Sfeont iet, I SV Merselo: 40 jaar voetballen "We gaan voor de titel in de Hoofdklasse" ZVV De Bonte Koe viert 25-jarig jubileum Top basketball in De Wetteling Jumpers'76 Darten De Piëlhaas Atletiek Vereniging Venray-Regio HSV 't Alvertje Nico Mihoglu niet naar Panionos VTÜ:J y V.V. Oostrum DIS Oirlo Red Caps Darten DC Halfweg Biljarten opening van het nieuwe seizoen s Jumpers'76 erin geslaagd een lefenwedstrijd tussen twee eredivisie is naar Venray te halen. Op dins- 24 augustus zullen om 20.00 uur ^stenhof BSW uit Weert en Go Pass Pepinster uit België in sporthal De Wetteling een oefenwedstrijd spelen. Beide teams spelen al jaren op het -Jtoogste niveau in respectievelijk Jederland en België. De ploeg uit Veert won vorig jaar de nationale bas- letballbeker en mocht daarom ook «elnemen aan de Holland Basketball Veek in Rotterdam. In de competitie rerden de play offs opnieuw gehaald. )e Waalse ploeg uit Pepinster (een 'laatsje in de buurt van Verviers) miste let afgelopen jaar net de play offs. •ange tijd stonden ze in de top van de anglijst, maar mede door blessures everden ze op het eind de nodige pun- -n in. De lange Waalse ploeg is een combi- atie van vijf buitenlanders, waaronder twee Amerikanen en vijf Belgen. Het is een ploeg die vooral fysiek en degelijk basketball speelt. Manager Wim Caris an BSW noemt de tegenstander 'bijter- Ses' waar het team van Jelle Esvelt het m het verleden vaak moeilijk tegen had. BSW heeft er dit seizoen opnieuw *oor gekozen om voor het nieuwe sei- joen veel oefenwedstrijden te spelen °ni in het wedstrijdritme te komen voor ie competitie. Over de behaalde resul- öten in de oefencampagne is men treden. Vorig seizoen moesten ze het 'aak hebben van de soms weergaloze B'ggs. Na zijn vertrek heeft men vooral ^sterking gezocht in de breedte. Mede door de komst van de snelle en goed schietende guard Kevin Thompson en de snelle center Shanne Jones kan men meer op de fast break spelen. Ook is er meer lengte in het team als vorig jaar. De Limburgers richten zich dit sei nen opnieuw op een plaats bij de top. Manager Caris is zich er wel van Kwust dat de eerste twee plaatsen ook komende seizoen vermoedelijk veer door Den Helder en Amsterdam '"genomen zullen worden. Deze teams hebben gewoon meer mogelijkheden jan de ploeg uit Weert, op het moment dat de prijzen verdeeld worden in de mmpetitie. komt dit tot uiting. Mogelijk kan Weert toch voor een ver ding zorgen. Deze oefenwedstrijd geeft zowel de ïden van Jumpers'76 als de basketball- lefhebber uit Noord-Limburg de gele- genheid om basketball van niveau te De wedstrijd staat onder leiding van Karei Kraaieveld en Harry Van, twee ervaren erdivisie scheidsrechters. De toegang is gratis. Dinsdag 24 aug. opent basketbalver eniging Jumpers'76 het nieuwe seizoen om 20.00 uur in de Wetteling met een demonstratiewedstrijd tussen de Heren eredivisieteams Astenhof BSW uit Weert en Go Pass. Pepinster uit België. Deze wedstrijd is gratis voor iedereen toegankelijk. Die avond zijn er nog geen trainingen. De trainingen beginnen op vrijdag 27 aug. Alle leden krijgen deze week nog een mini-Peelshot met belangrijke informa tie o.a. over trainingstijden en voorlopi ge teamindeling en het inleveren van pasfoto's. Als je dit weekend nog niets hebt ontvangen, neem dan contact op met T. Lamers, tel. 581445 zodat duide lijk kan worden waarom je nog niets ontvangen hebt (verkeerd adres, nog geen lid. enz. enz.). De leden buiten Venray krijgen deze mini-Peelshot per post. De spelers van Heren 1 worden 24 aug. om 19.00 uur in de Wetteling ver wacht voor een gesprek met de nieuwe trainer Willem Janssen. Bij verhindering afmelden, tel. 0485-342043. Whiskydarten Zaterdag 21 aug. wordt in café De Piëlhaas weer het whiskydarten gehou den. Iedereen die hier aan wil deelne men kan zich tot uiterlijk 20.15 uur laten inschrijven. Dit kan men ook via ons tel.nr. 582187. De aanvang van het dar ten is om uiterlijk 20.30 uur. Uitslag levensmiddelendarten: Winnaarsronde: I. Petro Wijnhoven: 2. Chris Geulen; 3. Pascal Janssen; 4. Dragen; 5. Peter v.d. Berg; 6. Jan v.d. Berg. Verliezersronde; 1. John Collett; 2. Maikel de Bruin; 3. Theo Giesberts; 4. Huub van Eyck; 5. Piet Xhofleer; 6. Anny Xhofleer. Trainingen vanaf 24 aug.: Vanaf dinsdag 24 aug. worden de trai ningen voor de jeugd hervat. De trainin gen vinden plaats op de kunststofatle tiekbaan, sportpark De Wieën en de tijden zijn ais volgt: Pupillen: dinsdag 18.00-19.15 uur, zaterdag 10.30-11.45 uur. C/D-junioren: dinsdag 17.30-19.00 uur, donderdag 19.00-20.15 uur. B-junioren: dinsdag 19.00-20.30 uur. donderdag 19.00-20.15 uur. A-junioren en senioren: dinsdag 19.00- 20.30 uur, donderdag 19.00-20.30 uur, zondag 12.00-13.30 uur. Informatie: bij de trainers of bij de secretaris Atletiekraad, tel. 588217 of bij de ledenadministratie tel. 582842. Uitslagen: Programma; Vrijdag 20 aug. is de 3e federatie wed strijd voor de jeugd aan Het Wanssums Ven: er wordt gevist van 19.00-21.00 uur. Zaterdag 21 aug. Zomerkoning 1. aan Het Wanssums Ven. Bijeenkomst om 07.15 uur, er wordt gevist van 08.00- 12.00 uur. Opgeven tot vrijdag 20 juni 20.00 uur bij Hein van Valkengoed tel. 0478-582376 Zondag 22 aug,: 6e wedstrijd van de Pickercompetitie. Jeugd Zaterdag 21 aug. is de Ie wedstrijd van de jeugdzomerkoning aan Het Wanssums Ven. De bijeenkomst is om 13.00 uur, er wordt gevist van 14.00- 16.00 uur. De 2e wedstrijd is op zater dag 28 aug. Denk aan Uw visdocumenten, er wordt streng gecontroleerd. Voor vergunningen en ook dag- en weekvergunningen voor Het Wanssums Ven kunt U terecht bij V. Grootel Hengelsport, Stationsweg 21 te Venray, in Wanssum bij V/d Ligt Allicht aan de Brugstraat en bij Harry Theeuwen, de Houskuilstr. 38. Dag- en Weekvergunningen voor Het Wanssums Ven zijn ook verkrijgbaar bij het Shell tankstation in Wanssum. Verdere inlichtingen bij de secr. H. Lenssen, tel. 0478-587606. Het Griekse profavontuur van Nico Mihoglu is van de baan. De Venrayse aanvaller zou een contract kunnen krijgen bij Panionos dat uitkomt in de hoogste Griekse divisie. Maar de Venraynaar zag hiervan af omdat hij minimaal voor vijf seizoenen moest tekenen. Nico Mihoglu, die afgelopen jaar geen basisplaats in de Venrayse hoofdmacht wist te verwerven, heeft zich weer bij Venray gemeld en traint met de selectie van Hans Vergeer ginfEEL EN MAAS donderdag 19 augustus 1999 - Pagina 13 Veteranen vieren 25-jarig jubileum Jeugd Programma zaterdag 21 aug.: America Al-Oostrum Al v. 13.00 Oostrum BI-Ysselsteyn BI a.13.30 Leunen Cl-Oostrum Cl v.13.15 Oostrum C2-Ysselsteyn Cl a. 13.30 Oostrum Dl toern. Leunen v.09.15 Ysselsteyn D2-Oostrum D2 v. 12.15 Oostrum El, E2, E3 toem. Oostrum a. 10.00 Oostrum Fl. F2. F3 toem. Ysselsteyn v.09.15 Programma dinsdag 24 aug.: Leunen B1 -Oostrum BI v.17.45 Programma woensdag 25 aug.: Oostrum A1-Leunen A1 a. 19.00 Senioren Programma zaterdag 21 aug.: Oostrum 1-Wittenhorst 1 (b) 18.00 Scheidsrechter: P.J. Lucassen Oostrum 3-Neerkandia 3 18.00 Programma zondag 22 aug.: Oostrum 2-DSV 2 11.00 Liessel 5-Oostrum 5 11.00 Programma dinsdag 24 aug.: Ysselsteyn 1-Oostrum 1 (b) 19.00 Scheidsrechter: G.P.A. de Haardt Veteranen Uitslag: Oostrum-Castenray 4-2 Programma zaterdag 21 aug.: Oostrum-Melderslo b. 15.30 Voetbal Programma zaterdag 21 aug.: DIS l-SVEB (b) 15.30 Programma zondag 22 aug.: DIS 3-DIS 4 09.30 Leunen 2-DIS 2 (b) 11.00 Programma dinsdag 24 aug.: Hegelsont 1-DIS I (b) Programma donderdag 26 aug.: DIS 2-Swolg.Boys 2 (b) 19.00 Veteranen Programma zaterdag 21 aug.: DIS-Overloon 16.30 De zomerstop is weer achter ons en het team van de honkbal senioren 1 heeft weer een wedstrijd gespeeld. In de spannende wedstrijd in en legen Nuenen ging de overwinning hardbevochten naar Nuenen. Hoewel de Venrayse slag- ploeg met kop en schouders de beste was (slaggemiddeldes van 0,250 en hoger tegen 5x 0,000 bij Nuenen) werd dé wedstrijd bepaald döór het grote aan tal punten op 4-wijd en door enkele fou ten in het veld. Nadat Venray twee pitchers had 'verbruikt' werd een beroep gedaan op Roger Brauckmann. Door een chronische blessure kon Red Caps lange tijd geen of slechts voor één inning een beroep op hem doen, maar afgelopen zondag werden 5 inningen van hem verwacht. Hij deed dat wonder wel. met liefst lOx 3-slag (Nuenen kreeg 11 x 3-slag in totaal). Door dit sterke optreden kreeg ook de slagploeg van Red Caps weer motivatie en wist Red Caps in de 7e inning de achterstand van 14-4 met een puntje te verkorten. Hierdoor konden nog meer inningen gespeeld worden. In de 8e inning liep Red Caps zelfs in tot 14-11. maar de 9e inning bracht geen verdere veranderin gen. Volgende week moeten alle teams weer spelen. Voor de honkbal senioren betekend dat de op een na laatste wed strijd van het seizoen. Na de eigen toer- nooidagen van het Gijs Gommans Toernooi wil Red Caps Venray met haar eerste honkbal team deelnemen aan een 2 daags toernooi in Praag (Tsjechië), ledereen die belangstelling heeft om mee te gaan (let op, vertrek vrijdag 15 oktober, terugreis maandag 18 oktober) er is een aanzienlijke eigen bijdrage noodzakelijk), kan zich melden bij Jack Verstegen (589520). Uitslag: HB Sen. INuenen 2-Red Caps 14-11 Programma 21 aug.: Pup.: Cheetahs-Red Caps v.08.50 SB Jun.: Red Caps-Knuppelaarsa.l 1.00 Programma 22 aug.: SB Sen.:Mulo-Red Caps a. 11.00 HB Sen. 1: Red Caps-Indians a. 14.00 HB Sen. 2: Mulo-Red Caps a. 14.30 Programma 25 aug.: HB Jun.: Red Caps-Red Sox a. 11.00 Voor meer informatie omtrent honk bal. softbal of Red Caps Venray kunt u terecht bij Richard Draaisma tel 0478- 582907,of per e-mail: RedCaps@dds.nl Natuurlijk kunt u voor de actuele infor matie ook terecht op het internet: HTTP://www.come.to/redcaps. Wilt u meer informatie over het recreanten team? Neem dan gerust contact op met Cecile van de Geer (0478-514656). Op zaterdag 21 aug. is weer ons sing le darttoernooi. Hier kan iedereen aan meedoen. Aanvang om 20.30 uur en kunt u zich opgeven lot 20.15 uur. Voor informatie: café Halfweg, tel. 0478- 581510. Harry Arts, al veertig jaar lestuurslid van SV Merselo, heeft in le afgelopen vier decennia ontelbare lurtjes zitten cijferen en puzzelen om le administratie van de Merselose ereniging, die op zaterdag 21, zater- |let jdag 28 en zondag 29 augustus haar O-jarig bestaan en het 25-jarig jubi- eum van haar veteranenafdeling iert, op orde de houden. Vergeelde toto's, oude artikelen uit de Peel en een perkament van de iprichtingsvergadering met daarop le namen van de oprichters van SV lerselo zijn slechts enkele stukken ie de 72-jarige clubman in hart en jeren uit de talloze laden en kasten n zijn werkkamer zonder moeite evoorschijn tovert. Maar niet alleen voetballer en bestuurslid was Arts de afgelopen veertig jaar in de neer, ook als lotto-toto secretaris zette ij steevast zijn beste beentje voor. 'ijftien jaar geleden werd hij voor ijn trouwe inzet door de KNVB huldigd. Uit de door Arts opgediepte paperas sen blijkt dat op 17 september 1959 in ifé Janssen (D'n Tommes) te Merselo de oprichtingvergadering werd gehou den van SV Merselo. Met circa vijftig leden werd veertig jaar terug van start gegaan. Daarvan werden drie elftallen geformeerd, twee senioren en een junio ren Als clublokkaal werd gekozen voor café Arts. Een voetbalveld had men in Merselo destijds nog niet, daarom werd uitgeweken naar Venray, waar men ach terliet klooster van St. Anna terecht kon. Het voetballen bleef daar echter beperkt totoefenwedstrijden. In augustus 1959 - nudus 40 jaar geleden - werd voor het lerst aan de competitie deelgenomen, lel voetbalterrein in Venray was daar èitelijk te klein voor en dus verhuisde nen naar Kleindorp. De KNVB had lechts een tijdelijke vergunning gege- ren om dat terrein te gebruiken, want er vas geen grasmat. De spelers zaten al oor de rust dik in het stof en met de choenen vol zand. ACCOMMODATIE Na een tijdje kon men verhuizen naar Bakelse Dijk, op een terrein van 9 Ëmonts. destijds raadslid, die voor 100 Foto uit 1968. Het Merselose kampioenselftal Tweede Klasse T afdeling Limburg. Promotie naar de eerste klas afdeling Limburg. Staande van Links naar rechts: Wim Linskens, Alfons Emonts, Jan Janssen. Jan Arts, Jan Verhaag (huidi ge voorzitter). Hans van de Venne, Arie de Haas, Bertus Zegers (oud-en erevoor zitter, overleden). Zittend van links naar rechts: Toon Poe Is, René van de Venne. Piet Arts, Huub Creemers, Cor Flinsenberg, Jan Jenniskens, Antoon Arts. gulden per jaar zijn weiland aan SV Merselo afstond. Een kleedlokaal was toen gauw opgericht en natuurlijk mocht een apart kamertje voor de scheidsrech ter niet ontbreken. Naast het veld stond een weidepomp, waar de spelers zich na de wedstrijd konden verfrissen. Jaren later kwam ook daar een waterleiding. TITELS SV Merselo startte in de derde klasse van de afdeling Limburg. Enkele jaren later (1962 of 1963) werd het kampioen- chap in die afdeling behaald. In het sei zoen 1967-1968 werd het kampioen schap in de tweede klasse in de wacht gesleept, met promotie naar de eerste klasse. Zes jaar later moest men promo tiewedstrijden spelen om in de vierde klasse van de KNVB te kunnen komen, maar de krachten waren niet toereikend. Baexem was voor Merselo te sterk. Een jaar later (1975) opnieuw een promo tieronde. Ditmaal lukte het wel. De beslissende wedstrijd was notabene een thuiswedstrijd, waarbij meer dan 800 toeschouwers langs de lijnen zaten. Intussen was men al in 1972 van de Bakelse Dijk verhuisd naar het nieuwe sportpark De Vloei bij Michels Molen. DEGRADATIe Zeven jaar lang heeft Merselo het in de vierde klasse kunnen volhouden. Maar in het seizoen 1981-1982 kon men het niet langer meer bolwerken. En na een jaar degradeerde men weer, zodat men opnieuw opnieuw in de afdeling Limburg terecht kwam. Ook een jaar later degradeerde de Merselose vereniging. Aan het einde van dit seizoen besloten de veteranen nog maar met één elftal door te gaan. Er werd ook een veldverlichting ter waarde van 25.960 gulden aangeschaft. In het seizoen 1984-1985 werd het 25-jarig jubileum gevierd. Tijdens de feestavond kregen H. Arts, R. Van de Venne en J. Emonts een herinneringsbord aangebo7 den vanwege hun 25-jarig lidmaatschap. Ook de oprichters van SV Merselo wer den nog eens in de bloemetjes gezet. In het seizoen 1986-1987 wist Merselo 1 de tweede plaats te bereiken, twee jaar later werd de vereniging ongeslagen kampioen in de tweede klasse V met 20 gewonnen wedstrijden en 40 punten. Tijdens het seizoen 1989-1990 werden de velden eens goed onder handen geno men en kwam profclub VVV op bezoek. Ondanks de 11-1 nederlaag zag een groot aantal toeschouwers een mooie wedstrijd. In het seizoen 1994-1995 deelde de KNVB de standaard elftallen opnieuw in en kwam SV Merselo uit in de eerste klasse E. J. de Rijck, 22 jaar bestuurslid (tien jaar voorzitter), trad af. Hij kreeg voor zijn vele verdiensten van de KNVB de NKS-speld opgespeld. Vorig seizoen werd Lei Backus uit Hegelsom trainer van SV Merselo, dat uiteindelijk op de vierde plaats eindigde. JUBILEUM Het jubileumprogramma van SV Merselo ziet er als volgt uit: -zaterdag 21 augustus: zeskamp voor de jeugdleden 15.00 uur) -zondag 22 augustus: voetbalwedstrijd in het kader van 25-jarig jubileum vete ranen: veteranen-promotieteam Merselo (14.00 uur) -zaterdag 28 augustus: de uitdaging: tien verenigingen in Merselo zijn de uitda- giong aangegaan en zullen jun kunsten vertonen (20.00 uur) -zondag 29 augustus: brunch voor de leden en genodigden 11.00 uur) receptie in het kader van 25 jaar vetera nen en 40 jaar SV Merselo (13.30 uur)) -reünie voor leden en oud-leden met oude foto's, anekdotes en oude beken den 14.30 -19.00 uur). Willem Peeters met SV Venlo naar de amateurtop In het weekend van 28 en 29 augus tus is het feest in en rond café De Bonte Koe aan de Hoenderstraat. De jubilerende zaalvoetbalvereniging viert dan zijn 25-jarig bestaansfeest. Na de bouw van sporthal De Wetteling in 1974 ontstonden in Venray de eerste zaalvoetbalclubs. Een onder linge proefcompetitie was de eerste aan zet tot de toetreding tot de KNVB. Vanaf het seizoen 1975/76 namen de eerste Venrayse teams aan de officiële competitie deel. Waaronder ook FC 't Koeishuus. de voorloper van De Bonte Koe. Andere verenigingen van het eerste uur waren clubs als SVCB, De Perdstal, In den Engel, Electro Janssen, Prinsenhof. Den Aide Hoed en Rabobank. De eerste keer dat sporthal De Wetteling volstroomde was tijdens de finale van de proefcompetitie. Die ging tussen de firma Tummers en de familie Hesen uit Horst. Het jonge talentvolle Venrayse team wist de uiterst spannende eindstrijd de winnen met een nipte zege. Het toenmalige team van Tummers bestond uit coach Geert Pelzer en de spelers Ubo Termote (keeper). Hans van Eldonk. Geert Ewalts, Theo Philipsen. Peter-Paul Tummers. Daan Vervoort en John Vievermans. PROMOTIE Een van de oprichters van FC 't Koetshuus was Wilbert Jeuken die later via een omweg als eigenaar van café De Bonte Koe de hoofdsponsor werd. De gezelligheid stond bij 't Koetshuus bovenaan. Aansprekende resultaten wer den nooit behaald. Langzamerhand viel de zaalvoetbalclub, die lange tijd uit twee teams bestond, uit elkaar. In 1985 stapten de overgebleven leden van 't Koetshuus, zoals Jos Janssen, Hans Kersten en Huub Oudenhoven, over naar café De Volle Maan. Drie jaar later werd het zaalvoetbalteam overgenomen door café De Bonte Koe dat in 1987 door Wilbert Jeuken geopend werd. Na enkele moeilijke beginjaren en een heuse bestuurscrisis in 1991 groeide ZVV De Bonte Koe voorspoedig. De zaalvoetbalclub telt nu drie teams. Sportief hoogtepunt was het kampioen schap in 1996 waarmee De Bonte Koe naar de tweede klasse promoveerde waarin het nu nog steeds uitkomt. ZVV De Bonte Koe wil het 25-jarig jubileum niet ongemerkt voorbij laten gaan. Zo zijn er zo'n honderd (oud)- leden opgespoord die in de afgelopen 25 jaar bij of 't Koetshuus, De Volle Maan of De Bonte Koe gezaalvoetbald heb ben. Zij kunnen op zaterdagavond, na afloop van de receptie, oude herinnerin gen ophalen tijdens de reünie. Ook andere belangstellenden zijn dan uiter aard van harte welkom. Er zal ook een kleine tentoonstelling ingericht worden met oude voetbalfoto's en andere attri buten uit de historie. FEESTWEEKEND Zaterdagmiddag om 14.00 uur wor den de festiviteiten geopend met een voetbalwedstrijd op het Sen aas-terrein aan de Oostsingel. Zondagmiddag om twee uur staan op het aangrenzende Edah-terrein twee evenementen op sta pel: de eerste open Venrayse fierljep- kampioenschappen en de eerste open Venrayse rolstoelracekampioenschap- pen. Deelname aan beide activiteiten is gratis. Vooraanmelding is wenselijk (op telefoon nr. 0478-51 II 15 of 584729). De deelnemers worden muzikaal onder steund en op het terras kan het publiek genieten van een drankje en een hapje. Ook voor de kinderen wordt voor vertier gezorgd. Het feest wordt 's avonds afge sloten met een optreden van de Horster feestband De Vrolijke Jordanezen. ZVV de Bonte Koe hoopt met een gevarieerd programma de leden, oud-leden, colle ga-verenigingen en alle andere voetbal bekenden een gezellig feestweekend aan te bieden. DOS Op maandag 23 augustus a.s. begint voor enkele teams in de VBB de compe titie weer. De A-klasse begint vanaf 30 augustus, terwijl de D-klasse pas op 6 september begint. In het district Venlo e.o. begint men ook in de week van 6 september. Ook dit seizoen zullen de uitslagen en het programma van de DOS-teams wekelijks in Peel en Maas verschijnen. Programma VBB: Maandag 23 aug.: DOS I B-DOS 2 (3-banden) Dinsdag 24 aug.: BCY-DOS 3 Donderdag 26 aug.: SVD 1 -DOS 2 Venraynaar Willem Peeters (22) keert vanavond (donderdag, red.) even terug op het oude nest. De talent volle verdediger van de kersverse hoofdklasser SV Venlo speelt vanaf 19.30 uur samen met zijn ploegmaats op sportpark De Wieën een oefenpar tij tegen SV Venray, dat in het afgelo pen seizoen via de nacompetitie pro moveerde naar de eerste klasse. Peeters, die net een weekje terug is van een welverdiende vakantie, kijkt al enige tijd uit naar de wedstrijd. "Het is voor mij toch een duel met een extra tintje. Ik ben in de jeugd van Venray met voetballen begonnen en weet zeker dat ik er ooit terugkeer. Dit seizoen richt ik me echter volledig op SV Venlo. We hebben een goede ploeg en hopen dit seizoen een gooi te kunnen doen naar het kampioen schap in de Hoofdklasse." Peeters. vierdejaars student psycho logie in Maastricht, speelde tot en met de C-jeugd bij SV Venray. "Via het jeugdplan van VVV ben ik toen geselec teerd voor de B-jeugd van VVV, die des tijds onder leiding stond van Remy Reynierse en Henk Langstraat, de huidi ge assistent van Hans Vergeer bij SV Venray." Een mooie periode volgde voor Peeters, en ook de jaren daarna verliep het met de nog jonge voetballoopbaan van de Venraynaar op rolletjes. Na met verve de A-jeugd en het tweede team van de Venlose profclub doorlopen te hebben, haalde Jan Versieyen de jeugdi ge verdediger bij de eerste selectie. "Na het vertrek van Versieyen maakte ik onder Joop Brand mijn debuut in het eerste elftal van VVV en kreeg ik ook mijn eerste contract", vertelt Peeters. Helaas voor de Venraynaar bleef Brand niet lang aan het roer bij VVV. en met de komst van de nieuwe trainer Henk van Stee vielen de 'profvoetbaldromen' van Peeters meteen in duigen. "Van Stee nam zijn eigen spelers mee, en toen VVV ook nog John de Wolf contracteer de kon ik naar een basisplaats fluiten." all-mag-inspr:Ondanks het feit dat Peeters niet veel speelde, bood VVV de Venraynaar toch een contract aan voor de duur van vijf jaar. "Ik heb lang getwijfeld of ik zou bijtekenen", vertelt Peeters. "Maar vijf jaar is wel een erg lange periode en uiteindelijk heb ik vorig jaar besloten om terug te keren naar de amateurs." De ambities van de kersverse eersteklasser SV Venlo spra ken Peeters erg aan. "SV Venlo heeft een erg talentvolle selectie, met vele ex- VVV'ers in de gelederen. Het is een club met veel ambitie, en dat spreekt mij persoonlijk erg aan." Met SV Venlo sleepte Peeters vorig jaar met overmacht de kampioenstitel in de eerste klasse in de wacht en een prachtig kampioens feest volgde. Peeters ziet het openings- treffen in Venlo tegen de Udi'19. de kampioen van het afgelopen seizoen, vol vertrouwen tegemoet. "We hebben dit jaar onder meer versterking gekregen van Ruud Bovee (ex-VVV en ex- Helmond Sport) en Didi Taihuttu (zoon Willem Peeters speelt vanavond met SV Venlo tegen SV Venray. van de legendarische VVV-aanvaller Johnny Taihuttu, red.) van VOS. We hebben niet zo'n brede basis, maar als we weinig met blessures en schorsingen te maken krijgen, kunnen we ver komen. Een plaats bij de eerste zes moet moge lijk zijn, maar in principe hoeven wij voor geen een ploeg in het amateurvoet bal onder te doen."

Peel en Maas | 1999 | | pagina 13