Sfiwit ia Titels voor Jaap Jongejan en Marlies Thijssen Heveco sponsort paardensport Dames 1 wint gemakkelijk van laaggeklasseerd Oikos ATB- veremging Mudhunters Niet-Rokers Bridgeclub Bridgeclub Harten Drie Tennisvereniging LVH Bridgeclub Doublet HSV 't Alvertje Bridgeclub Klavertje Vier Atletiek Vereniging Venray-Regio TV Ysselsteyn Bridgeclub Venray Schaken Looi De Barrier Darten DC Halfweg Darten DC De Piëlhaas HBV Diana Lopersgroep Venray Sioelclub Venray Bridgesoos De Kemphaan Loopgroep De Barrier Gehandicapte judoka's succesvol Lopersgroep Peelrunners De Roos Spio PEEL EN MAAS donderdag 27 januari 2000 - Pagina 18 Dames 1 van de RooyseVK heeft de drie punten behaald, die het van te voren al had verwacht. Tegen het bijna onderaanstaande Oikos uit Roermond werd het een gemakkelijke overwinning. Net niet bin nen het uur was de buit binnen: 15-6; 15-5; en 15-7. In de eerste set werd pas bij een stand van 10-0 tegengescoord. Voor de "jonkies" Yvonne en Ciny, was het een uitstekende gelegenheid wedstrijdervaring op te doen. Ze speel den een prima wedstrijd. Alleen de derde set haperde het even. Tot 4-4 kon den de Roermondse dames bijblijven. Daarna was het snel gedaan. Aangezien er dit jaar weer sprake is van een versterkte degradatie, de onder ste 6 ploegen degraderen, is het prettig dat de Rooyse bijna in de top 3 staat. Komende zaterdag wordt het serieus tegen de ongeslagen koploper: Peelpush uit Meijel. Overigens mag de steun afgelopen zaterdag uit het Oosten des lands niet onvermeld blijven. De Mountain-Bike specialist in uw regio SCHUHMACHER BIKE SPORT LEUNEN i Mudhunters dat is Engels voor Modderjagers. Een grappige naam voor eens stelletje mountainbikers. Mountains zijn er niet in Venray en omgeving, modder vaak des te meer. Afgelopen weekend hadden we onze jaar inluiding. Een activiteit waar een groot aantal van onze actieve leden pre sent waren.Er was de uitreiking van ons vereniging Puntensklassement. Uitslagen hiervan. 1. Piet Claessens; 2. Roel Surminski; 3. Jos Philipsen; 4. Pedro van Veghel; 5. Patrick Goorts. Er waren mooi prijzen en we hebben geno ten van een heerlijke brunch. Al met al een geslaagde ochtend waarbij we het fietsen tot een minimum beperkt had den. Planning voor de komende weken Zondag 30 januari vertrek 8.00uur voor een tocht in Gennep, 25 of 45 km. Zondag 6 februari vertrek 8.00uur voor een tocht in Volkel, 30 of 50 km. Voor informatie bel je met Piet op 0478- 589880 of kom gewoon een keer naar één van de trainingen of tochten. Je kunt altijd één maand uitproberen voor je de beslissing neemt om lid te worden. We zijn het jaar 2000 begonnen met 6 nieuwe leden: Ted van Benthem en Cor Oostveen, Mia Oostveen en Pierre Sonnemans, Frank Bender en Ron van Gaal zijn onze gelederen komen verster ken. Bovendien staan er een paar enke lingen op de lijst die nog een partner zoeken. Het duurt niet lang meer of we hebben ons maximum ledenaantal bereikt. De toekomst is blijkbaar aan de niet-rokers... Of komt dat misschien omdat het er ook gezellig is...? Afgelopen maandag waren er 44 paren aangeschoven: 12 in de gele lijn, waar Tilly en Jan van der Heijden met de volle winst eindigden met 58, Hans Aerts en Ed Tjan tweede werden met 54.33 en Tiny en Jac Meeusen derde met 52.25 12 paren streden om de winst in de rode lijn, waar Frank Bender en Ron van Gaal lieten zien dat zij onze club komen verrijken, want zij wisten op de tweede achtereen volgende avond te eindigen als de bes ten met 58.33 Als goede tweede ble ven Diny en Teun Heetkamp zich handhaven met 56,08 en Hilde Kooien met Joke Peeters toonden zich opgewas sen tegen het nieuwe geweld door als derde te eindigen met 54.92 Overigens waren Ron en Frank, en Geertje en Ans de enige in deze lijn aan wie geen strafpunten hoefden worden toegekend. Bravo! In Groen waren het 9 paren, waarvan Riet Blok en Mia Philipsen de hoogste prijs behaalden met 61.38 Martin Janssen en Piet Rutten waren met 58.49 goed voor de tweede plaats en Sip Goinga en Peter Kooien met 54.19 voor de derde plaats. In Blauw tenslotte lieten Marie Kersten en Annie van Mil duidelijk zien dat zij binnen de kortste keren weer naar een hogere groep willen door te eindi gen met 65.19 en dat Antoinette Coppus en Lenie Janssen dezelfde aspi raties hebben want zij eindigden met 56.83 als tweede terwijl Ria Engels en Betsie van der Sluis met 54.49 ook hoge ogen gooien. Deze keer was het bedroevend slecht gesteld met het invul len der scorebriefjes... In de groene groep waren er slechts 6 briefjes waar geen fouten in zaten, in de gele 4, in de rode slechts 2 en in de blauwe groep was er zelfs geen een te vinden! Daar moet misschien iets aan gedaan worden. De derde ronde van de tweede zitting om het clubkampioenschap is bekend. De uitslagen: Geel: 1. Hr. Nollen- Vercauteren; 2. Ep. V.d. Slik; 3. Ep. Vierhout; 4. Mw. Valckx-hr. Simons. Rood: 1. Hr. Manders-Visscher; 2. Ep Eibers; 3. Hr. v. Lieshout-Schoonbeek. Groen; 1. Ds. Buyssen-Schaeffers; 2. Mw. Baak-hr. Merckx; 3. Ds. Fiers- Hoogeveen. Volgende week wordt door de hele vereniging voor de Ruiten Boer gespeeld. Nieuwe leden zijn van harte welkom. Opgave bij Wim Manders, voorzitter, tel. 0478-585308 of Anneke Schoonbeek, secretaris, tel. 0478- 550375. Opgave dorpencompetitie 2000 Alle senioren kunnen zich opgeven voor deelname aan de Dorpencompetitie 2000. De dorpencompetitie is een onderlinge competitie tussen tennisver enigingen van enkele dorpen uit de directe omgeving, welke niet deelnemen aan de KNLTB-competitie. Betreft ver enigingen uit: Leunen/Veulen/Heide, Ysselsteyn, Merselo, Oirlo/Castenray, Oostrum. Swolgen en America. Er wordt gespeeld in verschillende poules, welke zijn ingedeeld op sterkte. De sterkte van de teams wordt bepaald door de technische commissie van desbe treffende vereniging. Opgave is mogelijk voor de zaterdag (aanvang 18.00 uur) of zondag (aanvang 9.00 of 13.30 uur). Een teamwedstrijd duurt gemiddeld 3 a 4 uur. Een team beslaat minimaal uit 2 dames en 2 heren. Een team speelt 6 a 8 wedstrijden in een periode van circa 2 maanden (april - begin juni). Per team wedstrijd worden de volgende wedstrij den gespeeld: HE, DE, MD, HD, DD. Men speelt maximaal 2 wedstrijden p.p. Per wedstrijd worden 2 sets gespeeld. Bij 6-6 wordt er een tiebreak gespeeld. Diegene die de enkel speelt, speelt niet de MD. De tennisballen worden door de vereniging beschikbaar gesteld. Opgave graag uiterlijk 6 februari. De organisatie is dit jaar in handen van tennisvereni ging Merselo. Op de tweede avond van de tweede ronde van de clubkampioenschappen walsten de dames v. Hooft-Jeurissen iedereen in de A-lijn plat. Met een mon sterscore van 71.90% namen ze revan che op de lage score van de week daar voor. Joop van Hooft en Hay Houwen namen door hun tweede plaats in deze ronde de koppositie over. Janny Jungslager en Sjef de Vocht hadden een complete off-day (31.77%). In de B-lijn lieten Greertje Brantjes en Jos v. Rens weer eens van zich laten horen met een score van 60% en strijden nu met Hanneke Martens en Marij Reinhoud om te promoveren. In de C-lijn stomen Jacqueline en Jan v.d. Slik door en nemen een optie om te promoveren. Tiny Verbeek en Jet v. Waayenburg steken in de vorm van hun leven en staan nu op een promotieplaats. De uitslagen: A-lijn: 1. Ds. v. Hooft- Jeurissen; 2. Hr. v. Hooft-Houwen; 3. Hr. v. Genugten-v.d. Wee. B-lijn: 1Mw. Brantjes-hr. v. Rens; 2. Ds. Martens- Reinhoud; 3. Ep. V.d. Beele. C-lijn: 1. Ep. V.d. Slik; 2. Ds. Verbeek- Waayenburg; 3. Ep. V.d. Heijde. De standen: A-lijn: 1. Hr. v. Hooft- Houwen; 2. Hr. v. Genugten-v.d. Wee; 3. Ds. v. Hooft-Jeurissen. B-lijn: 1. Hr. Gilissen-Penninx; 2. Ds. Martens-erein- houd; 3. Mw. Brantjes-hr. v. Rens. C- lijn: 1. Ep. V.d. Slink; 2. Hr. Linders- Rambags; 3. Ds. Verbeek-Waayenburg. Contributie 2000, leden die de contri butie nog niet hebben voldaan, vragen wij dit zo spoedig mogelijk te doen, Bootbezitters en Visbladhouders dienen de contributie vóór maart te hebben vol daan. De acceptgiro is intussen bij U bin nen, maak gebruik van deze acceptgiro en betaal zo spoedig mogelijk, dan hebt U op tijd alle visbescheiden voor het jaar 2000 tijdig thuis. Wijzigingen of vragen bij de secretaris. Voor vergunningen en ook dag- en weekvergunningen voor "Het Wanssums Ven"kunt U terecht bij v. Grootel Hengelsport, Stationsweg 21 te Venray. In Wanssum bij v/d Ligt Allicht aan de Brugstraat en bij Harry Theeuwen de Houskuilstr. 38. Dag- en Weekvergunningen voor "Het Wanssums Ven" zijn ook verkrijgbaar bij het Shell tankstation in Wanssum. Verdere inlichtingen bij de secr. H. Lenssen, tel. 0478-587606. Afgelopen donderdag was de laatste speelronde van de eerste competitie. Er werd gespeeld om in een kleur te blijven of om te promoveren naar een hogere kleur. Soms ging dit goed, maar soms ook niet. Regelmatig hoorden we 'het zit urn in het zitsel'. Hoe dan ook, na 24 spellen kon de balans worden opge maakt. De uitslag was: Geel: 1/2 ds. Buyssen- Volleberg/Ds. Goinga-Tiggeloven; 3. Ds. v. Ham-Korsmit. Groen: 1. Hr. Sturm-de Vries; 2. Ds. Cuppen- Jenniskens; 3. Mw. Poels-hr. Gabeler. Blauw: 1. Ds, Schaeffers-Wijnhoven; 2. Ep. V. Son; 3. Ep. Michels. Vanavond beginnen we met een nieuwe competitieronde. Mededelingen: De pupillen die meedoen aan de Vlakwatercross van zondag 30 jan. die nen hun startnummer uiterlijk om 11.15 uur afgehaalde te hebben, tevens zullen zij om 11.30 gezamenlijk inlopen. Aanvang wedlrijden: pup.: 12.05; Jun. D: 13.00; Jun. C: 13.20; Jun. B: 13.50. Trainer/begeleider is Mark Verstappen. Trainingstijden: Pupillen: woensdag van 17.30-18.30 zaal en zaterdag van 10.30-11.45 baan. C/D junioren: woensdag van 17.30- 18.30 zaal en donderdag van 17.30- 19.00 baan. A/B junioren: woensdag van 17.30- 18.30 zaal en donderdag van 19.00- 20.15 baan. De zaaltrainingen worden gehouden in sporthal de Weert, Kruidenlaan 103 (Landweert). De baantrainingen worden gehouden op de kunststofbaan, sport park de Wieën. Informatie: 1Bij de trainers of bij secretaris atle- tiekraad, tel. 588217; 2. Bij de ledenad ministratie, tel. 582842. Training G-groep: donderdag 19.00-20.00 uur zaal locatie Raayland Oost; info: tel. 515025. Ysselsteyn avond Afgelopen zaterdag is in tennishal de Racketsport in Deurne de Ysselsteynse avond gespeeld met in totaal 46 deelne mers. Evenals de voorgaande jaren was het weer erg gezellig. Na de poulewed strijden werden om ca. 24.00 uur de prijzen uitgereikt. De prijswinnaars: Poule A Twan Wilmsen; poule B Jeroen Koning; poule C Annemarie Michels; poule D Jeu de Wit; poule E Ton Marcellis en Hay Claessens; poule f Lenie Crienen; poule G Marcel Hellegers; poule H Robert van Osch; poule I Truus Kusters; poule J Twan de Wit; poule K Diane van Schijndel; poule L Jan Vergeldt. Jaarvergadering De jaarvergadering voor de senioren vindt plaats op vrijdag 25 februari om 20.00 uur in de kantine. Iedereen ont vangt hiervoor nog een uitnodiging. We nodigen iedereen van harte uit, dus hou deze datum alvast vrij. Een nette en opgeruimae zaal, een podium dat weggezet was, mede omdat we dat voorlopig toch niet nodig heb ben; dat alles zorgde ervoor dat we in een wat ruimere opstelling konden kaar ten. Aan het begin nog even gewezen op bladzijde 19 en 20 van de laatste Nakaarter en daarna kon alles van start gaan. Het is prettig te zien dat vooral de paren in de volle groene groep zeer gediciplineerd kaarten onderling ruilen. In de afgelopen drie competitieweken zijn er geen storende fouten gemaakt. Foute biedingen en 'afspeelvergissingen' houden het spel lekker onvoorspelbaar. Met alle afspraken en iedereen die daar weer recht doorheen 'fietst' blijft het een boeiend spel dat elke week weer vol ver rassingen zit. Daarom is het na afloop ook nog zo druk. Niemand weet echt, op een paar uitzonderingen na, wat zijn of haar score van de avond is. De uitslagen van de afgelopen week: Geel: 1. Ep. V. Hooft: 2. Ep. V.d. Wee; 3. Mw. Meijer-jr. Groenewold. Rood: 1. Mw. Delsing-hr. Peetjens; 2. Ep Gielen; 3. Hr Collin-de Vos. Groen: 1. Mw. Stock-hr. Bolwerk; 2. Ds. Frankefort- Kuyer; 3. Ds. Blok-v.d. Brink. Vanavond, in tegenstelling wat tot in uw programma staat, niet de voorronde van het Ruitenboertoernooi. Die wordt volgende week gespeeld. Vanavond de vierde competitieronde. Alle aanwezi gen hebben daar vorige week een briefje over gekregen. De omzetting heeft geen consequenties voor evt. Degraderen, omdat men niet voldoende keren met de vaste partner heeft gespeeld. Uitslag interne competitie 19 jan.: Rob Keereweer-Wim Dokter 0-1 Jan Tiggeloven-Harry Coolen 0-1 Jan Louwerse-Toon Berkens 0-1 Piet Rouvroye-Wim Jeuken 0,5-0,5 E.J. v. Nuenen-Ton Coopmans 0-1 NicoTzekos-Piet v. Genugten 0-1 Kees Beeftink-Henk Meyer 0,5-0,5 Gaat verder, verder met onze weke lijkse trainingen waarbij het nog steeds om gezondheid en gezelligheid gaal. Samen hard lopen en soms samen hard lachen. Er zijn binnen onze groep zelfs mensen die zeggen dat ze alleen voor de koffie komen die we na de training drin ken. Als ze tenminste komen, Herman. We trainen drie keer per week en de diverse trainingen hebben andere doe len. Op maandag is er de intervaltrai- ning met kortere stukken en veel tech niek. Op donderdag staat er een duurtraining op het programma. En op zaterdag is het een combinatie tussen beiden. De trainingen zijn op een dusda nige snelheid dat nagenoeg iedereen zich bij ons aan kan sluiten. Er is ruimte voor duurlopers en er is ruimte voor gezondheidslopers. De trainingen zijn op: Maandag van 19.15 tot 20.30 vanaf eetcafe "de Barrier"; Donderdag van 19.15 tot 20.30 vanaf eetcafe "de Barrier"; Zaterdag van 16.00 tot 17.00 vanaf zwembad "de Sprank" Mocht je interesse hebben om een keer te komen meetrainen dan ben je van harte welkom. De eerste maand kun je gratis meetrainen en het verplicht je tot niets. Voor meer informatie kun je ook bellen met Piet Dupont, telefoon 589880. Op zaterdag 29 jan. is weer ons single darttoernooi. Hier kan iedereen aan meedoen. Aanvang om 20.30 uur en kunt u zich opgeven tot 20.15 uur. Voor informatie: café Halfweg, tel. 0478- 581510. Levensmiddelendarten Zondag 30 jan. wordt in café De Piëlhaas weer gedart om de bekende levensmiddelenpakketten. Iedereen die aan dit toernooi wil deelnemen kan zich tot uiterlijk 13.15 uur laten inschrijven. Dit kan men ook via ons tel.nr. 582187. De aanvang van het toernooi is om 13.30 uur. Uitslag whisky-darten Winnaarsronde: 1. Dave v. Zeist; 2. Marco Tettero; 3. Huvbert Janssen; 4. Peter Thissen; 5. Joh. Collett; 6. Joris Arts. Verliezersronde: 1. Maikel de Bruin; 2. Joh. De Bruin; 3. Albet Moorrees; 4. Peter Heinsbroek; 5. René Janssen; 6. Lou Janssen. Op zaterdag 22 januari werd de 4e ronde van de 25m lpijl competitie ver schoten bij Willem Teil te Oirlo. De prestatisch waren aan de matige kant, ogenschijnlijk zagen veel schutters deze wedstrijd als generale voor het komende verenigingskampioenschap. Want zoals het gezegde is een slechte genera leDe hoogste schutter van het 1 e zestal was ditmaal Jan Hermsen, van het 2e zestal Jac Dekkers in het 3e zestal was Math Barents de hoogste schutter. Op zondag 23 januari schoot de jeugd haar wedstrijd bij St. Joris te Leunen. Bij de aspiranten behaalde Mirkó van Hagen een 5e en Robin Heidens een 7e plaats. Bij de junioren eindigde Rick Philipsen op de le plaats en Martijn de Mulder op een 6e plaats met een nieuw persoonlijk record van 152 punten. Het tussenklassement van afdeling 14 wordt bij de junioren aangevoerd door Rick Philipsen, Martijn de Mulder staat op een 8e plaats. Bij de aspiranten Mirko van Hagen op de 5e en Robin Heidens op de 6e plaats. Zaterdag 29 januari is voor de derde maal het verenigingskampioenschap.De huidige kampioen Mart Philipsen zal zijn titel moeten verdedigen. Het kam pioenschap wordt geschoten met de 100% telling. Hierdoor is het voor eenieder mogelijk deze titel te behalen, je hoeft op deze dag alleen maar te piek- ken op je eigen gemiddelde. Aanvang van de wedstrijd is 19.00 uur. 30 januari 2000 Dat wil zeggen aanstaande zondag en dat wil ook zeggen de Vlakwatercross. Het mooie bosgebied rondom het Odapark is dan het decor van wedstrij den voor alle leeftijden en in alle klas- ses. 'S morgens beginnen de scholieren met hun wedstrijden en daarna is het de beurt aan de trimmers die wel eens een wedstrijdje willen lopen. Verschillende afstanden en hartstikke leuk om eens te doen. Daarna beginnen de kleine atleet- jes en jeugdige atleten met hun wedstrij den. De dag wordt afgesloten om een uurtje of twee met de snelle mannen en vrouwen die strijden om de belangrijk ste prijs van de dag. Van alles te doen dus en altijd leuk om eens te komen kij ken of natuurlijk mee te doen. Trainingen: De beginnersgroep gaat ook proeven aan het lopen van een wedstrijd bij de Vlakwatercross. De overige lopers trainen in 4 groepen die ingedeeld zijn op de snelheden die je aankan, het doel van de training die ont spanning kan zijn, stevig trainen naar een wedstrijd toe of naar een persoonlij ke toptijd. De trainingen zijn op dins dag, intervaltraining op de baan en don derdag, lange duurloop in en om Venray. We starten om 19.00 uur vanaf of op de atletiekbaan. Zaterdag bostraining om 16.00 uur in het Boshuizengebied. Start vanaf de oude Barrier Wedstrijdprogramma: 30 januari: de eigen vlakwatercross in het bosrijke vlakwatergebied. Je kan hier de 2, 4, 6 of 8 km lopen dus voor iedereen een afstand om eens een wed strijdje te proberen. Samen de sportieve strijd aangaan een leuke uitdaging. Informatie: Lopersgroep Venray is de recreatieve tak van Atletiekvereniging Venray Regio. Wil je graag wat meer informatie over de Lopersgroep bel gerust een van de volgende nummers, zij kunnen u ant woord geven op al uw vragen. Aanmelden of meelopen om het eens te proberen kan ook altijd, (wedstrijd- groep) Frank Rijshouwer tel. 586268 (overige groepen) Anja Gooren tel. 589486, Jan Maessen 589488 Uitslagen koppel wedstrijd lK Geleen: B-kl.:Anny v.d. Heyden en Jos Jacobs le, gem. 116 B-kl3e Truus Jenniskens en Wiel Lennaarts, gem. 101. C-kl: 4e Ben en Harrie Rongen gem. 99 C-kl: 7e Mia en Huub Jacobs, gem. 96 D-kl: 7e Regien Sanders en Marcle Thissengem. 83 Uitslag 2e ladder-Competitie: Oranje: 1Ep. Stiphout; 2. Hr. Janssen- Mertens; 3. Ds. Linders-Volleberg. Rood: 1. Ep. Eibers; 2. Hr. Gerrits-v. Ooi; 3. Mw. Claessens-hr. Hermans. Groen: 1. Ds. Buyssen-Tummers; 2. Mw. Spekhorst-hr. Wikkers; 3. Ds. v. Enckevort-Korsmit. Gaat verder, verder met onze weke lijkse trainingen waarbij het nog steeds om gezondheid en gezelligheid gaat. Samen hard lopen en soms samen hard lachen. Er zijn binnen onze groep zelfs men sen die zeggen dat ze alleen voor de kof fie komen die we na de training drinken. Als ze tenminste komen, Herman. We trainen drie keer per week en de diverse trainingen hebben andere doe len. Op maandag is er de intervaltrai ning met kortere stukken en veel tech niek. Op donderdag staat er een duurtraining op het programma. En op zaterdag is het een combinatie tussen beiden. De trainingen zijn op een dusda nige snelheid dat nagenoeg iedereen zich bij ons aan kan sluiten. Er is ruimte voor duurlopers en er is ruimte voor gezondheidslopers. De trainingen zijn op: Maandag van 19.15 tot 20.30 vanaf eetcafe "de Barrier" Donderdag van 19.15 tot 20.30 vanaf eetcafe "de Barrier" Zaterdag van 16.00 tot 17.00 vanaf zwembad "de Sprank" Mocht je interesse hebben om een keer te komen meetrainen dan ben je van harte welkom. De eerste maand kun je gratis meetrainen en het verplicht je tot niets. Voor meer informatie kun je ook bellen met Piet Dupont, telefoon 589880. Op zaterdag 22 januari werd in Goirle het Twinkeltoernooi gehouden voor gehandicapte judoka's. Twee Venrayse judoka's van Erised zijn zeer succesvol op een derde plaats beëindigd te weten: Mandy Mulder en Tjeerd Nelissen. Een zeer goede prestatie voor de judoka's die pas met de judosport begonnen zijn. Dit soort toernooien zijn zeer uniek omdat er maar 4 maal per jaar een toernooi wordt gehouden, daardoor is de opkomst van de judoka's ook zeer groot. Trainingen: Dinsdag: Interval en loopscholing, aan vang 19.00 uur Kastiëlse Baan Zaterdag: Aanvang 16.00 uur, parkeer plaats Schadijker Bossen Meterik. Wedstrijdagenda: 30 jan.: Vlakwatercross in Venray; trim- loop 2-4-6-8 km 11.00; KNAU mannen korte cross 4 km 15.00; mannen sen. en vet. 10 kim 15.00; dames en dames vet. 5575 m 14.30. 6 feb.: Profile Cross in Uden; trimlopen diverse afstanden tot 8900 m. 12.05; KNAU mannen vet. 8900 m. 13.00; mannen neo-sen. 7370 m. 13.40; dames en mannen kortecross 3720.-m. 14.10; dames neo-sen. en dames vet. 5560 m. 14.25; vrouwen sen. 6950 m. 14.25; heren sen. 11.940 m. 15.15. 13 feb.: Molendijkcross in Velden, kort 5400 m. 11.00; lang 9000 m. 11.45. Schietvereniging 18-792 Uitslagen: Meerlo 1-Leunen 1 1 Beste schutter: J. v. Ass 268 p. Leunen 2 vrij Leunen 3-Meerlo 2 754-781 Beste schutter: H. Tissen 255 p. A'arerpi Warerpolo Uitslagen: r DBD-heren 1 9-12 Zeester/Meerval-heren 2 5-4 Hellas/Glana-Asp. 5-13 Programma zaterdag 29 jan.: asp.-Njord 19.15 w-off.: Geert Beckers en Harm de Cock H-jeugd-SWNZ (SG) 20.00 w-off.: Bram de Maat, Perry Brands en Ruud Brands heren 2-Eszet 20.45 w-off.: Thijs van Kempen, Ralph Nagy en Erwin Streefland heren 1-SWNZ (SG) 21.30 w-off.: Eric Nellen, Bart Rouwette en Roy Versleijen Synchroonzwemmen A.s. zaterdag is er geen training i.v.m. de Limburgse kampioenschappen. Zondag is er wel gewoon training en dan worden de vol gende dansen geoefend; Efteling, Together Again, Rain Dance, E.T., Moonmachine en de seniorendans. En de dansen die bij de kampioenschappen gezwommen worden. Voor diegenen die meedoen aan de Limburgse Kampioenschappen: zaterdag wordt er om II .30 u vertrokken vanaf de Sprank, zondag om 12.00 uur. Vergeet niet een witte badmuts (zaterdag) en een zwart badpak mee le nemen. Uitslagen van de wedstrijd van afgelopen zondag: 200m wis selslag: Linda Custers 2,54.55. Yvonne Swinkels 2.58.31. Mariska Verstegen 3.04.78. Rik op den Camp 2.34.70. 100m vlinderslag: Linda Custers 1.26.34. Yvonne Swinkels 1.27,06, Tanja v. Heyster 1.36.36 Anneke Christians 1.38.78. Mariska Verstegen 1.39.58. Sandra Dircks 1.40.08. Chantal Pelzers 1.48.45 Dis Lieke Koopmans 2.03.12. Mirte Kraaykamp 2.04.94 Dis Rik op den Camp 1.14.63. Pieter/S d. Wijn 1.24.92. Tom Oversier 1.25.06. Tom Linnenbank 1.44.26, Miel Hanen 1.45.19 Dis. Germain Verstegen 2.07.15 Dis, Paul Jozephs 2.20.37 Dis. Stijn Kraaykamp 2.21.41 Dis. Kevin Reijnders 2.41.22 Dis. lOOm wisselslag M/J 11 el. Guus Geurts 1.36.43. Rafaela Breed 1.44.19. Pauline Dircks 1.53.51Lieke Voermans 1.54.44 Dis. lOOm vrije slag Linda Custers 1.09.10. Yvonne Swinkels 1.12.62. Anneke Christians 1,13.83. Sandra Dircks 1.21.57. Chantal Pelzers 1.26.87. Mirte Kraaykamp 1.32.37. Lieke Koopmans 1.32.64. Rafaela Breed 1.36.83. Elke Euwes 1.43.18. Pauline Dircks 1.45.93. Lieke Voermans 1.47.13. Rik op den Camp 1.04.54. Tom Oversier 1.07.80. Pieter/S d. Wijn 1.13.85. Tom Linnenbank 1.17.30. Miel Hanen 1.22.68. Stijn Kraaykamp 1.33.94. Guus Geurts 1.36.43. Germain Verstegen 1.43.63. Paul Jozephs 1.48.79. Kevin Reijnders 1.50.70. 4x 100m wisselslag est. Debby Jans, Mariska Verstegen, Mieke Klaassen, Linda Custers:5.28.40. Danielle Busser, Angela v. Baal, Yvonne Swinkels, Anneke Christians:5.49.79. Tom Oversier, Rik opden Camp, Remco Kreijger, Tom Linnenbank Venrayse bowlingkampioenschappen 2000 Afgelopen week werden in de Bowling in Oostrum de Venrayse kam pioenschappen gespeeld. De heren waren verdeeld over 3 klassen; klasse A voor heren met een gemiddelde boven 180, klasse B met gemiddelden tussen 160 en 180 en de C-klasse voor spelers onder 160. Bij de dames was klasse A voor speelsters boven 170 en klasse B voor hen, die onder die gemiddelde- grens bleven. De jeugd was verdeeld in leeftijdscategorieën: de Junioren tussen 16 en 18 jaar, de Aspiranten van, 13 tot 16 jaar en de Pupillen onder 13 jaar. Bij de heren A liet Jaap Jongejan al zien, dat hij een serieuze kandidaat voor de titel was door een voorsprong van 94 pins op te bouwen op naaste concurrent John Koekkelkoren. In de finale ver grootte Jaap met games van 268 en 279 die voorsprong nog en werd met een gemiddelde van ruim 218 over 16 games een waardige Kampioén van Venray. John Koekkelkoren, ook in Mill al twee de, mocht met een achterstand van 143 pins het tweede trapje van het erepodi um bestijgen en de speciaal voor deze titelstrijd uit Engeland overgekomen Robert Peeters legde beslag op de derde plaats. Vierde werd Frank Broeseliske, vijfde Twan Claessens, zesde Dave Tijssen, zevende Leo van der Rijt en achtste René Geurts. Bij de Dames A was Marlies Thijssen de gedoodverfde favoriet, wat zij in de voorronde al waarmaakte door een voor sprong op te bouwen van 106 pins. In de finale leverde zij daar wel wat van in, maar met een gemiddelde van bijna 175 bleef zij haar leidende positie vasthou den en mocht zich tot Kampioene van Venray laten uitroepen. Ria Latimer, die in de eindstrijd aardig terugvocht, zij behaalde daarin de hoogste score,was blij met haar tweede plaats en Gerty Arts, die ook tot de favorieten behoorde, mocht plaatsnemen op het derde trapje van het ereschavot. Vierde werd Jeanne Swinkels en vijfde Dorothe Mihoglu, die weliswaar de barrage met Stephanie Peeters, echtgenote van Robert, verloor, maar toch haar plaats in de finale kreeg door een blessure van Stephanie. Bij de dubbels, gevormd uit dames en heren uit de A-klassen, behaalden Jaap Jongejan en Twan Claesftens de eerste plaats met een gemiddelde van ruim 205. De tweede plaats was voor het duo John Koekkelkoren/Frank Broeseliske en de derde plaats voor het echtpaar Robert en Stephanie Peeters. Bij de Heren B was Serge dAmore lijstaanvoerder na de voorronde met 8 pins meer dan Toon Fleurkens, maar in de finale was het Leo Jansen, die koel bloedig en sterk scorend, al zijn mede strevers naar de titel voorbij ging en een verdiende kampioen werd in deze klasse met een gemiddelde van ruim 184. Math van Houdt steeg mét ëen achterstand op de winnaar van 30 pins naar de tweede plaats en Gerard Stroecken werkte zich naar de derde plaats, mede omdat, zoals hij zelf zei:"geen 200-game klaar kon krijgen". Vierde werd Serge dAmore, vijfde Rinus Kanning en zesde Toon Fleurkens. Zeer verrassend was het optreden van Hennie Hoeijmakers bij de Dames B. Zonder één blik op de score-monitor te hebben geworpen "daar wordt ik alleen maar zenuwachtig van") had zij in de voorronde al een marge opgebouwd van 61 pins, die zij met regelmatige scores in de finale nog een beetje uitbouwde tot 66 pins. Met een gemiddelde van ruim 160 werd zij de kampioene van de B- klasse. Goede tweede werd de al 76-jari- ge Truus Claessens, die het plezier in het bowlen nog lang niet verjoren heeft. Truus verdiende daarom ook alle respect voor haar voortreffelijke prestatie. Wilma Hendriks was gelukkig met haar derde plaats met een voor haar uitste kend gemiddelde van ruim 153. Vierde werd Riek Leijssen en vijfde Rosita Jansen. Bij de Heren-C mocht Theo Kessels zich tot kampioen laten uitroepen, Komend vanaf de tweede plaats boog hij zijn achterstand van 18 pins om in een voorsprong van weliswaar slechts 9 pins, maar de titel was verdiend. Theo behaalde een gemiddelde van net iets boven 171. Wim Minten, die lijstaan voerder was na de voorronde, moest Theo laten passeren en legde beslag op de tweede plaats. Pascal Hoeijmakers, die als zevende aan de finale begon, scoorde daarin de hoogste serie met 1066 pins en bereikte daarmee de derde plaats. Inge Lenssen kampioen bij de junioren Bij de Junioren was een toch ziekelij ke Inge Lenssen een klasse apart. Met gedegen scores liet zij er geen twijfel over bestaan, dat zij de kampioene bij de Jeugd zou worden. Na de voorronde al met 61 pins voorsprong te hebben afge sloten, deed zij er in de finale nog een schepje bovenop; zij scoorde 820 pins in 4 games, een gemiddelde van 205, en liet de concurrentie ver achter zich. Haar totaalgemiddelde was liefst 197,63 over 8 games. De ook aardig op dreef zijnde Ronny van der Wielen behaalde met een achterstand van 152 pins de tweede plaats en Patrick Smits, die eerst via een barrage zich Raymond Spee van het lijf moest houden, werd, omdat hij zijn draai niet helemaal kon vinden, derde. Bij de Aspiranten ging de titel naar Raymond Klaassens. Na spannende strijd met Bart van Rens en Martijn Magermans bleef hij de concurrentie uiteindelijk 18 en 21 pins voor en is de Aspirantenkampioen 2000 van Venray. Bart van Rens, die de hoogste serie in de finale speelde met 670, nestelde zich daarmee op de tweede plaats met 3 pins voorsprong op Martijn Magermans, die met 2 pins voorsprong als eerste uit de voorronde was gekomen, maar genoe gen moest nemen met de toch nog mooie derde plaats. Anneke Cremers werd vierde, Eddy Willems, die een p.r. scoorde met 211, vijfde en Sandra Minten zesde. In de categorie Pupillen beloofde de finale een spannende strijd te worden, want de verschillen waren minimaal. Jochem Magermans begon met 2 pins meer dan Nicky Claessens aan de beslis sende drie finalegames. Nicky stelde met een openingsgame van 215 al meteen zijn kandidatuur voor de titel en de door die game uitgebouwde marge bleek voor geen der andere finalisten nog overbrugbaar. Nicky was daarmee de gelukkige Pupillenkampioen met een gemiddelde van precies 166, een keuri ge prestatie. Jochem moest 73 pins toe staan aan de winnaar, maar was toch heel tevreden met zijn tweede plaats. Lars Lenssen consolideerde zijn derde plaats en was daar wel tevreden mee, meer dan over zijn score. Vierde werd Jeroen van Knotsenburg, vijfde Eric Minten en zesde Henri Vallen. De op dit kampioenschap debuterende Antoon Camps verbeterde zijn persoonlijk record tot 152 en werd in de finale 10e. Zaterdag a.s. wordt de 4e speelronde van Nationale Jeugd Trio League gespeeld en wel in Maastricht. Beide teams worden om 8.00 uur in de.Bowling verwacht. Raadpleeg verder het infobord. De overige leden spelen Harrie Claessens-League op het gebruikelijke tijdstip: 11.30 uur. Op de foto staan v.l.n.r.: vóór: Peter Verdellen, Huub Heyer en John van Achter: Harry Krabbenborg en Geert Verdeden. In het bijzijn van dhr. Harry Krabbenborg, voorzitter van de NKV (de overkoepelende organisatie van ca. 750 landelijke rijverenigingen en ponyclubs), werd op 20 januari een sponsorovereenkomst getekend tussen dhr. Huub Heyer en dhr. Peter Verdellen van Heveco Champignoncultuur en Geert Verdellen en John v. Rijswick van de Stichting S(amen) G(estelde)W(edstrijden) Noord- Limburg. Deze stichting is vorig jaar opgericht door een aantal enthousiaste beoefe naars en hun begeleiders van deze sen sationele tak van de paardensport, waar bij een ruiter met paard, naast het onderdeel dressuur en springen ook een cross over natuurlijke hindernissen in het bos moeten verrijden. De Stichtingsleden stellen zich als doel deze sport in Noord-Limburg te promo ten en jaarlijks een SamenGestelde Wedstrijd in Ysselsteyn te organiseren. Een initiatief dat veel bijval heeft geoogst en dat in mei 1999 resulteerde in een prima verlopen en vooral gezelli ge wedstrijd in de bossen en weilanden rondom Ysselsteyn. Heveco Champignoncultuur, zij behoorden vorig jaar ook al bij de sponsors, is een overkoepeling van champignontelers en in Nederland en ver daarbuiten marktlei der op het gebied van champignonteelt, -verkoop en -promotie. Mede door het enthousiasme van champignonteler Geert Verdellen heeft Heveco besloten de wedstrijd van Ysselsteyn voor de komende drie jaar te adopteren, en de Stichting financieel en materieel te ondersteunen. Als tegenprestatie zal de Stichting de wedstrijd plaatsen in het teken van de 'champignon'. Zo zal er in elke rubriek gestreden worden om de 'zilveren champignon' en zal bij de bouw van de hindernissen en het aankle den van het terrein de champignon pro minent geëtaleerd worden. Bovendien is besloten ook dit jaar ook combinaties uit te nodigen in de categorie Zwaar. Deze ruiters komen niet alleen-uit Nederland maar ook uit Duitsland en België. Zij zullen strijden om de prachtige Champignon-wisselbokaal. Op 6 en 7 mei a.s. zullen de bossen van Ysselsteyn omgetoverd zijn tot het décor van dit fantastische paardenevenement.

Peel en Maas | 2000 | | pagina 18