HYPOTHEEK TARIEVEN beleggingshypothei wij bieden groot financieel voordeel voor iedereen met een hoger rentetarief dan O o "WOONHUIZEN" spaarhypothee 30 jaar stabielrente 4,2^ Al meer dan 4 jaar een begri in de regio!!! ongeacht leeftijd, looptijd of type hypotheek mario vd Vleuten financiële adviezen tel 0478 514 272 Onafhankelijk Niet onafhankelijk van u HYPOTHEEK Te koop gevraagd Directe definitieve aankoop, 100% zekerheid en geen makelaarskosten. De Limburgse Vastgoed Maatschappij. NOG STEEDS LAAG! Bergmans Janse hypotheek adviseurs LAS VEGAS amusementsc; I Schoolstraat 2 Horst Tel. 077-398' gastvrouw PEEL EN MAAS donderdag 16 september 1999 - p8 MAAS en PEEL HELDEN BV Regio Horst-Venray Gebr. van Doornelaan 15 5961 BA Horst Tel. 077-3985757/3074007 Fax: 077-3985991 In het centrum van Meterik gel. zeer ruim karakteristiek herenhuis met grote schuur en roy. achtertuin. Bwj. 1915. Het pand is gel. in beschermd dorpsgezicht van centrum. V.v. ingeb. rolluiken en grenen houten kozijnen. In c woning zijn nog c rd gebleven zoals granieten aanrecht en div. schouwen en deu ren. Door de enorme ruimte is het pand geschikt voor div. doeleinden b.v. kantoor/praktijkruimte aan huis. C.v. op gas. Ind. roy. hal, woonkamer, opkamer, keuken, bijkeuken, toilet, douche en zeer grote schuur. 1e verd. 3 slpkmrs en roy. zolderruimte. Aanvaarding op korte termijn. Perc.gr. 1.130 m2. Prijs op aanvraag. Op uitstekende locatie landel. gel. met uitzicht over akkers goed onderh. vrijst. woonboerderij met inpand. garage/hobbyruimte, los staande paardenstal en losstaande loods (18.50 x 7.00m). Bwj. 1942. Alle nutsvoorzieningen zijn aanwezig ind. rioolaansluiting. Ind.: hal. Woonk. en eetkamer mét vloerbedekking, behang wanden en stucwerk plafond met ornamenten. Gesl. eiken aan- bouwkeuken met div. app. Bijkeuken met wastafel en aansl. voor electr. apparaten. Toilet. Badk. met douche, ligbad en is geh. bet. 2 slpkmrs. met vaste vloerbedekking en behang wanden. Berging met c.v.-ruimte. Hobbyruimte, garage en voorraad- kelder. 1e verd.: overloop met 3 slpk mrs. Perc.gr. ca. 2.800 m2. Vr.pr. Fl. 639.000,-k.k. Op unieke locatie gel vrijst. woon boerderij met losstaande garage, landel. gel. met uitzicht over weilan den. Veel privacy en rust. Bwi. 1915, in 1971 is het pand geh. verbouwd. Er is geen aansluiting op het open baar nool. Pand v.v. grenen houten koz. met voorzetramen. Elke kamer heeft een telefoonaansl. en aansl. voor wastafel. Fraai aangelegde tuin, ca. 45 m diep, is gel. op zuia-oosten en heeft geen directe achterburen. Ind. hal en gang met tegelvl. Ged. bet. toilet met houten plafond. Roy. woonk. met vaste vloerbed. en kachelaansl. met metselwerk schouw. Gesl. keuken met kunstst. aanbouwkeuken met div. app. en tegelvl. Bijkeuken. Badk. met ligbad met thermost. kranen, douchewand, dubbele wastafel, 2e toilet en design radiator. Badk. is vernieuwd in 1997. 3 slpkmrs. allen v.v. vaste vloerbe dekking. behang wanden en vaste kast. 1e verd.: 4e slpkmr met vinyl- vloer. Zolderruimte met mogelijkheid voor meerdere slaapkamers. Perc.gr. 2.663 m2. Vrpr. 798.000,-k.k. Kostenloos en geheel vrijblijvend deskundig advies over de waarde van uw eigen woning. Goed onderh. vrijst. via winkelruimte geschakeld woonhuis. Winkelruimte eventueel te gebruiken als kantoor ruimte of te verbouwen tot senioren woning. Gel. nabij het centrum en gunstig gelegen langs Rijksweg Bwj. 1935, daarna is het pand nog diverse malen aan gepast. V.v. ged. dubbel glas in itst. koz., ged. grenen houte koz. en op 1e verd. ingebouwde rol luiken. Tuin is ca. 12 m diep. app. en tegelvloer. Bïjkeuken/ber- C. Winkelruimte. Berging/werk er. Garage. 2 voorraadkelders. 1 e verd. 3 slpkmrs. Badk. met ligbad, douche+cabine, v.w. en 2e toilet. 1e Bergruimte. 2e Bergruimte met mogelijkheid voor 4e slpkmr. Via luik naar bergzolder. Perc. gr. 480 m2. Vr.pr. 525.000,-k.k. Zeer goed onderh. vrijst. landhuis met losstaande garage met zolder ruimte. Traditioneel onder architec tuur gebouwde woning. Gel. in jonge buurt in bosrijke omg. en op loop afstand van scholen en centrum. Bwj. 1993. Vloerverwarming geh. begane grond en badk. 1e verd. Pand v.v. geh. dubb. glas in hardh. koz. Tuin gel. op zuiden en is ca. 25m diep, zonder directe achterburen en met beklinkerd terras en eigen water bron met hydrofoor instal. en onder grondse leidingen. Ind.: Hal met tegelvl. en voorraadkast. Toilet. L- vorm. woonk. met tegelvl. Open keu ken met MDF-aanbouwkeuken met div. app. en afzuigschouw. Bijkeuken met div. aansl. 1e verd. 3 slpkmrs. Badk. met ligbad, douche+cabine, thermost. kranen, v.w. en 2e toilet. Via vlisotrap naar ruime bergzolder. Met mogelijkheid voor 4e slpkmr. Perc.gr. 445 m2. Goed onderh. vrijst. karakteristieke woning met berging, garage en roy. achtertuin met veel privacy. Pand gel. nabij het centrum. Bwi ca. 1900, geheel verbouwd in 1996. Pand v.v. ged, dubb. glas in hardh. koz., sene met aluminium pui, vrijwel geh. rollui ken, spouwmuur, dakbeschot en dak- en muunsolatie. Tuin gel. op zuid-westen en is ca. 35m diep, zon der directe achterburen. Ind. hal en toilet. L-vormige woonkamer met inbouwkachel en kachelaansl. Gesl. kunststof aanbouwkeuken met div. app. Serre. Badk. met bubbelbad, douche+cabine, 2 wastafelmeubels en 2e toilet. Opkamer en speelka mer, ook te gebruiken als slaapka mer of kantoor. Voorraadkelder, 1e verd. overloop met 6 slpkmrs. Vlisotrap naar ruime bergzolder. De woning is uitermate geschikt voor groot gezin of voor Kantoor/prak- Vr.pr. 579.000,-k.k. Zeer goed onderh. vrijst. woonhuis met dubb. garage en hobbyruimte. Gel. nabij het centrum en op loopaf stand van scholen. De woning is op de gehele begane grond aangepast voor rolstoelgebruik. Pand v.v. geh. dubb. glas in kunststof koz., spouw muur en dakbeschot. De geheel omheinde tuin is gel. op het zuid westen en is ca. 40m diep met beklinkerd terras. Ind.: hal en gang met tegelvloer. L- vorm. woonkamer met tegelvl. en kachelaansluiting. Kunstst. aanbouw keuken met div. app. en tegelvl. Bijkeuken met toilet en div. aansluitin gen. Badk. geh. betegeld en langs de slpkmr. gelegen. Slaapkamer met inbouwkasten. Voorraadkelder. 1e verdoverloop met 3 slpkrms. 2e toi let. Bergruimte. Via luik naar vliering. Perc.gr. 940 m2. Vr.pr. 498.000, -k.k. In het centrum gelegen, uitstekend onderhouden vrijstaand roy. landhuis met aangebouwde garage met een geheel omheinde tuin met veel priva cy. Bwj. 1980. In 1994/1995 tegel vloer vernieuwd met vloerverw. lnr. roy. hal met tegelvl., roy. open kunst stof aanbouwkeuken met div. app. en tegelvloer. Zeer roy. living (58 m2) met openhaard, tegelvloer en deur naar tuin. Bijkeuken. Verwarmde garage met vaste trap naar bergzolder. Te verd.: Roy. slpkmr met studiehoek en schu'rfkastenwand. 3 slpkmrs. Badk. met ligbad, v.w. en 2e toilet. Perc.gr. 442 m2. Vr.pr./. 579.000,-k.k. Zeer goed onderh. halfvrijst. woning met garage, gelegen aan de rand van Grubbenvorst op een mooie lokatie. V.v. beneden dubbel glas en ged. kunstst. kozijnen. De woning is in 1991 en in 1998 is een openslaan de tuindeur en een nieuwe voordeur geplaatst. Tuin gel. op het zuid-oos ten en is ca. 12 mtr. diep. Ind. hal met tegelvloer en toilet, woonkmr. met open haard en tegelvloer, gesl. eiken aanbouwkeuken met div. app. en tegelvloer. 1 e Verd: geh. bet. baakmr., 4 slpkmrs. Vaste trap naar 5e slpkmr. C.v. op gas en warm water via gas- geyser (eigendom). Perc.gr. 213 m2. Vr.pr./335.000,- K.K. Goed onderh. halfvrijst woning met losstaande berging. De garage is omgebouwd tot hobbyruimte/biljart ruimte. Gel. nabij het centrum op loopafstand van scholen. Het pand is v.v. beneden dubbel glas in merbau kozijnen, spouwmuur en dakisolatie. De tuin is gel. op het zuid-oosten met vorstvrije terrastegels, beklinkerde oprit en tuinver- lichting. Ind. hal met tegelvl. Toilet Woonk. met hardh. strokenparket vloer, kachelaansl. schouw en schuifpui naar terras. Gesl. eiken aanbouwkeuken met div. app. en tegelvl. Bijkeuken met vaste kast 1e verd. 3 slpkmrs. Badk. met ligbad, v.w. en 2e toilet. Via vaste trap naar 2e verd. waar een royale zolder is met de mogelijkheid voor het maken van een 4e slpkmr. Perc.gr. 260 m2. Vr.pr. 359.000,-k.k. Netsa Beringe Een goed onderh. gesch. patio bun- gilow met garage en binnentuin, el. op 500 mtr. afstand vanaf de scholen in woonwijk Veltum. Bwj 1973. C.v. op gas, warm water via gasgeyser (huur). Pand v.v. geh. aubb. glas in kunstst. kozijnen, spouwmuur, dakbesch.,dakisol. en platdak. Tuin ca. 9 mtr. diep gel. o.h. zuiden, v.v. bekl, terras, oprit en tuin- vert, zonder achterburen. Ind: Hal, woonk. ged. open kunstst. aanb. keu ken met div. app., bijkeuken, toilet, badk., 3 slpkmrs en garage. Perc.gr. 246 m2. Vr.pr. ƒ439.000,- k.k. Een op goede stand gelegen, vnjwel geheel onderkelderd woonhuis met inpandige garage, in het centrum van Swolgen. De woning is geh. uitge bouwd waardoor er veel leefruimte is gecreeerd. Pand v.v. c.v. en ged. dub bel glas en is de laatste jaren geheel aangepast aan de eisen van deze tijd. Woning is v.v. een luxe aanbouw keuken met div. app. en is de badka mer vernieuwd. Het pand is geschikt voor diverse mogelijkheden, eventu eel voor kantoor/praktijk aan huis, Ind.: souterrain, garage en 2 berg ruimtes. hal, woonkamer met leiste nen vloer en niveau verschil. Gesloten aanbouwkeuken, geh. bet. badk. met 2e toilet. 1 Slaapkamer c.q. kantoorruimte. 1e verd.: 4 slaapkamers en 3e toilet. Perc.gr. 750 m2. Vraagprijs 535.000,- k-k. Zeer luxe vrijst. villa onderhoudsvrij gebouwd met duurzame materialen, tuinhuis, dubbele inpandige garage, inhuis, dubbele inpandige paardenbox en vrije achterom. Gel. in jonge buurt aan een plantsoen. Bwj. 1994. Geh. beg. grond en badk. met vloerverwarming. Het pand is v.v. dubb. glas in kunstst. koz. en ingebouwde rolluiken. Tuin met 2 overdekte terassen met inbouwver- lichting, vijverpartij en waterput. Ind.: hal en open vide met travertin vloer en ged. marmer wanden. Kantoor c.q. slaapkamer. Toilet met afzuigsys- teeem. L-vorm. woonk. met open haard, inbouwspots en dubbele schuifpui. Zeer luxe keuken met div. app. en design radiator. Bijkeuken met wasbak. Dubbele garage met electr. roldeuren, paardenbox en via vlisotrap naar verdieping. 1e verd. overloop met 3 slpkmrs. 1 slpkmr. met kastmeubel en toegang tot bad kamer. 1 slpkmr. met dakkapel en 1 met v.w.. Badk. met ligbad, douche, badkmr. meubel met aubb. wasbak, thermost. kranen, 2e toilet, bidet en inbouwspots. Via vlisotrap naar berg zolder. Perc. gr. 729 m2. Prijs op aanvraag. Wij zijn ook op zaterdag geopend van 9.00 tot 15.00 uur. VENRAY SMAKT RIANT LANDHUIS mooie architectuur en in zeer goede staat van onderhoud, bj. 1983, inh. ca 1150 m', ca 5000 m2 grond, optie 1 ha mogelijk LEUNEN ALBIONSTRAAT 38, RUIME VRIJSTAANDE WONING bouwi. 1907, inh. ca 1100 m\ 539 m2 grond, detailhandel mogelijk VENRAY, EXCLUSIEVE LUXE VILLA'S "PARC DE WITTE VENHEN" Gelegen in bos- en waterrijke omgeving, rust en ruimten op eigen kavel gelegen aan het water. Prijzen v.a. ƒ317.000,- v.o.n. Voor meer informatie: vraag brochure bij ons aan. Voor info en bezichtiging: TeL 0478-539100. Fax 539101 OJoosten Vastgoed Bemiddeling MET BOUW-TECHNOKEURLNG VERDERE DIENSTEN: GRATIS BOUW TECHNOKEURING BI] VERKOOP OF AANKOOP VAN UW WONING, VERHUUR, TAXATIES, HYPOTHEKEN, COURTAGE BESPREEKBAAR. L Voor info ei Oostrumseweg 24,5862 AP Geijsteren RECTIFICATIE Meer dan hypotheken alleen! Ook voor uw overige financiële planning. V N R A Y .voor een eerlijk advies in begrijpelijke taal. Loopt u eens vrijblijvend bij ons binnen en laat u verbazen hoe eenvoudig een top advies kan zijn. Bellen voor een afspraak mag ook 0478-550 661. Grotestraat 7, 5801 BD Venray in alle prijsklassen. Aanvaarding direkt of op langere termijn mogelijk. Bel vrijblijvend (077) 4663639. Rente 10 jaar vast 6,091 15 jaar vast 6,35 20 jaar vast 6,7% Rente 10 jaar vast 5,75 15 jaar vast 6,1°/ 20 jaar vast 6,45 Tevens opstaprente met rentegarantie!! Vanaf 4,45 onderdeel van de Aben Assurantie Groep Patersstraat 24 5801AV Venray Tel: 0478-552600 Fax: 0478-552609 Voor de uitbreiding van ons zoeken wij een. voor 36 uur per week (Niet jonger dan 21 jaar) Werktijden: twee weekeinden per maa plus dag en avond dienste: Sollicitatiegesprek na telefonische afspraak tussen 9.00-11.30 uur.Van Ma t/m don.

Peel en Maas | 1999 | | pagina 4