combinatie met allerlei lekker in het gehoor liggende muziek. De buikspieren worden weer aardig op de proef gesteld, dus ga genieten en overtuig u zelf. Als u vindt met de carnaval'al genoeg gelachen te hebben is de vrijdagavond een betere aanrader. Samen met de band 'Trade Mark', die een flitsende rock roll show zal weggeven, gaat de zaal op vrij dagavond 7 april ongetwijfeld uit haar dak: onmogelijke acts, volop theater en maffe gekkigheid, gelar deerd met veel schitterende muziek van allerlei stijlen zoals rap, rock, smartlappen, carnavalsnummers, hardrock etc. Niets is de BZB dus te gek. Vrijdag 7 april nadert. Het is nu dus nog een kwestie van geduld, rustig wachten tot BZB in Leunen speult! Gezien de ervaringen van de laat ste jaren (zo scoorde de BZB onlangs in Uden 4000 bezoekers) is het raadzaam tijdig uw toegangs kaarten te kopen. Kaarten voor beide avonden zijn te verkrijgen bij het Texaco-tankstation in leunen. Goederen- en dienstenveiling Op zondag 9 april zal ter afslui ting van het feestweekend de derde goederen- en dienstenveiling plaats vinden. De grote hijskraan van de fa. Van Rattingen is ook dit jaar weer een grote publiekstrekker. Vanwege de regen moest de kraan vorig jaar immers voortijdig het veld ruimen. Vanaf een hoogte van 50 meter is Leunen (en omstreken) voor de durvers onder u opnieuw te bewonderen. Het gehele feestweekend vindt plaats in en bij de grote tuinbouw- loods aan de Veulenseweg, die voor deze gelegenheid speciaal omge bouwd is tot een gezellige en sfeer volle feestzaal. Nieuwe deeltentoonstelling in het Odapark Zondagmiddag 9 april om 15.00 uur wordt in het Odapark de nieuwe deeltentoonstelling van 'The world according to... Great Britain' geo pend. Tijdens deze tentoonstelling zijn werken van vier Britse kunste naars te bewonderen. Iedere geïnte resseerde is van harte welkom om bij de opening aanwezig te zijn. David Hepher Het werk van David Hepher ligt op hei snijvlak van conceptueel en traditioneel. Zijn onderwerpen lopen uiteen van levensgrote voor gevels van vinex woningen tot monumentale torenflats. Hepher schildert niet alleen met verf maar ook met beton. Zijn monumentale doeken zitten vol graffiti van plaat selijke hooligans, kindertekeningen en stadsgezichten van Italiaanse grootmeesters. Het effect is des oriënterend. Paul Neagu Paul Neagu werkt met tegenge stelde materialen als metaal en hout. Zijn werk valt op door formele zui nigheid en stoerheid. Ze dienen eer der als aanwijzing dan als uitge werkte vormen. De sculpturen bevatten samengevoegde ideeën en tekens naar een diepere wereld. John Davis Davies' manier van werken is een hardnekkige zoektocht naar de plaats waar sculptuur en mensheid elkaar ontmoeten. Davies is ervan overtuigd dat zijn kunst simpel moet zijn: 'Wat ik werkelijk wil is een kamer vullen met een figuur die niets doet'. Davies maakt zijn figuren zicht baar op een manier die onze sociale alertheid en sympathie aanscherpt. Hij maakt geen amusement en dat is een compliment voor de kijker. Graham Dean Deans schilderijen zijn kleurrijk en figuratief. Eén van Deans interes ses is de verandering van de man/vrouw relatie. Ontstaan onder druk van onze westerse samenle ving. De wisselingen in deze relatie worden geremd door de aard van zowel de mannelijke als de vrouwe lijke psyche. De eerste deeltentoonstelling is ëen daverend succes geweest en is nog te bezichtigen tot en met 2 april. Van 4 tot 8 april zal het Odapark gesloten zijn, de tuin blijft toegan kelijk. om de nieuwe tentoonstelling voor te bereiden. De beelden van Sophie Ryder blijven tijdens de nieuwe tentoonstelling staan. Het Odapark is een centrum voor moderne kunst en is gelegen aan de Merseloseweg 117 tegenover het St. Elisabeth ziekenhuis. Het Odapark is elke dag, behalve maandag, geo pend van 11.00 tot 17.00 uur. De entree is vrij. Voor meer informatie kunt u con tact opnemen met het Odapark, tel. 0478-513690. De bestuurder en twee inzittenden van een bestelbus zijn maandag avond aangehouden op de St. Antoniusveldweg in Venray. @A11- mag-inspr:Het betreft drie Polen in de leeftijd van 24, 25 en 46 jaar. Zij wórden ervan verdacht eerder die avond een kettingzaag te hebben gestolen op de Vonkelseweg. De kettingzaag werd aangetroffen in de bus. De bestelbus reed zonder ver lichting over de Zuidsingel toen hij werd gesignaleerd door een surveil lanceauto. De bestelbus reed zich op de St. Antoniusveldweg vast. Na ademanalyse op het bureau bleek de 46-jarige bestuurder tevens teveel alcohol te hebben gedronken. Hij kreeg een rijverbod voor 3 uur. Alle drie de verdachten zijn ingesloten. PEEL EN MAAS on line w vvw. vandenmunckhof.nl/ nieuws De organisatie van de rommel markt en veiling, die op zondag 9 april in Oirlo gehouden wordt, is in handen van Muziekvereniging Ons Genoegen. Deze muziekvereniging bestaat uit het jeugdorkest, de drum band en'de fanfare. Daarnaast vor men een 20-tal leden de bekende blaaskapel De Kelderband. De ca. 120 leden tellende vereni ging heeft jaarlijks veel geld nodig voor de aanschaf en het onderhoud van haar instrumenten. Daarom wordt ook in het nieuwe millennium de bij vele vaste bezoe kers bekende vlooienmarkt weer gehouden. Rondom en in gemeen schapshuis De Linde is het dan weer een gezellige drukte. De start hier van is om precies 13.00 uur! De Goederen- en Dienstenveiling, vorig jaar meteen een succes, zal ook dit jaar weer een vervolg krij gen. De bezichtiging van de leuke producten en welkome, en soms maffe diensten start eveneens om 13.00 uur. De veiling onder leiding van Peter Gommans en Jan Nelissen begint om 14.00 uur. In 'De Linde' is een catalogus met de meer dan 100 goederen en dien sten verkrijgbaar. Op deze catalogus staat een lotnummer waarmee de aanwezigen een half varken kunnen winnen. Toegang en loterij zijn gratis. Wij nodigen u uit om op 9 april vanaf 13.00 uur te komen romme len en om een bod uit te brengen op één of meer van de zeer aantrekke lijke aanbiedingen. Zondag 16 april is er weer een grote rommelmarkt die gehouden wordt in wijkcentrum 't Schöpke in Veltum. De opbrengst wordt gebruikt om de noten van Zuutjes An nog beter te laten klinken in bin nen- en buitenland. U kunt 'goede rommel' kwijt op de zaterdagen 8 en 15 april in 't Schöpke tussen 10.00 en 14.00 uur. Bent u niet in de gelegenheid dit zelf te brengen dan komen wij het graag halen. Telefoonnummer van 't Schöpke is 510290. Bel 8 of 15 april tussen 10.00 en 14.00 uur of geef het even af bij 't Schöpke. Grote meubelstukken en witgoed nemen we niet aan i.v.m. de ruimte enz. Dus mensen in en buiten Veltum: kom zondag 16 april naar onze grootse rommelmarkt. Kom op tijd tussen 112.00 en 14.00 uur want op is op. De entree bedraagt ƒ2,50 per persoon. Wil jij of andere bladen zoals E3 JOURNAAL WEEKENDLOOP DE TELEGRAAF Neem dan contact op met Verspreidingsburo "PERIODIEK" Tel. 582877 Noorderhof 6 Venray ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van R. Bruins, B. van Casteren-van Gils, R. Gabeler, M. Lucassen, F. Sch- meetz, H. Schraven, M. van Tiel, I. van Tiel-Knoppen en J. Wittgen: Allen tij dens weekend- en avonddienst bereik baar onder tel. nr. 0478-632800 za: M. LUCASSEN, Stationsweg 60a, tel. 632800 zo: J. WITTGEN Langstraat 106, tel. 632800 Weekenddienst voor de patiënten van A. Coenen, P. Corver, P. Henkes. R. Keijzer, L. Keijzer-Bors. G. van Loon. E. de Muinck Keizer. M. Van Straaten, J. de Vocht: R. KEIJZER, tel. 0478-541777 Spreekuren van 10.00-11.00 en van 17.00-18.00 uur in het ziekenhuis Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKENVERVOER Tel. 077-3575757 ONGEVALLEN Tel. 112 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN ANTONIUISVELD Stationsweg 60d, tel. 584877 van vrijdagavond 18.00 uur tot volgen de week vrijdag. Openstelling: zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 11.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: H. JANSSEN, tel. 587273 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK VEN RAY Oude Oostrumseweg 26. Voor spoedge vallen zijn wij dag en nacht bereikbaar, tel. 581336 of 586457 E.M. Ruymbeek, J.M. van Winden, W.H. de Vocht, R.C. Goedegebuure, V. Geurts, R. Eelderink, G. Gelling en mevr. H. Loonen R. GOEDEGEBUURE en R. EEL DERINK DIERENARTSENPRAKTIJK OOS TRUM W. LOONEN Mgr. Hanssenstraat 42, Oostrum tel. 582690 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de verloskundige praktijk Venray. Van donderdag 20.00 tot maandag 8.00 uur R. v.d. REIS, tel. 06-22922151 WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de verloskundige praktijk Venray worden vanaf maandag 08.00 tot donderdag 20.00 uur waarge nomen door: H. v. EERTEN, tel. 06-22922151 Afspraken maken 's middaas tussen 18.00 en 19.00 uur. tel. 06-22722996 INFORMATIECENTRUM GEES TELIJKE GEZONDHEIDSZORG Tel. 0478-527066 maandag-donderdag 09.00-17.30 uur MELDPUNT VOOR HULP, ADVIES EN INFORMATIE Tel. 0478-584444 Bereikbaar elke werkdag van 9 tot 12 uur. Na genoemde tijd, tijdens feestda gen en weekend is het Meldpunt bereik baar via het antwoordapparaat. Aangesloten instellingen/organisaties: Algemene Hulpdienst, Gehandicapten Platform Venray. Synthese Venray- Instituut voor Zorg en Welzijn PEEL EN MAAS Nieuwsblad voor Venray en omstreken 5801 BH Venray Postbus I 5800 AA Venray Tel. 0478-582727 Fax 0478-510916 e-mail: peelenm@ref.nl Redaktie Genit Band Ron Koenen Henk Lammen Christ van den Munckhof Bezorging Donderdagmiddag/avond Bezorgklachten Op bovenstaand adres. Telefonisch, uitsluitend tot vrijdag 17.00 uur. Nabezorging gebeurt tot uiterlijk dit tijdstip. Advertentietarieven: Op aanvraag verkrijgbaar. Aanleveren advertenties: Uiterlijk woensdag'10.00 uur. Aanleveren kopij: Sport- en verenigingsnieuws tot uiterlijk dinsdag 10.00 uur.

Peel en Maas | 2000 | | pagina 3