A.V. Venray-Regio atleten succesvol in Limbra-cross '98-'99 Goud en zilver voor Ysselsteynse schutters tijdens N.K. Judo Vereniging Erised Mark Janssen NKB kampioen Katja Jeurissen uit Oirlo springkampioen Red Caps Ruitersport St. Jan Merselo St. Christoffel Loopgroep De Barrier HBV Diana Lopersgroep Peelrunners Ponyclub De Welshruiters Bridgeclub Venray Bridgesoos De Kemphaan Rabo- Bridgedrive groot succes Niet-Rokers Bridge Club Zwemvereniging Spio Schietvereniging De Roos Darten DC Halfweg donderdag 18 maart 1999 - Pagina 15 Het ideale honkbal c.q. softbal weer was het afgelopen weekeinde boven Nederland. Bij iedereen begon het weer te kriebelen om te mogen spelen. Gelukkig konden de teams van Red Caps dat ook doen. Op zaterdag wisten de honkbal junioren hun eerste wed strijd van het seizoen te winnen van de Cardinals uit Oss. Het team, dat vorig jaar nog in z'n geheel een aspiranten team was, zal het komend jaar uitkomen in de daarop volgende leeftijdscategorie. Per leeftijdscategorie verschilt ook nog een keer de kwaliteit van het spel, dus de junioren zullen het komend jaar een moeilijk jaar tegemoet gaan. De softbal junioren kregen in hun wedstrijd tegen Nuenen een nederlaag te verwerken. Na veel zaaltrainingen was dit de eerste keer dit seizoen, dat de junioren buiten hu sport konden spelen. De softbal senioren hadden op zondag een moeilijke tegenstander aan Mulo 2 uit Helmond. Doordat beide ploegen goed aan slag waren kon de score rede lijk oplopen. Verdedigend kon er niet veel gedaan worden aan de honkslagen van de respectievelijke tegenstander. Hierdoor leek in eerste instantie de wed strijd in een 15-15 eindstand te eindigen. Toen Mulo echter de papieren bestu deerden, bleek, dat Red Caps met 16-15 had gewonnen. De honkbal senioren 2 wisten in hun eerste wedstrijd niet te winnen. In Helmond werd met 9-7 verloren van Mulo 3. De wedstrijd kende een sterke openingsfase van Mulo, waarin het team uitliep naar een 7-0 voorsprong. Gelijkelijk aan klom Red Caps terug, maar wist uiteindelijk niet de overwin ning op te eisen. Opgemerkt mag wel worden, dat Michel Janssen de eerste bal van een pitcher om wist te zetten in een verre homerun (voor de kenners van het veld bij Mulo: de bal kwam op de straat). De honkbal senioren 1 keken al snel naar een 1-3 achterstand aan in hun thuiswedstrijd tegen de Cardinals uit Oss. Gedurende de volgende 7 innings wist Red Caps zich beetje bij beetje terug te vechten tot 4-4. Dit gebeurden ondermeer door de Cardinals geen kans te geven aan de pitcher te wennen. Elke tweede inning kwam aan de zijde een nieuwe pitcher op de plaat. Dit tactische spel zorgde er echter in de 9 en beslis sende inning voor, dat één pitcher te lang op de plaat bleef staan en hierdoor liefst 5 punten tegen kreeg. Red Caps kon in de gelijkmakende inning slechts 1 punt scoren, waardoor de Cardinals alsnog wisten te winnen. Bij de uitslag moet wel worden opgemerkt, dat de Cardinals dit seizoen 2 klassen hoger spelen dan Red Caps. Uitslagen: HB Jun: Cardinals-Red Caps 6-9 SB Jun: Nuenen-Red Caps 18-14 SB Sen: Red Caps-Mulo 2 16-15 HB Sen.2: Mulo 3-Red Caps 9-7 HB Sen.l: Red Caps-Cardinals 5-9 Programma zaterdag 20 maart: Pup: Red Caps-DVS Waalre a. 11.00 HB Jun: Bullfighters-Red Caps a.l 1.00 SB Jun: Red Caps-Starlights a.l5.00 Programma zondag 21 maart: SB Sen: PSV-Red Caps a. 12.00 HB Sen.2: Knuppel. 3-Red Caps a.l 1.00 HB Sen. 1Bullf.-Red Caps v. 11.30 Bovendien is er zaterdag 27 maart nog een survivaldag georganiseerd. Denk eraan, om stevige schoenen mee te nemen, waarmee je niet uitglijdt. Voor alle duidelijkheid ook nog het vol gende: In verban met het niet op tijd ter beschikking hebben van alle gewenste papieren, is de ledenvergadering afgelo pen maandag niet doorgegaan. In plaats daarvan zal komende dinsdag om 20.00 de vergadering gehouden worden. Excuses voor het ongemak en de late mededeling hierover. Voor meer informatie omtrent honkbal, softbal of Red Caps Venray kunt u terecht bij Richard Draaisma tel 0478- 582907. of per e-mail: RedCaps@dds.nl Natuurlijk kunt u voor de actuele infor matie ook terecht op het internet: HTTP://www.come.to/redcaps Wilt u meer informatie over het recrean ten team? Neem dan gerust contact op met Cecile van de Geer (0478-514656) Niet alleen hadden we het afgelopen weekend een NKB-kampioen in ons midden, er werd ook nog deelgenomen aan landelijke wedstrijden. Jan Janssen bezocht met succes een springwedstrijd in Asten Heusden. Jan werd met zijn paard Kiopas in de klasse M zevende. Enkele ponyruiters bezochten een dressuurwedstrijd in Overasselt. In de prijzen reden: Eva van Ooi met Hapollo klasse DM2 een schitterende le plaats met 169p; eveneens een le plaats behaalde Janine van Ooi met Falco in de klasse DM1 met 170p. Simone van Ooi werd met Rowan 2e in de klasse DL met 166p en tot slot behaalde Eva van Ooi met Falco in de DM I nog een 3e plaats met 157p. Zondag 21 maart zal ons paarden 4- tal klasse Z zich presenteren op Indoor Brabant, het vierdaags paardenevene- ment in de Brabanthallen van Den Bosch. Na dit weekend dis het indoorseizoen zo goed als voorbij en maken verenigin gen zich op voor de grote buitencon coursen. Zo ook St. Jan uit Merselo. De vereniging gaat een driedaags jubileum concours verzorgen op het Keizersveld te Venray Dit paardenspektakel vindt plaats op 30 april. 1 en 2 mei. De toe gang is gratis. Op Koninginnedag (vrij dag) en op zaterdag rijden de landelijke ruiters eenieder twee dressuurproeven en springen ze op de B-rubriek na, twee parcoursen. Hierna volgt voor de beste ruiters per klasse de grote Finale. Op zondag 2 mei is er een wedstrijd voor de ponyruiters. De LIMBRA cross competitie '98-'99 heeft voor de atletiek vereniging Venray-Regio twee eervolle plaatsen in het eindklassement opgeleverd. Afgelopen zaterdag werden in Helden-Panningen de prijzen uitgereikt aan de atleten die deze competitie had den volbracht. De acht boslopen waren dit jaar extra zwaar door de nieuwe par koersen die de verschillende verenigin gen hadden uitgezet. De weergoden hadden eveneens veel invloed op de zwaarte van de verschillende lopen. Er werd gestreden in Helmond, Deurne. Weert, Heythuyzen, Helden, Someren, Tegelen en Venray. Voor A.V. Venray-Regio wist Jo Verlinden de 2e plaats te bemachtigen bij de mannen 60+ en Paul Veugen wist in een zéér spannende strijd, die pas in de laatste wedstrijd beslist werd, een mooie 3e plaats te behalen bij de jon gens junioren C. G-atleten naar indoor atletiekevenement in Maastricht Zondag 21 maart a.s. zullen de atleten van de G-groep van A.V.Venray-Regio voor het eerst deelnemen aan een indoor atletiek evenement te Maastricht. Het evenement is de naam gegeven: "Spring is in the air" en is georganiseerd door de atletiekvereniging Kimbria uit Maastricht, Nederlandse sportbond voor gehandicapten (NSG), gemeente Maastricht, stichting Atlas (overkoepe lend orgaan Limburgse atletiekvereni gingen) en Symbiose (unit Sport). De naam is gekozen vanwege het feit dat het deze dag de lente begint en daar naast geeft het actie en plezier aan. En dat laatste is waar het omgaat namelijk de deelnemers een gezellige, sportieve dag aanbieden waarbij eenieder op zijn eigen niveau kan sporten. De deelne mers van A.V.Venray-Regio hebben zich ingeschreven op de nummers; 40 meter- sprint, kogelstoten, verspringen en de 400 meter-loop. Alvorens de wedstrij den zullen worden gestart is er een war ming up onder leiding van een aerobics- instructeur. Voor elke wedstrijd zal er een demonstratie gegeven worden door een bekende atleet en de Maastrichtse voetbalclub MVV zal de atleten verras sen met handtekeningen en prijsuitrei kingen na de sprintwedstrijden. Kortom het zal een fantastische dag worden waarbij de G-atleten de hoofdrol zullen hebben. De G-atleten van A.V. Venray-Regio vertrekken op zondag 21 maart a.s. om 08.30 uur bij het clubgebouw van A.V. Venray-Regio. reisgeld is ƒ11,50 en het vervoer zal verzorgd worden door de Familie Versieyen en Veugen. Gymnastiekvereniging Vrijdag hadden de meisjes jeugd klas se 4 poule D een competitiewedstrijd thuis tegen GV SSS Helden. De meisjes wonnen deze wedstrijd met 165.50 tegen 163.10 punten voor SSS Helden. De persoonlijke uitslagen waren: 12. Sanne Arts; 11. Simone Beterams; 9. Nicole Rouwette; 7. Anne v.d. Ligt; 5. Miron v. Rijswijck; 2. Melanie Meyer; 1Nena v. Hagen. Zaterdag waren de dames klasse 4 poule G aan de beurt en ook tegen SSS Helden, ook zij wonnen, ondanks twee geblesseerden t.w. Loes Goumans en Femke v. Gestel, hetzij met een klein verschil deze wedstrijd. St. Christoffel had 12.50 tegen 121.98 punten voor SSS Helden. De persoonlijke uitslagen waren: 7. Sanne Niens; 5. Loes Rouwette; 3. Ellen Geurts; 2. Saskia Grootemaat. Zondag was de derde competitiewed strijd van dit weekend. Toen was de jeugd poule H groep 2 aan de beurt. Deze groep turnde tegen SV Turnclub Hom. Ook zij wonnen met 158.45 tegen 151.85 punten. De persoonlijke uitsla gen: 12. Renske Nielen; 10. Eva Koenen; 9. Lisa v.d. Ligt; 7. Nicky v. Haren; 4. Anne Megens; 2. Lesley Barents; 1Emmy Rongen. Verder maken wij jullie nog attent op het tafeltennistoernooi van de Invaliden Sport en Belangenvereniging Venray e.o. die ons, evenals vorig jaar, gevraagd hebben om hen te komen helpen. Deze week krijg je via de leiding een formu lier. Wij rekenen op jullie medewerking. Nu de tijd om aan te sluiten bij onze loopgroep. Met de zomertijd voor de boeg kunnen we straks alle trainingen weer in het bos doen. Voor de één bete kent dit afzien terwijl de ander er hele maal gek van is. In het bos en in het zand. Veiliger kan het bijna niet. Een zachte ondergrond is hiervan de reden. De natuurlijke demping van de bos grond verminderd de kans op blessures. Het is goed toeven bij loopgroep de Banier. En natuurlijk ook altijd gezellig. Een groep fanatieke en minder fanatieke lopers die elkaar twee tot drie keer per week vinden in hun gezamenlijke pas sie. Het hardlopen. De ene keer is het een interval met kort herhalingen en de andere keer zijn de herhalingen zes tot twaalf honderd meter lang. De afwisse ling is groot en zo vliegt de tijd altijd om. Zelfs voor nieuwelingen gaat dit altijd gemakkelijk. Voor beginnende leden past de trainer het programma aan terwijl de snelleren hun eigen program ma kunnen lopen. Zo komt iedereen aan zijn trekken. Op donderdag staat er een duurtraining op het programma. De trainingen zijn op: Maandag van 19.15 tot 20.30 uur vanaf eetcafé "de Barrier" Donderdag van 19.15 tot 20.30 uur vanaf eetcafé "de Barrier" Zaterdag van 16.30 tot 17.30 uur vanaf Zwembad "de Sprank" Mocht je interesse hebben om een keer te komen meetrainen dan ben je van harte welkom. De eerste maand kun je gratis meetrainen en het verplicht je tot niets. Voor meer informatie kun je ook bellen met Piet Dupont, telefoon 589880. De 6e DW, thuis gehouden. Er zit weer een stijgende lijn in de prestaties, in het eerste team werd fel gevochten om de punten. Liefst drie schutters eindigden gelijk. Het tweede zestal presteerde eveneens naar behoren. Hoogste deel neemster A. Thijssen, niet slecht. Van het derde korps behaald Ge. Jacobs de meeste punten. Volop doorgaan om hogerop le komen. Tijdens de aspirant wedstrijden van EHS Venlo, zondag jl., behaalden R. Philipsen en S. Robben goede klasserin gen. De afvaardiging voor het toernooi van Willem Teil Nederweert beleefde een sportieve en prettige middag. Scores goed, al goed. Donderdag veteranenwedstrijd Leunen. Zaterdag indoor aspiranten Purmerend en toernooi te Castenray. Trainingen: Dinsdag: Interval en loopscholing, aanvang 19.00 uur Kastiëlse Baan. Zaterdag: Aanvang 15.30 uur, par keerplaats Schadijker Bossen Meterik. Wedstrijden: 20 maart: Neukirchen, Crosslauf, 5 km trimloop. 21 maart: Nütterden, halve marathon, 7.5 km jogging; Sluis Zwinstedenloop, 10 km en halve marathon; Veldhoven, halve mara thon, 7 en 14 km. 27 maart: Den Haag, City-Pier-City. 28 maart: Venlo, uitreiking DCC en baanwedstrijd 1500m en 5000m, voorinschrijving tot 23 maart bij Chris; Berlijn, halve marathon; Helden Cross; Spa, 21 km. Op vrijdag 19 maart is er voor de laatste keer dit indoorseizoen oefen springen in het Paardensportcentrum in Ysselsteyn. We beginnen om 18.00 uur met de pony's over 50 cm. Daarna verhogen we met 10 cm. De paarden kunnen na de pony's aan de start verschijnen. Inschrijfgeld voor pony's is ƒ10,-, voor paarden ƒ12,50. Voor inlichtingen: tel. 0478- 541418. Na tien van de twaalf vrije avonden dit seizoen komt er tekening in de stand. Theoretisch zijn er nog wel onge veer vijftien leden die aanspraak kunnen maken op de begeerde beker maar dan zullen ze toch alle zeilen moeten bijzet ten om dhr. Corzilius af te stoppen. Hij gaat met nog twee avonden in deze com petitie te gaan (6 mei en 3 juni) aan kop met 142 punten. Op een gedeelte tweede plaats staan mw. Delsing en dhr. Bolwerk met 124 punten. De overige twaalf leden die meer dan 100 punten hebben, kunnen zich troosten met de gedachte dat ze ruim 10 punten per avond gescoord hebben en dat is boven het gemiddelde. Vanavond pakken we de draad van de normale competitie weer op. Zes avon den en we zullen weten wie de clubkam pioen wordt en wie in de overige twee groepen als eerste zullen eindigen. Uitslagen vorige week: Geel: 1. ds. V.d.Broek-Burg; 2. ds. Pans-Stappers; 3. ep. Janssen. Rood: 1ds. Jungslager-Verheijen; 2. ep. Boekholt; 3. mw. Baak-hr. Merkx. Groen: 1. ep. Peetjens; 2. mw. Jeurissen- hr. Corzilius; 3. ds. Coenen- Schoonbeek. Programma: Vanavond: Eerste kampioenscompetitie- avond. Donderdag 25 maart: De tweede avond hiervan. Uitslag 9e ladderwedstrijd: Oranje: 1. ep. Selders 62.50%; 2.mw. Meertens-hr. De Mooi 60.44%; 3. ds. Koningstein-Pas 56.77%. Rood: 1. ep. Eibers 60.42%; 2. ds. Koopman-Spekhorst 57.83%; 3. ep. Oudenhoven 56.25%. Groen: 1. mw. V.d. Voorn-hr. Mertens 58.85%; 2. ds. Goree-v.d. Heuvel 56.77%; 3. ds. Janssen-Schrooten en ds. Essing-Horbach 55,21%. Onze bridgeclub is een soos, die bridged op elke dinsdagmiddag van 13.30 lot 16.30 uur in verenigingsge bouw De Opmaat aan de Oostsingel 37a te Venray. Op onze soos zijn nog enkele nieuwe paren welkom. Voor meer informatie kunt u terecht bij Frans Oudenhoven, tel. 584053 of Piet Linders, tel. 588884. Handboogsport Voor de handboogsporters van HBS Ons Genoegen uit Ysselsteyn was het dit weekend tijd om te oogsten. Het eerste recurve- en het eerste compoundteam had zich via respectievelijk een eerste en een tweede plaats op het kringkam pioenschap weten te plaatsen voor het Nederlands Kampioenschap Teams Indoor. Ook het tweede team recurve plaatste zich, weliswaar als 16 en laatste voor dit kampioenschap in de hoogste klasse waarvoor verder alleen eerste teams uitkwamen. Zij zorgden echter voor een daverende verrassing door als zesde de open ronde van 60 pijlen af te sluiten. Het eerste team kwam als hoog ste bij de laatste acht voor de finaleron de. Het tweede team trof het niet met Baarschot, regerend Nederlands kam pioen, als tegenstander in de eerste ronde over 15 pijlen. Met 243p sloten zij het kampioenschap echter als zesde eer vol af. Het eerste team schakelde Neerkant en Zoetermeer uit en trof het sterke Baarschot in de finale die over drie series van 3 pijlen werd geschoten. Een achterstand van lp werd in de laatste serie goedgemaakt zodat beide teams gelijk eindigden en een zg. shoot off, elke schutter 1 pijl, de beslissing moest brengen. In een zinderend duel toonde het Baarschotse drietal zich het sterkst en prolongeerde hun titel. natuurlijk was er teleurstelling bij de Ysselsteynse sporters en supporters maar die verdween toen een telefoontje uit Amsterdam meldde dat het comp oundteam de Nederlandse titel had bin nengehaald door in de finale daar de eveneens Baarschotse schutters te ver slaan zodat de titels mooi verdeeld waren. Zij versloegen in de kwart- en halve finale de teams uit Eerde en Almere. Finale 254-251 Individueel was er zaterdag zal succes voor Michel Camps die het Nederlands kampioenschap veteranen compound won en voor Dave v.d. Coelen en Harm v.d. Hoff die respectievelijk kampioen en derde werden in de juniorenklasse. Wendy Poels ten slotte werd vijfde bij de dames junioren compound en Jo Koonings-Litjens werd vijfde bij de dames veteranen. Onlangs is Erised naar een internationaal toernooi in Hünenberg, Zwitserland geweest. Glen Taylor kwam uit in de gewichtsklasse -36kg. Hij won alle wedstrijden met Ippon. In de finale kwam hij uit tegen z'n clubgenoot Danny Mulder. Glenn was toch de sterkste en werd kampioen. Danny verdiende een mooie tweede plaats. Arantxa Garcia werd bij de dames in de gewichtsklasse -30kg met zeer veel overtuiging kampioen. Zij wist alle wedstrijden binnen een minuut te winnen en was dus duidelijk de sterkste op het toernooi. Micky Taylor, die de voorrondes alles won, kwam in de finale net iets te kort en werd tweede in de klasse tot 30kg. Op de eerste zonovergoten zondag van dit voorjaar wisten toch nog ongeveer 200 bridgel lefhebbers de weg te vinden naar de sfeervolle zalen van hotel Asteria. De organisa tie had zeven lijnen klaargemaakt en er werd gezellig en toch zo gedisci plineerd gespeeld dat ongeveer bin nen de daarvoor bestemde drie uur de 24 spellen gespeeld konden worden. Omdat na elke ronde de scores konden worden ingevoerd door de operator, dhr. H. Verheijen, kon ook redelijk snel na afloop de uitslag bekend worden gemaakt. Er waren veel bridgers uit Venray maar ook uit de regio die zich uits trekte van Deurne tot Reuver. Van velen was op voorhand de speelsterk- te niet bekend, zodat de organisatie besloten had prijzen toe te kennen aan paren die 60. 50,40 en 30% ges coord hadden. Voor deze keer was dat dus even slikken voor die paren die boven de 70% hadden gehaald. Zij gingen derhalve zonder prijs, maar wel met de eer naar huis. Voor de prijsuitreiking door dhr. V. Rens, voorzitter van het bestuur van de Rabobank, kon directeur Moers een envelop met inhoud (het inschrijfgeld, en dat naar boven afge rond door de bank) overhandigen aan de dames Peetjens en Meijer, resp. pr- functionaris en penningmeesteres van Unicef. De beide dames waren uiter aard zeer verguld met deze bijdrage voor het kinderfonds van de Verenigde Naties. Al met al kunnen de organisatoren terug zien op een meer dan geslaagd evenement in het kader van de jubi leumactiviteiten van de bank. Vanwege bet doorslaande succes van het evenement wordt er in de wandelgangen al over gedacht om. er een jaarlijks terugkerend toernooi van te maken. De mooie bridgezaal in de Witte Hoeve was weer gevuld met 78 niet- rokende bridgers. Het ging vlot vanavond maar de "donderpreek" van de wedstrijdleider over de vele fouten op de scorebriefjes van de vorige week. heeft niet veel uit gehaald want er is deze keer in totaal 16 aan straf uitgedeeld moeten wor den. Dat betekent dat er in totaal 32 scores foutief waren ingevuld! Ze zeg gen dat dat veel beter kan! In de c-lijn zijn Frans Poels en Annemarie Vissers met 58.64%. Jacqui Coenen en Tineke Meurs met 57.90% en Loes Lucassen en Bep Martens met 56.89% bovenaan geëindigd. In de b- lijn waren dat Geertje van de Brink en Ans van Gils met maar liefst 70.42%, Joke Peeters en Fonny Kousemakers met 66.42% en Riet Blok en Mia Philipsen met 57.92% en in de a-lijn Annie Röttgering en Annie Siroen met 61.25%. Tilly en Jan van der Heijden met 55.73% en Karin Gooren en Luc Duyn met 53.75%. Toon den Brok had met Theo van Raay gelijk met Luc en Karin de 3e plaats kunnen bezetten ware het niet dat hij een stomme fout had gemaakt bij het invullen van een scorebriefje, waardoor hij strafkorting heeft gekregen. Zo zie je maar. In het algemeen klassement lijken onze Annies met hun gemiddelde van 61.70% moeilijk meer te achterhalen. Zullen zij de clubbeker gaan winnen? Het zij hun gegund maar of ze dat in geel zullen toelaten is te betwijfelen. Geertje en Ans hebben vanavond hun slag geslagen met 70.42%, daar mee staan ze met 5% voorsprong praktisch ongenaakbaar op de eerste plaats in de b-lijn. Als ze niet teveel lachen in de volgende avonden halen ze hel wel. In de c-lijn ziet het er naar uit dat Ans Slagter met Gemma van Winkel, Frans Poels met Annemarie Vissers en Netty Sonnemans met Anny Visser serieuze kandidaten zijn om te promo veren. De zevenjarige Katja Jeurissen uit Oirlo is met haar pony Amigo NKB indoor mgkampioen 98-99 geworden in de springklasse AB. De jury gaf haar tijdens de aarlij ildstrijd in Wanroy 104,5 punten voor haar rijstijl. Katja is lid van ponyclub usten. undracht uit Castenray. Haar tweelingszusje Iris werd onlangs Limburgs kampioen en fe; indezelfde klasse. Mixed Hockey Club Venray 642666 Uitslagen: i meejjAl-Oedenrode 1 3-1 Hien Bl-Mill 1 9-0 ruimtt B2-Gemert 1 7-0 -en, w Veert 1-JC1 2-7 ri Roi üvicum 1-JC2 2-2 igevaii |DI-Hopbel 2 1-3 verdï U-Concordia 1-8 eerdel ionl-MAl 5-1 ieel-Zwart 2-MA2 0-11 1B1-Geel-Zwart 0-3 n was ICl-Venlo 1 1-9 inzet |wst-MC2 1-2 itjens fcnlo 1-M6E1 6-1 erdo ienlo2-M8Dl 4-5 Igden Jerick 2-M8D2 6-1 it Leo feert 1-J6E1 3-2 r de pi SDI -Tegelen 1-5 CASI-HI 5-1 Devo? lierlo II1-HII 2-7 oven IlII-Horst III 4-7 nde Ifiuenen A-HVA 2-6 Programma zaterdag 20 maart: Jongens: il:Civicum 1 -JA 1 v. 13:15 BI: Horst-JB1 B2: Mierlo-JB2 Cl: JC1-Nuenen 1 C2: JC2-Gemert 1 DlDommel-JDl Meisjes: Al: MA1-Tegenbosch 1 A2: MA2-MOP 2 BI: Boxmeer 1-MB1 Cl: Nuenen 1-MC1 C2: MC2-Gemert 1 Mini's: M6E1: M6E1-Weert 1 M8D1: M8D1-Venlo 1 M8D2: M8D2-Weert 3 J6E1Horst 1-J6E1 J8D1: Weert 2-J8DI Programma zondag 21 r Heren: Hl: Hl-Geldrop 1 HII: HII-HMHC V HIII: Helden II-HIII* HVA: HVA-HMHC A Venray Wit a.l4:30 a.l 2:45 v.09:00 a.l4:30 Synchroonzwemmen y As. zaterdag wordt in Bergen de nhaali ,lerkringwedstrijd uitvoeringen onder an pj| 15 jaar gehouden. Hieraan zal Tane vordl neec'oen met haar solo. iq uu[ A.s. zondag is de derde competitiewed- ideai lr^ 'n Panningen. Vertrek om 12.00 tussen lurvanaf De Sprank. Valki 1 resuh n afst Waterpolo Uitslagen: :n 1-SWNZ 25-6 •Aspiranten 5-4 lerlet-Heren Jeugd 10-11 legir-Heren 1 5-3 Programma zaterdag 20 maart: Aspiranten-MZPC a.l 9.15 'officials: P. Mommen en G. Beckers. !VD0-Heren 1 v.17.15 Programma zondag 21 maart: PSV-Heren 2 v. 14.00 Uitslagen: Leunen 1-Horst 2 833-802 Beste schutter: W. Koenen, 284p. Horst 3-Leunen 2 760-784 Beste schutter: R. Bertijn/P. Martens, 263p. Leunen 3-Horst 4 755-756 Beste schutter: R. Troisfontaine/A. Martens, 254p. Uitslagen zaterdag 13 maart: Winnaarsronde: 1. Giel Ronken; 2. Marcel Storm; 3. Harry Shofleer; 4. Björn Cleven. Verliezersronde: 1. René Dericks; 2. Ben Camps; 3. Gerard de Bruin; 4. Annie Xhofleer. ng k« Mark Janssen sluit met groot succes zijn ponycarrière af voof Mark. lid van de landelijke rijvereniging en ponyclub St. Jan uit Merselo werd op puni mag 14 maart met zijn pony Little Mistery NKB kampioen in de springklasse El. e !™J Mark, zoon van hoefsmid Jan en zelf fervent ruiter heeft de ruitersport van jongs af :e'!r an'"et de poplepel ingegeven gekregen. Dat een goede training vanaf de basis onder I/u- Van sPrin8'nstructeur Dave Maarse inmiddels zijn vruchten afwerpt, mocht st 2{, ^blijken, want het is voor Mark al de tweede NKB-litel die hij in de wacht sleept. ig va» De inmiddels 14-jarige Mark gaat vanaf het niei we ruiterseizoen I april) over aarde paardenafdeling van dezelfde rijvereniging St. Jan uit Merselo.

Peel en Maas | 1999 | | pagina 15