Spant i*t *Ve*vusuf Bowlen Z V V V/ ComputerWork verliest van zichzelf 't Trepke pakt titel met grote overmacht NVZV/ t Huukske krijgt te weinig! «ês M Drukshop pakt punt in degradatiestrijd Jumpers'76 ATB- vereniging Mudhunters Triathlon Vereniging Midgetgolf Buitenlust Sponsors Z.V.V.V. ComputerWork SPORTCAFÉ de Wetteling -SbfG Zaalvoetbal in Venray Rooyse VK EL EN MAAS donderdag 1 april 1999 - Pagina 17 [Bowling Vereniging Venray P;n le klasse: ijling-Sigma's/RBV 8-20 s-Red Arrows 8-20 s-Winters 5-23 roeipunt-BT Feller 8-20 ix Bokual moest ondanks een ma prestatie van Peter Cleven (hij arde met 244 de hoogste herengame met 617 de hoogste serie) zijn meer- erkennen in de Sigma's. Winters i via een ruime zege op Hit Miss weede plaats over van de Sigma's. Red Arrows, die in hevige degrada- orgen verkeren, beten stevig van i af tegen de Pinhunters met een in na vorm zijnde Marlies Thijssen, zich met een 213-game en 598-serie leste bij de dames toonde. Ook het lerteam ziet de rode lantaarn erg itbij en dat ondervonden de Iers. uitslagen 2e klasse: i.v. Dijck-The Nitwits 27-8 Hoeijmakers-WDOB 10-25 JWan Rensch-Ontex 30-5 tlingel/ML-Club Up 10.5-24.5 i'eer een andere koploper in deze want Plusmarkt van Dijck nam een verwachte zege op de Nitwits leidersplaats over van Karklingel, zich verslikte in Club Up. jGX/Van Rensch bleef ook erg itbij met dikke winst op het wispelt- Ontex. W.D.O.B. won weer eens lat ging ten koste van het eijmakersteam. Inge Lenssen nam de dames de hoogste game (219) en e (612) voor haar rekening; Math ermans zette de hoogste scores bij beren neer met resp. 244 en 601 iilslagen Trioleague: &Miss-Sigma's/RBV 17-4 aial/Mijling-Nutrivisie 13-8 ilsTechn.-AMC/Dreamteam 6-15 Feller-Bom Losers 20-1 sh-Flying Strikers 11-10 okual blijft de nieuwe lijstaanvoer- in de trioleague door de winst op rivisie. Het Fellertrio veegde de d aan met de Bom Losers en staat een achterstand van 3.5 punten op weede plaats en dat ging ten koste hun tegenstander, die nu derde L Ondanks de kleine nederlaag van lying Strikers werd toch de vierde is overgenomen van het steeds ver- wegzakkende Poelstrio, dat nu verl- van het Dreamteam. In de lagere ionen verpulverde Hit Miss de a's en won Crash eindelijk weer al was het krap tegen de Flying ers. De hoogste game en serie bij lames was weer eens voor Fien liskens met resp. 221 en 601; bij de n scoorden Math van Houdt en rZegers beiden een 221-game en oogste serie was met 601 voor Stan Ikerk. litslagen Maandagleague: iunters-Aqua Step 4.5-9.5 ricanes-Talenten 12-2 ;ers-Karklingel 5-9 ijmakers-Flamingo's 9-5 I scoorde Eef van Merkestein dan oogste game met 198, toch moest loper Pinhunters er aan geloven nAqua Step. De Hurricanes, met y Pelzer met de beste damesgame 152 en dochter Kim met de hoog- serie (500), bliezen de Talenten van laan en verstevigden daarmee hun ede plaats. De winnende kiingeïs schoven op naar de derde lis met een leeuwenaandeel voor fried Denissen, die samen met Bert Elswijk Flamingo's) met 544 de gste serie scoorde, ationale League de 2e Klasse A deed ual/Mijling goede zaken. Op de sbanen werden 8 punten van de imale negen behaald. Nia Domo uit kei en Neroc uit Eindhoven moes- fr met 3-0 aan geloven. Tegen Erica Mill werd het 2-1 met maar een dril van 2 pins. Tegen Neroc werd hoogste teamserie neergezet met «2050 pins, een teamgemiddelde 205. Met zeven punten voorsprong tnt Bokual af op de titel. e Sigma's brachten 5 punten mee Schiedam. Tegen Kangoeroes uit ardingen en Nobel Smit uit levoetsluis werd met 1-2 verloren, r koploper Kruitmolen uit Idelburg moest er met 3-0 aan gelo- Een vijfde plaats met zicht op rvoor de Sigma's. Jeugd Venray 1 kampioen! at.Jeugd Trio League andaag moest het gebeuren. In het van de leeuw (Heerlen) moest de il worden aangegaan met de voor laste belager, n.l. Heerlen 1, die in kn gelijk stond met de Venrayse •deldragers. inray 2 trad als eerste aan als tegen- der van Heerlen I. De Zuid- burgers gingen van meet af aan van start en lieten weinig heel van ays tweede team en wonnen de eer- game dan ook ruim. De kentering m in de kwam in de tweede game. 'baar door zenuwen overmand werd weede game met 1 pin verschil uit len gegeven aan onze "jongens" van 'weede, die dit puntje dankbaar ipteerden. Duur puntverlies van flens eerste team en goed voor rays eerste, dat de eerste wedstrijd n het arme Siltard 2 ruimschoots 2-0 won door o.a. een 211-game Ronny van der Wielen en zich daar- aleen redelijke uitgangspositie ver- 'f'e. aangezien het pinfalltotaal in ays voordeel was. e laatste wedstrijd was tevens de 'een ontknoping van deze league. ay 1 moest aantreden tegen directe urrent Heerlen 1Mochten de 'lenaren nog enige hoop koesteren, werd die de grond in geboord door ny van der Wielen, die aan het slot de eerste game een heuse "five-bag- Produceerde en daarmee Venray het benodigde punt binnenbracht, waarmee het kampioenschap een feit werd. Met geknakt moreel waren de Heerlenaren in de tweede game geen partij meer en kon Patrick Smits nog eens ouderwets uit zijn slof schieten door een 247-game te produceren. Uitslag 3-0. Venray 2 kon het tegen Sittard 1 niet bolwerken, al werd de laatste game te gemakkelijk weggegeven: 0-3. Beste speler Venray 1Patrick Smits 247/727 (181,75 gem.). Beste speler Venray 2: Linda Camps 159/593 (148,25 gem.). Eindstand: 1. Venray 1, 36/15116 Kampioen (teamgemiddelde van 503); 2. Heerlen 1, 32/14308; 3. Heerlen 229/14145; 4. Sittard 1, 23/13341; 5. Venray 2, 15/12637; 6. Sittard 2, 0/10402. Door dit resultaat heeft Venray 1 zich geplaatst voor de landelijke halve finale op 1 mei a.s. In de handicap-league wist Venray 1 op de laatste wedstrijddag koploper Heerlen 2 te overvleugelen en wist ook daar beslag te leggen op het kampioen schap met 30 pt/16276. Ook hier een 5e plaats voor Venray 2 met 17 pt/15626. Harrie Claessens-League Hier scoorde Jacqueline Clerkx een fraaie 212-game. Eric Minten kwam als koploper niet in gevaar. Bedrijfsbowlen In de zevende klasse won Houterman met 2425 pins de extra ronde met Restaurant de Turfhoeve op de tweede plaats. Rabo Zevenrode zette de derde totaalscore neer, B.T. Buitenbedrijf de vierde en Kersten Wanssum kreeg 1 puntje voor de vijfde plaats. Rabo Zevenrode 2 moest met een half punt genoegen nemen. In de achtste klasse speelde Xerox tegen het eigen gemiddelde en won dat maar net, maar dat was genoeg om de kampioenstitel en de daarbij horende promotie binnen te halen. Verdellen won met 3-1 van de Plussertjes Verbeeten. O.O.Z.O. won met dezelfde cijfers van Nestle 4 en Bergmans Janssen Ass bleef met 4-0 de baas over tuincentrum Keuten. Basketbalclub Uitslagen: Mini's 2-Grave M.Mini's-Black Eagles Heren 3-Dr. Foots J.Junioren-Quo Vadis M.Junioren-BBC Heren 1-Black Eagles Kadetten 1-PSV 26-50 43-30 80-74 71-102 42-30 68-104 73-102 Programma vrijdag 2 april: OBC-Heren 2 20.10 Programma zaterdag 3 april: Filtech Five-Kadetten 1 15.30 BBC Valkenswaard-Mini's 1 19.00 Het aanleggen van een vaste route voor de mountain-bike was tot voor kort een van onze doelstellingen. Het eerste begin is gemaakt, er ligt in de ballonzuilbossen nu een route van 7,3 kilometer. Een mooi begin, want als het aan ons ligt wordt deze route in de toekomst uitgebreid met nog twee lus sen om op die manier dan op ongeveer 25 attractieve kilometers uit te komen. Als we daar dan de route bijtellen die in Overloon in aanleg is dan komen we al op ruim 25 kilometer. Genoeg voor een flinke training. Dit bleek ook afge lopen zondag al toen er diverse mensen van de route gebruik maakten. Tijdens de trainingen kun je ver schillende afstanden en ook snelheden fietsen. Op die manier kan iedereen aan zijn trekken komen. Na de trainin gen kunnen zowel de snelleren als de minder snellen met een voldaan gevoel naar huis. In onze vereniging zijn er ook een aantal dames, deze dames missen bin nen de vereniging nog meer sportieve meiden die niet bang zijn van een beet je modder. Denk nou niet dat kan ik niet maar. give it a try girls. Belangrijk voor kinderen Voor kinderen die interesse hebben voor onze vereniging, wil ik graag wij zen op het Jeugdsport kennismakings project. Voor onze vereniging betekent dit dat kinderen van 12 tot 15 jaar in de maand mei vier keer gratis mee kunnen doen. We organiseren dan speciaal voor jullie vier kennismakingstrainin gen. Meer informatie vindt je in het speciale krantje. Vraag er naar op school. Opgeven kan nog tot twee weken van te voren. Programma komende weken Zondag 4 april training in Overloon vertrek 9.00u. Dinsdag 6 april dinsdag training ver trek I9.00u. Zondag 11 april training rond Venray vertrek 9.00u. Dinsdag 13 april training rond Venray vertrek 19.00u. Het vertrek is altijd van Zwembad de Sprank in Venray. Heb je interesse kom dan naar één van de trainingen of bel met Piet Dupont, tel. 589880. Halve Marathon Ledeacker Afgelopen zaterdag werd in Ledeacker een Halve Marathon georganiseerd in het kader van het 100-jarig bestaan van Staatsbosbeheer. Er stond een mooi zon netje en het parcours was afwisselend. Marcel Martens nam deel en kwam bin nen in 1.24.27. Ruud Jacobs besloot ook mee te rennen en kwam na 2.02.30 over de finish. Eindstand Dagblad Cross Cup Afgelopen zondag werd de eindstand van de Dagblad Cross Cup bekend. TV Venray was voorin sterk bezet, wat blijkt uit vijf atleten op de eerste zes plaatsen bij de lange cross. Eindstand lange cross: IHenny Freriks 4 punten, 3. Frank Timmermans 11 punten, 4. Marcel Martens 17 punten, 5. Dave Ewalts 19 punten en 6. Marcel Meulendijks 21 punten. Bij de korte cross werd Chris Beurskens met grote overmacht eerste veteraan door in alle wedstrijden als eer ste te bereiken; hij haalde 4 punten. Programma: Zaterdag: 15.00-16.00 uur mountainbi- ken; 16.00-17.45 uur lopen in Schadijker bossen Zondag: Pasen (geen training). Maandag: 10.00-12.30 uur fietstraining. Dinsdag: 19.10-20.10 uur zwemmen in De Sprank. Woensdag: 19.00-20.45 uur baantraining in Venray. Buitenlust 1 kwam thuis tegen De Pool 1 uit Maasbree geen moment in gevaar. Alle vier ronden werden ruim gewonnen en dit betekende al de tweede 3-0 overwinning dit seizoen. Ook het totaal aantal holeslagen was goed te noemen, namelijk 384- 425. Harrie Lenssen was hier de beste spe ler met 91 holeslagen, met inbegrip van een rondje 21 Buitenlust 2 moest aantreden in en tegen het derde team van Geldrop. Geen enkele ronde was er kans op ronde- winst, zodat deze wedstrijd kansloos met 0-3 werd verloren. Huub Straatman was met 114 slagen hier Venrays beste man. Buitenlust 3 toog naar Mierlo om 't Wolfsven 1 partij te geven. Hoewel de degradant van vorig seizoen thuis een zwakke partij speelde, konden geen enkele ronde in winst worden omgezet en hoewel de verschillen niet erg groot waren, moesten de wedstrijd met 0-3 aan de gastheren laten. Hier had Theo Litjens met 122 slagen de beste score. Buitenlust 4 kreeg Eindhoven 2 op bezoek. Met invalster Truus van Dijk in de gelederen, kweten ze zich uitstekend van taak en gaven de Lichtstedeling met 3-0 klop. AI werd de tweede ronde met één holeslag ingeleverd, de overwinning werd zonder noemenswaardige proble men binnengehaald. Jo Litjens zette met 114 holeslagen de beste score neer. Komend paasweekend spelen een zestal van onze leden op een toernooi bij "t Wolfsven in Mierlo. terwijl twee spe lers deelnemen aan een toernooi in Drachten. Donderdag a.s. wordt een begin gemaakt met de onderlinge competitie. Zoals gewoonlijk beginnen de wedstrij den om 18.30 uur. Team van coach Henk Baartman debuteert in le klasse Drukshop-'t Trepke 0-9 (0-4) Doelpunten: 1Gert-Jan Wismans 0-1 7. Edwin Sengers 0-2; 12. Dennis Snijder 0-3; 15. Danny Fasen 0-4; 31. Edwin Sengers 0-5; 34. Henri Willems 0-6: 40. Richard Jacobs 0-7; 45. Dennis Snijder 0-8; 49. Marcel Verhaegen (eigen doelpunt) 0-9. Scheidsrechter: Geurts (Nederweert). Toeschouwers: 60. Drukshop: Huwaë; Eeren, Ponjee, Verhaegen, Wilmsen en Van der Zanden, 't Trepke: Thomassen; Fasen, Hlimi, Jacobs, Sengers, Snijder, Swinkels, Willems en Wismans. Door Henk Willemssen 't Trepke zette vrijdagavond in de derby tegen Drukshop de kroon op een uitstekend seizoen. Door de 0-9 over winning werd het team van coach Henk Baartman onbereikbaar voor de concur rentie. Vijf wedstrijden voor het einde greep 't Trepke de titel in de tweede klas se A. Dit onderstreepte het enorme krachtsverschil tussen de kampioen en de andere teams. Komend seizoen maakt de Venrayse ploeg zijn debuut in de eer ste klasse. Zes jaar geleden vierde 't Trepke zijn laatste kampioenschap. Het promoveer de toen naar de tweede klasse. In de eer ste jaren speelde de Venrayse ploeg daar na opnieuw mee om de titel. Maar na vertrek van Gert-Jan Wismans naar 't Huukske in 1995 moest de club een stap je terug doen. De laatste twee seizoenen vertoefde 't Trepke in de anonimiteit omdat het trio Fasen-Van Gerven- Sengers een jaar later eveneens naar 't Huukske overstapte. Afgelopen jaar slaagden de bestuursleden Piet Arts en Huub Jacobs erin het viertal te laten terugkeren op het oude nest. Danny Fasen, Edwin Sengers, Luc Wientjens en Gert-Jan Wismans, keerden met een schat aan ervaring terug bij 't Trepke. Daarnaast werd succescoach Henk Baartman gestrikt. De ervaren Venrayse zaalvoetbalcoach had in het verleden successen geboekt bij 't Huukske en ComputerWork. In de vijfjaar dat Henk Baartman bij beide clubs werkzaam was behaalde hij talloze kampioenschappen en bracht zowel 't Huukske als ComputerWork naar de hoofdklasse. Het voortijdige vertrek bij ComputerWork halverwege vorig seizoen zit de Venrayse coach nog niet lekker. "Ik heb daar mijn werk niet kunnen afmaken. Dat heeft wel pijn gedaan maar ik vind het fantastisch voor ComputerWork als ze kampioen worden", aldus Henk Baartman die bij 't Trepke het zaalvoet- balplezier weer volledig terugvond. "We hebben een fantastisch seizoen gehad. Ik heb de spelers daar ook voor bedankt. Bij 't Trepke was gezelligheid, plezier en enorm enthousiaste supporters." Suuces leek vooraf verzekerd voor 't Trepke maar toch wilde de ploeg aan de vooravond van hel seizoen niet hoog van de toren blazen. Het woord 'kampioen schap' kwam niet over de lippen ais naar een prognose werd gevraagd. Maar toen de competitie eenmaal op gang was werd al snel duidelijk dat 't Trepke onbedreigd op de titel zou afste venen. Van de twintig gespeelde duels werd er slechts ééntje verloren (met 3-5 tegen 't Kesjotje 2) en eindige één wed strijd onbeslist (5-5) tegen Reuver. "Toen ik door 't Trepke benaderd werd was het team al rond. Allemaal goeie voetballers waarvoor alleen maar de titel telde. En wij waren ook het sterkste team. Dat maakt de stand wel duidelijk", verklaar de Henk Baartman. Maar de coach van 't Trepke kijkt verder dan alleen de presta ties van het eerste team. Baartman for meerde ook een jeugdteam dat hij weke lijks traint. Tijdens het seizoen stroomden de talenten Hicham Hlimi en Dennis Snijder al door naar de hoofd macht. En er staan nog meer jeugdspe lers te trappelen om door te breken. "Enkele spelers van het eerste team lopen al tegen de dertig. We hebben nu negen jeugdspelers en daar zitten zeker vijf echte talenten bij", vindt Baartman. De toekomst van 't Trepke lijkt dus gewaarborgd. Komend seizoen debuteert het Venrayse team in de eerste klasse. "Wij moeten bij de eerste vijf kunnen eindigen. Het huidige team blijft intact en ik wil nog meer jeugdspelers gaan inpassen", aldus Henk Baartman. 't Trepke krijgt ook versterking van buiten af. Mohamed El-Ghoul (ZVV Venray) en Lars Kehrens (Lake Valley) hebben hun komst naar de kersverse eersteklas ser toegezegd. In de kampioenswedstrijd tegen Drukshop kende 't Trepke geen proble men. Daarvoor was het krachtsverschil veel te groot. Patrick van Duijnhoven en Gordon Velthuyzen waren op vakantie terwijl doelman Luc Wientjens vanwege een polsblessure moest toekijken. Henri Willems en Richard Jacobs, weer terug na een langdurige blessure, werden aan de ploeg toegevoegd. Gert-Jan Wismans brak na anderhalve minuut de score open: 0-1. Edwin Sengers (2x), Dennis Snijder (2x), Danny Fasen, Henri Willems en Richard Jacobs voerden de score op tot 0-8. In de laatste minuut schoot Drukshop-verdediger Marcel Verhaegen in eigen doel en bracht de eindstand op 0-9. In Maasbracht, tegen de uit Thorn afkomstige tegenstander Amicitia, wist de Venrayse ploeg een punt te bemach tigen. Over het geheel bezien was het verdiend geweest als men zijn derde opeenvolgende zege geboekt zou heb ben. De wedstrijd was koud enkele minu ten onderweg toen de thuisploeg bekwaam een te zachte pass wist te onderscheppen en 1-0 liet aantekenen. Hierna was het niet allemaal even gemakkelijk te volgen. Eerst scoorde Ruud Brands uit de rebound van een inzet van Jos van Gerven de gelijkmaker 1 -1Nog in diezelfde minuut wist Rob v. Eist met een schuiver de doelman te verrassen en het stond 1 -2. Doch weder om binnen de minuut trokken de gasthe ren, middels een prima doorloopactie de stand gelijk: 2-2. Na de thee was het opnieuw Ruud Brands, die voor de derde maal de paal op zijn weg vond. Tegen de verhouding in, scoorde de thuisploeg 3-2, via een hard schot wat uit een mêlee van spelers te laat zichtbaar op de Venray-doelman afkwam. De ploeg uit Venray bleef ech ter onverdroten op rustige wijze de aan val zoeken en het was met name fysiek dat ze gestuit konden worden. Hierbij liet de overigens wel consequent fluiten de scheidsrechter echter wel teveel toe. Zo ook, in het strafschopgebied, waar Ruud Brands in een doelrijpe situatie duidelijk omarmd werd door een tegen stander. In plaats van af te fluiten liet hij doorspelen en middels een perfect uitge voerde counter scoorde de thuisploeg 4- 2. Daarmee dachten zij op rozen te zit ten, doch niets was minder waar. Zoals al vaker dit seizoen, bundelde NVZV/'t Huukske zijn krachten en in combinatie met een stuk ervaring en tactische wis selingen ging het op jacht naar de aan sluiting. Eerst was het nog Rob v. Eist welke zijn inzet van dichtbij ook al door de paal gekeerd zag worden. Doch enke le minuten later schoot Jurgen Nellissen zijn inmiddels bekende treffer binnen: 4-3. Het houtwerk was blijkbaar nog onvoldoende getest, want opnieuw Rob v. Eist kogelde een vrije trap op de lat. In de laatste minuut, behield Ruud Brands goed overzicht en de reeds geruime tijd vrijstaande Frank Beerkens liet de zeer terechte gelijkmaker van 4-4 op het scorebord verschijnen. Na Pasen speelt men op maandag 12 april zijn laatste thuiswedstrijd van dit seizoen en wel tegen Mekra Regout uit Maastricht. ZVVV/ComputerWork-'t Flaterke2-6 (2-1) Doelpunten: 1Carlo Vorstenbosch 1-0; 11. Harold Kostons 1-1; 24. Jan van Esch 2-1; 26. Ger Onnou 2-2; 33. Harold Kostons 2-3; 39. Harold Kostons 2-4; 42. Ron Janssen 2-5; 44. Hugo Habets 2-6. Scheidsrechter: Peter Wefels (Venray). Toeschouwers: 225. Bijzonderheid: Stefan van Sinderen (ComputerWork) werd in de 41e minuut de zaal uitgestuurd na een grove overtre ding. ZVVV/ComputerWork: Keulen; Van Esch, Linskens, Van den Munckhof, Philipsen, Sijbers, Van Sinderen, Vievermans en Vorstenbosch. Door Henk Willemssen Wat voor een bijna volle sporthal een groot feest moest worden dat werd een enorm fiasco. Het geplande kampioens feestje werd door 't Flaterke wreed ver stoord: 2-6. ZVVV/ComputerWork schoof de schuld van de blamerende nederlaag in de schoenen van arbiter Peter Wefels. Ten onrechte want de geïr riteerde Venrayse ploeg verloor maan dagavond van zichzelf. Luttele seconden voor rust sloeg de vlam in de pan. Scheidsrechter Wefels liet een sliding van de Zuid-Limburgse doelman op de inlopende Stephan Sijbers onbestraft. Uit de tegenaanval wist Peter Philipsen ten koste van een handsbal een doorbraak te voorkomen. De Venrayse verdediger moest wél voor twee minuten naar de kant. Vloekend en tierend zocht de Venrayse équipe na het rustsignaal het kleedlokaal op. "De irri tatie was terecht want die overtreding op Stephan Sijbers was twee minuten waard. De spelers waren daarover zo opgefokt dat ik ze tijdens de rust niet meer rustig kreeg", zei coach Sjèn Sijbers. De tegenstander uit Margraten profiteerde na de hervatting al binnen tien seconden van de man-meer-situatie en kwam langszij: 2-2. Peter Wefels stond na afloop nog achter zijn beslis sing. "Een sliding is alléén een overtre ding indien een tegenstander zich bin nen een afstand van twee meter bevindt. Sijbers stond er nog verder vanaf dus liet ik die sliding onbestraft", legde de Venrayse arbiter uit. ZVVV/ComputerWork raakte daarna het spoor volledig bijster. De Venraynaren maakten een overspannen indruk en 'vergaten' te voetballen, 't Flaterke hield in alle commotie het hoofd koel en nam een 2-4 voorsprong. Negen minuten voor tijd ging Stefan van Sinderen door het lint toen hij een tegenstander onderuit schoffelde. Wefels stuurde de boosdoener direct de zaal uit. "Het op grove wijze onderuit halen van een tegenstander", zo luidde de toelich ting op het wedstrijdformulier. Stefan van Sinderen was na afloop teneergesla- gen. "Die straf was terecht. Maar het was niet terecht dat zij wél alles moch ten van de scheidsrechter. Het leek soms net veldvoetbal. Het is heel jammer van die overtreding want dit zou me wel eens vier wedstrijden kunnen kosten", denkt Van Sinderen. 't Flaterke buitte in de slotfase de overtalsituatie opnieuw goed uit en besliste met twee treffers de wedstrijd: 2-6. De kater en de teleurstelling was na afloop groot bij de Venrayse ploeg. Het kampioensfeest moet nu ten minste wor den uitgesteld tot de week na Pasen wanneer ComputerWork in Maastricht Arcan/Janssen bezoekt. "Die twee momenten voor rust waren cruciaal", vond ook Edward Linskens. "Daarna liepen we ons alleen maar te ergeren. Peter Wefels had deze wedstrijd mis schien beter niet kunnen leiden. Want onbewust wilde hij ons niet bevoorde len." De coach van 't Flaterke hoorde pas na afloop dat de arbiter eveneens uit Venray kwam: "Oh, daar hebben wij anders weinig van gemerkt", zei hij lachend. Peter Wefels vond het geen probleem om zijn plaatsgenoten in zo'n belangrijke ontmoeting te moeten flui ten. "Nee. dat speelt voor mij totaal geen rol. Als ik op het veld sta, dan spreekt alleen mijn sporthart. En afgaande op de reacties in het veld, doe ik het voor beide teams nooit goed", zei Wefels. "Ik heb zeker geen leuke wedstrijd gefloten. Mijn opzet was om veel te laten door gaan omdat het twee voetballende ploe gen zijn die snel willen spelen. Maar toen het hectischer werd bleek ComputerWork niet met de druk te kun nen omgaan, 't Flaterke maakte daar professioneel gebruik van." Aanvankelijk leek er geen vuiltje aan de lucht voor ComputerWork. Al na 29 seconden scoorde Carlo Vorstenbosch de openingstreffer: 1-0. Daarna slaagde de kampioen-in-spé er niet in het spel naar zich toe te trekken ondanks dat 't Flaterke slechts over één wisselspeler beschikte. Na de 1-1 gelijkmaker werd de ploeg uit Margraten steeds dominan ter en dreigender. De 2-1 van Jan van Esch kwam vlak voor rust dan ook erg gelegen voor het Venrayse team. In de tweede helft was de gefrustreerde Venrayse formatie zichzelf niet meer. Stand hoofdklasse A: ComputerWork 24-59 't Flaterke 24-54 Heerlerheide 24-52 Arcan/Janssen 24-47 't Kesjotje 24-40 't Huukske 24-38 ZVM/Continue 24-32 Mekra Regout 24-30 Amicitia 24-29 Keelkampers 24-28 Postert 24-26 SZV 1 24-22 De Keigel 24-12 Erka Parket 24-12 Oude Kerkstraat 3, Wanssum (0478) 532525 TEL. 0478-584854 r Henseniusplein 5c Venray Wilhelminastraat 3. Venray MILIEUSERVICE Sl. Jozef Klooster Bndslmal 34 Venray 0478-550377 hypotheken pensioenen van den munckhof bv rfkLUSTEMA) II Trading International Keizersveld 19 Venray VAN HAREN Autobedrijven VENRAY - BOXMEER r TAXI VERSTRAATEN BV (0478)642666 snooker- en poolcenter Julianasingel 33. Venray Voor uw financieël advies Wilhelmina Sangersstraat 3 5803 AV Venray TEL 0478-514272 FAX .0478-515144 Kruidenlaan 105 Venray 0478 580 480 Noorderhof 10 Venray tel. (0478) 555888 Het in degradatiegevaar verkerende Drukshop sleepte maandagavond in de derby tegen ZVV Venray een zwaarbevochten punt uit het vuur: 2- 2. De Bonte Koe speelde zich door de l-O zege op 't Kesjotje 2 definitief in veiligheid. ZVV Venray kreeg door de 4-10 winst bij Apollo de tweede plaats in de tweede klasse A steviger in han den. ApoIlo-ZVV Venray 4-10 ZVV Venray kende weinig proble men tegen het eveneens hooggeklas- seerde Apollo. Halverwege leidde het Venrayse team in Helden al met 2-6. Door de 4-10 overwinning voorkwam ZVV Venray een voortijdig kam pioenschap van 't Trepke. Bij een gelijkspel of winst voor Apollo zou 't Trepke namelijk zonder te spelen kampioen zijn geworden. De Venrayse doelpunten werden gescoord door: Paul Rutten (4x), John Kessels (4x), Rens van Veghel en Mohamed El- Ghoul. De Bonte Koe-'t Kesjotje 2 1-0 Na zeven duels zonder zege te zijn gebleven proefde De Bonte Koe ein delijk weer eens het zoet van de over winning. Lange tijd zag het ernaar uit dat het sterkere 't Kesjotje 2 met de winst aan de haal zou gaan. Maar de uitstekend keepende Tacettin Altunyuva stond telkens een tegen treffer in de weg. Acht minuten voor tijd bezorgde Rick van der Heijden de Venrayse ploeg de overwinning: 1 -0. ZVV Venray-Drukshop 2-2 Drukshop had na zes nederlagen op rij dringend behoefte aan een succesje want de laatste plaats, die degradatie betekent, was heel dichtbij gekomen. ZVV Venray wilde de plaatsgenoot echter niets cadeau doen. Het werd een pittige derby die op hel scherpst van de snede werd uitgevochten. De goed leidende arbiter Geijbels voor kwam dat de derby ontspoorde. Peter Seuren had ZVV Venray voor rust op een 1-0 voorsprong gezet. Het hard werkende Drukshop kwam halverwe ge de tweede helft verdiend langszij (1-1). Maar binnen een minuut keek het team van coach Cor Creemers opnieuw tegen achterstand aan door een treffer van Paul Rutten: 2-1. Jan Eeren bracht de 2-2 eindstand op het scorebord. Vrydag 2 april Sporthal Be Wetteling 20.30 'tTrepke-MVC Sporthal De Weert 19.00 't Huakske 3-Wittenhorst 4 20.00 Herixde Peel-ZVSV 3 Zaterdag 3 april Sporthal De Weert 16.00 ZVV Venray-Hercules 2 (dames) Dinsdag 6 april Sporthal De Weert 22.30 Lake Valley-ZV V Leunen 3 PEEL EN MAAS 'n abonnement waard Programma vrijdag 2 april: DV3-Horster VR 1 Essel a. 19.30 Programma woensdag 7 april: Oltimers 1-DV1 Oltimers 2-DV2

Peel en Maas | 1999 | | pagina 17