Beerendonk of Michiels, wie spreekt de waarheid? I Rabobank Luchtverdedigingsoefening De Peel Sixties Night in Venray Veel belangstelling voor Venray Muzikaal Totaal Sarah wint Thea Beekman loterij' REGIOKALENDER A Snuffelmarkt voor Jacqueline Eibers ■■sm B Venray-Oostrum Wanted: talent Jubileum MMSK St. Petrus Banden PEEL EN MAAS BEZORGEN? Hobby- en creativiteitenc entrum Rosario Andino in concert in Venray Overval op friturezaak peel en maas donderdag 18 maart 1999 - Pagina 9 Klucht rond trainer Jan Poels duurt voort "Er zijn twee grove onwaarhe den in het verhaal. Ten eerste is het absoluut niet waar dat ik Leo Beerendonk een toezegging heb lèdaan dat hij hier trainer wordt, [en tweede waren er bij het iesprek dat ik met Beerendonk [eb gehad, zeker geen andere bestuursleden aanwezig." Voorzitter Wiel Michiels van SV Venray is in zijn wiek geschoten net het artikel dat afgelopen maan dag in De Limburger stond over de mogelijke komst van Heerlenaar Leo Beerendonk naar de Venrayse tweedeklasser. Daarin beweerde Beerendonk dat hij met Michiels al tot een akkoord was gekomen om na het duel tussen Venray en Blerick van afgelopen zondag het roer over te nemen van Jan Poels. Michiels: "Laat ik voorop stellen dat ik als voorzitter niet alleen te beslissen heb over de aanstelling van een nieuwe trainer. Dat doe je met het hele bestuur. Ik heb wel, voorafgaand aan het gesprek tussen het bestuur en Jan Poels, dat vorige week donderdag plaatsvond, in het belang van de club geanticipeerd op de gaande ontwikkelingen. Er zou den die avond drie mogelijkheden zijn: Jan houdt de eer aan zichzelf en stapt op, we gaan verder met hem of er wordt gekozen voor een tus senoplossing." 's Maandags voor dit gesprek trof Michiels toevallig Beerendonk aan op sportpark De Wieën. In de kantine van SV Venray spraken beide heren over de situatie bij de club en specifiek de proble men rond Jan Poels. "Bij dit gesprek zaten Wiel Crooymans en onze administrateur. En geen enkel ander bestuurslid van SV Venray. Ik heb Leo de stand van zaken geschetst en gevraagd of dat hij, als het donder dagavond fout mocht gaan, bereid was om erin te springen en trainer te worden van Venray. Ik zou' hem daarover vrijdag terugbellen en, indien aan de orde, zouden we zater dag een afspraak maken om een en ander rond te maken. Zo is het gegaan en niet anders. Het is abso luut niet waar dat ik hem een defini tieve toezegging heb gedaan, dat hij onze trainer wordt. We hebben de intentie uitgesproken om met elkaar in zee te gaan op het moment dat Jan Poels, om wat voor reden dan ook, zou afhaken." 'POELS MOET ERUIT' Leo Beerendonk bevestigt deels de lezing van Michiels, maar wil desgevraagd wel de puntjes op de i zetten: "Michiels heeft letterlijk tegen mij gezegd 'Poels moet eruit. Trainer dat is wat voor jou, wij heb ben een sterke hand nodig'. Hij heeft me in dat eerste gesprek, zelfs nog buiten in de stromende regen, bij mijn auto, gevraagd om eens na te denken over mijn salaris. Al moest ik er aan denken dat Venray niet beschikt over een al te grote beurs. Ik zei wel dat het voor Venray en voor Jan Poels beter was om met hem als trainer door te gaan. 'Door Poels te ontslaan beschadig je die jongen en breng je de club in diskre diet', heb ik hem toen gezegd." Woensdag hadden Beerendonk en Michiels opnieuw met elkaar con tact. "Michiels gaf me toen het jawoord, ik zou na het weekeinde trainer van SV Venray worden. Op zaterdag zouden we over de voor waarden praten. Zo is het gegaan, wat voor belang heb ik erbij om daarover te liegen. Dit is de waar heid." Beerendonk trekt er niet meer aan om bij een club aan de slag te gaan. Voor SV Venray wilde hij graag een uitzondering maken. Hij was er immers al tussen 1978 en 1983 succesvol als trainer. "Het is toch een beetje mijn club, hè. Vrijdag, na het gesprek tussen Poels en het bestuur, belde Michiels me opnieuw op. Hij draaide er een beet je om heen, zei dat niet het hele bestuur achter hem stond. Ze wilden Poels nog drie duels de kans geven, tot 1 april. Dan kwam ik weer in beeld. Ik ben echter geen piepeltje. Of nu, of helemaal niet, heb ik hem gezegd. Michiels wilde spijkers met koppen slaan, maar is door zijn bestuur teruggefloten. Jammer voor hem." Winkelcentrum De Bleek nr 68 5801 MD Venray TelTfax 0478-584840 Wandgrepen, douche zitjes en nog veel meer, comfortabel, mooi en vooral veilig. We bezorgen en installeren. Op zaterdag 20 maart organiseert iet Katholiek Vrouwen Gilde inray voor de vijfde maal haar ïrlijkse Snuffelmarkt. Deze luffelmarkt wordt weer gehouden zaal In den Engel aan de itstraat te Venray van 11.00 tot [15.30 uur. De opbrengst van deze parkt is opnieuw geheel bestemd ioor Jacqueline Eibers, die al vele m werkt als ontwikkelingswerker issen en met de bevollang van 'ivinolandia. Dit stadje ligt in de leelstaat Minas Gerais van Brazilië, felen in Venray en omgeving steu- ïen Jacqueline al vele jaren bij haar levenswerk en doen dat op velerlei manieren. Het KVG heeft hiervoor haar Project Jacqueline en houdt daar voor verschillende acties. Deze Snuffelmarkt is er een van. Op deze markt vindt u zeer diverse goederen uit huis, tuin en keuken. De markt staat bekend om zijn mooie goede ren. Er is van alles te vinden voor verzamelaars en wie weet vindt u datgene wat u al zo lang zocht! De entreeprijs bedraagt 2,50. Ook dat is voor het goede doel Hebt u nog goede, bruikbare arti kelen voor deze Snuffelmarkt, belt u dan met mevr. L. Stoks-Steijvers, tel. 586659 of met mevr. H. Darmstadt, tel. 583939. De Koninklijke Luchtmacht houdt tot en met donderdag 25 maart, onder de naam 'Joint Project Optic Windmill 4' (JPOW-4), een internationale oefening in het opsporen en ver nietigen van onder meer vliegtui gen, ballistische raketten en kruis- vluchtwapens. Aan de oefening zal worden deelgenomen door Nederlandse, Amerikaanse, Duitse, Engelse, Deense, Luxemburgse en Belgische eenhe den en civiele verdedigingsorgani saties en de verschillende NAVO- hoofdkwartieren en eenheden in Europa. In totaal nemen ongeveer 800 militairen aan JPOW-4 deel. In de onlangs gepubliceerde Hoofdlijnennotitie wordt aan de bestrijding van ballistische raket ten, onder meer geschikt voor het verspreiden van massavernie- tingswapens, grote prioriteit toe gekend. In JPOW-4 worden alle aspecten van 'Theater Missile Defense' beoe fend, waarbij het onder meer gaat om luchtverdediging met Patriot raketten. Verder worden zogenoem de 'counter force operations' beoe fend; het opsporen en vernietigen van lanceercapaciteit voor ballisti sche raketten in vijandelijk gebied inclusief de vereiste lanceerinrich- tingen, logistieke ondersteuning, infrastructuur, etc. Deze taak wordt uitgevoerd door jachtbommenwer pers zoals bijvoorbeeld de F-16. Net als bij eerdere JPOW-oefenin- gen heeft de Koninklijke Luchtmacht de oefening georgani seerd in samenwerking met onder meer de 'United States European Command', het 'United States Ballistic Missile Defense Organisation' en het 'United States Army Space and Missile Command'. In het kader van hun bijdrage vaardigen de Verenigde Staten verschillende geavanceerde systemen af naar Groep Geleide Wapens De Peel, zoals de zoge noemde 'Theater Missile Defense Coordination Cell' en een 'Joint Tactical Ground Station'. Daar waar het laatste systeem - van belang voor de verspreiding van informatie - speciaal voor de oefening door de Amerikaanse luchtmacht is ingevlo gen, vervult het eerste een sleutelrol bij de uitvoering van de verschillen de aspecten van 'Theater Missile Defense'. Zo kan deze coördinatie cel binnen enkele minuten met grote precisie aangeven vanf welke posi tie de afgevuurde ballistische raket werd gelanceerd - van belang voor Sixties Music Club Venray houdt zaterdag 3 april een Sixties Night in De Witte Hoeve in Venray. Er zijn optredens van The Thunderbirds, Ricky Lee en André Sharon. De avond begint om 20.00 uur, de zaal is om 19.30 uur open. The Thunderbirds, een zesmans- formatie uit Den Haag, speelt echte rock and roll uit de seventies met nummers van onder andere Elvis Presley, Chuck Berry, Little Richard, Cliff Richard, Eric Clapton en Jimmy Vaughan. De band staat zowel vocaal als instrumentaal haar mannetje. Ricky Lee promoot in Venray zijn cd 'Indo Time', een prachtige schijf met ballads van onder andere Andy Tielman, Roy Orbison en The Platters. In decem ber van het vorig jaar was Ricky Lee al te gast in Venray. De naam André Sharon is onlosmakelijk ver bonden met de Soudmixshow van Henny Huisman, waarin hij een spetterende vertolking van Shakin Stevens gaf. Sinds die tijd is hij een graaggeziene gast op de Nederlandse concertpodia. Momenteel werkt hij een aan cd- album met hits uit de jaren 50 en 60 die hij in zijn eigen stijl vertolkt. Kaarten (15 gulden p.p.) voor de Sixties Night zijn in de voorverkoop verkrijgbaar bij Sigarenhuis Janssen aan de Grote Markt en Modezaak Lifestyle aan het Henseniusplein. Voor meer informatie/reserveringen, telefoon 580624/515355. Kaarten aan de zaal kosten 17,50 gulden. leugdige rekeninghouders opgelet! open nu een: YoungDynamic Fund. Een aandelenbeleggingsfonds wat onder andere belegd in McDonalds, Nike en MTV. Dit fonds is speciaal gericht op jongeren, met eigen magazine en internetsite'1 Rabo Jongerenrekening. Je eigen gecombineerde spaar- en betaalrekening met een bankpas* Studie SpaarPlan. Een mogelijkheid voor je ouders om, met een gering bedrag per maand, te sparen voor jouw studie Stfen ontvang tot 1 juni een waardebon voor een gratis Big Mac, ja te besteden bij Mc Donalds Venray! Dus, kom voor het openen of voor meer informatie, nel naar Rabobank Venray-Oostrum. minimale inleg is ƒ25.- de tegenaanval met bijvoorbeeld gevechtsvliegtuigen - en waar de raket zal neerkomen. De Koninklijke Luchtmacht doet aan JPOW-4 mee met Patriot- en Hawk geleide wapens, commando- en gevechtsleidingsapparatuur als mede F-16 jachtbommenwerpers en Apache-gevechtshelikopters. De Koninklijke Marine neemt aan de oefening deel met twee gesimuleer de luchtverdedigingsfregatten. De Koninklijke Landmacht neemt deel met het Korps Commando Troepen. 1000e PeelGrass Voor het 1000e Countryprogramma PeelGrass stelt samensteller en presentator Rein Wortelboer aankomend countryta- lent in de gelegenheid om voor een paar honderd bezoekers en live op de radio hun kunnen te laten horen. Ër zal een professionele geluidsin stallatie aanwezig zijn. Het programma vindt plaats op zondag 29 augustus vanaf 13.00 uur tot 18.00 uur vanuit Party Centrum De Witte Hoeve te Venray. Grijp deze kans en meld je aan! Ben je geen aankomend talent, maar wil je toch een paar country - nummers spelen en/of zingen, ook dan kan je natuurlijk contact opne men met Rein Wortelboer. Schrijf naar: PeelGrass, Akelei 10, 5803 CA Venray of bel 0478-580876. Schrijven, bellen of faxen naar de studio van Omroep Venray kan natuurlijk ook: Omroep Venray, Postbus 91, 5800 AB Venray, tel. 0478-512362, fax. 513656. Muziek en Majorettenshowkorps St. Petrus Banden uit Venray bestaat dit jaar 40 jaar. Het muziekkorps, intussen uitgegroeid tot meer dan 100 leden, staat altijd voorop in Venray, bij o.a. de Avondvierdaagse, carnaval, intocht St. Nicolaas, bij 23 jaar Taptoe Venray en alweer twee jaar in successie bij Peelland Taptoe etc. MMSK laat dit jubileum niet ongemerkt voorbij gaan. Al geruime tijd is een commissie aan het werk om in en voor de ver eniging diverse activiteiten te orga niseren. Zo is er een grote feestmis in de Grote Kerk te Venray op zon dag 13 juni om 09.30 uur. Daarna volgt een koffietafel in het vereni gingsgebouw De Opmaat voor de leden en genodigden. In het weekend van 18 en 19 juni volgt een receptie op vrijdagavond en een reünie voor oud-leden op zaterdagavond. Voor deze reünie volgt nog een oproep in de pers voor die oud-leden die niet meer in of rond Venray wonen. Ook wordt er een jubileumboek uitgegeven met het wel en wee van de vereniging over de afgelopen 40 jaar. Al met al wordt er hard aan de weg getimmerd om dit 40-jarig jubi leum tot een onvergetelijk evene ment te maken voor de leden en oud-leden. Ongeregeldheden aan Hoenderstraat De politie heeft zaterdagnacht een 28-jarige inwoner van Venray aan gehouden die weigerde gehoor te geven aan het verzoek van de politie om een horecagelegenheid aan de Hoenderstraat in Venray te verlaten. De politie deed dit verzoek om de rust te herstellen, nadat zich enige ongeregeldheden bij de horecazaak hadden voorgedaan. Tegen de Venraynaar zal proces-verbaal wor den opgemaakt. Wil jij of andere bladen zoals Grens en Maas,Zondagskrant E3-Journaal, Trompetter, De Telegraaf Neem dan contact op met Verspreidingsburo "PERIODIEK" Tel. 582877 Noorderhof 6 Venray Basiskennis Elektriciteit Het Hobby- en creativiteitencen- trum presenteert speciaal voor dames een nieuwe activiteit, waarin de basiskennis Elektriciteit centraal staat en waarbij speciale aandacht wordt gegeven aan: het veilig omgaan met huishoudelijke elektri sche apparatuur; het vaststellen, het opheffen en tevens voorkomen van storingen aan deze apparatuur; het beïnvloeden van minder 'energiege bruik' in de breedste zin van het woord. Deze kennisoverdracht vindt plaats op vijf woensdagavonden van 19.00 tot 21.00 uur, te beginnen op woensdag 24 maart in het Hobby- en Creativiteitencentrum, Prins Bemhardstraat 12a, Venray. De kos ten voor deze bijeenkomsten bedra gen inclusief het lesmateriaal ƒ30,- per persoon. U kunt zich aanmelden op maan dag, dinsdag en vrijdag, zowel per soonlijk als telefonisch, tel. 512139. Op zondag 21 maart zal in de schouwburg van de locatie Noord - vroeger St. Anna geheten - van het Vincent van Gogh Instituut te Venray een concert worden gegeven door Rosario Andino. De Cubaans-Amerikaanse pianis te is een 'klavierleeuwin' die gere kend wordt tot de Russische traditie met namen als Rubinstein, Sauer en Busoni. Voor liefhebbers is hier een zeld zame gelegenheid om in eigen regio kennis te maken met deze topmusi- cienne of hun kennismaking te ver nieuwen. In 1987 sloot Rosario Andino de pianoserie in het Haagse Diligentia af nadat grote pianisten als Rian de Waal, Alicia de Larrocha, Jörg Demus, Youri Egorov en Noel Lee haar waren voorgegaan. Op het programma staan werken van C.Ph.E. Bach, Robert Schumann (Kinderszenen), Cubaanse dansen, Walsen en een Ballade van Chopin en ten slotte Liszt's Paraphrase van Verdi's Rigoletto. Oorspronkelijk was dit concert gepland in het Venrayse Theehuis maar omdat dit wordt uitgebreid, is het concert verplaats. Kaarten a 30,- zijn te koop bij de ingang of telefonisch te reserveren op tel. 0478-582472. Twee gemaskerde mannen hebben zaterdagavond rond 23.00 uur een friturehouder aan de Kiosk in Venray van enkele honderden gul dens beroofd. De 36-jarige man werd hierbij bedreigd met een vuur wapen, hij bleef ongedeerd. De eigenaar van de friturezaak werd aan de achterzijde aan de Kiosk in Venray door de twee ver dachten opgewacht. Zij duwden hem terug de zaak in en namen ver volgens het geld mee. Het slacht offer hoorde een bromfiets. Vermoedelijk zijn de daders hier mee gevlucht. Het signalement van de twee verdachten luidt: twee man nen in de leeftijd van 18 tot 20 jaar, Noord-Afrikaanse afkomst, vermoe delijk Marokkanen. De eerste ver dachte is circa 1.80 meter lang, heeft een normaal postuur, getinte huidskleur en droeg donkere kle ding, een donkere bivakmuts en glanzende lichtbruine leren schoe nen. Bovendien droeg hij een snor. De tweede verdachte is circa 1.85 meter groot en heeft ook normaal postuur. Hij droeg eveneens donkere kleding. De Venrayse politie stelt een nader onderzoek en is dringend op zoek naar getuigen van deze over val. Mensen die iets hebben gezien of gehoord omtrent de overval of die in de nabijheid van de friture aan de Kiosk verdachte personen heb ben gesignaleerd, worden verzocht contact op te nemen met 0478- 531111. Ruim 35 muziekgezelschappen, popgroepen, bands, koren, hebben zich tot op heden aangemeld voor deelname aan het Venray Muzikaal Totaal gebeuren. Het zal voor de muziekcommissie een hele puzzel zijn om alle wensen in te plannen en voor iedereen een geschikte plek te vinden om een optreden te verzor gen. Een hele uitdaging waaraan momenteel hard gewerkt wordt. Half april zal over het programma meer definitief nieuws te melden zijn. Gezien de ervaringen van de afgelopen jaren is besloten om het podium op De Bleek tegelijk met de winkelsluiting, rond 23.00 uur te sluiten zodat er voor de omwonen den zo weinig mogelijk overlast ontstaat. Op de Grote Markt en het Schouwburgplein gaan de optredens door tot ca. 01.00 uur. De afsluiting vindt dit jaar plaats op het Schouwburgplein. Zoals gebruikelijk wordt aan het begin van de avond op het podium aan de Grote Markt ruimte gereser veerd voor de jeugd die in een play back act hun muzikale talenten kun nen showen en ook het rad van avontuur is een blijver. Dit jaar in een iets andere vorm gepresenteerd met tal van prijzen en prijsjes. Het zal te vinden zijn aan de kop van de Grotestraat tegenover café In den Engel. Reserveer vrijdag 2 juli a.s. voor een genoeglijke zomeravond in het centrum van Venray. Mocht u nog specifieke vragen hebben, dan kunt u terecht bij Maya Kateman-van Opbergen, tel. 0478-515155 of bij het VVV-kantoor, Marga Valckx, tel. 0478-510505. Sarah Zandvliet is een van de winnaars geworden van de landelijke Thea Beekman loterij. Bij boekhandel Martin Cuypers in Venray mocht zij haar prijs uitzoeken; vijfhoeken van haar favoriete schrijfster Beekman. Het regent tasjesroven in Venray Een 67-jarige Venraye is maan dagavond bij haar woning aan de Dr. Poelsstraat door een onbekende man overvallen en bedreigd met een mes. De overvaller ging er vandoor met haar portemonnee. De vrouw, die ongedeerd bleef, zag dat de dader op een gereedstaande brom mer sprong, die door een andere man werd bestuurd. Het tweetal reed weg in de richting van het cen trum. Een 81-jarige Venrayse werd die zelfde avond op de Kempweg in Venray toe voet ingehaald door twee mannen, waarvan er een haar tas uit haar handen trok. Daarin zaten twee portemonnees met enkele tientallen guldens, diverse persoonlijke bescheiden en medicijnen. De vrouw kwam met de schrik vrij. Een derde tasjesroof vond plaats op de Pr. Bemhardstraat. Een 41- jarige Venrayse werd op de fiets ingehaald door een bromfietser, diem haar handtas uit haar handen griste. Aan de andere kant passeerde een fietser die haar aandacht afleid de. In de tas zaten alleen enkele per soonlijke bescheiden. De Venrayse politie gaat een intensief onderzoek instellen naar de vele tasjeroven die de laatste weken in het centrum plaatsvinden. Het vermoeden bestaat dat het steeds om dezelfde dader gaat. Vorige week vrijdagavond omst reeks 23.00 uur werd een 55-jarige vrouw uit Venray op de Grote Markt van haar handtas beroofd door een passagier van een bromfiets. De dader rukte de tas uit handen van de vrouw en vluchtte met de bromfiet ser de Grotestraat in. In de handtas zat een geldbedrag van enkele tien tallen guldens en persoonlijke spul len. Het signalement van de ver dachten luidt: mannen met donkere kleding tussen de 16 en 18 jaar, met een getinte huidskleur. Een van hen droeg een petje, de ander heeft krul lend donker haar. Over de bromfiets is niet meer bekend dan dat het om een damesbrommertje gaat dat een knetterend geluid maakt. Op de Langeweg probeerden twee onbekende die avond de handtas van een 67-jarige vrouw uit Venray af te pakken. Toen dit niet lukte, vluchtten de daders te voet in onbe kende richting. Het slachtoffer had de verdachten even daarvoor gezien in het bijzijn van twee andere jon gens op een parkeerplaats van een supermarkt aan de Blekersveld. Het signalement van de daders blijft vaag: jongens met donkere kleding van circa 16 jaar oud. De politie van Venray stelt een onderzoek in en is dringend op zoek naar getuigen. Mensen die iets gezien of gehoord hebben, kunnen bellen met: 0478- Peel en Maas is een blad dat zich richt op Venray en directe omge ving. We willen onze lezers echter ook de activiteiten die elders in de regio plaatsvinden niet onthouden. Daarom is er de Peel en Maas Regiokalender. Daarin vindt u een korte opsomming van evenementen en activiteiten uit een wijdere regio, waaraan wij in onze redactionele kolommen geen uitgebreide aandacht kunnen schenken. Donderdag 18 maart: Toneelvereniging Grikon verzorgt een tryout van het stuk 'Moord in de pastorie' in gemeenschapshuis De Zaal in Griendtsvcen. Aanvang 19.30 uur. Donderdag 18 maart: Op uitnodiging van Alliance Francaise verzorgt H. Nelissen een muzika le Franse tour de chant. De bijeenkomst in het gemeenschapshuis aan de Kerkstraat 8 in Asten begint om 20.15 uur. Zondag 21 maart: Het Kon. St. Wiilibrordusgilde uit Geijsteren houdt de jaarlijkse vlooien markt in gildehuis zaal De Rei aan de Nieuwlandsestraat. De markt duurt van 13.30 tot 16.00 uur. Zondag 21 maart: Hobbyshop Nellie Snellen verzorgt in haar leslokalen aan de Markt 23 in Sevenum tussen 10.00 en 17.00 uur hobby demonstraties. Zondag 21 maart: Accordeon en trekzakfestival in Grubbenvorst in gemeenschapshuis 't Haeren aan de Xrenestraat. Aanvang 11.00 uur. einde 18.00 uur. Deelnemers kunnen vanaf 10.00 uur terecht. Voor informatie, J. Vos, tel. 077-3662314. Zondag 21 maart: Music-Ayen verzorgt een concert in Galerie Pictura aan de Aijneseweg 16b in Aijen. Jacob Vlijm vereerd de gasten met zijn viruoze gitaarspel. Het concert begint om 12.30 uur. Zondag 21 maart: In Museum De Wieger in Deume wordt de tentoonstelling 'Alle tijd van de wereld' geopend. De expositie omvat klokken en uurwerken van allerlei maat en ouderdom en is te zien tot en met 20 juni. Zondag 21 maart: Voor de vierde keer dit seizoen staat in 't Zaelke in Helden een zang avond op het programma. Aanvang 20.30 uur, iedereen is van harte wel kom. Maandag 22 en woensdag 24 maart: Fontys Hogescholen in Venlo verzorgt op beide dagen een lezing, aan vang 15.00 uur. Maandag gaat de lezing over de Britse cinema met ais titel 'a new kitchen sink era?', terwijl woensdag de titel 'De electronische snel weg" op liet programma staat. Donderdag 25 en vrijdag 26 maart: De Stichting Sjofar houdt twee Israelavonden in gemeenschapshuis De Zwanehaof aan de Reigerstraat 2 in Venlo. Beide avonden beginnen om ^19.30 uur. y

Peel en Maas | 1999 | | pagina 9