Sfront ia 'Vetvuztf Halve finale bekerwedstrijd zaalvoetbal nagenoeg uitverkocht! Winst en verliest voor Boca Juniors HVC/ComputerWork 2 pakt een punt in Margraten DIS-voorzitter Hay Achten eregast bij interland "t Trepke/Parketworld valt na twee nederlagen uit de top ZVV Venray moet afhaken Bridgespel van de maand ad: ati Loopgroep de Barrier UW Bridgeclub Common Sense Bridgeclub Venray Bridgeclub Harten Drie De Niet- Rokers Bridge Club Bridgeclub Klavertje Vier St. Christoffel Darten DC De Piëlhaas Nobel Oostrum HSV t Atletiek Vereniging Venray-Regio Bridgeclub Doublet De Kemphaan Pag, PEEL EN MAAS donderdag 17 februari 2000 - Pagina 19 3 erf- >0,00 k eldc Op maandag 28 februari wordt in Venray de wedstrijd HVC/Computerwork tegen Den Haag/Trimeur gespeeld in het kader van de Landelijke Beker Zaalvoetbal. Deze wedstrijd is een van de twee halve fina les en vang aan om 20.30 uur in sporthal de Wetteling te Venray. De thuisvereni- ging HVC/Computerwork heeft alles in het werk gesteld om zoveel mogelijk toeschouwers en plaats te gunnen. Deze inspanning blijkt niet voor niets te zijn geweest, men heeft door extra tribunes bij te plaatsen de capaciteit van normaal 350 toeschouwers meer dan weten te verdubbelen naar 800. Echter ruim twee weken van tevoren zijn nog slechts ongeveer 100 kaarten voor de vrije verkoop onverkocht. De voorverkoop voor deze wedstrijd mag dan ook bij voorbaat geslaagd worden genoemd. Vele belangstellenden willen de top van het Nederlandse zaalvoetbal wel eens van dichtbij in actie zien. In praktisch opzicht betekent het wel dat diegenen die nog geen toegangsbewijs heeft doch wel willen komen kijken, snel zal dienen te handelen. Maandag 21 februari speelt HVC/Computerwork nog thuis voor de competitie tegen Hans Mol Sports (Dordrecht), doch het is zeer de vraag of er dan nog kaarten te verkrijgen zijn. Op de avond van 28 februari zal zoals een en ander er nu uitziet zeker geen kassa voor de verkoop meer opengesteld zijn. Men kan op een drietal adressen terecht, te weten A&S Intersport Venray, A&S Buitensport Venray en bij sport- café de Wetteling. te ZVCBJ had weinig moeite met hek kensluiter GFC en haalde forse uit: 11-3. De Venrayse debutant in de tweede klasse A kon de grootste com petitiezege uit tegen ZVV Beringe geen vervolg geven want het verloor met 5-3. Drukshop wist in Maasbree tegen MVC in de slotfase de winst naar zich toe te trekken: 3-4. MVC-Drukshop 3-4 Middenmoter Drukshop keek tegen het hoger geklasseerde MVC al snel legen een 1-0 achterstand aan. Maar hal verwege ging het Venrayse team met 1-3 aan de leiding door treffers van Lucien Conjaerts, Eddy Siebers en Patrick Janssen. Na de pauze stonden paal (Eddy Siebers) en lat (Ron van der Zanden) meerdere Venrayse doelpunten in de weg. Door twee tegentreffers wist MVC langszij te komen: 3-3. Lange tijd zag het er naar uit dat dit ook de eind stand zou worden in dit gelijkopgaande duel. Maar in de slotminuut bezorgde Ron van der Zanden met een mooie uit haal Drukshop de volle winst: 3-4. "De zege was toch wel verdiend", vond coach Cor Creemers "omdat we enkele keren pech hadden door paal en lat te raken." ZVCBJ-GFC 11-3 Boca Juniors rukte door de ruime zege op GFC verder op in de midden moot. Hamid Oulahsen opende de score (1-0) waarna GFC door een omstreden treffer langszij kwam. De bal rolde via de binnenkant van de ene paal naar de andere paal het veld weer in maar de arbiter zag er toch een doelpunt in. GFC kwam snel daarna zelfs op een 1 -2 voor sprong. Maar nog voor de pauze nam ZVCBJ weer de leiding door een vrije trap van Sjon Croes en een treffer van Eddy Sail: 3-2. Na rust zette de Venrayse thuisploeg GFC vast op de eigen helft. De Grubbenvorster hekkensluiter kwam er toen niet meer aan te pas. Daardoor kon ZVCBJ gemakkelijk uitlopen naar een 11-3 overwinning. Zelfs doelman Patrick Philipsen deelde in het doelpun- tenfestijn want de veelvuldig opkomen de Venrayse keeper trof twee keer doel. De andere treffers kwamen op naam van Pascal Kusters (3x), Mustafa Achour, Bayram Durgun en Sjon Croes die vlak voor tijd de eindstand op 11-3 bepaalde. Ondanks de monsterscore was coach Ruud Cox niet geheel tevreden: "Het was rommelig voetbal tegen een zwakke tegenstander. We hebben verzuimd om meer te scoren want twintig doelpunten waren zeker haalbaar geweest." ZVV Beringe-ZVCBJ 5-3 Bayram Durgun opende al na drie minuten de score: 0-1 maar Beringe maakte snel weer gelijk (1-1). Door een schot van Pascal Kusters nam ZVCBJ opnieuw een voorsprong maar binnen een minuut verspeelde het Venrayse team de voordelige marge weer: 2-2. Toch zou Boca Juniors met een voor spong de rust ingaan want vlak voor de pauze trof Larbi El-Ghoul doel: 2-3. Maar voor de derde keer moest ZVCBJ weer een snelle tegentreffer incasseren. Vlak na de hervatting kwam Beringe opnieuw langszij: 3-3. Doelman Patrick Philipsen moest daarna voor twee minuten naar de kant vanwege commentaar op de leiding maar dit had geen nadelige gevolgen voor de Venraynaren. Vijf minuten voor het einde kwam de thuisploeg voor het eerst aan de leiding: 4-3. In de vóórlaatste minuut werd een verdedigingsfout ZVCBJ fataal waardoor Beringe de overwinning pakte: 5-3. Het tweede team van HVC/ComputerWork heeft maandag avond aan de lange reis naar Margraten een punt overgehouden: 2-2. Vlak na rust nam het Venrayse team een 0-2 voorsprong maar 't Flaterke wist toch nog langszij te komen. Pas na midder nacht arriveerde HVC/ComputerWork 2 na een lange trip weer terug in Venray. Thuis had het Venrayse team nog een 4- 7 nederlaag geleden legen de Zuid- Limburgers. De Margratense thuisploeg had vanaf het begin het meeste balbezit. Maar uit een goed uitgespeelde Venrayse counter wist Mark Swinkels na tien minuten de openingstreffer te scoren: 0-1. 't Flaterke bleef HVC/ComputerWork 2 onder druk hou den maar de Venraynaren verdedigden goed en gaven weinig kansen weg. Voor rust kwam 't Flaterke niet verder dan een schot op de paal. Vlak na de pauze verruimde de Venrayse hoofdklasser zijn voorsprong. Na een goede actie van Frank van Daal schoot Guido Berkvens 0-2 binnen, 't Flaterke kwam terug tot 1 -2 en probeer de met een meespelende doelman de gelijkmaker te forceren. Dat lukte vijf minuten voor tijd: 2-2. In de spannende slotminuten hadden beide teams nog kans op de overwinning maar gescoord werd er niet meer. Met het gelijke spel konden beide ploegen vrede hebben. Hay Achten, voorzitter van voetbal- I vereniging DIS, werd afgelopen week ■•uiterst aangenaam verrast. De 56- I jarige Oirlonaar ontving een persoon- llijke uitnodiging van de KNVB om 1 met zijn echtgenote als eregast aanwe- I zig te zijn bij de interland Nederland- I Duitsland. Deze wedstrijd wordt op woensdag •23 februari in de Amsterdam ArenA lespeeld. Achten kreeg deze invitatie [niet zomaar. De KNVB selecteert voor de vriendschappelijke duels van Oranje leen klein aantal vrijwilligers uit het hele [land die hun sporen voor de voetbalsport verdiend hebben. Het project vrijwilli- Ts-ontmoeten-vrijwilligers heeft tel lens een ander thema. Hay Achten is litgenodigd in het kader van "de bewa ker van de clubhistorie", De preses van |DIS was volslagen verrast toen hij de brief van de KNVB, persoonlijk onder tekend door directeur betaald voetbal Arie van Eijden, op de deurmat vond. "Gezien uw activiteiten voor de vereni ging DIS bent u voorgedragen om dooi de KNVB een middag in het zonnetje te worden gezet", schrijft Arie van Eijden. "Ik wist hier helemaal niets van. Maar het is natuurlijk heel leuk. Mijn vrouw Mia was ook direct enthousiast want ze wil graag mee", zegt Hay Achten die al 24 jaar bestuurslid van DIS is. Daarnaast verrichtte hij vrijwilligers werk voor de KNVB als commissielid, scheidsrechter, rapporteur en docent spelregels waarvoor hij in de 1996 de gouden KNVB-speld ontving. De D1S- voorzitter bekleedde ook bestuursfunc ties bij de scheidsrechtersvereniging Horst-Venray waarvan hij al dertig jaar lid is. Achten vermoedt dat hij door de KNVB uitverkoren is voor het thema "bewaker van de clubhistorie" omdat hij al drie keer een jubileumboek schreef. Bij het 60-jarig bestaan van DIS en het 50- en 60-jarig jubileum van de scheids rechtersvereniging. SPECIAAL Hay en Mia Achten gaan komende woensdag niet alleen voor de voetbal wedstrijd naar Amsterdam. Het pro gramma begint 's middags al om 16.00 uur met een ontvangst in het Ajax muse um. Na een rondleiding door het muse um en de ArenA volgt een speech van bondsvoorzitter Jeu Sprengers. Voor de wedstrijd krijgen de uitgenodigde vrij willigers nog een diner aangeboden in de Amsterdam ArenA. "Het is al zo'n dertig jaar geleden dat ik bij een wed strijd van het Nederlands Elftal geweest ben. Dat was destijds in Den Bosch waar Oranje oefende tegen Kickers Offenbach", weet Hay Achten zich nog te herinneren. "Van de KNVB krijg ik wel vaker uitnodigingen voor wedstrij den van vertegenwoordigende elftallen. Maar het heeft me nooit geboeid om daar naar toe te gaan. Maar deze uitno diging is toch heel speciaal. Die wil ik niet laten schieten." De preses van DIS was ooit een trouw bezoeker van de thuisduels van VVV en vooral PSV. Maar de laatste jaren trekt het stadion- bezoek hem niet meer. "Ik ga veel liever naar amateurwedstrijden kijken. Gewoon gezellig langs de lijn naar het voetballen kijken en met de mensen pra ten." Te smalle selectie breekt Venrayse eersteklasser op 't Trepke/Parketworld-De Gastronoom 2-7 (0-2). Doelpunten: 7. Patrick Vercoulen 0-1; 25. Boris Peeters 0-2; 29. Gordon Velthuyzen 1-2; 32. John Loven 1-3; 34. Gordon Velthuyzen 2-3; 40. Stef Verstappen 2-4; 44. Patrick Vercoulen 2- 5; 48. John Loven 2-6; 50. John Loven 2-7. Scheidsrechter: Bosch (Nederweert). Toeschouwers: 50. 't Trepke/Parketworld: Aoussar; El- Ghoul, Fasen, Sengers, Velthuyzen, Willems en Wismans. Door Henk Willemssen 't Trepke/Parketworld moet zijn tite- laspiraties, voor zover het die al had, over boord zetten. De Venrayse debutant in de eerste klasse A werd door twee dikke nederlagen uit de top drie van de ranglijst gestoten. Maandagavond ging 't Trepke/Parketworld in eigen hal met 2-7 onderuit tegen De Gastronoom. Twee dagen eerder was het Venrayse team in Nederweert kansloos tegen het laagge klasseerde 't Brökske: 10-3. Een maand geleden leek 't Trepke/Parketworld nog serieus om het kampioenschap te kun nen meedoen. Vooral na de voortreffelij ke 5-1 thuiszege op lijstaanvoerder FCD/Alfass die een paar minuten voor tijd nog gestaakt werd. Overigens heeft de KNVB dit duel nu als uitgespeeld beschouwd en werd de Roermondse koploper, naast een boete, een winstpunt in mindering gebracht. Maar sindsdien vergooide de Venrayse ploeg zijn titelkansen. De te smalle selectie heeft 't Trepke/Parketworld in de voorbije weken opgebroken. Ton Swinkels, Hicham Hlimi en Dennis Snijder zijn geblesseerd terwijl doelman Luc Wientjens (ziek) nu eveneens uit de rou latie is. Coach Henk Baartman moet daardoor een beroep doen op spelers uit het tweede team dat in de vierde klasse uitkomt. Afgelopen zaterdag maakte de pas 16-jarige Nick van Hoek zijn debuut en werd Henri Willems teruggehaald. "Wij hebben wel aanvulling maar niet op het niveau van de eerste klasser, stelt coach Baartman. Afgelopen zaterdag ontbrak ook nog aanvoerder Gert-Jan Wismans. De 10-3 nederlaag tegen 't Brökske - de Venrayse doelpunten wer den gescoord door Edwin Sengers, Danny Fasen en Mohammed El-Ghoul - was een slechte voorbode voor de ont moeting van maandagavond. Alhoewel de 2-7 nederlaag tegen Gastronoom uiterst geflatteerd was omdat 't Trepke/Parketworld grotendeels het spel dicteerde. De bezoekers uit Neer namen een 0-1 voorsprong. Vlak daarna kreeg een Gastronoom-speler een tijdstraf van twee minuten na een overtreding op Danny Fasen. Maar de scherpte ontbrak bij de Venrayse thuisploeg om de over- talsituatie uit te buiten, 't Trepke bleef gedurende de eerste helft domineren zonder tastbaar resultaat. Schoten van Mohammed El-Ghoul en Gert-Jan Wismans misten rakelings het doel ter wijl Danny Fasen de paal raakte. Op slag van rust kreeg de Venrayse thuis ploeg de rekening gepresenteerd toen Boris Peeters geheel tegen de verhou ding in 0-2 scoorde. Na de hervatting veroverde Gert-Jan Wismans op eigen helft de bal en oasste naar de vrijstaande Gordon Velthuyzen die 1-2 scoorde. Terwijl de Venraynaren probeerden langszij te komen verruimde Gastronoom uit een snelle aanval de marge weer: 1-3. Na een overtreding op Danny Fasen nam Gert-Jan Wismans de vrije trap en opnieuw was Gordon Velthuyzen de afmaker: 2-3. Twee minuten later was 't Trepke/Parketworld heel dichtbij de gelijkmaker maar de paal stond een treffer van Danny Fasen in de weg. Het Venrayse team bleef doorlopend in balbezit terwijl Gastronoom loerde op de counter. Tien minuten voor tijd waren de bezoekers weer succesvol: 2-4. Gordon Velthuyzen had daarna zijn derde doelpunt van de avond kunnen scoren maar in vrije posi tie schoot hij de bal hoog over het doel. Toen de Midden-Limburgse ploeg zes minuten voor tijd 2-5 scoorde was het gedaan met de dadendrang van 't Trepke. Gert-Jan Wismans vroeg zelf om een wissel. "Ik ben kapot", stamelde de aanvoerder terwijl hij uitgeblust op de bank plaatsnam. In de slotminuten liepen de bezoekers nog uit naar een 2-7 zege. "Zeventien goals tegen in twee wedstrijden dat is veel te veel", oordeel de Henk Baartman. "Ook vanavond werden de doelpunten weer veel te gemakkelijk weggegeven. Na de 2-4 achterstand werden we weggetikt. Niets ten nadele van Souleyman Aoussar maar natuurlijk missen we de meer ervaren Luc Wientjens in het doel." Voor aan vang van de competitie gokte coach Baartman op een positie bij de bovenste vijf. "Maar we mogen nu niet weggooi en wat we zo mooi hebben opgebouwd. Een plaats in de top drie blijft haalbaar." Door de 3-5 thuisnederlaag tegen 't Kesjotje 2 moet ZVV Venray afhaken in de strijd om de bovenste twee plaatsen in de tweede klasse A. De derde plaats lijkt voor ZVV Venray dit seizoen het hoogst haalbare. Vorig jaar eindigde het Venrayse team nog als tweede achter kampioen 't Trepke. Vrijdagavond kende ZVV Venray wenig problemen in de derby tegen het laaggeklasseerde De Bonte Koe: 0-6. De Bonte Koe-ZVV Venray 0-6. De Bonte Koe wist ruim een kwartier lang goede tegenstand te bieden aan ZVV Venray. Beide teams kregen toen kansen op de openingstreffer. Na zeven tien minuten brak Paul Rutten de score open: 0-1. De Bonte Koe hield daarna lange tijd uitzicht op een beter resultaat. Maar toen Bart Linders, oud-speler van De Bonte Koe, verrassend in de kort hoek raak schoot (0-2) was het verzet gebroken. Door twee snelle treffers besliste Paul Rutten de derby: 0-4. Met een fraai doelpunt bracht John Kessels 0-5 op het scorebord. De Bonte Koe kwam niet verder dan een schot op de paal van Rick van der Heijden. In de laatste minuut bepaalde Paul Rutten, die zijn vierde treffer scoorde, de eindstand op 0-6. ZVV Venray-'t Kesjotje 2 3-5. Bij winst had ZVV Venray de tweede plaats overgenomen van 't Kesjotje 2. De Venraynaren zouden dan zelfs nog een kansje gemaakt hebben op de titel. Alhoewel lijstaanvoerder Fermonia Boys 2 al een behoorlijk 'gat' heeft geslagen met de concurrentie De bezoekers uit Swalmen kenden een sterke start en namen binnen tien minuten een 0-2 voorsprong. Halverwege de eerste helft had Ruud Vermeer moeten tegenscoren. Eerst trof hij de paal en in de rebound werd de bal nog net van de doellijn gehaald. Op slag van rust verkleinde ZVV Venray toch de achterstand toen een kopbal van Paul Rutten door de benen van de Swalmense goalie in het doel rolde: 1-2. Na de pauze nam 't Kesjotje 2 een 1-3 voorsprong. John Kessels bracht zijn team terug in de wedstrijd: 2-3. ZVV Venray werd daarna steeds dreigender en kreeg volop kansen op de 3-3 gelijk maker. Vooral Paul Rutten had pech in de afwerking. Terwijl de verdiende gelijkmaker uitbleef counterde de Swalmense tegenstander twee keer suc cesvol: 2-5. In de slotseconden werd het nog 3-5 toen een inzet van John Kessels via een verdediger in het doel belandde. Moeten we nu op zoek naar een nieu we naam? Nee, dat is niet nodig. We lopen toch wel door met onze wekelijk se trainingen. Trainingen die door onze leden met veel plezier worden gelopen en waarbij ook nog prima prestaties worden geleverd. Enkelen van ons is in de voorbereiding naar een langere wed strijd. En de rest loopt voor gezondheid en gezelligheid We trainen drie keer per week en de diverse trainingen hebben andere doe len. Op maandag is er de intervaltrai- ning met kortere stukken en veel tech niek. Op donderdag staat er een duurtraining op het programma. En op zaterdag is het een combinatie tussen beiden. De trainingen zijn op een dusdanige snelheid dat nagenoeg iedereen zich bij ons aan kan sluiten. Er is ruimte voor duurlopers en er is ruimte voor gezond heidslopers. Binnen onze groep zijn alle leeftijden vertegenwoordigd en er zijn dames en heren actief binnen de groep. De trainingen zijn op: Maandag van 19.15 tot 20.30 vanaf hotel Asteria Donderdag van 19.15 tot 20.30 vanaf hotel Asteria Zaterdag van 16.30 tot 17.30 vanaf zwembad "de Sprank" Pas op, andere starttijd. Mocht je interesse hebben om een keer te komen meetrainen dan ben je van harte welkom. De eerste maand kun je gratis meetrai nen en het verplicht je tot niets. Voor meer informatie kun je ook bellen met Piet Dupont, telefoon 589880. PEEL EN MAAS WEEKBLAD Uitslag 2e avond van de 2e competi tie Geel: 1. Ds. Koopman-Visser; 2. Mw. Tax-hr. Mertens; 3. Ds. v. Goinga- Tiggeloven. Rood: 1. Ep. v. Lare; 2. Ep. Michels; 3. Ds. Lamers-Wiegman. De rekenaars bij het mededelingen bord willen dolgraag weten hoe hoog ze volgende week moeten scoren om nog te kunnen promoveren, of hoe laag ze nog mogen scoren om evt. degradatie te ontlopen. Het blijft een aardig gezicht om mensen fanatiek te zien rekenen; of er misschien wel gouden bergen mee te verdienen zijn. Maar dit is op dit niveau toch niet het geval. Ook moet men reke ning houden met evt. correcties die op de voorlopige uitslag nog komen. De eërste aanmeldingen voor de Piëlhaasdrive op dinsdag 29 februari zijn genoteerd. Vanavond is de laatste mogelijkheid om uw naam op het deel nameformulier te schrijven. Ook spelen we vanavond de laatste avond van het tweede competitieblok, Daarna twee weken vrij bridgen vanwege het bereke nen van de eindstand uit de tweede ronde en de Hazinnenavond op 2 maart. De derde en laatste competitieronde begint dan weer op donderdag 16 maart. De voorlopige uitslagen van vorige week: geel: IEp. v. Hooft; 2. Ds. Jungslager-Verheyen; 3. Hr. Groenewold-Verschuiten. Rood: 1. Mw. Kuypers-hr. Schoonbeek; 2. Hr. Corzilius-Seuren; 3. Mw. Delsing-hr. Peetjens. Groen: I. Mw. Stock-hr. Bolwerk; 2. Ds. Brugman-Tepas; 3. Ds. Coenen-Wolfs. Hay Houwen en Aas van Hooft van Doublet hebben vorige week bij de voorron de van Ruitenboer een huzarenstukje uitgehaald. Noord gever, niemand kwetsbaarTlay zat zuid en Ans noord. Moert #A\fioa Hflx - 10» *HB10 «Smet Noord/niemand Bieding: Noord is 3H 4R** 4SA 6H controle en vaststelling harten troef. controles. een of drie azen. Een moeilijke klus Het lijkt een overmoedig eindbod. Er kunnen toch best een of zelfs twee koningen buiten boord en aan de verkeerde kant zitten? Maar je ziet dat er bij goed afspel en ondanks goed tegenspel toch echt 7 harten in zit Toen west uitkwam met ruiten hoer moest zuid dan ook even goed nadenken en een sluitend plan bedenken. Hij zag het wel zitten mits hij zijn positieven bij elkaar kon hou den en speelde als volgt: Noord aan slag, kleine schoppen getroefd in zuid met de tien. Nog een keer met ruiten naar noord en nogmaals kleine schoppen getroefd met de boer. (Oost was zo wijs om zijn 9 als een kostbaar kleinood te bewaren!) Toen met troef aas kijken of de troef een keer rond zat. Dan met een kleine troef naar de 9; en daarna schoppen aas, waarop hij een klaveren loost en waaronder bij west de koning valt. Een beetje geluk hoort er ook bij en daar heeft zuid gebruik van gemaakt. Dan weer een lage schoppen in getroefd met de vrouw. Met een troef weer naar de koning, waarmee de laatste h oef bij west wordt opgehaald. Onder schoppen vrouw loost fiij zijn laat ste klaverenverliczer terwijl bij oost de 9 valt. Zo lijkt het een fluitje van een cent. Maar je moet wel kunnen bridgen. Proficiat Ans en Hay. Bridge blijft een fantas tisch boeiende sport. - oost zuid west pas 2H pas pas 4K pas pas 4S pas pas 5K pas pas ?H pas Afgelopen maandag, Valentijnsdag, verraste onze voorzitter alle vrouwelijke leden van het bestuur en de TC met een roos. Een geste die bijzonder op prijs is gesteld. Wij hebben ook gebridged. De voorlaatste zitting van de tweede ronde om het clubkampioenschap. De uitslag: Geel: 1. Ds. Nollen-Poels; 2. Hr. Gilissen-Penninx: 3. Mw. Valckx- hr. Simons. Rood: 1. Hr. Haegens- Steeghs; 3. Mw. v.d. Beele-hr. Teunissen; 3. Ds. Keijsers-Peeters. Groen: 1Mw. Baak-hr. Merckx; 2. Ds. Cals-Cunnen; 3. Ds. Darmstadt- Wikkers. Nieuwe leden zijn van harte welkom. Opgave bij Wim Manders, voorzitter, tel. 0478-585308 of Anneke Schoonbeek, secretaris, tel. 0478- 550375. Tot in het balkon zaten 51 Niet- rokende bridgers vandaag weer hun best te doen om een plaatsje hoger te komen in het klassement Karin en Luc zijn in overleg met de "autoriteiten" tus sentijds overgestapt naar lijn B zodat er daar nu nog maar 15 om de hoogste plaats strijden. In lijn A (15 paren) waren het deze keer Rob Keijzer en Leon Bollen, Tiny en Jac Meeusen en Mickey van Beurden met Riek Rutten, die met respievelijk 57.50, 57.08 en 55.83 met de winst naar huis gingen. Tiny en Jac krabbelen weer uit het dal... maar Truus en Piet en Leon en Rob zijn niet gemakkelijk maar van de eerste en tweede plaats te verdringen tenzij Jacqueline en Jan van de Slik de volgen de week vleugels krijgen. In lijn B (12 paren) waren Karin Gooren en Luc Duyn, Mirjam en Ton Voermans en Frank Bender en Ron van Gaal de win naars met 69.17, 63.75 en 63.67 Karin en Luc moeten oppassen anders zitten ze meteen weer in geel! En voor Mirjam en Ton begint hiermee hopelijk weer een victorieus tijdperk! Frank en Ron, maar ook Diny en Teun Heetkamp steken met kop en schouder boven de rest van rood uit. Hen kan de promotie niet meer ontgaan. In de C-lijn (12 paren) waren Charlotte Olislagers en Loes van Well. Martin Janssen met Piet Rutten en Mien Pijpers met Ger Janssen met 60.42, 56.17 en 54.42 de sterk ten. Martin en Piet zijn hiermee prak tisch zeker van promotie naar rood. Maar dan mogen ze de volgende week geen steek laten vallen. In de D-Iijn (12 paren) wordt gestreden om elke punt. Daar waren het deze keer Wies Appels en Cisca Voss, Mientje en Toon Jakobs en Henk van Heumen met Jo Sijbers die met de winst naar huis gingen. Hier maken Mientje en Toon nog kans op promotie, maar dan moeten ze de vol gende keer ook weer goed geconcen treerd aantreden. Marie Kersten en Annie van Mill moeten oppassen dat ze niet van de eerste plaats verdrongen worden door Cisca en Wies, want die schijnen boze plannen te koesteren. Voor we gingen bridgen werd mw. H. Poels in de bloemen gezet omdat zij reeds 10 jaar onze voorzitter is. De uitslagen: geel: 1. Ds. Faas- Tiggeloven; 2. Hr. Canli-Cornelissen; 3. Mw. Visser-hr. Stiphout. Groen: 1. Mw. Poels-hr. Gabeler: 2. Ep. Kessels; 3. Ds. Bistervels-v. Meyel. Blauw; 1. ep. Michels; 2. Ds. Nloree-Vossen; 3. Ep Kok/ds. v.d Heuvel-Vermeulen. Gymnastiekvereniging Uitslagen plaatsingewedstrijd 16 jan. Baarlo: cat. E instap: Kim Verstappen 4e, Lisanne v. Vegchel 190e en Sanne Mulder 16e. cat. E pup. I: Jill Swinkels 9e en Femke Staal 12e. cat. E jun.: Janneke Jegen 12e, Eefje Doreleijers 13e en Loes v.d. Berg 14e. Al deze meisjes én dames hebben zich geplaatst voor de volgende ronde. Afgelopen zaterdag hadden de jon gens D-lijn de 2e en beslissende wed strijd om een plaats te bemachtigen voor de finalewedstrijd om het LK op 28 mei in Schaesberg. Onderstaande volgen de uitslagen van zaterdag met tussen haak jes de eindstand na twee wedstrijden: cat. 2D: Matje Houwen 4e (3) (v); Bart Albers 3e (1) (v) en Marcel Kleuskens 2e (4) (v). cat. 4D: Bart Killaars 2e (2) (v). cat. 5D: Roel Philipsen 14e (17); Jeroen v.d. Ven 12e (15) en Ruud Assen 2e (3) (v). cat. 6D: Tom v. Rijt 20e (24); Mail Weijs 18e (19); Jimmy v. Rfit 14e (13); Stefan Die,issen 8e (10) (v); Koen Raects 5e (5) (v) en Dennis de la Roy 3e (3) (v). (v) houdt in dat deze jongens zich geplaatst hebben voor de finale te Schaesberg. Dan volgt hier nog de uitslag van de competitiewedstrijd jongens te Reuver. Groep 1 werd 2e met 158.40 p. en groep 2 werd 3e met 151,75 p. De persoonlijke uitslagen waren: 12e Koen Readts; 11e Dennis de la Roy; 10e Tjeerd Hermkens; 9e Stefan Dielissen; 8e Kevyn v.d. Linden; 7e Nico Baltussen; 5e Roel Arts en 4e Roy Tissen. Zaterdag hadden de meisjes jeugd kl. D zowel groep I als groep II een com petitiewedstrijd tegen SSS uit Helden. De wedstrijd van groep II werd een heel spannende. Zij verloren deze wedstrijd met 0,05 p. verschil. Groep II had 163.90 p. en SSS Helden 163.95 p. De persoonlijke uitslagen: 10e Anja v.d Ven; 6e Lisanne Franssen; 5e Iris Kallen; 3e Eefje Koopmans en 2e Miron v. Rijswijck. Groep I won wel hun wedsstrijd. Hier was de einduitslagt 161.95 p. voor groep I tegen 157.50 p. voor SSS Helden. De persoonlijke uit slagen: 10e Lisa v.d. Ligt; 7e Eva Koenen; 3e Loes v. Dijk; 2e Lesley Barents en le Emmy Rongen. Whiskydarten Zaterdag 19 feb. wordt in café De Piëlhaas weer het whiskydarten gehou den. Iedereen die hier aan wil deelne men kan zich tot uiterlijk 20.15 uur laten inschrijven. Dit kan men ook via ons tel.nr. 582187. De aanvang van het dar ten is om uiterlijk 20.30 uur. Uitslag Whiskeydarten: Winnaarsronde: 1Bart Thissen; 2. John Collet: 3. IHany Xhofleer: 4. Pascal Janssen. Verliezersronde: I. Peter v.d. Berg: 2. Benny Camps: 3. Theo Giesberts; 4. Huub v. Eyck. Pony- en ruitervereniging Evelien Aapkes is het afgelopen wekend naar de Limburgse kampioen schappen springen voor paarden geweest. Zij behaalde hier een 12e prijs. Hierdoor heeft ze zich gekwalificeerd voor de Nederlandse kampioenschappen in Wanroy. Karin van der Rijdt is naar Overasselt geweest en heeft daar in de B-dressuur een vijfde prijs in de wacht weten te slepen met 162 p.. wat haar een winstpunt opleverde. De ponyruiters zijn naar een dressuur- wedstrijd in Ven Zelderheide geweest, onze jonge amazones hebben hier in de B-dressuur de volgende punten behaald: Denise Creemers 151 p.: Annamarie Staaks 145 p.: Mireille v. Es 146 p.; Stephanie Muysers 147 p. en Jamy Muysers 151 p. @aIl-mag-inspr:Ledenvergadering is op maandag 28 feb. a.s. in zaal "De Karklingel te Oostrum en begint om 20.00 uur. Leden die het Infoboekje- 2000 niet hebben ontvangen kunnen dit alsnog aanvragen bij de secr. Contributie 2000, leden die de contri butie nog niet hebben voldaan, vragen wij dit zo spoedig mogelijk te doen. Bootbezitters en Visbladhouders dienen de contributie vóór maart te hebben vol daan. Maak gebruik van de acceptgiro en betaal zo spoedig mogelijk, dan hebt U op tijd alle visbescheiden voor het jaar 2000 tijdig thuis. Er zijn nog Bootbezitters en leden die een abonne ment op "Het Visblad" hebben, die nog niet hebben betaald, dit dient men uiter lijk te voldoen voor 1 maart a.s. Voor vergunningen en ook dag- en weekvergunningen voor "Het Wanssums Ven"kunt U terecht bij v. Grootel Hengelsport, Stationsweg 21 te Venray. In Wanssum bij v/d Ligt Allicht aan de Brugstraat en bij Harry Theeuwen de Houskuilstr. 38. Dag- en Weekvergunningen voor "Het Wanssums Ven" zijn ook verkrijgbaar bij het Shell tankstation in Wanssum. Verdere inlichtingen bij de secr. H. Lenssen, tel. 0478-587606. Trainingstijdeil: Pupillen: woensdag van 17.30-18.30 zaal en zaterdag van 10.30-11.45 baan. C/D junioren: woensdag van 17.30- 18.30 zaal en donderdag van 17.30- 19.00 baan. A/B junioren: woensdag van 17.30- 18.30 zaal en donderdag van 19.00- 20.15 baan. De zaaltrainingen worden gehouden in sporthal de Weert, Kruidenlaan 103 (Landweert). De baantrainingen worden gehouden op de kunststofbaan, sport park de Wieën. Informatie: 1Bij de trainers of bij secretaris atle- tiekraad, tel. 588217; 2. Bij de ledenad ministratie, tel. 582842. Training G-groep: donderdag 19.00-20.00 uur zaal locatie Raayland Oost; info: tel. 515025. Wedstrijd: 20 feb.: Indoorwedstrijd in Dortmund voor A/B junioren en senioren. 20 feb.: Heytse Cross te Heythuysen Mededelingen: De A/B junioren die zich hebben aange meld voor de Indoorwedstrijd van a.s. zondag in Dortmund, vertrekken vol gens afspraak en in overleg met de trai ner. Voor de Heytse Cross van 20 feb. dienen de atleten die hieraan deelnemen uiter lijk om 10.30 uur aanwezig te zijn in het clubgebouw, van hieruit zal o. 10.40 uur vertrokken worden naar de cross. Aanvang van de wedstrijd is om 12.05 uur, deze vindt plaats nabij kampeer boerderij Twente. Het reisgeld is vastge steld op ƒ5,-. dit te voldoen bij vertrek. Het vervoer zal worden verzorgd door Diesbergen en Verstegen. De begelei ding is in handen van dhr. Diesbergen. Uitslagen: Afgelopen weekend heeft Jo Verlinden van AV Venray-regio tijdens de Nederlandse kampioenschappen veldlo pen voor veteranen in Nijmegen een prima prestatie geleverd, hij wist een bronzen medaille te behalen in de cat. Mannen 65. Jo legde de afstand van 9 km af in een keurige tijd van 35.49 min. Ook Katja Broers wist brons te behalen, dit bij de Nederlandse kampioenschap pen indoor in gent. In een mager bezet kampioenschap op het loopnummer 800 m. bij de Senioren mmoest de eerste jaars seniore de atleten Stella Jongmans en Astrid Joziasse voor laten gaan. Op de voorlaatste avond van het tweede blok werd weer in alle lijnen verwoed gestreden om te promoveren, maar vooral niet te degraderen. Wat te denken van de prachtige score's van Henny Alkemade-Bert Ellemers (59.42), Corry Hartong-Jantje Gok (60.94). In de B-lijn vond een ware aardver schuiving plaats. De koplopers Henk Gilissen-Lou Penninx gingen behoorlijk in de fout (43.75) en zakten hierdoor drie plaatsen in de stand. Hanneke Martens-Marij Reinhoud en Petra Heinekamp-Sraar Janssen profiteerden hiervan en stegen naar de kopposities. In de C-lijn deden Jan en Tilly v.d. Heijden goede zaken (61.88) en hebben hierdoor nog uitzicht op een promotieplaats. Jacqueline en Mijn-Jan v.d. Slik verste vigden hun koppositie. De uitslagen: A-lijn: 1. Hr. v. Hooft- Houen; 2. Mw. Hartong-hr Heinekamp; 3. Mw. Alkemade-hr. Ellemers. B-lijn: 1. Mw. Heinekamp-hr. Janssen; 2. Ep. v.d. Beele; 3. Ds. v.d. Munckhof-de Vocht. C-lijn: 1. Ep. v.d. Heijden; 2. Ep. v.d. Slok; 3. Ds. Buytendyk-v. Gemert. De standen: A-lijn: 1. Hr. v. Hooft- Houwen; 2. Ds. v. Hoofl-Jeurissen; 3. Hr. v. Genugten-v.d. Wee. B-lijn: 1. Ds. Martens-Reinhoud; 2. Mw. v.h. Reve-hr. Vaessen; 3. Mw. Heinekamp-hr. Janssen. C-lijn: 1. Ep. v.d. Slik; 2. Hr. Linders-Rambags; 3. Ds. Buytendyk-v. Gemert. Bridgesoos Uitslag 5e ladder-Competitie: Oranje: I. Hr. Koopman-Wikkers; 2. Ep. Selders; 3. Ds. Koopman-Spekhorst en hr. Janssen-Mertens. Rood; 1. Hr. Gerrits- v. Ooi; 2. Ds. Koningstein-Pas; 3. Ds. Buyssen-Verschuiten. Groen: 1. Ds. Biondsbergen-v.d. Sterren; 2. Ds. Darmstad-Wikkers; 3. Ds. Horneman- v.d Munckhof en mw. v. Meijel-hr. de Mooi.

Peel en Maas | 2000 | | pagina 19