Sfuntr en Nieuwe kleding voor hockeyclub Venray Europees avontuur Red Stars-heren ten einde Jumpers'76 Jeugd Rode Kruis Rooyse V.K. Dames 1 verliest van koploper De Hakkespits Computerclub Regio Venray Rincón Espanol Jeugdnatuur wacht KBO Soosavond voor mensen met een verstandelijke handicap Katholieke Vrouwen Vereniging Lourdescomité afd. Venray LVB Oostrum Platform Lage Inkomens Venray Yopga voor ouderen in Vierlingsbeek Reuma- Patiënten vereniging Venray e.o. VIDO Aostrumse zangkompeneej Ars Musica Seniorenkoor Crescendo Koninklijke Harmonie Euterpe Chrisko Venrode De Bandelieren Tomorrow People Confetti Venray' s Mannenkoor ginaiel PEEL EN MAAS donderdag 3 februari 2000 - Pagina 19 steren, Vera], in de gese- Het eerste elftal van de dames en heren zijn dit jaar volledig in nieuwe kleding gestoken. Deze wedstrijdshirts en trainingspakken zijn beschikbaar gesteld door de HLC Milieuservice en A&S Intersport te Venray. Beide bedrijven hebben een formule bedacht waarin de standaardteams van nieuwe pakken worden voorzien en de jeugd opleiding een financiële stimulans krijgt. Op de foto de trotse dames en heren van de eerste elftallen met hun nieuwe kleding. zich die aam, >gste met als het ver- loes- kers 162. Uitslagen 29 cti 30 jan. Heren 1 -BV. Rooi 69-50 Heren 2-EBBC 110-51 Tenderfeet-Heren 3 43 - 102 Jong Jun.-Quo Vadis 79-54 K Meisj. Jun.-Condor I 66- 17 Kadetten 1 -Filtech Fiv 61 -66 F Kadetten 2-B.v Rush 40-79 I, Meisj. Asp.-Oirschot k 18-64 J Wizards-Jong.asp I 72 - 59 P Minis' 1-FiltechFive I 24 - 69 Mini's 2-EBCG2 46 - 34 Benjamins-Gennep Cougards 32-16 E Naast de nuttige punten voor Heren 1 dit I weekend vooral opvallende resultaten van Heren 2, winnen van de koploper en dan met zo'n verschil, en mini's 2 en de benjamins, in de 2e helft van de com- petitie ervaren ze ook eens wat het is om te winnen. Programma 5 en 6 feb.: Uit 5 feb. 10.00 Eastwood Tigers-Mini's 1 13.00 Grave -Benjamins 14.30 OBC-Jong aspiranten 16.00 Starren Attacus-Jong junioren 16.30 Akros 2-Mini's 2 16.45 Black Eagles-Heren 2 20.30 Springfield 2-Heren 1 Uit 6 feb.: 16.30 Quo Vadis-Kadetten 2 16.30 BSW-Meisj Aspiranten 17.45 WSC-Kadetten 1 Zaterdagavond, gevonden een rood trai ningspak van een van de jeugdteams. Informatie via tel 550906. Opluchting bij Jumpers'76 na winst tegen BV Rooi De reactie na afloop van de wedstrijd tegen BV. Rooi, zaterdagavond in sport hal de Wetteling, van coach en spelers van Jumpers'76 was veelzeggend "we hebben gewonnen". Vooral de lichaam staal gaf veel informatie. Zichtbaar was de opluchting dat na vier verlies wed strijden op rij, de negatieve spiraal door brokken werd, met een onverwachte winst op de ploeg die langzaam naar de tweede plaats was opgeklommen. Onverwacht, omdat de thuisploeg opnieuw niet voltallig aan kon treden. Het blessureleed kreeg deze week weer een vervolg, met het wegvallen van Michael v.d. Ijssel (enkel) en de net teruggekeerde Tristan Lammerts van Bueren (gebroken pink). Maar een sneeuwstorm in de buurt van New York was er de oorzaak van dat de thuisploeg een veel zwakkere tegenstander trof als was verwacht. BV. Rooi moest twee basisspelers missen, waaronder hun belangrijkste speler, een ex Joegoslaaf die al enige jaren de drijvende kracht is van dit team. Doordat deze speler door weersomstandigheden niet op tijd in Nederland kon zijn waren de gasten uit St. Oedenrode geen schim van de dege lijke ploeg van de laatste weken. Jumpers'76, rook zijn kansen en profi teerde hier gretig van en nam vanaf het begin het initiatief in de wedstrijd. Door vooral werkbasketball nam de thuis ploeg al snel een voorsprong van meer dan tien punten. Deze marge zou de rest van het duel niet echt in gevaar komen. Na een russtand van 31-20, probeerde de Brabanders het nog wel om het tij te keren, maar ze kwamen duidelijk kracht en klasse te kort. De thuisploeg speelde zeker niet goed maar wel effectief waar door de negatieve spiraal van de laatste weken doorbroken werd en de punten in Venray bleven. Eindstand 69-50 Topscore Bas Mickers met 21 punten. Volgende week is er de uitwedstrijd tegen Spingfield 2. Op maandag 7 feb. is er weer les. S.v.p. leren het boekje t/m hoofdstuk 7, zowel de theorie als praktijk. Denkt iedereen aan de boekjes of repen chocolade met spek. Voor de begeleiding Leslie, Ico Coen en Bart is er nad e les een overleg over Visie 2000 en het Jeugd- en Jongerenwerk. De afsluitingsavond is niet op 19 juni maar wordt zaterdag 10 juni de gehele dag. S.v.p. alvast noteren. Denkt ieder een aan het overmaken van de ouderbij drage. 4 feb.: DVl-Athos 1 Essel a. 20.00 5 feb.: Thuiswedstrijden de Wetteling a. 14.00 Dl-Meterik a. 18.00 tellen: MCI/Lida en Brechtje D2 geen wedstr. a. 18.00 Fluiten: RVK/F. Jenneskens; tellen: MC2/Susan Swinkels en Sanne Dusch D3 geen wedstrijd a. 16.15 fluiten: RVK/C. Straetman; tellen: D2/Sien en Inga H1 -ISL/Civitas 2 a. 16.15 tellen: JBl/Stephanen Dennis H2-Unicuma. 18.00 fluiten: RVK/S. v.d. Bekerom; tellen: MBl/Ebru Saka en Mirthe Willems MBl-Aegles a. 16.15 fluiten: H2/Leon Jacobs; tellen MC3/i.o.o. MCl-Meterika. 14.30 fluiten: Dl/Karin; tellen: MC4/Marloes en Inge JB1 geen wedstr. fluiten: Hl/Mare Berkhout; tellen: JCl/Michiel de Wijs en Jules Wijers. Zaalwacht: DV/14.00-17.15 Ingrid en Hariet; 17.00-20.30 Tieneke Liefting en Hans Hendriks 6 feb.: Belfeld-MD 1 v. 10.45 odr. Eline Verbeel Meterik 2-MD 2 v. 13.45 odr. Lisa Achten en Linda Assen H-America-MD3 v. 11.00 odr. Anne Koenen en Anne Vervoort (speelplaats en vertrektijd is gewijzigd, houdt daar rekening mee) America-JD1 v. 10.00 9 feb.: Meterik-DV4 Dames 1 heert Peelpush uit Meijel de eerste set zeer goed partij kunnen geven. In de voor hun beste set van deze competitie hadden ze tot op het laatst uitzicht op de winst. Bij 13-12 en eigen opslag zag de, verder goed leidende scheidsrechter een voetfout van de spel- verdeelster over het hoofd, zodat onze dames niet alleen het punt misten, maar vervolgens de serve overging en ook de set werd verloren. Er werden van beide kanten zeer weinig fouten gemaakt, zodat het voor de toeschouwers een boeiende wedstrijd was. In ergelijking met de daarvoor gespeelde wedstrijd op tweede divisieniveau werd er zelfs uit stekend gespeeld. Daarna was het niveau beduidend minder. Met name van Rooyse kant. Conditie??? De twee opvolgende sets waren een formaliteit. Het niveau van de eerste set werd alleen gehaald door de Meijelse dames. In de wetenschap dat deze dames nog geen punt verloren hadden hebben onze dames toch een prima prestatie gele verd. Komende zaterdag staat de wed strijd tegen het laaggeklasseerde Meterik om 18.00 uur op het program- Rooyse V.K. Rooyse heren gebrek aan beter 0-3(5-15. 1-15, 5-15) Athos uit staat voor een leuke pot vol leybal, althans dat was einmal. Rooyse heeft het geprobeerd en is voor het gebrek aan kwaliteit en inzicht duidelijk in de degradatiezone gezet. Met ene minimale personele bezetting reisde Rooyse naar Sevenum alwaar het in zeer geleidelijk tempo het eerste setverlies opliep. De spirit zonk in de schoenen, de spieren verlamden zich en weg was de elan bij de heren. De inzet van Sef Teeuwen en Frits Holtackers ten spijt niets baatte. De meest minimale bezet ting van Heren I komt schomelijk te kort. Veel valt er niet meer aan toe te voegen; snel vergeten en hopen dal er iets van geleerd is voor het volgende sei zoen. Folkloristische dansgroep Maandag 7 en 21 feb.: Oefenavond in de Kiosk aanvang 20.30 uur. Contactadres: dhr. O. Pijpker, tel. 586260. Vrijdag 4 februari organiseert de Computerclub Regio Venray wederom een bijeenkomst voor al haar leden. De avond vindt plaats in de Coninxhof aan de Tinnegieterstraat in Veltum. De aan vang van de clubavond is rond 19.00 uur. Iedereen is van harte welkom op de clubavond. Ook wanneer u geen lid bent van de computerclub en met vragen of problemen zit omtrent uw PC, kunt u onze clubavond bezoeken. Onze compu terclub zal u graag proberen te helpen en kan u kosteloos adviezen geven. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met onze secretaris Frans, tel. 0478-586198. La manifestación de la pasada semana en La Haya en contra de la violencia y los asesinatos, fue bastante numerosa estando presidida por el Sr. Embajador y demas autoridades de la administración espanola. La visita a la segunda camara por miembros de la Plataforma Multicultural y otras personas que de cierto modo estan unidas a las diferentes nacionalidades, ha sido muy interesante e instructiva, todos los participantes sacaron buen provecho de lajomada. El sabado dia 29 la nueva generación de hijos de socios de la Colonia Espanola •realizaron un DISCO con buena asisten- cia y piensan seguir organizandolo, si alguien tiene interes al respecto, no deje de ponerse en contacto con alguien de la JD. Un saludo de HACE Hallo Jeugdnatuurwachters. Vorige week hebben we al iets verteld over de komende nestkastjesactie. Binnenkort krijgen namelijk alle leden van groep 7 en de nieuwe leden van groep 8 een pak ketje, waarvan je een nestkastje kunt maken. De winter is nog volop aan de gang maar je ziet nu al, dat vooral mezen bezig zijn om al een plekje te zoeken, waar ze hun nestje kunnen gaan bouwen. Zodra het een klein beetje war mer gaat worden beginnen deze vogel tjes onmiddellijk met hun nest. Daarom moeten we zorgen dat het nestkastje op tijd wordt opgehangen. Volgende week lees je meer in Peel en Maas over deze actie en hoe je het nestkastje moet maken en ophangen. Tot volgende week. Gezellig koffiedrinken in de Kemphaan Zondag 6 februari 2000: tussen 10.45 uur en 12.30 uur gezellig koffiedrinken met leeftijdgenoten in De Kemphaan aan het Kennedyplein. U hoeft geen lid te zijn van een ouderenvereniging. Bijzondere KBO-voorstelling Passiespelen Op Zondag 9 juli a.s. is er een bijzon dere voorstelling van de Passiespelen in Tegelen. De Passiespelen hebben en nieuwe vorm gekregen: er werken 500 acteurs en 100 zangers aan mee en de kostuums zijn geheel vernieuwd. Na Oberammergau zijn het de grootste Passiespelen in Europa. Bij voldoende deelname organiseren wij op 9 juli een extra bustocht vanaf Venray rechtstreeks naar Tegelen. De kosten zijn f. 100 per persoon en hierin zijn begrepen: vervoer Venray-Tegelen en terug in een luxe touringcar, toegang tot de Passiespelen, koffie en gebak en een driegangen diner. Spoedige aanmel ding en nadere informatie bij mevrouw B. V.d. Voort, telefoon 58 86 91 Lidmaatschap van de KBO Voor inlichtingen over het lidmaat schap van de KBO en de daaraan ver bonden voordelen kunt u contact opne men met de heer G. van Meijel; telefoonnummer 58 63 89. Activiteiten 6 februari: van 10.45 uur tot 12.30 uur: koffiedrinken in De Kemphaan. 9 juli: Bustocht naar Passiespelen in Tegelen. Maandelijks wordt er in het Stekske, Kruidenlaan 161, 5803 BV Venray een soosavond georganiseerd voor mensen met een verstandelijke handicap. De soos is een plek om elkaar te ontmoeten, een praatje te maken en samen een acti viteit te doen. De soosavond wordt begeleid door enthousiaste vrijwilligers. Op de soosavond van 4 februari staat er kienen op het programma. Er zijn een aantal prachtige prijzen te winnen. De kosten zijn ƒ4,- per avond. Heb je interesse, kom dan vrijdag 24 februari naar de Soos. Aanvang 19.30 uur. einde 22.00 uur. Heb je vragen over de soos, dan kun je contact op nemen met Vrije Tijd De Wendel, tel. 077-3209448. Dinsdag 8 feb. is er een ledenavond. Deze avond starten we met een jaarver gadering. Aftredend zijn Mia Flinsenberg als voorzitter en Truus Poels als bestuurslid, doch beiden zijn herkiesbaar. Wil men een andere voor zitter of bestuurslid, dan dient men deze in te vullen, mits tien handtekeningen van de leden aan het bestuur door te geven. Verder zal de avond 'gevuld' worden door de Rabobank Venray- Oostrum. Men zal dan ingaan op het betalen in het algemeen maar vooral de veranderingen die optreden voor het alledaagse betalingsverkeer en de Euro, zie verder het programmaboekje. Men kan zich opgeven naar de Cactuswereld- excursie van 15 maart, zie ook in het programmaboekje. Hoe Iaat en wat de kosten zijn hangt af van het aantal deel nemers i.v.m. de bus die er dan gereser veerd wordt. De officieel door de Nederlandse bis schoppen erkende bedevaart-organisa ties verzorgen ook in het Jubeljaar 2000 een aantal geheel verzorgde reizen naar Lourdes. Voor deze bedevaarten kunt u zieken en gehandicapten opgeven bij het Lourdescomité afd. Venray. Pelgrims kunnen zich opgeven voor de bedevaar ten van 3-10 juni treinreis; de bus 3-10 juni, vliegreis van 4-9 juni, 4-daagse vliegreis van 9-12 juni, en in de maand september van 5-12 september de trein, van 4-12 september de bus en van 6-11 september onze vliegreis. U kunt over deze pelgrimsreizen inl. Verkrijgen bij dhr. G. Philipsen, Goudsmidstraat 42, tel. 583575 b.g.g. mw. A. van Stiphout, Clovishof 1, tel. 586721. E-MAIL: peelenm tref.nl Informatie-avond yoga Datum: donderdag 10 feb.; aanvang 20.00 uur; plaats: Gemeenschapshuis Oostrum; introduced betalen ƒ5,-. Mw. Ten Berge uit Venray verzorgt deze informatieve avond over yoga. Zij zal ons het een en ander vertellen over: de geschiedenis van yoga, de essentie ('n moment van rust in deze jachtige maat schappij), hoe yoga naar Nederland is gekomen; hoe zij in contact is gekomen met yoga; verder zal zij samen met ons praktijkoefeningen doen. Yoga is een oude oosterse leer die tot doel heeft evenwicht te brengen tussen lichaam en geest. In Hatha yoga is de lichaamservaring het belangrijkste mid del, wat samen gaat met een algehele lichaamsbewustwordeing. In Advaita yoga staat het lichaam, denken en voe len centraal en dat leidt tot lichaamsbe wustwording. Bij het beoefenen van yoga staan vier aspecten centraal: lichaamshouding, adem, ontspannings oefeningen en aandacht. Ben je geïnte resseerd in onze vereniging, kom dan gerust een avond vrijblijvend bijwonen. Cursus bloemschikken Data: woensdag 23 feb., thema Carnaval; woensdag 12 april, thema pasen; woensdag 4 okt. Thema herfst; woensdag 6 dec. thema kerstmis. Degenen die zich hiervoor nog niet heb ben opgegeven kunnen die doen t/m donderdag 10 feb. bij Ine Thielen, tel. 589027. U kunt ook een briefje bij haar (of een ander bestuurslid) in de bus doen. Nieuwe bestuurssamenstelling vanaf januari 2000-01-31 lktekstm: Maria Wilms, voorzitster; Mila Rijs, vice-voorzitster; Tonny Duyn, secre taresse; Mientje Wester, notulisste; Ine v.d. Mortel, Penningmeester; Annie Rutten, bestuurslid; Ine Thielen, bestuurslid. De tijd voor het invullen van de belas tingpapieren is weer aangebroken. Net als het vorige jaar Staat P.L.I.V. weer voor u klaar. Hebt u een laag inkomen en hebt u hulp nodig bij het invullen, neem dan gerust contact met ons op. U kunt op maandag-, dinsdag- en donder dagmorgen van 10.00-12.00 uur bellen voor een afspraak. Ons telefoonnummer is: 581332. Ook ouderen in Vierlingsbeek en omliggende dorpen kunnen binnenkort kennis maken met yoga. De Stichting Welzijn Ouderen gemeente Boxmeer (SWÖGB) organiseert op woensdag 16 feb. in steunpunt Merlet een proefles yoga. In het kort gezegd richt yoga zich op ontspanning. Belangstellenden kun nen van 10.00-1 l.OOuur onder leiding van docente Ingrid Noy met yoga kennis maken. Deze kennismakingsles is gratis. Als blijkt dat hiervoor in Vierlingsbeek voldoende belangstelling is, zal yoga een wekelijkse activiteit voor 55-plussers worden. Opgeven voor deze proefles kan bij steunpuntcoördinator Mieke Wassenberg, steunpunt Merlet, Spoorstraat 27. 5821 BB Vierlingsbeek, tel. 0478-632322. Thema-avond Fibromyalgie De Reuma-Patiëntenvereniging Venray e.o. organiseert een thema avond over het Nationaal Reumafonds en de Reuma-Patiëntenvereniging Venray e.o. Deze avond wordt gehouden in de Kemphaan, Kennedyplein 1 Venray. Van 19.30 tot 22.00 uur voor alle leden en de collectanten van het Nationaal Reumafonds regio Venray. 'Liever leren dan afleren' Deze cursus is bedoeld voor vrouwen tussen 35 en 60 jaar en bestaat uit 12 wekelijkse bijeekomsten. VIDO is een zelfhulporganisatie die uitgaat van de eigen kracht van de vrouwen. VIDO houdt zich bezig met het leven en de toekomst van vrouwen en werkt volgens het principe van de vrouwenzelfhulp. Tijdens de cursus heeft men contact met leeftijdgenoten. Deze cursus wordt begeleid dor ervaringsdeskundigene vrouwen en wordt gehouden in het wijk centrum 't Stekske, .Kruidenlaan 161 in de wijk Landweert te Venray op dins dagavond van 19.00-21.00 uur. Aanmelding en/of informatie over deze cursus bij: Marie-Luise Hazeleger, tel. 0478-513910; Miep Kusters, tel. 0478-588180; Joke Phillipson, tel. 0478-550851. De Aostrumse zangkompeneej is een gezellig maar serieus repeterend man nenkoor. Wij repeteren elke dinsdag avond vanaf 21.00 uur in de zaal van het Allemanscafé in Oostrum. Optredens: 18 feb.: serenade bij een van onze koor leden. 23 feb.: Beukenrode; 25 mrt.: Lenteconcert samen met het Venrays Mannenkoor en de Sevensanghers uit Sevenum. 7 apr.: concert in Oostrum samen met het Russisch solistenkollektief koor uit St. Petersburg. 4 juni: concert in Son en Breugel. 14 okt.: Jubileumconcert. Inlichtingen en of afmeldingen bij Frank Ritmeyer, tel. 584565. Groot Vocaal Ensemble Dinsdag 8 februari a.s.: repetitie van 20.00 uur tot 22.15 uur in de Opmaat, Oostsingel 37 te Venray Agenda: 29 februari: Ledenjaarvergadering, 20.00 uur. 9 april: Passieconcert - Meterik, 15.00 uur. 16 april: Passieconcert - Overloon, 19.00 uur. Afmelden: Margreet Gröniger, tel.: 0478-582590 (bij voorkeur tussen 18.00 uur en 19.00 uur). De oudpapiercontainer is vanaf dinsdag 1 februari jl. geplaatst bij garage Brauckmann. Henry Dunantstraat 26 te Venray/Oostrum. U kunt uw oudpapier brengen op werkdagen tussen 09.00 uur en 18.00 uur, op zaterdag tussen 09.00 uur en 16.00 uur. Zou u ook wel eens willen zingen in een koor? Wij kunnen in alle partijen ver sterking gebruiken. U bent van harte welkom om een keer mee te komen zin gen, de sfeer te proeven en kennis te maken met onze manier van werken. Informatie over het koor geeft u graag Marjo Kuvpers-Mater, tel.: 0478- 513191. De algemene vergadering werd gehou den op donderdag 27 januari in zaal Thielen aan het Kennedyplein. Er waren nogal wat leden verhinderd om hierbij aanwezig te zijn; desondanks gaven 37 stemgerechtigde leden blijk van belang stelling. Er waren geen op- of aanmer kingen op de verslagen van de secreta ris; wel een enkele toevoeging. De penningmeester toverde wederom een batig saldo uit de hoed. De leden van de kascontrolecommissie onderstrepten bij monde van mw. Vèrkoeyen de accurates se en vakbekwaamheid van de kasbe- heerder. Bij de ingekomen mededelin gen werd kenbaar gemaakt dat Crescendo voornemens is deel te nemen aan de nationale zangersdagen in Tegelen die in sept. a.s. georganiseerd worden. Dhr. van der Velden, dirigent, hield een leerzaam betoog ter vergade ring. Na de pauze vond de bestuursverkiezing plaats. Aftredend en herkiesbaar was mw. M. van Hooren-van Els, voorzitter. Er werden geen tegenkandidaten gesteld. Desondanks stond de voorzitter er op dat er schriftelijk gestemd werd. Van de 37 uitgebrachte stemmen waren er 25 voor herverkiezing, zodat de voor zitter haar mandaat met driejaren ver lengd zag. Enkele taken heeft de voor zitter overgedragen. Afmeldingen vanaf heden bij mw. V.d. Bekerom of mw. V. Dijck. Mw. Van Dam is eveneens bereid de voorzitter wat te verlichten, o.m. het ziekenbezoek en het bijhouden van de verjaardagskalender. Aan het einde van de vergadering mocht de voorzitter een presentje in ontvangst nemen van mw. Oudenhoven, als blijk van waardering voor het functioneren van mw. Van Hooien. Namens het bestuur bood dhr. Ulder de voorzitter een boeket bloemen aan. En hiermee was het officiële gedeelte van de verga dering gesloten. In een ongedwongen sfeer bleven veel leden nog na. Afmeldingen bij: mw. A. v.d. Bekerom, tel. 580409 of mw. van. Dijck, tel. 581955. Bij voorkeur afmelden tussen 12.00 en 14.00 uur. Zondag 30 januari zagen de heren van het eerste team van TTV Red Stars het einde van hun Europese avontuur. In eigen huis werd met 0-4 verloren van het sterke Argentan uit Frankrijk. Hoewel de Fransen niet in hun sterk ste opstelling aantraden, bleken ze toch een maatje te groot voor de Venraynaren. Alleen Ronald Bogaard, al jaren de kopman van de Venray se for matie, was dicht bij een winstpartij. Tegen Cedric Demangel leidde Bogaard met 1-0 en 20-15, maar moest toezien hoe de Fransman zich terugknokte en de tweede game met 20-22 naar zich toe trok. De derde game bleek vervolgens net teveel van het goede voor Bogaard: 16-21. Patrick Zwiers moest hierna de Nigeriaan Bolaji Niniola in twee games laten gaan: 19-21 en 16-21. Jeroen Renkens trad aan tegen de sterkste man aan Franse zijde, de Chinese verdediger Zhao Wei Guo. Met 5 en 7 punten mooht de jonge Red Starsspeler zich nog gelukkig prijzen. Zwiers en Renkens speelden ook het dubbel tegen Niniola en Guo en ook die partij leverde geen vreugde op: twee games onder de tien. Het getuigde van sportiviteit van de Fransen, dat zij bereid waren hierna nog vier partijen te spelen. Deels voor de spelers van Red Stars, die tenslotte niet elke dag tegen dergelijke sterke spelers kunnen spelen. Deels ook voor het publiek dat in grote getale aanwezig was en regelmatig mooie balwisselingen zag. Qua sfeer was het zonder meer een mooie gebeurtenis in Venray. Tijdens de extra reeks wedstrijden wist Red Stars overigens ook niet tot scoren te komen. Zelfs Bogaard kwam er tegen Zhao Wei Guo niet aan te pas, wat de klasse van de Chinees nog eens onderstreepte. Dames en heren beginnen competi tie met 9-1 winst Afgelopen zaterdag won Dames 1 van Red Stars met 9-1 van FVT/Visser uit Rotterdam. Een leuke start van een sei zoen in de eerste divisie. Bij Red Stars bleven Danielle Poels en Sabina Larmené ongeslagen, zowel in het enkel als samen in het dubbel. Alleen Vanja Santic verloor een partij tegen Mariska de Haas, die een sterke dag kende. De heren wonnen van Remax/Born, even eens met 9-1. Hier bleven Ronald Bogaard en Gerbert Loeffen ongesla- gen, terwijl Patrick Zwiers een puntje aan de tegenstander moest laten. De heren bleven weliswaar aan de goede kant van de score, maar makkelijk was het niet. Veel partijen gingen over de volle drie games, terwijl de heren niet honderdprocent fit waren. Het heersen de griep-virus en werkzaamheden voor het werk zorgden vtoor een minder dan optimale voorbereiding. Hoewel een goede generale voor de Inter Cup-wed strijd de volgende dag, bleek het Franse Argentan die dag te sterk. Al met al was het wat de competitie betreft echtei een goed begin voor de beide standaard teams, die wederom sterke kandidaten zijn voor het kampioenschap. Het tweede damesteam deed goede zaken in de tweede divisie door in Schiedam De Korenbeurs 2 met 4-6 te verslaan. De Korenbeurs degradeerde onlangs uit de eerste divisie, dus dit mag een goed resultaat genoemd worden. Heren 2 deed ook mooi mee en won de eerste wedstrijd met 7-3 van Maasbree. Harmonieorkest 3 en 10 feb.: 20.00 uur repetitie. Afmelden: H. v.d. Steeg, tel. 582539. Agenda: 6 febr.: Joekskapellenfestival. 5 mrt.: camavalsmis. 6 mrt.: carnavalsoptocht. 30 april: aubade. Jeugdorkest Donderdag 3 en 10 feb.: 18.45 uur repetitie. Afmelden: P. Noten, tel. 587858. Agenda: 6 feb.: Joekskapellenfestival. 6 mrt.: carnavalsoptocht. 30 april Koninginnedag; 6-7 mei solistenconcours; 14 mei. ZOC met Horst. Drumband Dinsdag 8 en 15 feb.: 20.00 uur repeti tie. Afmelden: Dorien van der Giessen, tel. 589317. Agenda: 6 febr.: Joekskapellenfestival. 6 mrt.: carnavalsoptocht. 30 april: Aubade. Bestuur 16 feb.: 20.00 db Perdstal; 27 mrt. 20.00 ab Coninxhof. Maandag 7 feb.: repetitie van 19.30- 21.00. Zaterdag 26 feb.: opluistering H.Mis Vredeskerk 19.15. S.v.p. een kwartier voor iedere uitvoe ring aanwezig. Bij verhindering s.v.p. tijdig afmelden. Ons koor Chrisko bestaat uit een klei ne enthousiaste groep jonge dames. We zingen in zowel Vredes- als Paterskerk en af en toe bij instellingen. We hebben een afwisselend repertoire en een gezel lige koffiepauze. Wie heeft er zin en tijd om op de maandagavond van 19.30 tot 21.00 uur met ons mee te repeteren? We oefenen in het parochiezaaltje aan de Whistlerstraat la. Voor meer informatie: Marly Driessen, tel. 0478-588176 of Norma Ansinger, tel. 0478-585234. E-MAIL: peelenm tref.nl De eerstvolgende repetitie is woens dag 9 februari a.s. bij zaal Thielen. In verband met de extra repetities voor het opstoekmatinee begint deze repetitie om 19.30 uur. Afmeldingen bij Jeanny Jenniskens, telefoon 516877. Agenda 27 feb.:opstoekmatinee Wij zijn op zoek naar uitbreiding van ons koor en willen graag nieuwe sopra nen, mezzo's en alten verwelkomen. Heb je zin in zingen en denk je dat je het bij ons koor wel naar je zin zult hebben dan nodigen we je van harte uit geheel vrijblijvend enkele repetities bij te wonen. Bel voor verdere inforïnatie even met onze voorzitter. Jeanny Jenniskens, telefoon 516877. Kinderkoor Maandae 7 en 14 feb.: koorrepetitie van 15.30-16.30 uur. Zondag 26 mrt.: KIM kinderkoorin- structiemiddag. Zangmiddag voor kin- derkorenuit het dekenaat Venray. Noteer deze datum alvast goed! Ons kinderkoor heeft op dit moment een ledenstop, er is een kleine wachtlijst. Kinderen die na de zomervakantie lid willen worden kunnen zich nu alvast opgeven om teleurstelling te voorko men. Voor informatie over ons kinderkoor: Joke Halmans, tel. 583806. Jeugdkoor Dinsdag 8 en 15 feb.: koorrepetitie van 19.00-20.30 uur. Zondag 6 feb.: we zingen op Saamvliet. Zondag 19 feb.: viering voor jongeren in de Grote Kerk 19.00 uur. Nieuwe jongelui zijn welkom bij ons koor. We repeteren op dinsdagavond in het zaaltje onder de Grote Kerk. Je bent welkom vanaf 11 jaar, ofwel groep 8. Tot ongeveer 25 jaar. Voor informatie over ons jeugdkoor: José Kusters, tel. 511707. Close Harmony Group Woensdag 9 en 16 feb.: Repetitie om 20.15 uur. Zaterdag 15 april: Lustrumconcert. Afmelden bij Gerti: tel. 631306. Voor informatie: Nelly Steegh. tel. 586821. Repetitie: Repetitie: Donderdag 3 Febr. 19.30 uur: Repetitie Bas en Bariton 20.00 uur: Repetitie voor het gehele koor. Donderdag 10 Febr. 19.30 uur: Repetitie Tenor 1 en Tenor 2. 20.00 uur: Repetitie voor het gehele koor Donderdag 17 Febr. 19.30 uur: Repetitie Bas en Bariton 20.00 uur: Repetitie voor het gehele koor. Optredens/Evenementen 27 Febr. Opstoekmatinee, Schouwburg Venray 5 Maart Vastenoavesmis Grote Kerk 10.30 uur. Afmelden bij Hans Arts (tel. 584023) (Bij voorkeur tussen 18.30 en 19.00 uur) Oud papier: kunt u afleveren bij de VMK-container aan de Molenhofweu. (De weg tegenover de voormalige zuivelfa briek) (Staat aangegeven!) Bij voorbaat dank voor uw medewer king! Informatie: Repetitielokaal: Zaal "In den Engel". Poststraat 2. Secretariaat: Tel. 580173.

Peel en Maas | 2000 | | pagina 19