Wielerronde van Ysselsteyn nieuw leven ingeblazen Tong-Il succesvol bij teamontmoeting Het bridgespel van de maand Zin in een wedstrijdje? Zijn je banden opgepompt? Doe dan mee! Sjoelclub Nobel Oostrum Lopersgroep Peelrunners Zwemvereniging Spio LVB Oostrum Triathlon Vereniging Regio Venray zondag 18 juli 1999 vanaf 12 uurteYsselsteyn H.S.V. De Roerdomp St. Jan Merselo J eugd vereniging De Springplank Wijkcentrum de Kiosk Luikse Markt bij t Nipperke Wijkgebouw Op 't Nipperke donderdag 1 juli 1999 - Pagina 15 Zondag 18 juli: terug van weggeweest! Zaterdag 26 juni toerirooi van de Doordouwers Heerlen. Uitslgaen: DB 2. Rietje Goumans DB 3. Anny v.d. Heyden; DC 2. Cora v.d. Voort; 3DD 8. Agnes v. Dijck; DE 1. Regine Sanders HC I. Ben Rongen; HD 4. Sjeng Goumans; HE 4. Nico v.d. Voort. Gastspelertje Sander Broer werd eerste in de jeugd A en een extra beker voor de hoogste dagscore van de jeugd. Anny en Sander behaalde ook nog een eerste en tweede prijs op de vrije bakken. Maandag 5 juli: 10.30 Volksdansen: 19.00 biljartclub op 't Nipperke. Dinsdag 6 juli: 19.30 country- en dans groep Green River met country-dansles. Woensdag 7 juli: 9.00 Beter bewegen, daarna koersbal. 19.30 country- en dansgroep Green River met country- dansles. Donderdag 8 juli: 19.00-23.00 Kaarten en biljarten. Vereniging Wijkgebouw op 't Nipperke. St. Odastraat 41 Venray. tel. 0478- 580858. Het wijkgebouw is gesloten tot 22 augustus. Zondag 22 augustus Luikse Markt. inl. Tel. 0478-580858. b.g.g. 586724. Drie leden van de sparringsgroep van Tong-Il hebben afgelopen zondag deel genomen aan een teamontmoeting tus sen district Limburg en district Zuid waartoe ook Tong-Il behoort. Onder begeleiding van Rob Greevink. coach en tevens hoofdtrainer van Tong-Il, werd in zeven gewichtsklassen gestreden voor de teamoverwinning. De overige leden van het team van district Zuid werden geleverd door TNT Tilburg en Yoo-Sin Nijmegen, hetgeen aangeeft dat Tong-Il ook zeer goed vertegenwoordigd is bij de junioren sparrings-top. Niels Blaauw kon zijn partij in de klasse tot 48 kg. helaas niet met winst afsluiten maar Yassir Idrissi was in de klasse tot 59 kg weer oppermachtig en won zijn partij ruim met 9-4. Als laatste partij moest Emiel van de Burgt sparren in de klasse tot 68 kg. Emiel, vooraf al enigszins aangeslagen door ziekte, wilde zijn team niet in de steek laten en wist na een spannende partij tot 7-7 terug te komen, maar na een zeer discutabele waarschuwing van de scheidsrechter in de laatste seconden, werd zijn tegenstander alsnog als win naar aangewezen. De eindstand van deze teamontmoeting werd uiteindelijk 4-3, opnieuw dus een overwinning voor Tong-Il. In het weekend zijn er twee concour sen geweest. Voor de paarden in Liessel en voor de pony's in Helden. Milou Bergmans is naar Helden geweest en daar werd zij 7e met 160 p. in de L- drussuur. Bij het B-springen reed ze de eerste ronde foutloos, maar had in de barrage een weigering. Marlies Huybers nam voor het eerste met een groot paard deel, en werd 7e met 160 p. in de L- dressuur; daarmee verdienden beiden een winstpunt in de L-dressuur. Voor diegenen die het niet weten: het ponykamp is op 19, 20 en 21 juli. Nadere informatie volgt deze week. Trainingen: Dinsdag: Interval en loopscholing, aan vang 19.00 uur Kastiëlse Baan. Zaterdag: Aanvang 16.00 uur, parkeer plaats Schadijker Bossen Meterik. Uitslagen: Venray-Vaals: le etappe: Vaals-Wylre Jos Peeters, 1.15.54; 2e etappe; Wylre- Schinnen Jac Geruts, 1.00.20; 3e etappe: Schinnen-Nieuwstad Geert Tielen, 1.14.46; 4e etappe: Nieuwstad-St. Joost Truus Hiddema 51.36; 5e etappe: St. Joost-Roemond Jeu Philipsen, 1.19.14; 6e etappe: Roermond-Reuver Frans Hoebers, 1.19.21; 7e etappe: Reuver- Venlo Joop Sanders 1.06.46. Deze lopersprestatie werd mede mogelijk gemaakt door de voortreffelijke begelei ding van Gerda, Piet Verhaegh en Ruud Beeren. Vraagt u zich ook af wie nou op het ere podium is geëindigd na de tiende Peelrunner clubkampioenschappen? De bronnen laten niets los. Weet u meer? Stuur dan een mailtje naar toinjans@e- post.nl Wedstrijdagenda: 3 juli: Drentse volksmarathon in Noordscheschut; marathon en halve marathon (12.00); 5 en 10 km (12.10). 4 juli: Rabo jubileumloop in Bakel; 3 en 10 km (13.30) 17 juli: Natuurloop Maas Kempen in Neeroeteren; 6.5 en 10 Engelse mijl (16.00) Synchroonzwemmen Uitslagen clubkampioenschappen van zaterdag 26 juni: Zonder diploma: 1. Joyce Hendriks; 2. Shannon v. Sambeek; 3. Kimberly Goemans; 4. Melissa Bouten; 5. Marijke Greijdanus. Met H-diploma onder 10 jaar: 1. Marcha toone; 2. Sylvie-Elise Schaminee; 3. Miranda Creemers; 4. Suzan Ploegmakers; 5. Fieke Classens; 6. Robin Siebers; 7. Astrid v.d. Munckhof. Met H-diploma onder 13 jaar en 1 zwemster onder 15 jaar: 1. Silke Loenen; 2. Lizet Peetes; 3. Linda Engels; 4. Ilse Verdellen; 5. Anne Aben. Met G-diploma: 1. Bea Wellen; 2. Mara Peeters; 3. Melanie Goemans; 4. Lisa Gerrits; 5. Linda Hofmans; 6. Dian Wellen. Met E-diploma: 1. Lara Voermans; 2. Suzan Nellen: 3. Tetske Peeters; 4. Petra v. Benthum; 5. Dorien Geven; 6. Corien Peeters. Met D-diploma onder 13 jaar: 1. Cinderella Goemans; 2. Moniek Classens; 3. Melanie v. Sambeek; 4. Amandine v.d. Ven; 5. Céline v.d. Ven. Met D-diploma onder 15 en 17 jaar: 1 Karin v.d. Heuvel; 2. Kim Janssen; 3. Bianca Hofmans; 4. Lotte Dupont; 5. Rianne Geven. Met B-diploma: 1. Tane Elstak: 2. Antionette Nelissen; 3. Kelly Swinkels. Met A-diploma: 1. Anette Custers; 2. Natasja Schuurmans: 3. Monica Clephas: 4. Harriet Flinsenberg; 5. Sandra Hermans: 6. Bregje Janssen. Ieder jaar gaat de sportiviteitsprijs naar iemand die vaak naar de traningen is geweest en die een goede inzet heeft getoond. Dit jaar was Suzan Ploegmakers de gelukkige. Anette Custers heeft dit jaar de meeste punten behaald en is hiermee clubkampioene. Jaarlijkse fietsdagtocht op dinsdag 6 juli We vertrekken om 9.00 uur bij de Rabobank richting Grubbenvorst, waar we om 10.30 uur koffiepauze hebben. Hierna fietsen we naar de Kasteelse bos sen te Horst voor de geheel verzorgde picknick. Om 14.00 uur worden we in Veulen bij Nijssen Granico. mengvoe ders en foodrecycling. verwacht voor een excursie. Na afloop fietsen we weer richting Oostrum. Deze route is 45 km. De kosten bedragen ƒ12,50 p.p. incl. Koffie met vlaai en picknick. Opgave tot 2 juli a.s. bij I. Thielen, tel. 589027 of B. Direks tel. 581096. De excursie naar Nijssen gaat altijd door. ook bij slecht weer, dan gaan we met auto's. Triathlon Groningen Afgelopen zaterdag vond in Groningen de derde wedstrijd uit het Triathlon Studenten Circuit plaats. Hierbij moest 750m gezwommen wor den. gevolgd door 21 km fietsen en 5km lopen. Onder regenachtige omstandigheden en met een stevig windje nam Marcel Martens deel aan deze wedstrijd namens TV Venray. Na 1.09.35 kwam Marcel als tiende student over de finish. Trainingstriathlon Kasteelse Bossen Op zondag 5 juli a.s. vindt bij de Kasteelse Bossen in Horst een trainings triathlon plaats voor de leden van onze vereniging. Deze recreatieve wedstrijd die om 09.30 start staat in het teken van gezellig en gezamenlijk deelnemen. Eerst wordt gezwommen, waarna er gezamenlijk aan het fietsen begonnen wordt. Daarna lopen om het meer, waar bij het fietsen en lopen enkele keren her haald kan worden naar eigen inzicht (koppeltraining). A.u.b. van tevoren opgeven bij Peter Scheres of Henk van der Horst. Programma donderdag 19.30 - 20.30 zwemmen Kasteelse Bossen zaterdag 15.00 - 16.00 mountainbiken 16.00 - 17.45 lopen in schadijker bossen zondag 09.30 trai ningstriathlon Kasteelse Bossen dinsdag 19.10-20.10 zwemmen in De Sprank woensdag 19.00 - 20.45 baantraining in In samenwerking met de Venrayse bridgeclubs zal er maandelijks een bridge- rubriek geplaatst worden waarin bepaalde spelsituaties besproken worden. Het spel van de maand Spel 21 Een mooi voorbeeld van het nut van conventies. In dit geval Multi-Landy. Noord gever, N-Z kwetsbaar. (Wim de Schrijver-Ron van Gaal tegen Hay Houwen- Noord: Vxx 10 x V 9 7 x x B 9 x West: A H 10 9 x x V Axxx A B 8 Bieding verliep als volgt: Noord Oost Zuid West Pas pas ISA 2** 24 24* pas 44 Oost x x 4HB9x 10 xx 10 8 x x Zuid: *B8 4 V 8 X Hx Joop van Hooft) Dank zij de onorthodoxe opening van ISA door zuid konden Joop en Hay via hun eenvoudige conventie de manche bieden! *MuIti-Landy houdt in dat men na een 1 SA-opening kan aangeven dat men een 5-kaart schoppen en een 4-kaart harten heeft. Partner wordt uitgenodigd om zijn beste hooge kleur te noemen. Hay noemde zijn harten. Joop sprong in het avontuur van 44. Een gelukkige sprong! Het bod van 24 van Hay was uiteraard zijn beste kleur. Het lijkt mij verantwoord om met deze hand en dit biedverloop naar 44 te springen, ook al, of juist omdat hij 6 schoppen bezit. Die kunnen van grote waarde zijn bij een manche-bod in harten! Zonder multi-Landy komt men nooit in 44 terecht. Met de vanzelfsprekende uitkomst: Klaver Aas was het voor een goeie speler als Joop een fluitje van een cent om een overslag te halen. Probeert u ook eens of u het juiste afspel kunt vinden. Een top aan die tafel. Er werd aan deze tafel naast deze 4 H+l ook nog 3 S+2, 3 H+2, 3 S+2, nog eens 3 s+2. 2S+1 en één keer 4 S gehaald. Voor de theorie van de Multi-Landy conventie zie: "Bieden Met BerTy" deel 3 blz. 191 - 197. Dit was een van de spellen waarmee het clubkam pioenschap in de bridgeclub Doublet werd afgesloten. Zo'n clubkampioenschap is dé "happening" van het seizoen. Er zijn drie rondes gespeeld van elk vijf avonden. Voor elke ronde zijn kampioenspunten te verdienen. Wie de meeste punten behaald over het hele jaar mag de beker in haar of zijn kast zetten. In de eerste ronde, afgesloten in november '98, waren Joop van Hooft-Hay Houwen eerste geworden, wat hun 100 punten opleverde terwijl Piet van Genugten - Axel Schulz toen slechts 94 punten behaalden. In de tweede ronde waren Piet en Axel Schulz eerste, waardoor zij 100 punten behaalden terwijl Joop en Hay goed waren voor Hay 96 In de derde en laat ste ronde bracht hun eindstand slechts 94 punten op terwijl Piet en Axel er toen weer 100 behaalden, waardoor zij op een totaal van 294 en Joop en Hay op 290 punten kwamen. Daarmee zijn Piet van Genugten en Axel Schulz clubkampioen geworden van BC Doublet voor het seizoen 1998-1999. Om in BC Doublet clubkampioen te worden moetje van goeden huize komen. Proficiat Axel en Piet! Corry hartong - Jan Heinekamp zijn derde geworden met 266. Petra Heinekemp - Sraar Janssen vierde met 258, Ron van Gaai- Willem de Schrijver vijfde met 257 en Frank Bender - Toon den Brok zesde met 239 punten. Bij de laatste ronde zijn Janny Jungslager-Sjef de Vocht, Sjaak Huys- Onniek Karagozyan en Thea Biessels-Els Hendriks gepromo veerd naar de "eerste klasse". En Irma Huys-Annie Karagozyan, Ans Rongen-Gerrit Wicherts en Martien Bol werk-Kees Simons gepromoveerd naar de "tweede klasse". Zie onze website http://home.wxs.nl~heinekam/BCDoublet/bcd.htm. De bijdrage werd verzorgd door Toon Den Brok. Ben je tussen de 8 en 12? Kun je goed uit de voeten op je fiets? Laat dat dan maar eens zien! Geef je op voor de Rabobank Dikke Banden Race. Leuk, leuk en ook nog eens spannend... Een échte wielerwedstrijd op een kort parkoers. Fietsen om het hardst, tegen jongens of meisjes van je eigen leeftijd. En zeg maar tegen je ouders dat het allemaal heel veilig is. Samen met de wielervereniging zorgen we daar voor. Het parkoers is op een veilige plek uitgestippeld. Je krijgt een valhelm (en je eigen rugnummer!). En de fietsenmaker loopt voor de zekerheid je fiets helemaal na. We doen er dus alles aan om brokken te voorko men. Maar mocht er dan per ongeluk toch nog iets misgaan? Dan ben je in ieder geval goed verzekerd via de "RABO-dagkaart". •Nou, ga jij straks als eerste over de streep? Dan krijg jij van ons een mooie prijs. (Wat het is, verklappen we nog niet.) Maar eigenlijk is dat niet eens zo belangrijk. Dat jij er straks bij bent. dat is het allerbelangrijkste. Dus vul gauw de bon in en doe mee! Ik wil wel laten zien dat ik hard kan fietsen. Daarom doe ik mee aan de Rabobank Dikke Banden Race op zondag 18 juli 1999 te Ysselsteyn Mijn naam is 1 Mijn adres is Postcode/Plaats 1 Ik ben een jongen meisje*. Ik ben geboren op 19 Doe deze bon in een envelop zonder postzegel en stuur hem uiterlijk vóór 8 juli 1999 naar: Rabobank Zevenrode en Venray-Oostrum, Antwoordnummer 1010, 5800 VB Venray Je mag de bon ook even bij ons afgeven. Doorhalen wat niet van toepassing is. Heel fietsend Nederland vooruit met het Rabobank Wielerplan Rabobank Zevenrode en Venray-Oostrum ïen vertrouwd beeld in de jaren 80. Ysselsteynse wielrenner Peter innen beklom de bergen in de Tour France zij aan zij met grootheden Bernard Hinault, Laurent Fignon, cien van Impe, Luis Herrera en n latere teamgenoot Robert Millar. Tourmalet, de Galibier en de AIpe Buez, waar hij twee keer als glori- - ze overwinnaar de eindstreep pas- rde, waren voor Winnen gesneden ek. Heel Ysselsteyn was in de ban nde wielersport. Het was dan ook tl verwonderlijk dat de jaarlijkse elerronde in het Venrayse kerkdorp die jaren dankbaar profiteerde van populariteit van haar bekendste roner. ce jen stukje nostalgie, natuurlijk. Leuk weer even in de herinnering te halen. 1 i moet ook de 'slapende" Stichting 8 elercomité Ysselsteyn gedacht heb- i toen nog niet zo lang geleden plan- lop tafel kwamen om de plaatselijke n elerronde nieuw leven in te blazen. 381 feit dat twee inwoners van selsteyn, Bart Marcellis en Martin r missen, op dit moment hoge ogen ia' oien bij de cyclosportieven. was hier 311 :de debet aan. Thijs van Asten was in "1 jaren 80 een van de actieve deelne- 'e: :rs. organisatoren, van de ielerronde Ysselsteyn. Het speet hem n n ook als geen ander toen in 1989 het ia; ek viel voor het wielerspektakel in n dorp. Van Asten hield, met in het n iterhoofd dat het wielervirus mis- °f den wel weer eens zou opbloeien, de n chting in stand. Daar heeft hij nu, tien ir later, geen spijt van. Integendeel, int op zondag 18 juli prijkt de ielerronde Ysselsteyn weer op de eve- G mentenkalender van de gemeente nray. Tot vreugde van Van Asten die :n;men met vijf andere leden van lerclub Ysselsteyn de kar trekt om van N wielerronde een jaarlijks terugkerend ektakel te maken: "Mooi toch, dat na u n jaar de wielrenners weer in de stra- van Ysselsteyn hun rondjes draaien, de tijd van Peter Winnen was de nde ieder jaar opnieuw een succes, ie oude tijden hopen we te doen herle- n. We gaan er in ieder geval voor om in de wielerronde een jaarlijks terug zend gebeuren te maken." FAVORIETEN Op zondag 18 juli wordt op een plaat- ilijke parcours van 2,5 kilometer de ieuwe Wielerronde van Ysselsteyn' rreden. Er wordt die dag in twee cate- irieën, veteranen en cyslosportieven, islreden om het Open Kampioenschap de Nederlandse Wieier Bond IWB). De veteranen gaan om 14.00 irvan start met een wedstrijd over 60 lometer. Bij de veteranen verschijnen ter de bekende Oirlonaar Drees illems en de 'plaatselijke favoriet' irard Keijsers, bij leven al een wieier- jende in het dorp, aan de start. Om .30 uur is het de beurt aan de cyclo- ortieven die 90 kilometer wedstrijd or hun kiezen krijgen. Uiteraard is de op gevestigd op de plaatselijke favo- ten Bart Marcellis en Martin unissen. Ook de winnaar van deze idstrijd mag zich voor een jaar NWB- mpioen noemen. Start en finish van Wielerronde Ysselsteyn is ter hoogte de stoplichten op de Puttenweg. Het :ours loopt dan om het Lovinckplein gaat dan via de Kerkweg naar de igweg. Hier gaat het linksaf en wordt Ringweg helemaal gevolgd tot lieuw de Puttenweg-Middenpeelweg i - Uitslagen: yi :nray-Mi!heeze: IL. v.d. Hoogenhof: P. Peeters; 3. H. de la Roy; 4. J. v.d. euvel; 5. Mw. G. v.d. Eisen. Programma: ilerdag 3 juli: H. v.d. Heuvel-beker •orde jeugd; bijeenkomst 13.00 bij de allonzuil, vissen van 13.30-15.30 uur. irder inlichtingen bij het jeugdbe- etèuur.t el. 0478-582235. el: oensdag 7 juli: zomeravondcompeti- e, bijeenkomst 18.00 uur bij de allonzuil. Opgeven wedstrijden: Hendriks, tel. 0478-582994 voor atifcnderdags 20.00 uur. Vergunningen: Rt den die hun contributie nog niet heb- ar an voldaan vragen wij dit zo spoedig ia ogelijk te doen. Dit kan veel narigheid in de waterkant voorkomen. Nieuwe gj :rgunningen zijn ook verkrijgbaar bij [I; an Grootel Hengelsport, Stationsweg :hi 1 te Venray en bij secretaris H. li endriks, Pastoor v.d. Gaetstraat 48 lf^nray, tel. 0478-582994. Hier zijn ook ig- en weekvergunningen te verkrijgen >or de visvijver De Ballonzuil. Bij de Jj cretaris kan men ook terecht voor ver- !re inlichtingen. wordt bereikt. Hier ligt dan een prachti ge finishstraat voor de rassprinters onder de renners. Of het zover komt, is maar de vraag want het parcours is met zijn mooie lange stukken vooral bedoeld voor de zogenaamde 'flyers'. Naast de sportieve strijd zijn er op het Lovinckplein diverse activiteiten gepland. Zo is er een terras waar voor de inwendige mens wordt gezorgd en zal er zorg worden gedragen voor een muzika le omlijsting van het evenement. DIKKE BANDEN RACE Een wielerronde zonder de Rabobank is tegenwoordig ondenkbaar. De Wielerronde van Ysselsteyn vormt daar op geen uitzondering. De Rabobank heeft dan ook haar naam verbonden aan het evenement dat op zondag 18 juli in het hartje van het Venrayse kerkdorp plaatsvindt. De lokale Rabobanken Zevenrode en Venray-Oostrum zijn namelijk de initiators van een Dikkë Banden Race voor de jeugd van 8 tol en met 12 jaar. Jongens en meisjes kunnen in twee leeftijdsklassen (8 en 9 jaar en 10, 11 en 12 jaar) deelnemen. Met de eigen fiets welteverstaan, leuk... en spannend om in een echte wielerwed strijd op een echt parcours de strijd aan te binden met leeftijdsgenootjes. De Dikke Banden Race gaat om 12.00 uur van start. Veiligheid is daarbij het sleu telwoord. Het parcours van ongeveer één kilometer is met zorg uitgestippeld, alle deelnemers krijgen een valhelm en een fietsenmaker loopt voor de start iedere fiets voor de zekerheid helemaal Donderdag 1 juli (vanavond) kwis voor de kinderen van de groepen 5 en 6. Van 18.39-20.00 uur spelen we 'Per seconde wijzer'. Steeds moeten 9 afbeeldingen op de goede plaats worden gezet. Eveneens op donderdag, evaluatieverga dering van Rollebol '99. Deze wordt gehouden in Castenray. Onze delegatie vertrekt om 19.15 uur. Maandag 5 juli. afsluiting van het sei zoen voor de kleintjes van de groepen 3 en 4. Van 18.30-20.00 uur wordt het een grandioos zomerspektakel met DJ Joseph. Trek je zomeroutfit aan en kom lekker swingen. Dinsdag 6 juli GEEN club voor de jeugd van de groepen 7 en 8 plus de school verlaters. Dt in verband met de grandio ze slotdag, die op 10 juli gehouden wordt. Donderdag 8 juli laatste clubavond voor de kinderen van de groepen 5 en 6. We willen deze avond circus spelen, probeer dus alvast iets te verzinnen. Zaterdag 3 juli. Buitendag. Verzamelen om 08.45 uur bij de Springplank. Meebrengen: een lunchpakket en zwem spullen. We verwachten rond 17.00 uur weer terug te zijn bij ons clubgebouw. na. Alles wordt er aan gedaan om brok ken te voorkomen. Loopt er onverhoopt toch iets mis dan is iedere fietser verze kerd via de Rabo-dagkaart. Veiliger kan gewoonweg niet! En uiteraard kunnen de winnaars rekenen op een mooie prijs. Zoals een echte winnaar verdient. Algemeen directeur Wim Bens van Rabobank Zevenrode steunt de Wielerronde Ysselsteyn niet alleen omdat de bank de wieier- en paarden sport als speerpunten heeft in het lande lijke sponsorbeleid. "Ook een stukje tra ditie speelt hierin mee. De wielerronde in Ysselsteyn was in vroegere jaren een evenement dat bij de plaatselijke bevol king, maar ook in de grotere regio, leef de. Wij willen graag meehelpen om dit initiatief nieuw leven in te blazen. En dat tijden van weleer, ik denk dan aan de glorieperiode van Peter Winnen, terug keren. Het is een sympathieke ronde die ons als bank enorm aanspreekt." De Dikke Banden Race is een landelijk ini tiatief van de Rabobank om de wieler sport onder de jeugd te promoten. Door heel het land kunnen de plaatselijke ves tigingen het idee naar eigen dorp of stad vertalen. De medewerking aan de Wielerronde Ysselsteyn is als het aan Bens ligt geen eenmalige zaak: "Absoluut niet. Ik hoop van harte dat de ronde weer aanslaat en de komende jaren weer telkens terugkeert op de wielerkalender. Dit jaar is zeg maar een 'proefballon', het moet zich uitwijzen of het evenement levensvatbaar en serieus genoeg is om er mee door te gaan. En dan zijn wij als Rabobank graag van de partij." Maandag 5 juli: 20.00 kindervakantie werk; 19.30 fobiegroep. Dinsdag 6 juli: 19.30 bridgeclub de Pelgrims; 20.00 beleggingscursus: 19.00 lijnclub Balans. Woensdag 7 juli: 09.30 spreekuur maatsch. Werk voor allochtone vrou wen: 19.30 bridgeclub Doublet; 20.00 sjoelclub de Schuivers. Wegens enorm succes organiseert wijkgebouw Op 't Nipperke op zondag 22 augustus van 10.00-17.00 uur een grote Luikse Markt. De entree is gratis en er zijn nog kramen te huur a ƒ37,50 (incl. Gemonteerd dekzeil; betalen bij inschrijving). Info: tel. 0478-580858. b.g.g. 0478-586724.

Peel en Maas | 1999 | | pagina 15