Tafeltennis-Estafette voor het Guiness Record Boek "Dit is het echte werk" John Kessels scoort winnende treffer in slotseconden HVC/ComputerWork - Den Haag/Trimeur definitief op 28 februari Lake Valley/ft Podium verliest nipt Ook Starren Attacus te sterk voor Jumpers'76 lo Jumpers HV Manual PEEL EN MAAS ELKE WEEK UW NIEUWS Rooyse V.K. Bridgeclub Common Sense Biljarten Midgetgolf Buitenlust PEEL EN MAAS ELKE WEEK UW NIEUWS agina PEEL EN MAAS iel 33 I fetaris zRT ieniaai >8048( 76 an Bei van prii ot tWi stai toch n n spe Nu andsh n en em dc HVC a de e< scoor efan eding n gezp aaal. trap kans op w ij, we bereil Ide ev luisclu De w well orebo en li h ol op dal h ook le groi op 4 ngen ie uit ay-kri n zett zo sn 1- M- 14.3 11.0 11.0 1- 4-1 7- 7: Zelden ten Els al ekend ven enigir vaardi -ten,, or tra ïdt ee makt ielzoe 1 geit ie dot ter ze rootsi iningi Ischff iiggi wone; eel jn\ In de allerlaatste seconde besliste ZVV-speler John Kessels de derby tegen het derde team van HVC/ComputerWork: 4-3. Door deze zege handhaaft ZVV Venray zich in de top van de tweede klasse A. De Bonte Koe leed een kansloze 2-10 nederlaag tegen het hooggeklasseerde 't Kesjotje 2. De Bonte Koe-'t Kesjotje 2 2-10 De Bonte Koe, dat voorlaatste staat, had vrijdagavond niets in te brengen tegen het tweede team van 't Kesjotje. De Swalmense ploeg bouwde voor rust al een 0-5 voorsprong op waarna Sjoerd Michiels vlak voor de pauze kon tegen- scoren: 1-5. In de tweede helft zou 't Kesjotje 2 nog vijf keer scoren. Andres Cuijpers wist tussen de Swalmense doelpunten door nog een keer doel te treffen, eindstand: 2-10. Roerdalen 2-ZVV Venray afgelast ZVV Venray is zaterdagavond in Melick niet aangetreden voor de ont moeting tegen Roerdalen 2. Al twee dagen eerder dan ZVV Venray zich bij de KNVB afgemeld omdat door uiteen lopende redenen verschillende spelers zaterdag verhinderd waren. Het bleek ook niet mogelijk om de hoofdmacht aan te vullen met spelers uit het tweede team. Het oordeel is nu aan de tucht- commissie van hoe zwaar de Venrayse afmelding zal wegen. In het ergste geval wordt ZVV Venray naast een boete ook winstpunten in mindering gebracht ZVV Venray-HVC/ ComputerWork 3 4-3 Het was een enigszins beladen derby omdat de vorige ontmoeting tussen beide teams enkele minuten voor tijd gestaakt werd. Maar ditmaal liep de confrontatie niet uit de hand alhoewel de gemoederen soms hoog opliepen. ZVV Venray kwam gelukkig op een 1 -0 voor sprong. Via HVC-verdediger Freek Smals belandde de bal op de paal en in de rebound profiteerde Henri Witzel: I- 0. In de achtste minuut bracht Geert-Jan Drabbels de stand weer in evenwicht: 1- 1. ZVV Venray kwam weer op voor sprong terwijl HVC-speler Frank van den Munckhof een tijdstraf uitzat. Lennard Jansen passte naar Bart Linders die 2-1 binnenschoot. Vlak voor rust bracht Paul Rutten ZW Venray met 3-1 aan de leiding. Na de pauze kwam HVC/Computer Work 3 sterk terug. Leon Vievermans tikte uit een vrije trap de bal breed naar Roy van Lierop die doeltreffend uithaal de: 3-2. Even later was het arbiter Alaerds ont gaan dat een schot van Leon Vievermans via het zijnet in het doel belandde. Maar toen de ZVV-spelers de scheidsrechter erop wezen dat het net niet goed aan het doel bevestigd was annuleerde hij als nog de treffer. Even later zou Leon Vievermans, uit een voorzet van Ger Delauw, toch de 3-3 gelijkmaker scoren. Dat leek ook de eindstand te worden totdat in de aller laatste seconde John Kessels vrij voor het doel opdook: 4-3. Arbiter Alaerds liet HVC nog even aftrappen maar floot direct daarna voor het eindsignaal. Na overleg met de KNVB is de halve finale om de Landelijke Beker Zaalvoetbal definitief vastgesteld op maandag 28 februari. Dan spelen in Venray, in sporthal de Wetteling, HVC/ComputerWork en Den Haag/Trimeur hun wedstrijd. Aanvang is vastgesteld op 20.30 uur. In HVC- kringen is men volop bezig om met name de grote publieke belangstelling in goede banen te leiden. Vijf weken van tevoren zijn namelijk al bijna de helft van alle beschikbare plaatsen verkocht. Daarom wordt ook iedereen aangeraden zich van een toegangsbewijs in de voor verkoop te verzekeren. Hiervoor kan men terecht bij: A&S Intersport(Schoutenstraatje() en A&S Buitensport (Langstraat) en sportcafé de Wetteling. Competitieduel vervroegd De voor 28 februari geplande thuis wedstrijd tegen SPP/Tonny Freriks is mede door deze te spelen bekerwed strijd verplaatst. Deze wordt nu al komende week gespeeld en wel op maandag 31 januari om 20.30 uur in Venray in sporthal de Wetteling. Een van de titelfavorieten Leunen was in de tweede wedstrijd na de winterstop de tegenstander van Lake Valley A Podium. Lake Valley die het moest stel len zonder de geblesseerde Geert Lenssen, wist dat het alle zeilen moest bijzetten om Leunen met de zeer goed meevoetballende keeper van de eigen goal af te houden. Uiterst geconcen treerd begon Lake Valley dan ook aan de wedstrijd, foutjes in de opbouw van Leunen konden niet meteen worden afgestraft, anders had er na tien minuten spelen al een 3-0 voorsprong op het bord gestaan voor de thuisspelende ploeg. Een perfect uitgespeelde aanval door Lars Kehrens werd door Bart Joosten knap binnengeschoten in de der tiende minuut voor Lake Valley: 1-0. Lake Valley bleef stand houden tegen de zware druk die Leunen uitoefende op de verdediging. Een hard schot van de keeper zag de goalie van Lake Valley hard op de paal terugketsen. Kort voor de pauze moest Lake Valley dan toch capituleren en met enigszins geluk ging Leunen met een 2-1 voorsprong de rust in. Ook in de tweede helft hield Lake Valley knap stand en was er voor Leunen geen doorkomen aan. Een geblokt schot vanuit de verdediging van Lake Valley kon makkelijk door Leunen binnengeschoten worden: 1-3. Lake Valley bleef proberen om de aansluit- treffer binnen te schieten maar de zeer goed keepende goalie van Leunen zorg de ervoor dat de titelkansen intact ble ven en de drie punten mee naar huis namen. Uitslagen 22 en 23 jan.: Starren Attacus 2-Heren 1 69-61 EBCG-Heren2 88 -41 PSV-Jong. Junioren geen uitslag ontvan gen Octopus-Meisj. Junioren 14 -73 Starren Attacus-Kadetten 1 70-67 EBCG-Kadetten 2 101 -14 BSW- Jong. Aspiranten geen uitslag ontvangen Black Eagles-Mini's 1 56-23 Coaches s.v.p de uitslagen doorbellen!!! Programma 29 en 30 jan.: Uit 29 januari 13.30 Wizards-Jong.asp. Thuis 29 jan.: 17.00 Benjamins-Gennep Cougards Fluiten: Yvette Chapman en Joeri Gilissen Tafel: Crispijn Lingmont enRalf Peeters !7.00 Mini's 2-EBCG2 Fluiten: Joep Vaessen en Paul Menheere Tafel Loes Hoebers en Jennifer Bessems 17.00 Minis' 1-FiltechFive Fluiten Balder Lamers en Maurice Gilissen Tafel: Ohran Guliner en Peter v.d Ligt 18.00. Meisj. Asp.-Oirschot Fluiten:Bas Mickers en Mikke Leenders Tafel: Stijn Verstaelen en Redney Janssen 18.00. Kadetten 2-B.v Rush Fluiten.Loek Claessens en Jan Peeters Tafel Goran Studen en Kevin v.d. Rijdt 18.00 Meisj. Jun.-Condor Fluiten John Oosterbeek en Mare v. Berlo Tafel: Thomas Wasser en Lowieke Jeuken 19.00 Heren 2-EBCG Tafel:Fahro Kenjar en Erik Scheffer De afdeling Noord-Limburg van de Nederlandse Tafeltennisbond (NTTB) viert in 2000 haar 50-jarig bestaan. Een jubileum dat niet onopgemerkt voorbij zal gaan. Van zondag 21 mei tot en met zondag 28 mei zal namelijk een poging worden gedaan een ver melding in het Guiness Record Boek te verdienen: De Tafeltennis- Estafette. In de bewuste week zullen in het tafeltenniscentrum van TTV Red Stars (Venray) zeven dagen lang, 24 uur per dag non-stop tafeltenniswedstrijden worden gespeeld op één tafel. Elke dag zullen twee spelers tegen elkaar uitko men om 24 uur achter elkaar wedstrij den tegen elkaar te spelen. Na 24 uur zullen zij worden afgelost door de vol gende twee spelers die op hun beurt weer 24 uur lang wedstrijden tegen elkaar spelen, totdat zij na 24 uur weer worden afgelost door... Uiteindelijk zul len 14 spelers achter de tafel verschij nen, spelers die bovendien afkomstig zijn van verenigingen uit de afdeling Noord-Limburg van de NTTB. et zal een inspannende recordpoging worden, want de spelers mogen slechts 15 minuten pauze nemen na elke acht uur! Bovendien moeten zij op en top in conditie zijn, want valt een speler uit met een blessure... dan is het voorbij. De spelers die deze ultieme poging gaan wagen zijn: Mare Creemers en John Jelles (TTC/Tegelen), Martijn Seelen en Ivo Geraedts (Blue Star/Venlo), Jerzy Spunda en Philip Hulsmann (Asterix/Venlo), Jacques Lenssen (Wap In/Wanssum) en Hay Janssen (Koningslust), Peter Camps en Frank Jacobs (Armada/Horst), Peter Frey en Sander van den Broek (Red Stars/Venray), Willy Schers en Ted Vaessen (Helden). REGIONAAL KARAKTER Naast de sportieve prestatie op zich, zal aan de recordpoging ook een goed doel gekoppeld worden. Bedrijven, familie, vrienden en bekenden kunnen een of meerdere spelers sponsoren door een bedrag per uur ter beschikking te stellen. Het goede doel is op dit moment nog niet bekend, maar zal een regionaal karakter hebben. Zo gauw het bekend is zal dit via de regionale media bekend gemaakt worden. De Tafeltennis-Estafette begint zon dag 21 mei om precies 17.00 uur in het Tafeltenniscentrum van TTV Red Stars (Kiosk la in Venray, nabij basisschool De Foekepot in wijk 't Brukske). Elk volgende koppel begint de dag erna eveneens om precies 17.00 uur. De poging is geslaagd als op zondag 28 mei, om precies 17.00 uur, het laatste koppel de laatste bal heeft geslagen. De tweede helft van de competitie verloopt voor het Heren 1 team van Jumpers'76 tot nu toe verre van ideaal. Coach Willem Janssen is de laatste weken vooral bezig met de vraag hoe krijg ik voor de komende wedstrijd weer een team op de been. Blessures, afwezigheid door werk of andere redenen zorgen ervoor dat er iedere week weer een team in andere samenstelling moet aantreden. De con- cequentie hiervan is duidelijk na de "winterstop" is er nog niets gewonnen. Dit weekend was hel niet veel anders. Met enig kunst en vliegwerk stond er zaterdagavond in Veghel tegen Starren Attacus 2 een team in het veld. Terug van weggeweest waren Mare Deegens en Tristan Lammerts van Bueren, Balder Lamers, net een week weer in training na een blessure en John Berden en Farho Kenjar, zeker nog niet fit, naast de vier reguliere spelers. De verwachtingen waren dan ook niet hoog gespannen. Tot hun eigen verras sing stonden ze na zes minuten met 2-16 voor en leken er die avond ondanks alles toch nog mogelijkheden. Deze flitsende start kende echter geen vervolg want bij rust was er van deze voorsprong nog slechts twee punten over(32-34). Vooral met de goede zone verdediging van de ploeg uit Veghel wist men geen raad. Bas Mickers, onder het bord toch meest al goed voor de nodige punten, kon men niet bereiken. Na de pauze deed de thuisploeg wat Jumpers76 in het begin van de eerste helft had gedaan, nl. veel scoren en het in de verdediging op slot houden. Pas in de achtste minuut wist de ploeg uit Venray te scoren. Men keek toen echter al tegen een achterstand aan van 43-32. In de daarop volgende minuten wisten ze nog wel terug te komen tot drie pun ten. I..p.v. zich op de wedstrijd te blijven concentreren ging er veel energie verlo ren met irritatie naar de leiding en de bezetting van de tafel. Mede hierdoor kreeg Starren Attacus weer greep op de wedstrijd en gaf de voorsprong in de resterende minuten niet meer uit handen. Eindstand 69-61, topscore bij Jumpers'76 Mikel Lammerts van Bueren met 16 punten. Willem Janssen zag na afloop toch de nodige lichtpuntjes. "De groep die er vandaag stond kennen elkaar wel vanuit het verleden maar moeten in deze samenstelling nog aan elkaar wennen, en dat was in de tweede helft ook goed te zien. Het lijkt er echter wel op dat ik de komende weken met deze groep door kan gaan en hopelijk geeft dat de rust die nu vooral nodig is." A.s zaterdag wacht de zware thuiswedstrijd tegen B.V. Rooi. Uitslagen GD Eksplosion 1-Manual 1 5 - 22 HC Manual 1-Loreal 26- 12 DR Blerick-Manual 6-13 HR Blenck-Manual 18-15 DC Wittenhorst 4-Manual 12-8 HB Rapiditas 2-Manual 1 17-16 Programma zaterdag 29 jan.: GD Manual 1-GHC 1 9.30 uur DC Manual 1-Vios 1 10.30 uur HB Stamproy 1-Manual 1 aanvang 14.45 uur vertrek 13.30 uur 78 i-»n 28 jan.: DVl-Peelpush 1 Essel 29 jan.: Meijel-Dl Melderslo-D2 a. 20.00 a. 19.00 a. 17.15 Horst-D3 a. 19.00 Sevenum-Hl a 19.00 Horst-H2 a. 19.00 Bergen-MB I v. 09.15 odr. Neeltje en Floor ugen Brechtje Hovoc-JB 1 30 jan.: eugc 10.00 v. 14.45 odr. o.i.o. Jeugdwedstrijden de Weert, open 09.30 Fluiten/tellen: Dl Henriette Piepers, Cindy Kuenen, Marij Dinjes, Yvonne Robben, Ieneke v.d. Stoel en Daisy v. Maris MC3-3 wedstrijden: JVC2, Euroase Tupos, Rooyse VK MC4-3 wedstrijden: Athos, Set Up, Rooyse VK JC1-4 wedstrijden: Civitas, Velden, Hovoc en Rooyse VK Velden-MC2 v. 13.15 odr. M. Sebbar en S. v.d. Weiden 31 jan.: Reuver-DV2 2 feb.: Nachttoernooi 10.00-12.00 de Wetteling Rooyse Heren in dip 0-3 (4-15,10-15, 7-15) Dat Rooyse geen kampioensaspiratie mag hebben, valt duidelijk uit het spel en de stand in de competitie op te maken. Maar dat tegen een duidelijk verzwakt Maasdal, wel de kop loper in de Topklase, geen set te pakken was het de grootste pessimist niet verwacht. De Rooyse heren zijn duidelijk met het volgend seizoen bezig moge blijken door het inpassen van jeugdspelers. Dal de eerste set snel een 0-6 achterstand bracht verbaasde niemand. Het was de verdienste van Markberhout dat een goede pas aan het net kwam waar uit ges coord kon worden, maar liefst die momenten waren vaak op een hand te tellen. De tweede set ander opstelling en zowaar kansen op een setzege, echter verder dan 10-10 kwam men niet. De derde set liet een zelfde spelbeeld zich aan Rooyse kant vertwijfelde aanvals drift onvoldoende afgeschermd waardoor de Maasdal Iers moeiteloos de aanval overnamen en wel scoorden. Technisch komen de heren nog veel tekort maar daar kan aan gewerkt worden, veel trainen met meer wedstrijdbele ving. 19.00. Kadetten 1 -Filtech Five Tafel: Stefan Kaufeld, Maarten Wijnen en Hans Verbeek !9.00. Jong Jun.-Quo Vadis Fluiten: Mare Deegens en John Berden Tafel: Mariska Hiraki en Monique Hoebergen 20.30. Heren 1-BV. Rooi Tafel: Richard Hageman Meivin Hageman en Ronald v.d.Ven. Uit 30 januari 13.30 Tenderfeet-Heren 3 Fluiten Marco Hiraki. Het is een vol programma, dus zorg dat je op tijd bent voor het fluiten en taf elen en je eigen wedstrijd. Start intern Benjamins toernooi Alle benjamins hebben deze week een brief gehad over het intern toernooi. Zondag 30 januari is de eerste keer en wel van 13.00 tot 15.00 in de sportzaal van Vincent van Goch. Verdere infor matie bij de trainers of bij Kees Spitters tel 550906. Zaterdag 19 februari is er het All*Star Gala in het Indoor Sportcentrum in Eindhoven. (Voor meer achtergrondin formatie zie het laatste clubblad of ga op internet naar onze eigen homepage, http://home.plex.nl/~louisl) Als we met tien leden ouder als 14 jaar gaan heeft de jeugd t/m 14 jaar gra tis toegang. De oudere leden betalen dan ƒ10. Omdat het in de buurt is kunnen we het vervoer met eigen auto's regelen. Wie gaat er mee en wie wil er rijden zodat we onze jeugdteams een prachtige dag kunnen bezorgen. Geef je voor 30 januari op bij Kees Spitters tel 550906. Uitslag van de laatste speelavond van de eerste competitie. Volgende week uit slag van deze competitie, die heel span nend is. De uitslagen waren als volgt: Geel: 1. Ds. v. Goinga-Tiggeloven; 2. Ds. Huisman-Pas; 3. Ds. v. Ham-Korsmit. Rood: 1. Ds. Aarts-Linders; 2. Mw. Claessens-hr. Aarts; 3. Ds. Lamers- Wiegman. Groen: 1. Mw. V. Well-hr. Claessens; 2. Ep. Arts; 3. Hr. Lagarde- v.d. Windt. Patrick Zwiers (Red Stars) kijkt vooruit naar Europacupduel De heren van Tafeltennisvereniging Red Stars staan komende zondag voor een nieuw hoogtepunt in hun sportcarrière. In eigen huis strijden zij tegen het Franse Argentan om een plaats bij de laatste zestien in de Inter Cup, de Europese wedstrijdenreeks voor clubteams. "Dit is het echte werk. Het kaf is van het koren gescheiden en het niveau van de tegenstanders stijgt. Argentan is ver gelijkbaar met de top van de Nederlandse eredivisie, of wellicht nog hoger", aldus Patrick Zwiers, al sinds jaren deel uitmakend van het Venrayse herenteam. Patrick maakt zich vooraf geen enkele illusie omtrent de uitslag komende zondag. "Voor de voorronden konden ook lagere teams zich inschrij ven, terwijl de sterkere teams pas in deze ronde hoeven opdraven. Onze eer ste twee wedstrijden waren dan ook tegen tegenstanders van gelijk of iets lager niveau dan wij. Argentan is een ander verhaal. Vorig jaar verloren zij in de halve finale pas van Lübeck, dat in de Duitse Bundesliga uitkomt. Als dat een indicatie is hebben wij zondag eigenlijk geen enkele kans. Het klasseverschil is te groot. Maar toch, afhankelijk van de instelling van Argentan kunnen we mis schien via onze kopman Ronald Bogaard wel een puntje pakken. Ik hoop in ieder geval dat het publiek een paar leuke wedstrijden krijgt te zien." PRIMA GASTHEREN Aanvankelijk begonnen als "geintje" staan de heren van Red Stars inmiddels voor hun derde Europese wedstrijd. "We lazen vorig jaar in TTM (het magazine van de NTTB) dat je je als team voor de Inter Cup kon opgeven als je minimaal eerste divisie speelde. Nu waren we net gepromoveerd uit de tweede divisie en besloten we ons gewoon op te geven." De eerste twee tegenstanders, beiden clubs uit Duitsland, waren qua niveau te pakken en ondanks één onnodige nederlaag wist Red Stars zich voor de laatste 32 te plaatsen. "Die wedstrijden zijn ons goed bevallen. De thuiswedstrijd was al aar dig, maar de uitwedstrijd was echt een belevenis. Al wonnen we daar met 6-1 de tegenstanders waren prima gastheren en waren bereid om er wat van te maken: goed georganiseerd, lekker en veel eten en het verblijf was perfect geregeld^" EEN FASCINEREND SPELLETJE Voor de 27-jarige Patrick komt de krachtmeting op zondag op een goed moment. Door drukke werkzaamheden voor zijn eigen bedrijf (Tudor Meubelen) heeft hij zijn prioriteiten enigszins moeten verleggen. "Deze wedstrijd komt op een goed moment, want als het nu niet gebeurt komt het er Patrick Zwiers kijkt al vooruit naar het Europacuptreffen met Argentan misschien nooit meer van. Ik speel nu zo'n 19 jaar tafeltennis en hoewel ik nog niet in 'de herfst van mijn carrière' zit. wordt de tijd die ik in de sport steek toch wel wat minder. Ik probeer het volgen van de trainingen wel zolang mogelijk volhouden en het spelen van thuiswed strijden zal nooit zo'n probleem worden. Binnen ons team (naast Patrick ook Ronald Bogaard, Gerbert Loeffen, Jeroen Renkens en Erik van Veenendaal - red.) vindt, denk ik, niemand het erg om niet alle wedstrijden te kunnen spe len. En als er geen plicht is om elke wedstrijd mee te doen, speel je zonder druk en kun je dat jaren volhouden. e spelen nu met erg veel plezier, als team klikt het gewoon erg goed." GOEDE SFEER Het zal nog een tijd duren, voordat Patrick zijn batje aan de wilgen hangt. "Het spelletje zelf is gewoon erg fasci nerend en telkens leer je nog nieuwe facetten kennen. Ik denk ook dat ik vrij lang als speler actief zal blijven. Als dat niet meer op het hoogste niveau kan, dan maar een stapje lager. Ik zie mezelf niet als trainer of coach, dat kunnen anderen beter dan ik." Voor Patrick speelt hierbij vooral de sfeer bij Red Stars een grote rol. "Red Stars heeft de zaken goed in orde met een beleid gericht op de lange termijn, waarbij talentvolle jeugdspelers een kans krijgen. Daarom hebben spelers ook weinig behoefte om te vertrekken. Ronald had tien jaar geleden makkelijk weg kunnen gaan om eredivisie te spelen of zelfs in Duitsland aan de bak te komen. Dat hij is gebleven zegt wel wat, denk ik." V.B.B. Uitslagen en Standen tot 22 jan.: A.Klasse: L'67 1-DOS 1 5-2 OGOl-RLZl 5-2 SNA 1-VOP 1 4-3 DWH 1-LBC 1 2-5 't Anker 1-OBK 1 0-7 RLZ 1-SNA 1 5-2 DOS 1-DWH 1 2-5 DWH 1-OBK 1 5-2 B.KIasse: Ev/St.l-HGL 1 7-2 OPM 1-SVD 1 7-2 SVD 1-Ev/St.l 3-6 SNA 2-000 1 2-7 LBC 2-'t Podium 1 4-5 't Trefpunt I-RLZ 2 2-7 DWH 2-VOP 2 5-4 OGO 2-DWH 2 4-5 't Podium 1-Ev/St.l 2-7 SVD 1-RLZ 2 0-9 C.Klasse: RLZ 4-Bios 1 7-2 Ev/St.2-LBC 3 4-5 BCY1-L'67 2 7-2 HGL 2-000 2 2-7 't Trefpunt 2-DOS 3 2-7 SNA 3-'t Anker 2 4-5 LBC 3-SNA 3 7-2 Bios l-Ev/St.2 0-9 OOO 2-BCY I 4-5 D.Klasse: DOS 5-L'67 3 7-2 't Podium 3-DOS 4 2-7 OGO 5-SVD 2 0-9 't Podium 2-000 4 5-4 OGO 4-HGL 3 7-2 HGL 4-Ev/St.3 4-5 DOS 4-HGL 4 7-2 L'67 3-OGO 5 4-5 000 4-OGO 4 4-5 Driebanden: DOS 2-DWH 7-0 OGO-Ev/St. 5-2 SNA-DOS 1 6-1 BCY 2-BCY 1 5-2 Ev/St.-L'67 3-4 Bijzonderheden: A.Klasse; Fr.v/d Boomen 10 bit. gem. 25.00 B.KIasse: J.Swinkels 12 brt. gem.4.75 F.v.Wanrooy 13 brt, gem.5.46 C.Klasse: B.Waterreus 13 brt. gem.2.92 P.Smits 13 brt. gem.2.69 Driebanden: W.Creemers 17 brt. gem.0.764 Standen: A.Klasse: 1 DOS 1 20w 87p 2 LBC 1 19w 80p 3 L'67 I 19w 74p 4 OBK 1 I9w 7lp 5 DWH I 20w 70p 6 RLZ 1 20w 68p 7 VOP I 19w 66p 8 't Anker 1 19w56p 9 OGO 1 19w 54p 10 SNA 1 20w 53p B.KIasse: 1 OOO 1 18w 105p 2 Ev/St.l 19w 103p 3 RLZ 2 18w 91 p 4 DOS 2 17w 90p 5 OGO 2 17w 83p 6 LBC 2 18w 83p 7 't Podium 1 18w83p 8 SNA 2 18w 78p 9 'tTrefp.l 18w 73p 10 VOP 2 16w 72p 11 DWH 2 17w 67p 12 OPM 1 17w 64p 13 SVD 1 19w 61p 14 HGL 1 18w 59p C Klasse: 1 LBC 3 20w 127p 2 Ev/St.2 20w 117p 3 RLZ 4 20w 116p 4 OGO 3 19w 102p 5 OOO 2 19w 95p 6 RLZ 3 20w 94p 7 BCY 1 20w 92p 8 OOO 3 19w 91 p 9 L'67 2 18w 88p 10 't Trefpunt 2 19w 79p 11 SNA 3 20w 73p 12 't Anker 2 19w 72p 13 DOS 3 20w 69p 14 HGL 2 19w 53p 15 BIOS 1 20w 44p D.Klasse: 1 't Podium 2 18w lllp 2 SVD 2 I7w 109p 3 OGO 4 I8w 92p 4 DOS 4 I8w 90p 5 L'67 3 18w 86p 6 LBC 4 I6w 83p 7 OOO 4 I8w 83p 8 Ev/St.3 I6w 79p 9 DOS 5 17w 73p 10 HGL 3 17w 68p 11 OGO 5 17w 61 p 12 "t Podium 3 18w 59p 13 HGL 4 I8w 23p Driebanden: 1 OBK 19w 88p 2 L'67 20w 87p 3 BCY 2 20w 83p 4 BCY 1 20w 78p 5 SNA 21 w 76p 6 Ev/St. 20w 63p 7 OGO 20w 62p 8 DOS 2 21 w 59p 9 DWH 20w 56p 10 DOS 1 21 w 55p V.O.P. Uitslag VBB VOP 2-DOS 2 7-2 Henk Kamerman 1.92 gem.; Roland Michels 3.12 gem. en Jan Voesten met 2.08 gem. hielden de punten thuis. Uitslagen KNBB: C3 KESSEL-VOP 1 2-5 Twee gelijke spelen in deze wedstrijd en wel van Ger Snijders met 2.15 gem. en van Frank Janssen met 1.80 gem. Winst was er voor Jan Koopmans met 2.00 gem. C3 SSV 2-VOP 2 5-2 Alleen Henk Kamerman won zijn partij met 2.48 gem. C3 VOP 3-ODS 5-2 Door de winstpartijen van Caspar Michels met 2.50 gem. en Wim Janssen die 2.69 gem. speelde bleef dit team in de race voor een toppositie. Persoonlijke kampioenschappen KNBB: In het weekend van 29/30 jan. nemen 8 VOP-leden deel aan de distriktsvoor- wedstrijden in de vierde kl. Bandstoten. Caspar Michels, Ger Snijders en Henk Kamerman spelen thuis. Nellie Dericks, Roland Michels en Pierre Volleberg spe len bij de Jordaan in Horst. Frank Janssen en Jan Koopmans spelen in Tegelen bij bc Tegelen. De Peel Het kaderteam won thuis van bc Tegelen met 2-0. Voor de winstpartijen zorgden Frank Vermeulen met 18.18 gem. en Gerrit van Asten die 16.16 gem. speelde. Het Cl team verloor in Blerick met 4-3 van SSv. Winst, met 6.20 gem. was er voor Jo Poels. Het C2 team won thuis met 5-2 van bv Maasbree. Miep Poels won haar partij met 2.50 gem. Driebanden groot: Het eerste team won met zere goed spel in Heeswijk, met 6-2 van het op de tweede plaats staande van Wanrooy bouwbedrijf. René Dericks won zijn partij met 1.125 gem. Ook Piet Volleberg won en wel met 1.022 gem. Het derde team speelde thuis gelijk tegen HAS. Theo Dericks won zijn par tij met 0.543 gem. D.O.S. DOS-dames op koers: Tijdens de voorronde op zaterdag waren de dames van DOS (vorig seizoen nog 2e van Nederland) te sterk voor het team van Venlo e.o. en De Jordaan uit Horst. Tijdens de finale op zondag tegen het 2e team van Venlo e.o. moest men weer vol in de beugels. Het lukte het team om de winst te pakken met 8 pun ten, evenveel als de tegenstander, maar op percentage werd de strijd duidelijk in hun voordeel beslist. 90% voor DOS en 83% voor het team van Venlo e.o. Dit betekent, dat de DOS-dames in mei (de exacte data zijn nog niet bekend) in de gewestelijke finale mogen uitkomen. Uitslagen VBB: DOS 1 DWH 1 2-5 Leo Cuijpers won zijn partij in 13 beur ten, wat hem een gemiddelde van 17,30 opleverde. VOP 2 - DOS 2 7-2 Theo de Haart wist zijn partij in 19 beurten (gem. 2,94) tot een goed einde te brengen. Trefpunt 2 - DOS 3 6-3 De punten waren afkomstig van Theo Voesten (hij speelde gelijk) en Piet Barents. DOS 4 HGL 4 7-2 De zeges waren van Jan Bar, Frits van der Waerden en Theo Mertens. HGL 3 - DOS 5 0-9 Een maximale zege door o.a. Jolanda Voesten, Silvia Nouwens en Huub Kusters. driebanden: SNA DOS 1 6-1 Henk Hendriks redde de eer voor DOS door gelijk te spelen. DOS 2 - DWH 7-0 Louis Janssen won zijn partij; ook Huub van Rhee (gem. 0.47) en Ton van Gaaien (gem. 0,44) behaalden beiden de winst in slechts 34 beurten. Programma VBB: maandag 31-01 DOS 4 OGO 4 Ev/Steeg 3 DOS 5 donderdag 03-02 DOS 1 OGO 1 BIOS 3 DOS 3 vrijdag 04-02 DWH 2 DOS 2 De 3-bandenteams zijn deze week vrij. Uitslagen KNBB: De Jordaan - DOS C1 5-2 Leo Cuijpers wist als enige in 14 beur ten, (gem. 17,85) de punten te pakken. Poedelhaters - DOS C2 7-0 Programma KNBB: dinsdag 01-02 De Peel - DOS Cl donderdag 03-02 Klotske 1 DOS C2 Toernooien KNBB: Op vrijdag 28, zaterdag 29 en zondag 30 januari wordt bij D_n Oldtimer de finale bandstoten 5e klas gespeeld. De tellers en schrijvers worden verzocht tijdig aanwezig te zijn. Aanvang op vrijdag is om 19.30 uur, op zaterdag en zondag om 11.00 uur. Op zaterdag 29 en zondag 30 januari wordt ook de voorronde band stoten 4e klas gespeeld. Namens DOS spelen Bert Suilen en Ad van Gerven hun partijen bij cafe Halfweg. Aanvang op zaterdag is om 12.00 uur en op zon dag om 11.00 uur. Dames: Jo Litjens toonde zich de sterkste door met 59 slagen de dagwinst te grijpen. Riet Lemmens volgde op één slag (60) en werd daarmee tweede vóór Bets Wilms met 63 slagen. Na 10 ronden en met nog twee ronden te gaan blijft Miel Clevers aan de leiding met 502 slagen. Riet Lemmens (515) en Jo Litjens (522) staan respectievelijk op de tweede en derde plaats. Heren: Hier was Harrie Lenssen wederom de sterkste en met een score van 47 slagen toonde hij zich slagvaster dan zijn volgers en vergrootte daarmee zijn voorsprong in het klassement. Piet van de Eist was in zeer goede doen. Met 50 slagen hield hij de rest op afstand en werd daarmee tweede vóór Jan Engels, die 51 slagen nodig had. Harrie Lenssen blijft ruim koploper met 395 slagen. Gerrit Vermeulen blijft tweede met 411 slagen, terwijl Jan Engels met 438 sla gen de derde plaats in handen heeft.

Peel en Maas | 2000 | | pagina 17