Sfeont ia f/emaep "Het maximum aantal deelnemers is bereikt Venrayse biljartdames naar landelijke finale Martin Teunissen spurt naar zege TC Rodhe houdt opnieuw open dag Nederlandse titels voor Rob Hermans Red Caps Jumpers'76 Midgetgolf Buitenlust HSV t Alvertje Tennisvereniging Ysselsteyn Mudhunters Judovereniging Erised UW AV Venray- Regio Bridgeclub Common Sense Niet-Rokers Bridgeclub U-mail adres Peel&Maas -.PEEL EN MAAS donderdag 10 juni 1999 - Pagina 13 Internationaal Judotoernooi kent haar grenzen Het 25e Internationaal Judotoernooi van Judovereniging Venray is geslaagd. Sporthal De Wdtteling in Venray stond zaterdag en zondag in het teken van hoogstaande judowedstrijden voor jeugd, dames en heren. Zaterdag stonden maar liefst 1200 jeugdjudoka's uit binnen- en buitenland op de tatami. "Gezien de accommodatie ook het absolute maximum", aldus orga nisator Adrie van Stokkem. "Eigenlijk was het zaterdag te druk. De komende jaren wordt het aantal judoka's in de jeugdklassen dan ook beslist niet ver groot. Het enige wat we kunnen doen. is te werken aan een nog hogere kwaliteit. Dat is onze opgave voor de komende jaren." Zondag werden de wedstrijden in de seniorenklassen afgewerkt. Evenals in de voorgaande jaren kende dit toernooi een sterke bezetting met nationale en internationale toppers. In de klasse boven lOOkg ging de Iste plaats naar Nederlands en Europees kampioen Dennis van der Geest. Ook de topper Mark Huizinga won zijn gewichtsklasse, tot 90kg. In de klasse tot 66kg was favoriet Patrick van Kalkende sterkste. Bij de dames waren er Iste plaatsen voor favorieten Deborah Gravestein (-57kg) en Nancy van Stokkum (-63kg). Voor de jeugd was het afgelopen weekeinde er een om snel te vergelen. Alle' wedstrijden werden wegens de regen afgelast en zullen derhalve in een later stadium moeten worden ingehaald. De senioren konden op zondag wel gewoon hun wedstrijden spelen. De honkbal senioren 2 hadden echter leiver gezien, dat de wedstrijd niet door was 1 ;egaan. Tegen de Knuppelaars uit tosmalen liep Red Caps namelijk een lime nederlaag op. De softbal senioren 1 gingen gespan- in naar de Boosters uit Roosendaal IB). De Boosters hadden al enkele 'keren geschitterd in absentie, zelfs bij thuiswedstrijden. Een rit naar het westen van het land zou derhalve niet onnodig loten blijken te zijn. Gelukkig voor led Caps was dat ook niet het geval, tegendeel: Niet alleen zag Red Caps, lat de Boosters aanwezig waren, maar la een redelijk eenzijdige wedstrijd tonden de dames ook nog met de volle punten naar huis, dankzij de 9-24 over winning. De honkbal senioren stonden voor de ak om de eerste wedstrijd tegen Gemert te vergeten en de kostbare pun ten uit Gemert mee naar huis te nemen. Hoewel de intenties van Red Caps goed waren, begon Gemert met een sterk offensief, waarin de catcher een home run, met twee mensen op de honken, wist te slaan. Hierdoor keek Red Caps al vroeg tegen een achterstand aan. Gedurende de volgende inningen wist Red Caps de score weer gelijk te trek ken. ondermeer geholpen door diverse ïegenonderbrekingen en een homerun van Eddy v/d Linden. In de vijfde inning nam Red Caps een 3-5 voorsprong, maar in de gelijkmakende slagbeurt wist imert op haar beurt een voorsprong te nemen (7-5). Pas in de achtste inning Gwist Red Caps wederom op voorsprong te komen. Dankzij enkele fouten van Gemert en uitstekend geplaatste honk- slagen gevolgd door sterk honklopen liep Red Caps uit naar een 7-10 voor sprong. In de gelijkmakende slagbeurt kreeg Gemert geen kans een vuist te maken. De uitstekend pitchende reliever Gijs Ensink wierp met een minimum aan ballen 3x 3-slag, waardoor de negende en alles beslissende inning kon beginnen. Hierin wist Red Caps niet meer te scoren. De sterkste slagmensen van Gemert konden geen honkslag meer produceren, waardoor de overwinning verdient naar Red Caps ging. De recreanten hadden vorige week maandag ook een wedstrijd tegen de Starlights uit Schijndel. In deze wed strijd. die er een stuk verzorgder aan toe ging als de eerste thuis wedstrijd van de recreanten, wist Starlights echter de overwinning op te eisen. Uitslagen Jeugd: afgelast SB Senioren Boosters Roosendaal - Red Caps Venray 9-24 HB Senioren 2 Knuppelaars 3 Rosmalen - Red Caps Venray winst Rosmalen HB Senioren 1 Gemert - Red Caps Venray 7-10 Programma 12 juni Pupillen Knuppelaars Rosmalen - Red Caps v. 08.30 HB Junioren Red Caps - Starlights Schijndel a. 11.00 Starlights Schijndel - Red Caps a. 13.00 SB Junioren Knuppelaars Rosmalen - Red Caps v. 09.00 Programma 13 juni SB Senioren Red Caps - Roef! Moergestel a. 11.00 HB Senioren 1 Geldrop - Red Caps v. 12.00 HB Senioren 2 Knuppelaars 2 - Red Caps a. 10.30 Programma 17 juniRecreanten Cardinals Oss - Red Caps a. 19.00 Voor meer informatie omtrent honk bal, softbal of Red Caps Venray kunt u terecht bij Richard Draaisma tel 0478- 582907,of per e-mail: RedCaps@dds.nl Natuurlijk kunt u voor de actuele infor matie ook terecht op het internet: HTTP://www.come.to/redcaps Wilt u meer informatie over hel recre anten team? Neem dan gerust contact op met Cecile van de Geer (0478-514656) Tennis Dorpencompetitie Uitslagen zaterdag 5 juni: Poule A: OiCa-LVH 9-1 America-TVY 7-3 Poule B: TVY-LVH 2 8-2 Poule C:LVH-OiCa 6-4 Poule D:America-TVY 9-1 Uitslagen zondag 6 juni: Poule A: Merselo-Oostruni 7-3 Poule C:LVH-OiCa 9-1 Merselo-'t Lobke 8-2 Poule D:Merselo-TVY 4-6 Jeugddorpencompetitie Poule BI Ysselsteyn-Leunen Merselo-Y sselsteyn Ysselstcyn-Swolgen Poule B2 Swolgen B2-Leunen Merselo-Swolgen B3 Poule Cl Oirlo-Leunen Swolgen CI -Oirlo Leunen-Swolgen C2 Poule C2 Oostrum-Leunen Ysselstcyn-Oostrum Merselo-Y sselsteyn Poule D Ysselsteyn D2-Leunen Ysselsteyn Dl-Swolgen America D2-Ysselsteyn Dl Leunen-America D1 America D2-Ysselstevn D2 2-6 4-4 7-1 2-6 4-4 8-0 0-8 8-0 0-8 0-8 8-0 4-4 6-2 2-6 8-0 2-6 Basketbalclub Programma: Meisjes jun.-PSV 18.45 scheidsr. John Berden en Joep Vaessen, jurytafel: Maurice Gilissen en Mïrco Antheunissen jongens kad. 2-Tiboria 19.00 scheidsr. Mare v. Berlo en Mikke Leenders. jury tafel: Ivo Geerits en Thomas Wasser jongens asp.-Grave 19.00 scheidsr. Mare Deegens en Loek Claessens; jurytafel: Luc Wester en Gregory Schotberg De trainingen vanaf 19.00 uur komen hiermee te vervallen. Hel is vervelend dat het noodzakelijk was de laatste wedstrijden in training- stijd af te moeten handelen, maar helaas kon dit in verband met de bezetting van de hal niet anders. We hopen op jullie begrip. Vrijdag 18 juni Na de training van 18 juni is er een bijeenkomst van alle trainers en coaches, om 20.30 uur in het sportcafé. Iedereen krijgt hier persoonlijk nog een uitnodiging voor. Dit is de laatste thuiswedstrijd van het seizoen. Nog open staan de wedstrijd van de jongens asp. Tegen EBCG en EBCG-heren 2. Deze laatste wedstrijden zullen waar schijnlijk niet meer gespeeld worden. Noteer nu alvast in je agenda dat vrij dag 20 augustus de Algemene Ledenvergadering zal plaatsvinden. Bondscompelitie Buitenlust 1 gaat op bezoek in Maasbree, waar De Pool 1 onze gastheer is. Op deze pittige banen zal flink geknokt moeten worden om de punten binnen te halen. Buitenlust 2 speelt thuis tegen Geldrop 3 Afd.2 terwijl Buitenlust 3 eveneens een thuiswedstrijd speelt en wel tegen 't Wolfsven 1 uit Mierlo. Buitenlust 4 reist af naar Eindhoven om daar Eindhoven 2 partij te geven. De vertrektijden worden donderdag a.s. bekend gemaakt. In de onderlinge competitie gaat Gerrit Vermeulen na 8 wedstrijden nog steeds aan de leiding met 5 punten. Pierre Dean (10 punten) en Theo Litjens (13 punten) zijn de naaste belagers. Uitslagen Zaterdag 5 juni, eerste lentekoning; Jeugd IJim Voesten; 2. Anneke Langenkainp; 3. Jaap Frederix: 4. Layla Voesten: 5. Ron Cox. Eerste lentekoning voor de Korte Hengels I. Toon van Oyen; 2. Wim Hendriks; 3. Erich Hain. Eindstand vijverkoning; 1. Mat van Oyen: 2. Toon Sanders; 3. Toon van Oyen Zo. 6 juni 1ste pickercompetitie; A-klasse: 1. Toon Sanders; 2. Twan Verhaegh; 3. Wil Lenssen. B-klasse: 1. Wiel Verhaegh; 2. Jan Sanders; 3. Huub Reijnders; C-klas- se: 1. Thei Wimans; 2. Ronny Jacobs; 3. Wiel Verberkt. Programma Za. 12 juni, 2de lentekoning voor de korte hengels, bijeenkomst om 07.15 uur aan de visvijver "Het Wanssums Ven" er wordt gevist van 08.00-12.00 uur. Opgeven tot do. 20.00 uur bij Hein van Valkengoed, tel. 0478-582376. Tevens is er ook op deze zaterdag het vriendschapsvissen te Velden. Zo. 13 juni 2de wedstrijd van de Pickercompetitie. bijeenkomst om 07.00 bij Rene. Di. 15 juni onderlinge wedstrijd op de vijver "Het Wanssums Ven" tegen Horst. Jeugd Donderdag 10 juni diploma uitreiking van de viscursus. Zaterdag 12 juni is de 2de jeugdlente- koning. bijeenkomst is om 13.00 uur aan de visvijver "Het Wanssums Ven" ei- wordt gevist van 14.00-16.00 uur. Leden die de contributie voor 1999 nog niet hebben voldaan vragen wij dit zo spoedig mogelijk te doen. Voor vergunningen en ook dag- en weekvergunningen voor "Het Wanssums Ven"kunt U terecht bij v. Grootel Hengelsport, Stationsweg 21 te Venray. In Wanssum bij v/d Ligt Allicht aan de Brugstraat en bij Harry Theeuwen de Houskujlstr. 38. Dag- en Weekvergunningen voor "Het Wanssums Ven" zijn ook verkrijgbaar bij het Shell tankstation in Wanssum. Verdere inlichtingen bij de secr. H. Lenssen. tel. 0478-587606. Feel&Maas on line http:www.tref.n]/ peel&maas/tpkrant Het Venrayse dameshiljartteam, bestaande uit Jolanda Voesten, Jenny van der Leden, Silvia Nouwens (allen van DOS) en Brenda Roozenboont en Nicole Schreurs (beiden van VOPi, begint vrijdag 11 juni om 10.00 uur aan de landelijke finale voor damesteams in Nieuwegem. Ze plaatsten zich voor de finale door eerst in de gewestelijke voorronde gehakt te maken van hun tegenstanders. Slechts een van de zestien parfijeo gmg toen verloren, en dat ook nog maar met een carambole tekort. In de gewestelijke finale in Tilburg moest er harder worden gewerkt (en gezweet», want toen behaalde men de eerste plaats op basis van het procentueel gemiddelde. Als beloning werd men afgevaardigd nam de landelijke finale, waar men de strijd aanbindt met teams uit o.a. Dordrecht en Den Bosch. Er wordt gespeeld in twee groepen van vier teams, waarna om 17.00 uur de kruisfinale tus sen de nummers een van beide poules de kampioen moet opleveren. Rond de klok van 18.00 uur zal de beslissing gevallen zijn. De uitstagen zullen vanaf Il.ööüur via de Internetsite van de KNBB te volgen zijn. Hot adres van deze site is http://www.knbb.n1. De sportdag van de Nederlandse Katholieke Sportfederatie op de wie lerbaan van sportpark Euroase in Baarlo kreeg weinig belangstelling van de zijde van de renners. Mede door de zeer wisselende weer somstandigheden (harde windstoten met fikse regelbuien) hadden verschillende renners besloten niet te starten. In totaal kwamen 60 renners opdagen. Initiatiefnemer Huub van de Beucken namens de NWB: "Dit is inderdaad erg jammer. Elke donderdag trekken er meer dan 100 renners naar deze baan voor een trainingsrit. Nu krijgt de wed strijd een officieel karakter en iedereen blijft thuis. Ik snap er niks van! We zul len voor de komende jaren naar een andere formule moeten zoeken en waar schijnlijk ook naar een andere lokali teit." Bij de wedstrijd voor cyclosportie- ven namen twee renners van Trillion-van Herten-NutriForce: Ger Hermans (Helden) en Martin Teunissen (Ysselsteyn) al snel de benen en pakte een ronde voorsprong op de rest van het peloton. In de spurt klopte Teunissen zijn ploegmaat Hermans gemakkelijk. In de afvalrace was de volgorde anders om. Ger Hermans sprong drie ronden voor het einde weg en kon zo een spurt met Teunissen ontlopen. De spurter uit Ysselsteyn werd winaar van het totaal klassement. Teunissen: "Het gaat inder daad de laatste weken weer prima. Gisteren in de Ronde van Beveland zat ik al in de kopgroep en werd vierde, eigenlijk omdat ik door mijn valpartij in Linne, enkele weken geleden, te bang ben geworden om door de laatste bocht te 'vliegen'. Normaal had ik voor de overwinning moeten spurten." In deze Ronde van Beveland werd Bart Marcellis uit Ysselsteyn derde voor zijn ploegmaat Martin Teunissen, Marcel van Herten uit Beesel werd 21e. Teunissen en Marcellis maakten deel uit van een kopgroep van 8 renners. Winnaar werd Matti de Baat voor Johny v.d. Klooster. Open Dorpen Toernooi Komend weekend wordt het Open Dorpen Toernooi gespeeld. 45 Koppels hebben zich hiervoor aangemeld, Deze zullen gaan strijden om de mooie prij zen, die ook dit jaar weer gesponsord zijn door A&S Intersport in Venray. De poule-indelingen en wedstrijdschema's hangen bij de baan. Ga zelf even kijken hoe laatje moet spelen. Dorpencompetitie Afgelopen weekend is team IB, bestaande uit Martien Wijnands (capt.), Annemie Wijnands. Wilbert v. Dijck, Frans v.d. Kerkhof en Willy v. Dijck kampioen geworden. Uitslagen: poule la: America-TVY 7-3 TVY-America 1-9 Poule lb: TVY-LVH 8-2 Poule lc: Oostrum-TVY 6-4 Poule ld: Merselo-TVY 6-4 Barbecue competitiespelers Aanstaande zaterdag is de barbecue voor alle KNLTB en Dorpencompetitiespelers die zich hier voor opgegeven hebben. Dit begint om 20.00 uur en wordt gehouden in de kan tine. Venray Open In hel weekend van 20-22 augustus wordt voor de derde keer in successie het Venray Open gespeld. Het Venray Open is een toernooi tussen alle tennis verenigingen van de gemeente Venray. De organisatie is dit jaar in handen van de TC Rodhe. TV LVH en TV Ysselsteyn. De poulewedstrijden wor den op vrijdag en zaterdag gespeeld op deze drie parken. Open klasse bij TC Rodhe. Dl-klase bij TVY en D2/E klas se in Leunen. De wedstrijden om de 3e t/m 6e plaats en de finales worden op zondag gespeeld op de banen van TC Venray. waar tevens de teampresentatie plaatsvindt. De teams bestaan in de Dl t/m D2/E klasse uit vier dames en vier heren terwijl in de open klasse 2 heren en twee dames uitkomen. Dus is er maar een beperkte deelname mogelijk. Inschrijfformulieren liggen in de kanti ne. Deze kunnen tot 20 juni ingeleverd worden in de brievenbus in de kantine. De technische commissie maakt de teamindeling; mochten er zich teveel deelnemers aanmelden, dan worden deze op de reservelijst geplaatst voor mogelijk indeling in een zgn. Mix-team. Houd er rekening mee dat je in principe het hele weekend beschikbaar moet zijn. Afgelopen jaaar wist TVY twee tweede plaatsen te behalen; dat resultaat willen we dit jaar graag verbeteren. Dus meld je aan. De inschrijving sluit op 20 juni a.s. Clubkampioenschappen Jeugd en Mix De inschrijftermijn voor de clubkam pioenschappen jeugd en mixdubbel is gesloten. De poule-indelingen en wed strijdschema's hangen vanaf midden volgende week bij de baan. Uitslagen: Cyclosportieven. 50 kilometer: 1. Martin Teunissen, Ysselsteyn. 2. Ger Hermans, Helden. 3. Rob Stijns, Bunde op 35 seconden. Cyclosportieven, afvalrace: 1. Ger Hermans. Helden. 2. Martin Teunissen, Ysselsteyn. 3. Anton van Baal. Totaal klassement, cyclosportieven: 1. Martin Teunissen, Ysselsteyn. 2. Ger Hermans, Helden. 3. Ron Stijns, Bunde. Ronde van Beveland, 100 kilometer: 1Matti de Baat. 2. Johny v.d. Klooster. 3. Bart Marcellis, Ysselsteyn. 4. Martin Teunissen, Ysselsteyn. Maandagavond werd in Stein de zogenaamde 'Honderd van Stein' verre den, een wielerwedstrijd voor amateurs, dit als afsluiting van een wielerweekend rondom de Ronde van Limburg, die onlangs werd gereden. De wedstrijd voor amateurs was echter voor deze gelegenheid opengesteld voor de cate gorie cyclosportieven (van zowel de KNWU als de NWB). Het was Bart Marcellis.O die een unieke prestatie leverde door tussen deze gerenommeer de amateurs een tweede plaats te beha len. De Trillion-van Herten renner was al in de beginfase betrokken bij een vlucht van 14 renners. Toen halverwege de koers nog zes renners waaronder zijn ploegmaat Martin Teunissen aansloten, ontstond de definitieve breuk. Het waren John Toisfontaine, Jurgen van Pelt, Bart Marcellis en Robert van den Donk die het hazepad kozen en snel een mooie voorsprong namen. Bart Marcellis pro beerde zelfs 10 kilometer voor het einde weg te komen uit deze kopgroep. Doch de latere winnaar Jurgen van Pelt duldde geen tegenstand. Hij was het ook die de spurt won en de Marcellis uit de Beeselse wielerformatie terugwees naar een voor hem eervolle tweede plaats. Martin Teunissen werd 9e. Uitslag: I. Jurgen van Pelt. Gerwen 2.27.11. 2. Bart Marcellis 3. John Troisfontaine op 4 seconden, en 9. Martin Teunissen. De Mountain-Bike specialist in uw regio SCHUHMACHER BIKE SPORT LEUNEN v ATB-vereniging Modder jagen is de term waar onze vereniging voor staat. Afgelopen week end was hiervoor optimaal. Met de regen van de voorgaande dagen was het in het bos op menige plek nog steeds drijfnat. Ideaal voor de echte Mudhunter. Lekker door het bos fietsen en dan de modder langs je oren voelen gaan. Spreekt je dit wel aan kom dan gewoon een keertje meedoen, het kan vrijblijvend. Deelname is voor dames en heren, jongens en meisjes vanaf 12 tot Een aktieve vereniging in deze nog jonge sport. Wekelijks wordt er twee keer getraind. Op zondag en op dinsdag. Tijdens deze trainingen fietsen we met z'n allen in en daarna kan iedereen op zijn eigen tempo verder. Voor alle leden die zich nog niet voor de feestavond hebben aangemeld volgt hier je laatste kans: Doe het nu meteen, zondag is het te laat. Bel Karin. Programma voor de komende weken Zondag 13 juni vertrek 9.00u. voor een training in Horst. Dinsdag 15 juni vertrek 19.00u vooreen training rond Venray. Zondag 20 juni vertrek 8.00u. voor de vaste route in Zeddam. Dinsdag 22juni vertrek 19.00u vooreen training rond Venray. Zondag 27 juni vertrek 9.00u. vooreen training rond VenrayVGeysteren. Het vertrek is altijd van Zwembad de Sprank in Venray. Heb je interesse kom dan naar één van de trainingen of bel met Piet Dupont 589880. Afgelopen zaterdag was het laatste judotoernooi van het seizoen voor Judovereniging Erised. Dit toernooi was in Venray. Het toernooi in Venray is het sterkste bezet internationaal toernooi van Nederland; er deden 1800 judoka's aan mee uit alle landen van Europa. Op dit toernooi behaalden ze de volgende prijzen: Jessie Wismans 2e kl. -20 kg: Pim den Hoedt 3e kl -26 kg: Micky Taylor 3e kl. -31 kg en Danny Mulder 3e kl. -37 kg.Dit was een goede afslui ting, en men mag wel zeggen dat dit jaar zeer succesvol was. Totaal heeft Erised 20 kampioenen op haar naam staan, 16 tweede plaalscn, 23 derde plaatsen en 8 vierde plaatsen. De uitreiking van het tennisracket, de hoofdprijs tijdens de eerste open dag, i winkel van Olympic Sport. In navolging op de uiterst succes volle open dag eind april, houdt TC Rodhe in het kader van hun leden werving op zondag 13 juni van 12.00 tot 15.00 uur opnieuw een open dag. De vorige open dag leverde TC Rodhe een 20-tal nieuwe leden op. Ook het totaal aantal bezoekers (ongeveer 60 mensen) geeft aan dat er velen zijn die tennis een warm hart toedragen. TC Rodhe wil nu middels deze tweede open dag de twijfelaars en andere sportieve- lingen over de streep wil halen om lid te worden. Opnieuw zijn er op deze dag weer leuke prijsjes te verkrijgen. Tijdens de open dag kan er naar hartelust geten nist worden (denk aan sportschoenen). Ook zal er weer een tenniskanon aanwe zig zijn om de ballen aan te spelen. Mocht u informatie willen over trai ningsmogelijkheden dan kan de aanwe zige tennistrainer Don Mulders u hier alles over vertellen. Alhoewel de vereni ging als voornaamste doelgroep heeft de locaties Land weert. St. Antoniusveld en het Brukske zijn uiteraard ook alle ande re geïnteresseerden uit Venray en omge ving van harte welkom. PEEL EN MAAS WEEKBLAD Wedstrijden: 12 juni: Meerkampwedstrijd voorjun. D/C/B te Best. 13 juni: Tweede competitiewedstrijd voor pupillen te Venray. Mededelingen: Voor de wedstrijd van zaterdag 12 juni in Best dienen de atleten uiterlijk om 09.30 uur aanwezig te zijn op de baan. Van hieruit wordt om 09.35 uur geza menlijk vertrokken naar de Meerkamp in Best. Het reisgeld is vastgesteld op ƒ7.-. dit te voldoen bij vertrek. Aanvang van de wedstrijd is om 11.00 uur en wordt gehouden op sportpark Naestenbest, deze is gelegen aan de Pr. Irenelaan in Best. Het vervoer zal ver zorgd worden door: Oluwatajo en Schlepers. De pupillen die deelnemen aan de com petitiewedstrijd van a.s. zondag 13 juni, dienen hun wedstrijdnummer om 10.15 uur af te halen. Aanvang van de wed strijd is 11.00 uur en wordt gehouden op sportpark de Wieën te Venray. Trainer/begeleider zal in overleg gere geld worden. Uitslag vrij bridge van 7 juni: Geel: I Ds. V. Goinga-Tiggeloven; 2. Ds. Huis- Karagozyan: 3. Ds. Cremers-Verhaegen. Rood: 1. Ds. Koopman-Vissers; 2. Hr. Huys-Karagozyan; 3. Ds. Huisman-Pas. De vakantie nadert. Dat laten de Niet- Rokers ook duidelijk zien. Van de 54 paren waren er vanavond maar 28 op komen dagen, verdeeld over geel (12), over rood (8) en over groen (8). Maar er is ook deze keer weer met geweldig veel plezier gespeeld. Tiny en Jacques Meeusen, weer terug van vakantie, hadden er weer zin in. En ze eindigden op de eerste plaats in groen met 62%, gevolgd door Ans en Geertje met 56.94 en Mia en. Wim Verschuiten met 52.94%. Adel verloochent zich nooit! Annie Boekholt en Mia Lommen gin gen in rood met 67.36 met de eer strijken, boven Riek Rutten, die. ondanks dat zij met een wild vreemde partner zal opgescheept, toch nog 57.64 scoorde, en ook boven Joke Peeters en Nel Camps, die 54.36 wisten te halen. Petje af voor Joke, die bijna elke avond met een andere partner speelt. In Geel waren het Huub Thuyls en Piet Hanen, die deze keer met 70.58% lieten zien dat zij de besten zijn. Truus en Leon Bollen ver achter zich latend, die slechts 65.25% haalden. Luc Duyn en Karin Gooren eindigden op de derde plaats met 55.42%. Zij blijken het meest constante paar van de club! Die eindigen nooit als eerste maar wel steeds in de hogere regionen van geel. Gaat zo door! De komende dinsdag wordt er weer "geladderd" maar er zijn dan ook lekke re asperges en aardbeien te verdienen. Wie dan thuis blijft of op vakantie gaat is aek! Dus....! peelenm @tref.nl Tijdens de door de Nederlandse Atletiekunie georganiseerde atletiek- kampioenschappen voor veteranen in Lelystad heeft Venraynaar Rob Hermans twee Nederlandse titels in de wacht gesleept. In de leeftijdscategorie 45-50 stootte hij de 7,25 kilogiam zware kogel maar liefst 13.62 meter weg. terwijl de twee kilogram wegende discus pas bij 44.22 meter neerplofte. Daarmee behaalde Hermans zijn 15e en I6e Nederlandse titel in zijn sportcarrière. Rob Hermans, in het dagelijks leven commissaris van politie in het district Weert, is al 31 jaar lid van atletiekvereniging Achilles-Top uit Kerkrade. waar hij erelid en lid van verdienste is. Alle jeugdige kampioenen kregen vanzelfsprekend een mooie prijs voor hun sportieve prestatie

Peel en Maas | 1999 | | pagina 13