Sfedt ito l/ettmcf Merselo wil teleurstellend seizoen snel vergeten Castenray is de torenhoge favoriet" 't Trepke maakt debuut in eerste klasse HVC/ComputerWork beleeft vuurdoop in eerste divisie Backus en Nooyen aan het woord Leunen en Yenray bekeren verder DC De Piëlhaas Bridgeclub Harten Drie Bridgeclub Venray Zaalvoetbal programma Triathlon Vereniging Regio Venray Lake Valley/'t Podium startklaar voor nieuw seizoen '9« -tpEEL EN MAAS donderdag 2 september 1999 - Pagina 11 De heren amateurs zijn inmiddels na het speten van vele nietszeggende oefenpotjes en spannnende bekerwedstrijden ji de voorbereiding helemaal klaar voor de start van de nieuwe voetbalcompetitie. Eersteklasser Venray speelt komen- II de zondag de eerste competitiewedstrijd thuis tegen SVN, Ysselsteyn voetbalt in de vierde klasse H thuis de derby tegen 'Leunen, Oostrum begint de competitie in de vijfde klasse D met een uitwedstrijd tegen EWC' (Well) en in de zesde klas- se D voetbalt Merselo uit tegen TOP (Tienray) en speelt Casten ray thuis tegen Holthees. Vorige week kwamen Stephan Sijbers, trainer SV Ysselsteyn, en Mart Verlijsdonk, trainer SV Leunen, in Weekblad Peel en Maas reeds uitgebreid aan het woord. Vandaag blikken Leo Backus, trainer Merselo, en Castenray-trainer Joep Nooyen vooruit op de ongetwij feld spannende strijd in de zesde klasse D. Trainer Leo Backus mikt op nacompetitie Coach Leon Verhorevoort kiest voor routine i sten Noc (Door Henk Willemssen) Een jaar geleden behoorde Merselo g tot de titelkandidaten in de zesde sse D. Maar na een teleurstellend grlopen seizoen eindigde de lierselose ploeg slechts op de zevende laats. Het team van trainer Leo Backus ver- :ft nu aan de vooravond van de com- litiestart in de luwte. De uit Hegelsom ifkomstige oefenmeester wil ook geen ruk op zijn elftal leggen. Het woord kampioenschap neemt Backus, in tegen stelling tot zijn Castenrayse-collega jooyen, niet in de mond. "Mijn doel is om zeker hoger te eindigen dan afgelo penjaar. Tevens hoop ik een periode in Ie wacht te slepen. Alhoewel de kans daarop kleiner geworden is omdat er ^slechts twee periodetitels te vergeven :ijn", zegt Leo Backus. Twee seizoenen geleden nam Merselo „aan de nacompetitie deel. Maar de loeg miste toen tegen Bieslo net de imotie naar de vijfde klasse. Ondanks 't matige presteren was de Merselose loeg afgelopen jaar nog heel dicht bij derde periodetitel. Maar de eindsprint het team van coach Leo Backus was [net niet toereikend voor een prijs. "We jmoeten nu een betere start maken. ^Alhoewel de ontmoeting van komende zondag tegen TOP geen makkelijke ope- fc ningswedstrijd is. TOP en Swolgense M Boys reken ik tot de titelfavorieten". erf \trwacht Backus. BLESSURES De toch al smalle Merselose selectie werd afgelopen seizoen geteisterd door vele blessures. Waarmee de tegenvallen de prestaties grotendeels verklaard zijn. s Ook liep Merselo behoorlijk veel rode P' kaarten op. In het duel legen kampioen Eiker Boys werden zelfs drie Merselose spelers van het veld gestuurd. Backus: Inde zesde klasse kom je veel ploegen [tegen die het van de inzet moeten heb- ,ben. Wij zijn toch een meer voetballend [team." Komend seizoen hoopt Leo Backus int gevrijwaard te blijven van al te veel schorsingen en blessures. Door het ver trek van Lambert Baten en John van Duuren, die beiden stopten, is de basis nog smaller geworden. "Alhoewel ik goede hoop heb dal Lambert Baten zich nog bedenkt. Ik heb al met hem gespro ken. Ik kan hem in de verdediging nog heel goed gebruiken", vindt Backus. De terugkeer van aanvaller John van Duuren lijkt uitgesloten. De spits, die afgelopen seizoen met acht treffers samen met Robert van Kempen clubtop scorer werd, is heel blessuregevoelig. TALENTVOL Vanuit de jeugd kwamen Bas Litjens en Mathieu Derks over maar het is nog de vraag of ze al rijp zijn voor het eerste elftal. Eerste doelman Roel Creemers krijgt concurrentie van de pas 18-jarige Stefan Willems. "Roel is een van de betere keepers op dit niveau. Maar Stefan Willems is eveneens heel talent vol. Ik heb nu een alternatief en daar door moet Roel alert en scherp blijven om zijn plaats onder de lat te houden", zegt de Merselo-trainer. Leo Backus meent dat de zesde klasse D door de promotie van Eiker Boys en Oostrum en de overplaatsing van Nunhem aan kwaliteit heeft ingeboet. "Maar het is en blijft een vreemde klas se. De ene week win je van de koploper en de week daarop verlies je van Geysteren." De Hegelsommer weet nog niet precies hoe zijn team er nu voor staat. "We hebben in twee bekerduels van de vierdeklassers Leunen en Sparta verloren. Maar daaraan is onze vorm moeilijk af te meten. Maar we hebben de kwaliteit om in de top mee te doen. In ieder geval moeten we hoger eindigen dan die zevende plaats waarop we afge lopen jaar gefinisht zijn." Trainer Loek Nooyen wil afscheid nemen met titel pk (Door Henk Willemssen) Loek Nooyen staat aan het begin van zijn vierde en laatste seizoen bij Castenray. De trainer uit Reuver neemt geen blad voor de mond. Hij i Hilmet niets minder dan het kam- iTi pioenschap afscheid nemen van de '"Castenrayse voetbalclub. 'Met dit spelersmateriaal moeten we voor de titel gaan. Als ik zou zeggen 'we eindigen in de middenmoot' dan houd ik mezelf voor de gek. Castenray is de torenhoge favoriet in de zesde op klasse D", zegt trainer Nooyen beslist. In zijn eerste seizoen wist de leuverse trainer Castenray van de li zesde naar de vijfde klasse te loodsen, n i [Afgelopen seizoen moest het Castenrayse team weer een stap terug doen. Loek Nooyen wijt de degradatie aan ui ie waslijst van blessures. "Vanaf ar( december hebben we continu met zes nvallers moeten spelen. Zo'n kleine club als Castenray kan dat niet opvan- )nii gen. We wisten dat we niet de kwaliteit ;se hadden om bovenin mee de doen in de ïjfde klasse. Maar als iedereen fit was ebleven hadden we ons zeker kunnen nti ^^ven", meent Loek Nooyen. Vooral de langdurige blessures van ^lbert Osch, Sander Dinghs en Ivan Maes braken Castenray uiteinde- ifJ 'jk op. Van dit trio is de gevaarlijke pils Ivan Maes nu weer blessurevrij. jij werd afgelopen seizoen toch nog iastenrays topscorer met zeven treffers. Een jaar daarvoor kwam Ivan hes zelfs tol het dubbele aantal. JONGE TALENTEN Door de komst van de jonge talenten iarm Buddiger (18) en Tom Strijbos 17) beschikt trainer Nooyen nu over *n ruimere selectie. Daarnaast keerde hné Marcellis terug na een jaar afwe- igheid en is Xavier Weijs vanaf lovember weer beschikbaar wanneer 'ij terugkomt uit Bosnië. Over de trai- flingsopkomst is de Reuvernaar aller- Whiskydarten Zaterdag 4 sept. wordt in café De ft^aas weer ^et whiskydarten gehou- den. Iedereen die hier aan wil deelne- nen kan zich tot uiterlijk 20.15 uur laten Schrijven. Dit kan men ook via ons nr 582187. De aanvang van het dar- is om uiterlijk 20.30 uur. iji Uitslag levennnddelendarten zondae 29 fa ug. C" ^""aarsronde: I. NicoThissen; 2. Piet jo hofleer; 3. Peter Thissen; 4. Peter v.d. rir-' °er§: 5. Bart Thissen: 6. Jos Heesen. m «rliezersronde: I. Erik v.d. Bosch; 2. y eo Giesberts; 3. Sander v.d. Vorle; 4. Hiub v. Eyk; 5. Anny Xhofleer; 6. t'carda Beerens. minst tevreden. "Dat is zonder meer teleurstellend. Vooral op dinsdag is de opkomst heel laag. Door werk en studie laten dan veel spelers verstek gaan. Op vrijdag wordt de training gelukkig beter bezocht." Toch besloot Loek Nooyen er nog een jaartje aan vast te knopen. Hoewel hij eigenlijk van plan was de Castenryse club na drie seizoenen te verlaten. "Het bestuur vroeg mij of ik toch nog een jaar wilde blijven. Zij zagen nog vooruitgang in de prestaties. Ik heb het toen van de spelersgroep laten afhangen. Die wilde unaniem dat ik bleef. Daarom heb ik mijn contract verlengd. Maar dit seizoen wordt definitief mijn allerlaatste jaar bij Castenray." FAVORIET Bij de terugkeer in de zesde klasse moet Loek Nooyen het voortaan stellen zonder libero John Versteegen. De 34- De eerste kaarten zijn weer gelegd. De eerste prijzen zijn weer behaald. Afgelopen maandag is het bridgesei- zoen voor Harten 3 weer begonnen. De uitslag: Geel: I mw. Valxk-hr. Simons; 2. ds Van Harcn-Hilhorst; 3. mw. T. v.d. Beele-hr. Schoonbeek. Rood; 1. ds. Peelers-Keijsers en hr. Vervuurt-de Mooy; 2. ds. Fies-Arts; 3. ep. Janssen. Denk aan het opgeven voor het club viertallen. Opgave bij Harrie Arts. Nieuwe leden zijn van harte welkom. Opgave bij het secretariaat: Anneke Schoonbeek, tel. 550375 of de voorzit ter: Wim Manders, tel. 585308. jarige routinier zette een punt achter zijn actieve carrière. Jos Heidens wordt nu de organisator van de defensie. Op het toernooi om de Venray Cup liet Castenray een verrassend goede indruk achter. De wit-blauwe formatie bereik te zelfs de finale waarin het ongelukkig met 0-1 van vierdeklasser Ysselsteyn verloor. "Ik zit nu gelukkig wat ruimer in de spelers. En hopelijk blijven we dit seizoen bespaard van veel blessureleed. Castenray heeft inderdaad een goed team voor dit niveau." De Reuverse trainer denkt dat Griendtsveen. dat eveneens uit de vijfde klasse degradeer de, een van de grootste titelconcurren- ten wordt. Nooyen: "Ik heb vernomen dal Griendtsveen zich heeft versterkt. Dus met die ploeg moeten we rekening houden. Maar de grootste titelfavoriet dat is voor mij Castenray!" Na de zes speelrondes was in de gele groep een eerste plaats voor de nieuwe combinatie ds. Jeurissen-Peetjens. Ook de tweede plek was voor een nieuwe combinatie mw. Sehoonbeek-hr. Arts; 3. ep. Meyer. Rood: Ids. Verbovc-de Weert: 2. ep. Boekholt; 3. hr. De Mooy-Vervuurt. In de groene lijn was de hoogste score van de avond voor hr. Janssen-van Pelt (68.75%); 2. ds. V.d. Broek-Burg; 3. ds. Koolen-v. Well. Als we de totale uitslag bekijken dan belooft het weer een interessant jaar te worden. Vanavond is de tweede vrije avond van het jaar en volgende week starten we al om 19.00 uur vanwege de jaarver gadering en de Bloemcndrive. Denkt u dus aan hel, indien nodig, tijdig afmel den. Vijfdeklasser Oostrum verweerde zich afgelopen zaterdag in poule 6 uitstekend. De vijfdeklasser onder leiding van de nieuwe trainer Marcel Lenssen uit Geysteren verl oor pas in het laatste kwartier met 1-3 van eersteklasser Venray. Toen Oostrum-speler Roel Kessels een kwartier voor tijd van arbiter Gorissen de rode kaart ontving, kon Venray pas orde op zaken stellen. Niels de Klerk (2) en Marco Berden scoorden voor Venray. Marcel Holtackers, aanvoerder van Oostrum, scoorde diep in de tweede helft de schitterende gelijkmaker. Niels de Klerk had Venray een kwartier voor tijd op voorsprong gezet. Met drie zeges gaat de rood witte brigade van trainer Hans Vergeer door naar de tweede ronde. Ysselsteyn won met 2-1 van Wittenhorst en eindigde door deze verrassende zege achter Venray op de tweede plaats. Leunen won in poule 7 met duidelijke cijfers van Sparta: 4-1. Het team van trainer Mart Verlijsdonk plaatste zich door deze overwinning voor de volgende bekerronde. Voor Leunen, dat op alle fronten beter bleek dan de Sevenumse opponent, scoorden Rob Thijssen, Rudi Koenen, Thijs Halferkamps en Ronald Weijs. In poule 8 verloor DIS, zoals ver wacht, van derdeklasser Blerick: 1-4. Voor de Oirlose zesdeklasser scoorde Joosten de enige goal. Maandag 6 september Sporthal de Wetteling 20.30 Computer Work-BZCA-'an Uden 21.30 ComputerWork 2-SZV 22.30 ComputerWork 4- Venrode Sporthal De Weert 20.30 ZVCBJ-ZVV Venray 21.30 t Trepke 2-ZVV Leunen 2 22.30 Lake Valley 2-Wittenhorst 3 Dinsdag 7 september Sporthal De Weert l 22.30 Lake VaUey-ZVV Noir y Ewalts derde in Weert Afgelopen zaterdag vond Weert een kwart triathlon plaats. Hierbij moest onder mooie weersomstandigheden 1000m gezwommen worden, gevolgd door 40km fietsen en I Okm lopen. Dave Ewalts zette aan het einde van zijn seizoen een geweldige topprestatie neer door als derde over de finish te komen in 1.56.31! Frank Timmermans zat daar niet ver achter en behaalde met 1.58.14 een vierde stek. Marcel Marlens kon niet volgen en behaalde met 2.04.06 een elfde plaats. Tjeerd Hiddema maakte na vier jaar afwezigheid een succesvolle rentree in de triathlon, door als derde veteraan de finish te passeren in.2.15.23. Martien Dupont zat hier niet ver achter en kwam na 2.15.49 over de streep. Triathlon Rosmalen Een dag later vond in Rosmalen een bondswedstrijd plaats over lOOOm zwemmen, 40km fietsen en 1 Okm lopen, onder vergelijkbare weersomstandighe den. Ludy Verstappen nam deel en kwam binnen in een mooie tijd van 2.02.29. Jos Hebben had 2.17.00 nodig om de eindstreep te bereiken. EK Long Distance Triathlon Almere Vrijdagavond vertrekt een TVRV- delegatie naar Almere voor de "voorbe reidingen" op de hele triathlon. Zaterdag gaan we Peter Scheres en Marcel Meulendijks aanmoedigen op de hele en Mariska v/d Horst op de sprint! Vertrektijd onderling afspreken. Clubkampioenschappen Op 12 september vinden bij de Kasteelse Bossen in Horst de jaarlijkse clubkampioenschappen plaats. De start is om 10.00; opgave van de te verwachte tijden voor 9.45. Op donderdag 9 sep tember om 19.30 vindt een parcoursver- kenning plaats. Trio Triathlon Oss Op 19 september doen we als vereni ging mee aan de/Trio Triathlon in Oss. Hierbij moet ÈÈn persoon 1000m zwemmen, ÈÈn 40km fietsen en ÈÈn lOkm lopen. Aansluitend zal een barbe cue plaatsvinden in de tuin van de voor-, zitter, dus bij Leo Crompvoets in Maashees, waarbij tevens de clubkam pioen bekend wordt gemaakt. Dit is de LAATSTE kans op je op te geven bij Frank Timmermans; anders geen Oss en geen feestavond! Programma Donderdag: 19.30-20.30 uur zwemmen Kasteelse Bossen Zaterdag: 15.00-16.00 uur mountainbi- ken; 16.00-17.45 uur lopen in Schadijker bossen Zondag: 09.00-11.30 uur fietsen vanaf De Sprank Dinsdag: 19.00-20.15 uur zwemmen in De Sprank Woensdag: 19.00-20.45 uur baantrai- ning in Venray. K-mail adres Peel&Maas peelenm@tref.nl Coach Henk Baartman rekent op plaats in top vijf .7 (Door Henk Willemssen) Morgenavond (vrijdag) speelt de nieuwe vereniging HVC/Computer Work zijn eerste officiële wedstrijd. In Zevenaar treedt de Venrayse fusie club aan voor een bekerduel met Bright Side. Komende maandag beleeft HVC/ ComputerWork zijn vuurdoop in de lan delijk eerste divisie. In sporthal De Wetteling ontvangt HVC/Computer Work in de nieuwe clubkleuren wit blauw tijdens de competitie-ouverture BZC/Van Uden. Na een korte en rom melige voorbereidingsperiode hoopt Leon Verhorevoort dat zijn team klaar is voor het grote werk. De Helmondse coach begint bij de fusiepartners 't Huukske en ComputerWork aan een nieuw avontuur. Na vier seizoenen 't Huukse zou Verhorevoort zijn overge stapt naar ComputerWork dat enkele maanden geleden de titel greep in de hoofdklasse en promoveerde naar de eerste divisie. Door de fusie wordt Leon Verhorevoort trainer/coach van Venrays grootste en hoogst spelende zaalvoetbal club. De verwachtingen zijn hoogge spannen. Met 't Huukske deed coach Verhorevoort al twee seizoenen ervaring op landelijk niveau op. Door de samen voeging van de twee beste Venrayse zaal voetbalclubs kan de Helmonder kie zen uit een brede en sterke spelersgroep. WINNAARS Leon Verhorevoort heeft voor een selectie van tien spelers gekozen. "Daarvan valt er straks nog eentje af. Als Stefan van Sinderen zijn schorsing van drie duels erop heeft zitten", ver klaart hij. Doelman wordt Jurgen Nellissen. Frank Beerkens, Rob van Eist, Jos van Gerven en Stefan van Sinderen vormen de achterste linie. De vijf aanvallers zijn: Jan van Esch, Fred Jeuken, Mare Linskens, Robert Pawiroredjo en Stephan Sijbers. Twee dingen vallen direct op: Leon Verhorevoort heeft voor de routine gekozen en de tien spelers komen broederlijk verdeeld uit beide kampen. Vijf van 't Huukske en vijf van ComputerWork. "Kwalitatief ben ik tevreden. Het zijn alle tien echte win naars. Die spelers hebben vaak een eigenzinnig gedrag. Het is voor mij een uitdaging om er een mooie en goede groep van te maken", zegt Leon Verhorevoort die in het verleden bewe zen heeft een team te kunnen smeden. In vergelijking tot afgelopen seizoen zijn drie spelers niet meer beschikbaar. Rob Keulen, doelman van ComputerWork. en Ruud Brands, top scorer van 't Huukske, zijn beiden gestopt. Verhorevoort: "Ruud Brands is weer gaan studeren. Daaraan wil hij nu samen met het veldvoetbal voorrang geven. Maar wie weet vindt hij in de loop van hel seizoen toch weer de tijd om te gaan zaalvoetballen." Daarnaast is Carlo Vorstenbosch, die op het eind enkele weken voor ComputerWork speelde, niet meer beschikbaar vanwege veldvoetbal bij Schijndel. Mark Swinkels is vanwege een rugblessure nog steeds niet inzetbaar. VOORKEUR Opvallend is de terugkeer van Fred Jeuken. De voormalige topschutter is na twee jaar vol blessureleed weer terug op het hoogste niveau. "Fred heeft bij mij veel krediet", zegt Verhorevoort. "Hij is weer helemaal fit en ik twijfel niet aan hem. Fred kan niet alleen scoren maar is ook taktisch erg sterk." De Helmondse coach geeft Robert Pawiroredjo, die bij ComputerWork een kwakkeljaar achter de rug heeft, de voorkeur boven het aanstormende talent Frank van Daal. "Robert is technisch sterker en heeft meer ervaring. Frank is nog heel jong en kan beter nog een jaar rijpen in de hoofdklasse", oordeelt Leon Verhorevoort. De trainer/coach verklapt dat hij één speler nog dolgraag aan zijn selectie had toegevoegd. Dat is Gert-Jan Wismans van 't Trepke met wie Verhorevoort enkele jaren werkte bij 't Huukske. "Gert-Jan is een van de beste zaalvoet ballers in Venray. Toen ik definitief als Coach Leon Verhorevoort heeft geko zen voor routine coach was aangesteld, heb ik hem direct gebeld. Maar hij had toen zijn ja-woord al aan 't Trepke gegeven", meldt Leon Verhorevoort. PROGNOSE De fusieclub zoekt nu nog naar spe lers voor het tweede team dat in de hoofdklasse A een zware indeling met louter standaardteams treft. Coach van het tweede team wordt Karei van Laake uit Overloon. "Dit team moet nog in de breedte worden aangevuld. We zoeken vooral jonge spelers die door kunnen groeien", zegt Verhorevoort. Na een jaar afwezigheid gaat de Helmondse coach opnieuw in de eerste divisie aan de slag. Met een team dat aanzienlijk sterker is dan de ploeg waar mee hij twee jaar geleden bij 't Huukske degradeerde. "Toch wil ik voorzichtig zijn in een prognose. Het doel is hand haven en de middenmoot moet haalbaar zijn. Vergeel niet dat dit het eerste jaar van de fusieclub is. Het wordt een belangrijk seizoen waarin de vereniging organisatorisch zijn weg moet vinden. ComputerWork moet eerst een stabiele club worden." Het afgelopen jaar was het succes volste seizoen ooit voor zaalvoetbal vereniging 't Trepke. Het eerste team greep met grote overmacht de titel in de tweede klasse A. Bij het debuut in de eerste klasse is coach Henk Baartman optimistisch gestemd. "Het doel is om bij de bovenste vijf te eindigen", zegt hij. Alhoewel de ervaren zaalvoetbalcoach toch op meer hoopt. "In vergelijking met afgelopen seizoen zijn we sterker geworden. De groep is intact gebleven en de jeugd spelers hebben meer ervaring opge daan", vindt Henk Baartman. f Trepke wist zich te versterken met de komst van Mohammed El-Ghoul van ZVV Venray en doelman Souleymane Aoussar van Boca Juniors. Keeper Aoussar moet de stand-in worden voor Luc Wientjens die onlangs een eigen zaak begon en daardoor vaker een duel zal moeten missen. De tegenvaller voor 't Trepke is dat de overgang van Stefan van Sinderen van ComputerWork is afgeketst. Al in het voorjaar kondigde Van Sinderen, een van Venrays beste zaalvoetballers, zijn komst naar 't Trepke aan waar hij weer herenigd zou worden met zijn vroegere coach Baartman. De overschrijving was rond maar uiteindelijk koos Van Sinderen toch weer voor ComputerWork. Henk Baartman zit deze affaire behoorlijk dwars. Toch wil de 't Trepke-coach er niet veel woorden meer aan vuil maken. "Natuurlijk had ik Stefan van Sinderen er heel graag bij gehad. Alles was al rond. Maar hij heeft zijn over schrijving weer ingetrokken. Een vreemde zaak", vindt Baartman. PRESTATIEF Henk Baartman ziel in FCD/Alfass, 't Haöfke, Hercules en ZVSV vier ploegen die hoge ogen kunnen gooien. Door de promotie naar de eerste klasse speelt 't Trepke dit seizoen geen enkele Venrayse derby meer. Het eerste en tweede team van de fusieclub HVC/ComputerWork spelen respectie velijk twee en een klasse hoger. "Het doet me niks dat we geen derby's meer spelen. Dat is de consequentie van liet op een hoger niveau spelen", zegt Baartman. 't Trepke timmert prestatie! flink aan de weg. Het is de enige Venrayse zaal- voetbalcub die zelfs twee keer per week traint. Op woendag- en vrijdag avond oefent Henk Baartman met zijn spelers in de sporthal van Maashees. "De trainingsopkomst is goed. Iedere avond zijn er tien lot twaalf spelers op de training." JEUGDTEAM Ook is 't Trepke erg actief met een eigen jeugdteam dal enkele echte zaal voetbaltalenten herbergt. Afgelopen seizoen braken Hicham Hlimi en Dennis Snijder al door in de hoofd macht. Daarnaast verwacht coach Baartman veel Nick van Hoek en Roel Mocking. De toekomst ziet er dus rooskleurig uit voor 't Trepke. 't Trepke is in het Venrayse zaalvoet bal nu de grootste concurrent van HVC/ComputerWork geworden. Henk Baartman wil daar echter niets van weten: "We zijn helemaal geen concur rent, We gaan puur van onze eigen kracht uit", zegt hij, Baartman is ook geen voorstander van fuseren. "Kijk maar naar Zuid-Limburg. Daar zijn zoveel clubs gefuseerd en waar zijn ze gebleven? De meeste fusies hielden niet lang stand. Iedere zaalvoetbalver eniging in Venray, hoe klein ook, heeft bestaansrecht", stelt Henk Baartman. Selectie van 't Trepke: Luc Wientjens en Souleymane Aoussar (keepers); Patrick van Duijnhoven, Mohammed EI-Ghoul, Danny Fasen. Hicham Hlimi, Edwin Sengers, Dennis Snijder. Ton Swinkels. Gordon Vellhuyzen en Gert- Jan Wismans. Zaalvoetbal Promovendus Lake ValleyA Podium in de derde klasse, is startklaar voor het nieu we seizoen. Nadat drie spelers een nieuwe club kregen of lijdelijk stopten raakten er ook nog drie spelers langdurig geblesseerd, zodat enige aanvulling gewenst was. Dit seizoen zijn er maar liefst zes nieuwe spelers bijgekomen die ingepast moesten wor den in zowel het eerste als het tweede team. Na een geslaagde oefensessie is men gereed voor de competitie. Ook met de nieuwe sub-sponsors is men zeer tevreden waaronder "Verkeersschool De Bruijn' (op de foto slaat dhr. De Bruijn uiterst links) die Luke Valley/'t Podium voorzag van nieuwe sporttassen.

Peel en Maas | 1999 | | pagina 11