cUe*t&te*i Hoog slagingspercentage aan Raayland College DOS-dames behalen tweede plaats tijdens landelijk kampioenschap Oude PEEL EN MAAS donderdag 17 juni 1999 - Pagina 2 V. Grote Kerk Deken: J. Coenen, Eindstraat 6. tel. 550740: kapelaan: P. Hoedemaeckers, Whistlerstraat I, tel. 582385. Assistent: J. Berkemeijer, Whistlerstraat 1, tel. 511385. Priester in ernstig noodge val: via ziekenhuis, tel. 522222. Opgeven misintenties: Eindstraat 6: ma t/m vr (niet op do) van 9.30- 10.30 uur. Zaterdag: 12.00 huw. Habraken-de Fouw; 19.00 H. Mis Jo Stiphout (koll.); ouders v. Soest-Backus en zoon jan: Toos Custers (koll.); Karei v. Vegchel (koll.); Jan Kengen (koll.): Chris Smits: Harrie Rongen- Swinkels; Alfons Odenhoven en zoon Jan en voor overl. fam. Odenhoven v.d. Kerkhof; Johan Moorrees en overl. fam.; Jo Beerkens en Willy Beerkens-v. Meyel (koll.). Zondag: 12e Zondag door het jaar. 9.30 Latijnse hoogmis voor overl. fam. P. Janssen Oudenhoven; Jef Rongen (koll.); Jo Bardoel (koll.); Diena Verstraaten en fam.; overl. medew. Van de avondvier daagse. 11.00: H.Mis voor: schutte rij het Zandakker: Jo Verstraelen en overl. fam. Verstraelen-v. Meyel; Koos v. Haren (koll.); Annet Duijkers-Slaats (koll.); 6wd. Lies Verhaegh-Voesten: Sjaak Creemers (verj Truus Weyers-Stevens; Piet Schellen; overl. ouders Linders- Rutten; Cor Janssen. Maandag: 9.00 H. Mis Grada Broers. Dinsdag: 9.00 H. Mis Frans de Vocht; Wim Janssen; overl. ouders Voermans-Janssen en overl. ouders Janssen-Arts; overl. fam. Thijssen- Hendrix. Woensdag: 9.00 H. Mis overl. fam. de Vilder-Rutte; Johan Schwachöfer. Donderdag: 9.00 H. Mis overl. fam. Raedts-v.d. Bosch; 19.00: aan het schutterij-altaar: feestelijke H.Mis t.e.v. St. Jan voor schutterij Zandakker St. Jan. Vrijdag: 9.00 H. Mis voor kinderen en jongeren: dat zij goede opvoeders zullen vinden; 14.00: huw. Wendy Janssen en Mare Gerrits. Dienbeurten: za 19.00: Sjoerd P. Bert, Job en Cas; zo 9.30 dhr. Hoppenbrouwers, Ties K., Koen V. en Marco; zo 11.00: Martijn, Anja, Jesper en Daan. Lectoren: za. 19.00: P. v.d. Broek; zo 9.30 J. Truijen; zo 11.00: W. Bistervels. Vincent van Gogh Instituut Zaterdag: 18.30 Liturgieviering in de St. Servatiuskapel. Voorganger: W. den Hartog. Lect.: G. Olislagers. Vertrek bus om 18.15 vanaf de St. Annakapel. Zondag: 10.00 Liturgieviering in de St. Annakapel. Voorganger: W. den Hartog. Lect.: zr. Jacinta. Vertrek Bus 9.45 vanaf de St. Servatiuskapel. 11.15 Liturgieviering in de Vincentiuskapel. Voorganger: W. den Hartog. Woensdag: 11.15 Liturgieviering in de Vincentiuskapel/ M. Lindeman; 16.45 Liturgieviering in de St. Annakapel/W. den Hartog. Stiltecentrum: Maandag: 16.45-17.15 Yoga en meditatie/P. Zandvliet. Donderdag: 16.45-17.15 Yoga en meditatie/P. Zandvliet. Paterskerk Bereikbaarheid priesters: A. Woutering, Horsterweg 57, Castenray of Leunseweg 5, tel. 580202. In ernstig noodgeval: via balie ziekenhuis, tel. 522222. Opgeven misintenties ma t/m vr 9.30-10.30, Leunseweg 5 of tel. 580202. Misintenties voor de hier navolgende week dienen bij de pas torie opgegeven te worden voor deze week vrijdagmorgen 10.30 uur. Elke dinsdagmorgen is de kerk open van 10.00-12.00 uur voor verering van H. Antonius. Ziekencommunie: in afspraak met pastorie, tel. 580202 ma t/m vr 09.30-10.30 uur. Zaterdag: 17.00 Gelegenheid om te biechten. 18.00 Kinderwoorddienst met volkszang; Piet v. Kessel; ouders Euwals en Jan en Harry; jgt. Overl. ouders Riek en Piet Stoks en kleindochter Isabella; Zondag: 8.30 Sjaak Bexkens; ep. Fleurkens-Op het Broek en zoon; 10.30 m.m.v. Zonnelied: Toon Brand; fam. Claessens-Philipsen; Jac v. Rhee; Harrie Janssen en overl. fam.; Frits Dupont (buurt Kolkweg); Jan Voesten. Maandag: 18.30 overl. ouders Manders-Hüpen en zoon Bert; Dinsdag: 18.30 Jan Mandigers; Woensdag: 18.30 voor veilige terugkeer vluchtelingen naar Kosovo; Donderdag: 18.30 voor onze parochie Venray-zuid; Vrijdag: 18.30 jgt. Antoius Abenen overl. fam.; jgt. Toon Hendrix. Vredeskerk Bereikbaarheid priesters: A. Woutering, Horsterweg 57, Castenray of Leunseweg 5, tel. 580202. In ernstig noodgeval: via balie ziekenhuis, lel. 522222. Opgeven misintenties: Leunseweg 5. ma t/m vr van 09.30 tot 10.30 uur. tel. 580202. Misintenties voor de hierna volgende week dienen bij de pastorie opgegeven te worden voor deze week vrijdagmorgen 10.30 uur. Ziekencommunie: in afspraak met pastorie, tel. 580202 ma t/m vr 09.30-10.30 uur. Zaterdag: 19.15 Voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van onze parochie Venray-Zuid; overl. ouders Huisman-Paulus en overl. kinderen; jgt. Franssen-v. Gerven en Grada Huijbers; Antoon Huijs en Dien Willems-v.d Broek; Arnold Schwachöfer en Nellie Vermeulen; Wim Creemers (koll.); b.g.v. 45- jarig huw. v. Pas-Manders. Parochie Oostrum Zaterdag: 9.30 groep bedevaart gangers uit Z. Holland; 19.00 gezinsmis, thema: Vaderdag; Sanne v.d. Brink, koor Harmony; Zondag: 8.30 Thei v.d. Venne; 10.00: Piet Verheijen; overl. ouders Poels-Janssen; (gem. koor). Maandag: 9.00 tot bijzondere intentie; Dinsdag: 9.00 voor de overl. van hen die offerden met Allerzielen; Woensdag: 9.00 voor de vrede in onze gezinnen (met rozenkrangsge- bed); Donderdag: 9.00 uit dankbaarheid t.e.v. Onze Lieve Vrouw; Vrijdag: 8.30 Uitstelling van het Allerheiligste om eerherstel te bren gen aan God, schepper van alle leven. 9.00 Tony Ewals; 15.00 bruidsp. Sijmons-v. Limbeek: Misdienaarsbeurten: za 19.00: Job Euwes, gebr. Kessels; Willem Verheijen; zo 8.30 Lennart Peeters, Dave Moorrees: 10.00 Marloes Derksen, Danielle Engels, Ireen Schlepers en Marloes Denissen. Parochie Castenray Vrijdag: 14.00 huw. bruidspaar Hans Heidens en José Claessens; Zaterdag: 19.00 Wim Geerets; Thei Buddigers: Frans Wijs en zoon Hay Weijs; uit dankbaarheid v.d. fam. Classens; overl. ouders v. Kuyck- Verrijdt en kinderen; Vrijdag: 14.00: huw. bruidspaar Chan tal Versteegen en Marcle Franssen. Misdienaars: za: Pastoor te Boekhorst is bereikbaar onder tel. 531270. Contactadres 'Zorggroep': Ans Kunen, tel. 571454 bgg. Grad Swinkels, tel. 571616. Parochie Leunen 12e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 Tijdens deze eucharistieviering ontvangen de leerlingen van groep 8 het Sacrament van het Vormsel uit han den van vicaris H. v.d. Meer; lsm. Pastoor Jan Hafmans; weekd (4) Beth de Louw-Thijssen; Zondag: 10.00 Hgm. Eduard en Stans Dietz; Harrij Heesen; Wiel Keijsers; gest. Jrd. Piërre Philipsen en Anna Philipsen-Lenssen; Maandag: 19.00 Lsm. Overl. ouders Bouten-Verheijen, Anna, Gerrit, Wim en Piet Bouten; lsm. Teng Swinkels en Gon Swinkels-de Lauw; Dinsdag: 19.00 Lsm. Voor een bij zondere intentie (G); Woensdag: GEEN avondmis. Donderdag: 19.00 gest. Jrd. Peter Mathijs Lucassen.echtgen. en overl. fam. Vrijdag: 19.00 Lsm. Frans Baltussen, Willem Baltussen en overl. fam. Baltussen-Loonen; Misdienaars: za 19.00: Paulien Weijs en Diane v. Gorp (om 18.30 in de kerk zijn om te oefenen); zo 10.00: Benny Janssen en Jonas Vergeldt; weekbeurt: groep 2, woe geen avondmis. Lectoren: za 19.00: za 19.00 Geen, zo 10.00 Annie Reintjes. Gedoopt: Jasper Reintjes, Leunseweg 24. Huw. afk.: Paul Beunen en Martina Emonts uit Reuver (2e roep); Fred Jeuken en Suzan Mertens, beiden uit onze parochie (2e roep); Koen Klaassen uit onze parochie en Mira Goemans uit Vierlingsbeek )le roep). Rectoraat Heide Zondag: 12e Zondag door het jaar. 9.30 Hoogmis jgt. Wim Derikx en Sjang Derikx; uit dankbaarheid bij een 25-jarig huw.: voor overl. ouders Poels-Michels. Misd.: Ivo, Rian, Frank, Manon en Loes. Rectoraat Veulen 12e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 Hgm. En kinder woorddienst; als jgt. Jan Fleurkens en Wilhelmina Aarts; Sef Janssen; jgt. Thij Sanders; jgt. Cornelis Cremers, echtgen. en overl. fam.; 2e 6wd. Jeu Derkx; overl. fam. Louvet- v. Rijsewijck Harry Weys. Misdienaars: za: Lieke, Loes, Luuk en Karei. Parochie Ysselsteyn Zaterdag: 19.00 (volkszang); Harrie Michels en Nella Lamers; Gerrit Flinsenberg; jrd. Ouders v. Brachl-v. Soest. Zondag: 10.00 (Vivace); Riek Claessens-Berkers; Melanie Vriens; Jozef Linders; Wim Janssen; Piet Bus (vaderdag); Janus Jespers; Rien Gommers (vaderdag); Maandag: 19.00 jrd. Sjaak Smeets; Woensdag: 19.00 Ties Peeters; Jep Arts en overl. fam.; Vrijdag: 19.00 voor de intenties van de parochie. Misdienaarsbeurten: za 19.00: Daan en Maartje; zo 10.00 Dirk, Marian, Sandra en Niels R.; ma 19.00 Ronny O. en Linda; woe 19.00 Bram en Paul; vrijd. Rinske en Ilaisa. Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 Hay Hermans: jgt. Peter Ger. V. Enckevort en ouders; Peter Mathijs Gielen, echtgen. en overl. kinderen; Jo en Nel Versteegen-Verlinden; Joos Bonants; voor vrede op voorspraak van de H. Edith Stein; Zondag: 10.00 voor alle overl. van de parochie; misd. Ryan Relouw en Dirk de Brouwer. Woensdag: 19.00 Antonia Wismans; jgt. Jac. Verlinden, Maria Aarts, zoon Leonardus en zr. Thadea; jgt. Johannes Janssen en Johanna Janssen. Kerk poetsen: mevr. V. Hoof- Tijssenen mevr. Janssen-Jenniskens. Rectoraat Vredepeel Zaterdag: 19.00 voor de parochie; Zondag: 10.00 fam. Huijs v. Enckevort; Maandag: 19.00 M. Jansen; Donderdag: 19.00 H. Mis. Misdienaars: za: Luc en Nick de M.; Zo: Nicole, Mark, Ronnie en Frank. Lezers: za: Lies v.d. Heuvel; zo Jan Classens. Rectoraat Smakt Zondag: 10.00 Hoogmis voor Herman Janssen: Emilie v. Hooft; Harrie Beckers; fam. Heijmans; ouders Smits-Voesten; ouders Nellen; Harrie Janssen; lectr.: Olga v.d. Meer. Woensdag: In de St. Jozefkapel t.e.v. de H. Jozef. 9.30 H. Mis voor overl. fam. Meijs; Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Zondag 20 juni zal in het Zonnelied. Kiosk 6 te Venray, mw. T. v.d. Meer uit Barendracht voor gaan in de dienst. Aanvangstijd is 9.30 uur. Tijdens de dienst is er kin deropvang en er wordt kinderneven- dienst gehouden. Na afloop van de dienst bent u hartelijk uitgenodigd een kopje koffie te blijven drinken. In de Ned. Herv. Kerk, Maasweg 9 te Blitterswijck zal om 11.00 een dienst zijn waarin mw. T. v.d. Meer eveneens zal voorgaan. Hier is geen kindernevendienst en geen kinder opvang. Na afloop is er gelegenheid ome en kopje koffie te blijven drin ken. Jehova's Getuigen Hierbij nodigen wij u uit voor het bijwonen van een bijbeltoespraak met als thema in de Koninkrijkszaal aan de Henri Dunantstraat 11aan vang 10.00 uur. Gratis toegang; geen collecte. Rehoboth Ned. Hervormde Evangelisatie op GG. Gebouw Rehoboth: Cuppenpedje 2a. Horst. Evangelist: Clapvaeren 4. Horst, tel./fax: 077- 3987786. Diensten: Zondag 20 juni om 10.00 en 14.30 uur: Dhr.C.H.Schreur, Schoonrewoerd.'s-Morgens is er kinderoppas. Zangkoor: Op donderdag 24 juni repeteert het zangkoor om 20.00 uur. Iedereen mag meezingen. Derde Orde De maandvergadering zal worden gehouden op woensdag 23 juni. In juli geen vergadering. Wij hopen u allen in augustus in goede gezond heid te mogen terugzien. PEEL EN MAAS 'n abonnement waard Een zomers tafereeltje bij caft Linders aan de Deurneseweg 12. De jeugd van Heide en Veltum heeft bezit genomen van het open terrasje van het café. Zij wil graag gezien worden en poseert voor het oog var de camera. Dat was in 1962. Cafe Linders was vroeger beter bekene als café van Dyk en was voorheei tijdens de kermisdagen van Heide een druk bezochte pleisterplaats Beurtelings met Heide-dorp was hier de standplaats van het kermis gebeuren. Dansgelegenheden warei er ieder jaar bij café de Nachtegaal café van Dyk en Heide-dorp. Alle kermisactiviteiten zijn later ver plaatst naar Heide-dorps. Café van Dijk hield op te bestaan in 1965 Het pand werd gesloopt in januari 1976. We zullen de jonge gaster even aan u voorstellen: v.l.n.r Chris van Kuyck, Elly Linders Peter Fransen, Jan Linders, Sjaal van Ass, Maria Linders en Jan vai Kuyck. Komende zondag, 20 juni, staa Heide weer in het teken van het ker misgebeuren, compleet met (dans tent en Live-muziek. Jan v.d. Putten Aan het Raayland College te Venray zijn in de le termijn geslaagd: ATHENEUM: Danielle Arts, Venray; Martijn Arts, Ysselsteyn; Fieke Basten, Oostrum; Roel Beckers, Venray; Bas van den Berg, Venray; Roel Blomsma, Venray; Gustave van Brederode. Venray; Anne Bronold. Well; Ellen Brouwer, Veulen; Anke ten Brummelhuis, Oostrum; Willemijn Bus, Venray; Ineke van Dijck, Venray; Kevin van Dijck, Oostrum; Richard Drabbels, Heide; Björn Emonts, Venray: Rafik El Fathi, Venray; René Geerards, Venray; Bram van Gemert, Venray; Arno Geurts, Leunen; Ruud Geven, Venray; Pim Gillissen, Venray; Rogier van de Haar, Venray; Vivian Hellegers, Leunen; Shirley Hendrikse, Venray; Marisha Hiraki, Venray; Wouter van Hoek, Venray; Robert Hoelen. Venray; Harm van der Hoff. Ysselsteyn; Yvonne Hout. Venray; Edna Huijs, Venray; Audrey Janssen, Venray; Ruud Jenneskens, Venray; Anouk van de Kerkhof, Venray; Lisa Kleeven, Venray; Maike Koeh. Oostrum; Alice Kretschmer, Venray; Marloeke van der Kruijf, Venray; Leon Kusters, Oirlo; Mirte Kuypers, Venray; Maaike van Langen, Venray; Ted Lenssen, Venray; Rob Martens, Venray; Mette Meerdinkveldb'oom, Venray; Maurice van Mill, Oostrum; Björn Nyqvist, Venray: Louki Oomen, Venray; Gijs Platzbeecker, Venray; Ellen Poels, Merselo; Sharon Renjaan. Venray; Femke Roording, Venray: Inge Roording, Venray; Twan Sanders, Well; Maurice Schaekens. Meerlo: Sien Smeets, Venray; Theo Smits, Ysselsteyn; Moniek Sorée, Oostrum; Yvonne Spée, Venray; Niels Steeghs, Well; Lieke Steijvers, Oostrum; Kim van de Ven, Well; Liesbeth van de Venne, Merselo; Frits Verheijen, Vierlingsbeek; Yolanda Verhoeven, Venray; Willeke de Veth, Venray; Luc Weijmans, Overloon; Marsja van Wijk. Venray; Ilse Willems, Overloon; Piet Williams, Maashees; Loes Wismans. Ysselsteyn; Bas de Wit, Venray; GYMNASIUM: Mary am Benarbiya, Venray; Bernd Blaauw, Venray; Christel van Bracht, Venray; Maarten Daudeij, Well; Gemma Grootemaat, Venray; Willem Janssen, Venray; Lieke.de Jong, Venray; Tom Joosten, Overloon; Willem Koenen. Venray; Luuk van Laake, Overloon; Marjolein Lemmens, Ysselsteyn; Joep Meelkop, Wanssum; Daan Mous, Venray; Rosemarie van den Munckhof. Overloon; Matthias van Nispen tot Panne, Merselo; Marjolein Paantjens, Venray: Franny Parren, Oostrum; Harm Peters. Overloon; Rob Pijpers. Leunen; Lotte Poll, Venray; Jeroen Pop. Venray: Amelie Scholtz, Venray; Josien den Teuling, Venray; Dorothé van Tilburg, Merselo; Esther Weijers, Venray; HAVO: Bianca Achten, Leunen; Frank van Ass, Venray; Teuntje Bakens, Venray; Jill Baltissen, Well; Fleur Baltussen, Wanssum; Marlies van Berlo, Venray; Jo-Ann Bonten. Venray; Moniek van der Borg, Venray; Ellen Bovèe, Meerlo; Jolanda Branje, Venray; Patrick van den Broek, Venray; Debby Broeren, Venray; Jeroen Butenaerts, Venray; Wout Claessens. Venray; Jeroen Clermonts, Leunen; Kim Cox, Wanssum; Anke van Cuijck, Wanssum; Bas Custers, Oirlo; Manon Diels, Venray; Simone van Dijk, Venray; Marco Driessen, Well; Nick Eibers, Venray; Monique Enders, Venray; Suzanne Ermers, Holthees; Jasper Essing, Venray; Bas Ewalds, Venray; Wim Franssen. Venray; Freek Frederix, Vierlingsbeek; Wouter Gardeniers, Blitterswijck; Stella Geerits. Venray; Jasper Haaksma, Venray; Sofie Haaksma, Venray; Leonie Heijnen. Well; Bram Heidens. Well; Eefke Hoex, Venray; Wietske Huigevoort, Venray; Joshua Huijs, Venray; Tam Huynh, Venray; Anke Janssen, Oostrum; Jules Janssen, Oostrum; Remco Janssen, Meerlo; Robert Janssen, Venray; Susan Janssen, Oostrum; Kiki Jaspers, Venray; Annet Jeucken, Oostrum; Nicole Jilesen. Venray; Thijs van Kempen, Venray; Maud Kessels, Oostrum: Sjors de Kleijn, Oostrum; Marcel Kleuskens. Venray; Paul Knoop, Venray: Rudy Koenen, Leunen; Joan Kuenen. Ysselsteyn; Ton Kunen. Geysteren; Roel van de Laar, Venray; Pieter Lamers, Leunen; Anja van Leuken, Leunen; Delano Leupen, Venray; Tom van de Ligt, Wanssum; Wendy Litjens, Op vrijdag 11 juni behaalde het damesteam in Nieuwegein de 2e plaats tijdens de landelijke finale voor dames teams. De Venrayse dames wisten in de poulewedstrijden te winnen van Den Bosch en Dordrecht (beiden werden met 6-2 verslagen) en men verloor van S.M.R. met 6-2. Doordat men hierdoor de eerste plaats in de poule bereikte, moest men het opnemen tegen T.O.G. uit Roosendaal. Helaas werd deze wed strijd met 6-2 verloren, zodat men op de 2e plaats eindigde. Toch een hele goede prestatie die tot in de kleine uurtjes werd gevierd in D'n Oldtimer. Clubnieuws: Vanaf 13 juni is D'n Oldtimer op maan dag, dinsdag en woensdag gesloten, zodat er alleen op donderdag clubavond is. Van 5 juli tot en met 22 juli is die mogelijkheid er ook niet meer wegens de verbouwing. Op 23 juli wordt de zaak heropend en kunnen we weer oefe nen. Uitslagen bandstoten KNBB: DOS Al-Tegelen 1 2-5 Alleen Theo Kronenberg wist zijn tegenstander eronder te houden. DOS B1-Jordaan 1 5-2 Bert Suilen won zijn partij en ook Jac Verhalle was succesvol. Tegelen -DOS C2 7-0 De laatste wedstrijd werd in stijl afge sloten gezien de laatste plaats in het klassement. Maar voor dit team gold al vanaf het begin het motto: meedoen is belangrijker dan winnen. Leunen; Khai Ly, Oostrum; Marian Manders, Leunen; Sanne Van Mullekom, Venray; Linda Niessen, Venray; Paul van Ooi, Merselo; Linda Pelzers, Venray; Bram Pennings, Venray: Jeroen Peters, Venray; Susan Pijpers, Wanssum; Mary.se Platei, Venray; Koen Pubben, Merselo; Marleen Reijnders, Ysselsteyn; Ingrid van Rens. Heide; Laurie van Rens, Well; Wendy van de Rijdt, Oostrum; Jessica van Rijswick. Meerlo; Hanneke Rongen. Venray; Jon van Schaik, Venray; Erik Scheffer, Venray; Bart Schellen, Venray; Laurens Schönberger, Weil; Raimon Sibilo, Venray; Marieke Spee, Venray; Linda Stammen, Oostrum; Anneke Steegh, Leunen; Kathelijn Theeuwen, Venray; Ineke Thielen, Venray; Marcel Thomassen, Venray; Dirk Ueberbach, Venray; Joep Vaessen, Venray; Annika Veldkamp, Venray; Marianne Verhaag, Venray; Sandra Verleijsdonk, Venray; Aloys Vonk, Venray; Arno Vriens, Ysselsteyn; Marieke Weerts, Overloon; Loes Weijers. Venray: Jaap Wijdeveld, Venray: Judith Willems, Venray; Sjors Willems, Oostrum; Ralf van der Zanden, Meerlo; MAVO: Marcel Aarts, Venray; Mirko Antheunisse, Venray; Nancy Arts, Venray; Yvonne Arts, Ysselsteyn; Rianne van den Bekerom, Venray; Fouad Bendella, Venray; Angela Bistervelts. Leunen; Wendy Bollen, Wanssum; Youssef Boumasmoud, Venray; Khadija Bousnina, Venray; Anke Bovee, Wanssum; Mike Buise, Leunen; Wim Claassen, Venray; Bas Claassens, Leunen; Bart Clephas, Oostrum; Job Crijns, Oostrum; Willemijn Derkx, Maashees; Chantal van Dijck, Oirlo; Ellen van Dijck, Merselo; Petra van Dijck, Venray; Wietske Doreleijers, Venray; Simone Van Doren, Venray; Danielle Drost, Holthees; Charlotte Eickmans, Oirlo; Sanne Eickmans, Oirlo; Anke Ermers, Vredepeel; Stefan Fraterman, Venray; Luc Frederix, Wanssum; Kristel Gloudemans. Merselo; Christel van Gooi, Heide; Erik Gossens, Venray; Sandra de Groot, Leunen; Roel van Haeren, Oostrum; Denice de Heer, Venray; Lennard Heijer. Venray; Stijn Hendriks, Blitterswijck; Stephanie Hermens, Venray; Nick van Hoek, Venray; Jos Hogenkamp, Geysteren; Claudia Huberts, Well; Linda Huibers, Well; Bernice Huijs, Venray; Etan Huijs, Venray; Bas Huls, Venray; Hafida Imekssar, Venray; Gieta Inderdjiet, Venray; Annet Janssen, Geysteren; Bianca Janssen, Oirlo; Kim Jenneskens, Oirlo: Jacomyn Jeuken. Venray; Paul Jeuken, Venray; Sarah Jeuken, Venray; Frank Kappel, Venray; Lucien Kerkhoff, Venray; Theo Kessels. Well; Maud Koopmans, Holthees; Nico Kunzler, Venray; Rianne Kusters, Oirlo; Rob Lamers, Leunen; Suzanne Laurensse, Leunen; Bettine van Lier, Blitterswijck; Johan Loonen, Maashees; Mark Maassen, Venray; Fleur Maessen, Venray; Hans Manders, Oirlo; Frits Meelkop, Wanssum; Maurice Meijerink. Venray; Gertie van Melis, Venray: Nils Minken, Wanssum: Suzanne de Mulder, Merselo; Theo van den Munckhof, Venray; Antionette Nelissen. Venray; Geerd van Ochten, Venray: Rianne Onckels, Venray; Rachid Ouaday, Venray: Patricia Paffen, Well: Dennis van de Pas, Venray; René van de Pas, Ysselsteyn; Rian Peeters, Geysteren; Wout Pel, Merselo; Inge Peters Rit, Well; Marcel Portier, Venray; Mark Quak, Venray; Jean Raghoebarsing, Venray; Kevin van de Rijdt, Oostrum; Bianca Snoek, Wanssum; Luc Spee, Venray; Linda Steers, Venray; Nick Stevens, Ysselsteyn; Roy Swinkels, Venray; Ivona Taseski, Venray; Ilse Verheiden, Venray; Willeke Vermeulen, Venray; Karlijn Versteegen, Venray; Iwan Vogelzangs, Venray; Kim Volleberg, Venray; Klaartje Vollenberg, Oostrum; Stefan de Vries, Venray; Peter van Wanroij. Well; Esthei Wefels, Venray; Nicole Welbers, Venray; Roy Werkman, Venray: Dorien Wilson, Venray; VBO: Ernest Addae, Venray; Jane! Alards, Wanssum; Hassan Alitou Venray; Bulut Aras, Venray; Jör< Arts, Merselo; Kristel Arts Ysselsteyn; Humaira Ayas r- Wanssum; Anneke Baars. Venray Yasemin Bagci, Venray; Marc vai Beek, Venray: Brechje van Bergen Venray; Kim Berkers, Leunen; Diri Bevers, Deurne; Roel Biezenaar Venray; Mart Boelaars, Venray Frank Bonants, Venray; Joos: Bonants, Leunen; Sjoerd Bongers Maashees; Brenda Branje, Venray: Guy Branje, Venray; Pierre dei Breems, Venray; Roy Broeren Merselo; Linda Camps, Oostrum Björn Cleven, Venray; Susan de Cock, Venray; Sinem Comertoglu Venray; Angela Comelissen Wanssum; Tom Cornelissen, Heide John Creemers. Oostrum; Arm Derks, Well; Tom Derks, Veuleit Ayten Durgun, Venray; Joep ve Enckevort, Sevenum; Hasibe Eris Venray; Vida Farahi, Venray; Fran Frederix, Oostrum; Paul van Geste Wanssum: Melanie Goorts. Venray Mary Hadi, Horst; Jenny Hagens Well; Anja Hendriks, Venray; Bariy Hendriks, Overloon; Nadine Hendriks, Venray; Marian Hendrix, Venray; Bennie Hermsen, Venray: Dave Hermsen, Venray; Doriei Hermsen, Venray; Marleen Hoek, Venray; Walter Hogenkamp Geysteren; Piero Ibba. Venray; Fon Jacobs, Geysteren; Frank Jansen Oostrum; Andy Janssen, Venray Annet Janssen, Venray; Jessie Janssen, Well; Ramona Janssen Well; Nicole Jenneskens, Well Firdevs Ka$ar, Venray; Juditli Klomp, Leunen; André Knippenberg, Well; Eddie Kuenen, Ysselsteyn; Werner Kuenen, Overloon; Henk Kuijpers, Venray: Fieke Kusters, Oirlo; Anuradh Lalbiharie, Venray; Amy Vai Lierop, Venray; Bas Litjens Merselo; Peter Lommen, Venray Jan van Loon, Venray; Sande Lucassen. Leunen; Michae Luijendijk, Venray; Mark Maas Venray; Suzanne Maas. Venray; J« Maessen. Ysselsteyn; Kennj Maessen, Ysselsteyn; Fari! Mahamed Abdi, Venray; Saskil Meijer, Venray; Eveline Morjaan, Venray; Toon van de Mortel, Oirlo: Laura Moure Arts, Oostrum; Gij Mulder, Wanssum; Huy Ngo Venray; Jeroen Nieuwold, Venray; Sanneke van den Oetelaar, Leunen Emire Peci, Venray; Joyce Peijs Venray; Ilona Peters. Well; Bei Philipsen, Overloon; Ai Phomthong, Horst; Melanie Poels Venray; Pieter van Pol, Leunen Kelisa Redmond, Venray: Roelofs, Venray; Richard Rongen Venray; Suzan Rongen, Venray Pieter-Jan Roosen, Well; Frank vac Rossum, Venray; Tom van Rossum Venray; Enrico Sabajo, Venray; Kadir Savas, Venray; Maarten Schenk, Venray; Samira Sheikinus. Venray; Paul Sijbers, Venray: Martijn Sijmons, Maashees; Matth] Smeets, Overloon; Roy Smets Veulen; Dennis Smits, Venray Patrick Smits, Venray; Joep Spee Heide: Dennis Steers, Venray; Frei Swaghoven, Venray; Jack; Swinkels. Venray; Jeroen Tax Blitterswijck; Judith Theeuwen Wanssum; Rik Tijssen, Liessel Jeroen van Tilburg, Bergen (Lb) AngeloTrebini, Venray; Martijn vat Vegchel, Leunen; Nancy van dei Vegt, Venray; Vera Veldpaus Venray; Lieke Verbakel, Venray Eefje Vergeldt, Ysselsteyn; Karit Vergeldt, Ysselsteyn; Petel Verhoeven, Ysselsteyn; Arn( Verkoeijen, Venray; Harn Verkuijlen. Well; Freek Vermeulen Venray; Bregje Vink, Well; lei Vissers, Oirlo; Marieke Vlemmings Venray; Judith van der Voorn Venray; Silvia van de Vorle, Venray: Kim van Well, Venray; Mariannt Wieling. Venray: Paul Wijnands Venray: Anke van den Wijngaard Venray; Moniek Witjes, Venray Jeroen Wouters, Deurne.

Peel en Maas | 1999 | | pagina 20