Internationaal Spitfire Weekend 1999 Arbeids ongeschikten Platform Limburg Oud papier Geslaagd PEEL EN MAAS donderdag 26 augustus 1999 - Pagina 19 Vergunningaanvragen Een groot aantal bedrijven en inrichtingen is verplicht om krachtens de Wet milieubeheer een milieuver gunning aan te vragen. In de milieuver gunning worden milieuvoorschriften opgenomen in het belang van de bescherming van het milieu. De procedure kent 2 fasen: 1. de fase van het opstellen van het ontwerp van het besluit; 2. de fase van het opstellen van het besluit. Bij iedere fase wordt de beslissing op een aanvraag ingevolge de Wet milieu beheer en de Algemene Wet Bestuursrecht bekendgemaakt (hoofdstuk 13 Wet milieubeheer en afdeling 3.5 van de Algemene Wet Bestuursrecht). Het ontwerp van het besluit. Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voornemens zijn een vergun ning krachtens de Wet milieubeheer te verlenen aan: I. Cox Metaal B.V., Smakterweg 27 te Venray voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver gunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een bedrijf voor de productie van metalen halffabrikaten, gelegen aan de Smakterweg 27 te Venray. Dit onder oplegging van voorschriften in het belang van de bescherming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 26 augustus 1999 tot en met 23 september 1999 in het gemeente huis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478-523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Gedurende bovengenoemde periode kan een ieder schriftelijk gemotiveer de bedenkingen indienen bij het colle ge van burgemeester en wethouders bedenkingentermijn). Deze kan - hierbij verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een ieder wordt, na telefonische afspraak, gedurende de bedenkingentermijn in de gelegenheid gesteld met betrek king tot het ontwerp van het besluit van gedachten te wisselen hetzij tot het mondeling inbrengen van beden- tongen daartegen. Alleen degenen die bedenkingen heb ben ingebracht op de bovenomschre ven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instel len van beroep gerechtigd. Besluiten Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij vergunningen krachtens de Wet milieubeheer hebben verleend aan: 1. W. van Dijck, Ringweg 10 te Ysselsteyn voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver gunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een vlees- en fokvarkenshouderij, gele gen aan de Ringweg 10 te Ysselsteyn; 2. Maatschap Maas-Jenniskens, Molenhoek 12 te Oirlo voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieu beheer voor een varkenshouderij, gelegen aan de Molenhoek 12 te Oirlo; 3. R.J.M. Janssen, Peelweg 19 te Ysselsteyn voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver gunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een zeugen- en vleesvarkenshouderij, gelegen aan de Peelweg 19; 4. Maatschap Cornelissen, Twistweg 7 te Vredepeel voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een varkenshouderij annex akker bouwbedrijf, gelegen aan de Twistweg 7 te Vredepeel; 5. Maatschap Direks, Teeuwenhof- weg 3 te Leunen voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een varkensfokkerij, gelegen aan de Teeuwenhofweg 3 te Leunen; 6. H. Jilesen, Overbroekseweg 8 te Leunen voor een nieuwe, de gehe le inrichting omvattende vergun ning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een varkenshouderij, gelegen aan de Overbroekseweg 8 te Leunen; 7. J.G.M.E. Peters, Timmermannsweg 51 te Ysselsteyn voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een vleesvarkens- en vleeskal- koenhouderij annex bloembollen en akkerbouwbedrijf, gelegen aan de Timmermannsweg 51 te Ysselsteyn; 8. VREBA Melkvee B.V., Vredeweg 6 te Vredepeel voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver gunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een melkrundveehouderij, gelegen aan de Vredeweg 6, 7 en 9 te Vredepeel; 9. A.G.M. Loonen.Volen 5 te Heide voor een nieuwe, de gehele inrich ting omvattende vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een melkvee houderij, gelegen aan Volen 5 te Heide; 10. Maatschap Franken, Kempkens- berg 30 te Ysselsteyn voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieu beheer voor een pluimveehoude rij, gelegen aan de Eijkenhofweg 8 te Veulen; I I. Maatschap Bosgoed, Lorbaan 2a te Veulen voor een nieuwe, de gehe le inrichting omvattende vergun ning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een pluimveehouderij met leghenou- derdieren, gelegen aan de Lorbaan 2a te Veulen; 12. A.J.M. Geurts, Oude Heerweg 45 te Blitterswijck voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een varkenshouderij annex land- bouwproductiebedrijf, gelegen aan de Molenhoek 16 te Oirlo; 13. H.J.M.Verheijen, van Broekhuizen- straat 40 te Oostrum voor een oprichtingsvergunning op grond van artikel 8.1 lid I onder a en c van de Wet milieubeheer voor een vleesvarkerishouderij, gelegen aan De Zomp ongenummerd te Oostrum; 14. Jakobs C.V., Lollebeekweg 9 te Castenray voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver gunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een varkensfokkerij, gelegen aan de Lollebeekweg 9 te Castenray; 15. Maatschap Claessens-Jenniskens, Ysselsteynseweg 70 te Ysselsteyn voor een nieuwe.de gehele inrich ting omvattende vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een een legkip- penbedrijf, gelegen aan de Ysselsteynseweg 70 te Ysselsteyn; 16. Maatschap Jenniskens, Enge Steeg I te Leunen voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver gunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een fokvarkens- en vleesvarkenshou derij, gelegen aan de Enge Steeg I te Leunen; 17. E. Jenniskens, Deurneseweg 87 te Heide voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een var kens- en schapenhouderij, gelegen aan de Deurneseweg 87 te Heide; 18. Maatschap W.A.L.M. Loonen en J.M.J.J. Loonen-Michels, De Boterpot 7 te Merselo voor een uitbreidings-/wijzigingsvergunning op grond van artikel 8.1 lid I onder b van de Wet milieubeheer voor een melkrundveehouderij, gelegen aan De Boterpot 7 te Merselo; 19. Maatschap Weijs, Steegse Peelweg 51 te Leunen voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver gunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een vleesvarkenshouderij en land- bouwproductiebedrijf, gelegen aan de Houbenweg 7 te Veulen; 20. J. Christiaens, Tunnelweg 7 te Castenray voor een oprichtings vergunning op grond van artikel 8.1 lid I onder a en c van de Wet milieubeheer voor het fokken van paarden, gelegen aan de Tunnelweg 7 te Castenray; 21Maatschap Rutten-Weijs, Vennen- weg I te Oostrum voor een oprichtingsvergunning op grond van artikel 8.I lid I onder a en c van de Wet milieubeheer voor een varkensfokkerij, vleesvarkenshou derij en landbouwproductiebe- drijf, gelegen aan De Zomp onge nummerd te Oostrum; De vergunningen worden onder oplegging van voorschriften en/of beperkingen in het belang van de bescherming van het milieu verleend. Het besluit en alle overige op de aan vraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 26 augustus 1999 tot en met 7 oktober 1999 (6 weken) in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maan dag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478- 523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Gedurende bovengenoemde perio de kan bij de afdeling Bestuursrecht spraak van de Raad van State een beroepschrift worden ingediend door: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzich te van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrecht spraak, postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waaron der een schorsingsverzoek) is inge diend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Melding. Wanneer voor een inrichting reeds een vergunning is verleend kan voor veranderingen van die inrichting en van de werking daarvan in bepaalde gevallen worden volstaan met een melding krachtens artikel 8.19 van de Wet milieubeheer.Voorwaarde hierbij is dat redelijkerwijs moet worden aangenomen dat de veranderingen geen gevolgen hebben voor de aard en omvang, dan wel uitsluitend gunsti ge gevolgen hebben voor de omvang van de nadelige gevolgen voor het milieu, die de inrichting veroorzaakt. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er een mel ding is binnengekomen van: I. Maatschap Jenniskens, Puttenweg 108 te Ysselsteyn voor het wijzi gen van een vleesvarkensstal en het aanbrengen van een overdek te afhang t.b.v. kalkoenstallen, gele gen aan de Paardekopweg 11 te Ysselsteyn. De melding kan worden ingezien van 26 augustus I999 tot en met 9 sep tember I999 (2 weken) in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 en op op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478-523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. A.M.v.B.-meldingen Gelet op het bepaalde in de Wet milieubeheer (artikel 8.40 Wm) is bij Algemene Maatregel van Bestuur (A.M.v.B.) een aantal categorieïn van bedrijven vrijgesteld van de vergun- ningplicht. In deze algemene maatregel van bestuur zijn voor die inrichtingen algemene regels gesteld welke nodig zijn in het belang van de bescherming van het milieu. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er A.M.v.B.- meldingen zijn binnengekomen van: 1. G.H.Versteegen, Aan de Dril 4 te Venray voor het van toepassing worden van het Besluit akker bouwbedrijven milieubeheer aan de Loobeek 4 te Smakt; 2. Taytronics, Grootbollerweg 8 te Venlo voor het oprichten van een inrichting ingevolge het Besluit detailhandel en ambachtsbedrijven milieubeheer, gelegen aan de Jan Poelsweg I I te Ysselsteyn; 3. H.B.V. Ons Genoegen, p/a Kerkweg 16 te Ysselsteyn voor het oprichten van een inrichting ingevolge het Besluit horeca-, sport- en recreatieinrichtingen milieubeheer, gelegen aan de Gezellenbaan te Ysselsteyn. De meldingen kunnen worden inge zien van 26 augustus 1999 tot en met 9 september I999 (2 weken) in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkda gen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478-523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Bovengenoemde meldingen moeten nog worden beoordeeld. Verzoek tot intrekking van de milieuvergunning De Wet milieubeheer biedt de mogelijkheid tot intrekking van de milieuvergunning. Hiervoor geldt een bijzondere procedure die in paragraaf 3.5.6 van de Algemene wet bestuurs recht staat beschreven. Besluiten Burgemeester en Wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij in belang van de bescherming van het milieu de milieuvergunning gedeeltelijk of geheel intrekken van: 1Donkers B.V., Meerselsepeel I I te Ysselsteyn voor de milieuvergun ning voor een varkenshouderij, gelegen aan de Meerselsepeel I I te Ysselsteyn. De gedeeltelijke intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichting gelegen aan de Timmermannsweg 51 te Yssel steyn; 2. Donkers B.V., Meerselsepeel I I te Ysselsteyn voor de milieuvergun ning voor een varkenshouderij, gelegen aan de Meerselsepeel I I te Ysselsteyn. De gedeeltelijke intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichting gelegen aan de Vredeweg 6 te Vredepeel; 3. Maatschap Rutten-Weijs, Vennen- weg I te Oostrum voor de milieu vergunning voor een varkensmes- terij, gelegen aan de Rosmolenweg 8 te Oostrum. De gedeeltelijke intrekking van geldt ten behoeve van de uitbrei ding van de inrichting gelegen aan de-Nieuwstraat 21 te Ospel; 4. Maatschap Rutten-Weijs, Vennenweg I te Oostrum voor de milieuvergunning voor een var- kensmesterij, gelegen aan de Rosmolenweg 8 te Oostrum. De gedeeltelijke intrekking van geldt ten behoeve van de uitbrei ding van de inrichting gelegen aan De Zomp ongenummerd te Oostrum; 5. Maatschap Rutten-Weijs, Vennen- weg I te Oostrum voor de milieu vergunning voor een varkensver meerderingsbedrijf en asperge teelt, gelegen aan de Vennenweg I te Oostrum. De gedeeltelijke intrekking van geldt ten behoeve van de uitbrei ding van de inrichting gelegen aan De Zomp ongenummerd te Oostrum; 6. H.G. Holtackers, Kraakse Pas 8 te Leunen voor de milieuvergunning voor een varkensfokkerij, gelegen aan de Kraakse Pas 8 te Leunen. De gedeeltelijke intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichting gelegen aan Achter het Klooster 5a te Heythuysen; 7. Maatschap Franken, Kempkens- berg 30 te Ysselsteyn voor de milieuvergunning voor een var kensfokkerij, -mesterij, melkvee houderij en landbouwproductie- bedrijf, gelegen aan de Kempkensberg 30 te Ysselsteyn. De gedeeltelijke intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichting gelegen aan de Eijkenhofweg 8 te Veulen; 8. Donkers B.V., Peelweg 16 te Ysselteyn voor de milieuvergun ning voor een varkenshouderij, gelegen aan de Peelweg 16 te Ysselsteyn. De gedeeltelijke intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichting gelegen aan de Timmermannsweg 51 te Yssel steyn; 9. L.P.W. Zanders, Zandhoek 11 a te Oirlo voor de milieuvergunning voor een legkippenhouderij, gele gen aan de Zandhoek Ma te Oirlo. De gedeeltelijke intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichting gelegen aan de Houbenweg 7 te Veulen; 10. C.H.J.M. van Cuijck, Veldstraat 34 te Merselo voor de milieuvergun ning voor een varkensfokkerij, gelegen aan de Veldstraat 34 te Merselo. De gedeeltelijke intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichting gelegen aan Op de Kamp 6 te Horst; I IMaatschap Wismans, Blankenberg 12 te Leunen voor de milieuver gunning voor een varkenshoude rij, gelegen aan de Blankenberg 12 te Leunen. De gehele intrekking geldt ten behoeve van de uitbréiding van de inrichting gelegen aan de Timmermannsweg 51 te Yssel steyn; 12. H.G. Holierhóek, Mgr. Hanssen- straat 77 te Oostrum voor de milieuvergunning voor een konij nenfokkerij, -mesterij en duiven- houderij, gelegen aan de Mgr. Hanssenstraat 77 te Oostrum. De gehele intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichting gelegen aan de Banendijk 5 te Nederweert-Eind; 13. Mevrouw Hendrix, Op de Ries 5 te Merselo voor de milieuvergun ning voor een veehouderij, gele gen aan Op de Ries 5 te Merselo. De gedeeltelijke intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichting gelegen aan de Banendijk 5 te Nederweert-Eind; 14. R. Janssen, Peelweg 19 te Yssel steyn voor de milieuvergunning voor een vleesvarkenshouderij, gelegen aan de Meerselsepeel 10 te Ysselsteyn. De gehele intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichting gelegen aan de Peelweg 19 te Ysselsteyn; 15. Maatschap Arts-Mennen,Twistweg 5 te Vredepeel voor de milieuver gunning voor een vleesvarkens houderij, gelegen aan de Twistweg 5 te Vredepeel. De gedeeltelijke intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichting gelegen aan de Enge Steeg I te Leunen; 16. Maatschap Arts-Mennen,Twistweg 5 te Vredepeel voor de milieuver gunning voor een vleesvarkens houderij, gelegen aan de Twistweg 5 te Vredepeel. De gedeeltelijke intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichting gelegen aan de Timmermannsweg 51 te Yssel steyn; 17. Maatschap Arts-Mennen, Twistweg 5 te Vredepeel voor de milieuver gunning voor een vleesvarkens houderij, gelegen aan de Twistweg 5 te Vredepeel. De gedeeltelijke intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichting gelegen aan de Hulsweg 3 te Beringe; 18. H.J.M.Verheijen, van Broekhuizen- straat 40 te Oostrum voor de milieuvergunning voor een var kensfokkerij en -mesterij. gelegen aan de van Broekhuizen-straat 40 te Oostrum. De gedeeltelijke intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichting gelegen aan De Zomp ongenummerd te Oostrum; 19. Maatschap Maas-Jenniskens, Molenhoek 12 te Oirlo voor de milieuvergunning voor een vlees varkenshouderij, gelegen aan de Rosmolenweg 10 te Oostrum. De gehele intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichting gelegen aan de Molenhoek I2 te Oirlo; 20. M.J. Janssen, Pastoor Jacobspeel I te Ysselsteyn voor de milieuver gunning voor een varkensfokkerij, gelegen aan de Pastoor Jacobspeel I te Ysselsteyn. De gedeeltelijke intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichting gelegen aan de Lorbaan 2a te Veulen; 21M.J. Janssen, Pastoor Jacobspeel I te Ysselsteyn voor de milieuver gunning voor een varkensfokkerij, gelegen aan de Pastoor Jacobspeel I te Ysselsteyn. De gedeeltelijke intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichting gelegen aan de Lollebeekweg 9 te Castenray; 22. M.G.H.J. Wismans, Stationsweg I65 te Oostrum voor de milieu vergunning voor een varkensfok kerij, gelegen aan de Stationsweg 165 te Oostrum. De gedeeltelijke intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichting gelegen aan de Teeuwenhofweg 3 te Leunen; 23. M.G.H.J. Wismans, Stationsweg I65 te Oostrum voor de milieu vergunning voor een varkensfok kerij, gelegen aan de Stationsweg 165 te Oostrum. De gedeeltelijke intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichting gelegen aan de Timmermannsweg 51 te Ysselsteyn; 24. J.G.L. Janssen, Merseloseweg 162 te Merselo voor de milieuvergun ning voor een varkenshouderij, gelegen aan de Merseloseweg 162 te Merselo. De gedeeltelijke intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichtingen gelegen aan De Zomp ongenummerd te Oostrum en Rietstraat 3 te Weert; 25. J.G.L. Janssen, Merseloseweg 162 te Merselo voor de milieuvergun ning voor een varkenshouderij, gelegen aan de Merseloseweg 162 te Merselo. De gedeeltelijke intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichting gelegen aan De Zomp ongenum merd te Oostrum; 26. Maatschap Claessens-Jenniskens, Ysselsteynseweg 70 te Ysselsteyn voor de milieuvergunning voor een legpluimveehouderij, gelegen aan de Ysselsteynseweg 70 te Ysselsteyn. De gedeeltelijke intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichtingen gelegen aan de Rouwkuilenweg 27 te Ysselsteyn. Timmermannsweg 51 te Ysselsteyn en Hub 17 te Panningen; 27. Maatschap Claessens-Jenniskens, Ysselsteynseweg 70 te Ysselsteyn voor de milieuvergunning voor een legpluimveehouderij, gelegen aan de Ysselsteynseweg 70 te Ysselsteyn. De gedeeltelijke intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichting gelegen aan de Steegse Peelweg 73 te Leunen; 28. Maatschap Claessens-Jenniskens, Ysselsteynseweg 70 te Ysselsteyn voor de milieuvergunning voor een legpluimveehouderij, gelegen aan de Ysselsteynseweg 70 te Ysselsteyn. De gedeeltelijke intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichting gelegen aan de Deurneseweg 87 te Heide; 29.Maatschap Claessens-Jenniskens, Ysselsteynseweg 70 te Ysselsteyn voor de milieuvergunning voor een legpluimveehouderij, gelegen aan de Ysselsteynseweg 70 te Ysselsteyn. De gedeeltelijke intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichting gelegen aan de Timmermannsweg 51 te Yssel steyn; 30. Maatschap Claessens-Jenniskens, Ysselsteynseweg 70 te Ysselsteyn voor de milieuvergunning voor een legpluimveehouderij, gelegen aan de Ysselsteynseweg 70 te Ysselsteyn. De gedeeltelijke intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichtingen gelegen aan De Zomp ongenummerd te Oostrum, Overbroekseweg 8 te Leunen en Timmermannsweg 51 te Ysselsteyn 31. Maatschap Claessens-Jenniskens, Ysselsteynseweg 70 te Ysselsteyn voor de milieuvergunning voor een legpluimveehouderij, gelegen aan de Ysselsteynseweg 70 te Ysselsteyn. De gedeeltelijke intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichting gelegen aan de Steegkamp 2 te Castenray; 32. Maatschap Claessens-Jenniskens, Ysselsteynseweg 70 te Ysselsteyn voor de milieuvergunning voor een legpluimveehouderij, gelegen aan de Ysselsteynseweg 70 te Ysselsteyn. De gedeeltelijke intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichting gelegen aan de Rouwkuilenweg 23 te Ysselsteyn; 33. Maatschap Claessens-Jenniskens, Ysselsteynseweg 70 te Ysselsteyn voor de milieuvergunning voor een legpluimveehouderij, gelegen aan de Ysselsteynseweg 70 te Ysselsteyn. De gedeeltelijke intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichting gelegen aan de Timmermannsweg 51 te Yssel steyn; 34. Maatschap Claessens, Albionstraat 46 te Leunen voor de milieuver gunning voor een vakenshouderij, gelegen aan de Albionstraat 46 te Leunen. De gedeeltelijke intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichting gelegen aan de Houbenweg 7 te Veulen; 35. W.C. Geurts, Ysselsteynseweg 55 te Ysselsteyn voor de milieuver gunning voor een varkensfokkerij, varkensmesterij en rund- veehou derij, gelegen aan de Ysselsteynse weg 55 te Ysselsteyn. De gedeeltelijke intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichting gelegen aan De Zomp ongenummerd te Oostrum. Het besluit en alle relevante stukken c.q. gegevens liggen ter inzage van 26 augustus I999 tot en met 7 oktober I999 in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maan dag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478- 523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Gedurende bovengenoemde kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden ingediend door: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzich te van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrecht spraak, postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage. Na afloop van deze termijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waaronder een schorsingsverzoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afde ling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019,2500 EA 's- Gravenhage. Het besluit wordt niet eerder van kracht dan nadat op dat verzoek is beslist. Venray, 26 augustus I999 Burgemeester en Wethouder voor noemd, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. vanVelzen Ziek zijn eri niet kunnen wer ken, vervolgens de (gedeeltelijke) WAO in of (gedeeltelijk) de WW in. Misschien is dit te voorkomen als je in een vroeg stadium van ziek zijn, contact opneemt en advies vraagt aan een medewer ker van het APL. Ook voor WAO- adviezen en andere problemen kunt u hier terecht Vanaf maandag 30 augustus kunt u weer wekelijks terecht tij dens het gratis spreekuur van 14.00 tot 16.00 uur in het gebouw van de Volksuniversiteit, Leutherweg 8. Venlo, tel. 077- 3515281, alleen tijdens het spreekuur, vóór inlichtingen: de coördinator W. de Vries. te!. 077- 4653141. Gevonden en verloren voorwerpen Bij de politie werd tussen 19 juni en 25 augustus aangifte gedaan van het vinden van de volgende goederen: GEVONDEN Horloge. Seiko; trouwring; schoe nen (10 paar in doos); jas, kind. blauw met rood. mt 140; GSM Ericson. Nikia. Siemens, Pocketline Pascal: boekjes m.b.t. geloof; diverse porte monnees: sleutels. VERLOREN Armband, zilver met zwart ingeleg de schakels: armband, zilver met naamplaatje "Frits"; armband, schakel 1.5 cm breed: armband van wit en geel goud met telkens 3 lange en 1 korte schakel; broche, ovaal met babytje en nr. kraamopleiding; hanger, rond met steentje; dameshorloge. Indus; dameshorloge. Swatch; zegel ring met zwart driehoekje en 11 steen tjes; zegelring, zegel in vorm van mat tenklopper; trouwring met inscriptie 'Geert-Jan'; blouse, spijkerstof; jas, Adidas; jas. O'Neill; paspoorten; rij bewijzen; identiteitskaarten: div. OV- jaarkaarten: NS-kortingskaart: div. bankpassen: div. creditcards; GSM Sony. Pocketline Swing. Pocketline Pascal. Ericson. Motorola, Startac 75, Nokia 5110, Panasonic, Pocketline Satumes; div. portemonnees; leesbril: bril van Pearl: gehoorapparaat; video band. titel Out of sight; waardebon Grand Dorado: sleutels. Inlichtingen omtrent de verloren en gevonden goederen tijdens kantooru ren op hel politiebureau aan de Leunseweg. K-mail adres Peel&Maas peelenm@tref.nl VELTUM Vrijdag 27 augustus wordt er door leden van DOS Venray wederom het oud papier opgehaald in de wijk Veltum (gedeelte gelegen tussen Westsingel. Langstraat. Weg in den Berg en Kempweg). Verzocht wordt om het papier vóór 13.00 uur gebun deld aan de straatkant gereed te zet ten. VREDESKERK Woensdag 1 september wordt er papier opgehaald route Vredeskerk. Aanvang 18.00 uur. Wilt u het papier goed gebundeld aan de straat plaatsen. De container aan de Westsingel, parkeerplaats Hubenhof is elke zater dag open van 08.30 tot 17.00 uur. Hier kan iedereen papier deponeren ten bate van Heil der Zieken. Aan de Post-Doctorale Opleiding Accountancy van de Vrije Universiteit Amsterdam slaagde voor Registeraccountant Sarto van Rijwick (Smakt-Venray). De Triumph Spitfire Club (TSC) organiseert op 4 en 5 september het zeventiende Internationaal Spitfire Weekend (ISW). Het ISW vindt, evenals vorig jaar, plaats op recreatiepark Het Leukermeer in het Noord-Limburgse Well. Het ISW is een uitstekende mogelijkheid voor een gezellig dagje- uit voor de autoliefhebber die nader kennis wil maken met deze Engelse cabriolet en het clubgebeuren van de Triumph Spitfire Club (TSC). De TSC telt ongeveer duizend leden in binnen- en buitenland en streeft naar het 'op de weg houden' van deze klassieke Engelse cabriolet, waarvan er in de periode van 1962 tot en met 1980 in totaal 314.342 exemplaren van de band zijn gerold. Hiervan rij den er momenteel in Nederland nog circa 2.200 rond. Met dit evenement, waar naar verwachting 2000 bezoe kers en 750 Spitfires uit diverse Europese landen hun opwachting zul len maken, wordt door de TSC getracht om Spitfire-bezitters en -lief hebbers uit deze landen met elkaar in contact te brengen. ACTIVITEITEN Op het gezellige compacte terrein, gelegen in een water- en bosrijke omgeving, zullen op zaterdag en zon dag diverse activiteiten worden geor ganiseerd Genoemd kunnen onder andere worden: een uitgebreide onderdelenmarki met handelaren uil Nederland. Duitsland. België en Engeland: bootsale (kofferbakver koop) waar particulieren vanuit de kofferbak van hun Spitfire hun over bodige onderdelen kunnen verkopen: een 'stand' van onze technische adviescommissie, de de bezoekers kan adviseren bij eventuele aan koop van een Spitfire en op het gebied van tech niek. onderhoud en APK-vereisten: diverse spelletjes en activiteiten voor de kinderen, onder meer een spring kussen en een clown; mogelijkheid om Spitfire te laten taxeren dooreen erkend taxateur; behendigheidspar- cours; het Autoglym Concours d'Elegance waar door een jury de mooiste Spitfires (diverse catego rieën) worden gekozen (zaterdag 13.00 uur): nieuw is de categorie waarbij ook de originaliteit van de kleding van de chauffeur (en bijrijder) door de jury wordt beoordeeld; tom bolatrekking. zondag 16.00 uur; een individuele rondrit door de omgeving (routebeschrijving op kaart. 60 km) en de traditionele gezamenlijke rondrit door de omgeving (alléén op zondag morgen, vertrek 11.00 uur). De officiële opening, waarbij alle aanwezige internationale Triumph- clubs en bezoekers zullen worden begroet, vindt op zaterdagmiddag plaats. Openingstijden en prijzen De openingstijden voor dagbezoe kers zijn op zaterdag en zondag van 10.00 tol 17.00 uur. De entreeprijs bedraagt voor dagbezoekers ƒ10.00 per persoon per dag (kinderen jongere dan 12 jaar hebben gratis toegang). TSC-clubleden krijgen op vertoon van hun clubkaart 5()Cf korting..

Peel en Maas | 1999 | | pagina 19