<M Zwaarbevochte jverwinning Ysselsteyn Gelijkspel Merselo na spannende wedstrijd Leunen doet goede zaken a -_i DIS verliest in spannend duel van Swolgen Gelijkspel Holthees 't Trepke stevent op titel af 't Huukske kan 2-0 voorsprong niet vasthouden ZVVV/ComputerWork verstevigt koppositie Topper Bonte Koe- Lake Valley onbeslist Dik verdiende punten voor Oostrum Drukshop verliest spannende wedstrijd Degradatiekandidaat Postert pakt punt in Venray Boco Juniors overeind in topper Zaalvoetbal in Venray 't Huukske en ComputerWork ontkennen fusie-geruchten Hockeycoach Lerou stopt EN MAAS donderdag 11 maart 1999 - Pagina 13 Ysselsteyn - EWC 1-0 ffsselsteyn heeft tegen het Wellse WC een zwaarbevochten maar ver- Jnde overwinning behaald en heeft ih zodoende verzekerd van de eerste jnode en kan zich op z'n minst klaar- voor de nacompetitie. [makkelijk had Ysselsteyn het deze Mdag niet, want EWC bood iks de lage klassering, zeer goed snstand. De goede start van Jelsteyn gaf EWC moed voor de ft van de wedstrijd want Ysselsteyn )t het voortreffelijke eerste kwartier jt in doelpunten uit te drukken en WC werd naarmate de wedstrijd kderde meer zelfverzekerder. Men gtte moed uit de situatie waar men in Tkeerde, een tegenstander die veel jrker was, maar verzuimde dit af te bken. En zoals zo vaak in het voet- jwas het ook deze middag dat de Jstrijd ondanks het klasseverschil zeer spannend bleef en naarmate de wedstrijd vorderde nam de spanning en ook de irritatie toe. Zo werd de wedstrijd onnodig hard en de goed lei dende scheidsrechter deed er goed aan de wedstrijd met enkele gele kaarten in toom te houden. Toen na 75 minuten de Well-speler Jeroen van Gooi n a een grove over treding op Daniel Wijnands vroegtij dig onder de douche kon gaan, knapte er iets in de organisatie van EWC. Ysselsteyn wist nauwelijks vijf minu ten later te profiteren van deze situatie en het doelpunt van Raymond Kuunders was een bevrijding voor Ysselsteyn. De winst kwam geen minuut meer in gevaar en de periode- titel was een fijn en het seizoen kan voor Ysselsteyn dit jaar niet meer kapot. tondag speelden twee teams tegen aar die voor het vele publiek zorg- dat er ook wat te zien was binnen u" lijnen. Het was spannend, het was eiend en het werd ook nog drama- :h. Het had alles in zich. De goed ende heer Janssen uit Afferden had nel door dat het een echte pot was, loot daar ook naar. In de eerste 45 iten had alleen TOP een echte 't' Ikans, maar de bal belandde in de minuut op de paal. Verder in de eer- m( helft twee teams die stuitte op twee hte verdedigingen. TOP is dan ook ninst gepasseerde dit seizoen. OP kwam voor 3 punten, gezien de ld begrijpelijk. Maar de geel-zwar- en gingen er voor, om er de slechte Jstrijd van vorige week weg te spe- Dus bij een ruststand van 0-0 st het allemaal in 45 minuten ie* Euren. en dat gebeurde ook. de 55e minuut nam René Rongen corner, de bal werd doorgetrapt, ma Frank Egelmeers direct op schoot, waar Eric Baten van nog het laatste tikje gaf: 1-0. rdat TOP snapte wat hen over- im was het al 2-0. Frank Janssen diepe bal op John Poels was op 3 it, John kopte door en Mare J ck bedacht zich niet lang en snoei- 1 verdween de bal in de 57e minuut 1111 e linker benedenhoek. TOP mocht Ctna de aftrap een corner nemen in Se minuut en ook zij kopten de bal waardoor de man bij de tweede plotsklaps onhoudbaar kon uitha- -1. Merselo bleef voetballen i 62e minuut beloonde dit dan in form van een doelpunt. Mare van Ir k: Merselo - TOP 3-3 Dijck liep iedereen voorbij, inclusief de doelman en schoof binnen: 3-1 We dachten nog da's lang geleden zo'n stand. TOP kwam echter weer snel in de wedstrijd, doordat ze na slecht wegwerken achterin bij Merselo. de bal op een presenteer blaadje kregen klaargelegd, simpel 3-2 dus. Daarna volgde een ware stormloop op het geel-zwarte doel, TOP wilde meer en de kansen die ze kregen, hiel pen ze veelal zelf om zeep, dus met de minuut hoopten wij meer op de 3 pun ten. Maar toch kwam TOP nog langs zij in de slotfase. In een wirwar van benen werd in de 88e minuut de bal zodanig van richting veranderd dat de bal in het net vloog: 3-3. Maar toch hadden we ze nog bijna met lege handen naar huis gestuurd, in de blessuretijd nam John Poels vanaf zo'n 18 meter de bal op de slof en deze plofte via binnenkant paal nog uit de goal, dat is dramatisch dus! Toch was het een mooie pol tussen twee ploegen die wilden voetballen. Zondag hopen we dat tegen RKBVC wederom mee te maken langs de lijn!!! Terugkomend op het verslag van Merselo-Holthees van vorige week in Peel en Maas, normaliter ver zorgt de thuisclub voor het verslag, maar door een misverstand is vorige week he,t verslag geplaatst van de Holthese correspondent, en de inhoud van dat verslag is dan ook geheel voor zijn rekening! Bunen heft zondag tegen SSS'18 lie zaken gedaan. Maar daarmee is plijk ook alles gezegd. In het weer zagen de spaarzame sup- s alleen de eerste 20 minuten >al dat het aankijken waard was. 'eze periode voetbalde Leunen dj! 5 het dat de laatste weken doet, dus allend en proberend de tegenstan- i di onder druk te zetten. Zo kond iho 'en ook een paar goede kansen kv die echter allen gemist werden. In ndrminuut kreeg Leunen een vrije les oegekend en Leunen-aanvoerder iel Baltissen nam deze terwijl de 8 li goalie de muur nog aan het neer- na n was. De scheidsrechter vond het en' naai goed en Michel kon de bal j de muur in het lege doel werken: erna zakte het spelpeil drastisch p Leunen meer tegen zichzelf dan SSS te voetballen. Combinaties niet meer en de simpelste passes tfl En afgegeven. SSS probeerde het P" te maken, maar ook zij konden af'fecht gevaarlijk worden. De wed strijd sudderde zodoende wat door en tot aan de rust bleef het bij de krappe 1-0. Na de rust hetzelfde spelbeeld. Een verkrampt Leunen en een onmachtig SSS. Het spel speelde zich hoofdzake lijk af op het middenveld, met veel bal verlies aan beide zijden. Na een uur spelen liet Leunen zich steeds meer op eigen helft terugdringen, maar SSS kon toch niet echt gevaarlijk worden. De Leunen-keeper moest zeggen en schrijven een maal handelend optreden om een schot onschadelijk te maken. Zijn collega aan de andere kant had ook niet veel meer te doen en zo ging de wedstrijd tergend langzaam op een eind aan. Omdat het (maar) 1-0 was bleef het spannend, en het eindsignaal kwam voor Leunen dan ook als een bevrijding. De ploeg kon toch weer 3 punten aan het schamele totaal toevoe gen en schuift langzaam uit de geva renzone. Verliezer zondagmiddag was ongetwijfeld het publiek dat een slech te wedstrijd zag in een ijzige kou. Swolgense Boys 1 - DIS 1 1-0 ray nderwel bleef het na 90 minuten :n Echts één treffer die zeer schier m| hij de vele kansen aan beide zij- i f lOWel Swolgen als DIS speelden icn wedstrijd die vanwege de her- r kansen alsmede scoreverloop kkelijk en vooral spannend bleef ijd ct eindsignaal van de goede ;ch trechter. it wel heel gretig openend DIS 1 de thuisclub onmiddellijk in het j. hef en bijna elke DIS-speler had ias Fensieve neus op. De verdediging thuisclub moest alle zeilen bijzet te Oirlose club van een treffer af na iden. Swolgen zelf moest zich 'fin tot enkele tegenstoten die van- de aanvallende DIS-drang echter 'gevaarlijk waren. Verderweg in de eerste helft en een poosje na de thee ging de strijd meer gelijk op. Beide ploegen toonden veel inzet in een sportieve pot. Naarmate de wedstrijd vorderde veroverde de thuis club een overwicht en zette DIS herhaal delijk onder druk. Het meeste werk was nu voor de Oirlose defensie en kon DIS toen te weinig potten breken behoudens een overigens riante kopkans. Ofschoon over de gehele wedstrijd een gelijkspel beter op zijn plaats zou zijn geweest paste de 1-0 (van paal tot paal en toen erin) op dat moment in het spelbeeld, dat was ruim een kwartier voor tijd. In de slotfase wist DIS nog met de laatste krachten aan te dringen maar slaagde er niet meer in om langszij te komen... RKBVC - Holthees Omdat het veld van Holthees te slecht was door de wateroverlast is de wed strijd in Boekend gespeeld. Vanaf de eerste minuut was het Holthees dat het spel bepaalde en het meest balbezit had. Holthees was zeer dreigend en met name Jelle van Tilburg was dicht bij een doelpunt maar op snelheid speelde hij de bal tot twee keer toe te ver voor zich uit waardoor de keeper kon redden, in de 20e minuut had hij pech toen hij vanaf 16 meter uit de draai op de lat schoot. RKBVC stoorde veel maar dat leverde geenr esultaat op. In de 30e minuut werd een doeltrap van Patrik Wijnen door RKBVC direct diep gekopt waardoor Roland van Wieringen de Holthees-defensie verraste en Patrik Wijnen kansloos liet: 1-0. Holthees was hierdoor geschrokken en vergat de laat ste 15 minuten om het eerste half uur een goed vervolg te geven. Na de thee was het opnieuw Holthees dat direct veel druk op de RKBVC- defensie zette. In de 50e minuut zette Paul Postma goed door waardoor de linksback en keeper van RKBVC elkaar verkeerd begrepen en de bal in het doel verdween: 1-1. Het wachten was op de 2-1 maar naarmate de tweede helft vorderde kreeg Holthees minder kansen. In de 65e minuut was Jelle van Tilburg dicht bij een treffer maar de keeper verkleinde het doel goed. In de 70e minuut kon Sjaak Janssen op rechts vrij uithalen maar zijn schot ging over. Ook een afstandsschot van Erik Pingen ging rakelings naast. Acht minuten voor tijd kreeg RKBVC een goede kans maar de bal schoof onder Patrik Wijnen door maar verdween langs het doel. In de laatste vijf minuten was het powerplay van Holthees. Ludo Gommans haalde tot twee maal toe snoeihard uit maar de RKBVC-goalie redde zeer kanp. Ook de vier corners werden door de Boekend-verdediging met kunst en vliegwerk weggewerkt. Nunhem - Oostrum 1-5 De uitwedstrijd tegen Nunhem leek op papier een zware klus maar dat viel reuze mee. De thuisclub, gehandicapt door het ontbreken van een aantal basis spelers, kon haar klassering geen moment waarmaken. Reeds na vier minuten kon Bas Kessels alleen doorgaan maar werd door een Nunhem-verdediger met twee han den vastgehouden. De scheidsrechter floot voor een vrije trap maar de bijbe horende kaart werd op zak gehouden. Zelfs de kleur geel werd niet gegeven. Ook hierna was de scheidsrechter niet erg gelukkig met zijn beslissingen en de man in het zwart had duidelijk niet zijn beste dag maar gelukkig had dit geen invloed op het resultaat van de wed strijd. Oostrum kreeg nog enkele kansen maar wat wel vaker gebeurt, gebéurde nu ook. Na twaalf minuten was het de thuisploeg die de score opende en kwam geheel onverdiend op voorsprong. Oostrum bleef voetballen en aandrin gen en dit werd beloond na een half uur. Eerst was het Marcel Holtackers die op aangeven van Roy Willems de gelijkma ker aantekende en twee minuten later was het dezelfde Roy Willems die nu zelf scoorde. Toen Mark van Dijk enkele minuten voor de rust de score op 1-3 bracht was de wedstrijd gelopen en kon Oostrum gerust de thee gaan drinken. De tweede helft begon Oostrum goed en al na vier minuten was het Bas Kessels die zijn doelpunt meepikte en de 1-4 aantekende. Daarna werd het wat rustiger ook al kreeg Oostrum nog enke le goede kansen. Tien minuten voor tijd was het René Bonte die met het hoofd de 1-5 binnenknikte en behaalde Oostrum drie dik verdiende punten. Komende zondag staat de TOPper in Tienray op het programma en zijn wederom belangrijke punten te verdie nen. Opnieuw bleef Drukshop zonder pun ten. Nu was GFC uit Grubbenvorst met 7-8 de winnende ploeg. Drukshop leek na een zeer goede eerste helft te gaan rusten met een 4-2 voorsprong. In de slotseconden scoorde GFC 4-3 hetgeen niet had mogen gebeuren. Na een mindere fase in de tweede helft keek Drukshop tegen een 4-6 ach terstand aan. De laatste tien minuten ontspon zich nog een zeer spannende strijd waarin beide teams om en om scoorden. Na elk doelpunt van Drukshop vergrootte GFC het verschil weer tot twee doelpunten. Voor Drukshop scoorden Henk Ponjee, Ron v.d. Zanden en Geert Vullings elk twee maal en Jan Eeren een maal. Niemand lijkt 't Trepke nog van de titel in de tweede klasse A te kunnen afhouden. Door de 10-3 zege op Beringe kwam de Venrayse ploeg weer een stap dichter bij het kam pioenschap. In de onderste regionen leed Drukshop een gevoelige 7-8 nederlaag tegen GFC. Door deze nederlaag raak te Drukshop verder verstrikt in degra- datiezorgen. 't Trepke-Beringe 10-3 Al na vier minuten had 't Trepke een 3-0 voorsprong genomen door doel punten van Gert-Jan Wismans en tweemaal Danny Fasen. Beringe kwam terug tot 3-1 maar nog voor rust bouwde de Venrayse koploper de voorsprong uit naar 6-1. Gert-Jan Wismans, Hicham Hlimi en Danny Fasen scoorden de Venrayse treffers. Na de pauze ging het doelpunten- festival vrolijk verder. Edwin Sengers, Danny Fasen (2x) en Gert-Jan Wismans schoten 't Trepke acht minu ten voor tijd naar een 10-1 voor sprong. Bij deze stand vonden de Venrayse spelers het blijkbaar welle tjes want in de slotminuten kon Beringe nog twee keer tegenscoren: 10-3. Drukshop-GFC 7-8 Drukshop leed een kostbare neder laag in de degradatiestrijd. In een doelpuntrijk duel trok het team van coach Cor Creemers aan het kortste eind waardoor GFC op gelijke hoogte kwam met het Venrayse team. Na de vroege 0-1 achterstand kwam Drukshop op een 2-1 voorsprong door Henk Ponjee en Geert Vullings. GFC scoorde 2-2 maar binnen een minuut schoten Jan Eeren en Henk Ponjee de Venrayse ploeg op een 4-2 voor sprong. Vlak voor rust kwam GFC terug tot 4-3. Na de pauze was Drukshop niet goed bij de les want GFC kwam met 4-6 aan de leiding. Tien minuten voor tijd scoorde Ron van der Zanden 5-6 maar GFC ver grootte weer snel de marge: 5-7. Met Marcel Verhaegen als meespelende doelman nam de Venrayse ploeg meer risico's. Dit leek succes te hebben want Ron van der Zanden scoorde 6- 7. Terwijl Drukshop joeg op de gelijk maker bracht GFC met een schot vanaf eigen helft de stand op 6-8. In de slotminuten kwam het Venrayse team niet verder dan een treffer van Geert Vullings: 7-8. NVZV/T Huukske-ZVV Postert 2- 2 (2-1) Doelpunten: 9. Ruud Brands 1-0; 16. Jos van Gerven 2-0; 23. Marcel Schmitz 2-128. Ralph Sonntag 2-2. Scheidsrechter: Sevenich (Kerkrade). Toeschouwers: 60. NVZV/'t Huukske: Nellissen; Beerkens, Brands, Van Daal, Van Eist, Van Gerven, Van Hoek en Sanders. Door Henk Willemssen Na drie nederlagen op rij wist 't Huukske eindelijk weer een punt te veroveren. De Venrayse hoofdklasser moest wel een 2-0 voorsprong uit handen geven: 2-2. Daardoor handhaafde 't Huukske zich op de zesde plaats. Een hogere klassering lijkt dit seizoen voor de degradant niet haalbaar. Lange tijd wist 't Huukske zich in de top van de hoofdklasse A te handhaven. Maar door langdurige blessures van Ruud Brands en Fréd Jeuken schoot de Venrayse ploeg vooral in aanvallend opzicht tekort. Tegen Postert maakte Ruud Brands na lange tijd weer zijn rentree terwijl de tegen ComputerWork uitgevallen Norbert van Haren nog niet inzetbaar was. Met de terugkeer van topscorer Brands ging er direct meer dreiging van het Venrayse team uit. Frank Beerkens trof in de beginfase de lat. Na negen minuten zette Ralph Sanders de bal voor bij de tweede paal waar Ruud Brands 1-0 kon sco ren. "Ik ben gelukkig weer helemaal fit maar ik mis nog wedstrijdritme. Bij het afronden merkte ik vooral dat de scherpte nog ontbreekt", zei Ruud Brands. Na ruim een kwartier verdubbelde de thuisploeg zijn voorsprong. Frank van Daal passte naar aanvoerder Jos van Gerven die 2-0 scoorde. Invaller- coach Jos Bexkens zag dat zijn team Boca Juniors hield zaterdagavond zijn titelkansen in de derde klasse A intact. Het Venrayse team versloeg lijstaan voerder ZVSV 3 met 3-2 en nam de koppositie van de Veldense ploeg over. Na de verrassende 1-4 nederlaag van een week eerder tegen ZVV Leunen kon ZVCBJ zich geen nieuwe misstap ver oorloven. Bij verlies zouden de kam pioenskansen van de Venrayse derde klasser wel erg klein geworden zijn. ZVSV 3 nam al vroeg een 0-1 voor sprong maar aanvoerder Adri Derksen bracht in de zevende minuut de stand weer in evenwicht: 1-1. ZVCBJ werd sterker en na een kwartier zette topsco rer Pascal Kusters de thuisploeg op een 2-1 voorsprong. Vlak voor rust wist het derde team van ZVSV weer langszij te komen: 2-2. Na de pauze moesten de Venraynaren meer risico's nemen. ZVCBJ kreeg enkele uitstekende kansen om opnieuw de leiding te nemen maar Stanley Filon had zijn vizier niet op scherp staan. Tien minuten voor tijd scoorde Pascal Kusters eindelijk de verdiende derde treffer: 3-2. ZVSV 3 zette daarna een slotoffensief in maar de lat behoedde ZVCBJ voor een tegentreffer. Met nog anderhalve minuut te spelen liep een Veldense speler een tijdstraf van twee minuten op. Ondanks de ondertalsituatie namen de bezoekers toch alle risico's om de gelijkmaker te forceren. Toen Eddy Sait via een counter kon uitbreken moest de ver opgekomen Veldense doel man rond de middencirkel een sliding maken om erger te voorkomen. Ook de ZVSV-goalie kon daardoor het straf- bankje opzoeken waardoor de 3-2 voor sprong van ZVCBJ niet meer in gevaar kwam. In de de uiterst rommelige slot minuut liep ZVCBJ-speler Pascal Kusters ook nog een tijdstraf op maar de belangrijke drie punten bleven in Venrays bezit. daarna niet in staat was om de gena deklap uit te delen. Nadat Postert de paal had getroffen scoorde Marcel Schmitz vlak voor rust tegen: 2-1. Tijdens de pauze arriveerde coach Leon Verhorevoort in sporthal De Wetteling. Juist op het moment dat hij plaats nam op de bank schoot Ralph Sonntag de 2-2 gelijkmaker binnen. De Midden-Limburgers, die de punten goed konden gebruiken tegen de degradatiestrijd, toonden zich daarna de gevaarlijkste ploeg. Alhoewel 't Huukske doorlopend een licht veldoverwicht had. Doelman Jurgen Nellissen voorkwam met enkele goede reddingen een 2-3 ach terstand terwijl Ruud Brands enkele keren kansrijk voor het Postert-doel verscheen maar ook hij wist het net niet meer te vinden. Voorzitter Jos Bexkens verklaarde na afloop dat assistent-coach Ben Bakens niet de opvolger wordt van Leon Verhorevoort. "Er was niet vol doende vertrouwen bij de spelers groep in Ben Bakens. Dat vormde het breekpunt. Omdat Ben al eerder had aangegeven niet verder te willen bij het tweede team, zullen we na dit sei zoen afscheid van elkaar nemen", zei Jos Bexkens. Ben Bakens reageerde teleurgesteld. "Ik vermoed dat bij enkele spelers nog wat oud zeer zit. Het is jammer dat ik dat niet rechtst reeks van die spelers zelf hoor", aldus Ben Bakens die komend seizoen geen functie in het zaalvoetbal meer ambieert. Jos Bexkens meldde dat 't Huukske in onderhandeling is met een andere kandidaat-coach. "De spelers hebben zich al positief over hem uitgelaten. Ik verwacht dat er over een week dui delijkheid zal zijn", aldus Jos Bexkens. Vermoedelijk zal dan oud speler John Beerkens als de nieuwe coach gepresenteerd worden. De voorzitter van 't Huukske hoopt voor komend seizoen tevens rond te komen met een nieuwe hoofdspon sor. De huidige sponsor, café 't Huukske, sloot eind vorig jaar haar deuren. Jos Bexkens verwacht dat de naam van de nieuwe geldschieter ook verbonden zal worden aan de club naam. Na ruim twintig jaar zou dan de naam van 't Huukske uit het zaal voetbalwereldje verdwijnen. Jos Bexkens: "Maar het is niet zo dat we tegen elke prijs onze verenigings- naam veranderen. Er moet wel wat tegenover staan. Zo niet, dan gaan we gewoon onder de vlag van 't Huukske verder." Vrijdag 12 maart Sporthal De Wetteling 20.30 De Bonte Koe-Roerdalen 2 21.30 ComputerWork 2-'t Kesjotjé 2 22.30 ZVV Venray 2-Herb.de Peel Sporthal Dé Weert 20.00 De Bonte Koe 2-ZVCO 2 f.00 ZVV Leunen-Meterik 2 22.00 Herb, de Peel 3-FC Hento Zaterdag 13 maart Sporthal De Weert 16.00't Trepke 2-SVCB 17,00 Roelanzia-OBR/Electro 18.00 ComputerWork-Beringe (dames) 19.00 ZVV Venray-ZW Leunen (dames) 20.00 ZVV Leunen 3-ZVSV 5 Maandag 15 maart Sporthal De Wetteling 20.30 ComputerWork-ZVM/Conünue 21.30 ZVV Yenray-GFC 22.30 De Bonte Koe 3-Wittenhorst 4 Sporthal De Weert 20.30 ZVCO-FC Hento 21.30 De Bonté Koe 2-Witteuhorst 3 22.30 Heib.de Peel 2-Lake Valley 2 Dinsdag 16 maart Sporthal De Weert v 22.30 Lake Valley-ZVCO 2 J ZVVV/ComputerWork heeft maan dagavond goede zaken gedaan aan kop van de hoofdklasse A. De Venrayse hoofdklasser won in Nuth met 1-3 van Keelkampers terwijl titelconcurrent 't Flaterke tegen SZV verrassend op een 1-1 gelijkspel bleef steken. Daardoor liep de voorsprong van ZVVV/ComputerWork op tot vijf pun ten. Met nog vijf wedstrijden voor de boeg lijkt dat een redelijk veilige marge. ComputerWork was vooraf allerminst gerust op een goede afloop. Naast de al langdurig afwezigen Mark Swinkels en Robert Pawiroredjo moes ten ook de beide debutanten van vorige week, Peter Philipsen (rug) en Carlo Vorstenbosch (knieblessure), verstek laten gaan. Daarnaast was het meespe len van Stephan Sijbers lange tijd twij felachtig. De Venrayse topscorer kamp te met een enkelblessure. Maar nadat verzorger Bert Zegers de gekwetste enkel stevig had ingepakt bleek Stephan Sijbers toch inzetbaar. Coach Sjèn Sijbers kon daardoor over zeven spelers beschikken. ZVVV/ComputerWork had weinig problemen met de Zuid-Limburgse middenmoter. Voordat Eric van den Munckhof de Venrayse ploeg halver wege de eerste helft met 0-1 aan de lei ding bracht hadden de Venraynaren al een drietal goede kansen onbenut gela ten. Mare Linskens verruimde de voor sprong tot 0-2 waarna Keelkampers vlak voor rust tegenscoorde: 1-2. Deze stand zou in de tweede helft heel lang op het scorebord blijven. Na rust was Keelkampers meer gelijkwaar dig aan het Venrayse team. Pas vijf minuten voor het einde wist Stefan van Sinderen ComputerWork in veilige haven te schieten: 1-3. Stand hoofdklasse A: ComputerWork 't Flaterke Heerlerheide 't Kesjotje Arcan/Janssen 't Huukske ZVM/Continue Mekra Regout Amicitia Keelkampers SZV Postert De Keigel Erka Parket 21-53 21-48 21-43 21-39 21-38 21-31 21-29 21-29 21-25 21-22 21-22 21-17 21-12 21-12 Door Henk Willemssen Het gerucht dat er een fusie op handen is tussen 't Huukske en ComputerWork wordt door beide verenigingen ontkend. De twee Venrayse hoofdklassers zeggen niet met elkaar gesproken te hebben. "Ik heb die geluiden ook gehoord. Zelfs 't Trepke zou als derde club in die fusie betrokken zijn. Maar wij hebben al zeker anderhalf jaar hierover niet meer met 't Huukske gesproken", verzekerde ComputerWork-voorzitter John van den Munckhof. 't Huukske en ComputerWork, de twee hoogst spelende Venrayse zaal voetbal clubs, willen beiden dolgraag promoveren naar de landelijke eerste divisie, 't Huukske acteerde de afgelopen twee seizoenen op dat niveau maar moest onlangs een stapje terug doen. Een snelle terugkeer lijkt voor 't Huukske op korte termijn niet haalbaar. ComputerWork. de lijstaanvoerder in de hoofdklasse A, heeft goede vooruitzichten om komend seizoen zijn debuut te maken op landelijk niveau. "Voor ons is fuseren geen must. Als we kampioen worden zitten we in een luxe positie. We kunnen als eerste divisie-ploeg veel gemakkelijker goede spelers aan trekken. Daarnaast hebben we nog een contract voor drie jaar met onze hoofdspon sor", lichtte John van den Munckhof toe. Maar de voorzitter van ComputerWork onderkent dat het eerste team al redelijk op leeftijd raakt en dat er uit het tweede team geen aanvulling te verwachten is. De situatie bij 't Huukske ligt geheel anders. Het heeft nog een vrij jonge hoofd macht en 't Huukske kan op termijn putten uit het talentvolle tweede team. Beide hoofdklassers zouden elkaar goed kunnen aanvullen waardoor er een stabiele Venrayse zaalvoetbalclub op landelijk niveau kan ontstaan. Jos Bexkens, voorzitter van 't Huukske, is voorstander van een fusie maar hij ont kent met ComputerWork in gesprek te zijn. "Wij hebben daarover wel contacten met andere verenigingen. Een gezonde sanering onder de Venrayse zaalvoetbal clubs zou de kwaliteit alleen maar ten goede komen", vindt Jos Bexkens. "Maar de kans dat er voor komend seizoen al een fusie plaatsvindt is uiterst klein. Met een samengaan moeten beide clubs hun voordeel kunnen doen", meent de 't Huukske-voorzitter die vindt dat er in Venray met achttien verenigingen teveel zaalvoetbalclubs zijn. "Natuurlijk moet er concurrentie zijn maar vijf verenigingen zou al een mooi aantal zijn." John van den Munckhof sluit een toekomstige fusie niet uit: "De deur staat wat ons betreft open. Erover praten kan altijd. Maar de noodzaak zal meer bij 't Huukske liggen. Zij beschikken momenteel niet over een hoofdsponsor en een thuishonk." De zaalvoetballers van Lake Valley/'t Podium hebben de toper tegen De Bonte Koe 3 niet in winst kunnen omzetten: 2- 2. Lake Valley, gehandicapt door het ontbreken van zieke en geblesseerde spelers, leek de topper in zijn voordeel te beslissen toen het een 0-2 voorsprong nam, onder andere door een fraaie uit haal van Lars Kehrens. Na de pauze was de concentratie in de achterhoede van Lake Valley even weg. Koploper De Bonte Koe profiteerde daar optimaal van en kwam door twee treffers langszij. Door dit gelijke spel wist Lake Valley de achterstand op de koploper niet terug te brengen tot één punt en blijft het voorlo pig in de wachtkamer. Lake Valley nam een week later revanche door in de thuiswedstrijd tegen Wittenhorst 4 opnieuw een monstersco re op het bord te zetten: 12-4. Wittenhorst kwam nog wel op voor sprong maar het aanvalskoppel Lars Kehrens en Roy Theeuwen stelde bin nen tien minuten orde op zaken door de thuisploeg aan een 2-1 voorsprong te helpen. Daarna denderde de Lake Valley-trein als vanouds. Via treffers van Frank Zegers, Gert-Jan Pennings, Ron Cup en opnieuw Roy Theeuwen werd het nog voor de pauze 6-2. Na de thee drukte Lake Valley door en via doelpun ten van Lars Kehrens, John Kemmelings, Frank Zegers, Gert-Jan Pennings en opnieuw Roy Theeuwen werden de dubbele cijfers op het score bord gezet. De twee tegentreffers van Wittenhorst konden de gastheren niet deren. Door deze overwinning blijft Lake Valley in de kopgroep. Uitslagen: JAl-Gemert 1 1-1 JBl-Civicum 1 9-1 Oedenrode-JB2 3-1 Geldrop 1-JC1 3-2 Tegelen 1-JC2 3-4 JDl-Uden 1 1-5 M6E1-Tegelen 1 7-2 M8D2-Horst 2 0-5 J6E1-Blerick 1 5-3 Venlo 3-J8D1 5-2 HCAS-MA1 3-1 HI-HOD I 0-9 HII-HVA 3-2 HMHC VI-HIII 0-1 HDL 1-MA2 2-7 MB 1-Boekei 1 6-0 MCl-Heeze 1 6-0 Geel-Zwart 3-MC2 3-0 Programma zaterdag 13 maart: Jongens: A1JA 1 -Oedenrode 1 a. 16.00 BI: JBl-Mill 1 a.14.30 B2: JB2-Gemert 1 a.13.00 Cl: Weert 1-JC1 v. 11.45 C2: Civicum 1-JC2 v. 13.15 Dl: JD1 -Hopbel 2 a.ll 30 Hl: Venray I-Concordia I a. 14.30 Meisjes: Al: Son 1-MA1 v.09.30 A2: Geel-Zwart 2-MA2 v.13.15 BI: MB I -Geel-Zwart a.13.00 Cl: MCI-Venlo 1 a. 11.30 C2: Horst-MC2 v.12.15 Mini's: M6E1: Venlo 1-M6E1 v.08.45 M8D1: Venlo 2-M8DI v.08.45 M8D2: Blerick 2-M8D2 v.09.00 J6E1: Weert 1-J6E1 v.08.45 J8DLJ8D1-Tegelen a. 10.00 Programma zondag 14 maart: Heren: Hl: HCASI-HI a. 14.30 HII: Mierlo 1II-HII v. 13.00 HIII: Hm-Horst III a. 11.00 HVA: Nuenen A-HVA v.09.45 Workshop 'Toekomst MHCV' Oproep aan alle leden om op vrijdag 19 maart om 19.30 uur deel te nemen aan de workshop 'Toekomst MHCV'. Doel van deze workshop is om samen te brainstormen over de toekomst van MHCV. Ten behoeve van de planning en groepsindeling verzoeken wij eenieder die wenst deel te nemen zich aan te mel den bij Harry Woltring, tel. 0478- 589757. Jean Lerou heeft afgelopen zondag zijn functie als trainer/coach van het eerste herenteam van de Mixed Hockey Club Venray (MHCV) neerge legd. Het bestuur van MHCV wil geen mededelingen doen omtrent de reden hiervan, behalve dat het in goed over leg is overeengekomen. De mindere resultaten van dit seizoen zouden geen reden zijn. Wie de lopende hockey- competitie afmaakt, is nog niet bekend.

Peel en Maas | 1999 | | pagina 13