WAO VAN SOEST wet milieubeheer woningwet wet ruimtelijke ordening M TAXATIES Nieuwe gemeentegids op komst Aostrumse zangkompeneej Ars Musica De Bandelieren Tomorrow People Confetti Venrode ^RATTINGEN b£ Venray's Mannenkoor 't Zonnelied Adelbert- vereniging Katholiek Vrouwengilde Chrisko Zangers van St. Frans MMSK St. Petrus Banden PEEL en maas donderdag 16 september 1999 - Pagina 19 Vergunningaanvragen Een groot aantal bedrijven en inrichtingen is verplicht om krachtens de Wet milieubeheer een milieuver gunning aan te vragen. In de milieuver gunning worden milieuvoorschriften opgenomen in het belang van de bescherming van het milieu. De procedure kent 2 fasen: de fase van het opstellen van het ontwerp van het besluit; 2. de fase van het opstellen van het besluit; Bij iedere fase wordt de beslissing op een aanvraag ingevolge de Wet milieu beheer en de Algemene Wet Bestuursrecht bekendgemaakt (hoofdstuk 13 Wet milieubeheer en afdeling 3.5 van de Algemene Wet Bestuursrecht). Besluiten Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij vergunningen krachtens de Wet milieubeheer hebben verleend aan: 1. T.H.M. Nellen, Heidseweg 69 te Heide voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een opfokkippenhouderij, gelegen aan de Heidseweg 69 te Heide; 2. F. Claessens, Peelweg 25 te Ysselsteyn voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver gunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een pluimveebedrijf, gelegen aan de Peelweg 25 te Ysselsteyn; 3. Gebroeders Classens, Castenrayseweg 2a te Oirlo voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieu beheer voor een legpluimveehou- derij, gelegen aan de Castenrayseweg 2a te Oirlo; 4. Maatschap Claessens-Louwers, Kempkensberg 32 te Ysselsteyn voor een nieuwe, de gehele inrich ting omvattende vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een pluimvee houderij, gelegen aan de Kempkensberg 32 te Ysselsteyn. De vergunningen worden onder oplegging van voorschriften en/of beperkingen in het belang van de bescherming van het milieu verleend. Het besluit en alle overige op de aan vraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 16 september 1999 tot en met 28 oktober 1999 (6 weken) in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maan dag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478- 523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Gedurende bovengenoemde periode kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden inge diend door: a. diegenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. diegenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzich te van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waaron der een schorsingsverzoek) is inge diend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Melding Wanneer voor een inrichting reeds een vergunning is verleend kan voor veranderingen van die inrichting en van de werking daarvan in bepaalde gevallen worden volstaan met een melding krachtens artikel 8.I9 van de Wet milieubeheer.Voorwaarde hierbij is dat redelijkerwijs moet worden aangenomen dat de veranderingen geen gevolgen hebben voor de aard en omvang, dan wel uitsluitend gunsti ge gevolgen hebben voor de omvang van de nadelige gevolgen voor het milieu, die de inrichting veroorzaakt. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er een mel ding is binnengekomen van: I. Gunhoek Groenvoorzieningen V.O.F., Oirloseweg 12 te Oirlo voor het veranderen en anders plaatsen zoals op tekening aange geven van de te bouwen loods aan de Oirloseweg 12 te Oirlo. De melding kan worden ingezien van 16 september I999 tot en met 30 september I999 (2 weken) in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 en op op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478-523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. A.M.v.B.-melding Gelet op het bepaalde in de Wet milieubeheer (artikel 8.40 Wm) is bij Algemene Maatregel van Bestuur (A.M.v.B.) een aantal categorieën van bedrijven vrijgesteld van de vergun ningplicht. In deze algemene maatregel van bestuur zijn voor die inrichtingen algemene regels gesteld welke nodig zijn in het belang van de bescherming van het milieu. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er een A.M.v.B.-melding is binnengekomen van: I. J.W.A. Magermans, Mgr. Hanssenstraat 10a te Oostrum voor het van toepassing worden van het Besluit horeca-, sport- en recreatie-inrichtingen milieube heer aan de Mgr. Hanssenstraat 10 te Oostrum t.n.v. Restaurant Bowling Venray. Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burgemees ter en wethouders van Venray ingeko men bouwaanvragen. het bouwen van een meetingpoint voor jongeren aan de Rozemarijn thv nr. 41 te Venray tnv Gemeente Venray, Postbus 500 te Venray; het bouwen van een garage/ber- ging/carport aan de Sleutelbloem 39 te Venray tnv G.J.P.C. Koppes, Sleutelbloem 39; het bouwen van een garage/stal ling aan de Kiekweg 14 te Venray tnv dhr. en mevr. Tiel en Poels, Kiekweg 14; het vergroten van de kantine met kleedruimten aan de Boshuizerweg 4 te Venray tnv Tennispark Landweert, Boshuizerweg 4; - het vergroten van de woning aan de Urbanusweg 7 te Leunen tnv P.H.A.G. Lucassen, Urbanusweg 7; het veranderen en vergroten van de woning aan de Mgr. Hanssenstraat I a te Oostrum tnv J.T.G.M. Verhaegh, Mgr. Hanssenstraat la; het vergroten van de woning aan de Pinksterbloem 2 te Venray tnv A.LM. van Vegchel, Pinksterbloem het bouwen van een zeugenstal aan de Meerselsepeel 5a te Ysselsteyn tnv J.P.A. Poels, Meerselsepeel 5a; het vernieuwen van de winkel aan de Grote Markt 7 te Venray tnv A.G.Verlinden, Grote Markt 7; het veranderen van een distribu tiecentrum aan de Energieweg 19a te Venray tnv Sporttrans Beheer B.V., Energieweg 19a; het bouwen van een sanitairgroep aan de Lor baan 11 te Veulen tnv J.H.M.A. van Kempen-Litjens, Vicarieweg 39 te Leunen; het veranderen/vergroten van de woning aan de Mgr. Nolensstraat 28 te Venray tnv L.W.M. Nelissen, Mgr. Nolensstraat 28; het vergroten van de woning aan de Annie Romeinstraat 13 te Venray tnv Fam.Van Haren, Annie Romeinstraat 13. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouwver gunning verleend. het vernieuwen van de gevel aan de Ardennenlaan 14 te Venray tnv A.J.Wester,Ardenennenlaan 14; het vergroten van de vleesvar kensstal aan de Paardekopweg I I te Ysselsteyn tnv Maatschap Jenniskens, Puttenweg 108; het vergroten van de woning aan de Florishof 7 te Venray tnv F.J.I. Boshoven, Florishof 7. IZij die menen door de afgifte van een |°fmeer van deze vergunningen recht- Tstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemeester en wethou ders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel bin nen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitge reikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaar schrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bouwtoestemming op bouwmeldingen Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmeldingen bouw toestemming afgegeven. - het vergroten van de woning aan de Dopheide 40 te Ysselsteyn tnv R.J.P.E. Martens, Dopheide 40; - het plaatsen van een tuinhuisje aan het Nassauplein 3 te Venray tnv A.J.B. van Bergen, Nassauplein 3; - het plaatsen van een kas aan de Hoenderstraat 26 te Venray tnv J.H.I.M. Michiels, Hoenderstraat 26. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoestemmin- gen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daarte gen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken nadat de beschik king is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaar schrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bouwvergunning aangevraagd Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bouw aanvragen medewerking te verlenen. - het bouwen van een bedrijfsruim te aan de Laagriebroekseweg 13 te Leunen tnv P.J.M.M. Verschuuren, Laagriebroekseweg 13; - het vergroten van de woning aan de Asselberghstraat 8 te Oostrum tnv Raedts Bouwbedrijf B.V., Postbus 5014 te Venray; - het bouwen van een rundveestal aan de Vredeweg 9 te Vredepeel tnvVreba Melkvee B.V., Vredeweg 6; - het vergroten woning/bouwen carport aan de Hoeveweg 14 te Venray tnv E.C. van Merkestein, Hoeveweg 14; - het vergroten woning/vervangen garagedeur aan de Sleutelbloem 49 te Venray tnv N.A.P.Versteegen, Sleutelbloem 49; - het vergroten van de woning aan de Lelie 9 te Venray tnv L.H.J.M. van Helden, Lelie 9; - het bouwen van een dakkapel en vergroten woning aan de Grauwveen 11 te Ysselsteyn tnv F.J.H.M. van Soest, Grauwveen 11 - het bouwen van een meetingpoint voor jongeren aan de Rozemarijn thv nr. 41 te Venray tnv Gemeente Venray, Postbus 500 te Venray; het bouwen van een meetingpoint voor jongeren aan de Veltumse Kleffen thv nr. 62b te Venray tnv Gemeente Venray, Postbus 500 te Venray; - het bouwen van een bedrijfshal aan het Keizersveld te Venray tnv Theo Janssen Onroerend Goed B.V., Pottenvenweg 7 te Ysselsteyn. De op de bouwaanvragen betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 17 september I999 gedurende 2 weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling Publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden inge diend. Procedurestart artikel l8aWRO t.b.v. bouwmeldingen Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het ter plaatse geldende dan wel van de in voorbereiding zijn de herziening bestemmingsplan ten behoeve van de volgende bouwmel dingen. - het plaatsen van een tuinhuisje aan de Boterbloem 21 te Venray tnv J.G.E. Houwen, Boterbloem 21; het bouwen van een dakkapel aan de Kroonkruid 53 te Venray tnv E.T. Brauckmann, Kroonkruid 53. De op de bouwmeldingen betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 17 september 1999 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de balie Publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen schriftelijk bedenkingen bij burge meester en wethouders worden inge diend. Bouwvergunning aangevraagd (artikel I9WRO/50 Woningwet) Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50 van de Woningwet medewerking te verlenen aan de volgende bouwaan vragen. - het bouwen van een woning met garage aan De Vlies te Veulen tnv RJ.Arts, Pastoor Gerardsstraat 24 te Oirlo; - het veranderen stallingsruimte tot woning aan de Boddenbroek 22 te Oirlo tnv H.J. Soons, Boddenbroek 22; De op de bouwaanvragen betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 17 september I999 gedurende 2 weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling Publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden inge diend. Venray. 16 september 1999 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, hoofd afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen De melding kan worden ingezien van 16 september I999 tot en met 30 september I999 (2 weken) in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkda gen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478-523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Bovengenoemde meldingen moeten nog worden beoordeeld. Wet milieubeheer en de wet verontreiniging oppervlaktewateren Kennisgeving ontwerp-besluiten Het dagelijks bestuur van het Zuiveringschap Limburg en het colle ge van burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken, gelet op artikel 7b tweede lid van de Wet Verontreiniging Oppervlaktewateren juncto artikel i 4.3 tweede lid sub b en artikel I3.4 van de Wet milieube heer juncto artikel 3:19 van de Algemene Wet Bestuursrecht, bekend dat zij voornemens zijn positief te beschikken op de aanvragen van: - Van Geel Proporties BV te Boxtel voor een vergunning op grond van de Wet verontreiniging oppervlak tewateren voor het lozen van ver ontreinigd grondwater, afkomstig van de grondsanering ter plaatse van het terrein gelegen aan de Stationsweg 74 te Venray via de gemeentelijke riolering en de rioolwaterzuiveringsinstallatie (rwzi) Venray in het oppervlakte water genaamd Smakterveldlossing ingeschreven onder nummer V99-124; - MBS Milieuadvies en onderzoek BV, Nootweg 45 te Loosdrecht voor een tijdelijke vergunning op grond van artikel 8.17, eerste lid van de Wet milieubeheer voor het oprichten en in werking hebben van een waterzuiveringsinstallatie ten behoeve van een bodemsane ring op het bedrijfsterrein van Van Geel Hermus, gelegen aan de Stationsweg 74 te Venray. Dit onder oplegging van voorschriften in het belang van de bescherming van het milieu. De aanvragen, de ontwerp-besluiten en andere relevante stukken liggen vanaf 16 september 1999 tot en met 14 oktober 1999 ter inzage en wel: - op het kantoor van genoemd Zuiveringschap, Maria Theresialaan 99 te Roermond op werkdagen van 09.00 uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur (afdeling vergunningen en handhaving); - in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur. Op telefonische afspraak (0478- 523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden inge zien. Gedurende bovengenoemde periode kan een ieder schriftelijk gemoti veerde bedenkingen bedenkin gentermijn) indienen bij: - het dagelijks bestuur van het Zuiveringschap Limburg, postbus 314,6040 AH Roermond; het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Venray, postbus 500, 5800 AM Venray. Deze kan hierbij verzoeken zijn per soonlijke gegevens niet bekend te maken. Gedurende de bedenkingentermijn wordt een ieder, na telefonische afspraak: tel.nrs. 0475-394349 (Zuiveringschap Limburg) en/of 0478- 523630 (gemeente Venray) in de gele genheid gesteld tot een gedachtewis seling over de ontwerp-besluiten hetzij tot het mondeling inbrengen van bedenkingen daartegen. Alleen degenen, die bedenkingen heb ben ingebracht op de bovenomschre ven wijze en degenen die aantonen, daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instel len van beroep gerechtigd. Venray, 16 september 1999 Burgemeester en Wethouders van Venray, namens dezen, Hoofd afdeling Bouwen en Milieu C.Th.Van Velzen E SERVICE SSIONELE RKING ORDELIGSTE Zandakker 24 5801 DV Venray Tel. 0478-512772 Fax 0478-512768 In juni 2000 komt er weer een nieuwe uitgave van de gemeentegids van Venray uit. De gids omvat een actueel overzicht van instellingen, organisaties, verenigingen, clubs en belangengroeperingen die in Venray actief zijn. Binnenkort start de acquisitie voor de nieuwe gemeentegids. Namens de uitgeverij City Tourist Promotions uit Waalwijk zullen de heren C. de Leeuw en M. Spreeuwenberg bedrij ven en instellingen benaderen voor het adverteren in de Venrayse gemeentegids. Zij kunnen een brief van de gemeente voorleggen waarin dit bevestigd wordt. Wanneer men geïnteresseerd is in het plaatsen van een advertentie in de gids, kan men ook zelf contact opne men met de uitgever (tel. 0416- 344333). De Aostrumse zangkompeneej is een gezellig maar serieus repeterend mannenkoor. Wij repeteren elke dinsdagavond vanaf 21.00 uur in de zaal van het Allemanscafé in Oostrum. Optredens 22 t/m 24 okt.: weekend België. Inlichtingen en of afmeldingen bij Frank Ritmeyer, tel. 584565. Groot Vocaal Ensemble Dinsdag 21 sept.: Repetitie van 20.00 tot 22.15 uur in de Opmaat, Oostsingel 37, Venray. Agenda Zondag 26 sept.: Optreden i.v.m. 100 jaar Rabobank. Schouwburgplein van 15.30 tot 16.00 uur. Zaterdag 23 okt.: Sponsorconcert in het Raaylandcollege. Afmelden: Margreet Gröniger, tel. 0478-582590 (bij voorkeur tussen 18.00 en 19.00 uur). Oud papier kunt u deponeren in de container bij De la Roy, Gasstraat 6. Heeft u belangstelling voor koor zang en wilt u eens met ons meezin gen! Informatie over het koor geeft u graag Maijo Kuypers-Mater, tel. 0478-513191. Kinderkoor Maandag 20 en 27 sept.: Koorrepetitie van 15.30 tot 16.30 uur. Zondag 10 okt.: Kinder Koor Middag. De kinderkoren die in de kerken in ons dekenaat zingen, (dat zijn momenteel zes koren) zullen op deze kinderkoormiddag naar elkaar luiste ren, samen zingen, samen werken o.l.v. Annie Janssen, een autoriteit op kinderkoorgebied. Dus noteer de datum alvast! Voor informatie: Joke Halmans, tel. 583806. Jeugdkoor Dinsdag 21 en 28 sept.: Koorrepetitie. Zondag 3 okt.: Korenfestival Weert. Woensdag 13 okt.: 19.30 uur KIA Venray. Zondag 7 nov.: Ochtendconcert Zangers. Zondag 19 dec.: Kerst-in schouwburg. Wil je graag meezingen in een jeugdkoor en ben je tussen de 11 en 25 jaar? Kom dan eens mee doen of bel voor informatie José Kusters, tel. 511707. We zingen in de Grote Kerk bij de viering voor jongeren, maar treden ook op bij activiteiten in de regio. Onze repe titie is op dinsdagavond in het zaaltje onder de Grote Kerk. Close Harmony Group Woensdag 22 sept.: Repetitie om 20.15 uur. Zaterdag 18 sept.: Jaarlijkse feest avond. Om 19.30 uur verzamelen bij repetitieruimte, met fiets! Zondag 7 nov.: Concert Zangers schouwburg. Afmelden bij Gerti: tel. 631306. Voor informatie: Nelly Steegh, tel. 586821. De eerstvolgende repetitie is op zon dag 19 sept. van 11.00 tot 13.00 uur bij Zaal Thielen. Let op de wijzigingen in het repeti- tierooster. De cursus stemvorming en koorscho ling wordt gegven op de woensdagen om 19.00 uur, voorafgaande aan de repetities, te beginnen op 29 sept., 6, 20 en 27 okt. en 3 nov. Agenda: 14 okt.: Concert jaarvergadering Rabobank Zevenrode (repetitie van 13 okt. vervalt). 23 okt.: Nederlands Korenfestival te Rotterdam. 28 nov.: Najaarsconcert. Afmeldingen bij Jeanny Jenniskens, tel. 516877. VENRAY <.0478-582579 KANTOOR HENRI DUNANTSTRAAT 37 5807 ES OOSTRUM-VENRAY TELEFOON 0478-582579 FAX 0478-584210 AFVALOVERSLAG METAALWEG 7 VENRAY TELEFOON 0478-585002 Van het begin tot het einde kunnen wij u hulp bieden bij bouw- of verbouwwerkzaamheden: Mobiele kranen en machines voor graafwerkzaamheden Vrachtauto's voor aan- en afvoer materialen Puin en afval containers van 6 m3 tot 35 m3 open en gesloten Magazijn containers voor tijdelijke opslag Stratenmakers voor de nette binnenkomst Tevens kunnen wij diverse materialen leveren zoals zand, grind, rode en grijze split en in eigen compostering gewonnen groen-compost. Repetitie: Donderdag 16 sept.: 19.30 uur: Repetitie Tenor 1 Tenor 2; 20.00 uur: Repetitie voor het gehele koor. Donderdag 23 sept.: 19.30 uur: Repetitie Bariton en Bas; 20.00 uur: Repetitie voor het gehele koor. Donderdag 30 sept.: 19.30 uur: Repetitie Tenor 1 Tenor 2; 20.00 uur: Repetitie voor het gehele koor. Optredens: 23 okt.: Deelname Jubileumconcert "Veengalm" te Neerkant. Afmelden bij Hans Arts (tel. 584023). (Bij voorkeur tussen 18.30 en 19.00 uur) Oud papier: kunt u afleveren bij de VMK-container aan de Molenhofweg. (De weg tegenover de voormalige zui velfabriek) (Staat aangegeven!). Bij voorbaat dank voor uw medewerking! Gemengd Zangkoor Zingt eens in de twee weken op zondag, tijdens de Hoogmis van 10.30 uur in de Paterskerk aan de Leunseweg - Venray (de kerk van Onze Lieve Vrouw Van Zeven Smarten), onder deskundige leiding van onze dirigent/organist dhr. Ernest Cruysberg. Repetities: iedere maandagavond om 20.00 uur in het parochiehuis aan de Leunseweg 5. Zingt u graag en houdt u van kerk muziek, kom dan eens naar ons luiste ren. U bent van harte welkom op onze repetitieavonden. Zondag 26 september zingen we weer in de H. Mis van 10.30 uur; leden gelieve aanwezig te zijn om 10.15 uur. Voor meer informatie/aanmelding/afmelding kunt u bellen: mw. T. Douwes, tel. 584494 of mw. T. v.d. Heuvel, tel. 583884. Op maandag 20 sept. zal de heer C. Niehaus (ambassadeur van Zuid- Afrika) spreken over Zuid-Afrika. De nieuwe ontwikkelingen, de banden tussen Zuid-Afrika en Nederland en ook wat wij in de toekomst van elkaar kunnen leren, zullen aan de orde komen. Alle geïnteresseerden zijn welkom op maandag 20 sept. om 20.15 uur in de bezoekerszaal van Beukenrode. Maandag 20 september maken wij onze eerste najaarswandeling. Het vertrek is om 13.30 uur vanaf het Kennedyplein. Het doel van deze wandeling is Meterik. Voor de opfriscursus Engels en de vervolgcursus Engels zijn nog plaat sen vrij. De start van deze cursussen is respectievelijk 21 en 20 september. De cursus "bewegen op maat" begint op 4 oktober van 17.00 tot 18.00 uur. Er zijn nog enkele plaatsen vrij. Degenen die zich nog zouden willen opgeven worden verzocht dit zo spoedig mogelijk te doen bij mw. Ciel Marlet, tel. 581610. Zondag 19 sept.: Opluistering H. Mis Vincent van Gogh Instituut, locatie Noordsingel. Maandag 20 sept.: Repetitie van 19.30 tot 21.00 uur. Zaterdag 25 sept.: Opluistering H. Mis Vredeskerk, aanvang 19.15 uur. Woensdag 13 okt.: Koreninstructieavond Vredeskerk, 19.30 uur. S.v.p. een kwartier voor iedere uitvoe ring aanwezig. Bij verhindering s.v.p. tijdig afmelden. Ons koor Chrisko bestaat uit een kleine enthousiaste groep jonge dames. We zingen in zowel Vredes- als Paterskerk en af en toe bij instel lingen. We hebben een afwisselend repertoire en een gezellige koffiepau ze. Wie heeft er zin en tijd om op de maandagavond van 19.30 tot 21.00 uur met ons mee te repeteren? We oefenen in het parochiezaaltje aan de Whistlerstraat la. Voor meer informa tie: Marly Driessen, tel. 0478-588176 of Norma Ansinger, tel. 0478-585234. Vrijdag 17 sept.: Om 19.00 uur repeti tie sopranen en alten; om 19.45 uur inzingen tenoren en bassen; 20.00 uur repetitie voor het hele koor. Zaterdag 18 sept.: Tussen 10.00 tot 12.00 uur inleveren oud papier bij de papiercontainer bij Eurodump aan de Nieuwhuisweg. Om 18.00 uur Jeugdmis Paterskerk door Promo koor. Dinsdag 19 sept.: Om 19.00 uur repe titie sopranen en alten. Majorette-opleiding Repetitie op woensdag: majoretten- groep team A en team B van 18.00 tot 19.20 uur. Zondags samen met het korps repetitie voor de taptoe-show. Tamboerkorps Repetitie op woensdag van 19.30 tot 21.00 uur en zondags samen met het muziekkorps. Opleidingsorkest Repetitie op woensdag van 18.45 tot 19.30 uur. Verdere ondersteuningsles- sen volgens rooster. Muziekkorps Op woensdag van 19.30 tot 21.30 uur en zondags van 10.30 tot 12.00 uur. @kopje:Optredens: Zondag 26 sept.: Deelname aan USA- day in het centrum van Venray. Zaterdag 2 okt.: Federatief Gemeentelijk Muziek Toernooi. Zondag 3 okt.: Zondagochtend koffie concert in Boekend. Overige korpsactiviteiten: Helpen met kienen: maandag 20 sept.: W. v. Lieshout/R. v.d. Voort; woens dag 22 sept.: fam. V.d. Putten; maan dag 27 sept.: A. de Klerk/I. Thielen; woensdag 29 sept.: fam. Mijnster. Afmeldingen: Bij verhindering dienen alle leden van het jeugd- en muziekkorps zich af te melden bij de korpsleiding, bij voorkeur mondeling, tel. 511647. of uiterlijk tot een half uur voor aanvang van de repetitie in De Opmaat, tel. 513593. Majoretten melden zich mon deling af bij de betreffende begelei ding of telefonisch bij Gerda, tel. 550797. Taxaties Advies Bedrijfspanden te koop (huur is bespreekbaar) Venray - Smakterheide Vrijliggend bedrijspand met aan de voorzijde een aangebouwd kantoor (120 m'). Opp. bedrijfshal 1955 nT. perceel opp. 4108m;. hoogte 4,50 meter. Venray - Keizersveld Een in aanbouw zijnd bedrijfspand, met kantoorruimte (215 m'), magazijn (340 m!) en werkplaats. Perceel opp. 2200 m2, hoogte 6 meter, met de bouw kan nog rekening worden gehouden met de wensen van de koper. Bergen - De Flammert Bedrijfspand met overdekte los/laadplaats en inpandige kanto ren/kantine (45 m'perceel opp 1662 m!, hal 1085 m', hoogte 6,80 m VENLO VENRAY www.dirkx-vansoest.nl

Peel en Maas | 1999 | | pagina 19