7 HALVE PRIJS t z4oumans eiqmwijfê Voor al uw rouwbloemwerk LEKKER BETAALBAAR ETEN EN DRINKEN OP HET CULTUURPLEIN Nieuw: Lloyd loom stoelen Let op: I- Ummenthun nu 10,95 nu 3,25 Mit de vastelaovend hebben weej vur ollie enne spesjale kaart Weej zien dan ope van 17.00 tot 20.30 uur Nu laatste winterrestanten voor de LAATBU UW VERDRIET ONZE ZORG EEN QQ5TZUN fzo Arts t t GRAFMONUMENTEN peel en maas Cflfmeer cfan 40jaar ucvperse Qlitoaarton cfern emincj Telefoon (0478) 588889 Dag en nacht bereikbaar Langeweg 99 Tk Ikenm vm Amtfd INFORMEER OOK EENS NAAR DE MOGELIJKHEDEN VOOR GROEPEN EN BORRELS 'KEMPWEG 2B 5801 VS VENRAY TEL. 0478-580600 GERARD STOKS MEUBELEN IN DE MOLEN (3 jaar garantie) Deze week veel nieuw teak o.a. kasten en tafels Nu nog meer keuze uit: Antiek grenen Koloniale meubelen (Teak) (Geloogd) grenen Massief eiken Maat werk (o.a. computermeubelen) Alles met garantie en scherpe prijzen Altijd aanbiedingen vernieuwde openingstijden: donderdag van 13.30-18.00 uur vrijdag van 13.30-20.00 uur zaterdag van 09.00-16.00 uur andere dagen op afspraak Sportlaan 10 (in de molen) 5801 AH Venray Tel.: 0478-581101 mobiel: 0654914131 Brood- en banketbakkerij Specialiteit in Limburgse Vlaai Vrijdag 25 februari en zaterdag 26 februari 1 kersenvlaai 3 meergranencroissants Brood en banketbakkerij J. Ummenthun Veltumse Kleffen 58 «Venray «Tel. 0478 - 580934 Kiosk 22a Venray - Tel. 0478 - 582738 Paterslaan 15 5801 AS Venray tel. 0478-581869 '**"*>"2 5801 BH Venray T*0** Showroom in Oeffeit Groesbeek 25 jaar garantie op verzakking en materiaal. donderdag 24 februari 2000 - Pagina 23 ssintratuin Langstraat 133, Tel. 0478-588585^ U zoekt een partner? Veel mensen zijn op zoek naar een duurzame relatie Nederlands grootste relatiebureau met vele duizenden ingeschreven partnerzoekenden geeft u pas écht kans van slagen. Wij hebben een uniek systeem. Naast onze persoonlijke begeleiding bepaalt u zélf met wie u in contact komt. Méér dan 90.000 mensen vonden via onze stichting een partner. Belt u mij voor meer informatie en kom vrijblijvend langs. Ik laat u dan onze succesvolle werkwijze zien.1 Mevrouw v. d. Voort 0478 - 588691 Aangesloten bij de Geschillencommissie Relatiebemiddeling S t i c h t i n Date Gerrit Arts Brienshoekweg 6 5809 EW Leunen 24 uur bereikbaar op: Tel: 0478-515221 - geleiding bij uitvaart Haar handen hebben voor ons gewerkt, haar hart heeft voor ons geklopt, TT haar ogen hebben ons tot Ixt laatst gezocht JF Zij heeft haar taak volbracht. •ff Zij ruste m vrede. Na een leven dat getekend werd door eenvoud, goedheid, bezorgdheid, eerlijkheid en liefde, is plotseling van ons heengegaan, onze zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Roos van Lipzig sinds 1964 weduwe van Tinus Strijbos in de leeftijd van 95 jaar. Ysselsteyn, Harry ep Mariet Deume, Bets en Jan Melderslo, Nelly en Paul t Ysselsteyn, Jan Melderslo, Mia en Piet Venray, Piet en Nellie Ysselsteyn. Jozeft en oma's kleinkinderen en achterkleinkinderen Horst, 22 februari 2000 Corr. adres: Familie Strijbos, Litsenbergweg 15,5813 CE Ysselsteyn. De plechtige uitvaartdienst waarin wij voor het laatst rond moeder samenzijn, zal plaatshebben zaterdag 26 februari a s. om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Oda te Ysselsteyn, waarna wij haar te rusten zullen leggen bij vader op het R.K. kerkhof aldaar. Bijeenkomst voor de uitvaartdienst in de kerk. Ér zal vrijdag om 19-00 uur een avondwake voor haar worden gehou den in de bovengenoemde kerk Moeder ligt opgebaard in het Uitvaartcentrum Horst, aan de Dr. v.d. Meerendonkstraat te Horst, waar U persoonlijk afscheid van haar kunt nemen, vrijdag na de avondwake. Gelegenheid tot schriftelijk condoleren voor beide diensten, achter in de kerk. Zij die geen kennisgeving mochten ontvangen, gelieve deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Samen hebben wij de strijd gestreden, tiet was wel heel hard en zwaar. Os moeder heeft gelukkig niet veel geleden. In onze geest blijven wij bij elkaar. Wij allen hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was een grote vreugde dit in saamhorigheid voor je te mogen doen. Je was voor ons een lieve moeder, schoonmoeder, oma en over grootmoeder. We konden altijd op je rekenen. We zullen je missen. Mien van Cuijck Johan Rongen Zij overleed in de leeftijd van 81 jaar. Kamp-Lintfort (D), Annie en Dieter Mill, Jan en Wilhelmien Venray, Wil en Hay Venray, Harrie en Mieke Venray, Wim t en Willy Kleinkinderen en achterkleinkinderen Venray, 19 februari 2000. Corr. adres: Leunseweg 33, 5802 CG Venray. De plechtige uitvaartdienst heeft plaatsgevonden op donderdag 24 februari jl. in de dekenale kerk van St. Petrus' Banden (Grote Kerk) te Venray, waarna wij haar bij Pap en Wim te rusten hebben gelegd op de gemeentelijke begraafplaats "Boschhuizen" aldaar. ..is het er dan toch van gekomen M.i.v. 1 maart 2000 wordt Feestzaal 't Anker in Merselo overgenomen door Frank en Christel Welten-Janssen Wij willen onze klantenkring uit nodigen om samen met ons deze voor ons zo'n mooie periode af te sluiten 27 februari 2000 van 18.00 tot 23.00 uur Laten we er een gezellige avond van maken onder het genot van drankjes met muzikale omlijsting Wilma, Thieu en Kim Thielens begrafenis en crematie onderneming Ia tersstraat 25 5801 Venray telefoon 0478 55 01 50 Venrayseweg 104 5961 AJ Horst telefoon 077 398 70 99 Wj zijn dag en nacht bereikbaar onder telefoonnr. 0478 550150 Wij zijn overvallen door het bericht van het onver wachte overlijden van onze oud-bestuursvoorzitter De heer Lambert Laurensse Wij denken met veel respect terug aan Lambert Laurensse. Hij heeft veel betekend voor de culturele ontwikkeling van Venray in het algemeen en voor Schouwburg Venray in het bijzonder. Hij was één van de stichters van ons theater en leidde energiek en slagvaardig een bestuur dat de basis legde voor een volwaardig en succesvol podium voor theaterkunst. Wij zijn hem daarvoor zeer dankbaar. Hij was een markant persoon. Hij heeft ons veel gegeven. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte bij het verwerken van het verlies van Lambert Namens het bestuur van Schouwburg Venray Charles de Vilder, waarnemend voorzitter Namens de directie van Schouwburg Venray Peter de Neef, directeur Als je 101 jaar oud geworden bent. Gezond van lichaam en geest, Dan kun je rustig stellen, Het is goed geweest. Bedroefd, dat zij van ons is heengegaan, maar dankbaar voor het feit dat wij haar zo lang in ons midden moch ten hebben, is heden overleden, onze lieve ma, oma en "kleine oma" Toos Engelen weduwe van Wim van Horen eerder weduwe van Christ Strijbos Roermond, 20 december 1898 Eindhoven, 23 februari 2000 Rosmalen, Harry t en Ans Australië, Piet t en Bets Venray, Nell en Dick t Australië, Ton en Mon Australië, Christ en Delene USA, Betsy en oma's klein- en achterkleinkinderen Imkerstraat 6-542, 5623 DL Eindhoven. CorrespondentieadresSchouwburgplein 3 5801 BV Venray. Wij zullen voor het laatst met ma samenzijn tijdens een plechtige uitvaartdienst op maandag 28 februari om 11.00 uur in de kapel van Kronehoef, ingang Kloosterdreef 23 te Eindhoven. Bijeenkomst in de kapel om 10.45 uur. Gelegenheid tot schriftelijk condoleren voor de dienst achter in de kapel. Dankbetuiging Afscheid nemen van iemand waarvan je zoveel houdt is erg moeilijk. De talrijke, zowel schriftelijke als ook de persoonlijke blijken van medeleven, de geweldige grote opkomst in de avondwake en bij de crematie van mijn lieve man en onze pap Wim Derkx waren voor ons een grote steun, en troost in deze moeilijke tijd. Wij willen iedereen hiervoor hartelijk bedanken. Miny Derkx-Coppus Frank en Monique Bas Febr. 2000 Venray, Het Heem 1 De zeswekendienst zal worden gehouden op zaterdag 26 februari om 19.00 uur in de Petrus Banden kerk (Grote kerk) te Venray. Dankbetuiging Voor de grote belangstelling en vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen bij het overlij den van onze zorgzame moeder, oma en overgroot moeder To-Arts Verkoeijen willen wij allen van harte dank zeggen Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Venray februari 2000 De zeswekendienst zal worden gehouden op zaterdag 26 februari om 19.00 uur in de kerk H. Johannes de Doper te Merselo Dankbetuiging Op 5 februari 2000 hebben wij afscheid genomen van onze lieve moeder, oma en overoma Grada Spreeuwenberg-v. Hoof Voor de vele blijken van medeleven die wij persoonlijk als schriftelijk mochten ontvangen willen wij u hartelijk danken. Kinderen kleinkinderen en achterkleinkinderen Ysselsteyn, februari 2000 Met leedwezen vernamen wij van het plotselinge overlijden van onze Ere-president, de heer Lambert Laurensse Gedurende meer dan 25 jaren was hij het boegbeeld van onze harmonie, en ontwikkelde Euterpe zich onder zijn leiding tot een muziekvereniging van for maat in de Venrayse gemeenschap. Ook na zijn terugtreden uit het bestuur, bleef de heer Laurensse als Ere-president zeer nauw betrokken bij de ontwik kelingen van ons korps. Zijn warme aandacht en oprechte belangstelling waren tekenend voor zijn persoonlijkheid. Wij zullen hem dan ook zeer mis sen. Wij zijn hem veel dank en respect verschuldigd en bieden zijn echtgenote, kinderen en verdere familie ons oprechte medeleven aan en wensen hen veel sterkte om dit gevoelige verlies te dragen. Bestuur, dirigent en leden van Koninklijke Harmonie Euterpe Venray Een week geleden bereikte ons het bericht van het plotseling overlijden van de heer L.M.M. Laurensse De heer Laurensse was voorzitter van ons instituut van 1981 tot 1990. Zijn voorzittersschap werd geken merkt door een grote mate van betrokkenheid en inzet bij alles wat voor de toekomst van ons Instituut van belang was. Zijn vrouw en kinderen wensen wij veel sterkte toe. Namens de Raad van Toezicht, Drs. B. Fasol, voorzitter Namens de Raad van Bestuur D.E.J.M. van den Boom, voorzitter Vincent van Gogh Instituut Wij gedenken het overlijden van ons erelid, beschermeer Lambert Laurensse Wij danken de heer Laurensse voor zijn jarenlange inzet voor onze vereniging en zijn blijvende warme belangstelling. Zelfs tot aan zijn plotseling overlijden Wij wensen mevrouw Laurensse en de familie veel sterkte toe Bestuur en leden van S.V.Venray Met leedwezen hebben wij het plotselinge overlijden vernomen van ons APK-erelid Lambert Laurensse Als dank voor zijn vele verdiensten voor de Venrayse gemeenschap ontving hij de APK-plak Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en klein kinderen veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Aid Prinse Kompeneej Met versalgenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze senator Lambert Laurensse Met dankbaarheid zullen wij Lambert Laurensse blijven gedenken vanwege zijn innemende persoon lijkheid en betrokkenheid bij het wel en wee van vastelaovesvereniging De Piëlhaas. Wij wensen zijn familie veel sterkte met dit verlies Senatoren, ere-leden, bestuur, raad van 11, prinselijk trio en leden van vastelaovesvereniging De Piëlhaas, Venray (ook voor reparaties) Terrazzo natuursteenwerken vloeren vensterbanken dorpels aanrechtbladen montage W. Hendriks v.o.f. Lisdodde 10 5803 JX Venray tel. 0478-586709 fax 0478-582570

Peel en Maas | 2000 | | pagina 23