(Spa*#- Zestiende Sandboscross in Deurne ATB- vereniging Mudhunters Atletiek Vereniging Venrav-Regio Bridgeclub Doublet Bridgeclub Klavertje Vier Bridgeclub Common Sense Bridgeclub Harten Drie Bridgeclub Venray Bridgesoos De Kemphaan HBV Diana Loopgroep De Barrier Lopersgroep Venray Chrisko Lopersgroep de Peelrunners Ponyclub de Welshruiters HSV de Roerdomp Spio Ruitersport St. Jan Seniorenkoor Crescendo Aostrumse Zangkompeneej Kinderkoor de Bandelieren Jeugdkoor Tomorrow People Close Harmony Group Confetti Koninklijke Harmonie Euterpe Venray's Mannenkoor MMSK St. Petrus Banden Venrode UW Zangers van St. Frans Zin in zingen Zonnelied Op 't Nipperke Wijkcentrum Noord-West Wijkcentrum De Kiosk Adelbert vereniging Venray ANBO ;el en maas donderdag 9 december 1999 - Pagina 19 Aanstaande zondag zal in Deurne de 6e Zandboscross worden georgani- erd. Er worden op het parcours, uitge- :t in de lastige heuvels van het andbos en de drafbaan van het ederlands Hippisch Centrum, zo'n 600 itionale- en internationale deelnemers irwacht. Voor de deelnemende vereni ngen uit de regio telt deze cross mee 5 derde voor de Limbra competitie. Er kan ingeschreven worden in de ilgende categorieën: Mannen-senio- :n. Vrouwen en Vrouwen-veteranen; lannen-veteranen; de Korte Cross; verse jeugdwedstrijden en trimlopen. e starttijden zijn van 09.50 tot 15.00 ur. De prijsuitreiking wordt om onge- cer 16.15 uur verwacht. De Mountain-Bike specialist in uw regio jï SCHUHMACHER BIKE SPORT LEUNEN A,i «li - Niet alleen sportief maar zeker ook ezellig, dat is een omschrijving die wel ij onze vereniging past. lountainbikers in de leeftijd van 14 tot 0+, daar is altijd wel iemand bij waar je meteen bij aan kunt sluiten. De een ie rijdt flink door en de ander is voor lijn gezondheid bezig en doet het daar- H m iets minder snel. We rijden samen in uit en in de kern gaat iedereen op ;en snelheid te werk. Het geheel wel Ier leiding van een trainer. Enkele leden rijden wedstrijden maar gross van de leden rijdt als recreant, it die af en toe ook nog wel snel kun- in zijn blijkt maar al te vaak. Voor jginners en minder gevorderden is er f^Bchter ook plaats in onze vereniging, ral nu je wekelijks een tocht kunt len is onze sport erg leuk om te doen. [OM EEN KEER MEEDOEN!!!! Planning voor de komende weken indag 12 december vertrek 8.00 uur lor een tocht in Stramproy, 25 of 45 i. Denk aan het aanmelden voor ver- ;r. Éaterdag 18 december is er een run-atb- jun in Neder-Weert, de afstanden zijn 1,5-10-1,5 km of 5-20-2,5 km. Iformatie bij Eric of Piet. Jondag 19 december vertrek 9.00 uur r een training rond Venray. Jondag 26 december vertrek 8.00 voor pn tocht in Schayk, 35 km. >or informatie bel je met Piet op 0478- [89880 of kom gewoon een keer naar 'n van de trainingen of tochten. Je kunt lltijd één maand uitproberen voor je de jeslissing neemt om lid te worden. Wedstrijd 12 oec.: Zandoöscross leurne Mededelingen: De pupillen en meisjes jun. D die heb ben ingeschreven voor de Zandboscross ran a.s. zondag dienen uiterlijk om 58.50 uur aanwezig te zijn op de baan, ïan hieruit zal om 09.00 uur vertrokken rorden naar Deurne. Het vervoer zal irzorgd worden door Verstegen, liner/begeleider is Dimitri van Dun. r de jongens jun. D en jun. C/B/A zijn de volgende tijden van belang, zij dienen aanwezig te zijn op de baan om 10.50 uur en zullen vertrekken om 11.00 uur. Hier zal het vervoer verzorgd wor den door: Stgen en Diesbergen. Het reis geld is vastgesteld op ƒ2,50 dit te vol doen bij vertrek. De cross wordt gehouden op de Draf- en renbaan NHC ie Deurne. Aanvang van de wedstrijd is als volgt: pups-10.00;meisjes JD-11.00; jongens JD-2.00; jun. C-12.15; jun B/A- 13.15. Trainingen De trainingstijden zijn als volgt: Pupillen: woe 17.30-18.30 zaal; za 10.30-11.45 baan. 1C/D jun.: woe 17.30-18.30 zaal; do 17.30-19.00 baan. jun.: woe 17.30-18.30 zaal; do p9.00-20.15 baan. zaaltrainingen worden gehouden in irthal de Weert, Kruidenlaan 103 indweert). De baantrainingen worden ihouden op kunststofbaan, sportpark [de Wieën. Informatie: 1. Bij de trainers of bij secr. Atletiekraad [tel. 588217 ledenadm. Tel. 582842. Training G-groep: [do 19.0-20.00 zaal locatie Raayland 'Oost Informatie: tel. 515025. Dit jaar werd de St. Nicolaasdrive :ombineerd met de Johan Spee trofee, oudere Venrayse bridgers weten dat than Spee, welke vele cursussen gaf, imen met Jean Clermonts en Louis "iessen 19 jaar geleden aan de wieg inden van Doublet. Een leuke bijkom- ligheid was dat de trofee dit jaar ewonnen werd door een oud-leerling, ■w. Hay Houwen met Joop van Hooft, ir werd Top-integraal gespeeld; d.w.z. He lijnen spelen dezelfde spellen. De ip van een spel werd behaald door larie-Louise v. Gemert en Leontine luytendijk tegen jazeker de latere win- -Jnaars +1100 (6 SA gedoubleerd -5). CA De uitslag: 1hr. V. Hooft-Houwen; 2. fds. V. Hooft-Jeurissen; 3. ep. V.d. Beele. Inhaalwedstrijd eerste klasse: Doublet 3-Doublet 6 13-17 Heeft u nog gedacht aan de Venrayse [voorronde van TAS op 5 januari? Afgelopen week was onze jaarverga dering het hoogtepunt. Er werd een overzicht gegeven van de activiteiten in bonds alsook de interne clubgebeurte nissen, zoals sinterklaas, kerst, paas en slotdrives. De voorzitter herinnerde ons er ook aan mee te oen met de activi teiten van het district, zoals viertallen, parenwedstrijden enz. Mevr. Poels dankte vooral de gewel dige inzet van wel zo veel leden van Klavertje Vier, welke elk op hun eigen wijze meehielpen om de club gestalte te geven. En zeker het motto waar te maken. Bij Klavertje Vier spelen ze voor hun plezier. Het belangrijkste punt was het afscheid van twee bestuursleden en de verkiezing van twee nieuwe bestuursleden. Omdat Wim Hermans, de scheidende secretaris ziek was, bewaren we de dankwoorden voor een volgende keer. Betty Janssen werd uitvoerig bedankt en gememoreerd werd haar inzet en attente zorg, niets was haar te veel, jarenlang zorgde zij samen met Riet Arts voor de attenties, ging op zie kenbezoek en lette goed op dat niemand werd vergeten, dank Betty! Nog waard te vermelden is het feit dat onze contributie jarenlang op hetzelfde niveau kon blijven, nl. F1.80,-. Gekozen werden als secretaris en voorzitter Techn. Comm. Mevr. Philo van Enckevort en dhr. Henk de Vries. Welkom, veel succes, maar veel plezier, wenste mevr. Poels hen nog toe. Er werd nog een appel gedaan op eenieder om het roken te matigen. Met de wens en dank voor ieders inzet en veel plezier in het seizoen 1999-2000 slot mevr. Poels deze jaarvergadering en gingen we over tot vrij bridgen. De uitslagen van deze St. Nicolaasdrive: Geel: 1. Ds. Goinga-v. Tiggelhove; 2. Mw. Vossen-hr. Grootjans; 3. Mw. Peters-hr. Janssen. Groen: 1. Ds. Cremers-Spekhorst; 2. Mw. Poels-hr. Arts; 3. Ds. Mengen-v. Meyel. Blauw: 1. Ds. V.d. Boom-v. Glabbeek; 2. Hr. Sturm-de Vries; 3. Ds. Faas-Serven. Eerste avond van de eerste competitie. Uitslagen: Geel: 1. mw. Spekhorst-hr. Koopman; 2. ds. V. Goinga-Tiggeloven; 3. ds. V. Ham-Korsmit. Rood: 1. hr. Lagarde-v.d. Windt/ mw. Schaminee-hr. Oudenhoven; 2. ds. Dobbe-v. Elzakker; 2. mw. Overbeek-hr. Megens, Groen: 1 ds. Hordijk-Tacken; 2.' ds. V. Meijel- Schrooten; 3. mw. V. Well-hr. Claessens. Deze week worden de laatste ronden gespeeld van zowel de districts- als de clubviertallen. De definitieve uitslag zal eerst volgende week bekend zijn. Afgelopen maandag is er ook nog in en vrije lijn gespeeld. De uitslag: 1. Ds. Fiers-Hoogeveen; 2. Mw. Baak-hr. Merckx; 3. Mw. Valckx-hr. Simons. Volgende week maandag de zesde en tevens laatste zitting van de eerste ronde om het clubkampioenschap. Nieuwe leden zijn van harte welkom. Opgave bij Wim Manders, voorzitter, tel. 0478-585308 of Anneke Schoonbeek, secr., tel. 0478-550375. Zoals elk jaar was er een rijk gevulde prijzentafel, variërend van mandarijnen tot flessen wijn en natuurlijk de choco ladeletters die tezamen het woord BC Venray maakten. Het welverdiende applaus was zeer terecht voor de inkoopdames en ook voor het erg toe passelijke vers. In een ongedwongen sfeer werden er drie spellen per ronde •gespeeld en zorgde de plaagpiet op het einde voor een computer die blijkbaar ontregeld was. Gelukkig waren de vele tellers het ouderwetse handwerk niet verleerd zodat we toch nog een zo goed als correcte uitslag konden produceren. Iedereen had ondertussen de tafels bij elkaar geschoven zodat we de avond ook in stijl konden afsluiten. Iedereen was natuurlijk gelukkig maar de eerste drie paren in elke lijn willen we toch graag vermelden: geel: 1. Hr. Keizer- Teunissen; 2. Ep. V. Hooft; 3. Ep. V. Genugten. Rood: I. Ds. Jungslager- Verheijen; 2. ds. Cals-Jeurissen; 3. Ds. Keizers-Meyer. Groen: I. Ds. Coenen- Wolfs; 2. Mw. Poels-hr. Bender; 3. Ds. Blok-v.d.Brink. Programma: vanavond en volgende week sluiten we het clubviertallen en de strijd om de herfstbeker af. Uitslag 8e laddercompetitie: Oranje: Ids. Koopman-Spekhorst; 2. Ds. Koningstein-Pas; hr. Kooopman- Wikkers/ds. Linders-Volleberg. Rood: 1. Hr. Gerrits-v. Ooi; 2. Ds .Buyssen- Claessens; 3. Mw v.d. Voorn-hr. Mertens en ds. v. Klink-Overbeek en ep. Claessens. Groen: 1Ep. Eibers; 2. Ds. Goree-v.d. Heuvel; 3. Ds. Bindsbergen- v.d. Sterren. Onze bridgeclub is een soos die bridged op elke dinsdagmiddag van 13.30 tot 16.30 uur in verenigingsge bouw De Opmaat aan de Oostsingel 37a te Venray. Op onze soos zijn nog enkele nieuwe paren welkom. Voor meer infor matie kunt u terecht bij Frans Oudenhoven, tel. 584053 of Piet Linders, tel. 588884. Aan de 2e ronde van de 1 pijl competitie te IJsselsteyn werd maar door 2 jeugd schutters deelgenomen. Bij de aspiran ten tot 10 jaar eindigde Mirko van Hagen op een 5e plaats met een per soonlijk record van 78 punten. Bij de junioren 13 tot 15 jaar eindigde Rick Philipsen op de le plaats. De 2e ronde voor de senioren werd verschoten onder slechte weersomstandigheden bij Willem Teil te Oirlo. Hoogste schutter bij het le zestal Mari Thijssen, bij het 2e zestal Jack Dekkers en Piet Jacobs bij het 3e zestal. Op 30 november was het zwarte piet schieten. Een sfeervolle en spannende bezigheid welke door alle jeugdschut- ters bezocht werd. Er werd geschoten op diverse fantasie blazoenen met als hoog tepunt de ballonnenmolen. Aansluitend kwam de Sint met zijn Pieten op bezoek. Gezien zijn hoge leeftijd was hij niet meer in staat (zo gaf de goed heiligman aan) om ook de boog ter hand te nemen. Donderdag 9 december is de 7e en laat ste ronde van de afdelings indoor-com- petitie bij 't Trefpunt te Tienraij, aan vang 20.00 uur. Het Zult toernooi te Erp wordt verschoten op zaterdag 11 decem ber, aanvang 18.00 uur. Voor de jeugd is op zondag 12 december eveneens de laatste ronde van de afdelings indoor- competitie bij 't Trefpunt Tienraij. aan vang 10.00 uur. Voor de schutters welke een wedstrijd gemist hebben is er een mogelijkheid om de inhaalwedstrijd te verschieten op 13 december bij 't Trefpunt te Tienraij, aanvang 20.00 uur. Hardlopen is voor veel mensen een hobby die ze al jaren met erg veel ple zier doen. Zo ook bij loopgroep de Barrier. Naast fanatiek trainen lachen we ook een hoop af, vooral als het eens een keertje wat zwaarder is door fanatie ke intervallen. Nu denkt iedereen dat is niets voor mij maar kom gewoon een keertje meedoen ervaar zelf hoe het gaat. Je zult zien dat het reuze meevalt en dat je al snel met een aantal mensen mee kunt lopen. We trainen drie keer per week en de diverse trainingen hebben andere doe len. Op maandag is er de intervaltrai- ning met kortere stukken en veel tech niek. Op donderdag staat er een duurtraining op het programma. En op zaterdag is het een combinatie tussen beiden. Alleen op zaterdagmiddag lopen we nog in het bos, de andere trainingen zijn op het asfalt. Rond deze tijd zijn de trainingen extra fanatiek zodat we allemaal al wat gewicht kwijt zijn voor we met de kerst beginnen. Op die manier hoeven we in januari niet zo hard te trainen om het er weer af te lopen. De trainingen zijn op: Maandag van 19.15 tot 20.30 vanaf eetcafe "de Barrier" Donderdag van 19.15 tot 20.30 vanaf eetcafe "de Barrier" Zaterdag van 16.00 tot 17.00 vanaf Zwembad "de Sprank" Mocht je interesse hebben om een keer te komen meetrainen dan ben je van harte welkom. De eerste maand kun je gratis meetrainen en het verplicht je tot niets. Voor meer informatie kun je ook bellen met Piet Dupont, telefoon 589880. Het crossen in de bossen Nu het door de donkere avonden niet meer mogelijk is om in de bossen te trai nen zijn de zondagse wedstrijdjes niet alleen een prima afwisseling maar ook goed als training. Door de ongelijke ondergrond en de heuveltjes worden je spieren niet zo eenzijdig getraind en voorkom je het risico op blessures. Op tijd een crossje dus of een lekkere bos- loop. Leuke wedstrijden zijn er nu volop. Trainingen: De beginnersgroep is nu bezig met de voorzichtige duurlopen. De rest traint in 4 groepen die ingedeeld zijn op de snel heden die je aankan, het doel van de training die ontspanning kan zijn, stevig trainen naar een wedstrijd toe of naar een persoonlijke toptijd. De trainingen zijn op dinsdag, intervaltraining op de baan en donderdag, lange duurloop in en om Venray. We starten om 19.00 uur vanaf of op de atletiekbaan. Zaterdag bostraining om 16.00 uur in het Boshuizengebied. Start vanaf de oude Barrier Wedstrijdprogramma: 12 december: Limbra-competitie "Zandbergcross" in Deurne. Start wed strijd trimmers 11.45 uur. Informatie: Lopersgroep Venray is de recreatieve tak van Atletiekvereniging Venray Regio. Wil je graag wat meer informatie over de Lopersgroep bel gerust een van de volgende nummers, zij kunnen u ant woord geven op al uw vragen. Aanmelden of meelopen om het eens te proberen kan ook altijd. Voor de echte beginners start er op dinsdag 5 oktober weer een nieuwe groep, (wedstrijd- groep) Frank Rijshouwer tel. 586268 (overige groepen) Anja Gooren tel. 589486, Jan Maessen 589488 Maandag 13 dec.: repetitie van 19.30- 20.00 uur in de Paterskerk. Kerstavond 24 dec.: opluistering gezinsmis Paterskerk 18.30 uur. Eerste kerstdag 25 dec.: opluistering H.Mis Vredeskerk 09.30 uur. S.v.p. een kwartier voor iedere uitvoe ring aanwezig. Bij verhindering s.v.p. tijdig afmelden. Ons koor Chrisko bestaat uit een klei ne enthousiaste groep jonge dames. We zingen in zowel de Vredes- als Paterskerk en af en toe bij instellingen. We hebben een afwisselend repertoire en een gezellige koffiepauze. Wie heeft er zin en tijd om op de maandagavond van 19.30-21.00 uur met ons mee te repeteren? We oefenen in het parochie zaaltje aan de Whistlerstraat la. Voor meer informatie: Marly Driessen tel. 0478-588176 of Norma Ansiger tel. 0478-585234. Trainingen: Dinsdag: interval en loopscholing, aan vang 19.00 Kastiëlse Bossen. Zaterdag: a. 16.00, parkeerplaats Schadijker Bossen Meterik. Heuveltrainers 18 december opge let! De heuveltraining op zaterdag 18 december vindt niet plaats in de Schaak maar zal plaatsvinden op de Sterrenberg in Kessel Maasbree. Hoe komt men daar? Er is een gezamenlijk vertrek om 13.50 uur vanaf de parkeerplaats an het zwembad de Berkel in Horst. De stoet gaat via het raadhuisplein in Sevenum (vertrek 14.00) en café de Muk op de Sevenumseweg in Maasbree (vertrek 14.10) naar de trainingslocatie. Wedstrijduitslagen: Weer zijn twee weergaloze prestaties aangemeld. Het betreft twee Peelrunners die geheel in stijl op 5 december hebben meegelopen met de Sinterklaasveldloop in Opitteren (België). Een behoorlijk aantal deelnemers (80 in de veteranen- klasse) gingen in het modderige par cours de strijd aan met onze Peelhelden Wim Boonhof en Paul Koppens. Onder aansporing van de talrijke Belgen leg den ze het parcours af in de volgende tij den: Wim 22.35 sec. en Paul 21.43 sec. Op vrijdag 10 december is er voor de eerste keer dit indoor seizoen oefen springen in het paardensportcentrum in Ysselsteyn. We beginnen om 18.00 uur met de pony's over 50 cm. Daarna ver hogen we met 10 cm. De paarden kun nen na de pony's aan de start verschij nen. Inschrijfgeld voor de pony's is ƒ10,-; voor paarden ƒ12,50. Voor inlich tingen: 0478-541418. Uitslagen: Bij de wedstrijd van de wintercompeti tie te Well wist P. Peters zijn sector te winnen, verder waren er goede klasse ringen voor L. v.d. Hoogenhof en A. v. Mill. Vergunningen Nieuwe vergunningen voor het jaar 2000 zijn verkrijgbaar bij van Grootel Hengelsport, Stationsweg 21 te Venray en bij secretaris H. Hendriks, past. V.d. Gaetstraat 48 Venray, tel. 0478-582994. Hier zijn ook dag en weekvergunningen te verkrijgen voor visvijver de Ballonzuil. Bij de secretaris kan men ook terecht voor verdere inlichtingen. Waterpolo Wedstrijden zaterdag II dec.: thalass-heren I v. 15.15 PSV-heren II v. 16.15 Zeester Meerval-asp. V. 17.00 vervoer: Ben Hendriks, Cas Houwen en Jeroen van Lier.w Zondag 12 december neemt Spio deel aan de clubkampioenschappen van zwemvereniging Gelenberg in Druten. Vertrek vanaf de Sprank om 12.45uur. Aanvang wedstrijd om 14.00 uur. Willen de volgende zwemmers op tijd aanwezig zijn: Sandra Dircks, Mariska Verstegen. Yvone Swinkels, Linda Custers, Rik Op den Camp. Raoul Talen. Afgelopen zondag 5 december orga niseerde onze vereniging in de manege van Horst een selectie springwedstrijd voor de kring Noord-Limburg. Van onze vereniging wisten in de prijzen te rijden: Mark Jansen kl. Licht le met Little Mistery en 3e met Melchior kl. B. Petra v. Dijck 5e met Ilivia kl. Zwaar en 6e met Murcodk kl. Licht. Aanstaand weekend hebben de dres suur ponyruiters wederom een wedstrijd in Horst. Aanstaande zaterdag 11 dec. 18.00 uur H.Mis in de Paterskerk. Bijeenkomst 17.45 uur in de kerk. We hopen dat zoveel mogelijk leden hierbij aanwezig zijn. Donderdag 16 dec.: 's middags om 14.00 uur adventsviering van de KBO in zaal In de Engel aan de Poststraat. Willen de leden om 13.45 uur aanwezig zijn in de zaal, in uniform, 's Avonds om 19.00 uur kerstvoorbereiding in de ont spanningszaal van het Schuttersveld. Eveneens in uniform. De aanvang is een halfuur vervroegd. Zondag 19 dec.: Kerst-in in de schouw burg. Het definitieve programma is als volgt: 13.00 uur is de zaal open, waarna deken Coenen om 13.30 uur de opening verricht met een Kerstgedachte. Na een optreden van het Venray's Mannenkoor en MMSK St. Petrus Banden is het om 14.20 uur de beurt aan Seniorenorkest Crescendo. Elk optreden duurt maxi maal een kwartier. (In uniform). Om 14.50 uur verlenen we medewer king aan een muzikaal optreden tijdens de kerstmarkt op het Schouwburgplein, er is een podium opgesteld. Kerstavond 24 dec. is het koor, of een deel ervan, actief om vocale medewer king te verlenen aan de kerstviering in het Vincentiushuis, samen met het huis koor. Op 6 januari 2000 zijn we wederom te gast in het Vincentiushuis voor een bij drage aan de Driekoningenviering. Op woensdag 22 en 29 december ver valt de repetitie in de Kemphaan. Afmeldingen bij mw. v.d. Bekerom, tel. 58Ö409 of mw. v. Hooren, tel. 580378. De Aostrumse Zangkompeneej is een gezellig maar serieus repeterend man nenkoor. Wij repeteren elke dinsdag avond vanaf 21.00 uur in de zaal van het Allemanscafe in Oostrum. Inlichtingen en afmeldingen graag melden bij Frank Ritmeyer, tel. 584565. Maandag 13 dec.: koorrepetitie van 5.30-16.30. Zondag 19 dec.: Kerst in Schouwburg. Vrijdag 24 dec.: kerst-gezinsviering om 18.00 in de Grote Kerk. Zaterdag 25 dec.: Kindeke wiegen van 14.30 tot 15.00 uur Grote Kerk. Voor meer informatie over ons kinder koor: Joke Halmans, tel. 583806. Vrijdag 10 dec.: vormselviering Grote kerk 19.00. Dinsdag 14 dec.: koorrepetitie van 19.00-20.30. Zondag 19 dec.: Kerst in Schouwburg. Vrijdag 24 dec.: kerstviering 20.00 Grote Kerk. Voor informatie: José Kusters, tel. 511707. Woensdag 15 dec.: koorrepetitie 20.15. Woensdag 22 dec.: koorrepetitie (dans en beweging) 20.15. Afmelden bij Gerti tel. 631306. Voor informatie: Nellij Steegh, tel. 586821. Harmonieorkest Donderdag 16, 23 en 30 dec.: 20.00 uur repetitie. Afmelden: H. v.d. Steeg, tel. 582539. Agenda: 9 jan.: Nieuwjaarsconcert. 6 febr.: Joekskapellenfestival. Jeugdorkest Donderdag 16, 23 en 30 dec.: 18.45 uur repetitie. Afmelden: P. Noten, tel. 587858. Agenda: 19 dec.: Kerst-inn 15.20 uur schouw burg; 24 dec.: Kerstmis 17.00 aanwezig. 9 jan.: Nieuwjaarsconcert. 6 feb.: Joekskapellenfestival. Drumband Dinsdag 14 en 21 dec.: 20.00 uur repeti tie. Afmelden: Dorien van der Giessen, tel. 589317. Agenda: 9 jan.: Nieuwjaarsconcert. 6 febr.: Joekskapellenfestival. Bestuur 16 dec. DB; 9 jan. Nieuwjaarsconcert. Repetitie: Donderdag 9 dec. 19.30 uur: Repetitie Bariton en Bas 20.00 uur: Repetitie voor het gehele koor Donderdag 16 dec. LET OP: Repetitie vindt plaats in Raayland College, lokatie OOST (vh MAVO) 19.30 uur: Repetitie Tenor 1 Tenor 2 20.00 uur: Repetitie voor het gehele koor Donderdag 23 dec. 19.30 uur: Repetitie Bariton en Bas 20.00 uur: Repetitie voor het gehele koor Donderdag 30 dec. 19.30 uur: Repetitie Tenor 1 Tenor 2 20.00 uur: Repetitie voor het gehele koor Na afloop: Kwartaaltoepen! (Alleen voor leden!) Medelingen: Vanaf heden gelieve alle leden zo snel mogelijk het nieuwe kostuum op te halen bij Jac Nooyen, Mannenmode. Meer info hierover in het Prötje. Optredens/Evenementen: 19 Dec. Kerst-inn. Foyer Schouwburg Venray, Gratis Entrée! 20 Dec Kerstconcert met Don Kozakkenkoor in Schouwburg Venray 25 Dec. Opluistering H. Mis 11.00 uur Grote Kerk Venray 30 Dec Kwartaaltoepen. Afmelden bij Hans Arts (tel. 584023) (Bij voorkeur tussen 18.30 en 19.00 uur) Oud papier: kunt u afleveren bij de VMK-container aan de Molenhofweg. (De weg tegenover de voormalige zuivelfa briek) (Staat aangegeven!) Bij voorbaat dank voor uw medewerking! Majorette-opleiding Repetitie op woensdag: met ingang van 1 dec. gewijzigde repetitietijden: majo rette groep A van 17.30-18.15 en team B van 18.15 tot 190.15 uur. Tamboerkorps Repetitie op woensdag van 19.30 tot 21.30 uur en zondags samen met het muziekkorps. Opleidingsorkest Repetitie op woensdag van 18.45 tot 19.30 uur. Verdere ondersteuningslessen volgens rooster. Muziekkorps Op woensdag van 19.30 tot 21.30 uur en zondags van 10.30 tot 12.00 uur. Optredens: Zondag 19 dec.: Kerst-in i.s.m. Venrays Mannenkoor. Zondag 26 dêc.: Kerstviering in de Grote Kerk te Venray. Zaterdag 8 jan.: Millenniumconcert. Overige korpsactiviteiten: Showkorps St. Petrus Banden wil graag kennis maken met jonge mensen die geïnteresseerd zijn in een opleiding als muzikant, tamboer of makjorette. Belangstellende, nieuwe muzikanten zijn zondag van 10.00-13.00 uur van harte welkom om kennis te maken met ons showkorps St. Petrus Banden. Voor nieuwe leden is er de mogelijkheid om diverse instrumenten uit te proberen. Natuurlijk kunnen nieuwe leden zich ook weer inschrijven voor het nieuwe seizoen. Helpen met kienen: De wekelijkse kienavonden in zaal In den Engel worden mede verzorgd door onze leden. Hiervoor is een rooster opgesteld. Leden krijgen hiervan per soonlijk bericht. Afmeldingen: Bij verhindering dienen alle leden van het jeugd- en muziekkorps zich af te melden bij de korpsleiding, bij voorkeur mondeling, tel. 511647, of uiterlijk tot een half uur voor aanvang van de repeti tie in De Opmaat, tel. 513593. Majoretten melden zich mondeling af bij de betreffende begeleiding of telefo nisch bij Gerda, tel. 550797. Op de woensdagen 15 en 22 december a.s. zijn er geen koorrepetities. Onze eerste gezamenlijke activiteits is de kerstviering op zondag 19 december a.s. Afmeldingen bij Jeanny Jenniskens, telefoon 516877. Agenda 19 december Kerstviering Wij zijn op zoek naar uitbreiding van ons koor en willen graag nieuwe sopra nen, mezzo's en alten verwelkomen. Heb je zin in zingen en denk je datje het bij ons koor wel naar je zin zult hebben dan nodigen we je van harte uit geheel vrijblijvend enkele repetities bij te wonen. Bel voor verdere informatie even met onze voorzitter, Jeanny Jenniskens, telefoon 516877. PEEL EN MAAS WEEKBLAD Vrijdag 10 dec.: 19.00 uur repetitie jon gens; 19.45 uur inzingen mannen; 20.00 uur repetitie hele koor Zaterdag 11 dec.: Tussen 10.00- 12.00 uur oud papier in de papiercontainer bij Eurodump aan de Nieuwhuisweg; 19.45 uur repetitie Promo-koor. Dinsdag 14 dec.: 19.00 uur repetitie jon gens. Nog even, en we vieren onze 25e avond Zin in Zingen op een bijzondere manier. Daar is dan wel een reden voor. Dat betekent dan ook ruim zes jaar veel zingplezier voor honderden bezoekers in de sfeervolle zaal van 'In den Engel' te Venray. Voordat het zo ver is beleven we eerst onze 20e avond, het vierde lus trum dus. Toch ook een reden voor wat extra's. Onze vaste accordeonist Piet Huys, krijgt deze avond ondersteuning van nog enkele muzikanten, die ook regelmatig gast zijn om mee te zingen. Dit moet voor u een reden temeer zijn weer deze zondagavond vrij te maken, want u heeft beslist 'zin in zingen'. Breng uw vrienden en bekenden gerust mee! Hoewel, er kunnen maar 250 men sen in de zaal. die om 19.30 uur reeds open is! Piet en Wim, Carla en Jan heten u van harte welkom op 12# december, begin 20.00 uur. Tot dan! Zingt eens in de 2 weken op zondag, tijdens de Hoogmis van 10.30 u, in de Paterskerk aan de Leunseweg - Venray (de kerk van Onze Lieve Vrouw Van Zeven Smarten). Repetities: s'maandags om 20.00 u, in het parochiehuis, Leunseweg 5. Maandag 13 december: repetitie in 't zaaltje van de Vredeskerk. Zondag 19 december: 4de zondag van de Advent, zingen om 10.30 u. Zaterdag 25 december: Eerste Kerstdag, zingen om 11.00 u. Zondag 2 januari 2000: zingen om 10.30 u. Bij ieder optreden gelieve een kwar tier voor aanvang aanwezig te zijn. Hebt u belangstelling, kom gerust op onze repetitieavond, u bent van harte welkom. Voor meer informatie/aanmelding/ afmelding kunt u bellen mw. T. Douwes, tel.0478-584494 of mw. T. v.d .Heuvel, tel.0478-583884. Maandag 13"?rec7" 10.30 Volksdansen; 19.00 Biljartclub op 't Nipperke; 19.00 Nederlandse les. Dinsdag 14 dec.: 14.00-17.00 vereni ging voor Ouderen 'Ons Genoegen' kaarten en biljarten; 19.30 Country- en dansgroep Green River met country- dansles. Woensdag 15 dec.: 09.00 Beter bewe gen, daarna koersbal; 19.30 Country- en dansgroep Green River met country- dansles. Donderdag 16 dec.: van 19.00-23.00 kaarten en biljarten; 10.00 Nederlandse les. Zaterdag 18 dec.: 20.00 Kerst-avond Green River Country. Vereniging Wijkgebouw 'Op 't Nipperke', St. Odastraat 41 Venray, tel. 0478-580858. PEEL EN MAAS ELKE WEEK UW NIEUWS Donderdag 9 dec.: 14.00 uur activi teitenmiddag Ouderenvereniging met koersbal en kaarten. 20.00 uur vierde kaartavond uit de serie van zes. Kerstconcours. Jokeren, rikken en kruis jassen. De opvolgende donderdagen zijn 25 nov. en 2, 9, 16 en 23 dec. Van de zes donderdagen mag u er een missen in de puntentelling. Inschrijfgeld voor alje avonden te samen ƒ7,50. Vrijdag 10 dec.: 20.00 uur: dansen seni oren vanaf 55 jaar. Medewerking ver leent: accordeon trio Pikkeniers. De ver eniging voor ouderen Noord-West nodigt alle senioren van 55 jaar en ouder uit, om aanwezig te zijn op de dans avond van 'de jeugd van vroeger'. De toegang is gratis. Het is niet nodig om lid van de Ouderenvereniging te zijn. Maandag 13 dec.: 20.00 uur Clubavond sjoelclub Den Hoender, vanaf 19.45 uur aanmelden nieuwe leden, minimum leeftijd 16 jaar. Dinsdag 14 dec.: Van 13.15 tot 16.30 uur Handwerkgroep Vlijtige Liesjes. 14.00-17.00 uur Kerstviering; 20.15 volksdansen, volksdansgroep den Hoender, vanaf 20.00 uur aanmelden nieuwe leden, leeftijd 18-± 55 jaar} 21.30 nog een gezellig uurtje vertoeven) Woensdag 15 dec.: 09.00 uur Volksdansen groep 1. 10.30 uur Volksdansen groep 2. 14.00 uur Handwerkgroep Den Hoender. 19.00 uur Yoga, info tel. 514269. Donderdag 16 dec.: 14.00 activiteiten? middag ouderenvereniging met koersbal en kaarten; 20.00: vierde kaartavond uit de serie van zes, kerstconcours. Vrijdag 17 dec.: Paranormale avond door Mieke de Hoog uit Boxmeer. Donderdag 9 dec.: 19.30 verg. gemeente geluidswal; 20.00 sjoelclub Magnifique; 19.15 computercursus. Maandag 13 dec.: 13.30 kerstmiddag Zonnebloem: 19.15 computercursus; 20.00 verg. A.V.B.A.; 20.30 dansgroep Hakkespits; 20.00 verg'. Postzegelvereniging; 20.00 verg. kin? dervakantiewerk. Dinsdag 14 dec.: 10.00 beweging door ouderen; 19.00 lijncursus Balans; 19.00 pedicurecursus; 19.30 Sacred Dance} 19.30 bridgeclub Niet Rokers; 19.30 verg. Wijkplatform; 19.00 kerstviering Kiosk Kids. Woensdag 15 dec.: 09.30 spreekuur maatsch. Werk voor Allochtone vrou wen; 20.30 verg. St. Christoffel; 20.00 sjoelclub de Schuivers; 19.30 bridge club Doublet. Donderdag 16 dec.: 20.00 Stichtingsvergadering; 20.00 sjoelclub Magnifique: 19.00 reanimatiecursus; 19.15 computercursus; 19.30 kerstvie1 ring Vrouwengilde. Op dinsdag 14 december om 20.15 uur komt dhr. Jos Meermans spreken over: 'De grote koning der verschrik king'. Jos Meermans zal de door hem geschreven vertelling acteren. De muziek van Bach zal daarin centraal staan. Jos Meermans is leraar muziekge schiedenis en algemene muziekcultuur en coördinator van het Stedelijk Conservatorium te Leuven. Tevens deed hij radiowerk bij Radio 3. alle geïnteres seerden zijn welkom in het Theehuis in het St. Odapark. In het Winterprogramma is :"Afscheid van het Millennium" ais thema-middag vermeld. De voorberei dingen voor deze middag die op dinsdag 28 december gehouden zal worden zijn in volle gang. Alle leden worden schrif telijk uitgenodigd voor een bijeenkomst die in het gebouw van Senior Service om 15 u. begint. Een onmiddellijke reactie op uw uitnodiging wordt op prijs gesteld. Behalve de gebruikelijke ouder wetse drankjes en hapjes zal een aantal mensen in voor onze eeuw toonaange vende kleding voor een bijzondere sfeer zorgen. Ook zal er muziek zijn. Kortom het belooft een zeer genoeglijke middag te worden. Het bestuur houdt zich voor vragen en suggesties graag beschikbaar.

Peel en Maas | 1999 | | pagina 19