Bekendmakingen gemeente Venray ^RATTINGEN bv" Omroep Venray Jassendief is duur uit DIRKX VAN SOEST wet milieubeheer Steun de jaarlijkse straatcollecte van de Amnesty- groep Venray TAXATIES Verkeers plateaus Merselo Kennisgeving Bekendmaking vestiging voorkeursrecht Kapvergunning Heuvelstraat Informatie avond St. Anna en St. Servartius zoningwet wet ruimtelijke ordening LEN MAAS donderdag 9 december 1999 - Pagina 21 •TBAMSPOgtj VENRAY MM78-58257S KANTOOR HENRI DUNANTSTRAAT 37 5807 ES OOSTRUM-VENRAY TELEFOON 0478-582579 FAX 0478-584210 AFVALOVERSLAG METAALWEG 7 VENRAY TELEFOON 0478-585002 Van het begin tot het einde kunnen wij u hulp bieden bij bouw- of verbouwwerkzaamheden: Mobiele kranen en machines voor graafwerkzaamheden Vrachtauto's voor aan- en afvoer materialen Puin en afval containers van 6 m3 tot 35 m3 open en gesloten Magazijn containers voor tijdelijke opslag Stratenmakers voor de nette binnenkomst Tevens kunnen wij diverse materialen leveren zoals zand, grind, rode en grijze split en in eigen compostering gewonnen groen-compost. 'n wandeling dur 't Rooise land Volgende week donderdag stappen we voor de laatste keer op de Fiets met onze gidsen van het IVN Geijsteren Venray. We gaan eerst kijken bij het Vlakwater, daar aan de rand van Venray centrum vinden we eikenhak hout en stuifzandgebied. Hans Pikkemaat en Martien Verstraelen gaan in op het ontstaan van dit gebied en wat we als we tot heel diep in de bodem zouden boren, kunnen verwachten. Daarna fietsen we via de Rosmolen terug naar Geijsteren en bij de Rosmolen sluit Nic Min de fietstocht af met een sterk verhaal over Derks, de rosmulder. Natuurlijk kunt u ook weer luisteren naar 't Venrods ketier- ke. Donderdag 19.00 - 20.00 uur, her- Op zaterdag 11 december, ziet u op verschillende plekken in Venray leden van de Amnesty-groep Venray of sym pathisanten collecteren. De inkomsten ut deze jaarlijkse collecte zijn hard nodig om de onkosten van de Amnesty-groep Venray te dekken. Deze onkosten bestaan uit bureaukos ten, reiskosten naar regionale of lan delijke bijeenkomsten en de kosten die acties, zoals de actie van 10 december op het NS-station met zich meebrengen. Naast de collecte heeft de groep ook inkomsten uit giften en uit de verkoop van fondswervend materiaal. Om de onpartijdigheid en onafhankelijkheid van Amnesty International te waarborgen, ontvangt Amnesty International en dus ook de groep Venray geen subsidies. Tot nu tot heeft de Amnesty-groep Venray er door haar zuinige beleid financieel steeds goed voor gestaan en konden we de laatste jaren zelfs een kleine bijdrage overmaken op de Stichting Wereldwijd van de Nederlandse afdeling van Amnesty International. Deze stichting steunt afdelingen van Amnesty in financieel minder goed bedeelde landen. Kortom, het geld van de Amnesty- groep Venray wordt goed besteed en daarom vragen wij u met klem om onze collectanten aanstaande zaterdag niet in de kou te laten staan. Meer informatie? Bel C. Hoedemaekers. tel. 550230. haling maandag 18.00 - 19.00 uur. "Waar zijn de Troubadours gebleven" Op 9 december zal de Deumes forma tie Gèr Gedoan weer te gast zijn. Deze keer vanwege hun tweede CD "Alles Kumt Goe!" die op 21 november gepresenteerd werd. Gèr Gedoan" en "Waar zijn de Troubadours gebleven" Op 16 december zullen de program ma" Gér Gedoan en "Waar zijn de Troubadours gebleven?" te gast zijn in de Evenaar aan de Merseloseweg. Ben Verdellen (Venlo) en Anja Bovendeaard (Sittard) zullen met gitaarbegeleiding van Pieter Bartels een speciaal Kerstprogramma ten gehore brengen. Het programma wordt behalve in Venray ook in Geleen, Horst en Venlo gebracht. Als deze tour slaagt zal deze in het volgend jaar een vervolg krijgen. Gezien de kosten die er met deze kersttour gemoeid zijn, wordt er een entreeprijs gevraagd van ƒ12,50 per persoon. Reserveren kan via de Evenaar tel: 0478-510036 en Omroep Venray. Peelgrass Maandagavond 13 december is countryzanger Mark Merritt te gast in het country programma PeelGrass. Mark woont in de buurt van Bad Kreuznach, heeft tot nu toe 2 CD's uitgebracht, in 1996: Cobblestone Streets en in 1998: Reasons. In sep tember dit jaar kreeg hij in Magnolia, Texas de American Horizon Award 1999 uitgereikt tijdens The Best Of Texas award show, georganiseerd door de Lone Star State Country Music Association. Meer weten over Mark Kom dan maandag 13 decem ber tussen 20.00 en 21.00 uur naar de studio of stem uw radio af op Omroep Venray. Rock 'n' Ballads De hele maand december draait Guus Geurts zijn persoonlijke keus in het programma Rock 'n' Ballads. Op 11 december de jaren 70 en 18 december de jaren 80. Rock 'n* Ballads zater dags tussen 11.00 - 12.00 uur Stichting Lokale Omroep Venray, Langeweg 92, Postbus 91, 5800 AB Venray, Telefoon 0478- 512362, fax 0478-513656; Kabel 87.5 Mhz. Ether 90.2 E- mail: omroep.venraylokaal.net Http://www.lokaal.net/omroep.venray SNELLE SERVICE PROFESSIONELE VERWERKING DE VOORDELIGSTE irgunningaanvragen en groot aantal bedrijven en hcingen is verplicht om krachtens Vet milieubeheer een milieuver- ling aan te vragen. In de milieuver- ïing worden milieuvoorschriften enomen in het belang van de herming van het milieu, e procedure kent 2 fasen: e fase van het opstellen van het ontwerp van het besluit: e fase van het opstellen van het besluit; i| iedere fase wordt de beslissing een aanvraag ingevolge de Wet eubeheer en de Algemene Wet tuursrecht bekendgemaakt ofdstuk 13 Wet milieubeheer en ling 3.5 van de Algemene Wet tuursrecht). et ontwerp van het besluit jrgemeester en wethouders van gemeente Venray maken bekend zij voornemens zijn een vergun- krachtens de Wet milieubeheer erlenen aan: bels, Loobeek 3 en 3b te Smakt voor een nieuwe, de gehele inrich ting omvattende vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een zeugen- en vleesvarkenshouderij met brij- voerinstallatie, gelegen aan de Loobeek 3 en 3 b te Smakt; an Zutphen, Zwartwater 2 te Vredepeel voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver gunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een fokvarkenshouderij, gelegen aan Zwartwater 2 te Vredepeel. it onder oplegging van voorschrif- in het belang van de bescherming het milieu. et ontwerp van het besluit en alle rige op de aanvraag betrekking bende stukken liggen ter inzage 9 december 1999 tot en met 6 lari 1999 in het gemeentehuis, dhuisstraat I te Venray, op maan- van 09.00 uur tot 17.30 uur en op iverige werkdagen van 09.00 uur 13.00 uur (balie Publieksdiensten), telefonische afspraak (0478- 630) kunnen de stukken ook op ander tijdstip worden ingezien, edurende bovengenoemde perio- tan een ieder schriftelijk gemoti- de bedenkingen indienen bij het ege van burgemeester en wethou- s bedenkingentermijn). Deze hierbij verzoeken zijn persoong egevens niet bekend te maken, ieder wordt, na telefonische Ingekomen bouwaanvragen r voldoening aan het bepaalde in cel 41 van de Woningwet treft u erstaand aan een overzicht van de e afgelopen week bij burgemees- en wethouders van Venray ingeko- i bouwaanvragen. veranderen/vergroten van de woning aan de Sleutelbloem 43 te Venray tnv W.A.M. Godschalk, Sleutelbloem 43; veranderen van de stallingsruimte aan de Boddenbroek 22 te Oirlo tnv H.J. Soons, Boddenbroek 22; bouwen van een opslagruimte aan de stal aan de St. Jozeflaan 2 te Smakt tnv Goumans-Hermus V.O.F., St. Jozeflaan 2; bouwen van 37 appartementen aan het St. Jozefterrein te Venray tnv Verhoeven Vastgoed B.V., Dr. Poelsstraat 10 te Venray; plaatsen van een connectiepunt van antenne inrichtingen aan de Leunseweg 2 te Venray tnv Nolia Nederland B.V., Loire 148 te Leidschendam; vernieuwen van de gevel aan de Lollebeekweg 67 te Castenray tnv Maatschap Steeghs, Lollebeekweg 67; bouwen van een kantoorruimte aan de Tatralaan 5 te Venray tnv Vertaalburo C.T.L.,Tatralaan 5; veranderen van de kantoorruimte aan de Schoolstraat 15 te Venray tnv Combi Dom Melskens, Schoolstraat 15; bouwen van een bedrijfsgebouw aan de Twistweg 7 te Vredepeel tnv Maatschap Cornelissen, Twistweg 7; gewijzigd uitvoeren van de ver leende vergunning 1997.2758 tnv W.G.A. Gellings, Grootdorp 8 te Merselo; bouwen van een vacuumdroogin- stallacie aan de Metaalweg 9 te Venray tnv Houtdroogbedrijf Willems B.V., Metaalweg 9. Bouwvergunning verleend urgemeester en wethouders heb- in de afgelopen week voor lerstaande bouwplannen bouwver- ning verleend. vergroten van de woning aan de Puttenweg 7 te Ysselsteyn tnv E.A.M. Linders, Puttenweg 7; plaatsen van een tuinhuisje aan de Meester De Haanstraat 10 te Leunen tnv M.C. Kucharuk-v. Rijnsoever, Meester De Haanstraat 10; bouwen van een serre aan de Largostraat 25 te Venray tnv FM.A. Koekkelkoren, Largostraat bouwen van dakkapellen aan de afspraak, gedurende de bedenkingen termijn in de gelegenheid gesteld met betrekking tot het ontwerp van het besluit van gedachten te wisselen het zij tot het mondeling inbrengen van bedenkingen daartegen. Alleen degenen die bedenkingen hebben ingebracht op de bovenom schreven wijze en degenen die aanto nen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Besluiten Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij vergunningen krachtens de Wet milieubeheer hebben verleend aan: G.T.Th.Willemssen, Castenrayseweg 6 te Oirlo voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver gunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een varkenshouderij, gelegen aan de Castenrayseweg 6 te Oirlo; A. Willemssen, Castenrayseweg la te Oirlo voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een pluimveehouderij, gelegen aan de Castenrayseweg la te Oirlo; V.O.F Lijten, Paardekopweg 19 te Ysselsteyn voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver gunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een melkveehouderij, gelegen aan de Paardekopweg 19 te Ysselsteyn; M.H.J.M. Stiphout, Overloonseweg 99 te Venray voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver gunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een varkens- en paardenhouderij, gele gen aan de Overloonseweg 99 te Venray; Limruss International B.V., Nieuwhuisweg I te Venray voor een oprichtingsvergunning op grond van artikel 8.1 lid I onder a en c van de Wet milieubeheer voor het oprichten en in werking hebben van een handelsonderne ming met op- en overslag van han delsgoederen, gelegen aan de Nieuwhuisweg I te Venray. De vergunningen worden onder oplegging van voorschriften en/of beperkingen in het belang van de bescherming van het milieu verleend. Het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stuk ken liggen ter inzage van 9 december 1999 tot en met 20 januari 2000 (6 weken) in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maan- Deurneseweg 142 te Ysselsteyn tnv J.M.G.M. van Dijck, Deurneseweg 142; het bouwen van een garage/berging/carport aan De Vlies 27 te Veulen tnv F.J.J. van Staveren, De Vlies 27; het vergroten van de woning aan de Tormentil 3 te Venray tnv P.G.M.H. Martens,Tormentil 3; het gewijzigd uitvoeren van de bouw van een varkensstal aan de Meerloseweg 18 te Oirlo tnv Maatschap Voermans, Meerloseweg 18; het veranderen/vergroten ligboxenstal aan de Lemmenweg 14 te Heide tnv H.J.J. Michels, Lemmenweg 14; het bouwen van een varkensstal brijvoederkeuken aan de Puttenweg 93 te Ysselsteyn tnv H.G.M. van Dijck, Puttenweg 93. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daarte gen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waar op de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaar schrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bouwtoestemming op bouwmeldingen Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmeldingen bouw toestemming afgegeven, het bouwen van een dakkapel aan de Rosa Manusstraat 16 te Venray tnv M.J.A. van Osch, Rosa Manusstraat 16; het bouwen van een hondenhok tuinhuis aan De Leng 20 te Oirlo tnv A.J.M.Verbruggen, De Leng 20. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoestem- mingen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daarte gen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken nadat de beschik king is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaar schrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bouwvergunning aangevraagd Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bóuw- dag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478- 523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Gedurende bovengenoemde perio de kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden inge diend door: diegenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gele genheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; diegenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waaron der een schorsingsverzoek) is inge diend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Melding Wanneer voor een inrichting reeds een vergunning is verleend kan voor veranderingen van die inrichting en van de werking daarvan in bepaalde gevallen worden volstaan met een melding krachtens artikel 8.19 van de Wet milieubeheer.Voorwaarde hierbij is dat redelijkerwijs moet worden aangenomen dat de veranderingen geen gevolgen hebben voor de aard en omvang, dan wel uitsluitend gunsti ge gevolgen hebben voor de omvang van de nadelige gevolgen voor het milieu, die de inrichting veroorzaakt. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er een mel ding is binnengekomen van: Houtdroogbedrijf Willems, Metaalweg 9 te Venray voor het plaatsen van een vacuumdroger aan de Metaalweg 9 te Venray. aanvragen medewerking te verlenen, het vergroten van de woning aan de Ridderspoor 10 te Venray tnv G.A. Gerrits, Ridderspoor 10; het vernieuwen/veranderen stallen tbv garage/carport en hobbyruim te aan de Brugpas 29 te Veulen tnv J.J. de Wit, Brugpas 29; het bouwen van een garage aan de St. Jozeflaan 6 te Smakt tnv J. van Veen, St. Jozeflaan 6; het vergroten van de woning aan de Binnenhof 9 te Oostrum tnv P.A.W. van Vegchel, Binnenhof 9; het bouwen van een garage aan de St. Jozeflaan 8 te Smakt tnv T.W.P. Janssen, St. Jozeflaan 8; het bouwen van een serre aan de Deurneseweg 104 te Ysselsteyn tnv Maatschap Wilmsen-Peelen, Deurneseweg 104; het bouwen van een garage aan de Langeweg 74 te Venray tnv H. Moeskops, Langeweg 74; het vergroten van de woning aan de Bongerdstraat (De Boog kavel 8) te Venray tnv J.H.Timmer.Agter de Hoven 9 te Wanssum. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 10 december 1999 gedu rende 2 weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling Publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden inge diend. Bouwvergunning aangevraagd (artikel I9WRO/50 Woningwet). Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50 van de Woningwet medewerking te verlenen aan de volgende bouwaan- vraag. het bouwen van 6 woningen aan het Antoniusveld te Venray tnv B.B.O.M. b.v., Leijenbroekerweg 38 te Sittard. De op de bouwaanvraag betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 10 december 1999 gedurende 2 weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling Publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden inge diend. Venray, 9 december 1999 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, hoofd afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen. De melding kan worden ingezien van 9 december 1999 tot en met 23 december 1999 (2 weken) in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 en op de overige werk dagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op tele fonische afspraak (0478-523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. A.M.v.B. -melding Gelet op het bepaalde in de Wet milieubeheer (artikel 8.40 Wm) is bij Algemene Maatregel van Bestuur (A.M.v.B.) een aantal categorieën van bedrijven vrijgesteld van de vergun ningplicht. In deze algemene maatregel van bestuur zijn voor die inrichtingen algemene regels gesteld welke nodig zijn in het belang van de bescherming van het milieu. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er een A.M.v.B.-melding is binnengekomen van: I. Mega Limburg, Postbus 30200 te Landgraaf voor het oprichten van een gasdrukregel- en meetstation ingevolge het Besluit gasdrukre gel- en meetstations milieubeheer aan de Sparrendreef 12 te Oostrum. De melding kan worden ingezien van 9 december 1999 tot en met 23 december 1999 (2 weken) in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkda gen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478-523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Bovengenoemde meldingen moe ten nog worden beoordeeld. Venray, 9 december 1999 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, hoofd afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen. Verkeersmaatregelen Bekendmaking parkeerverbod Hubenhof Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen het hoofd van de afdeling openbare werken, maken hierbij bekend hun besluit d.d. 6 december 1999 waarbij besloten is tot: het instellen van een parkeerverbod aan de westzijde van het Hubenhof door het plaatsen van twee RW borden EO I Venray, Burgemeester en wethouders voor noemd, namens het hoofd van afde ling Openbare Werken Ir.Th.J. van der Peijl De werkzaamheden omtrent de aanleg van de verkeersremmende maatregelen in Merselo zijn momen teel afgerond. Na gemeentelijke con trole blijken echter de in asfalt aange brachte verkeersplateaus ('drempels') niet aangelegd te zijn conform de vooraf gestelde technische eisen. Zo is de hoogt anders en zijn de taluds afwijkend waardoor ze niet naar behoren functioneren. Ook hebben enkele weggebruikers aangegeven dat de huidige vekeersplateaus onvol doende effect hebben. De gemeente kiest ervoor de asfaltdrempels te vervangen door nieuwe asfaltdrempels. De uitvoering, die hooguit enkele dagen in beslag neemt, wordt in het voorjaar 2000 uitgevoerd. Er wordt nu een tijdelijke markering aangebracht voor de loca ties Grootdorp/Haag en Grootdorp/Kleindorp.Via een publi catie in het dorpskrantje van Merselo zal worden aangegeven wanneer de werkzaamheden worden uitgevoerd. (voorbereidings- besluit) Burgemeester en wethouders van Venray maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat de gemeenteraad van Venray in zijn vergadering van 30 november 1999 in voorbereiding heeft verklaard een (herziening van het) bestemmings plan; I. 'Buitengebied', voor een perceel gelegen aan de Deurneseweg, ten esten van huisnummer 84, i.v.m. de vestiging van een veetransportbe drijf met bedrijfswoning. Dit voorbereidingsbesluit treedt in werking met ingang van 10 december 1999 en ligt voor eenieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray. Venray, 9 december 1999 Burgemeester en wethouders voor noemd, Drs.J.F.H.A.B. Waals, burgemeester Drs.A.W.M.de Bever, secretaris Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken ingevolge artikel 4, lid Ivan de wet voorkeurs recht gemeenten (verder aan te dui den met wvg) bekend, dat zij krach tens het bepaalde in artikel 6 wvg op 30 november 1999 hebben besloten aan de gemeenteraad van Venray een voorstel te doen om op basis van artikel 2 van de wvg percelen die gelegen zijn aan de Brabander aan te wijzen als gronden waarop de artike len 10 tot en met 24,26 en 27 van de wvg van toepassing zijn. De percelen zijn nader aangegeven op de bij het besluit behorende kadastrale tekening en lijst van aangewezen percelen. De vestiging van het voorkeurs recht houdt in, dat de eigenaren van de aangewezen percelen, als zij zelf tot verkoop over willen gaan, ver plicht zijn om de percelen eerst aan de gemeente Venray aan te bieden alvorens verkoop aan een ander mogelijk is (dit is de aanbiedings plicht). Het voorstel van burgemeester en wethouders treedt in werking op 2 december 1999, zijnde de dag na de publicatie in de Staatscourant en geldt voor een termijn van maximaal vijf maanden. Binnen vijf maanden dient de gemeenteraad de aanwijzing van de gronden te bestendigen op basis van een vastgesteld bestemmingsplan. In het kader van een zorgvuldige voorbereiding van het door de raad te nemen besluit (begin 2000) tot aanwijzing van gronden worden belanghebbenden gelet op artikel 4:8 van de Algemene wet bestuursrecht (awb) in de gelegenheid gesteld om schriftelijk dan wel mondeling hun zienswijzen ten aanzien van het ont werp raadsbesluit naar voren te bren gen vanaf 3 januari 2000 staat bezwaar open gedurende zes weken na dagtekening van de publicatie in de Staatscourant op I december 1999. Deze termijn vangt derhalve aan op 2 december 1999. In het bezwaarschrift moet worden opgenomen: de naam en adres van de belanghebbende, de datum, een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht en de gronden van het bezwaar. Het bezwaarschrift dient bij het college van burgemeester en wet houders van Venray, Postbus 500,5800 AM Venray ingediend te worden. Indien bezwaar tegen ons besluit wordt aangetekend, kan tevens de president van de Arrondissementsrechtbank te Roermond verzocht worden om een voorlopige voorziening te treffen, indien onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist. Ons genomen besluit met toelich ting ligt tezamen met de bijlagen, waaronder het voorstel aan de raad, een kadastrale tekening, een lijst van aangewezen percelen met de namen van de eigenaren of rechthebbenden met ingang van 2 december 1999 voor eenieder kosteloos ter inzage in het Raadhuis, Raadhuisstraat l,op de afdeling Publieksdiensten, geopend op maandag van 09.00-17.30 uur, dinsdag tot en met donderdag van 09.00- 17.00 uur en op vrijdag van 09.00- 13.00 uur (m.u.v. feestdagen); buiten deze tijden na telefonische afspraak met de afdeling publieksdiensten, tel. 0478-523536 of 0478-523544 of met de afdeling Economische Ontwikkeling, tel. 0478-523534/. Voor nadere inhoudelijke informa tie kunt u zich eveneens wenden tot de genoemde afdelingen. Venray, 30 november 1999 Burgemeester en wethouders van Venray, Drs.J.F.H.A.B. Waals, burgemeester Drs. A.W.M. de Bever, secretaris Door het college van burgemeester en wethouders is een kapvergunning verleend voor één paardekastanje aan de Heuvelstraat op de bouwlocatie Jerusalem. De betreffende boom laat in kwaliteit te wensen over en staat in de verdrukking van twee lindebomen. De paardekastanje dient te worden verwijderd in verband met de realisa tie van de ontsluiting vaneen particu liere kavel. Er zal ter plaatse geen nieuwe boom worden herplant, elders op de bouwlocatie worden wel nieuwe bomen aangeplant. Voor nadere informatie kunt u con tact opnemen met de afdeling Publieksbalie van de gemeente Venray via tel. nr. 523333, bereikbaar van maandag tot en met donderdag van 09.00 tot 17.00 uur, vrijdag van 09.00 tot 13.00 uur. Bezwaren tegen verleende vergun ning kunnen worden ingediend bij het college van burgemeester en wethou ders tot uiterlijk 6 weken na publica tie. De afdeling Economische Ontwikkeling van de gemeente Venray organiseert op woensdag 15 decem ber 1999 een informatiebijeenkomst over de plannen voor de herinrichting van de terreinen St. Anna en St. Servatius. De bijeenkomst begint om 19.00 uur in het gemeentehuis. De bij eenkomst is openbaar en belangstel lenden zijn van harte welkom. De politie heeft dinsdagmiddag een 31-jarige man uit Venray aangehou den voor diefstal uit een winkel aan de Grotestraat. De man had een jas ter waarde van fl. 169,95 gestolen. Hij had de jas in een pashokje aangetrok ken en zijn eigen jas in een tas gedaan waarna hij de winkel wilde verlaten. Tegen de man is proces-verbaal opge maakt en hij kreeg een boete van 500 gulden opgelegd. Zandakker 24 5801 DV Venray Tel. 0478-512772 Fax 0478-512768 WAO VAN SOEST vanaf 1 oktober een nieuwe naam Taxaties Advies 100% ONAFHANKELIJK HYPOTHEEK TAXATIE BEDRIJFSADVISERING WOZ-TAXATIES VENLO Deken van Oppensingel 45a 5911 AB, 077-3513301 BEDRIJFS TAXATIE VERKOOP TAXATIE AANKOOP TAXATIE VENRAY w. dlrkx- vansoest.nl

Peel en Maas | 1999 | | pagina 21