Wedstrijd in Ysselsteyn reclame voor paardensport De Hypotheekshop nu ook in Venray Wandel mee en stem af op de FM 90.2 Open tuindagen bij Kuypers Sierbestrating Podiumfeesten 1999 Motorcrossers Regio Venray Venray's Mannenkoor Erised in de prijzen Rincón Espanol Venrode Jeugdvereniging De Springplank Lourdeswerk Heil der Zieken Koninklijke Harmonie Euterpe Computerclub regio Venray Griekse Liturgiedienst Jeugdnatuur wacht LVB Oostrum Lourdescomité afd. Venray DE HYPOTHEEK SHOP OPEN HUIS BALLONNEN WEDSTRIJD PEEL EN MAAS ELKE WEEK UW NIEUWS De Bandelieren Tomorrow Confetti GV St. Christoffel Seniorenkoor Crescendo De Vogelvriend Zangers van St. Frans Stijldansavond PEEL EN MAAS woensdag 12 mei 1999 - Pagina 9 Onder goede weersomstandigheden ^werden in het afgelopen weekeinde in ■Ysselsteyn samengestelde wedstrijden voor paarden en pony's verreden op de terreinen en door de bossen aan de Ontginningsweg bij de Midden Peelweg. Combinaties in de klassen beginners, licht en midden moesten naast de dres- suurproef aan het begin van de dag, ook een cross over natuurlijke hindernissen in de bossen en weides rijden. Afsluitend werd nog een springparcours afgelegd. De deelnemers waren afkom stig uit heel Nederland en België. Bondscoach Karen Galema was aanwe zig met 16 ponycombinaties om zich voor te bereiden op de EK. Er waren ook een aantal deelnemers uit de regio deze bijzondere tak van paarden sport te kunnen beoefenen. Meer dan 125 vrijwilligers waren deze dag in de weer om de organisatie soepel te laten verlopen, waarbij aan het welzijn van paard en ruiter werd gedacht. De belangrijkste uitslagen: klasse L paarden ring 3: 1) Sanne Blom met Galderzicht's Gondo 2) Herma Sikking met Briljants Ilanda 3) Anica Kortekaas met Lexus 4) Pieter Theeuwes met Kars en 5) Rob Janssen met Joli Coeur klasse B paarden ring 11Jan van Lierop met Inspekteur 2) Maike de Louw met Schadow 3) Karin Donckers met Quinte 4) Desiree Pijnenburg met Guriana en 5) Bianca van Beugen met Voorwaarts klasse B paarden ring 2: 1) Erna Brons voort met Melchior 2) Angel ique Peters met Casper 3) Freek Myling met Ideaal R 4) Sabine Franken met Fadango en 5) Ellen Aarnoutse met Lars klasse L paarden ring 4: 1) Karin Donckers met Palmyra 2) Geert Verdellen met Jumper 3) Luc Eppink met Honneur 4) Daisy Vervoort met Esprit en 5) Jenny Voskens met Misty Brown klasse M paarden ring 5: 1) Marcelle de Kam met Irish Coffee 2) Erna Bronsvoort met Jimmy 3) Rene van der L.oo met Bloody Mary 4) Patricia Smulders met Ires en 5) Edith Ruygrok met Zabor klasse Z pony's ring 1Charlotte van Breeën met Rodger 2) Carina Drenth met Kyra 3) Linda van Yzendborn me: Hattatilia van de Z. 4) Annemiek Wieken met Schicky Mickey en 5) Corina Wielheesen met Othello. Prachtige sport in de mooie omgeving van Ysselsteyn. Op mwfoerdag waren de rijders*van de MON te gast op het Wolfsboscircuit ie Gemert. Op de zware zandbaan behaalde Maarten v.d. Aa bij de inters 500 een 8e plaats in de daguitslag. Bij de inters 125 moest Peter Versteegen in de eerste manche wegens problemen de strijd staken, terwijl hij in de tweede manche als 28e de streep passeerde. In de finalemanche van de 500 junioren zat het voor Robert Driessen niet mee, ook hij moest halverwege de strijd met pro blemen het rennerskwartier opzoeken. Bij de 250 junioren B was er voor Michel Camps in de eerste manche een prachtige vierde stek en in de tweede manche had hij een slechte start, wist nog wel enkele plaatsen goed te maken en ging als 25e over de streep. Een 20e plaats in de daguitslag kwam op naam te staan van Rob Munsters. In de finale manche van de 125 junioren eindigde Dirk Janssen als 20e en wist Ruud Pijpers een 22e stek voor zich op te eisen. In dezelfde klasse passeerde Ad Coenen als 24e de streep. Op hemelvaartsdag is er een nationale wedstrijd te Neerijnen, waar 's zaterdags de jeugd zal aantreden. Komende zon dag is de EK 125 te St. Lenaerts te Repetitie: Donderdag 13 mei: hemelvaartsdag: GEEN repetitie. Donderdag 20 mei: 19.30 repetitie tenor I en tenor 2; 20.00 repetitie hele koor. Donderdag 27 mei: repetitie bariton en bas; 20.00 repetitie hele koor. Optredens: 19 juni: H.Mis te Bunde; 26 juni: H.Mis te Smakt i.v.m. 25-jarig huwelijk; 2 juli: Venray Muzikaal totaal; 18 juli: H.Mis uitstapje Den Bosch. Afmelden bij Jan Mulder, tel. 580896, bij voorkeur tussen 18.30 en 19.00 uur. Oud papier kunt u afleveren bij de VMK-container aan de Molenhofweg (de weg tegenover de voormalige zui velfabriek, staat aangegeven). Omroep Venray is een van de deelne mers aan de Kennedymars 1999. In een marathonuitzending van 22 uur doen we verslag van deze 80 km lange wandel tocht in en rond Venray. Op zaterdag 15 mei om 20.00 uur begint onze uitzending live vanaf het schouwburgplein waar start en finish zijn. U hoort hoede wandelaars zich voorbereiden op de wandeltocht. Als het startsein om 21.00 uur gegeven wordt is tie Kennedymars te volgen via verslag gevers op het plein, onderweg en op de controleposten langs de route. Ook in de nachtelijke uren blijven we de wande laars volgen. Tot zondagmiddag 18.00 uur hoort u het rechtstreekse verslag van tie Kennedymars 1999. Wandel mee en stem af op de FM 90.2 Via de organisatie hoort u tijdens de uitzending de laatste stand van zaken. Weerman Bert Vloet komt met de laatste weersvoorspellingen en natuurlijk heb- ren we de leukste wandelmuziek voor u klaar liggen. Naast onze verslaggevers die de wan deltocht verslaan zoeken wij nog enkele wandelaars die het leuk vinden om in de uitzending te vertellen hoe het ze ver pat. Lijkt het u leuk om niet alleen rekenden en familie, maar ook de rest van Venray op de hoogte te houden van uw sportieve prestatie, neemt u dan con trei op met Omroep Venray, tel. 0478- 512362. Zowel het thuisfront als de wande laars kunnen via Omroep Venray op de boogie blijven van de Kennedymars '599. Omroep Venray is te ontvangen via de ether FM 90.2 of via de kabel 87.5. Tijdens een internationaal judotoer nooi in Goirle is judovereniging Erised in Venray in de prijzen gevallen. Aan het toernooi deden 500 judoka's mee uit onder andere België, Duitsland, Engeland, Frankrijk en Litouwen. De volgende judoka's behaalden een derde plaats: Arantxa Garcia (-31 kg), Janne Beelen (-44 kg), Toon Beelen (-26 kg) en Micky Talor (-31 kg). La Colonia Espanola sigue aumentan- do sin parar y ojala siga asi para siemp- re. el pasado dia 6 de mayo nacia Lukas Sebastian, tercer hijo de la familia Philipsen-Ramil, en el hospital de Nijmegen, tanto la mama como el bebe disfrutan de buena salud que es lo prici- pal, por lo tanto deseamos a toda a la familia salud, suerte y mucha felicidad para criarlos, y anque no queramos aca- bar con la alegria y el placer pero no nos queda otro remedio porque, también el pasado jueves 6 de marzo ocurria 1 cont- rario; Nuestro amigo y hermano de la emigración Enrique Meijas nos dejaba para siempre, fallenciendo en su casa en Venlo-=Blerick. nosostros nos unimos al dolor de la familia y deseamos a su esposa e hijos mucha fuerza para afron- tar la vida, en otro futoro diferente al que siempre habian sohado. Aunque Juan y Francisca se van de vacaciones el Centro permanecera abierto como de costumbre, a ellos les deseamos, buen viaje y feliz estancia en Espana. Un saludo de HACE. Eerstvolgende repetitie woensdag 19 mei om 20.00 uur bij Zaal Thielen Afmeldingen bij: Jeanny Jenniskens, tel. 516877. Agenda: 12 Juni: concert in Zaandam 19 juni: jubileumconcert in Ospel; 2 juli: Muziekspektakel Venray. Donderdag 13 mei, GEEN club voor de kinderen van de groepen 5 en 6 i.v.m. Hemelvaart. Zaterdag 15 mei: Kledingactie. De actie duurt van 11.00-15.00 uur. Degenen die helpen, graag om 10.30 uur aanwezig zijn. Zondag 16 mei: ook vandaag wordt de kledingactie nog gehouden, eveneens van 11.00-15.00 uur. Ook nu worden de helpers verzocht om 10.30 uur aanwezig te zijn. Maandag 17 mei, van 18.30-20.00 uur clubavond voor de kinderen van de groepen 3 en 4. Vanavond gaan we lek ker ravotten in de speeltuin in Overloon. Als het slecht weer is spelen we 'Achterwerk in de kast'. Aansluitend om 20.15 uur programmavergadering voor de maandagleiding. Dinsdag 18 mei, club voor de jeugd van de groepen 7 en 8 plus de schoolverla ters. Deze avond duurt van 18.30 tot 20.00 uur. Het programma is nog niet bekend. Eveneens op dinsdag, exploitatieverga- dering om 19.15 uur. gevolgd door de bestuursvergadering om 20.15 uur. Donderdag 20 mei, spelletjes op het veld aan de Plataanstraat voor de kinde ren van de groepen 5 en 6. JONGELUI: is de Buitendag al gere geld? Het kan nog tot 1 juni! Op 24 mei vertrekt er een bedevaart naar Lourdes. Ook hier nemen een groot aantal pelgrims van Venray aan deel. De afdeling Venray zal voor vertrek een voorlichtingsavond geven en wel op dinsdag 18 mei in zaal Martens in Leunen, aanvang 20.00 uur. Alle pel grims worden op deze avond uitgeno digd. ook familieleden zijn welkom. Harmonieorkest Donderdag 20 en 27 mei: Repetitie, aan vang 20.00 uur. Afmelden: H. van der Steeg, tel. 582539 Agenda: 15 mei: Kennedymars; verzamelen 20.30 uur bibliotheek 23 mei: Eerste communie 09.45 uur Paterskerk, 10.30 uur Grote Kerk. 13 juni: Inhalen Jeugdvierdaagse; aan vang 16.30 uur. 18 juni: Vrijdagavondconcert Rabobank, aanvang 20.00 uur. 26 juni: Peeltoemooi, aanvang 20.00 uur Meijel. 2 juli: Venray Muzikaal Totaal. 8 juli: Laatste repetitie voorde vakantie. 26 sept.: Concert op de markt. 12.00 uur. Jeugdorkest Donderdag 20 en 27 mei: 18.45 uur repetitie. Agenda: 23 mei: Communiemis De Hommel. 8 juli: Seizoensafsluiting. 3 okt.: Gemeentetoernooi. Afmelden: P. Noten, tel. 587858. Drumband Maandag 17 en 25 mei: 20.00 uur repe titie. Afmelden: Dorien van der Giessen. tel. 589317. Agenda: Jeugdopleiding volgens afspraak. 15 mei: Inhalen Kennedymars: verza melen bibliotheek 20.30 uur. 23 mei: Eerste communie 09.45 uur Paterskerk. 10.30 uur Grote Kerk. 13 juni: Inhalen Jeugdvierdaagse, aan vang 16.30 uur. 18 juni: Vrijdagavondconcert Rabobank. 19 juni: Peeltoemooi. 20 juni: Processie Odapark-Grotekerk, aanvang 12.00 uur. 2 juli: Venray Muzikaal Totaal. 5 juli: Laatste repetitie voor de grote vakantie. Bestuur Donderdag 20 mei 20.00 uur DB Perdstal; woensdag 23 juni 19.00 uur AB Coninxhof. Vrijdag 14 mei organiseert de Computerclub regio Venray wederom een bijeenkomst voor al haar leden. Deze avond vindt plaats in de Coninxhof aan de Tinnegieterstraat in Veltum. De aanvang van de clubavond is rond 19.00 uur. Iedereen is van harte welkom op de clubavond. Ook wanneer u geen lid bent van de computerclub en met vragen of problemen zit omtrent uw PC, kunt u onze clubavond bezoeken. Onze computerclub zal u graag probe ren te helpen en kan u kosteloos advie zen geven. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met onze secretaris Frans. tel. 0478-586198. Griekse vereniging Apollo Op zaterdag To mie a.s. vindt er een Griekse Liturgiedienst plaats in de Paterskerk in Venray. De dienst begint om 09.30 uur 's ochtends en wordt ver zorgd door priester E. Vamiedakis uil Rotterdam. Iedereen die hier belangstel ling voor heeft is van harte welkom bij deze dienst. Hallo jeugdnatuurwachters. Komende zondag. 16 mei houden we onze tweede puzzelwandeltocht van dit seizoen. We gaan nu wandelen in de bekende Geijsterse bossen tussen Oostrum en Geijsteren. Het belooft een mooie tocht te worden, want alles is nu groen aan het worden en de vogels zijn bijzonder actief. We starten vanaf onze caravan bij de Rosmolen. Deze is te vinden aan de Geijsterseweg, de weg van Oostrum naar Geijsteren, en zal met borden wor den aangegeven. We hopen dat we niet al te veel last ondervinden van de Kennedymars, die op die datum en dat tijdstip wordt gelopen. Denk natuurlijk wel aan goede kleding en schoenen en uiteraard je werkmap meenemen. De start is zoals gewoonlijk tussen 09.30 en 10.30 uur. Tot ziens, komende zondag in de Geijsterse bossen. Op dinsdag 18 mei gaan we weer fiet sen. Vertrek: 19.00 uur bij de Rabobank in Oostrum. We fietsen ongeveer 25 km. laandag 17 mei voorlichtingsavond voor pelgrims die mee gaan naar Lourdes. Deze wordt gehouden in Leunen in het gemeenschapshuis, voor afgegaan door een H.Mis in de St. Caiharinakerk in Leunen. Zoals wij al eerder lieten weten, orga niseert de stiching Limburgse Bedevaarten naar Lourdes weer diverse bedevaarten. Ook in 1999 is er weer de vier-daagse vliegreis van 12-15 mei vanaf Eindhoven Airport. Verder is er de busreis van 2-10 juni onze treinreis van 3-10 juni met medische begeleiding en van 4-9 juni onze vliegreis vanaf Maastricht Airport, deze is al volge boekt. Daarom gaat er een tweede vlieg tuig vanaf Eindhoven Airport. Busreis van 1-9 september; treinreis van 2-9 september en vliegreis vn 3-8 septem ber. Voor pelgrims die Lourdes willen bezoeken zijn wij er altijd om u alle inlichtingen te geven en voor eventuele opgaven kunt u terecht bij onze mensen van het Lourdescomité afd. Venray, dhr. G. Philipsen. Goudsmidstraat 42, tel. 583575 b.g.g. mw. A. van Stiphout, Clovïshof I, tel. 586721. Vrijdag 21 mei officiële opening Op vrijdag 21 mei opent een gloed nieuwe vestiging van De Hypotheekshop wagenwijd de deu ren. Plaats van handeling is het Noord-Limburgse Venray. Om 19.00 uur precies is het zover. Dan verklaart wethouder Jan Houben onder toe ziend oog van directeur Frank Hermans en vele genodigden De Hypotheekshop officieel voor geo pend. Het pand aan de Paterstraat 3 (naast het postkantoor) heeft afgelopen maan den een ware gedaantewisseling onder gaan. Het resultaat is een modern ogend kantoor, waar Frank Hermans en zijn crew professioneel aan de slag gaan. De Hypotheekshop: ruim 180 vestigingen in heel Nederland, van oorsprong gelieerd aan de Nederlandse Vereniging voor Makelaars in onroerende goederen en vastgoedeskundigen (NVM) en sinds 1 januari 1998 absoluut onafhankelijk. "De Nederlandse hypotheekmarkt is de afgelopen jaren overspoeld door nieuwe producten: annuïteiten-, spaar-, beleg- gings-, aflossingsvrije, lineaire hypo theek en noem maar op. Het woud van hypotheken is voor een buitenstaander nauwelijks nog te overzien. Een gespe cialiseerde adviseur die een onafhanke lijk, deskundig advies geeft, is anno 1999 een must", verzekert Frank Hermans. "De aanschaf van een woning is voor de meeste mensen de grootste investering van hun leven. De financie ring moet dan ook voor 100% passen bij de persoonlijke situatie. Een hypotheek is geen losstaand feit, maar maakt onderdeel uit van de complete persoon lijke financiële planning nu en in de toe komst. Om tot de juiste keuze van hypo theek te komen, moeten ook zaken als loopbaanverwachting, wel of geen wer kende partner, studerende kinderen, andere leningen et cetera op een rij gezet worden. Een hypotheek is maat werk en dat kunnen wij als onafhanke lijke specialisten leveren." SHOPPEN De adviseurs van De Hypotheekshop volgen de ontwikkelingen in hypotheek- land op de voet. Hierbij worden zij ondersteund door een sterke Centrale Organisatie. "Mede dankzij deze sterke achterban onderhouden wij uitstekende relaties met meer dan 65 financierings instellingen als banken, verzekeringen en dergelijke. Gezien onze grootte kun nen wij voor onze klanten ook nog eens de laagste prijzen bedingen. In feite komt het erop neer, dat 65 hypotheek aanbieders onder het dak van De Hypotheekshop hun financiële produc ten tegen de laagst mogelijk prijzen aan bieden. Wij als onafhankelijke adviseurs zijn erin gespecialiseerd om uit dit uit gebreide assortiment precies de juiste hypotheekvorm te kiezen die bij bepaal de persoonlijke condities past", weet Frank Hermans. "Voor onze klanten betekent dit: geen onnodige rompslomp, geen geloop van de een naar de ander. Ze vinden alles onder één dak." Een langlopende lening is nooit zonder risi co, dat weten ook de adviseurs van De Hypotheekshop. "Je weet nooit hele maal zeker wat de toekomst brengt. Een hypotheek mag best een klein risico bevatten, maar dan wel een gepland risi co", beaamt Frank Hermans. "Om die reden heeft De Hypotheekshop enkele unieke producten ontwikkeld. De Woonrust Hypotheek Bescherming bij voorbeeld dekt huiseigenaren in tegen tijdelijke verlies van inkomen als gevolg van werkloosheid, arbeidsongeschikt heid of overlijden. In concreto betekent dit, dat aankoopwaarde van de woning gegarandeerd is. Ook als de woning door onvoorziene omstandigheden ver kocht moet worden." Over hypotheken kan de jonge directeur van De Hypotheekshop in Venray uren vertel len. "We gaan op 21 mei open. De dag erna, op zaterdag, is iedereen die met ons wil kennismaken van harte wel kom..." De Hypotheekshop, Paterstraat 3, 5801 AT Venray (naast postkantoor), telefoon (0478)515755. Internet www.hypo- theekshop.nl. zaterdag 22 mei van 10.00 tot 16.00 uur Speciaal voor de kids met als hoofdprijs.... een weekend Euro Disneyland voor 2 personen Bezoek tijdens de Pinksterdagen de grootste showtuin voor sierbestrating, natuursteen en tuinhout in Noord- en Midden Limburg. De showtuin van circa 1000 m2 is vernieuwd met diver se nieuwe bestratingsmaterialen uit gevoerd in beton, gietbeton, natuur steen en hardgebakken klei. Dit jaar staan de open tuindagen voor al in het teken van de wildverband bes tratingen. Dit wildverband vindt haar oorsprong in Engeland, waar dit van oudsher in de bekende Engelse tuinen werd toegepast. Ook in de cobble stönes zijn er nieuwe ontwikkelingen, zoals de nieuwe kleuren verde bianco en sfeer- melange. Voor de aankleding van de vij ver en de border, of het aanleggen van een aantrekkelijk pad is er een breed assortiment natuursteen, variërend van Vietnamees graniet, gletsjerkeien, vul kaan, lava en marmerbrokken tot kristal marmer in alle kleuren die de natuur rijk is. Om uw tuin privacy te geven wordt er vaak gebruik gemaakt van tuinscher men. Als u bij Kuypers Sierbestrating door de showtuin loopt, zult u zien dat er talloze mogelijkheden zijn om dit tot een sfeervol geheel te maken. Als hoofddealer van Plus tuinhout geven zij op het tuinhout 20 jaar garantie. Hiermee geven zij aan dat de kwaliteit van ons Scandinavisch grenen tuinhout voor jarenlang tuinplezier zonder onder houd zorgt. De showtuin van Kuypers Sierbestrating, Maasstraat 47 in Kessel- Eik is zaterdag 22 mei geopend van 09.00 tot 16.00 uur en Pinkstermaandag 24 mei van 10.00 tot 17.00 uur, Kinderkoor Maandag 17 mei: Mei-vakantie. Zaterdag 5 juni: Bloemenactie voor het koor. Zondag 13 juni: gezinsmis om 11 uur Grote Kerk. Zaterdag 26 juni: Kooruitstapje naar Julianatoren. Zondag 27 juni: jaarlijkse korenmiddag met Tomorrow People, van 14.00-16.00 uur in Raayland Oost. Maandag 28 juni: Inlooprepetitie voor nieuwe koorleden. Vrijdag 2 juli: Opotreden bij Venray Muzikaal totaal. Zondag 14 juli: Laatste gezinsmis voor de vakantie. Kinderen die lid willen worden van ons kinderkoor, kunnen zich nu alvast aanmelden voor na de grote vakantie. Ben je tussen de 7 en II jaar en hou je van zingen, dan ben je welkom bij de bandelieren. We zingen in de Gezinsmissen van de Grote Kerk maar zingen ook bij andere activiteiten in de regio. We repeteren op maandagmiddag van 15.30 tot 16.30 uur. Voor informa tie: Joke Halmans, tel. 583806. Jeugdkoor Dinsdag 18 mei: xoorrepetitie van 19.00-20.30 uur. Zaterdat 5 juni: Bloemenactie voor het koor. Zaterdag 5 juni: Viering voor jongeren om 19.00 uur Grote Kerk. Zondag 27 juni: Jaarlijkse korenmiddag met de Bandelieren van 14.00-16.00 uur in Raayland Oost. Dinsdag 29 juni: Inlooprepetitie nieuwe koorleden. Vrijdag 2 juli: Venray Muzikaal Totaal. Zondag 4 juli: Jaarlijks kooruitje. Wil je graag meezingen in een jeugd koor en ben je tussen de 11 en 25? Kom dan eens meedoen op onze repetitie of bel voor informatie met Joke, tel. 583806 of José, tel. 511707. We zingen in de Grote Kerk bij de viering voor jon geren, maar treden ook op als activitei ten in de regio. Onze repetitie is op dins dagavond in het zaaltje onder de Grote Kerk. Close Harmony Group Woensdag 19 mei: Jaarlijkse ledenver gadering. Vrijdag 2 juli: Venray Muzikaal Totaal. Afmelden bij Gerti, tel. 631306. Voor informatie: Nelly Steegh, tel. 586821. Tijdens de playoffs afgelopen week einde wisten Kevyn en Glenn zich te plaatsen voor de NK-A finale turnen heren in Loon op Zand op 5 of 6 juni. Kevyn en Glenn eindigden respectieve lijk als 8e en 10e en behoren door dit resultaat tot de beste 24 A-lijn turners (categorie 7) van Nederland. Rondom Hemelvaart organiseer Café 't Podium ook dit jaar weer de jaarlijkse Podiumfeesten. Voor veel mensen een heerlijk lang weekend, voor café 't Podium een lang weekend volg bruisen de activiteiten waar voor iedereen wel muziek te horen is die aanspreekt. Woensdag 12 mei: De Puppies De Puppies, oftewel Puppieshuisband uit Leunen zijn een groep jongeren die het de laatste jaren gemaakt heeft met aansprekende covermuziek. Veel gevraagd in de regio en met een grote aanhang zetten zij menig café en zaal op zijn kop. Het optreden begint rond 21.00 uur en de entree is vijf gulden. Donderdag 3 mei: De Basement Band Big Band muziek is helemaal in. Vooral inde grote steden een rage. Mensen gaan weer dansen, niet alleen maar met zijn tweeën op de vloer. De Basementband is een 19-koppig gezel schap uit Venray en omstreken. Al jaren zijn ze bezig om zich naar hartelust uit te leven in dit muziekgenre. Nu met een nieuw repertoire zijn ze weer helemaal terug en dit beloofd dan ook een van de hoogtepunten van de Podiumfeesten te worden. Aanvang rond 21.00 uur, entree vijf gulden. Vrijdag 14 mei: Puberpop Overgewaaid vanuit studentensteden en sinds tweejaar ook in café 't Podium. Zowel jong als oud zullen muziek kun nen horen uit hun jeugdjaren. Meezingen en swingen, wantje zult niet stil kunnen blijven staan. Wat komt er allemaal voorbij: Abba, Slade, Mud. Politie arresteert vandaal Een 28-jarige inwoner van Wans,sum is dinsdagnacht door de politie aange houden nadat hij aan het Henseniusplein in Venray een ruit van een grootwinkel bedrijf had vernield. Twee getuigen, die door de dader met een afvalcontainer werden bedreigd, schakelden de politie in. De man, die onder invloed van drugs en alcohol verkeerde, liep na zijn daad man weg in de richting van de Paterstraat. Toen de politiewagen in zicht kwam, probeerde hij via het Henseniusplein te vluchten. De man werd echter gepakt en over gebracht naar Venlo. Tegen hem wordt proces-verbaal opgemaakt. Op vrijdag 2 juli verleent seniorenorkest Crescendo medewerking aan Venray Muziek Totaal 99, georganiseerd door VVV Venray. Donderdag 15 juli: ontspanningsavond in het Schuttersveld, aanvang 19.30 uur. Woensdag 22 juli houden wij onze laat ste repetitie voor de vakantie, die duurt tot en met 11 augustus. De draad wordt op 18 augustus weer opgevat. Zaterdag 11 september deelname aan een Limburgse zangersdag in Belfeld. Om een goede prestatie neer te zetten bij deze activiteiten is een trouw repetitie- bezoek van belang. De wekelijkse repetitieavond wordt gehouden op woensdag van 18.00 tot 19.30 uur in Het Schuttersveld. Geïnteresseerden zijn van harte welkom tijdens de repetities om te komen luiste ren, of eventueel mee te zingen. Het koor zal momenteel gebaat zijn met enkele versterkingen. In alle geledingen is plaats, zowel bij dames als heren (tenoren, baritons, bassen). Bij Crescendo kunt u zich werkelijk ont spannend laten horen. Afmeldingen bij: mw. A. v.d. Bekerom, tel. 580409 of mw. Van Hooren, tel. 580378. Volière Vereniging Volière Vereniging De Vogelvriend nodigt alle leden uit voor de ledenverga dering die gehouden zal worden op dinsdag 18 mei in clublokaal café-zaal De Karklingel. Mgr. Hanssenstraat 29, Oostrum, aanvang 20.00 uur. Agenda: 1. Opening door de voorzit ter; 2. Notulen vorige vergadering; 3. Ingekomen stukken; 4. Uitgaande stuk ken; 5. Mededelingen; 6. Pauze; 7. Rondvraag; 8. Sluiting. Afmelden: J. Verbakei, secr. tel. 510575. Schutterij 't Zandakker Gilde St. Jan Venray Donderdag oefenen schieten op de schuttersweide, aanvang 10.30. Zondag 16 mei Eerste Bondsfeest bij St. Urbanus te Belfeld; vertrek vanaf 't Trumke uiterlijk 13.00 uur; opstellen is om 14.00 uur; vertrek optocht: 14.30 uur. Optocht en wedstrijdnummer is 8. Maandag 17 mei: Algemene ledenver gadering in 't Trumke; aanvang 20.00 uur,. Donderdag 20 mei: vanaf 19.30 oefe nen schieten. Vrijdag 14 mei: GEEN repetitie. Zaterdag 15 mei: tussen 10.00-12.00 uur oud papier inleveren in de papiercontai ner bij Eurodump aan de Nieuwhuisweg. Kennedymars. Zondag 16 mei: Kennedymars Dinsdag 18 mei: 19.00 repetitie sopra nen en alten. Prince, Michael Jackson. Deep Purple, Rubbets, George Baker Selection, Pussycat. Een greep uit het programma wat de DJ's van het Podium weer zorg vuldig hebben samengesteld. Dit alles aangekleed met lichteffecten, rookma chine, bellen blazen, kortom een gemoe delijke sfeer. Aanvang 21.00 uur, entree vrij. Amsterdamse Avond zaterdag 15 mei aanvang ongeveer 22.00 uur zondag 16 mei aanvang ongeveer 18.00 uur Voor iedereen in Venray en omstreken is inmiddels welbekend wat er staat te gebeuren. Feest!! van het begin tot het eind. Kastelein Geert Pelzer zingt in zijn eigen kroeg alles wat populair is, Nederlandstalig, Engelstalig en Duitse schlagers. Het enige verschil is dat er twee avonden zijn. Vindt je het zater dagavond te druk, dan kun je nog altijd zondag om ongeveer 18.00 uur terecht, beslist even gezellig. Zondag 16 mei: Mini Playback show, aanvang 11.00 uur Voor alle kinderen tot en met 12 jaar een uitdaging om mee te doen. Imiteer je favoriete artiest of groep, en win een leuke prijs. De eerste prijs zijn twee kaartjes voor een dagje Efteling. Voor alle andere deelnemers is er een leuke attentie. Wil je nog meedoen, meld je dan bij café 't Podium. Telefoon 0478- 581143 of 0478-588322. Meer bewegen voor ouderen Op 14 mei a.s. organiseert de stijl dansgroep Meer Bewegen voor Ouderen Venray een dansavond voor alle 55- plussers van Venray en kerkdorpen. Tijdens deze dansavond kunt u kennis maken met de inmiddels zeer populaire dansvorm Country-line-dance. speciaal voor de 55-plussers. De muziek wordt verzorgd door een dj met dansmuziek van vroeger en nu. De dansavond wordt gehouden in zaal In den Engel. Poststraat. Venray; van 20.00-24.00 uur. U bent van harte wel kom op deze avond, met of zonder dans partner.

Peel en Maas | 1999 | | pagina 9