Jo Zelf m uw huis verkopen met Kennisgeving Commissies Werkzaamheden Triathlon Vereniging Gemeente raad vergadert dinsdag ^RATTINGENb^ Judo Vereniging Venray Klerken zoekt sponsors Boetes voor t hard rijden PEEL EN MAAS donderdag 25 maart 1999 - Paginal 'El Vergunningaanvragen Een groot aantal bedrijven en inrichtingen is verplicht om krachtens de Wet milieubeheer een milieuver gunning aan te vragen. In de milieuver gunning worden milieuvoorschriften opgenomen in het belang van de bescherming van het milieu. De procedure kent 2 fasen: 1. de fase van het opstellen van het ontwerp van het besluit; 2. de fase van het opstellen van het besluit. Bij iedere fase wordt de beslissing op een aanvraag ingevolge de Wet milieu beheer en de Algemene Wet Bestuursrecht bekendgemaakt (hoofdstuk 13 Wet milieubeheer en afdeling 3.5 van de Algemene Wet Bestuursrecht). Besluiten Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij vergunningen krachtens de Wet milieubeheer hebben verleend aan: 1Blitta B.V., Postbus 163 te Venray voor een nieuwe.de gehele inrich ting omvattende vergunning voor het uitbreiden/wijzigen van een inrichting voor engineering, pro ductie en montage van metalen gevelconstructies, gelegen aan de Maasheseweg 77 te Venray; 2. A., E. en T. Claessens-van Rens, Scheiweg 7 te Leunen voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieu beheer voor een fokzeugenhou- derij met brijvoerkeuken en akkerbouwbedrijf, gelegen aan de Scheiweg 7 te Leunen; 3. G. de Mulder, Schaapskuil la te Merselo voor een oprichtingsver gunning op grond van artikel 8.I lid I onder a en c van de Wet milieubeheer voor een loonbe drijf, gelegen aan de Endepoel ongenummerd te Merselo. De vergunningen worden onder oplegging van voorschriften en/of beperkingen in het belang van de bescherming van het milieu verleend. Het besluit en alle overige op de aan vraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 25 maart I999 tot en met 6 mei I999 (6 weken) in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkda gen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478-523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Gedurende bovengenoemde periode kan bij de afdeling Bestuursrecht spraak van de Raad van State een beroepschrift worden ingediend door: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzich te van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waaron der een schorsingsverzoek) is inge diend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Melding Wanneer voor een inrichting reeds een vergunning is verleend kan voor veranderingen van die inrichting en van de werking daarvan in bepaalde gevallen worden volstaan met een melding krachtens artikel 8.19 van de Wet milieubeheer.Voorwaarde hierbij is dat redelijkerwijs moet worden aangenomen dat de veranderingen geen gevolgen hebben voor de aard en omvang, dan wel uitsluitend gunsti ge gevolgen hebben voor de omvang van de nadelige gevolgen voor het milieu, die de inrichting veroorzaakt. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er een mel ding is binnengekomen van: I. Tasko B.V., Energieweg 19 te Venray voor het oprichten van een magazijnruimte aan de Energieweg 19 te Venray. De meldingen kunnen worden inge zien van 25 maart I999 tot en 8 april I999 (2 weken) in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maan dag van 09.00 uur tot 17.30 en op op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478- 523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. A.M.v.B.-melding.- Gelet op het bepaalde in de Wet milieubeheer (artikel 8.40 Wm) is bij Algemene Maatregel van Bestuur (A.M.v.B.) een aantal categorieïn van bedrijven vrijgesteld van de vergun ningplicht. In deze algemene maatregel van bestuur zijn voor die inrichtingen algemene regels gesteld welke nodig zijn in het belang van de bescherming van het milieu. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er een A.M.v.B.-melding is binnengekomen van: IMaessen Recycling B.V., Metaalweg 5 te Venray voor het uitbreiden/wijzigen van een inrich ting voor opslag van goederen ingevolge het Besluit opslag goe deren milieubeheer aan de Metaalweg I te Venray. De melding kan worden ingezien van 25 maart I999 tot en met 8 april 1999 (2 weken) in het gemeentehuis. Raadhuisstraat I te Venray, op maan dag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478- 523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Bovengenoemde meldingen moeten nog worden beoordeeld. Verzoek tot intrekking van de milieuvergunning De Wet milieubeheer biedt de mogelijkheid tot intrekking van de milieuvergunning. Hiervoor geldt een bijzondere procedure die in paragraaf 3.5.6 van de Algemene wet bestuurs recht staat beschreven. Besluit Burgemeester en Wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij in belang van de bescherming van het milieu de milieuvergunning gedeeltelijk of geheel intrekken van: I. H.J.M. Kessels, Op de Ries I te Merselo voor de milieuvergunning voor een varkenshouderij, gelegen aan Op de Ries I te Merselo. De gedeeltelijke intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichting gelegen aan de Scheiweg 7 te Leunen. Het besluit en alle relevante stukken c.q. gegevens liggen ter inzage van 25 maart 1999 tot en met 6 mei 1999 in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkda gen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478-523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Gedurende bovengenoemde kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden ingediend door: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzich te van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuurs-recht- spraak, postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage. Na afloop van deze termijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waaronder een schorsingsverzoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afde ling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019,2500 EA 's- Gravenhage. Het besluit wordt niet eerder van kracht dan nadat op dat verzoek is beslist. Venray, 25 maart 1999 Burgemeester en Wethouder voor noemd, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burgemees ter en wethouders van Venray ingeko men bouwaanvragen. het vergroten van de woning aan de Dopheide 2 te Ysselsteyn tnv P.M.J.M. Koonings, Dopheide 2; - het vergroten van het pand aan de Julianasingel 32 te Venray tnv J. Cordang.Julianasingel 32; - het vergroten van de woning aan de Vossestaart 13 te Venray tnv J.G. Linnenbank.Vossestaart 13; - het vergroten van de Mariakapel aan de J. van Stalbergweg 2 te Vredepeel tnv R.K. Rectoraat O.L. Vrouw van de Vrede, Twistweg 10 te Vredepeel; - het veranderen/vergroten van de woning aan de Ringweg 33 te Ysselsteyn tnv A. Jenniskens, Puttenweg 108 te Ysselsteyn; - het vergroten van een bedrijfshal aan de Metaalweg I te Venray tnv Maessen Recycling B.V., Metaalweg 5 te Venray; het vergroten van de woning aan de Pinksterbloem 10 te Venray tnv C.J.G. van Mullekom, Pinksterbloem 10; - het bouwen van een carport aan de Merseloseweg 67 te Venray tnv T.J.A.M. Stevens, Merseloseweg 67; - het bouwen van een paardenstal aan de Nijverheidstraat te Venray tnv M.P.E.M. van Tilburg, Dr. Kortmannweg 58 te Venray; - het bouwen van een woning aan de Albionstraat 41 te Leunen tnv H.G.W. Martens, Boodenstraat 2 te Leunen; - het plaatsen van een buitensp- ouwblad aan de Jan Poelsweg 2 te Ysselsteyn tnv Maatschap Van Lipzig-Janssen.Jan Poelsweg 2; - het plaatsen van een tuinhuisje aan de Eligiusweg 2 te Venray tnv E.I.T. Oomens, Eligiusweg 2; het bouwen van een tuinschuur/opslag hakhout aan de Etnalaan 21 te Venray tnv A.P. Muller, Etnalaan 21; - het uitbreiden van de woning aan de Goetzenhof 6 te Oostrum tnv L.G.J.M. van Els, Goetzenhof 6; - het bouwen van een pluimveestal aan de Molenhoek 14 te Oirlo tnv Maatschap Janssen, Molenhoek 14; - het bouwen van een weeghuisje aan de Deurneseweg 176 te Ysselsteyn tnv V.O.F. Strijbos- Jenniskens, Deurneseweg 176. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouwver gunning verleend. het vergroten van de woning aan de Vogelwikke 8 te Venray tnv E.L. Hampel,Vogelwikke 8; het bouwen van een bedrijfsge bouw aan de Overloonseweg 71 te Venray tnv R.J.G.J. Janssen, Overloonseweg 71 het vergroten van de woning aan de Vossestaart 37 te Venray tnv E.G.O.M. Goumans, Vossestaart 37; - het vergroten van de woning aan de Vossestaart 41 te Venray tnv L.A.C. de Waal, Vossestaart 41 het vergroten van de woning aan de Vossestaart 39 te Venray tnv J.P.M. Broeren,Vossestaart 39; - het bouwen van een terrasover kapping aan de Oostsingel 32a te Venray tnv F.H.W. Derkx, Oostsingel 32a; - het veranderen van de woning aan de Deputé Petersstraat 8 te Oirlo tnv F. Pluijm, Americaanseweg 66a te Horst. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen recht streeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemeester en wethou ders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel bin nen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitge reikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaar schrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Bouwvergunning aangevraagd Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bouw aanvragen medewerking te verlenen. - het vergroten van de woning aan de St. Catharinastraat 7 te Leunen tnv W.P. Drabbels.Ysselsteynseweg 2 te Heide; - het bouwen van een garage en berging aan de Van Broekhuizen- straat 63 te Oostrum tnv G. Willems, Van Broekhuizenstraat 63; - het bouwen van een eieropslag en leghennenstal aan de Roland 3 te Castenray tnv Mts.Vullings-Litjens, Roland 3; - het vergroten van de woning aan de Walstro 10 te Venray tnv J.W.G. Mulder, Walstro 10; het vergroten van de winkel en verbouwen van de woning aan de Grotestraat 74 en Henseniusplein te Venray tnv M. van Heugten, Steenbakkerslaan 23 te Turnhout Belgiï; - het bouwen van een woning aan de Albionstraat 41 te Leunen tnv H.G.W. Martens, Boodenstraat 2 te Leunen; het vergroten van de woning aan de Randenrade 70 te Oostrum tnv J.W.C.M. van Rooij, Randenrade 70; - het bouwen van een viskwekerij aan deVredeweg 21 te Vredepeel tnv H.M.M. Herpers,Vredeweg 21; - het gedeeltelijk vernieuwen/ver groten van de woning/kantoor aan de Henri Dunantstraat 35 te Oostrum tnv ITV, Henri Dunantstraat 35. De op de bouwaanvragen betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 26 maart I999 gedurende 2 weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden inge diend. Venray, 25 maart 1999 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen Bestemmingsplan Oostrum Burgemeester en wethouders van Venray, maken, gelet op artikel 6a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en de Inspraakverordening van de gemeente Venray, bekend, dat ter inza ge ligt een voor-ontwerp van het bestemmingsplan 'Oostrum'. Het plan heeft als doel de herzie ning van het bestemmingsplan Oostrum, met daarin opgenomen de realisatie van een uitbreidingslocatie van 80 woningen. De beoogde uit breidingslocatie is gelegen aan de Mgr. Hansenstraat en aan de Oostrumsche beek. Het voor-ontwerpplan en de overi ge daarop betrekking hebbende stuk ken liggen met ingang van 26 maart 1999 gedurende vier weken voor een ieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray. Gedurende bovengenoemde ter mijn van vier weken bestaat voor een ieder gelegenheid zijn zienswijze omtrent het voor-ontwerpplan schrif telijk kenbaar te maken aan burge meester en wethouders van Venray, Postbus 500,5800 AM Venray. Op donderdag 8 april 1999, aanvang 20.00 uur, zal in het gemeenschaps huis Oostrum, gelegen aan de Watermolenstraat I in Oostrum, een openbare informatie-/inspraakavond worden gehouden. Venray, 25 maart 1999 Burgemeester en wethouders voor noemd, drs.J.F.H.A.B. Waals, burgemeester drs.A.W.M. de Bever, secretaris De commissie Stedelijke Ontwikkeling vergadert niet op woensdag 31 maart 1999 vanwege het ontbreken van voldoende te bespreken en te adviseren agenda punten. De commissie Welzijn vergadert niet op woensdag 31 maart 1999 vanwege het ontbreken van voldoen de te bespreken en te adviseren agen dapunten. De commissie Cultuur, Onderwijs en Sport vergadert op donderdag I april 1999 om 19.00 uur in het gemeentehuis. De vergadering is openbaar. Belangstellenden zijn van harte welkom. De commissie Sociale Zaken, Werkgelegenheidsvoorziening en Volksgezondheid vergadert niet op donderdag I april 1999 vanwege het ontbreken van voldoende te bespre ken en te adviseren agendapunten. De gemeente start in week 13 met werkzaamheden aan rioolputten op de kruising Maasheseweg- Venloseweg. Het fietspad vanuit Venray richting Maashees wordt voor en periode van vier, vijf weken afge sloten. Fietsers en bromfietsers kun nen aan de overzijde over het fietspad rijden (tijdelijk 2-richtingenverkeer). De gemeente start in week 13 ook op de Stationsweg ter hoogte van huisnummer I77A met werkzaamhe den aan rioolputten. Eén rijbaan wordt ongeveer voor 2,5 weken afge sloten; het verkeer zal ter plaatse door middel van verkeerslichten geregeld worden. De Henseniusstraat is op vrijdag 26 maart 1999 ter hoogte van de Kortestraat van circa 07.30 tot 10.00 uur afgesloten voor alle verkeer. De Henseniusstraat is op maan dag 29 maart 1999 ter hoogte van de Kortestraat van circa 09.30 tot 13.00 uur afgesloten voor alle ver keer. Run-bike-run Valkenburg Afgelopen zondag vond in Valkenburg de eerste echte run-bike- run van dit seizoen plaats. De deelne mers aan de sprintafstand kregen te maken met harde wind, de lange afstand kreeg flinke regenbuien en een organisatorische fout op de koop toe. Bij de sprintafstand over 5-20-2,5 werd het een spannend gevecht tussen Mark van de Munckhof en Dave Ewalts. Uiteindelijk had Mark met 1.07.00 de langste adem; Dave kwam 5 seconden later binnen. Bij de lange afstand over 10-40-5 behoorden Huub Maas en Frank Timmermans bij een select groepje van 11 man die goed waren gelopen. Huub kwam winnend over de finish in 2.02, Frank als zesde in 2.12. De rest van de deelnemers werden helaas allemaal de verkeerde kant opgestuurd bij de eerste run. Dit in combinatie met gevaarlijke weersomstandigheden leidde ertoe dat Marcel Martens tijdens het fietsonder deel werd gedwongen de strijd te sta ken. Fietsen op zondag Op zondag na de zwemtraini.ng wor den er weer fietstrainingen verzorgd. De groep wordt in tweeën gesplitst, zodat iedereen op zijn of haar eigen tempo kan fietsen. Let op: de zomertijd gaat in! Programma Zaterdag: 15.30-17.15 uur lopen in Schadijker bossen Zondag: 09.00-10.00 uur zwemmen in de Sprank; 10.15-12.15 uur fietstrai ning Dinsdag: 19.10-20.10 uur zwemmen in De Sprank Woensdag: 19.00-20.45 uur baantrai- ning in Venray De gemeenteraad van de gemeente Venray vergadert op dinsdag 30 maart om 19.00 uur in het gemeentehuis van Venray. De vergadering is open baar. Belangstellenden zijn van harte welkom. De agenda luidt als volgt: Onderdeel A: 1. Opening 2. Mededelingen 3. Spreekrecht publiek 4. Vaststelling agenda 5. Notulen van de openbare verga dering van de raad van de gemeente Venray, gehouden op dinsdag 23 februari 1999 6. Ingekomen stukken Onderdeel B: 7. Verhoging krediet voor de nieuw bouw van de entree van de gemeentelijke begraafplaats Boschhuizen en vaststelling van de eerste wijziging van de Veror dening op de lijkbezorgingsrech- ten 1999 8. Benoeming plaatsvervangend voorzitter commissie bezwaar-, beroep- en klachtschriften gemeente Venray/Meerlo- Wanssum 9. Beleid coffeeshops 10. Verzoek van COA om medewer king te verlenen aan de oprichting van een tijdelijk opvangcentrum voor asielzoekers 11Locatieonderzoek en verwerking inspraakreacties tbv resocialisatie afdeling TBS-kliniek Venray 12. Vaststelling Speelruimteplan 13. Beantwoording verzoek om inlich tingen fractie Samenwerking ex artikel 38 Reglement van Orde, inzake informatieverstrekking, met daarop het antwoord van het col lege 14. Beantwoording verzoek om inlich tingen fractie Samenwerking ex artikel 38 Reglement van Orde, inzake Masterplan Beeldende Kunst, met daarop het antwoord van het college Onderdeel C: 15. Keerpunttaakstelling schoollo- gopedie 16. Sluiting. Vrijdag 30 april Oranjefeesten 1999 Zaalvoetbaltoernooi Evenals vorige jaren zal ook in 1999 het Oranjezaalvoetbal toernooi worden georganiseerd in Sporthal De Wetteling in het kader van Koninginnedag. Iedereen die aan dit evenement wil deelnemen wordt verzocht onderstaand inschrijfformulier vóór maandag 26 april a.s., 12.00 uur in te leveren bij Sporthal De Wetteling. Tevens wordt men verzocht het inschrijfgeld te voldoen, bij inlevering van het inschrijfformulier. Deelnamekosten bedragen per team 25,-. mmmm m mmmmm m bm mhm mmam m Inschrijfformulier Oranjezaalvoetbaltoernooi 1999 Hierbij geven wij ons op voor het Oranjezaalvoetbaltoernooi 1999 met 1 team: naam van het team:- - kleur shirts/broek. naam contactpersoon. adres en woonplaats: telefoon VENRAY UH78-582579 KANTOOR HENRI DUNANTSTRAAT 37 5807 ES OOSTRUM-VENRAY TELEFOON 0478-582579 FAX 0478-584210 AFVALOVERSLAG METAALWEG 7 VENRAY TELEFOON 0478-585002 Van het begin tot het einde kunnen wij u hulp bieden bij bouw- of ver bouw werkzaamheden: Mobiele kranen en machines voor graafwerkzaamheden Vrachtauto's voor aan- en afvoer materialen Puin en afval containers van 6 m3 tot 35 m3 open en gesloten Magazijn containers voor tijdelijke opslag Stratenmakers voor de nette binnenkomst Tevens kunnen wij diverse materialen leveren zoals zand, grind, rode en grijze split en in eigen compostering gewonnen groen-compost. Teamwedstrijd Heeze Buiten de toernooien stond er zon dag een vriendschappelijke wedstrijd op het programma tegen Judoklup De Parel uit Heeze. Ook voor onze vereniging zijn zulke vriendschappe lijke wedstrijden belangrijk om dat hier vaak bepaalde judoka's voor het eerst in aanraking komen met de wedstrijdsport. Ook zondag deden veel judoka's uit Venray mee die nog nooit in wedstrijdverband meege daan hadden. Er werd een programma gedraaid waarbij in principe een ieder tegen leeftijd- en gewichtgenootjes zouden spelen. Aan het einde zouden alle punten opgeteld worden en zou een vereniging als winnaar uit de bus komen. Ook was er een prijs voor de beste judoka die gekozen zou wor den door de scheidsrechters. De ove rige deelnemers kregen een herinne ring aangeboden. De start van de wedstrijd was niet al te best. Bij Judoklup De Parel ble ken enkele ouderen (13- en 14-jari- gen) mee te doen die in het begin de nodige punten pakten. Gelukkig ble ken wij in het bezit te zijn van gemo tiveerde judoka's en zo werden steeds meer overwinningen geboekt. Uiteindelijk was de eindstand 208p voor De Parel tegen 209p voor ons. Niet alleen wonnen wij deze vriendschappelijke wedstrijd (en de beker) maar de scheidsrechters waren ook van mening dat de beste judoka, Teun Hermans, uit Venray kwam. Al met al een geslaagde wedstrijd en wat natuurlijk het belangrijkste was dat met name de jongere judo ka's wedstrijdervaring op konden doen. De inzet was in ieder geval goed en dat ziet er veelbelovend uit. Toernooi te Berlicum Tijdens het door Judoclub Berlicum georganiseerde judotoer nooi voor jeugdjudoka's werden door twee van onze wedstrijdjudoka's ere plaatsen behaald. In de categorie jongens geboren in 1990 en 1991 slaagde Baris Kusvuran erin om al zijn wedstrijden winnend af te sluiten zodat hij in de gewichtsklasse -26kg een mooie eer ste plaats behaalde. Bij de jongens in dezelfde leef tijdsklasse maar dan -24kg was het Deny Kuysters die alleen in de finale zijn meerdere moest erkennen in zijn tegenstander zodat door hem de tweede plaats op het ereschavot werd ingenomen. Op een toernooi van dergelijke omvang dus goede prestaties van onze jeugdjudoka's. Blerickenaar Jo Klerken zoi sponsors voor zijn deelname aanl Open NK Powerman Duathli World Cup op zondag 18 april Venray. Sponsors, niet voor zichzt maar voor het goede doel. Klerk probeert namelijk die dag zovt mogelijk geld in te zamelen va verpleeghuis Martinushof in Tegeli waar hij werkzaam is. Klerken hocj een bedrag van 4000 gulden elkaar te lopen en te fietsen, bedrag is bestemd voor de aanscf van een interne kabelkrant voor bewoners van het verpleeg!» ledereen die Jo Klerken een ham wil helpen, kan een bijdrage stort op Rabobanknummer 15.05.544 t.n.v.Verpleeghuis Martinushof ^Duathlonjo Klerken. Ci Zandakker 24 5801 DV Venray Tel. 0478-512772 Fax 0478-512768 Bij snelheidscontroles aan Westsingel in Venray, Albionstraat in Leunen en Deurneseweg in Heide (Westsingf Leunen heeft de politie woensd 240 automobilisten op de bon ges!) gerd. bekeurd. In totaal passeert 1.634 voertuigen het meetpunt, i hoogst gemeten snelheden bedrci gen respectievelijk 78, 92 en 1 kilometer per uur.

Peel en Maas | 1999 | | pagina 24