Z V V V/ Computer Work promoveert naar eerste divisi Bowlen Fasen en Wismans scoren meer dan honderd treffers 't Huukske wint laatst thuisduel Dorpen competitie Tennis vereniging Merselo Sportivo Overloon Volleybalclub Phoenix '75 UW Jumpers'76 Biljarten Laatste loodjes wegen zwaar voor Boca Juniors Zaalvoetba in Venray PEEL EN MAAS donderdag 15 april 1999 - Pagina Bowling Vereniging Venray Uitslagen le klasse: Hit Miss-Bokual/Mijling 17-11 BLS/Close Enc-BT Feller Heftr. 19-9 Strikers/Groeipunt-Sigma's/RBV 8-20 Pinhunters-Drankenh. Winters 8-20 Koploper Bokual, dat met Mark Mijling de hoogst scorende heer in de serie (628) in de gelederen had, verloor desondanks toch van Hit Miss. waarin Ton Clerkx een game neerzette van 235, dat opgerukt is naar de vierde plaats. De naaste achtervolger, Drankenhandel Winters, maakte weer drie punten van de achterstand goed door winst op de Pinhunters, waarin Toon Fleurkens tot 224 kwam. Bij Winters scoorde Cyriel Winters de hoogste herengame met 246 en pakte Jan Weiten 3 persoonlijke punten. Ook het nummer drie. Sigma's, knabbelde 3 puntjes van de achterstand af door Strikers op afstand te houden met goede series van Leo van der Rijt en Joos Peeters. B.L.S./Close won ruim van Feller, waarin Theo Goossens de beste score behaalde. Bij B.L.S. zette Evelyn v.d. Laan met 200 de hoogste damesga- me en met 526 de beste serie neer. Uitslagen 2e klasse: WDOB-Club Up 11.5-23.5 Plusm. V. Dijck-VvGI/V. Rensch 24-11 Hoeijmakers-Alt. Raak/O.Dutch 11-24 The Nitwits-Texcar/Scores 22-13 Plusmarkt van Dijck is de nieuwe lijs taanvoerder in deze klasse door een ruime zege op medetitelkandidaat V.v.G.I. Jan Brouwers was de beste man bij de nieuwe koploper met 3 pers. pun ten, een game vamn 202 en een serie van 540 en Marielle Moors nam de hoogste damesserie met 474 voor haar rekening. Altijd Raak, dat sinds een nieuwe spon sor is gevonden nog niet verloren heeft, rukte ten koste van Hoeijmakers op naar de tweede plaats met Firmin Apers als 3-puntenpakker. Club Up bleef ook dichtbij door te winnen van W.D.O.B. Theo Swemers was de grote man bij Club Up met zowel de hoogste game (247) als serie (592) bij de heren. De Nitwits verrasten Texcar/Scores en Marij de la Roy tekende voor de Nitwits dvoor de hoogste game bij de dames met 182. Uitslagen Trioleague: Poels Techniek-BT Feller 12-9 Sigma's/R.B.V.-Bokual/Mijling 3-18 Nutrivisie-Crash 3-18 Boni Losers-Flying Strikers 16-5 BT Kuijten Ass.-AMC/Dreamteaml8-3 Koploper Filer moest met miniem verschil zijn meerdere erkennen in het Poels-trio (1720-1716j, maar handhaaf de zich aan de leiding. Bokual/Mijling had weinig mededogen met de Sigma's en vooral Peter Cleven met een prima serie van 673, met daarin games van 232 en 246, had een belangrijk aandeel in deze overwinning. Ook de Bom Losers, waarin Don Clifton met 250 de hoogste herengame voor zijn rekening nam en Dave Wellsteed met 3 200-games goed was voor 3 pers. punten, zijn nog volop in de race voor de titel via winst op het andere Engelse team van Flying Strikers, waarin Les Poag voor 3 van de 5 punten zorgde. Crash, met Fien Jenniskens als beste bij de dames met een game van 209 in een 563-serie, bleek een maatje te groot voor Nutrivisie. waarin alleen Pascal Cornelissen tot een goede prestatie kwam met games van 208 en 220. Het Kuijtentrio, met jan Heidens als beste (serie 540) wandelde over het Dreamteam heen, waarin Bert van Elswijk nog tot een 209-game kwam. Jeugd Inge en Ronny Limburgs Kampioen! De Venrayse afvaardiging (17 deelne mers in de diverse categorieën) heeft een succesvol Afdelingskampioenschap (lees: Limburgs Kampioenschap) ach ter de rug. Maar liefst 12 spelers wisten zich in Maastricht te plaatsen voor de finale. Junioren In deze klasse plaatsten zich Inge Lenssen (le met 776 over 4) en Jacqueline Clerkx (2e met 646) beide meisjes voor de finale. Bij de jongens kwam Patrick Smits als 2e met 687 en Raymond Spee als 3e met 618 uit de voorronde en plaatsten zich eveneens voor de finale. De jongens konden zich in de Finale op deze plaatsen handhaven en flankeer den de ongenaakbare Sittardenaar Michael Extra (1255) op het podium. Patrick scoorde met 1155 pins een gemiddelde van 165, terwijl Raymond Spee 1037 pinfall (148 gem.) noteerde. Bij de meisjes kwam ook geen veran dering in de stand, zodat Inge Lenssen zich met 1256 (179 gem.) zich als Limburgs kampioene mocht laten huldi gen. Ook Jacqueline Clerkx kon met een pinfall van 1140 (162 gem.) en een 2e plaats op een gelaagd kampioenschap terugzien. Marjo Jetten uit Sittard com pleteerde het podiumtrio. Aspiranten Deze klasse telde de meeste deelne mers. Hiervan bereikten Ronnie van der Wielen (als le met 795. d.i. 199 gemid deld!!!), de iedereen en zichzelf verras sende Danny Jacobs als 5e met 643 en Raymond Klaassens als 10e met 582 de finale bij de jongens. Bij de meisjes waren Kim Pelzer als 3e met 593 en Linda Camps als 4e met 580 goed genoeg voor een finaleplaats. Linda (1037, gem. 148) knokte zich in de laat ste finalegame langs haar clubgenote Kim (1019) en mocht als 3e het podium beklimmen. Wendy Meeuwissen (Sittard) en Loes Hendriks (Heerlen) gingen met respectievelijke 1170 en 1083 pinfall Linda vooraf. Bij de jongens bleef Ronny van der Wielen ruim leiden en liet het thuisspe- lende talent Yordi Kortenray (1203) met ruim 100 pins achter zich. Ronny scoor de met 1305 pinfall een fraai gemiddel de van 186 over 7 games. Nick Buursen uit Sittard eiste met 1158 de 3e plek voor zich op. Pupillen Hier bleek na de voorronde Lars Lenssen met 474 de sterkste. Ook Nicky Claessens (als 5e met 413) en Jeroen van Knotsenburg (7e met 381) konden een finaleplaats bemachtigen. In de fina le liep het net even iets anders, dan Lars en de rest van het contingent Venrayers gehoopt had en liet zich net voorbijstre ven door Heerlenaar Dennis Boesten, die met 745 de hoogste podiumplaats mocht bestijgen. Lars werd met slechts 8 pins minder een goede tweede (737, gem. 147) en Dennis Geelen uit Maastricht (717) maakte het winnende trio kompleet. Ronny van der Wielen (Aspiranten) liet met 235 pins de hoogste game van de dag noteren. Toernooi Utrecht Bij dit dubbel-toernooi, dat drie Venrayse deelneemsters telde, konden Linda Camps en Kim Pelzer dit evene ment bij de Aspiranten winnend afslui ten en sleepten daarmee de 1 e prijs in de wacht. Kim wist zich tevens voor de single finale te plaatsen. In de finale volgde jammerlijk een terugval en vond zich zelf terug op de 5e plaats met een gemiddelde van 141. Linda kwam net 2 pins tekort voor de finale en werd hier 9e. Bij de Junioren behaalde Inge Lenssen, tezamen met Sindy Kurvers uit Rotterdam de 3e plaats bij de dubbels. Met een gemiddelde van 195 ging zij als eerste de single finale in en moest hier een plaats inleveren, zodat een 2e plaats op het ereschavot haar deel was. Zij scoorde echter een goed toernooigemid- delde van 187. Zaterdag a.s. wordt in Heerlen de voorlaatste wedstrijd om de Limburg Cup gespeeld. Bart. Danny, Lars en Raymond Klaassens dienen tijdig aan wezig te zijn. Verder spelen 16 leden op eigen banen een uitwisseling tegen Boekei. Voor verdere informatie: raadpleeg het prikbord. Bedrijfsbowlen Agr.bedr. Wismans kampioen derde klasse; Vinc.v.Gogh Inst. 4 kampioen 4e klasse. Het Wismanskwartet behaalde via een 2-2 gelijkspel tegen Rabo Zevenrode 1 de titel en promotie naar de tweede klas se. De ploeg van Isol.bedrijf De la Roy verslikte zich in Spiral Horst (1-3), maar behield de tweede plaats, die recht geeft op een promotiewedstrijd. Bouwbedrijf Raedts/Knops nam met een 4-0 over winning op de Rabo Venray-heren waar dig afscheid van de derde klasse en bezorgde die "Rabo-kels" een promo tie/degradatiewedstrijd. Vinc.v.Gogh 4 wist in de laatste wed strijd via een eigen 3-1 overwinning tegen Edah en de onverwachte neder laag van Van Rattingen 2 de eerste plaats te veroveren en daarmee de pro motie naar de derde klasse. Isol.bedr. De Bruijn wist met drie man het voltallige team van Van Rattingen 2 te kloppen, maar toch kon Van Rattingen een pro motiewedstrijd redden. Ook het De Bruijn-team zal voor klassenbehoud moeten gaan vechten. Surprise Design verscheen niet op de baan en kreeg daar door een reglementaire 4-0 nederlaag toebedeeld, waardoor degradatie onaf wendbaar is geworden. K-mail adres Peel&Maas peelenm@ tref.nl Tennis Uitslagen zaterdag 3 en 10 april Poule la: TV 't Lobke Swolgen-TV LVH 7-3 TV Ysselsteyn-TV America verpl. TV America-TV 't Lobke Swolgen 9-1 TV LVH-TV Ysselsteyn 5-5 Poule lb: TV LVH I -TV LVH2 7-3 TV Ysselsteyn-TV 't Lobke Sw. 6-4 Poule lc: TV Oostrum-TV 't Lobke Swolgen verpl. TV LVH-TV Ysselsteyn 10- 0 TV 't Lobke Sw.-TV Ysselsteyn 8-2 TC OICA-TV LVH 2-8 Poule ld: TC OICA-TV Ysselsteyn 10-0 TV LVH-TC OICA 4-6 Speeldag zondag 11 april Poule la: TV LVH-TV Oostrum 8-2 TV America-TV Merselo verpl. Poule lb: TV-TV Ysselsteyn 7-3 TV Merselo-TV Vierlingsbeek verpl. Poule lc: TV 't Lobke Swolgen-TV LVH 3-7 Poule ld: TV America-TV LVH 8-2 TV Merselo-TV Ysselsteyn verpl. Zaterdag 17 april wordt het Openingstoernooi op de nieuwe All Weather Banen gespeeld. Je kunt je nog opgeven tot donderdagavond bij Tinus Ewals, tel. 54681 of Sjan Donkers, tel. 546725. Een mooie gelegenheid om kennis te maken met onze nieuwe All Weather Banen. Volleybaltoernooi Hemelvaartsdag Hierbij willen wij u uitnodigen om deel te nemen aan het zestiende volley baltoernooi voor recreanten en gezel ligheidsteams in Overloon. Dit buiten volleybaltoernooi wordt gehouden op Hemelvaartsdag, donderdag 13 mei op de voetbalterreinen van sportpark De Raay. Om iedereen te laten proeven wat volleybal is, hebben wij dit jaar in de Gezelligheidsklasse twee aparte klas sen nl. Geoefend en Ongeoefend voor buurten-, familie-, straten- of vereni gingsteam. Indien een team over meer kwaliteit beschikt, is er ook gelegen heid in te schrijven in een Recreantenklasse. Daarnaast hebben we dit jaar voor het eerst een apart Jeugdklasse (uitsluitend 12- t/m 15- jarigen). U dient duidelijk aan te geven op het inschrijfstrookje in welke klasse u wenst mee te spelen. Mocht u nog geen inschrijfformulier hebben, bel of schrijf: Liset Coopmans, Baansestraat 36, 5825 BX Overloon, tel. 0478- 642448. Het inschrijfgeld bedraagt nog steeds ƒ40,- per deelnemend team. Het bedrag moet bij aanmelding op de toemooidag op het wedstrijdsecretariaat worden voldaan. De teams in de Jeugdklasse betalen 20,- inschrijfgeld. Uw inschrijving dient uiterlijk 8 mei in ons bezit te zijn. Het is dit jaar niet toegestaan om flessen van glas en/of glazen mee te nemen naar het toernooi. Wij zullen hier streng op toe moeten zien vanwege de risico's die hier aan verbonden zijn. Hiervoor rekenen wij uiteraard op uw begrip. Daar wij om 10.00 uur met de wed strijden willen beginnen, dienden de teams zich voor 09.30 uur te melden. Wij hopen u op donderdag 13 mei in groten getale te mogen begroeten en zullen, evenals voorgaande jaren, alles in het werk stellen om u aan een goed en gezellig georganiseerd toernooi te kunnen laten deelnemen. Achilles 2 - Phoenix '75 3-0 Setstanden: 15-0, 15-9, 15-3 In pakweg 42 minuten was de wed strijd gespeeld. Door een goede opslag van de kant van Achilles en een slecht opvangen aan Phoenix-kant kon er geen goede opbouw gemaakt worden. Het leek alsof we ons hoofd lieten hangen. Toch waren de passes bij een aanval niet slecht maar dan kwam de set-up weer niet. Kortom: het mocht niet lukken om van de koploper 1 puntje te pakken. Jammer! Programma zaterdag 17 april: Dames 1 -Hovoc 5 18.00 Heren 1-Servo 19.45 PEEL EN MAAS WEEKBLAD Basketbalclub Programma vrijdag 16 april: Meisjes Jun.-Den Dunk 19.00 scheidsrechters: John Berden en Bas Mickers; jury tafel: Maurice Gillissen en Mirco Antheunisse. Programma zaterdag 17 april: Kadetten 1 -Black Eagles 17.00 jurytafel; Monique Hoebergen, Aranka Czeres en Fleur Baltussen. Benjamins-Heeze 17.00 scheidsrechters: Marc v. Berlo en John Oosterbeek; jurytafel: Richard Hageman en Ron Eikmans. Heren 3-Jink 18.00 scheidsrechter: Bas Mickers; jury tafel: Luc Wester en Mare Deegens. Jongens asp.-Quo Vadis 18.30 scheidsrechters: Loek Claessens en Balder Lamers; jurytafel: Jan Peters en Feek Bettonviel. Black Eagles-Meisjes Mini's 13.15 Manders Premier-Kadetten 2 16.00 Rush foto-Mini's 2 17.00 BBC-Meisjes Jun. 19.00 Programma zondag 18 april: Venlo Sport-Jongens Jun. 11.30 Drie-tegen-drie en afsluitingsseizoen Willen jullie je zo snel mogelijk opge ven voor het Drie-tegen-drie-toernooi op zaterdag 29 mei en tevens deelname aan de feestavond bij Kees Spitters. D.O.S. Clubnieuws: Op maandag 19 april wordt het club kampioenschappen libre voortgezet. Aanvang 19.30 uur. Op dinsdag 20 april om 20.00 uur begint bij D'n Oldtimer de jaarvergade ring. Denk aan de enquêteformulieren. Toernooien VBB: Programma: Frank Voermans speelt op 15, 16 en 17 april de finale van de 5e klasse libre. Hij doet dit bij LBC in Overloon. Op dezelfde dagen treden Ton van Galen en Jac Verhalle ook aan in Overloon (bij OGO), maar zij spelen de rechtstreekse finale van de 3e klasse driebanden. Uitslagen: Theo Kronenberg behaalde in de fina-, le van de le klasse libre 4 punten en werd daarmee 6e. Jolanda Voesten kon zich niet plaatsen voor de finale van de 6e klas. Zij behaalde 2 matchpunten. Zoon Bram deed het beter, hij behaalde 10 punten en speelt de finale. Frits van der Waerden (6 punten) en Jan Bar (4 punten) plaatsten zich niet voor de fina le. Uitslagen bandstoten KNBB: Maasbree-DOS B1 7-0 Een terechte nederlaag met duidelijke cijfers. 't Klotske-DOSCl 7-0 Een slecht begin van deze competitie. VOP-DOS C2 7-0 Ook dit team deelde in de misère. Programma bandstoten KNBB: Donderdag 15 april: DOS BI-De Bascule DOS Cl-De Jordaan DOS C2-'t Klotske Maandag 19 april: DOS A3-De Jordaan Toernooien KNBB: Op 17 april wordt bij D'n Oldtimer gestreden om de periodetitel van de B1 - klasse. De driebandenteams die hier aantreden zijn Tegelen 3, Tegelen 4 en De Peel. V.O.P. Uitslagen bandstootcompetitie: VOP A l-'t Klotske 5-2 Piet Volleberg won zijn partij met 7.50 gem. Roland Michels en Elke Godschalk speelden allebei gelijk. Roland speelde 1.34 en Elke 0.76. VOP Cl-DOS 2 7-0 Wilfried Godschalk 2.50, Piërre Volleberg 1.17 en Eric v. Gerven 0.71 hielden alle punten thuis. Persoonlijke kampioen schappen VBB Op 15, 16 en 17 april neemt Nellie Dericks deel aan de finale in de 3e klas driebanden klein. Deze finale wordt georganiseerd door OGO in Overloon. Johan Janssen en Jan Koopmans gaan dezelfde dagen ook naar Overloon. Zij zijn te gast bij LBC waar de finale in de 5e klas libre wordt georganiseerd. De Peel Het kaderteam won met 2-0 van BC Tegelen. Frank Vermeulen won zijn par tij met 29.16 gem. en Gerrit van Asten won met 18.18. Driebanden groot Het eerste team verloor in Enschede met 5-3 tegen Stokkers. René Dericks speelde zijn partij, met 0.681. gelijk. Het tweede team speelde gelijk in Tegelen. Piet Volleberg won zijn partij met 0.769. Het vierde team won de 'derby' tegen het derde team met 6-2. Wilfried Godschalk won voor het vierde team en Theo Dericks 'redde' de eer voor het derde team.Beide speelden 0.430. V.B.B. Persoonlijke kampioen schappen 3e klasse libre In het afgelopen weekend zijn de fina lewedstrijden gespeeld in de 3e klasse. Kampioen en nummer 1 is geworden G. de Haart van SNA. Hij behaalde 10 matchpunten met een hoogste serie van 16 en op basis van zijn procentueel moyenne mocht hij op die ereplaats aan spraak maken. De nummer 2, met dus ook 10 match punten, was weggelegd voor A. Poels van Roelanzia en hij kwam uit op een hoogste serie van 22. De nummer 3 met 6 matchpunten was eveneens voor een deelnemer van Roelanzia. namelijk P. Koonings. Hij scoorde een hoogste serie van 23. De wedstrijden werden gespeeld in d'n Oldtimer en de organisatie was in handen van OBK Venray. Persoonlijke kampioen schappen 4e klasse libre De 4e klassers hebben ook in het afgelopen weekend hun finalewedstrij den gespeeld. Nummer 1 en kampioen is geworden G. Steeghs van OOO. Hij behaalde 12 matchpunten met een hoog ste serie van 20. Voor een goede tweede plaats zorgde zijn teamgenoot J. Swinkels die 10 matchpunten behaalde en een hoogste serie scoorde van 21P. Gerrats van De Evenaar/De Steeg tenslotte legde beslag op de derde plaats doordat zijn procen tueel moyenne beter was dan de num mer 4 J. v. Gennip van Roelanzia. Gerrats behaalde 8 matchpunten en kwam uit op een hoogste serie van 16. Biljartvereniging VOP tekende voor de organisatie van dit toernooi dat plaatsvond in Halfweg te Venray. Persoonlijke kampioen schappen 6e klasse libre In een drietal lokaliteiten zijn onlangs de voorrondewedstrijden gespeeld van de 6e klassers. Voor de finalewedstrijden zijn geplaatst: 1. D. v.d. Sterren L'67; 2. B. Voesten DOS; 3. J. Kuenen OGO; 4. B. Verheijen OGO; 5. A. Perrée HGL; 6. N. Klomp HGL; 7. M. v. Abel OGO; 8. J. Gerritsen OOO; le reserve: B. v.d. Berg Trefpunt; 2e reserve; F. v.d. Waerden DOS. De finalewedstrijden zijn op 22, 23 een 24 april in d'n Oldtimer en de orga nisatie is dan in handen van biljartver eniging 't Anker. Kampioenschap hoogtepunt in 18-jarige historie Door Henk Willemssen Maandag 12 april was een historische dag voor ZVVV/ComputerWork. In Maastricht pakte de Venrayse ploeg door de 3-5 zege op Arcan/Janssen het kampioenschap in de hoofdklasse A. Komend seizoen debuteert Computer Work in de landelijke eerste divisie. Pas na elven keerde maandagavond de kampioensploeg terug in Venray. Tot in de late uurtjes vierde ComputerWork uitbundig de titel waar al zo lang naar uitgekeken werd. Dinsdagochtend om elf uur waren de kersverse kampioenen alweer paraat ondanks een fikse kater en een korte nachtrust. Want bij een tïtelfeest mag het traditionele bezoek aan café Hulsman niet ontbreken. De vreugde om het kampioenschap kon de zorgen over een nog onzekere toekomst niet geheel wegnemen. De aanstaande fusie met 't Huukske wordt niet door alle leden toegejuicht. In de komende weken zal ComputerWork echter kleur moeten bekennen. Of fuse ren of als zelfstandige vereniging door gaan. Voorzitter John van den Munckhof is een warm voorstander van een fusie. Samen met coach Sjèn Sijbers en bestuurslid Theo van Els behoorde voorzitter Van den Munckhof in 1981 tot de oprichters van Veronica dat twee jaar geleden werd omgedoopt in ZVVV/ComputerWork. Als geen ander kent John van den Munckhof 'zijn' vereniging waarin de meningen over het samengaan met 't Huukske nu verdeeld zijn. Maar de fusie-perikelen werden maandagavond voor even verdrongen. ComputerWork kon voor de derde keer in zeven jaar een kampioenschap vie ren. De voormalige vriendenploeg van Veronica besloot acht jaar geleden een meer prestatieve weg te bewandelen. In 1992 pakte Veronica de titel in de eerste klasse. Van dat team speelt nu alleen nog Eric van den Munckhof in de hoofdmacht. Sjèn en Wilbert Sijbers, Theo van Els, Norbert van Haren en Frank en John van den Munckhof maakten toen ook deel uit van de kam pioensploeg. Vijf jaar later, in 1996, greep Veronica opnieuw het kampioen schap. Na een derde en een vierde plaats wist ComputerWork dit seizoen de hoofdklasse na drie jaar vaarwel te zeggen en de sprong te maken naar de eerste divisie, 't Huukske-speler Norbert van Haren, die de eerste twee titels meemaakte, was maandagavond een van de eersten om de succesvolle for matie te feliciteren. Alhoewel ComputerWork in Maastricht speelde, leek het net een thuiswedstrijd. Zeker vijftig Venraynaren waren meegereisd naar de Limburgse hoofdstad. Gerust op een goede afloop was de Venrayse ploeg vooraf geenszins want tegen Arcan/Janssen waren de Venraynaren niet vaak succesvol. Daarnaast ontbra ken Carlo Vorstenbosch, Robert Pawiroredjo, Mark Swinkels en Peter Philipsen terwijl de geblesseerde Mare Linskens maar heel even inzetbaar was. De thuisclub nam een 1-0 voorsprong waarna Jan van Esch 1-1 scoorde. Arcan/Janssen nam opnieuw de leiding (2-1) maar nog voor rust bracht Stefan van Sinderen de stand weer in wicht (2-2). Na de hervatting ComputerWork voor het eerst op sprong door een vrije trap van Sü Sijbers: 2-3. Een kwartier voortij de Maastrichtse ploeg weer lang! komen: 3-3. Maar het slotakkooi voor ComputerWork. Jan van scoorde 3-4 en Stephan Sijbers bi de, uit een pass van Jan van Escl team de titel: 3-5. Als enige speler was voor Sti Sijbers de promotie naar de eerste sie niet nieuw. In 1996 maakte hi Huukske ook al promotie naar het delijk niveau mee. Mark Swii beleefde het titelfeest met gems gevoelens. De verdediger staat vam een rugblessure al geruime tijd kant. Dolgraag had hij, al was heti voor héél even, tegen Arcan/Jansse het veld gestaan. Mark Swinkelsi zich nu op het nieuwe seizoen hij weer volledig fit hoopt te zijn. Voor coach Sjèn Sijbers betel;; het kampioenschap een ontladii enkele zware weken. Na de winter draaide ComputerWork stroever daarvoor. Van de dertien duels in dr ste competitiehelft werden er liefst twaalf gewonnen. Alleen derby tegen 't Huukske i ComputerWork punten afstaan I Die uitstekende reeks kon het Vers team logischerwijs geen vervolg g Maar omdat de titelconcurrenü Flaterke en Heerlerheide eveneens punten lieten liggen ComputerWork de koppositie nooit n staan. hd Met de titel in zicht neemt de span ning flink toe bij Boca Juniors. Zaterdagavond had de Venrayse koplo per in de derde klasse A een goed stap naar het kampioenschap kunnen zetten Maar ZVCBJ ging thuis verrassend met 2-3 onderuit tegen het laaggeklasseerde MZV/De Ruif. Met nog twee duels voor de boeg heeft Boca Juniors nog een voorsprong van drie punten op de nummer twee ZVV Leunen. De kwakkelende lijstaan voerder heeft het geluk dat ook alle titel- concurrenten in de voorbije weken drif tig punten verspeelden. Pascal Kusters zette halverwege de eerste helft ZVCBJ op een 1-0 voor sprong. Die stand bleef tot tien minuten voor het einde op het scorebord staan. Alhoewel beide ploegen door paal en lat van een treffer werden afgehouden. Daarnaast bleek de Meijelse doelman een te groot obstakel voor de Boca-aan- vallers. Door Venrayse verdedigingsfou- ten nam MZV/De Ruif drie minuten voor tijd een 1-2 voorsprong. Pascal Kusters leek ZVCBJ toch nog aan een 2-2 gelijkspel te helpen. Maar nog geen halve minuut na de Venrayse gelijkma ker trok de Meijelse ploeg de zege toch naar zich toe: 2-3. PEEL EN MAAS 'n abonnement waard 't Kesjotje 2-'t TYepke 1-11 Kampioen 't Trepke behaalde opnieuw een overwinning met dubbele cijfers. Zaterdag nam de Venrayse ploeg dubbel en dwars revanche voor de enige seizoensnederlaag die het eerder tegen de Swalmense ploeg leed: 1-11. Het tweede team van 't Kesjotje had dit keer niets in te brengen tegen 't Trepke. De Venrayse topscorers Danny Fasen en Gert-Jan Wismans hielden elkaar ook nu weer in evenwicht. Beide aanvallers scoorden maar liefst vijf keer en brach ten daarmee hun totaal op 51 treffers. Samen hebben Fasen en Wismans nu 102 van 155 doelpunten van 't Trepke voor hun rekening genomen. Het andere Venrayse doelpunt werd gescoord door Edwin Sengers. De Bonte Koe-MVC 6-5 Voor beide middenmoters stond er weinig meer op het spel. De ploeg uit Maasbree, die over geen enkele wissel speler beschikte, nam al snel een 0-2 voorsprong. Bart Linders, die even latei- met een ernstige enkelblessure uitviel, scoorde 1-2 maar nog voor rust ver grootte MVC de voorsprong weer: 1-3. Door een mooie vrije trap van Ted Strous en een gelukkige treffer van Marlien Vermeulen kwam De Bonte Koe langszij: 3-3. Sjoerd Michiels bracht een kwartier voor tijd de Venrayse ploeg voor het eerst aan de lei ding: 4-3. Maar de Maasbreenaren wis ten opnieuw een voorsprong te nemen: 4-5. Sjoerd Michiels scoorde 5-5 waarna Martien Vermeulen vlak voor tijd de winnende treffer scoorde: 6-5. Venrays team pakt zege in slotfase NVZV/'t Huukske-Mekra Regout7-3 (1-2) Doelpunten: 7. Ralph Keulen 0-1; 8. Nordin Elouali 0-2; 10. Frank Beerkens 1-2; 27. Norbert van Haren 2-2; 33. Ruud Brands 3-2; 35. Ruud Brands 4-2; 35. Danny Tak 4-3; 47. Jos van Gerven 5-3; 49. Norbert van Haren 6-3; 50. Norbert van Haren 7-3. Scheidsrechter: Van Kimmenade (Weert). Toeschou wers: 50. NVZV/'t Huukske: Nellissen; Beerkens. Brands, Van Daal, Van Eist, Van Gerven, Van Haren en De Klerk. Door Henk Willemssen NVZV/'t Huukske heeft de laatste thuiswedstrijd winnend afgesloten. Na de 1-2 achterstand bij rust kwam de Venrayse ploeg in het tweede bedrijf sterk terug en versloeg Mekra Regout met 7-3. Komende maandag besluit 't Huukske het seizoen met een uitduel bij Heerlerheide. Wellicht wordt dit het laatste optreden in het 21-jarig bestaan van de Venrayse zaalvoetbalvereniging. Als de fusie-plannen doorgaan dan wordt 't Huukske voor komend seizoen samengevoegd met ComputerWork dat afgelopen maandag de titel in de hoofd klasse A greep. De nieuwe fusieclub zal straks In de landelijke eerste divisie acteren. Op dat niveau speelde 't Huukske de afgelopen twee seizoenen al. Na de degradatie van vorig jaar kon het team van Leon Verhorevoort zich dit seizoen niet mengen in de titelstrijd. Door het vertrek van vier spelers naar 't Trepke en een aantal langdurige gebles seerden moet 't Huukske genoegen nemen met de zesde plaats. Voor zowel 't Huukske als Mekra Regout. de nummers zes en zeven, stond er weinig meer op het spel. "Een duel om des keizers baard", vond coach Leon Verhorevoort. Toch wilde 't Huukske in zijn laatste thuisoptreden niet met lege handen achterblijven. De bezoekers uit Maastricht namen al snel een 0-2 voor sprong waarna Frank Beerkens met een mooi afstandschot de ruststand op 1-2 bracht. Na de hervatting bleef Rob van Eist geblesseerd op de bank achter. Norbert van Haren bracht 't Huukske snel langs zij: 2-2. Twee treffers van topscorer Ruud Brands bezorgden de thuisclub een 4-2 voorsprong. Mekra Regout kwam een kwartier voor tijd nog terug tot 4-3 maar dat was het laatste wapen feit van de Maastrichtenaren. Vier minu ten voor tijd besliste aanvoerder Jos van Gerven dc wedstrijd: 5-3. Norbert van Haren vierde in de slotminuten nog een persoonlijk feestje. De ex-speler van ComputerWork scoorde twee keer en bracht de eindstand op 7-3. Dat was juist op het moment dat zijn voora: ploeggenoten van ComputerWod Maastricht het kampioensfeest Coach Leon Verhorevoort belot Norbert van Haren vlak voorhetci met een publiekswissel. Na afloop meldde Verhorevoofl hij voor komend seizoen definitief! is met ComputerWork. Het enige kei zou nog de fusie kunnen zijn.' zowel voor de Helmondse coad voor 't Huukske lijkt een hemic weerzien geen struikelblok te vor "Ik hoop dat die fusie er komt. Dat samengaan van de twee sterkste voetbalclubs ontstaat er in Venray echt bolwerk. De nieuwe fusieve h ging moet een stabiele eerstedivisii pe worden. En de beste Venrayse zaalv uii bailers zouden allemaal voor dit hot niveau moeten kiezen", vindt Verhorevoort. Indien de samenvof g van ComputerWork en 't Huukske d Zi gaat dan zal de coach toch enkele d Iers van zijn huidige team ma ri teleurstellen omdat voor hen geenfi is weggelegd in de hoofdmacht Verhorevoort: "Die teleurstelling best wel meevallen. Want degene; afvallen naar het tweede team ka toch nog in de hoofdklasse te speler Vrijdag 16 april Sporthal De Wetteiing 20.30 't Trepke-ZVV Venray 21.30 Drukshop-Inter'80 22.30 ZVV Venray 2-ZVCBJ Sporthal De Weert 20.00 't Huukske 3-ZV/Serum 2 21.00 FC Hento-GFC 3 22.00 Herb.de Peel 3-ZVCBJ 2 Zaterdag 17 april Sporthal De Weert 16.00 't Trepke 2-Lake Valley 17,00 Roelanzia-De Bonte Koe 3 18.00 GZ/CHS-Herb.de Pee! 2 19.00 ZVV Leunen-Venrode 3 'p Maandag 19 april Sporthal De Wetteling 20.30 ComputerWork-^ Kesjotje 21.30 ZW Venrayt Kesjotje 2 22.30 De Bonte Koe 3-ZW Sporthal De Weert 20.30 Venrode-'t Huukske 2 21.30 Venrode 2-ZV/Sennu 22.30 Herb.de Peel 2-ZVCO Dinsdag 20 april Sporthal De Weert 22.30 Lake Valley-SVCB :1a r" ric

Peel en Maas | 1999 | | pagina 16