ONBEZORGD WONEN, LAAT U GOED ADVISEREN 'T DRIESK makelaars- en assurantiekantoor ZEELEN-v/d BURGT FRED OLFEN HYPOTHEKEN, PENSIOENEN, FINANCIËLE PLANNING, VASTGOED "WOONHUIZEN" Als u nu nog twijfelt???? Wilt u uw huis verkopen? BEL VOOR EEN VRIJBLIJVEND GESPREK: 0478-513980 Te koop gevraagd Directe definitieve aankoop, 100% zekerheid en geen makelaarskosten. HYPOTHEEK Voor alle Wij bieden UITVAARTMEDE.WERK(ST)ER DEÏX HAUZER EN RUIJTERS... KANTOOR VENRAY HAUZEI UIJTER PEEL EN MAAS donderdag 1 juli 1999 - Pi- VENRAY, Boterbloem Gelegen op loopafstand van het stadscen trum en gunstige verbindingen naar de A73 bieden wij te koop aan een goed onderhou den geschakeld woonhuis met berging. Parterre: hal, toilet, woonkamer, een keurig ingerichte keuken en bijkeuken. In de achter tuin een fietsenberging. De vloer van de woonkamer en hal is v.v. een laminaatvloer. De glasopeningen zijn voorzien van dubbele beglazing. 1e verd.: 3 slaapkamers, badka mer met ligbad, wastafel en 2e toilet. De vloer en wanden zijn betegeld 2e verd.: bereikbaar via een vaste trap o.a. met c.v.- ruimte en mogelijkheid om 4e slaapkamer te realiseren. De achtertuin is onderhouds- vriendelijk aangelegd en is via een vrije ach terom bereikbaar. Perceelopp. 130 m2. Totale inhoud: ca. 350m'. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 279.500,00 k.k. Wanssum, De Houskuilstraat In rustige omgeving gelegen halfvrij- staand woonhuis met zij-, voor- en achtertuin. Indeling: - kelder, - parterre hal, toilet, woonkamer, open keuken, berging en serre; -1 e verd.: 3 slaapk. en bad kamer - 2e verd.: zolder over gehele breedte van de woning bereikbaar via een vlizotrap. Pand is gedeeltelijk voorzien van kunststof kozijnen en dubbele beglazing. Perceelsopper vlak. ca. 230 m*. Aanvaarding in overleg. Prijs op aanvraag. VENRAY, Henseniusstraat In het centrum van Venray bieden wij een monumentaal halfvrijstaand woonhuis gebouwd in 1931 aan. Dit zeer ruim opgezette woonhuis heeft een inhoud van ca. 750m3 en is volle dig onderkelderd. Beg.gr: woonka mer, keuken, studiekamer en hal met een opvallend fraaie originele tegel vloer. Achter het pand bevindt zich de serre, berging en de tuin. 1e verd.: 4 slaapks en badkamer. 2e verd.: 2 en 2 bergkamers. Aanvaarding in overleg. Koopprijs op aanvraag. F»* Meerlo, Julianastraat In een rustig kerkdorp van de gemeente Meerlo-Wanssum aan een ruime groenvoorziening gelegen geschakeld woonhuis met eigen ach terom. Parterre: hal, garderobenis, toi let, bergkast, woonkamer, gesloten keuken met muurkast en eenvoudig keukenblok. In de achtertuin is de halfsteens berging gelegen. 1e ver dieping: overloop, 4 slaapkamers met kunststofkozijnen en schroten pla fonds, douche met geheel betegelde wanden, douchehoek, 2e toilet en wastafel. 2e verdieping bereikbaar via vlizo trap. Bouwjaar ca. 1971. Perceelsoppervlak ca 170 mz. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 210.000,00 k.k. Oostrum, Jofferspas In een ruslig kerkdorp van de gemeente Venray m de nabijheid van het station Venray en de daarbij behorende busverbindingen gelegen halfvrijstaand woonhuis met onlangs herbouwde zeer ruime garage Parterre: hal, toilet, woonkamer met berg kast, gesloten keuken met apparatuur en aansluiting voor wasautomaat. Vanuit de keu ken bereikt u de berging en garage. De omsloten achtertuin biedt veel privacy. 1e verdieping: overloop, 2 slaapkamers (oor spronkelijk 3), badkamer, vrijwel geheel betegeld, en ingericht met ligbad, doucheca bine 2e toilet en wastafel. 2e verdieping bereikbaar via een vaste trap. In deze ruimte is de cv-installatie geplaatst. De begane grondvloer, spouwmuren en daken zijn tij dens de bouw voorzien van isolatie. De glas openingen zijn nagenoeg geïsoleerd. Bouwjaar ca. 1989 (garage 1999). Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 329.000,00 k.k. Venray, Penningkruid 42 IN PRIJS VERLAAGD Gunstig gelegen in het hart van Landweert in de nabijheid van de basisschool en het winkelcentrum jonge twee onder één kap woning met garage. Parterre: hal, toilet, bergkast, L-vormige woonkamer met lami naatvloer, gesloten keuken met plavuizen vloer. De royale garage is in 1994 gereali seerd, zowel spouw als dak zijn geïso leerd. 1e verdieping: overloop, 3 slaapka mers en badkamer met ligbad. 2e toilet en wastafel. 2e verdieping bereikbaar via vaste trap: 4e slaapkamer, c.v.-/wasruimte met geiser en c.v.-ketel en berging. De woning is goeddeels voorzien van dubbele beglazing. Bouwjaar 1993. Perceel oppervlak 195 m2. Aanvaarding in overleg. Prijs op aanvraag. Te huur kantoorruimte Venray aan de Schoolstraa In het centrum van Venray representatieve locatie, opl dieping gelegen kantoorrul Oppervlakte 120m2. Opleveringsniveau: inclusieffc letgroepen en pantry. De kanf unit wordt casco opgeleuf Parkeren op openbaar gebie op loopafstand voorhandei Aanvaarding op korte terf mogelijk. Huurprijs in overleg. WANSSUM, Meerlosebaan Goed bereikbaar, uitstekend onder houden halfvrijstaand woonhuis met garage. Het pand heeft een hoog afwerkingsniveau. Parterre: hal, toi let, ruime woonkamer met eiken planken vloer en een luxe ingerichte keuken. 1e Verd.: 3 slaapk. en badka mer o.a. met ligbad en douche. 2 e verd.: bereikbaar via een vaste trap o.a. met c.v.-ruimte met nieuwe HR- combi c.v. ketel en mogelijkheid voor 4e slaapkamer. De achtertuin is onderhoudsvriendelijk aangelegd. Perceelopp. 260m2. Totale inhoud: ca 550 m3. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs op aanvraag. Tienray, Constant Dietzstraat In een vriendelijke omgeving gelegen keurig verzorgd halfvrijstaand woonhuis. Beg grond: Parterre: hal met garderobenis en bergkast, toilet, woonkamer, gesloten keu ken met apparatuur, slaapkamer/zonneka- mer, bijkeuken en douche- ruimte. De garage is momenteel als woonruimte in gebruik, in de achtertuin is de berging gelegen die eveneens bereikbaar is via de brandgang. 1e verdieping: 3 slaapkamers waarvan 1 met balkon/loggia, doucheruimte met wastafel. 2e verdieping bereikbaar via een vast trap: c.v.-ruimte en berging. Het pand is groten deels voorzien van rolluiken. De achtertuin is onderhoudsvriendelijk aangelegd. Bouwjaar 1966. Perceelsoppervlak ca 210 m2. Vraagprijs 275.000, k.k. Aanvaarding in overleg. Dan biedt makelaarskantoor ZEELEN-v/d BURGT B.V. u vele voordelen, zoals: gratis en vrijblijvende reële waardebepaling van uw woning u bepaalt zélf de looptijd van de bemiddelingsopdracht fotopresentatie van de pan den op beide kantoren en internet géén doorberekening van de advertentiekosten bij verkoop, indien gewenst, tijdelijke of permanente huur woning beschikbaar WELLERLOOI, Geysselberg In het groen op een duinrug langs de Maas ligt deze vrijstaande split level recreatie-bungalow met buitenberging en ruime tuin die veel privacy biedt. Indeling: Parterre: Woonkamer incl. tuinkamer (ca. 36 m2) en inbouw openhaard en gedeelte lijk betegelde vloer, meterkast, keuken en bijkeuken c.q. slaapkamer, doucheruimte met toilet. Souterrain: oudersslaapkamer en wasruimte. Afwerking: Het pannen dak is recentelijk vernieuwd. De raamopenin gen zijn v.v. dreh-kipp kunststofkozijnen met dubbele beglazing. De zonne-kamer is eveneens v.v. dubbele beglazing. Voorts is in het pand een propaangas gestookte combiketel aanwezig. Bouwjaar 1977. Perceelsgrootte 725 m2. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 229.000,00 k.k. BERGEN, Patrijsstraat In de nabijheid van het natuurgebied gelegen, goed bereikbaar, uitstekend onderhouden half vrijstaand woonhuis met garage. Het pand heeft een goed afwerkingsniveau. Parterre: hal, toilet, ruime L-vormige woonkamer en een luxe ingerichte keuken w apparatuur. 1e Verd.: 3 slaapk., 2e toilet en badkamer. 2 e verd.: bereikbaar via een vaste trap o.a. met c.v.- ruimte en 4e slaapk.. De achtertuin is onder houdsvriendelijk aangelegd. Naast de woning ligt de royale garage met carport. Het pand biedt opvallende extra's. Perceelopp. 268 m2. Totale inhoud: ca 450m3. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs op aanvraag. TE HUUR IDEAALGELEGEN KANTOOR-/ BEDRIJFS-RUIMTE AAN DE VENRAYSE- WEGTE HORST In de korte nabijheid van de A73 gelegen kun nen wij aanbieden, uitstekend afgewerkte kan toor/bedrijfsruimte. Het object biedt kantoor ruimte op de begane grond en verdieping. Beide etages kunnen afzonderlijk gehuurd worden en hebben een eigen entreepartij. Voor en naast het complex kunt u beschikken over eigen parkeerfaciliteiten. Vloeroppervlak: - begane grond ca. 60m2, - eerste verdieping ca. 84nf - kelder ca. 30m2. Gebruikers van de kan toren kunnen gebruik maken van de gemeen schappelijke toiletunits op de begane grond. Opleveringsniveau: casco. Huurprijs en servicekosten op aanvraag. De ingangsdatum huurovereenkomst in overleg. Venray, Laurahof Op rustige locatie gelegen halfvrijsT geschakeld woonhuis met inpandige g< voor- en achtertuin. Indeling: Parterre: overdekte entree, ha garderobe-nis, toilet, woonkamer met eet:l! gesloten keuken aan de straatzijde, inp bereikbare garage. 1ste verd.: Hoofd; ir kamer met balkon, 2 slaapkamers. 2de v vaste trap naar zeer ruime zolder. Bouwjaar 1979. Perceelsoppervlakte 250 1 Prijs 359.000,-. Aanvaarding in overleg. Ook op internet: www.woningcourant.com VENLO - Hogeschoorweg 98 - Tel. 077-3511852 - VENRAY - Merseloseweg 13-17 - tel. 0478-583636 - E-mail: zvdbvenray@wxs.nl in alle prijsklassen. Aanvaarding direkt of op langere termijn mogelijk. Bel vrijblijvend (077) 4663639. De Limburgse Vastgoed Maatschappij. i nieuwbouwers oversluiters woningverbeteraars PFIMTF^ verhuizers VENRAY absoluut de laagste rente en een eerlijk advies in begrijpelijke taal. Loopt u eens vrijblijvend bij ons binnen en laat u verbazen hoe eenvoudig een top advies kan zijn. Bellen voor een afspraak mag ook 0478-550 661. Grotestraat 7, 5801 BD Venray 'Zoek je eemritwolle Misschien ben jij diegene die DELA Uitvaartverzorging BV zoekt als voor dc regio Vcnlo - Venray Je helpt mee om een uitvaart tot in de puntjes uit te voeren. Je taken zijn o.a.: het begeleiden van de overledene in en uit de kerk en even tueel naar de begraafplaats. Het uitdelen van gedachtenisprentjes en behulp zaam zijn bij het collecteren. Alle verdere werkzaamheden die bijdragen aan een goed verloop van de uitvaart. Wij vragen: representatief in woord, gedrag en uiter lijk. Leeftijd vanaf 30 jaar. Wij bieden: Een passende vergoeding per uitvaart plus reiskosten. (Bedrijfs)-kleding. Zeg niet te snel 'dit is niets voor mij', maar schrijf een brief aan Dhr. P. Wienen, St. Catharinastraat 4b, 5809 AM Leunen. dé makelaars bieden aan! Venray Koningskaars 30 In Landweert gelegen tussenwoning op rustige lokatie met keurig aange legde tuin en vrije achterom. Woonk met tegelvloer v.v. vloerverwhardh kozijnen met dubb beglazing en electr. rolluik Portaal met toilet en trapkast. Lichte moderne mbouwcomb. v.v div. apparatuur. Tuin op oosten met berging en aparte fietsenberging Overloop, 3 slpk vv rolluiken, badk met luxe ligbad vv whirlpool, therm, mengkraan, wanddoset. wastafel en rolluik Vaste trap naar 4e slpk met dakraam, aansl. wasmVdroger C v combi-ketel '91 Bwjr. '91. perc. 142 m2. dak-, spouw en deels glasisolatie Goed onderhouden. Aanvaarding i.o.o. Vraagprijs: 304.000,- k.k. 137.950,- k.k.. Venray Beethovenstraat 43 Perfekt onderhouden tussenwoning, gelegen aan een doodlopende straat en aan pleintje. Woonk. meteikenvl('98) en deur naar tuin. Ruime half open leefkeuken v.v recente mbouwcomb. met app. en tegelvloer. Onderhoudsvr. tuin met veel privacy. Carport met ruime buitenberging aan voorziide 2e Verd 3 Slpk en geheel betegelde badk vv ligbad, toilet, v.w.t. en wasm aansl Vlizotrap naar 2e verd (mogelijkheid vaste trap) Ruime zolder met mogelijkheid tot 4e slpk. HR combi-ketel 96). Alg deels v.v rolluiken, geheel vv dubb glas, Perfekle staat van onderhoud. Perc oppervl. 142 m'. Aanvaarding i.o.o. Vraagprijs: 27S.OOO,- k.k. 124.789,- k.k. Venray Kruidenlaan 11 In Landweert gelegen goed onder houden tussenwoning met vrije achterom en grenzen aan speelveldje. Buitenberging met verw radiator. Hal met toilet en bergkast. Woonkamer met tegel vloer, houten kozijnen met thermische beglazing Halfopen keuken v.v recente comb met diverse apparatuur en deur naar onderhoudsvr. tuin met vrije achterom. Ie Verd 3 Slpk badkamer met douche, wastafel, aansl wasmachine/droger en toilet C V-ruimte met Intergas cv-ketel en mech. vent-unit Bouwjaar 1982. recent geverfd en dak vernieuwd in '96/97. Dak-, spouw- en deels glasisolatie. Aanvaarding, i.o.o. Vraagprijs: 269.OOO,- k.k. 122.067,- k.k. Swolgen Jan van Swolgenstr. 34 Op zeer rustige lokatie aan de buiten rand van Swolgen gelegen tussen woning. Ind: woonkamer met open keuken v.v. moderne lichte inbouwcombinatie met kera mische kookplaat, combi-magnetron/ oven afzuigkap en eetbar Kelder Bijkeuken met tegelvloer, aansl. wasmachine/droger, huur- geyser en kunststof pui met therm, glas. Berging en schuurtje met bergvliering Ie Verd: overloop met bergkast. 3 slpkrs waar van 2 met inbouwkast en badkamer met douchenis en wastafel 2e Verd vlizo-trap naar hobby-/bergzolder Alg de woning is goed onderhouden en gebouwd in 1963 Begane grond wordt verwarmd middels een gaskachel. Perceelsopp. 260 m-' Aanv i.o.o. Vraagprijs: 249.OOO,- k.k. 112.991,- k.k. Wanssum Beemdweg 1a Op rustige lokatie gelegen vrijst. woon huis met garage, tuinhuis en duiventil (ca. 30 m2) Roy hal met leiste- nenvl. L-wnk. (44 m2) v.v. hardh. koz en therm, beglschuifpui, en openhaard Gesl keuken vv marmeren vl en lichtecomb vv. luxe app. Bijkeuken. Ie Verd: Overloop vv parketvl en inb. kast 3 Slpk. (25,16 en 15 m2) 1 met inb kast.l met bergkast en 1 met inb kast. dubb opens), deuren naar balkon, parketvl en deur naar luxe badk. v.v. ligbad, wastafel in meubel, douchecabine en toilet. HR combi ketel Alg Dakvloer-, spouw-, en deels glasisolatie Achterzijde en slpk. zijn v.v. rol luiken Bwjr. '75, perc. 810 m2, inh. 707 m3, aanvaarding in onderling overleg Vraagprijs: 599.000,- k.k. 271.814,- k.k. Venray Allegrostraat 41 In rustige woonwijk gelegen vrij herenhuis met inpandige garag achterom en keurig aangelegd met veel privacy. Hal met leistenenvloer. L-Woonk (ca 44 m2) met tegelvt haard, voorraadnis voor klokthermostaat en dubb. open: deuren Ruime gesl. leefkeuken meti comb. v.v. div. app Bijkeuken, lm garage met vlienng le Verd. gel parketvl 4 slpk. Badk. met ligbad, dubb was- tafel 2e Verd vlizotr ruime bergzol- der mei cv-i nstall. badgeyser Alg Bwjr '75. perc. 462 597 m3. Goed onderhouden won diverse mogelijkheden Aanvaardif Vraagprijs: 539.OOO,- k.k. 244.588,- k.k. Op kindvriendelijke lokatie in Land weert gelegen tussenwoning met berging, carport en vrije achterom. l-woonk met tegelvloer, therm, beglazing en rolluiken Half open keuken vv moderne mbouwcomb Portaal met toilet Onder houdsvr tuin van ca. 17 mtr. diep Ie Verd 2 slpk resp. 20 en 8.5 m2 beiden vv rollui- ken. Badk v.v ligbad, toilet, v.w.t en wasm aansl 2e Verd: vaste trap naar ruime over- loop en 2 slpk. v.v groot dakraam Alg. Geheel vv rolluiken, bwrj. 1986, perc 190 m2 Aanvaarding i.o.o. Vraagprijs: 299.000,- k.k. 135.680,- k.k. Informeert u ook naar onze panden in Stille Verkoop Royale 2 onder 1 kapwoning op een kindvriendelijke lokatie, gelegen aan de rand van Landweert. Ruime L-woonkamer met marmoieumvloer, serre met openslaande tuindeuren en open keuken v.v moderne inbouwcomb met div apparatuur Fraai aangelegde tuin op zuidoosten Garage met kantelpoort en loop deur le Verd 3 Slpk. met marmoieumvloer Luxe betegelde badkamer met design radiator, toilet, vwt, ligbad en douche, beiden met therm, mengkraan Vaste trap met deur naar hobbyzolder v v groot Velux dakraam en extra bergruimte Bwjr. 1996. perfecte staat van onderhoud, perc 210 m2 Geheel geïsoleerd. Aanvaarding i.o.o Vraagprijs: 419.000,- k.k. 190.134,- k.k. Venray Zilverschoon 33 Aan buitenrand van Landweert gelegen vrijstaand landhuis met ruime garage, vrije achterom en carport in voor bereiding. L-wnk. (38 m2) met leistenen vloer v.v. vloerverwschuifpui naar terras en ruime keuken met lichte inbouw-comb vv. luxe app Bijkeuken met Radson HR combi-ketel ('95) Royale L-vormige garage met kantel poort en zijdeur naar tuin le Verd 3 slpk luxe badk v.v ligbad, douche-cabine, dubb wast therm -kranen en toilet Vaste trap naar royale zolder met twee dakramen en mog voor 2 extra slpk Alg: volledig geïsoleerd m.u.v garage, tuin gelegen op zuiden. Bw|r '94/'95. perc. 411 m2. Aanvaarding, augustus/september '99 Vraagprijs: 599.000,- k.k. 271.814,- k.k. Venray Alpenhof 2 Op zeer gewilde locatie gelegen vrij staande villa met inpandige garage, 5 slpk., royale living en veel privacy. Beg gr., roy. living met Portugese leisteen- vl. 55 m2), open haard, grote schuifpui naar terras met open haard Studeerkamer Ruime gesl. keuken met inbouwcomb. vv. app Garage, kelder en studeerkmr in souterrain Fraai aangelegde tuin met veel privacy le Verd' overloop met laminaatvl 3 slpk v v. laminaatparket en 2 met inbouwkast Badkamer met ligbad douchecabine, toilet en dubb wast. Alg: goed onderhouden woning, recent aan buitenzijde geschilderd, deels v.v. therm, begl. Bouwjaar '73. perc 594 m2. Aanvaarding in onderling overleg Vraagprijs: 819.000,- k.k. 371.646,- k.k. Vrijstaande nieuwbouwwoning in Landweert met losstaande garage. Ruime woonkamer met openslaande tuindeuren en open trap naar le verdieping. 3 Slpk. resp. 16, 12 en 6 m2. Luxe bad kamer v.v. ligbad, douche, dubbele wastafel en toilet. Vaste trap naar 2e verdieping met dakterras. Oplevering medio 2000 UNIEKE KANSi Vraagprijs: 384.000,- V.O.IU. 174.252,- V.O.IU. Prijs in Euro's Venray, Julianasingel 8, 5802 AV, Tel. 0478-51 37 Venlo, Noorderpoort 11a, 5916 PJ, Tel. 077-321 91 OC NIEUW!!! NIEUW!!! NIEUW!!! Nu bij ons te koop TEAKHOUTEN TUINMEUBELEN In twee verschillende modellen van zeer goede kwaliteit voor een zeer gunstige prijs. 'Set bestaande uit 1 rechthoekige tafel met opening voor parasol. 4 brede stoelen met armleuningen en 1 bank van jong teakhout voor de prijs van slechts: FL.1295.- 'Set bestaande uit 1 rechthoekige tafel, 2 brede stoelen met armleuningen en 1 bank van een zware kwaliteit teakhout voor de prijs van FL.1895.- Tevens hebben wij in de aanbieding een 3-delige set planten/ bloembakken in twee verschillende modellen; 8-hoekig en vierkant. Gemaakt van bamboehout. Nu voor de prijs van slechts: FL.98.- Wilt u uw tuin opfleuren loop dan eens bij ons binnen. De voorraad is beperkt dus OP=OP. Graag tot ziens bij 't DRIESKE nabij de kerk in Blitterswijck. Tel.0478-531285 Openingstijden: ma t/m vr. 13.30-176.30 uur - Za: 10.00-16.00 uur/ dinsdags gesloten Open: di. t/m do. 13.30-17.30 uur vrij. 13.30-21.00 uur za. 9.00-16.00 uur Stationsweg 86, 5807 AC Oostrum-Venray Tel. 0478-585956/580361 Faxnr. 0478-514649 teak houten tafels, stoelen, kasten etc. Antiek in Eiken en Grenen Copie Antiek Geloogd Grenen Zwitserse tegelkachels Binnen- Buitenverlichting Woon- en Tuindecoraties Bielzen

Peel en Maas | 1999 | | pagina 2