promotie naar de 1e klasse Promotie SV Venray! Nieuwe fusieclub schenkt 't Trepke de cup Business club Stichting SV Venray Promotion hoofdsponsor kledingsponsor golden sponsor ^nalfa Industries l\uto Arena "subsponsoren S-VVenray eliciteert spelers, technische staf ;n bestuur van SV Venray met de nterstyling A&S Intersport Buitensport Venray /3ergmans Jansen Assurantie Adviseurs jëpol Accountants, Venray NG Bank, Venray enerale Bank Nederland N.V., Venray erard Reijnders Schilderwerken, Venray orree Party Catering, Blitterswijck otel Asteria, Venray bouwbedrijf Koenen Zn, Holthees HC Beheer, Venray \lan der Male B.V. Renokas, Venray-Oostrum MLW-bedrijven, Venray Van der Putt Advocaten, Venray Rabobank Venray-Oostrum Rocom Telecommunicatie, Venray Tegelzettersbedrijf Harrie Rongen Thermaalbad Arcen Verstraaten Taxi B.V., Venray-Overloon A/eJeBe Blitterswijck Xerox Manufacturing, Venray S.V. Merselo SV Ysselsteyn Beach- en voetvolleybal op het schouwburg plein Bowlen St. Christoffel E-mail adres Peel Maas SV Venray Veteranen SVV Veteranen V.V. Oostrum Biljarten Bridgeclub Harten Drie Bridgeclub Klavertje Vier Sfavit ift l/etvuzcf* Receptie SV Venray EL EN MAAS donderdag 10 juni 1999 - Pagina 11 pb-sponsoren: lecco Personeelsdiensten, Venray irgmans Jansen Assurantie Adviseurs il Accountants, Venray G Bank, Venray inerale Bank Nederland N.V., Venray irard Reijnders Schilderwerken, Venray Hoofdsponsor Interstyling Gorree Party Catering, Blitterswijck Hotel Asteria, Venray Bouwbedrijf Koenen Zn, Holthees HC Beheer, Venray Van der Male B.V. Renokas, Venray-Oostrum NLW-bedrijven, Venray Van der Putt Advocaten, Venray Golden sponsor: inalfa industries Auto Arena Rabobank Venray-Oostrum Rocom Telecommunicatie, Venray Tegelzettersbedrijf Harrie Rongen Thermaalbad Arcen Verstraaten Taxi B.V., Venray-Overloon WeJeBe Blitterswijck Xerox Manufacturing, Venray lie i *\decco Personeelsdiensten, Jubileumactiviteit senioren Op vrijdagavond 18 juni staat er een senioren-activiteit op het programma. Deze avond is bedoeld vor alle senioren leden van SV Merselo. zowel de voet bal- als de korfbalafdeling. Het pro gramma ziet er als volgt uit: bijeekomst kantine met de fiets gevolgd door een ontspannende fietstocht, onderbroken door een spetterende activiteit, waarna we gezellig kunnen bijpraten in onze eigen kantine. Je kunt je hiervoor opgeven tot 14 juni bij Theo v. Els, Willy v. Osch of Martin Arts. Veteranen Programma zaterdag 12 juni: Helden-Merselo (terrein Koningslustja. 16.30 v. 15.30 Veteranen Programma zaterdag 12 juni: Hegelsom-Ysselsteyna. 17.30 spelers 9 t/m 3 Terrein De Steeg Sevenum v. 16.45 Komende zomer is het weer zover, dan gaat het ABN-AMRO Beachtoernooi weer van start. In totaal 36 team zullen wederom strijden om de Hulsmancup wisseltrofee, georgani seerd door de zaalvoetbalvereniging Venrode. Op 10 en II juli zal het evenement gehouden worden op het welbekende Schouwburgplein te Venray. Iedereen kan weer komen kijken naar de verrich tingen van de beachvolley- of voetvol- leyteams. Zaterdagavond is er weer iets georganiseerd bij café Hulsman. Het geheel zal aangekleed zijn in Caribean sfeer. Graag willen wij ABN-AMRO bank en café Hulsman bedanken voor hun sponsoring. Zij hebben er ondermede voor gezorgd dat het toernooi weer gehouden kon worden! Bowling Vereniging Venray JEUGD Afgelopen zaterdag vond in Zwolle een Afdelingsselectietoemooi plaats. Ook Afdeling 3 (Limburg) was daar ver tegenwoordigd door spelers en speel sters uit Heerlen, Sittard en Venray. De teams bestonden uit 4 jongens en 3 meisjes. Van onze vereniging waren Patrick Smits en Ronny van der Wielen bij de jongens en Jacqueline Clerkx bij de meisjes geselecteerd. Helaas was de organisatie niet, zoals die behoort te zijn bij een NBF-evenement. Desondanks wisten de jongens zich als 4e plaats te klasseren en de meisjes zelfs als 2e zodat de totale score voor Afd.3 een fraaie 3e plaats opleverde. Winnaar werd Afd.9, gevolgd door Afd. I. Zondag vonden in Dordrecht de Jeugdmasters plaats. Inge Lenssen en Patrick Smits hadden zich hiervoor uit genodigd. Patrick werd met een gemid delde van 177 de 12de plaats te behalen, maar een finaleplaats zat er voor hem helaas niet in op deze vandaag goedsco- rende banen. Inge Lenssen ging bijzon der voortvarend van start met de volgende serie 189-185-219- 200-248-199 (1240) en ging daarmee ruim aan de leiding. Ook de 1/4 finale werd vlotjes verwerkt met o.a. een 256- game. Mede door een polsblessure stok te het ritme in de 1/2 finale, maar hield voldoende pins over voor de stepladder- finale. Hier moest ze helaas het loodje leggen tegen jeugdinternational Brenda de Bruine uit Nieuwegein: 195 - 233, maar met een 2e plaats en een gemiddel de van 194 over 13 games kan ze op een zeer geslaagde Masters terugzien. Gymnastiekvereniging Uitslagen Zaterdag 5 juni vonden in Loon op Zand de Nederlandse Kampioen-schap pen turnen Heren/ Jongens plaats. Kevyn van der Linden en Glenn Gielens hadden zich voor deze finale geplaatst. Kevyn eindigde als 13de en Gienn als 22ste in de cal.7. Ze behoren door dit resultaat tot de beste turners van Nederland in hun leeftijdscategorie(jon- gens tot 8jaar). Vorige week zondag werden in Meerssen de LK voor de D en E-lijn gehouden. Ook onze vereniging was in verschil lende categorieën vertegenwoordigd. Uitslagen: meisje jeugd kl. D: Lisanne Franssen I Ie; Judith Koenen 12e; Iris Kallen 13e: Miron v. Rijswijck 17e en Fleur Kersten 20e. Dames jun. Kl. D: Saskia Grootemaat 8e: Marieke v. Kreij Loes Rouwette en Sanne Niens 15e Ellen Geurts 18e. Dames jun. KI. E: Yvon Schenkels 16e. Dames sen. kl. D: Janneke Bongers 5e; Anke v.d. Wijngaard 9e en Femke v. Gestel 10e. peelenm@tref.nl Uitslag: S V Venray-Sambeek 4-1 Zomerstop tot 28-8-1999 Programma zaterdag 26 juni: SV Venray-SV Kampioen België Nadere gegevens volgen. SV Venray-Sambeek 17.00 Afmelden: Uiterlijk donderdag 586963. Uitslag: SV V-Handel 6-2 SVV-Montagnards 4-2 Programma zaterdag 12 juni: GEEN wedstrijd ALLE spelers die kunnen worden verwacht. Denk aan het mini-toernooi! Afmeldingen uiterlijk donderdagavond bij A. Sijbers, tel. 583196, Attentie: aanvangsttijdstip kan mis schien veranderd worden. Jeugd: Programma zaterdag 12 juni: Oostrum F! toernooi TigliejaTegelenv. 09.15 Oostrum F2 toernooi Tiglieja Tegelenv. 09.15 Veteranen Uitslagen: S VS-VVO 1-2 Progamma zaterdag 12 juni: ZOPO-VVO a. 17.00 v. 16.00 Veld Hermans Sevenum D.O.S. Huub Kusters clubkampioen libre: Tijdens de laatste avond (en in de laatste ronde) vielen de beslissingen in een zinderende finale. Kampioen werd Huub Kusters, voor Henk' Hendriks die 2e werd en Ad van Gerven, die de 3e plaats voor zich opeiste. Dat het span nend was, bewijst het aantal punten van de heren, n.l. allen 10. Het procentueel gemiddelde gaf de doorslag, resp. 153%, 133% en 98%. Dames spelen om landelijk kam pioenschap Op vrijdag 11 juni a.s. om 10.00 uur start in Nieuwegein het Nederlands kampioenschap voor damesteams. De Venrayse dames binden de strijd aan met Den Bosch, Dordrecht en S.M.R. De winnaar van deze poule speelt een kruisfinale om de algehele titel, die om 17.00 uur begint. Voor de liefhebber die niet mee kan. zet de KNBB de uitslagen integraal op internet (http://www.knbb.nl). @kopje:Uilslagen bandstoten KNBB: Jordaan DOS Al 5-2 Ondanks de nederlaag blijft het kam pioenschap tot de mogelijkheden beho ren dankzij de winst van Theo de Haart. Inaborg - DOS BI 0-7 Bert Suilen won in 20 beurten (gem. 2,25), Theo de Haart deed dat in 25 beurten (gem. 1,60), terwijl ook Ad van Gerven de punten mee naar huis nam. DOS CI Tegelen 5-2 Louis Janssen en Frits van der Waerden hielden de punten in D_n Oldtimer. DOS C2 - Jordaan 0-7 Ondanks de grote nederlaag liet men zich de barbecue na afloop goed sma ken. Programma bandstoten KNBB: Maandaa 14-06 SSV-DOSA1 In deze laatste wedstrijd tussen de num mers 1 en 2 van het klassement zal het kampioenschap worden beslist. Nog twee avonden en de zomerkam- pioenen zullen bekend zijn. Het is een zeer spannende strijd. Nu ligt hel echt paar v.d. Slik nog op kop. maar de hete adem van de heren Nollen-Vercouteren voelen ze wel degelijk in hun nek. Om de onderlinge strijd op een sportieve wijze aan te moedigen had ook deze keer Jeanne Hoogeveen weer voor leuke prijsjes gezorgd. De uitslagen: Geel: 1 Ep. v.d. Slik: 2. Hr. Nollen-Vercouteren; 3. Ds. Borssen-Bouten. Rood: 1. Mw. Schoonbeek-hr. Arts: 2. Ep. Vierhout; 3. Ep. Janssen. Nieuwe leden zijn van harte welkom. Opgave bij het secretariaat: Anneke Schoonbeek, tel. 550375 of de voorzit ter: Wim Manders. tel. 585308. Afgelopen donderdag werden de clubkampioen van dit jaar bekend gemaakt, onze clubkampioenen zin de dames v. Ham-Korsmit. In de groen lijn zijn de heren Verheyen-Versieyen op de eerste plaats geëindigd en in de blauwe lijn mw. Frederix-hr. Vogels. Nadat dit bekend was gemaakt, kon er vrij gebridged worden. De uitslagen zijn: Geel: I. Ds. Faas- Siroen; 2/3 ds. V.d. Boom-v. Glabbeek/hr. Faas-Linders. Groen: 1. Ds. V. Goinga-Tiggeloven: 2. Ds. Bistervelds-v. Meijel; 3. Ds. Aarts- Linders. Blauw: 1. Ds. Koopman- Spekhorst: 2. Ds. Bouten-v.d. Heuvel; 3. Hr. Canli-Cornelissen. Met een treffer in de allerlaatste seconde besliste spits Marco Berden vorige week donderdag het allesbe- slissende promotie/degradatieduel SV Venray-Heer op sportpark De Wieën in Venray. Maar liefst 1200 toeschou wers bejubelden de promotie op het veld waar Venray tien jaar geleden beslag legde op het kampioenschap in de hoofdklasse. Dankzij de 1-0 overwinning mag SV Venray zich weer eersteklasser noemen. Daarmee lijkt een einde te zijn gekomen aan de vrije val die zich enkele jaren heeft ingezet. Venray degradeerde in twee jaar tijd van de hoofdklasse naar de tweede klasse. SV Venray-Heer was geen geweldige wedstrijd, wel spannend en tot de allerlaatste seconde konden beide ploegen nog recht doen op de winst in de nacompetitie. Venray had voor de rust enkele kleine kansjes, maar pas na de pauze sloeg de vlam in de pan. Venray-aanvaller Niels de Klerk, in de rust ingevallen voor Joris Gerritsen, werd in de 66e minuut keihard aange pakt door Heer-speler Ralf Hendriks. Die kreeg van scheidsrechter Borst uit Landgraaf de tweede gele kaart en dus rood! Ondanks de numerieke meerder heid wist Venray nog geen potten te bre ken. Zo faalde Marco Berden alleen voor de Heer-doelman na aangeven van De Klerk. De invaller was vijf minuten voor tijd opnieuw hoofdrolspeler. Nu werd hij door Dave Heunen ongemeen hard onder de graszoden gewerkt. Heunen kon met een directe rode kaart ook inpakken en wegwezen. Met negen man zette Heer aan voor een slotoffen- sief. De treffer viel echter aan de andere kant. Uit een counter bediende De Klerk zijn maatje Berden die vervolgens scoorde. Borst blies vrijwel meteen daarna voor het eindsignaal. Een prach tig slotakkoord voor spits De Klerk na twee jaar blessureleed. "Prachtig, toch. Fantastisch zo'n slot van het seizoen." BIBBEREN Trainer Jan Poels en leider Noud. Janssen gingen na afloop van de wed strijd op de schouders van hun spelers en werden uitbundig gevierd door het massaal opgekomen publiek. Poels bereikte alsnog zijn doel, promotie na de eerste klasse: "Een mooier slot van het seizoen had ik niet kunnen bedenken." Vergeten was de slechte wedstrijd, het initiatief dat vooral in de tweede helft uit handen werd gegeven. Poels: "Dat is S de consequentie van een jonge ploeg. Een ervaren elftal profiteert van een overtalsituatie en had het duel al eerder afgemaakt. Het was tot het einde bibbe ren." Ook voor voorzitter Wiel Michiels kwam met de promotie een einde aan een seizoen vol tegenstellingen. Vergeten was de soap rond het al dan niet aanblijven van Jan Poels als trainer. Michiels: "Er moest iets gebeuren. Als we de spelers op die manier gemoti veerd hebben, prima. Dan is het niet voor niets geweest. We hadden het niet meer verwacht, daarom is dit succes des te mooier." Zaterdag 12 juni vanaf 19.30 uur De jaarlijkse receptie bij SV Venray wordt op zaterdag 12 juni gehouden. Dit jaar niet alleen voorde kampioenen, maar uiter aard ook voor de promovendus Venray 1. De receptie vindt plaats in kantinegebouw Den Boggerd op sportpark De Wieën aan de Sportlaan. Om 19.30 uur vindt de aftrap van deze feestelijke avond plaats met de huldiging van het eerste elftal voor het behalen van promotie naar de le klasse. Iedereen die het spannende nacompetitie-slot heeft gevolgd en de spelers plus technische staf graag geluk wil wensen met het behalen van deze promotie is dan van harte welkom. De kampioenen van dit jaar zijn respectie velijk Venray 9 en Venray 14. Beide teams zijn kampioen geworden in de 6e klasse. Vanaf2030 uur is iedereen welkom om deze kampioenen te feliciteren met de behaalde prestatie van het afgelopen seizoen. De avond wordt verder aangevuld met een feest avond voor alle senioren van SV Venray die gezamenlijk het seizoen 1998-1999 gaan afsluiten. Door Henk Willemssen De finale van de zaalvoetbal- nacompetitie eindigde maandagavond in een anti-climax. In het allerlaatste duel wist 't Trepke in de slotminuut Venrode alsnog met vijf doelpunten verschil (7-2) te verslaan. Daardoor wist 't Trepke ComputerWork op de valreep te achterhalen waardoor een strafschoppenserie de winnaar van de Jos Schaminée memorial cup moest aanwijzen. Maar voor ComputerWork. aangevuld met spelers van fusiepartner 't Huukske. hoefde het toen niet meer. De reeds gedouchte en omgeklede spelers van de nieuwe fusieclub hadden er maandag avond laat geen trek meer in om nog drie penalty's te nemen, 't Trepke kreeg daardoor de eindzege in de schoot geworpen. Gezien de lauwe reacties kon de nieuwe cupwinnaar de geste van ComputerWork niet echt waarderen. Zo verwisselde de Jos Schaminée memorial cup voor het derde achtereen volgende jaar van eigenaar, 't Trepke werd na ComputerWork (1998) en De Bonte Koe 1997) voor één jaar de nieu we houder van de bokaal. Het einde van de Venrayse nacompeti tie was tekenend voor de geringe animo en ambiance waarin het toetje van het zaal voetbalseizoen zich dit jaar afspeel de. Ongeïnspireerde teams werkten vaak in een fantasie-opstelling plichtmatig het toernooi af. Een interessant pouledu el, zoals 't Huukske tegen 't Trepke. ging zelfs niet eens door omdat 't Huukske zich daags tevoren afmeldde en 't Trepke geen zin had om op een andere dag te spelen. Uiteindelijk kwamen na de voorron des vier poule-winnaars uit de bus: ComputerWork, 't Trepke, Venrode 1 en Venrode 2. Zij streden maandagavond om de hoogste eer. Ondanks dal de beide teams van Venrode meer dan hun sportieve plicht deden spitste de strijd zich toe lussen ComputerWork en 't Trepke. In het openingsduel hielden de teams elkaar in evenwicht: 3-3. Zowel ComputerWork (6-2) als 't Trepke (2-1) won zijn tweede duel. ComputerWork had in zijn slotwedstrijd de handen vol aan Venrode 2 dat zelfs een 0-1 voor sprong nam. Maar vlak voor tijd besliste Marc Linskens met twee treffers het duel: 3-1. 't Trepke wist daardoor in de allerlaatste wedstijd precies wat het moest doen: met zes doelpunten verschil winnen van Venrode I. "We moeten gewoon rustig gaan spelen. Als we gaan jagen om veel te scoren, dan lukt het toch niet", zei Trepke-speler Danny Fasen vooraf. Arbiter Pouwels stak 't Trepke al snel de helpende hand toe. Hij stuurde in de beginfase eerst de doelman en later Rob Wilms van Venrode voor twee minuten naar de kant. Daardoor kon 't Trepke binnen acht minuten al een 3-0 voorsprong nemen door twee doel punten van Danny Fasen en een treffer van Dennis Snijder. Niets leek een eind zege 't Trepke nog in de weg te staan maar nadat Venrode 1 weer voltallig was keerden de kansen snel. Maikel Evers scoorde twee keer en bracht de spanning terug: 3-2. Toen 't Trepke Gert-Jan Wïsmans geblesseerd zag uitvallen leek de ploeg niet meer te geloven in een goede afloop. Totdat Danny Fasen zes minuten voor het einde door twee snelle doelpunten het vuurtje weer aanwakker de: 5-2. Fasen scoorde in de slotminuten nog tweemaal zodat 't Trepke precies op gelijke hoogte kwam met ComputerWork. Eindstand: 't Trepke 3-7 (+6) ComputerWork 3-7 (+6) Venrode 1 3-3 (-8) Venrode 2 3-0 (-4).

Peel en Maas | 1999 | | pagina 11