REGIOKALENDER wet milieubeheer woningwet wet ruimtelijke ordening TAXATIES UW Bekendmaking Kapvergunning Aronskelk Kapvergunning Maaheseweg Buurtbus project Venray Informatie bijeenkomst reconstructie Bontekoestraat Kennisgeving Kapvergunning Mackenhof Kennisgeving ™TINGENbv PEEL en maas donderdag 19 augustus 1999 - Pagina 17 Vergunningaanvragen Een groot aantal bedrijven en irichtingen is verplicht om krachtens eWet milieubeheer een milieuver- mning aan te vragen. In de milieuver- inning worden milieuvoorschriften pgenomen in het belang van de escherming van het milieu. )e procedure kent 2 fasen: de fase van het opstellen van het ontwerp van het besluit; de fase van het opstellen van het besluit. ij iedere fase wordt de beslissing op en aanvraag ingevolge de Wet milieu eheer en de Algemene Wet estuursrecht bekendgemaakt loofdstuk 13 Wet milieubeheer en fdeling 3.5 van de Algemene Wet estuursrecht). Het ontwerp van het besluit I Burgemeester en wethouders van te gemeente Venray maken bekend tet zij voornemens zijn een vergun- Lg krachtens de Wet milieubeheer tverlenen aan: SaWeCo Mengvoeders B.V., Depute Petersstraat 30 te Oirlo voor een nieuwe, de gehele inrich ting omvattende vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor het uitbrei den/wijzigen van een mengvoe- derbedrijf, gelegen aan de Depute Petersstraat 30 te Oirlo. )it onder oplegging van voorschriften het belang van de bescherming van iet milieu. jet ontwerp van het besluit en alle iverige op de aanvraag betrekking ebbende stukken liggen ter inzage van 19 augustus I999 tot en met 6 september 1999 in het gemeente- uis, Raadhuisstraat I te Venray, op laandag van 09.00 uur tot 17.30 uur n op de overige werkdagen van 9.00 uur tot 13.00 uur (balie 'ublieksdiensten). Op telefonische fspraak (0478-523630) kunnen de tukken ook op een ander tijdstip rorden ingezien. Iedurende bovengenoemde periode an een ieder schriftelijk gemotiveer- le bedenkingen indienen bij het colle ge van burgemeester en wethouders bedenkingentermijn). Deze kan hierbij verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een ieder wordt, na telefonische afspraak, gedurende de bedenkingentermijn in de gelegenheid gesteld met betrek king tot het ontwerp van het besluit van gedachten te wisselen hetzij tot het mondeling inbrengen van beden kingen daartegen. Alleen degenen die bedenkingen heb ben ingebracht op de bovenomschre ven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instel len van beroep gerechtigd. Besluiten Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij vergunningen krachtens de Wet milieubeheer hebben verleend aan: 1. Maatschap Janssen-Litjens, Heidseweg 66 te Heide voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieu beheer voor een varkenshouderij, gelegen aan de Deurneseweg 59 te Heide; 2. J. Philipsen, Klein Oirlo 23 te Castenray voor een oprichtings vergunning op grond van artikel 8.I lid I onder a en c van de Wet milieubeheer voor een paarden- houderij, gelegen aan Klein Oirlo 23 te Castenray; 3. Maatschap Steeghs, Lollebeekweg 67 te Castenray voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een fokzeugen- en vleesvarkens houderij, gelegen aan de Ericaweg 4 te Oirlo; 4. J.van den Heuvel.Vredeweg 10 te Vredepeel voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver gunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een melkrundvee- en vleesvarkens houderij, gelegen aan de Vredeweg 10 te Vredepeel; 5. Maatschap van Ass, Kiekweg 21 te Venray voor een uitbreidings-/wij- zigingsvergunning op grond van artikel 8.I lid I onder b van de Wet milieubeheer voor een var kensfokkerij en landbouwproduc- tiebedrijf, gelegen aan de Kiekweg 21 te Venray; 6. J. Pijnenborg, Tïmmermannsweg 120 te Ysselsteyn voor een nieu we, de gehele inrichting omvatten de vergunning op grond van arti kel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een rundvee- en pluimvee houderij, gelegen aan de Tïmmermannsweg 120 te Ysselsteyn; De vergunningen worden onder oplegging van voorschriften en/of beperkingen in het belang van de bescherming van het milieu verleend. Het besluit en alle overige op de aan vraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 19 augustus 1999 tot en met 30 september 1999 (6 weken) in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maan dag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478- 523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Gedurende bovengenoemde periode kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden inge diend door: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzich te van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raad Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burgemees- teren wethouders van Venray ingeko men bouwaanvragen. het vergroten van de vleesvar kensstal aan de Paardekopweg 11 te Ysselsteyn tnv Maatschap Jenniskens, Puttenweg 108; het bouwen van een tuinhuis aan de Maasheseweg 74 te Venray tnv H.P.Tissen, Maasheseweg 74; r het bouwen van een tuinkamer aan de Koenraadhof I te Venray tnv J.M.J.Arts, Koenraadhof I; het veranderen van de carport tot I hobbyruimte aan de Zandbleek 38 i te Venray tnv B.G.H. Driessen, Zandbleek 38; de bouw van sportaccommodatie aan de Sparrendreef te Oostrum tnv Gezamenlijke Sportverenigingen i KVO/TVO/WO, Randenrade 50; de bouw van een rundveestal aan de Vredeweg 9 te Vredepeel tnv Vreba Melkvee B.V.,Vredeweg 6; het vergroten van de garage aan de Joke Smitstraat 76 te Venray tnv E.A.M. Broers en P.T.J. van Soest, Joke Smitstraat 76; - de aanbouw van een trappenhuis aan de Helfrichstraat I4a te Venray tnv Praktijk voor Fysiotherapie, Manuele therapie en Acupunctuur, De Gouden Leeuw I; r het vergroten van de woning aan de Noordsingel 31 te Venray tnv D.J.J. van Soest, Noordsingel 31 Bouwvergunning aangevraagd Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bouw aanvragen medewerking te verlenen. de bouw van een tuinkamer en berging aan de Maasheseweg 43 te I Venray tnv W.F.C. Manders, Maasheseweg 43; - het vernieuwen van de berging aan het Kroonkruid 62 te Venray tnvT.J.H. Zeelen, Kroonkruid 62; - het vergroten van de woning aan 1 de Koningskaars 41 te Venray tnv M.J.A.T. Derickx, Koningskaars 41 het vergroten van de woning aan de Koningskaars 43 te Venray tnv G.J.M. Swaghoven, Koningskaars i 43; j- het vergroten van een gezond heidszorgcentrum aan de Wilhelminastraat 17a te Venray tnv C.J.W.M. van Gemert, Wilhelminastraat 17a; |- het vergroten van het restaurant aan de St.Jozeflaan 52 te Smakt tnv P.L.M.J. Bonants, St.Jozeflaan 52 het vergroten van de woning aan de Klaproos 31 te Venray tnv J.A.G. Camps, Klaproos 31 De op de bouwaanvragen betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 20 augustus 1999 gedurende 2 weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden inge diend. Procedurestart artikel l8aWRO t.b.v. bouwmeldingen Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het ter plaatse geldende dan wel van de in voorbereiding zijn de herziening bestemmingsplan ten behoeve van de volgende bouwmel- ding. - het bouwen van een tuinhuisje aan het Nassauplein 3 te Venray tnv A.J.B. van Bergen, Nassauplein 3. De op de bouwmelding betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 20 augustus 1999 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de balie Publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen schriftelijk bedenkingen bij burge meester en wethouders worden inge diend. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouwver gunning verleend. - het bouwen van een varkensstal aan de Rozendaal 2 te Merselo tnv Rozendaal Agri B.V., Rozendaal 2; het bouwen van een kantoorge bouw aan de Noorderhof 22 te Venray tnv Janssen Project B.V. Atlantic Telecom), Postbus 2; het vergroten van de woning aan de Overloonseweg 75a te Venray tnv A.W.M. de Bruijn, Overloonseweg 75a; - het bouwen van een carport en het vernieuwen van de schuur aan de Vivaldistraat 21 te Venray tnv H.P.W.Willems.Vivaldistraat 21; het bouwen van een carport aan de Vivaldistraat 22 te Venray tnv L.J.W. de Wit,Vivaldistraat 22; - het bouwen van een dakkapel aan de Lathyrus 28 te Venray tnv A. Bos, Lathyrus 28; - het bouwen van een kantoorge bouw aan het Keizersveld 5 te Venray tnv Koenen en Co., Postbus 332; het vergroten van woningen op kavel 2 en 11het verplaatsen van een garage op kavel 20, sectie T no. 3622 ged. en 3369 ged. aan de Kaardebol te Venray; - het bouwen van een dakkapel aan de Morgenster 8 te Venray tnv L.J.M. Siroen, Morgenster 8; - het bouwen van opslagruimte aan de Witte Vennenweg I te Oostrum tnv Frans Maas Logistics B.V., Postbus 5062; het vernieuwen van de garage aan de Lindenstraat 22 te Venray tnv D. Ouchene, Lindenstraat 22; - het bouwen van een woning met bijgebouw aan de Overloonseweg sectie C no. 10279 te Venray tnv A.F.Jans-Beken, Ambachtstraat 3; Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen recht streeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemeester en wethou ders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel bin nen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitge reikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaar schrift: binnen 5 weken na dagtekening van deze publi'kati'e wordt ingediend. Bouwtoestemming op bouwmeldingen Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmeldingen bouw toestemming afgegeven. het vergroten van de woning aan de Vicarieweg 70 te Leunen tnv A.W.M. Cremers,Vicarieweg 70; het vernieuwen van een tuin huis/volière aan de Van Broek- hui zenstraat 10 te Oostrum tnv L.A.G. Ghielen, Van Broekhuizenstraat 10; - de bouw van een berging aan de Griegstraat 39 te Venray tnv J.L.M. Saris, Griegstraat 39; de bouw van een serre aan de Pol kastraat 8 te Venray tnv L.A.M. Manders, Polkastraat 8. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoestemmin- gen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daarte gen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken nadat de beschik king is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaar schrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Venray, 19 augustus 1999 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen VERWERKING DE VOORDELIGSTE TARIEVEN Zandakker 24 5801 DV Venray Tel. 0478-512772 Fax 0478-512768 PEEL EN MAAS WEEKBLAD van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA's-Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waaron der een schorsingsverzoek) is inge diend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Bovengenoemde meldingen moeten nog worden beoordeeld. Verzoek tot intrekking van de milieuvergunning De Wet milieubeheer biedt de mogelijkheid tot intrekking van de milieuvergunning. Hiervoor geldt een bijzondere procedure die in paragraaf 3.5.6 van de Algemene wet bestuurs recht staat beschreven. Besluiten Burgemeester en Wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij in belang van de bescherming van het milieu de milieuvergunning gedeeltelijk of geheel intrekken van: 1. A. Arts, Boddenbroek 22 te Oirlo voor een milieuvergunning voor een varkenshouderij gelegen aan de Boddenbroek 22 te Oirlo. De gehele intrekking geldt ten behoe ve van de uitbreiding van de inrichting gelegen aan de Tamboerenstraat I te Roggel; 2. J.G. Janssen, Deurneseweg 190 te Ysselsteyn voor een milieuvergun ning voor een varkenshouderij gelegen aan de Deurneseweg 190 te Ysselsteyn. De gehele intrekking geldt ten behoeve van de uitbrei ding van de inrichting gelegen aan de Tamboerenstraat I te Roggel; 3. M.J. Janssen, Pastoor Jacobspeel I te Ysselsteyn voor een milieuver gunning voor een varkensfokkerij gelegen aan de Pastoor Jacobspeel I te Ysselsteyn. De gedeeltelijke intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichting gelegen aan de Tamboerenstraat I te Roggel; 4. Maatschap Steeghs, Lollebeekweg 67 te Castenray voor een milieu vergunning voor een varkensmes- terij gelegen aan de Lollebeekweg 67 te Castenray. De gehele intrek king geldt ten behoeve van de uit breiding van de inrichting gelegen aan de Ericaweg 4 te Oirlo; 5. Maatschap Janssen-Litjens, Heidseweg 66 te Heide voor een milieuvergunning voor een var kensfokkerij en -mesterij gelegen aan de Heidseweg 66 te Heide. De gedeeltelijke intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichtingen respectievelijk gelegen aan de Deurneseweg 59 te Heide, Kiekweg 21 te Venray en Klein Oirlo 23 te Castenray, 6. M.G.H.J. Wismans, Stationsweg 165 te Oostrum voor een milieu vergunning voor een varkensfok kerij gelegen aan de Stationsweg I65 te Oostrum. De gedeeltelijke intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichting gelegen aan de Vredeweg 10 te Vredepeel; 7. T. Drabbels, Deurneseweg 57 te Heide voor een milieuvergunning voor een varkensmesterij gelegen aan de Deurneseweg 57 te Heide. De gehele intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichting gelegen aan de Reutskamerdijk 2 te Ospel. Het besluit en alle relevante stukken c.q. gegevens liggen ter inzage van 19 augustus 1999 tot en met 30 septem ber I999 in het gemeentehuis. Raadhuisstraat I te Venray, op maan dag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478- 523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Gedurende bovengenoemde kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden ingediend door: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzich te van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA's-Gravenhage. Na afloop van deze termijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waaronder een schorsingsverzoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afde ling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019,2500 EA 's- Gravenhage. Het besluit wordt niet eerder van kracht dan nadat op dat verzoek is beslist. Venray, 19 augustus 1999 Burgemeester en Wethouder voor noemd, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen 4 Verkeersmaatregelen Henri Dunantstraat/ St. Servatiusweg Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen het hoofd van de afdeling openbare werken, maken hierbij bekend hun besluit d.d. 22 juli 1999 waarbij is besloten: 1. dat de weggebruikers van het fietspad St. Servatiusweg het recht van voorrang krijgen ten opzichte van de weggebruikers van de Henri Dunantstraat, waar dit fiets pad de Henri Dunantstraat kruist; 2. dat de weggebruikers op de Henri Dunantsraat het recht van voor rang wordt ingetrokken vanaf de Oostsingel tot de rotonde Henri Dunantstraat/St.Antoniusveldweg; 3. dat de oude St. Servatiusweg ten oosten van dit fietspad richting het woongebied St.Antoniusveld wordt afgesloten voor alle ver keer, achter het pand St. Servatiusweg nr. 6; 4. dat alle verkeersborden en - tekens worden verwijderd welke zijn geplaatst op grond van eerde re verkeersbesluiten; 5. dat de weggebruikers van de Henri Dunantstraat het recht van voorrang hebben ten opzichte van de weggebruikers van de doodlo pende St. Servatiusweg; 6. dat de bijbehorende verkeersbor den en -tekens worden geplaatst overeenkomstig de bij dit besluit behorende bijlage I en II (situatie schets). Venray, 22 juli 1999 Burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, het Hoofd van afdeling Openbare Werken ing.Th.J. van der Peij Bovengenoemd besluit ligt voor eenieder ter inzage bij de Publieksbalie in het gemeentehuis. Deze Publieksbalie is open van maan dag t/m donderdag van 09.00 tot 17.00 uur en op vrijdag van 09.00 tot 13.00 uur. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen zes weken na de dag van bekendmaking een bezwaarschrift indienen bij het college van burge meester en wethouders van Venray, Postbus 500,5800 AM Venray. Door het college van burgemeester en wethouders is kapvergunning ver leend voor het vellen van twee sier- peren in het groenstrookje in de Aronskelk nabij huisnummer 47. De sierperen dienen gerooid te worden omdat de bomen te dicht bij elkaar staan en overlast bezorgen bij een aanwonende. In het groenstrook- je blijft voorlopig nog een sierpeer gehandhaafd. In deze omgeving staat een fraaie treubeuk die in de toe komst steeds meet straatbeeldbepa- lend wordt. De gemeente Venray zal op een nader te bepalen plaats twee nieuwe bomen herplanten. De velling zal omstreeks december I999 plaatsvinden en zal enige hinder en geluidsoverlast kunnen veroorza ken. Voor nadere informatie kunt u con tact opnemen met de afdeling Publieksbalie van de gemeente Venray via tel.nr. 523333, bereikbaar van maandag tot en met donderdag van 09.00 tot 17.00 uur, vrijdag van 09.00 tot 13.00 uur. Bezwaren tegen verleende vergun ning kunnen worden ingediend bij het college van burgemeester en wethou ders tot uiterlijk 6 weken na publica tie. Door het college van burgemeester en wethouders is een hernieuwde kapvergunning verleend voor het vel len van 28 linden, 3 esdoorns, 2 elzen, 6 berken, 3 beuken en 3 goudiepen in de groenstroken van de Maasheseweg tussen Noordsingel en Nieuwe Maasheseweg i.v.m. de reconstructie van de Maasheseweg. Door de aanleg van de Nieuwe Maasheseweg heeft het oude gedeelte van de Maasheseweg geen doorgaan de verkeersfunctie meer. De Maasheseweg krijgt na een recon structie de functie van een woon straat waarbij de breedte van de weg versmald zal worden. Door deze ver smalling ontstaat er meer ruimte voor het planten van nieuwe bomen. In overleg met de bewoners zal de gemeente 49 nieuwe bomen herplan ten in de soorten: 4 zilverlinden, 29 zuilvormige esdoorns en 16 valse christusdoorns. Voor het overgrote deel van deze bomen is al in 1997 een kapvergun ning verleend en gepubliceerd. De vel ling is destijds uitgesteld tot na het gereedkomen van de reconstructie plannen van de Maasheseweg. De bezwaren die op de kapvergun ning van I997 zijn ingediend zijn reeds afgehandeld.Voor de goede gang van zaken is besloten alsnog een her nieuwde kapvergunning te verlenen met een verkorte inspraakprocedure te hanteren van drie weken. De velling zal omstreeks september I999 plaatsvinden en zal enige hinder en geluidsoverlast kunnen veroorza ken. Voor nadere informatie kunt u con tact opnemen met de afdeling Publieksbalie van de gemeente Venray via tel.nr. 523333, bereikbaar van maandag tot en met donderdag van 09.00 tot 17.00 uur, vrijdag van 09.00 tot 13.00 uur. Bezwaren tegen verleende vergun ning kunnen worden ingediend bij het college van burgemeester en wethou ders tot uiterlijk drie weken na publi- Aangepaste dienstregeling Op vrijdagmiddag 27 augustus a.s. zal een aangepaste dienstregeling gel den voor de buurtbus van het Buurtbusproject Venray, zodanig dat bij hoge uitzondering op deze middag enkele ritten van de buurtbus komen te vervallen. De wijziging houdt verband met de viering van het 20-jarige jubileum van het buurtbusproject Venray op deze namiddag. Een en ander betekent con creet dat op vrijdagmiddag 27 augus tus a.s. vanaf 15.30 uur alle ritten van de buurtbus komen te vervallen. De afdeling Openbare Werken van de gemeente Venray organiseert op maandag 23 augustus 1999 een infor matiebijeenkomst over de uitvoe ringsplannen van de reconstructie van de Bontekoestraat. De bijeenkomst begint om 17.00 uur in het gemeente huis. De bijeenkomst is openbaar en belangstellenden zijn van harte wel kom. Wet geluidhinder Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat zij voorne mens zijn, bij gedeputeerde staten van Limburg een verzoek, als bedoeld in artikel 83, eerste lid van de Wet geluidhinder, in te dienen om vaststel ling van de hogere grenswaarde bij 28 te bouwen eengezinswoning, gelegen aan de Stationsweg. De woningen maken deel uit van bouwproject St. Antoniusveld te Venray. Het ontwerp, van het verzoek tot vaststelling van de hogere waarden, ligt met ingang van d.d. vrijdag 20 augustus 1999, gedurende een perio de van twee weken, ter inzage bij de afdeling publieksdiensten in de hal van het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray. Gedurende de bovengenoemde periode wordt eenieder in de gele genheid gesteld om schriftelijk opmerkingen, ten aanzien van het ontwerpverzoek, bij burgemeester en wethouders, in te dienen. Voorts bestaat de gelegenheid, om tijdens een openbare zitting, welke zal wor den gehouden op d.d. 2 september om 14:00 uur in het gemeentehuis (kamer bekend bij de receptie), opmerkingen te maken ten aanzien van het ontwerpverzoek. Venray, d.d. donderdag 19 augustus 1999 burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen Door het college van burgemeester en wethouders is kapvergunning ver leend voor het vellen van een boom hazelaar in het trottoir van de gemeente in de Mackenhof nabij huis nummer 7. De boomhazelaar dient gerooid te worden omdat de boom in een slechte conditie verkeert en een gevaar voor omwaaien aanwezig is. De boom is niet karakteristie bepa lend voor de omgeving. In deze omge ving zijn de aanwezige platanen die het groene karakter bepalen van de omgeving. De gemeente Venray zal op een nader te bepalen plaats een nieuwe boom herplanten. De velling zal omstreeks december 1999 plaatsvinden en zal enige hinder en geluidsoverlast kunnen veroorza ken. Voor nadere informatie kunt u con tact opnemen met de afdeling Publieksbalie van de gemeente Venray via tel.nr. 523333, bereikbaar van maandag tot en met donderdag van 09.00 tot 17.00 uur, vrijdag van 09.00 tot 13.00 uur. Bezwaren tegen verleende vergun ning kunnen worden ingediend bij het college van burgemeester en wethou ders tot uiterlijk 6 weken na publica tie. Bestemmingsplan Milieustation Smakterheide Burgemeester en wethouders van Venray, maken, gelet op artikel 6a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en de Inspraakverordening van de gemeente Venray, bekend, dat ter inza ge ligt een voorontwerp van het bestemmingsplan 'Milieustation Smakterheide'. Het plan heeft als doel de realise ring van een regionaal milieustation op het bedrijventerrein Smakterheide. Het beoogde milieu station is gelegen aan de Metaalweg op het bedrijventerrein Smakterheide. Het voorontwerp en de overige daarop betrekking hebben stukken liggen met ingang van 20 augustus 1999 gedurende vier weken voor een ieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten in het gemeentehuis. Raadhuisstraat I te Venray. Gedurende bovengenoemde ter mijn van vier weken bestaat voor een ieder gelegenheid zijn mening omtrent het voorontwerpplan schrif telijk kenbaar te maken aan burge meester en wethouders van Venray, Postbus 500,5800 AM Venray. Op maandag 30 augustus 1999, aan vang 19.00 uur, zal in het gemeente huis van Venray, gelegen aan de Raadhuisstraat I een openbare infor- matie-/inspraakbijeenkomst worden gehouden. Venray, Burgemeester en wethouders voor noemd, drs.J.F.HAB. Waals, burgemeester drs.A.W.M. de Bever, secretaris Peel en Maas is een blad dat zich richt op Venray en directe omge ving. We willen onze lezers echter ook de activiteiten die elders in de regio plaatsvinden niet onthouden. Daarom is er de Peel en Maas Regiokalender. Daarin vindt u een korte opsomming van evenementen en activiteiten uit een wijdere regio, waaraan wij in onze redactionele kolommen geen uitgebreide aandacht kannen schenken. Vrijdag 20 en zaterdag 21 augustus: Optreden van The Gathering en Jovink en de Voederbietels in evenementen- centrum De Schansenberm in Maasbree. Info: (077)4654377; Zaterdag 21 augustus: Op het Raadhuisplein in Nieuw Bergen vindt een countryfestival plaats met medewerking van The Black Hills Countryband en Wagon Trail. Verder zijn er diverse attracties voor de kinderen en kunt u een ritje maken met een huifkar. Zaterdag 21 augustus: Theater De Trekwagen voert haar versie van het bekende sprookkje Hans en Grietje op in natuurtheater De Dönck in Someren. Aanvang 14.30 uur. Zaterdag 21 en zondag 22 augustus: In Sevenum vinden voor de 2le keer de Sérumse Fiste plaats. Met trots wordt een wervelend showprogramma gepresenteerd met theaterartiesten uit binnen- en buitenland. Het feest begint zaterdag om 20.30 uur en wordt zondag vervolgd vanaf 1430 uur. Zondag 22 augustus: Jeu de Boulesvereniging Grubbenvorst opent haar nieuwe wedstrijdterrein aan de Irenestraat in Grubbenvorst. Ter gelegenheid van de opening is er vanaf 13.30 uur een open dag. Zondag 22 augustus: In museum De Locht in Melderslo verzorgen leden van het Wijnmakersgilde Noord-Limburg een demonstratie kaas maken. Het museum is open van 14.00 tot 17.00 uur, VENRAY ^0478-582579 KANTOOR HENRI DUNANTSTRAAT 37 5807 ES OOSTRUM-VENRAY TELEFOON 0478-582579 FAX 0478-584210 AFVALOVERSLAG METAALWEG 7 VENRAY TELEFOON 0478-585002 Van het begin tot het einde kunnen wij u hulp bieden bij bouw- of verbouwwerkzaamheden: Mobiele kranen en machines voor graafwerkzaamheden Vrachtauto's voor aan- en afvoer materialen Puin en afval containers van 6 m3 tot 35 m3 open en gesloten Magazijn containers voor tijdelijke opslag Stratenmakers voor de nette binnenkomst Tevens kunnen wij diverse materialen leveren zoals zand, grind, rode en grijze split en in eigen compostering gewonnen groen-compost

Peel en Maas | 1999 | | pagina 17