"Leuk initiatief dat weinig zoden aan de dijk zet "Zonder hulp van de ouders was dit niet mogelijk geweest Speeltuinproject in gevaar Wie wordt Venrays beste debator? Goede start Onderling Sterk Backx projectmanager diftar en milieustation 99 Tips tegen het zakkenrollen Venraynaar wil motorclub oprichten lOWiNGSWaNNtN? DE GROOT B.V. Wervelende modeshows Met Intervention naar Disneyland Jeugddienst met als thema Tolerantie Geslaagd agiJpEEL EN MAAS donderdag 16 september 1999 - Pagina 7 Venray ziet weinig heil in autovrije zondag Het straatbeeld in de Limburgse gemeenten Sittard, '"•jRoermond, Maasbree, Kerkrade, Heerlen, Venlo en Geleen ziet er komende zondag wellicht ietwat _=--.anders uit dan normaal. De Tfi gemeenten nemen immers allen ^deel aan de autovrije zondag op 19 september, en als de vrijwillige actie slaagt betekent dit dat er zondag geen, of in elk geval wei nig, voortjakkerende automobilis ten of rustige zondagsrijders op 'llillkweg zijn naar een spannend voet- >eV balwedstrijdje of al dan niet nctn gezellig familiefeestje in bijvoor beeld de Venlose of Geleense bin nenstad. In Venray gaat zondag echter alles gewoon zijn 'moto risch' gangetje, want de gemeente Venray besloot enige weken gele den om niet deel te nemen aan de vrijwillige actie van het Landelijk Overleg Autovrije Zondag (LOAZ) en de Stichting Milieufederatie Limburg. Het winkelend publiek in het centrum van Venray, veelal gekomen met de personenauto, toonde dinsdag middag in ruime mate begrip voor het besluit van het college van B&W in Venray. Eén van de winkelende dames is mevrouw Verblakt uit het naburige Vierlingsbeek. "Een autoloze zon dag, hoe willen ze dat voor elkaar krijgen", vraagt ze zich af terwijl ze met haar volgepropte winkelwa gentje door het Edah-filiaal aan de Bleek loopt. "Ze kunnen je toch niet verbieden om met de auto Venlo in te rijden, of moet je je auto voor het gemeentebordje Venlo parke ren." Lachend: "Nee, ik vind het prima dat de gemeente Venray niet aan de actie meedoet. Zondag moet ik naar een familiefeest in Venray en ik wilde toch niet op de fiets stap pen, dat is me wat te ver." STRUCTUREEL De heer Peeters uit Venray, genie tend van een koel pilsje op het terras bij café-zaal In den Engel, is het helemaal met het besluit van de gemeente Venray eens, die weinig heil ziet in een eenmalige actie, maar veel meer voelt voor een struc turele benadering om het autoge bruik terug te dringen. "Goede fiets- voorzieningen, het stimuleren van het gebruik van de fiets en van het openbaar vervoer en de automobilist aanzetten om bewust van de auto gebruik te maken, lijken me inder daad effectievere maatregelen om het autogebruik terug te dringen. Ik kan me ook niet voorstellen dat zon dag niemand in Venlo of Maasbree in de auto stapt. Iemand uit Venlo die bijvoorbeeld naar Groningen moet voor een feestje of zo, stapt zondag rustig in zijn voertuig. Er zullen natuurlijk mensen zijn die aan de actie deelnemen, maar of het er veel zijn? Ik waag het te betwij felen." VRIJBLIJVEND Ook mevrouw Gommans vindt de actie "een leuk initiatief dat weinig zoden aan de dijk zal zetten". "Natuurlijk is het voor het milieu belangrijk dat er aandacht geschon ken wordt aan het terugdringen van het autogebruik in Nederland. Tegenwoordig heeft immers ieder een de beschikking over een auto, bijna elk gezin heeft zelfs meerdere auto's, want ook zoon- of dochter liefkan zich tegenwoordig permitte ren om een auto aan te schaffen. Maar ik verwacht van een incidente le actie, zoals de autovrije zondag, slechts een tijdelijk effect. Zolang er geen verbod is, denk ik niet dat veel mensen zich iets aan zullen trekken van de autoloze zondag. Het is te vrijblijvend. Dat de gemeente Venray niet meedoet, kan ik dan ook heel goed begrijpen." Winkeliers zijn ook attent 'm Enkele maanden geleden kwam aantal berichten over zakken- illen in Venray in het nieuws, akele incidenten vonden vooma- lelijk in of nabij het centrum plaats. Ondernemers in het IVenrayse Winkelcentrum doen er veel aan om de veiligheid in de ienstad te waarborgen. En om lijvoorbeeld het zakkenrollen te oorkomen. Maar ook burgers zelf kunnen de kans op zakkenrol len verkleinen. Winkeliers en horeca-onderne- mers zijn alert als het gaat om de veiligheid van hun klanten en mede werkers. Het is ook in hun belang wanneer het winkelcentrum gezellig en veilig blijft. Al veel winkeliers in de binnenstad zijn aangesloten bij de telefooncirkel. Als zij iets ver dachts in of rond hun winkel zien, innen zij hun collega-winkeliers larover informeren en waarschu- :n. Zo kunnen zij bijvoorbeeld een "ement van verdachte personen irgeven. Daardoor kunnen de ïdere winkeliers in en rond hun agen zaak de verdachten opmerken i extra in de gaten houden. Voor de :rdachten wordt het dan een stuk moeilijker om hun gang te gaan. Als het nodig is, waarschuwen de win keliers de politie. Dat is zo afge sproken. BURGERS OOK VERANTWOORDELIJK j Burgers kunnen ook zelf zorgen dat het voor zakkenrollers niet aan- lokkelijk is om toe te slaan. Drukke Kplaalsen - zoals markten en winkel straten - zijn voor hen bijvoorbeeld aantrekkelijke plekken. Een aantal tips om het zakkenrollen moeilijk te maken: Neem niet meer cheques of geld mee dan nodig is. Berg cheques en pasjes geschei den op. Doe dat ook met grote hoeveelheden geld. Splits die in kleine porties. Doe uw portemonnee in uw bin nenzak of in een halstasje. Leg hem nooit boven in een bood schappentas of mand. Let goed op uw hand- of schou dertas. Houd deze voor u. Denk na of u uw tas wel nodig heeft. Juist bij het inkopen doen kunt u snel worden afgeleid. Let op in gedrang. U merkt dan niet dat u wordt bestolen. Wordt u door een onbekende aangesproken, wees dan alert. Zijn 'collega' slaat dan vaak zijn slag. Hang in dat geval nooit de held uit. Verder is het verstandig om altijd aangifte bij de politie te doen. Heeft unog vragen Dan kunt u contact opnemen met de politie, tel. 0478- 531111. Venraynaar Janssen heeft plannen voor het oprichten van een motor clubje in Venray. Janssen, sinds enkele maanden woonachtig in de wijk Landweert, denkt daarbij onder andere aan het in clubverband orga niseren van motortoertochten vanuit Venray voor motorrijd(st)ers uit de gemeente. "Als enthousiast motor rijder zie ik meer dan regelmatig motorrijders in en uit Landweert/Venray rijden. Er wordt echter weinig tot niets gepubliceerd over eventuele motorclubs en haar activiteiten in de regio. Ik weet dan ook echt niet of er clubs in Venray en haar omgeving bestaan", zegt Janssen. De opzet van een nieuwe motorclub is niet direct om 'motor- heffens' te bezoeken: "Nee ik denk er meer aan om met andere liefheb bers er met bepaalde regelmaat op u't te trekken om zo op een verant woorde manier een tocht te rijden. Om op vrije dagen, en niet alleen bij mooi weer, alleen met de motor op stap te gaan, is ook maar alleen. In groepsverband is toch altijd leuker. Het aspect toerrijden en het volgen van rijvaardigheidscursussen dient dan ook nadrukkelijker aan de orde te komen dan het bezoeken van Zijn er mensen die interesse heb ben om samen iets op te zetten, dan unnen zijn contact opnemen met anssen, telefoon 06-53693428. uggesties en/of opmerkingen zijn k welkom, terwijl de Venraynaar k bestaande clubs verzoekt om te geren. Feestelijke heropening Antoniusschool te Veulen 9? Eindelijk is het dan zover. Na maanden hard werken is de Antoniusschool te Veulen hele maal gerenoveerd. Tijdens een rondleiding door het gebouw laat directeur John Hellegers de ver- slaggever trots zien wat er zoal vernieuwd en verbeterd is aan het oudste basisschoolgebouw van Venray, dat uit 1931 stamt. En dat is heel wat, zo blijkt al snel. Een kleine greep uit de 'verbeterin gen': de houten kozijnen van het gebouw zijn vervangen door alu minium kozijnen, de ramen heb ben hoogrendementsglas gekre gen en de nieuwe zonweringen aan de zuidkant van het pand dragen er zorg voor de Veuiense leerlingen tijdens het rekenen of lezen niet met hun hoofd in de zon zitten. Maar ook de dakgoot, het riool, het plafond en de vloeren zijn door de medewerkers van Bouwbedrijf Koenen uit Holthees duchtig onder handen genomen. "Verder hebben de ouders van de kinderen het hele gebouw een grondige verfbeurt gegeven en heeft de (groene) omgeving van de school een face-lift gekregen", vertelt directeur John Hellegers. Op zaterdag 18 september wordt de school van 12.00 tot 17.00 uur feestelijk heropend. Tijdens deze opening wordt het bekende boek 'Pluk van de Petteflet' van Anne M.G. Schmidt door de kinderen tot leven gebracht. De renovatie van het schoolge bouw was broodnodig meent direc teur John Hellegers. "Het pand zelf voldeed absoluut niet meer aan de eisen van deze tijd. Maar er waren ook nog wat andere 'interne dingen' die voor verbetering vatbaar waren. In de lerarenkamer hing bijvoor beeld nog een oude geiser die gas- lucht verspreidde. Een ongezonde situatie natuurlijk. Die geiser heb ben we met behulp van een ouder vervangen door een moderne boiler en er is een compleet nieuwe cv- installatie geïnstalleerd." BETROKKENHEID De betrokkenheid van de de De Antoniusschool in Veulen wordt op zaterdag 18 September feestelijk heropend. ouders van de 49 kinderen was vol gens de directeur van de Veuiense basisschool bijzonder groot."Dan merk je weer dat je in een dorp woont waar iedereen elkaar kent en voor elkaar klaar staat. Nagenoeg alle ouders hebben hun steentje bij gedragen aan de renovatie van het schoolgebouw. Zonder de hulp en de inzet van hen hadden we veel minder dingen kunnen realiseren. Natuurlijk beschikken we over onze budgetten, maar de vele vrije uurtjes die de ouders de afgelopen maanden in de renovatie gestoken hebben zijn voor de school werkelijk onbetaal baar gebleken." Nu heeft de basis school slechts beperkt hoeven te putten uit haar eigen reserves. "Zo'n 18.000 gulden", volgens Hellegers, "terwijl de school in totaal circa 500.000 gulden achter de hand heeft. Putten uit je reserves is in principe geen probleem, zolang het om beperkte bedragen gaat. Je moet voldoende geld achter de hand hou den, niet alleen voor toekomstig onderhoud, maar ook voor noodza kelijke vernieuwingen van je onder wijsmethoden. Hoe meer geld je gebruikt uitje reserves, hoe langer je zulke uitgaven moet uitstellen. Maar we zijn nu helemaal klaar voor de volgende eeuw." alI-mag-inspr:Basisschool St. Antonius bevindt zich door de komst van jonge gezinnen in de 'nieuwe' wijk De Vlies in een groei situatie. "Daarom hebben we de jongste kinderen, de groepen 1 en 2, naar het grootste lokaal verplaatst en de oudste kinderen in een kleiner lokaal ondergebracht. Sowieso heb je voor kleuteronderwijs meer ruim te nodig, dus de interne verplaatsing was niet meer dan logisch", vertelt Heiligers. De Antoniusschool wil zo snel mogelijk de reserves weer op peil brengen. Bedrijven en inwoners van veulen zijn al aangeschreven voor een bijdrage en de opbrengst van de jaarlijkse kerstactie gaat naar Kwaliteit en betrouwbaarheid gegarandeerd, want De Groot is een erkend NVOB-bedrijf, waar u terecht kunt voor zowel renovatie als nieuwbouw. U kunt bovendien rekenen op deskundig O W ac^ies en begeleiding van A tot Z. Dat scheelt u tijd en neemt u werk uit handen. U kiest niet zo maar voor De Groot. Dot doel u om de uitstekende service. Dat doel u om het brede assortiment gerenommeerde merken. En natuurlijk om het advies op moot von onze deskundige medewerkers. bouw - tegels - sanitair ówobs c* Kloosterstraat 18,5844 AN Stevensbeek, Tel. (0485) 38 23 05 de kas van de school. Ook aan de feestelijke afronding van de renova tie, die zaterdag wordt in en rond de Antoniusschool plaatsvindt, hoopt de school een centje over te houden. Mensen die een kijkje willen nemen in en om het gerenoveerde school gebouw zijn op zaterdag 18 septem ber van 12.00 tot 17.00 uur van harte welkom tijdens het open huis van de school. Tijdens deze opening staat het bekende boek 'Puk van de Petteflet' van Annie M.G. Schmidt centraal. "Bezoekers kunnen zom aar en kijkje nemen in de stal van Langhorse. de kamer van Aagje, even naar het strand van Egmond, een optreden bijwonen van het Stampertjeskoor en nog veel meer", vertelt directeur Peter Hellegers. Zondag 26 september winkels open Benieuwd naar de nieuwste modetrends van het komende sei zoen? Dan mag u de modeshows die op modezondag 26 september in het Venrayse centrum worden gehouden beslist niet missen. Ook kunt u rondkijken op de boeken markt. Bovendien zijn de winkels van 12.00 tot 17.00 uur open. En het hele weekend is het Amazing Amerikaans Slotfeest. De modeshows zijn om 13.00, 14.00, 15.00 en 16.00 uur op de Grote Markt. Modellen van het Eindhovense modellenbureau Cachet showen er dames- en heren kleding van vijf modezaken met elk hun eigen stijl: Berden Mode, The Style Company, Iris Mode, Secondo en Ricor. Bloemsierkunst September verzorgt de aankleding van het podium. SPORTIEF EN COMFORTABEL Tijdens de halfuur durende shows kan het publiek een goed beeld krij gen van de nieuwe, gevarieerde modecollectie. Het komende sei zoen is die sportief en comfortabel. Met veel zwarte en antraciete tinten. Opvallend is ook dat wollen stoffen weer helemaal in zijn. En ook de lange truien en jurken komen weer terug in het straatbeeld. BOEKENMARKT Op modekoopzondag kunnen lief hebbers - tijdens de openingstijden van de winkels - snuffelen op de boekenmarkt op het Henseniusplein. De markt heeft een grote keuze aan boeken, platen, bladmuziek en reli gieuze voorwerpen. Het is de laatste keer dat Venray Initiatief dit evene ment organiseert. Serviceclub Kiwanis neemt vanaf volgend jaar het roer over. Het parkeren in het centrum is overigens de gehele dag gratis. Op zaterdag 25 en zondag 26 september is bovendien het Amazing Amerikaans Slotfeest van Rabobank Venray-Oostrum. Op zaterdag is dat in Oostrum, op zondag in Venray. De nieuwe vereniging voor ver standelijk gehandicapten 'Onderling Sterk' maakt direct een goede start Bijna veertig mensen kwamen begin september op de oprichtingsverga dering af. Volgens Nicolette Pelzer uit Venray, de voorzitter, waren de bezoekers allemaal erg enthousiast: "Het liép heel goed. Eerst was er een soort interview met twee men sen van Onderling Sterk en de coach, daarna werd de videoband 'Doe Normaal' over verstandelijk gehandicapten vertoond en tot slot zong Petra Schoen een liedje." Aan het eind van de avond werd er uitge breid gebruik gemaakt van de moge lijkheid om vragen te stellen. Op 30 september is er weer een bestuursvergadering met, behalve Nicolette als voorzitter, Frans Versoest als secretaris en Fred Pelzer als - penningmeester. Nicolette: "We gaan stap voor stap kijken wat we doen, wat de volgen de plannen zijn." Waarschijnlijk wordt dat een evenement waarvoor zowel bazen, ouders als verstande lijk gehandicapte kinderen worden uitgenodigd om een keer samen te praten. De start is in ieder geval goed geweest, alleen zoeken Nicolette en haar bestuur nog wat meer leden voor de maandelijkse bijeenkomsten. Met het vijfjarig jubileum in het vooruitzicht, pakt het team van Intervention Venray alvast feeste lijk uit. Iedereen die zich nu inschrijft in de vestiging op de Grote Markt 13 in Venray maakt kans op een reis naar Disneyland Parijs. Intervention looft namelijk een reischeque ter waarde van 500 gul den uit aan degene die zich vanaf nu laat inschrijven en de volgende zin op ludieke, originele of creatieve wijze aanvult: "Werken via InterventionDit biedt ieder een, zowel niet-werkende als wer kende mensen die op zoek zijn naar een andere baan. de mogelijkheid om kennis te makèn met de bekende Disneyfiguren. En wie wil nou niet genieten van de fantastische sfeer in Parijs! Het inschrijven voor deze actie kan nog tot en met zondag 26 september, 16.00 uur. Op deze dag staat Venray in het teken van de USA en zal lntervention de Disney- winnaar om 16.30 uur op feestelijke wijze bekend maken. Wie niet waagt, die niet wint! En degene die uiteindelijk niet wint, kan zondag 26 september en gratis bon voor een McDonald's Hamburger Menu van 5,95 gulden in ontvangst komen nemen. Voor meer informatie: Intervention Uitzendbureau Venray, Grote Markt 13, telefoon (0478)552828. In de Paterskerk aan de Leunseweg 5 in Venray vindt zaterdag 18 september een jeugddienst plaats met als thema Tolerantie. De dienst wordt voorgegaan door aalmoezenier R. Woutering. De muzikale medewerking is in handen van het promokoor van de Zangers van St. Frans onder leiding van dirigent Sjraar Klaassens. Verder werken mee Rene Hegger (drum), Jan van Ochten (basgitaar), Hans Weyers (sologitaar). Marcel Engelen (piano) en Juul Smits (cornet). De jeugddienst begint om 18.00 Flyers U wilt een professionele website die uw doelgroep aanspreekt? Neem contact op met Flyers Internet Communicatie voor ontwerp en bouw van websites actualisering en onderhoud van websites providerdiensten Bekijk alvast onze internetsite: www.flyers.nl Flyers Internet Communicatie uw partner in de virtuele wereld! Grootdorp 89 - 5815 AN Merselo - 0478-546293 - lngevdBorght@flyers.nl De Stichting Speeltuin Venray heeft voor de uitwerking van zijn schetsontwerpplannen subsidie nodig. Ze kunnen die echter alleen krijgen als er een inspraakproject heeft plaatsgevonden en dat pro ject komt, tot grote teleurstelling van het bestuur, niet van de grond. Het bestuur wordt er zo langza merhand wat moedeloos van, men sen die ze er naar vragen beamen volmondig dat ze een speeltuin wel zien zitten, maar op de een of andere manier heeft blijkbaar niemand behoefte er wat moeite voor te doen. De oproep van een paar maanden geleden om leuke, maffe en noodza kelijke plannen voor de inrichting van de speeltuin leverde welgeteld nul zip zero inzendingen op. OPROEP Het bestuur van de Stichting Speeltuin Venray doet nu eigenlijk een laatste poging om ideeën voor de inrichting binnen te krijgen. Ze wil graag dat alle schoolkinderen voor 30 september a.s. eens naar de parkeerplaats van het 'oude' zwem bad gaan kijken. 'Fantaseer de ster ren van de hemel, niets is te gek!' luidt de kreet bij het verzoek om over de volgende zaken na te den ken: - waarmee wil je spelen, bij voorbeeld met zand, water, bouw blokken, struiken, bomen, - welke speeltoestellen moeten er komen en bestaan ze al of moeten ze nog uit gevonden worden, - wat voor spelle tjes wil je hier spelen en wat heb je hiervoor nodig. De kinderen moeten hun bedenk sels opschrijven, of nabouwen of tekenen en dan in leveren bij Richard de la Roy, Gasstraat 6 in Venray. Niet vergeten mogen ze hun naam, adres, leeftijd en telefoon nummer. De leukste ideetjes winnen een prijs. Het is nog steeds de bedoeling van de inzendingen een tentoonstelling te maken, helaas schiet ook dat nog niet op omdat er nog geen ruimte gevonden is. GEEN CENT Om de tentoonstelling te kunnen organiseren is de Stichting dus nog op zoek naar een geschikte ruimte. Welke Venrayse ondernemer echter nog iets passends beschikbaar heeft is nog niet bekend. Aan de hand van de inzendingen zal een landschaps- architekt een plattegrond van de nieuwe speeltuin maken die dan ook te zien moet zijn op de tentoonstel ling. De oproep van het bestuur ken merkt zich ook door een zekere moedeloosheid: "Als niemand op onze oproep reageert is ons inspraakproject mislukt en kunnen we naar de centen fluiten. En bij ons rijst dan de vraag voor wie doen we het eigenlijk?" De heer W. Backx is begin deze maand benoemd tot algemeen projectmanager van de gemeente Venray. Backx gaat zich bezighou den met projecten die extra aan dacht verdienen, bijvoorbeeld omdat ze gevoelig liggen bij de bevolking of omdat ze niet willen vlotten. Backx, die bij de gemeen te Venray als directeur van de sec tor Stedelijk Beheer werkzaam was, gaat de komende vier maan den het diftar-project begeleiden en coördineren. Voor het jaar 2000 wil Venray alle knelpunten van diftar hebben opgelost. De nieuwe projectmanager wil proberen door het goed vastleggen van afspraken en de partijen daar aan te houden en door regelmatig overleg het systeem van gedifferen tieerde tarieven voor huishoudelijk afval tot aan het eind van dit jaar waterdicht te krijgen. Bij de invoe ring van het systeem was de coördi natie uitbesteed aan externe bureaus, maar er waren nogal wat tegenvallers. Eerst werden contai ners niet of van een verkeerde chip voorzien en in april liep de facture ring vertraging op doordat compu terbestanden niet met elkaar gekop peld konden worden. Toen de rekening uiteindelijk kwam, bleken honderden Venraynaren voor het verkeerde bedrag aangeslagen. VERTROUWEN De politieke partijen toonden zich tevreden dat een 'intern iemand' het aanspreekpunt voor de twee projec ten binnen de gemeente Venray wordt. "Alle knelpunten met betrek king tot het diftar-projecten dienen voor het einde van het jaar opgelost te zijn", vertelde Backx. "Verder wil ik sneller helderheid verschaffen naar de politiek toe." Backx wordt de 'opvolger' van de heren Hoogma en Patelski, die het project in de aanvangsfase coördineerden. Volgens wethouder Janssen (Milieu) hebben Patelski en Hoogma wel goed werk geleverd, maar is bij dit soort projecten toch een voortduren de aanwezigheid gewenst en die kunnen tijdelijk ingehuurde mensen vaak niet bieden. MILIEUSTATION Ook gaat Backx zich bezighou den met de coördinatie van de bouw van het nieuwe milieustation aan de Metaalweg. "De bouw heeft vertra ging opgelopen door extra (milieu)eisen van de provincie en technische problemen", vertelde Backx vorige week woensdag tij dens de commissievergadering Agrarische Economie en Milieu. De afvalcontainers staan, in verband met de situering onder de bovenge- legen hoogspanningslijn, verdiept in een kuil waardoor ze voor een groot deel aan het oog ontrokken worden. "Het ingraven van de con tainers onder de hoogspanningska bel kost extra inspanning. Door de opwaartse kracht van het grondwa ter hebben we een bijzondere con structie dienen te maken die duurder is", vertelde wethouder Janssen, "maar ik ben blij dat er nu eindelijk schot in de zaak zit." Derde Lagerhuisdebat in Venray Op vrijdag 17 september zal in de foyer van de schouwburg de derde editie van het Venrays Lagerhuis worden georganiseerd door de Venrayse Vrouwenraad. De presentatie is in handen van mevr. Ellis Wiendels, journaliste en teamleider van Dagblad De Limburger in de regio Venray. Net als in het echte Lagerhuis en in de door ons geïmiteerde Vara-ver- sie van Paul Witteman is het de bedoeling dat een aantal debators op 17 september 'heftig' met elkaar in debat gaat over in Venray spelende kwesties. De discussie vindt plaats aan de hand van zes stellingen die door enkele ter zaken deskundigen kort zullen worden ingeleid. De stel lingen: 1. Emanciperen is creperen; 2. Venray moet TBS-patiënten hel pen resocialiseren; 3. Coffee-shops moeten ook in Venray; Pauze; 4. Geen subsidie voor dorps- en wijk raden als de man/vrouw verhouding niet gelijk is; 5. Verkeersplan Venray leidt tot verkeerschaos: 6. Het is terecht dat eigen inwoners voorrang krijgen bij de toewijzing van bouw- kavels. Gezien de variëteit van onderwer pen denken wij dat het een zeer levendige en interessante avond zal worden. Het geheel wordt muzikaal omlijst door de heer Ad Haans. Wilt u meedoen aan de discussie als debator, kunt u zich hiervoor aan melden bij Jos van Soest, tel. 583445. De inloop start om 20.00 uur en de toegang is gratis! De eerste stel ling wordt geponeerd om 20.30 uur precies. De jury bestaande uit mr. G. Thijssen en mevr. B. Bradley zullen aan het einde van de avond de beste debator aanwijzen. Wij nodigen iedereen, zowel mannen als vrou wen, van harte uit hierbij aanwezig te zijn. Aan de Technische Universiteit te Eindhoven is Paul Poels geslaagd voor het ingenieursexamen Technische Bedrijfskunde met als studierichting Duurzame Ontwikkeling.

Peel en Maas | 1999 | | pagina 7