UNIEK'- HYPOTHEEK SHOP 1 Hypotheek mei bandbreedte 30 jaar vast v.a Parketshow/ Eindejaarsverkoop Rabobank Woonwijzer "J" m kunt u shop De HyP^shop Venray! (0485) 34 22 58 Rabobank TE KOOP Kom langs voor gratis advies en ons magazine. De Hypotheekshop Patersstraat 3 (naast Postkantoor) 5801 AT Venray, Tel. (0478) 51 57 55 In voor- en tegenspoed. PEEL EN MAAS donderdag 11 november 1999 - Pa; EE Regio Horst-Venray Gebr. van Doornelaan 15 5961 BA Horst Tel. 077-3985757/3074007 Fax: 077-3985991 Zeer goed onderh halfvr. woning met garage (10 00 x 3 OOm). Gel. nabij het centrum op goede stand en op loop afstand van scholen en centrum. Bwj. 1959. In 1992 is de woning geh. opgeknapt en v.v. een nieuwe badka mer en keuken. Pand is v.v. geh. dubb. glas in hardh. koz., nieuwe zon wering, spouwmuur, de zolder is gei- soleerd. De tuin is ca. 26m diep met terras en bekl.nkerde oprit Ind. gang en ged. bet. toilet. L-vorm woonk met laminaat parketvloer. Gesl keuken met eiken aanbouwkeuken met div app., voorraadkast en stucwerk pla fond. Badk met douche en vw Voorraadkelder 1e verd. overloop met 3 slpkmrs. allen v.v. parketvloer en stucwerk wanden Geh. bet. badk. met ligbad met thermost. kraan, v.w. en 2e toilet Via vlisotrap naar berg zolder Perc gr 347 m2 Vr.pr. 375.000,-k.k. Op unieke locatie gel vnjst woon boerderij met losstaande garage, landel. gel. met uitzicht over weilan den. Veel privacy en rust Bwi 1915, in 1971 is het pand geh verbouwd Er is geen aansluiting op het open baar nool Pand v.v grenen houten koz met voorzetramen Elke kamer heeft een telefoonaansl. en aansl. voor wastafel. Fraai aangelegde tuin. ca 45m diep, is gel. op zuid-oosten en heeft geen directe achterburen Ind. hal en gang met tegelvl Ged. bet. toilet met houten plafond Roy woonk. met vaste vloerbed en kachelaansl met metselwerk schouw. Gesl. keuken met kunstst aanbouwkeuken met div. app. en tegelvl. Bijkeuken Badk. met ligbad met thermost kranen, douchewand, dubbele wastafel. 2e toilet en design radiator. Badk. is vernieuwd in 1997 3 slpkmrs. allen v.v. vaste vloerbe dekking, behang wanden en vaste kast. 1e verd 4e slpkmr met vinyl- vtoer. Zolderruimte met mogelijkheid voor meerdere slaapkamers Perc.gr. 2 663 m2 Prijs op aanvraag. Zeer goed onderh. vrijst. Zaanse woning met garage en schitterend meuw aangelegde (onder architec tuur) achtertuin, te bereiken via openslaande tuindeuren. Gel nabij het centrum op goede stand. Bwj. 1989, keuken vernieuwd in 1997 en in 1998 zijn de tuindeuren geplaatst Pand vv. ben. dubbel glas in hardh. kozunidek dakbeschot, spouwmu ren en dak- en muunsol. Tuin gel op oosten en is ca. 8m diep, met beklm- kerd terras en waterpartij Ind Hal met tegelvloer. Ged bet. toilet. L-vorm woonk met tegelvloer, marmeren ven sterbanken en spuitwerk wanden Open luxe aanbouwkeuken met div. app. en tegelvloer. Tussenhal naar de garage 1e verd. geh bet. badk met ligbad, douche, thermostatische kra nen. v w. en 2e toilet 3 Slpkmrs., allen v.v. laminaat parekt vloer en spuitwerk wanden. 1 slpkmr met schuifkasten- wand. Witgoedruimte. Via vlisotrap naar royaleberzolder. Perc.gr. 201 m2_ Vr. pr. 449.000,-k.k. Goed onderh. halfvr. woning met garage en losstaande berging Gel. nabij het centrum op loopafstand van scholen. Bwj. 1972. Uitgebouwd 1998, te welen roy. sl boven garage. In 19! vernieuwd en in 1994 de keuken. Kortom het pand is de laatste jaren aangepast aan deze tijd. De tuin is gel. op het zuid-westen en is ca. 17m diep met overdekt terras, tuinverlich ting en veel privacy. Ind.: hal met tegelvloer. Ged. bet. toilet. Woonk. met eiken parketvloer, kachelaansl en vaste kast. Ged open leefkeuken met kunstst. aanbouwkeuken met div app. en tegelvl. Bijkeuken met spoel bak, c v.-ruimte en div. aansluitingen. 1e verd.: overloop met 4 slpkmrs Luxe badk. met ligbad, douche+cabi- ne, thermost. kranen, v.w., 2e toilet en design radiator. KORTOM EEN MODERNE GROTE WONING MET VEEL RUIMTE EN PRIVACY IN EN ROND HET HUIS DEZE WONING IS BESLIST HET BEKIJKEN WAARD. Perc.gr 264 m2. Vr.pr. 339.000,-k.k. goed onderh. halfvrijst woonboerde- nj met losstaande garage (1997), speelse binnenplaats, royale zijtuin met overdekt terras, houtopslag en hondenren, Bwj. ca. 1890, in 1984 en 1989 is de woning geheel verbouwd. Gel. in landelijke omgeving. Tuin is gel. op het noord-oosten, zonder directe achterburen. Ind. voorraad kelder. Hal met laminaat parketvloer. Woonk. met beige tegelvloer, kachel aansl met oud-Hollandse schouw en eventueel over te nemen voorzetka- chel. Gesl. eiken aanbouwkeuken met div. af>p. Bijkeuken met aanrecht. 1 slaapkamer. Badk. met aansluiting voor aiv. electra. 1e verd. 3 slpkmrs. allen v.v. kurkvloer en behang wan den. 2 slpkmrs. met dakkapel. Berg- /c.v.-ruimte. Perc.gr. 356 m2 Vr.pr. 479.000,-k.k. Goed onderh. drive-in (tussen) woning met inpandige garage. Op goede stand gelegen. Pand v.v. geh. dubb. glas in aluminium koz., spouw muur en dak- en muurisolatie. Tuin gel. op het oosten en is ca. 10m diep en heeft een vijver en terras. De oprit is betegeld en met mogelijkheid voor een carport. Ind.: hal met toiletruimte. Tuinkamer met glazen voorzijde en vinylvloer. 1e verd.: woonk. met laml- naatvloer. Gesl. keuken met eiken aanbouwkeuken met diverse app., tegelvloer en openslaande balkon deur. 2e verd.: overloop met 3 slpk mrs. Badk. met douche en v.w. Perc.gr. 185 m2. Vr.pr. 249.000,-k.k. Goed onderh vnjst. woonhuis met losstaande buitenberging en afhang. Het pand is op goede stand gel. nabij het centrum in jonge buurt van woon wijk "Stuksbeemden" en op loopaf stand van div. scholen. De woning is de laatste jaren geheel aangepast aan de huidige tijd Bwj 1964. de badk. is vernieuwd in 1994 met vloer- veiwarming. Pand vv. ged dubbel glas in grenen/hardhouten koz., voorzijde houten luiken, zoldervloer geisoleerd, spouwmuren en houten dakbeschot. De roy. onder architec tuur aangelegde tuin is ca. 18m diep met beklinkerd terras Het pand biedt de mogelijkheid om uit te bouwen. Ind.: hal met ornamenten plafond. Voorraadkelder Woonkamer met kurkvloer en open haard. Ged. bet. toilet. Gesl. keuken met eiken aan bouwkeuken met div. app. en vaste muurkast. Bijkeuken met c.v.-ruimte, toilet en vaste kast. 1e verd.: badk. met ligbad, douche, wastafelmeubel met dubb. wastafel en kasten. 3 slpk mrs allen met laminaat vloer. 2e verd.: zolder. Perc.gr. 357 m2 Vr.pr. 449.000,-k.k. Wij zijn ook op zaterdag geopend van 9.00 tot 15.00 uur. Op de hoek van de straat gelegen ruime halfvrijst woning met garage en roy. zij- en achtertuin. Centrum en scholen zijn op loopafstand Bwj 1995 en is v.v. alle isolerende voorzieningen zoals dubbel glas. vloer-, muur- en dakisolatie. Onder architectuur aange legde achter- en zijtuin. Tuin is ca. 1um diep met ondergrondse electra, tum- verlichting, vijver en beklinkerd terras. Mogelijkheid voor dubbele oprit. Ind hal met eiken stroken parketvloer en trapkast Geh. bet. toilet (wandmodel). L-vorm woonk met eiken stroken par ketvloer en openslaande terrasdeur. Ged. open luxe aanbouwkeuken met div app en tegelvloer. 1e verd over loop met 3 slpkmrsallen v.v laminaat parketvloer. Luxe badk met ligbad met bubbelbad, douche, thermost. kranen, v.w. en wandcloset. Via vaste trap naar zolderen c.v.-ruimte. Met mogelijkheid voor 4e slpkmr Perc.gr 339 m2. Vr.pr. 429.000,-k.k. A/d rand van Kronenberg op fietsaf- stand van centrum Sevenum, en op loopafstand van prachtige wandel routes gel zeer goed onderh., tradi tioneel met duurzame materialen gebouwd, ruim landhuis met inp. garage Pnma ontsluiting richting Venlo en op 20 min. afstand van Eindhoven. Bwj. 1980. De geh. bega ne grond is v.v. vloerverw. Indruime entree met garderobe, roy. living (58 m2) met haardpartij, openslaande terrasdeur en halfopen aanbouwkeu ken met div. app, bijkeuken met aansl. voor wasmachine en droger. Verwarmde garage met vaste trap naar bergzolder, ie verd.. 4 slpkmrs, waarvan 1 met luxe kastenwand. Badk. met ligbad, v.w. en 2e toilet. Kortom veel kwaliteit en ruimte in een mooie omgi zien. Perc.gi Vr.pr. 529.000,-k-k. Inruil eigen woning bespreekbaar. len, in 1998 gerenoveerde bungalow met garage (bouwvergunning voor grotere garage), gelegen in het bui tengebied (landelijk en bosrijk) met een zeer goede bereikbaarheid via de A67 nl. nabij AC-restaurant. V.v. dubbel glas in hardh. kozijnen (recent geschilderd), grotendeels rolluiken, dakbeschot, spouwmuur en is geïso leerd. C v. op gas. Geheel met dege lijk hekwerk met jxiorten, omheind terrein met een 40 mtr diepe tuin, gel. op zuid met terras en verlichting. Ind. hal met open vide, garderobenis en toilet. Roy. L-vorm. woonkamer met open haard (beige/zalmkleurig mar mer) en kersen laminaatvtoer. Zeer luxe aanbouwkeuken met div. app., ged spiegel boven aanrecht, wand- tegels en kersen laminaatvtoer. Slaapkamer c.q. kantoor met lami- naatvloer. Tweede keuken c.q. roy. bijkeuken met aanrechtblok en lami naatvtoer. 1 e verd. twee royale woon kamers en een zeer luxe badkamer met hoek/bubbelbad met therm kraan (bladgoud), douche met cabi ne en therm kraan (bladgoud), dub bele wastafel met wastafelmeubel, 2e toilet en MDF plafond met inbouwspots. Perc gr 1 038 m2. Vr.pr. 789.000,-k.k. Kortom dit is een luxe keunge bungalow met veel woongenot met een zeer goede bereikbaarheid. Beslist de moeite voor een kijkje binnen. Te koop ca 1,30 hectare landbouw grond gelegen te Meterik. Netsa Beringe Zeer goed onderh. halfvr. woonhuis met garage en kruipruimte. Gel. in een rustige straat in jonge buurt met veel privacy. Op fietsafstand van scholen en centrum. Bwj. 1983 In 1994 is de gehele woning opgeknapt en is de keuken en badk. vernieuwd. Pand v.v. ben. dubb glas in hardh. koz., rolluiken 1e verd spouwmuren, dakbeschot en dak- en muurisol. Zeer mooi aangelegde tuin is gel. op het zuid-westen en is ca 20m diep, zonder directe achterburen en met terras, tuinverlichting en vijver. Ind. hal met tegelvl. en meterkast. L-vorm. woonk. met tegelvl. Gesl. keuken met witte eiken aanbouwkeuken met div. app., tegelvloer en inbouwspots. 1e verd.: badk met ligbad, douche+cabi- ne, thermost. kranen, v.w. en 2e toilet. 3 slpkmrs, met allen vaste vloeibe- dekking. Via vaste trap naar 4e slpk mr. en c.v.-ruimte. Perc.gr 255 m2. Vr.pr. 375.000,-k.k. Zeer goed ondeih. halfvnjst. woning met berging en garage. Gel. a/d rand van America in jonge buurt in de nabijheid van speelveldje en wandel bos. Bwj. 1993, nieuwe aanbouwkeu ken geplaatst in 1997. Tuin ca. 1Sm diep, gel. op zuiden en v.v. beklinkerd terras en tuinverlichting. Ind.: hal met tegelvloer en voorraadkast onder de trap. Toilet. L-vorm. woonk. met eiken planken parketvloer, structuurverf wanden en travertin vensterbanken. Open MDF- keuken met div. Berging met tegelvloer. 1e 1 overloop met 3 slpkmrs, allen v.v behang wanden en spuitwerk pla fond. Badk. met ligbad, v.w. en 2e toi Op werkelijke unieke locatie gel. vrij st. woonboerderij met garage c.q. berging en ingang achterom met aparte garderoberuimte en opslag- kast In 1998 is de geh woning opnieuw opgebouwd incl. fundering en riolering. Oorspronkelijk bwj 1926. Gel. in landel. en bosrijke oma. Geh. woning v.v. dubb. beglazing in hardh. koz. Fraai aangelegde tuin en is ca. 40m diep, zonder directe ach terburen en v.v. beklinkerd terras, vij ver en hondenren. Schitterend object met veel ruimte, privacy en div. gebruiksmogelijkheden. Ind.: hal en open vide met tegelvl. Toilet Woonk. met ged. tegelvloer, ged. massief eiken parketvloer, inbouwkachel en stucwerk plafond met inbouwspots. Gesl. luxe eiken aanbouwkeuken met div. app. Aparte provisiekast naast keuken gel. Kantoorruimte met parketvloer. Bijkeuken c.q. wasruimte met c.v.-ruimte en div. aansluitingen. Bergruimte. Voorraadkelder Luxe badk v.v. ligbad, douche+cabine, thermost. kranen, 2 v.w. en 2e toilet. 1e verd.: 4 slpkmrs. Apart toilet. Aparte garderobekast. Eventueel te koop met omheind weiland met ondergrondse beregening, bos en paardenstal. Perc. gr. ca. 3.500 m2. Prijs op aanvraag. Hogere prijsklasse. In samenwerking met: Straten- Minten-v.d. Brandt assurantiën voor de juiste hypotheek In Noord-Limburg. WELL, PAPENBEEK 77 Mooi gelegen vrijstaand woonhuis met garage Een vrije tuin. Bouwj. 1974, bijgeb. 1978. Aanv. in overleg. VRAAGPRIJS f.445.000,- k.k. SIEBENGEWALD, Kreeftenheide 10 Luxe half vrijst.woonhuis met garage, en grote vrije achtertuin Bouwj. 1977, aangeb. 1995. Aanv. in overleg VRAAGPRIJS f.379.000,- k.k. OPLOO, van Steenhuijsstraat 14 Luxe Vrijstaand woonhuis met garage en veel extra's Bouwj. 1961, later verb "dit pand moet u van binnen zien". Aanv. in overleg VRAAGPRIJS f.429.000,- k.k. Informeer naar de diverse "stille verkopen 2 half vrijst. woningen in Bergen Luxe bungalow in Bergen. Half vrijst. woonhuis in Siebengewald VERKOOPPLANNEN Bel voor een vrijblijvend gesprek. Dan weet minstens u waarom Makelaardij Van Summeren ^LidLMv Jeroen Boschstraat 16, 5854 CZ Bergen Internet: WWW.Huislijn.NL/summeren Zaterdag 13 november Zondag 14 november DIVERSE SPECIALE AANBIEDINGEN o.a. - Frans eiken planken, vaste breedtes - Frans eiken planken, wisselende breedtes Bij aankoop van een vaste vloer compleet gelegd hetzelfde aantal m2 laminaat gratis (min. afname 30 m!) - Unidic systeem zonder lijmen, alleen dit weekend 55/- per m! Aanbiedingen zolang de voorraad strekt Een afspraak is niet nodig, loop vrijblijvend eens onze studio binnen voor een eerlijk en vakkundig advies en voor een lekker kopje koffie! ALTIJD LAAG IN PRIJS! EN DOORLOPEND SPECIALE AANBIEDINGEN Ook voor reparatie onderhoud van uw parket ook voor uw plafonds ook voor uw wandbetimmering ook voor verhuur van schuurmachines ook voor uw onderhoudsmiddelen Kennedyplein 7, Venray, telefoon 0478-514717 Gratis parkeergelegenheid U zoekt een huis of wilt uw huis verkopen? Adverteer of selecteer zonder kosten via de Rabobank Woonwijzer. Bel 530 241. 5?ï n kaveloppervlakte van jd van 270m3. Op de om uit 1982 i 130m2 en een inhoud i begane grond de hal, toilet, woonkamer met laminaatparket, siemleister en een open keuken met betegelde werkwanden. Op de verdieping met ruime overloop, een grote badkamer met tweede toilet, ligbad Een ruime ouderslaapkamer en twee slaapkamers aan de achterzijde. Achtertuin met veel privacy, ruim terras met tegelvloer. Verkeersvrije ligging. Vraagprijs f 269.000,= k.k. Vrijstaande woning met garage en berging uit 1980 met een kaveioppervlakte van 746m2. Begane wond: hal, toilet en woonkamer gescheiden door openhaard partij in twee gedeeltes: een zitgedeelte van 22m2 voorzien van een parketvloer, een eetgedeelte, 28m2, met een vloer van indische leisteen waaronder een vloerverwarming ligt. De eiken inbouwkeuken heeft een tegelvloer en er is eveneens een bijkeu ken annex berging aanwezig. Eerste verdieping: overloop met kastenwand, vier ruime slaapka mers, ruime badkamer met ligbad, douchecabi ne, dubbele wastafel en kastenwand. Hier is ook een apart toilet aanwezig. Tweede verdie ping is bereikbaar via een vlizotrap met diverse zolderruimtes. Het pand wordt verwarmd door een recent nieuw geplaatste boiler. Garage en keuken zijn ondekefderd. Ruime tuin met opti male privacy. Tevens verkoop via makelaardij. Koopprijs op aanvraag. Prachtig vrijstaand landhuis, gelegen in heuvel achtige bosrijke omgeving uit 1982 op een kaveloppervlakte van 625m2 met een inhoud van 825m3. In het souterrain een ruime garagt van 50m2, hobbyruimte van 30m2 met buiten deur, trap naar tuin en voorraadkelder van 13m2 met wijnkast. Begane grond: de vide me open hardhouten trap naar verdieping, toilet, 1 zitkamer van 30m2 met haard en schuifpui, eetkamer van 16m2, eetkeuken van 12, 5m2 met diverse apparatuur. Werkkamer van 1 lm! Eerste verd.: Ruime overloop met vijf ruime slaapkamers, badkamer met dubbele wastafel, ligbad en doucecabine. Apart tweede toilet. 1 Tweede verd.: grote bergzolder van 9, 50m t lengte, bereikbaar via vlizotrap. Tuin gelegen op ner zuiden met een fraaie architectuur mt veel natuursteen. Sluit aan achterzijde aan o blijvend bos. Pand is geheel geïsoleerd ei hardhouten kozijnen. Koopprijs op aanvraag. yl-iV'Y' Ruime twee-onder-een-kapper met garage en berging op een perceeloppervlakte van 325m2. Begane grond: de hal, toilet, L-woon- kamer van 45m2 met open haard, natuurste nen schouw, balken plafond en een muur v.v. schoonmetselwerk. Een semi open inbouw keuken v.v. diverse apparatuur en de bijkeu ken. Woonkamer en keuken zijn v.v: een tegelvloer, alsmede de voorraadkelder. Op de eerste verdieping de overloop met bergkast, drie slaapkamers met draai-kicpramen. De badkamer met ligbad, geheel betegeld en inbouwkasten. De tweede verdieping is bereikbaar met een vlizotrap. Pand is geheel geïsoleerd, woonkamer is v.v. rolluiken en op de slaapkamers zijn zonnescreens aanwezig. Vrije achterom. Pand is goed onderhouden. Tevens verkoop via makelaardij. Vraagprijs 425.000,= k.k. SAMBASTRAAT 2 VENRAY Ruime tussenwoning met losstaande garage uit 1975 op een kaveloppervlakte van 146m2. Op de begane grond de hal, toilet, woonkamer met massief eiken open keuken met diverse inbouw- apparatuur. In de woonkamer, keuken en over loop liggen laminaatvloeren en de woonkamer heeft granolwanden, een balkcnplafond en eiken tussendeuren. Op de eerste verdieping zijn twee slaapkamers, de Badkamer met ligbad en tweede toilet. De tweede verdieping is bereikbaar met een vaste trap waar eveneens nog twee slaapka mers aanwezig zi|n. Hier is tevens ook een ruim te aanwezig met wasmachine-aansluiting e.d. De C.V. ketel is van 1975 en in 1998 is een nieuwe boiler geplaatst. Vrije achterom, berging en een vijverpartij in de achtertuin. Het pand heeft spouw- en dakisolatie en is gedeeltelijk voorz' van dubbele beglazing. Pand is verder goed onderhouden. Gelegen in rustige straat me pleintje. Tevens verkoop via makelaardij. Koopprijs 298.000,= k.k. GERBRANDYSTRAAT6 VENRAY er. :>'L In 1998 geheel gerenoveerde tussenwoning met berging uit 1965 met een kavelopper vlakte van 130m2. Op de begane grond de hal, toilet, woonkamer met een dichte inbouwkeuken. Op de eerste verdieping drie slaapkamers, badkamer met douche. Tweede verdieping bereikbaar via vlizotrap. In de gehele woning ligt een lichte laminaatvloer. Het pand heeft gedeeltelijk dubbele beglazing jo en dakisolatie. Aan de achterzijde zijn elcctri- sche rolluiken bevestigd. Het pand wordt ver warmd door een HR ketel uit 1990. De tuin is recentelijk nieuw aangelegd. Tevens ver koop via makelaardij. Vraagprijs 269.000, k.k. Woonwijzer Rabobank Venray-Oostrum op internet: www.tref.nl/peel&maas/rabobanl Bezoek voor een vollediger beeld van ons aanbod onze kantoren Winterviooltjes miniviooltjes, heide, vetplanten, enz. enz. Geopend: nia-za. 9-18 uur Pieter en Evelien Verrijdt Geysterscweg 29 5807 AT Oostrum Hazepaeper 14 november schouwburg 15.00 uur LFDKRMODi: voor Hem Huur v.a. F 75.- Mabelle Schoolstraat 24 Venray Grenen, rotan, loom, koloniaal enz. enz. tegen zeer scherpe prijzen HOJA Blascusstraat 1 Zeilberg Tel. 0492 32372 4,7% Voor uw financieel advies Eindstraat 22, 5801 CR Venray,Tel. 0478-514272, Fax 0478-515144

Peel en Maas | 1999 | | pagina 6