Bekendmakingen gemeente Ven ray iCc -r woningwet wet ruimtelijke ordening J TAXATIES Kennisgeving NIEUW IN ONS PROGRAMMA: DE IA ROY Wet geluidhinder Verordening Kinderopvang Horst in het Gemeente archief Venray Wet geluidhinder Bekendmaking belastingverordening 1999 en bekostigingsbesluiten Commissies Veulense Waterweg afgesloten Kap- vergunning Mackenhof Fiets- oversteek Stationsweg Telefonische bereikbaar^ heid Nieuwe gemeente- gids op komst Verkeers- gewonde in Veulen Gemeentegids s^RATTINGEN H peel en maas donderdag 6 oktober 1999 - Pagina 11 Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burgemees ter en wethouders vanVenray ingeko men bouwaanvragen. het vergroten van de woning aan de Schutsboom 14 te Venray tnv WJ.C.M. Doreleijers, Schutsboom 14; het vergroten van de woning aan de Urbanusweg 16 te Leunen tnv Urbanusweg 16; het veranderen van de woning en de stal aan de Raadhuisstraat 36 te Venray tnv E.J.H.M. Raedts, Grotestraat 75 te Vierlingsbeek; het veranderen van de berging en de bouw van een carport aan de Vullingstraat 62 te Leunen tnv L.M.H. Litjens.Vullingstraat 62; het vergroten van de woning en het bouwen van een dakkapel aan de Wederik 15 te Venray tnv M.G.P. Derks, Wederik 15; het vergroten woning aan de Dagoberthof 7 te Venray tnv P.O.M. Fessl, Dagoberthof 7; het gedeeltelijk herbouwen van het pand aan het Keizersveld 30 te Venray tnv Klomp Zwembad Techniek B.V., Keizersveld 30; het bouwen van een dakkapel/ voorgevel aan de Pavanestraat 20 te Venray tnv L.J.C.M. Schaeffers, Pavanestraat 20; het vergroten woning aan de Horsterweg 61 te Castenray tnv M.Jacobs, Horsterweg 61 het bouwen van een dakkapel aan de Maasheseweg 27 te Venray tnv G.W.M. Pelzer, Maasheseweg 27; het vergroten van de woning aan de Isabellahof 14 te Venray tnv W.A. van Stratum, Isabellahof 14; het vergroten van de woning aan de Foxtrotstraat I te Venray tnv M. Schulz, Foxtrotstraat I het bouwen van 21 woningen aan het Antoniusveld te Venray tnv B.B.O.M. B.V., Postbus 680 te Sittard; het bouwen van 12 woningen aan het Antoniusveld te Venray tnv B.B.O.M. B.V., Postbus 680 te Sittard; het veranderen van de pluimvee stal aan de Bremmenkamp 2-4 te Oirlo tnv Pluimveebedrijf R.M. Zanders-Weijs, Bremmenkamp 2; net vernieuwen/renoveren van ae loods aan de Veulenseweg 27 te Veulen tnv M.J.M. Hegger, Veulenseweg 27; het vergroten van de woning aan de Schutsboom 11 te Venray tnv M.P.J.A. Stevens, Schutsboom 11 Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders heb- en in de afgelopen week voor nderstaande bouwplannen bouwver- nnning verleend, het bouwen van een dakkapel aan de Zevenblad 19 te Venray tnv H.A.W. Baars, Zevenblad 19; het bouwen van een garage en veranderen bestaande garage tot carport aan de Marjolein 38 te Venray tnv R.F.W. Hendriks, Marjolein 38; het plaatsen/veranderen dak kapel aan de Stationsweg 155 te Venray tnv J.J.H. Robins, Stationsweg 155; het bouwen van vier inpandige kantoren aan de Microstraat 20 te Venray tnv Ventrail B.V., Metaalweg 5 te Venray; het veranderen carport tot hob byruimte aan de Zandbleek 38 te Venray tnv B.G.H. Driessen, Zandbleek 38; het aanbouwen van een trappen huis aan de Helfrichstraat I te Venray tnv Praktijk voor Fysio Manuele therapie en Acupunctuur, De Gouden Leeuw I te Venray; het bouwen van een kantoor en distributiecentrum aan de Smakterheide II te Venray tnv Schneider Electric B.V., Postbus 836 te Haarlem. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen recht streeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemeester en wethou ders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel bin nen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitge reikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaar schrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bouwtoestemming op bouwmeldingen Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmeldingen bouw toestemming afgegeven. het plaatsen van een dakkapel aan het Sneeuwklokje 15 te Venray tnv W.J. Brokking, Sneeuwklokje 15; - het plaatsen van een tuinhuisje aan de Joke Smitstraat 69 te Venray tnv J.B.J.M. Rongen, Joke Smitstraat 69. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoestemmin- gen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daarte gen bij het college van burgemeester en wethouders vanVenray een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken nadat de beschik king is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaar schrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bouwvergunning aangevraagd Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bouw aanvragen medewerking te verlenen, het bouwen van een serre aan de Aronskelk 82 te Venray tnv R. Greevink, Aronskelk 82; - het vergroten van de woning aan de Zilverschoon 21 te Venray tnv J.P.H.G. Schmeitz, Zilverschoon 21; het vergroten van de woning/bou wen dakkapel aan de Wederik 15 te Venray tnv M.G.P. Derks, Wederik 15; het vergroten van de woning aan de Laurahof 12 te Venray tnv P.A.M. van Hoef, Sparrendreef 12 te Oostrum; Vergunningaanvragen Een groot aantal bedrijven en inrichtingen is verplicht om krachtens ieWet milieubeheer een milieuver- unning aan te vragen. In de milieu- "srgunning worden milieuvoorschrif- en opgenomen in het belang van de lescherming van het milieu. )e procedure kent 2 fasen: de fase van het opstellen van het ontwerp van het besluit; de fase van het opstellen van het besluit. iedere fase wordt de beslissing op i aanvraag ingevolge de Wet fnilieubeheer en de Algemene Wet 0015 lestuursrecht bekendgemaakt hoofdstuk 13 Wet milieubeheer en Weling 3.5 van de Algemene Wet o kstuursrecht). Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van e gemeente Venray maken bekend kt zij voornemens zijn een vergun- nng krachtens de Wet milieubeheer verlenen aan: Maatschap Meulendijks, Meerselsepeel I te Ysselsteyn voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een var kenshouderij, gelegen aan de Meerselsepeel I te Ysselsteyn. )it onder oplegging van voorschrif ten in het belang van de bescherming ïn het milieu. iet ontwerp van het besluit en alle iverige op de aanvraag betrekking ebbende stukken liggen ter inzage 7 oktober 1999 tot en met 4 Member 1999 in het gemeentehuis, badhuisstraat I te Venray, op maan- 'agvan 09.00 uur tot 17.30 uur en 'P de overige werkdagen van 09.00 'Ur tot 13.00 uur (balie "blieksdiensten). Op telefonische 'spraak (0478-523630) kunnen de 'tukken ook op een ander tijdstip [°rden ingezien. '"durende bovengenoemde periode een ieder schriftelijk gemotiveer de bedenkingen indienen bij het col lege van burgemeester en wethou ders bedenkingentermijn). Deze kan hierbij verzoeken zijn persoonlij ke gegevens niet bekend te maken. Een ieder wordt, na telefonische afspraak, gedurende de bedenkingen termijn in de gelegenheid gesteld met betrekking tot het ontwerp van het besluit van gedachten te wisselen hetzij tot het mondeling inbrengen van bedenkingen daartegen. Alleen degenen die bedenkingen heb ben ingebracht op de bovenomschre ven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instel len van beroep gerechtigd. Venray, 7 oktober 1999 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, hoofd afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen I' SNELLE SERVICE PROFESSIONELE VERWERKING I» DE VOORDELIGSTE TARIEVEN Zandakker 24 5801 DV Venray Tel. 0478-512772 Fax 0478-512768 - het bouwen en vernieuwen van de loods/showroom/kantoor aan De Hulst 8 te Oostrum tnv H. Pellens, Wilhelminastraat 30 te Venray; - het vergroten van de woning aan de Urbanusweg 16 te Leunen tnv RJ.A.Ansinger, Urbanusweg 16; het vergroten van de woning en berging aan de Schutsboom 14 te Venray tnv W.J.C.M. Doreleijers, Schutsboom 14. De op de bouwaanvragen betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 8 oktober I999 gedurende 2 weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling Publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden inge diend. Venray, 7 oktober 1999 Burgemeester en wethouders van Venray, namervs dezen, hoofd afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen Voorbereidings- besluiten Burgemeester en wethouders van Venray, maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat de gemeenteraad van Venray in zijn vergadering van 28 september 1999 in voorbereiding heeft verklaard een herziening van het bestemmingsplan: - 'Oostrum', voor een perceel gele gen aan de Mgr. Hanssenstraat 57 te Oostrum in verband met het vergroten en veranderen van het op het perceel gelegen pand. Dit voorbereidingsbesluit treedt in werking met ingang van 7 oktober I999 en ligt voor een ieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray. Venray, 7 oktober 1999 Burgemeester en wethouders voor noemd, drs.J.F.H.A.B. Waals, burgemeester drs.A.W.M. de Bever, secretaris DAKMATERIALEN ZOALS: PU-platdak platen Dakleer Daktrim Lichtkoepels Houtplaten (Fins Vuren OSB) Alles tegen scherpe prijzen De La Roy Isolatie, venray waar prijs en kwaliteit de juiste verhouding hebben. Natuurlijk kunt u ook voor andere isolatiematerialen altijd bij ons terecht. ISOLATIE Kennisgeving Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat zij voorne mens zijn, bij gedeputeerde staten van Limburg een verzoek, als bedoeld in artikel 83, eerste en tweede lid van de Wet geluidhinder, in te dienen om vaststelling van de hogere grenswaar de bij I te bouwen eengezinswoning, gelegen aan de Henri Dunantstraat. De woning maakt deel uit van het bouwproject St. Antoniusveld te Venray. Het ontwerp, van het verzoek tot vaststelling van de hogere waarden, ligt met ingang van d.d. vrijdag 8 okto ber 1999, gedurende een periode van twee weken, ter inzage bij de afdeling publieksdiensten in de hal van het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray. Gedurende de bovengenoemde periode wordt eenieder in de gele genheid gesteld om schriftelijk opmerkingen, ten aanzien van het ontwerpverzoek, bij burgemeester en wethouders, in te dienen. Voorts bestaat de gelegenheid, om tijdens een openbare zitting, welke zal wor den gehouden op d.d. 14 oktober I999 om 14:00 uur in het gemeente huis (kamer bekend bij de receptie), opmerkingen te maken ten aanzien van het ontwerpverzoek. Kennisgeving Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, dat bij de gemeente Venray op 9 september 1999 is binnengekomen een aanvraag tot verlening van een vergunning tot het oprichten en houden van een gastouderbureau van de Stichting Samenwerkende Kinderopvang, Plataanstraat 5 te Venray. De aanvraag en alle overige daarop betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 8 oktober 1999 gedu rende vier weken ter inzage bij de afdeling publieksdiensten in het gemeentehuis. Raadhuisstraat I te Venray. Eenieder kan binnen de inzageter mijn zijn of haar zienswijze omtrent deze aanvraag kenbaar maken aan het College van Burgemeester en Wethouders, Postbus 500, 5800 AM Venray. Burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling Welzijn, G.G.J.Vossen Stamboomonderzoekers opgelet! Sedert kort beschikt het GemeentearchiefVenray over de (ver filmde) registers van de burgerlijke stand van de gemeente Horst over de jaren 1837-1945. Heeft uw familie een 'Horster tak', dan kunt u in de studie zaal van het gemeentearchief terecht voor het raadplegen van de geboorte- huwelijks- en overlijdensakten van Horst. De registers uit de periode 1798-1836 komen volgend jaar beschikbaar. Het gemeentearchief is elke don derdag geopend van 09.00 tot 12.30 uur en van 13.00 tot 16.30 uur en op overige werkdagen na telefonische afspraak, tel. 523512. Kennisgeving Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat zij voorne mens zijn, bij gedeputeerde staten van Limburg een verzoek, als bedoeld in artikel 83, eerste en tweede lid van de Wet geluidhinder, in te dienen om vaststelling van de hogere grenswaar de bij een, uit te breiden schoolge bouw voor voortgezet onderwijs, gelegen aan de Zuidsingel en Leunseweg. De uitbreiding maakt deel uit van het Raayland College te Venray. Het ontwerp, van het verzoek tot vaststelling van de hogere waarden, ligt met ingang van d.d. vrijdag 8 okto ber 1999, gedurende een periode van vier weken, ter inzage bij de afdeling publieksdiensten in de hal van het gemeentehuis. Raadhuisstraat I te Venray. Gedurende de bovengenoemde periode wordt eenieder in de gele genheid gesteld om schriftelijk opmerkingen, ten aanzien van het ontwerpverzoek, bij burgemeester en wethouders, in te dienen. Voorts bestaat de gelegenheid, om tijdens een openbare zitting, welke zal wor den gehouden op d.d. 28 oktober 1999 om 14:00 uur in het gemeente huis (kamer bekend bij de receptie), opmerkingen te maken ten aanzien van het ontwerpverzoek. PEEL EN MAAS 'n abonnement waard Burgemeester en wethouders delen mede dat de raad van de gemeente Venray in de vergadering van 28 september 1999 heeft vast gesteld: - de verordening tot de tweede wijziging van de 'Legesverorde ning 1999'; - het bekostigingsbesluit bestem mingsplan Smakterheide 2; - het bekostigingsbesluit bestem mingsplan Hulst 2. De verordening treedt in werking op de eerste dag na bekendmaking. De verordening en het bekosti gingsbesluit liggen kosteloos ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie 0.35. Een ieder kan op verzoek tegen betaling van een bedrag aan leges eveneens bij de publieksbalie 0.35 een afschrift van genoemde besluiten krijgen. Gemeente Venray, I oktober 1999 Stedelijk Beheer De commissie Stedelijk Beheer ver gadert op maandag I I oktober 1999 om 20.00 uur in het gemeen tehuis. De vergadering is openbaar. Belangstellenden zijn van harte wel kom. De agenda luidt als volgt: IOpening en vaststelling agenda 1. Vaststelling verslag van de verga dering van 06.09.1999 2. Beschikbaarstellen krediet recon structie brug Overloonseweg 3. Productbegroting 2000 4. Mededelingen en ingekomen stuk ken 5. Rondvraag en sluiting. Financiële en Economische Zaken De commissie Financiële en Economische Zaken vergadert op maandag I I oktober 1999 om 19.00 uur in het gemeentehuis. De vergadering is openbaar. Belangstellenden zijn van harte wel kom. De agenda luidt als volgt: 1. Opening, vaststelling agenda en mededelingen 2. Spreekrecht publiek 3. Vaststelling verslag van de verga dering van 06.09.1999 4. Productbegroting 2000 5. Belastingverordening 2000 6. Aanpassing kapitaallasten 1999 7. Detailhandelsnota Venray 8. Regio Fonds en Ontwikkelings visie Noord-Limburg 9. Aangaan van een vaste geldlening 10. Rondvraag en sluiting. Stedelijke Ontwikkeling De commissie Stedelijke Ontwik keling vergadert op dinsdag 12 oktober 1999 om 19.00 uur in het gemeentehuis. De vergadering is openbaar. Belangstellenden zijn van harte welkom. De agenda luidt als volgt: 1. Opening, vaststelling agenda en mededelingen 2. Spreekrecht publiek 3. Ingekomen stukken 4. Vaststelling verslag van de verga dering van 01.09.1999 5. Gewestaangelegenheden 6. Raadsvoorstel m.b.t. de gemeente lijke prioriteitenlijst restauratie rijksmonumenten 2000-2005 7. Raadsvoorstel tot verkoop van het pand Kempweg 166 in Venray 8. Raadsvoorstel tot het sluiten van een exploitatieovereenkomst met Verhoeven Vastgoed bv voor de bouwlocatie 'St. Jozefterrein' 9. Raadsvoorstel tot nemen van een voorbereidingsbesluit voor bouw open loods aan de Oirloseweg 12 in Oirlo t.b.v. Gunhoek Groenvoorzieningen VOF 10. Raadsvoorstel tot nemen van een voorbereidingsbesluit voor bouw woning met garage aan De Vlies te Veulen Lb.v. de heer RJ. Arts in Oirlo 11. Lijst aandachtspunten 12. Raadsvoorstel tot vaststelling samenwerkingsovereenkomst met het VvGI inzake het St. Anna- en het St. Servaasterrein 13. Productbegroting 2000 14. Rondvraag en sluiting. Welzijn De commissie Welzijn vergadert op dinsdag 12 oktober 1999 om 19.00 uur in het gemeentehuis. De vergadering is openbaar. Belangstel lenden zijn van harte welkom. De agenda luidt als volgt: 1Opening en vaststelling agenda 2. Ingekomen stukken en mededelin gen 3. Vaststelling verslag van de verga- In de periode van 4 tot 18 oktober is de Veulense Waterweg tussen de Jaegerhofweg en de Lorbaan voor alle verkeer afgesloten in verband met wegwerkzaamheden. Het verkeer zal worden omgeleid. Door het college van burgemeester en wethouders is kapvergunning ver leend voor het vellen van een popu lier in het bos van de gemeente in de Mazurkastraat nabij huisnummer 5. De populier dient gerooid te wor den omdat de boom in een slechte conditie verkeert en een gevaar voor omwaaien aanwezig is. De boom is karakteristiekbepalend voor het bos. In deze omgeving zijn voldoende andere boomvormers aan wezig die dit boskarakter instandhou den. Omdat er voldoende andere boomvormers in de omgeving staan, is een herplant niet noodzakelijk. De velling zal omstreeks december 1999 plaatsvinden en zal enige hinder en geluidsoverlast kunnen veroorza ken. Voor nadere informatie kunt u con tact opnemen met de afdeling Publieksbalie van de gemeente Venray via tel.nr. 523333, bereikbaar van maandag tot en met donderdag van 09.00 tot 17.00 uur, vrijdag van 09.00 tot 13.00 uur. Bezwaren tegen verleende vergun ning kunnen worden ingediend bij het college van burgemeester en wethou ders tot uiterlijk 6 weken na publica- dering van 01.09.1999 4. Spreekrecht publiek 5. Productbegroting 2000 6. Jaarverslag 1998 en werkplan 1999 Venrayse Vrouwenraad 7. Rondvraag en sluiting. Algemene Zaken Pe commissie Algemene Zaken vergadert op woensdag 13 okto ber 1999 om 19.00 uur in het gemeentehuis. De vergadering is openbaar. Belangstellenden zijn van harte welkom. De agenda luidt als volgt: 1Opening en vaststelling agenda 2. Spreekrecht publiek 3. Vaststelling verslag van de verga dering van 08.09.1999 4. Ingekomen stukken 5. Gewestaangelegenheden 6. Politieaangelegenheden 7. Productbegroting 2000 8. Rondvraag en sluiting. Agrarische Economie en Milieu De commissie Agrarische Economie en Milieu vergadert op woensdag 13 oktober 1999 om 19.00 uur in het gemeentehuis. De vergadering is openbaar. Belangstellenden zijn van harte wel kom. De agenda luidt als volgt: I. 2 3. Opening en vaststelling agenda Spreekrecht publiek Ingekomen stukken en mededelin gen 4. Vaststelling verslag van de verga dering van 08.09.1999 5. Productbegroting 2000 6. Evaluatie invoering Diftar 7. Voortgangsrapportage Milieuprogramma 1999 8. Aanschaf milieu- en bodeminfor matiesysteem 9. Bestuursovereenkomst milieu handhaving 10. Rondvraag en sluiting. Cultuur, Onderwijs en Sport De commissie Cultuur, Onderwijs en Sport vergadert op donderdag 14 oktober 1999 om 19.00 uur in het gemeentehuis. De vergadering is openbaar. Belangstellenden zijn van harte welkom. De agenda luidt als volgt: Opening, vaststelling agenda en mededelingen Spreekrecht publiek Ingekomen stukken Vaststelling verslag van de verga dering van 01.07.1999 Gewestaangelegenheden Raadsvoorstel inzake Masterplan Beeldende Kunst 1999-2003 'De kracht van Kunst' Raadsvoorstel inzake vaststelling nota 'Museum 't Freulekeshuus' Productbegroting 2000 Rondvraag en sluiting. Sociale zaken, werkgelegenheids- voorzieningen en volksgezondheid De commissie Sociale Zaken, werk- gelegenheidsvoorzieningen en volks gezondheid vergadert op donderdag 14 oktober 1999 om 19.00 uur in het gemeentehuis. De vergadering is openbaar. Belangstellenden zijn van harte welkom. De agenda luidt als volgt: 1. Opening, vaststelling agenda en mededelingen 2. Spreekrecht publiek 3. Vaststelling verslag van de verga dering van 02.09.1999 4. Ingekomen stukken 5. Gewestaangelegenheden 6. Nota RIO: jaarrekening 1998, bij gestelde begroting 1999 en pro ductbegroting 2000 7. Producten GGD 2000 tot 2003 8. Productbegroting 2000 9. Rondvraag en sluiting. De gemeente Venray is op maandag 4 oktober gestart met werkzaamhe den aan de fietsoversteek Stationsweg/St. Servatiusweg. De weg zal tot circa 12 november 1999 volle dig afgesloten zijn. Het verkeer wordt omgeleid. De bewoners van de wijk St. Antoniusveld kunnen gedurende de werkzaamheden de wijk verlaten via de rotonde aan de Henri Dunantstraat of via de half verharde weg aan de kant van de Stationsweg. Het gemeentehuis van Venray is op vrijdag 8 oktober 1999 wegens werk zaamheden aan de telefooncentrale, minder goed telefonisch te bereiken. Onze excuses voor het ongemak. In juni 2000 komt er weer een nieuwe uitgave van de gemeentegids van Venray uit. De gids omvat een actueel overzicht van instellingen, organisaties, verenigingen, clubs en belangengroeperingen die in Venray actief zijn. Deze week start de acquisitie voor de nieuwe gemeentegids. Namens de uitgeverij City Tourist Promotions uit Waalwijk zullen de heren C. de Leeuw en M. Spreeuwenberg bedrij ven en instellingen benaderen voor het adverteren in de Venrayse gemeentegids. Zij kunnen een brief van de gemeente voorleggen waarin dit bevestigd wordt. Wanneer men geïnteresseerd is in het plaatsen van een advertentie in de gids, kan men ook zelf contact opnemen met de uitgever (tel. 0416- 344333). Wij wijzen u erop dat er bedrijven actief zijn in deze regio (onder meer Buro Regio uit Asten) die adverten ties werven voor een gids van de gemeente of een gids die (zoge naamd) met toestemming van de gemeente wordt uitgegeven. Laat u niet misleiden door valse suggesties. Vraag altijd naar de officiële acquisi- tiebrief van de gemeente en adver teer bij voorkeur niet door middel van een telefonische opdracht. Bel bij twijfel altijd met bureau communica tie van de gemeente Venray, tel. 0478- 523321 of 523242. Bij een verkeersongeval op de Veulenseweg in Veulen is maandag avond een 32-jarige automobiliste uit die plaats gewond geraakt. De vrouw liep een gebroken vinger en midden- handsbeentje op en ging voor behan deling per ambulance naar het zieken huis. De automobiliste uit Veulen botste met haar personenauto tegen een geparkeerde auto en kwam in een naast de rijbaan gelegen sloot tot stil stand. De geparkeerde auto is van een 50-jarige inwoner van Veulen. In de gemeentegids is onder de rubriek fysiotherapeuten op pagina 45 een storende fout geslopen. Bij de Praktijk Fysiotherapie Rob Velthuizen en Lène deVisser-Slots zijn als gevolg van een zetfout bij de drukkerij per abuis openingstijden opgenomen. Deze openingstijden zijn niet van toepassing op de genoemde praktijk. U kunt er op afspraak terecht. Onze excuses voor deze fout en de hinder die daardoor kan zijn ont- staan. - VENRAY (.0478-582579 KANTOOR HENRI DUNANTSTRAAT 37 5807 ES OOSTRUM-VENRAY TELEFOON 0478-582579 FAX 0478-584210 AFVALOVERSLAG METAALWEG 7 VENRAY TELEFOON 0478-585002 Van het begin tot het einde kunnen wij u hulp bieden bij bouw- of verbouwwerkzaamheden: Mobiele kranen en machines voor graafwerkzaamheden Vrachtauto's voor aan- en afvoer materialen Puin en afval containers van 6 m3 tot 35 nT open en gesloten Magazijn containers voor tijdelijke opslag Stratenmakers voor de nette binnenkomst Tevens kunnen wij diverse, materialen leveren zoals zand, grind, rode en grijze split en in eigen compostering gewonnen groen-compost.

Peel en Maas | 1999 | | pagina 11