Zwaarbevochten 1-0 zege goud waard voor ComputerWork JEWA-GÜks I H -Sfcf€ AAömc tel-(0478) 555888 Ton Swinkels scoort 100e doelpunt voor ft Trepke Oostrum wint van DIS Verdiende overwinning Ysselsteyn Onfortuinlijke nederlaag voor NVZV/'t Huukske Math van den Bekerom naar EK Zaalvoetbal Coach Verhorevoort verlaat NVZV/ 't Huukske Sponsors Z.V.V.V. ComputerWork SPORTCAFÉ de Wetteling SVV Jeugd SVV Veteranen V.V. Oostrum SV Ysselsteyn DIS Oirlo S.V. Merselo Tennisvereniging Ysselsteyn SV Leunen VV Holthees E-mail adres Peel IVl aas Midgetgolf Club Buitenlust Drukshop komt net tekort Nederlaag voor SSS'18 Gert-Jan Wismans beste zaalvoetbal- schutter UW PEEL EN MAAS donderdag 11 februari 1999 - Pagina 8 j In een prima verstandhouding gaan NVZV/'t Huukske en hun huidige coach Leon Verhorvoort aan het einde van het lopende seizoen uit eikaar. Na vier seizoenen, waarvan drie als hoofdcoach vindt de uit Helmond afkomstige coach het tijd om ruimte te maken voor zijn aan te stellen opvolger. Hiertoe heeft NVZV/'t Huukske inmiddels de eerste contacten lopen en hoopt men op korte termijn daarin te kunnen voorzien.J Uitblinkende doelman Rob Keulen onpasseerbaar ze hielden twee spelers continu achterin. Dat maakte het voor ons extra moeilijk, Omdat zij ook nog over een goede doel man beschikten en wij de laatste wekeii toch al moeilijk tot scoren komen", vond Sjèn Sijbers. "Na rust hebben we de druk en het tempo opgevoerd. Dat kostte veel kracht maar Mekra zat er op het laatst wel doorheen", aldus coach Sijbers die blij is dat zijn team nu twee weken rust gegund wordt. Stand hoofdklasse A: ComputerWork 18-47 'tFlaterke 18-41 Heerlerheide 18-36 't Kesjotje 18-32 Arcan/Janssen 18-31 't Huukske 18-30 ZVM/Continue 18-29 Keelkampers 18-22 Amicitia 18-20 Mekra Regout 18-20 SZV 18-18 Postert 18-15 Erka Parket 18-12 De Kei gel 18-11 Oude Kerkstraat 3, Wanssum (0470) 532525 van den i munckhof bv m f\LUSTEMA) I Trading International Ceizersveld 19 Venray TEL. 0478-584854 VAN HAREN Autobedrijven VENRAY - BOXMEER ObH&L Henseniusplein 5c Venray TAXI mg*'' VERSTRAATEN BV W (0478) 642666 Wilhelminastraat 3, Venray^M snooker- en poolcenter Julianasingel 33, Venray MILIEUSERVICE ifirfr Sl. Jozef Klooster Eindstraat 34 0478-550377 Voor uw financieël advies Wilhelmina Sangersslraat 3 5803 AV Venray TEL 0478-514272 FAX 0478-515144 w s ff]rj Kruidenlaan 105 ■ap Venray sportcatë-catetaria 0478 580 480 Landweert Noorderhof 10 Venray Uitslagen: Venray A1 -Scham Al 0-1 Venray A2-SSS 18 A1 2-1 HRC 27 Al-Venray A3 3-1 Scham B1 - Venray BI 1-2 Castenray BI-Venray B2 2-6 Venray B3-Venlo BI 2-9 Venray C1 -Scharn Cl 1-3 Venray C2-RKMSV Cl 1-3 Meerlo C1 -Venray C3 1 -5 Venray C4-Hegelsom Cl 1-3 Uitslag: SVV-Geysteren 0-0 Afgelast Programma zaterdag 13 feb.: Beugen-SVV v. 15.00 vanaf De Evenaar. Alle spelers die kunnen worden ver wacht. Afmeldingen uiterlijk donderdagavond bij A. Sijbers tel. 583196. Jeugd Uitslagen: RKDEV A1 -Oostrum Al 1-2 Swolg.Boys B1 -Oostrum B1 5-2 Oostrum Cl-Tiglieja Cl 2-6 Oostrum C2-Leunen C2 3-0 Senioren Uitslagen: Oostrum 1-DIS 1 2-1 Castenray 2-Oostrum 3 1 -3 Merselo 2-Oostrum 5 2-1 Jeugd Uitslagen: Sparta A2-Y sselsteyn A1 0-6 Ysselsteyn B1 -RKDSO BI 8-1 Ysselsteyn C1 -Quick Boys C1 0-2 Zaalsport zaterdag 13 febr.: 09.00-10.OOu: F3 10.00-1 l.OOu: E2 11.00-12.00u: E3 12.00-13.00u: El 13.00-14.00u: F2 14.00-15.00u:Fl 15.00-16.00u: Veteranen Senioren Uitslagen: Ysselsteyn 1-Leunen 1 4-1 Ysselsteyn 2-Leunen 3 1-2 SVEB 3-Ysselsteyn 3 afg. Ysselsteyn 4-SVEB 4 afg. Griendtsveen 3-Ysselsteyn 5 afg. Korfbal De Peelkorf Uitslagen: Odos-Recreanten 5-1 Quick Up-Senioren 1 5-11 Merselo-Senioren 2 6-8 Castenray-Aspiranten 1 1-7 Aspiranten 2-Oranje Wit 2-2 Lottum-Pupillen 1 8-0 Welpen 3-Castenray 1 -3 Oostmm-Welpen 3 1-1 Zaalwacht 20 febr: Wetteling van 11.30-14.45 uur: Senioren 1, Susan en Christel. Rijden zaterdag 20 febr.: Aspiranten 1: Sandra Smits, Loes Gommers, Nancy Pouwels. Aspiranten 2: Laurie de Wit, Marlon v. Dijck, Marieke Cox. Aspiranten 3: Marloes Claessens, Ellen Smits, Inge Claessens. Pupillen: Rian Litjens (zaalwacht), Maartje Crienen, Jessica Janssen. Welpen 1: Paula v. Veghel, Stefanie Romme. Welpen 2: Jolanda Philipsen, Ramona Hendriks. Rijden woensdag 24 febr.: Wilma Claessens, Nellie Plum, Rita Gommers. Rijden zaterdag 27 febr.: Aspiranten 1: Wendy Poels, Marlies Verheyen, Tineke Vergeldt. Aspiranten 2: Angela v. Dijk, Ellen Berkers, Eva Roos. Aspiranten 3: Miriam Philipsen, Inge v.d. Pas, Cindy Peters. Pupillen: Rinske v. Hees, Erline Pouwels, Nicole Romme. Welpen 1Vera Claessens, Ellen Bouwman. Welpen 2: Milou Heetkamp, Sharon Wismans. Peelkorf wint verdiend Quick Up - Peelkorf 5-11 In de vijfde minuut opende Peelkorf de score door een afstandsschot van Wendy. De combinaties liepen lekker en na tien minuten stond Peelkorf 0-3 voor. Toen kon Quick Up ook een keer sco ren. Peelkorf bleef goede acties opzetten en de score verliep ook goed. Vlak voor rust kon Quick Up hun tweede doelpunt scoren, Peelkorf had er toen al zeven gemaakt. Na rust opende Kim door een straf- worp weer de score in de 35e minuut. Met een fraai afstandsschot vergrootte Carla de voorsprong naar 2-9. Quick Up kon in de 38e minuut 3-9 laten aanteke nen. De combinaties van Peelkorf begon nen wat. stroever te lopen waardoor het overwicht in het spel niet in doelpunten kon worden uitgedrukt. Op het einde scoorde Peelkorf om en om maar de opgebouwde voorsprong kwam niet in gevaar. De eindstand was uiteindelijk 5- 11 in het voordeel van Peelkorf. Voor Peelkorf scoorden: Kim Kusters 3x, Carla Claessens 2x en Cindy Mansvelders. Wendy v. Rosmeulen, Suzanne Sturme, Evelien Arts, Christel Derkx en Femke v. Rosmeulen 1 x. Voetbal Uitslagen: Oostrum 1 -DIS 1 2-1 Hegelsom 3-DIS 2 7-1 Kronenberg 3-DIS 3 1-3 Meerlo 4-DIS 4 1-2 Veteranen Programma zaterdag 13 febr.: Leunen-DIS 15.00 Zaalkorfbal Uitslagen: DIS D-DES D 2-4 DIS 1 -Miko 2 5-9 DIS 2-Ajola 4-8 Jeugd Uitslagen: Venray A2-SSST8 Al 2-1 SSS' 18 B1 -Montagnards BI 6-1 Montagnards C1 -SSS' 18 C1 0-2 SSS' 18 C2-Montagnards C2 2-1 Senioren Uitslagen: Merselo 2-Oostrum 5 2-1 Programma donderdag 18 febr.: Merselo 1-Menos 1 b. 19.00 Menos 2-Merselo 2 v. 19.00 Geografisch gezien zou Oostrum tegen Oirlo een echte derby moeten zijn, maar het feit dat beide teams de laatste jaren nog nauwelijks in competitiever band tegen elkaar zijn uitgekomen, zorgde ervoor dat van een echte derby geen sprake was. Of het door het vroe gere tijdstip kwam of door het gesprek aan derbysfeer feit was dat weinig toe schouwers uit Oirlo aanwezig waren. Dan de wedstrijd. Na één minuut stil te in verband met het overlijden van Oostrum-lid Pit Haegens kon de wed strijd beginnen onder leiding van de heer Van Soest uit Bergen. De eerste helft was weinig spectaculair en leverde minimale kansen op aan beide zijden. Oostrum kwam niet veel verder dan een mager afstandsschot en de Oirlose aan vallers deden weinig met de geboden ruimte en kansen. Een aantal keren kre gen de DIS-aanvallers goede mogelijk heden, maar deden niets met deze kan sen. De eerste helft eindigde dan ook met de bekende brilstand en een fikse winterse bui, die de toeschouwers naar binnen deed vluchten. De tweede helft begon op een wit veld en vanaf dat moment was het Oostrum die de kansen creëerde. Al na enkele minuten belandde' een van richting ver anderde voorzet op de lat en had het 1-0 Ysselsteyn heeft tegen Leunen een geflatteerde maar verdiende overwin ning behaald, want het was deze middag de iets betere ploeg. De eerste helft waren de ploegen goed aan elkaar gewaagd, maar het moeilijk bespeelbare veld was een voornaam struikelblok voor goed voetbal. Zo was er van beide zijden veel balverlies maar de inzet was er niet minder om en dat vergoedde veel, maar kansen waren er nauwelijks en zo eindigde de eerste helft in 0-0. Na de thee kwam Ysselsteyn fel uit de startblokken en dat resulteerde in de 48e minuut in een mooi doelpunt van Johan v.d. Ven en de wedstrijd was open. Dorpencompetitie Ook dit jaar weer zal er een Dorpencompetitie worden georgani seerd voor de tennisverenigingen van de kerkdorpen van Venray, aangevuld met Swolgen en sinds vorig jaar eveneens met America. De organisatie is dit jaar in handen van tennisvereniging LVH. Alles senioren leden, die hieraan willen deelnemen, kunnen zich hiervoor telefo nisch opgeven bij Math, tel. 541225 of Jan, tel. 541781, met eventuele voorkeur voor de zaterdag of zondag. De compe titie wordt gespeeld in de periode van 10 april t/m 6 juni. De opzet van de compe titie is ongeveer gelijk aan die van vorig jaar. Opgeven hiervoor kan tot en met 21 febr. Jeugd Uitslagen: Leunen A1 -Wittenhorst A2 13-1 Meterik B1 -Leunen B1 0-8 Leunen C1 -Sparta Cl 0-1 Oostrum C2-Leunen C2 3-0 Vanaf 17 febr. beginnen de trainingen weer voor de D-, E- en F-jeugd. Op donderdag zullen deze voor de D- en F-jeugd eerder beginnen: F-jeugd 17.30 uur, D-jeugd 17.45 uur. Senioren Uitslagen: Ysselsteyn l-Leunen 1 4-1 Leunen 2-EVV 2 afg. Ysselsteyn 2-Leunen 3 1-2 BW 2-Leunen 4 afg. Leunen 5-America 2 afh. Leunen 6-Swolg. Boys 2 afg. Uitslagen: TOP-Holthees afg. Holthees 2-Resia 2 2-2 Sparta 6-Holthees 3 afg. peelenm@tref.nl kunnen zijn. Hierna bleef de thuisploeg de sterkere ploeg en had diverse mogelijkheden. Het duurde echter tot de 67e minuut voordat Marcel Holtackers de bal aange speeld kreeg in de 16 meter en half uit de draai de DIS-keeper kansloos liet: 1- 0. Oostrum haalde opgelucht adem en de druk leek van de ketel. Hierna moest DIS wel komen en creëerde hiermee extra ruimte voor de voorwaartsen. In de 83e minuut 1 eek Oostrum op rozen te zitten, nadat Roy Willems goed door ging, het duel met de keeper won en ver volgens de bal in het lege doel kon schuiven. DIS zette nog meer aan en vier minuten voor tijd kregen zij een vrije trap op 20 meter van het Oostrumse doel. De bal kwam in eerste instantie op de lat, maar de toegesnelde Rick Voermans kon in de rebound sco ren. Zo werd het toch nog spannend in de laatste minuten, waarin Mark v. Dijk nog een dot van een kans kreeg, maar de spanning erin hield. Gelukkig floot de goed leidende scheidsrechter enkele minuten later af en behaalde Oostrum drie verdiende punten. Verdiend omdat het veel meer kansen creëerde in de tweede helft dan de gasten. Nauwelijks vier minuten later was het Marcel Arts die een prachtige aanval van Ysselsteyn goed afrondde: 2-0. Ook in deze fase bleef Leunen mee voetballen en wist in de 54e minuut door een doel punt van Wilbert Holtackers de score weer een iets beter aanzien te geven. Maar de vreugde was van korte duur want het was wederom Marcel Arts die de marge naar twee vergrootte en zo waren er in de tweede helft tien minuten gespeeld met vier doelpunten. Hierna belandde de wedstrijd voor een tijdje in een sneeuwstorm en in deze fase was Leunen de betere ploeg en kreeg enkele goede mogelijkheden om terug in de wedstrijd te komen, maar faalde in de afwerking. Toen Geert v. Dijck sr. een kwartier voor tijd 4-1 liet aantekenen was de wedstrijd gelopen. Ysselsteyn was een broodnodige over winning rijker, ook al had Leunen de punten ook zeer goed kunnen gebruiken in de strijd tegen de degradatie. In de voorlaatste wedstrijd van de indoorcompetitie werd Jan Engels met 2 rondjes van 26 dagwinnaar vóór Jan van Dijk en Piet van der Eist, die beiden een score neerzette van 54 hole slagen. Voor de stand had dit nauwelijks consequenties, want de koppositie van Harrie Lenssen kwam hierdoor niet in gevaar. Bijna wist Drukshop het om de twee de plats strijdende MVC twee punten afhandig te maken. Na een 1-1 rust stand, waaronder een eigen goal van MVC, verloor Drukshop uiteindelijk met 5-3. In de eerste helft was de strijd gelijk, in de tweede helft benutte het briljante spitsenduo,/van MVC de kansen beter. Toen Drukshop vlak voor tijd dicht bij 4-4 was, scoorde MVC een minuut voor tijd met een messcherpe counter 5-3. Voor Drukshop scoorden Jan Eeren en Marcel Verhaegen. SSS'18 - Montagnards 2-3 Op een moeilijk bespeelbaar veld heeft SSS'18 een 2-3 nederlaag moeten incasseren tegen Montagnards uit Bergen. Een uur voor aanvang van de wedstrijd begon het te sneeuwen en dat betekende dat beide ploegen te kampen kregen met een moeilijk bespeelbaar veld.. SSS'18 leek daar in de beginfase de minste problemen mee te hebben en creëerden dan ook enkele goede moge lijkheden. Zij speelden met meer overleg en de ploeg van Sjaak Erps uit Bergen han teerde wat vaker de lange bal om de voorwaartsen te bereiken. Na een kwar tier had Tom Joosten al twee goede mogelijkheden om de thuisploeg op voorsprong te brengen. Naarmate de eerste helft vorderde kwam Montagnards beter in het ritme en drong de thuisploeg terug in de verdediging. Na 25 minuten spelen mocht Montagnards over rechts een hoekschop nemen; de bal werd ingekopt en stuitte via doelman Van Raay van de lat weer terug voor het doel waar Richard van de Meer op de doellijn simpel kon inkop pen: 0-1. Op slag van rust werd het zelfs nog 0- 2 toen Ger van Berlo alle tijd kreeg om van 20 meter uit te halen en zijn schot verdween onhoudbaar over keeper van Raay: 0-2. De tweede helft was amper een kwar tier oud toen SSS'18 al weer op gelijke hoogte stond met de gasten. In de 10e minuut zetten Tom Joosten de aanval op; speelde Robert Weerts op het juiste moment aan die op zijn beurt de bal op maat voorgaf en Joosten de mogelijk heid gaf om van dichtbij raak te schie ten: 1-2. Nog geen 3 minuten later was de stand zelfs al gelijk toen Eric Lensen met een goede solo alleen op het mid denveld door ging en via de linkerbene denhoek doelman Jaspers kansloos liet: 2-2. Even leek het er op dat Montagnards aangeslagen was en dat de Overloners zouden gaan profiteren van de verwar ring in de Bergense defensie maar dit pakte echter anders. In de 63e minuut mocht Montagnards vanaf 20 meter een vrije trap nemen. Bart Philipsen ont fermde zich hierover en kreeg alle ruim te om langs de slecht opgestelde muur raak te kunnen schieten: 2-3. Tien minu ten voor tijd had Joosten nog een uitste kende kans om Overloon alsnog op gelijke hoogte te brengen maar hij werd zo verrast door deze plotselinge moge lijkheid waardoor doelman Ron Jaspers nog op het laatste moment redding kon brengen. De meest verre uitreis van dit seizoen leverde geen punten op voor de ploeg uit Venray. Tegenstander 't Flaterke zette vanaf het begin meteen flink druk en trachtte zo de partij naar hun hand te zetten. Tactisch gezien werden ze echter met dezelfde wapens achteruit gedwongen. De gasten hadden de betere kansen en speelden zeer geconcentreerd. In de zeer spannende, maar soms wel te harde wedstrijd, duurde het tot de 15e minuut voordat de beste kans ontstond. Wouter v. Hoek, opnieuw van de partij als ver vanger voor Ruud Brands, stoorde voor in goed. Hij veroverde de bal en kwam van de zijkant van het doel, oog in oog met de keeper van de thuisclub. Deze wist zijn inzet bekwaam te stoppen, Gewaarschuwd door deze actie, gingen de gastheren ook iets meer aanvallend spelen en kregen ook een goede kans. Doch opnieuw Wouter v. Hoek, gaf mid dels een hakje vrij baan voor Norbert v. Haren, die echter gedwongen werd met zijn rechtervoet te schieten. Ook nu redde de keeper. Tegen de verhouding in werd het toch 1-0 voor 't Flaterke. Uit een prima loopactie verdween de bal in de kruising. Het antwoord van de Venrayse ploeg kwam echter meteen. Tweemaal schitte- ZVVV/ComputerWork-Mekra Regout 1-0 (0-0) Doelpunt: 42. Stephan Sijbers 1-0. Scheidsrechter: Van den Bosch (Kerkrade). Toeschouwers: 100. ZVVV/ComputerWork: Keulen; Van Esch, Linskens, Van den Munckhof, Sijbers, Van Sinderen en Vievermans. Door Henk Willemssen De weg naar het kampioenschap gaat niet over rozen. Dat ondervindt ZVVV/ComputerWork nu vrijwel wekelijks. Tegen middenmoter Mekra Regout moest de Venrayse koploper maandagavond alles uit de kast halen om drie punten rijker te worden. Acht minuten voor tijd scoorde - wie anders dan - Stephan Sijbers de gouden treffer: 1-0. Topscorer Stephan Sijbers en doel man Rob Keulen hielden net als een week eerder de Venrayse hoofdklasser op de been. Tegen Amicitia scoorde Sijbers toen eveneens de enige treffer en behoedde goalie Keulen ComputerWork voor een nederlaag (1-1). Maandagavond in sporthal De Wetteling was het al niet anders. Met vele schitterende reddingen dreef Rob Keulen de Maastrichtse spelers tot wan hoop. "Rob is een wereldkeeper", zo prees coach Sjèn Sijbers zijn jonge doel man. De Meerlonaar blijft bescheiden onder de complimenten die hij weke lijks krijgt. "Ik sta er toch om de ballen tegen te houden. Het gaat de laatste tijd inderdaad heel lekker. Ik moet vooral veel te doen krijgen in een wedstrijd. En niet zoals tegen 't Huukske toen ik bijna geen bal kreeg. Dan is het veel moeilij ker keepen", zegt hij. Het lijkt alsof Rob Keulen al jarenlang in de zaal actief is. Maar toch is dit pas zijn eerste seizoen als zaaldoelman. "Ik heb nog nooit echt competitie gespeeld. Wel eens af en toe een wedstrijdje. Maar het is dit seizoen wel erg druk voor mij geworden. Want ik keep op het veld bij Venlose Boys waar ik ook de jeugdkeepers twee keer per week train", aldus Rob Keulen. ZVVV/ComputerWork was vooraf niet gerust op een goede afloop. Mark Swinkels ontbrak vanwege zijn rugbles sure en Robert Pawiroredjo moest afzeggen wegens ploegendienst. Daarnaast was Leon Vievermans, hij viel vorige week geblesseerd uit, nog niet geheel fit. Het Venrayse team beschikte slechts over twee wisselspe lers. In Maastricht hadden de Venraynaren weliswaar vrij eenvoudig met 2-7 gewonnen maar Mekra had de laatste weken enkele verrassende resul taten behaald. "Zij speelden nu met een compleet ander stel als toen. Mekra heeft zich tijdens het seizoen flink ver sterkt", wist coach Sjèn Sijbers. In de beginfase was de Maastrichtse ploeg het gevaarlijkst. Na ruim een kwartier liet Jan van Esch, na een perfecte voorzet van Stephan Sijbers, een uitstekende kans liggen. Naar hel rustsignaal toe kreeg ComputerWork het duel steeds beter onder controle. Arbiter Van den Bosch liet veel toe zonder dat het duel ontspoorde. "Maar het duel werd daar- Gert-Jan Wismans, aanvaller van 't Trepke, voert met 33 treffers de Venrayse topscorerslijst aan. Wismans wordt op de voet gevolgd door zijn mede-speler Danny Fasen die 31 keer doel trof. Stephan Sijbers van ComputerWork bezet met 26 doelputen de derde plaats. Topscorersstand: 1Gert-Jan Wismans ('t Trepke) 33 2. Danny Fasen ('t Trepke) 33 3. Stephan Sijbers (ComputerWork)26 4. Jan van Esch (ComputerWork) 24 5. Ruud Brands ('t Huukske) 16 6. Gordon Velthuyzen ('t Trepke) 15 Rik van der Heyden (Bonte Koe) 15 8. Ron van der Zanden (Drukshop) 14 Paul Rutten (ZVV Venray) 14 10. Mohamed El-Ghoul (ZW Venray) 13 John Kessels (ZVV Venray) 13 rend diagonaal gespeeld van Ralp Sanders op Frank Beerkens en deze op de tweede paal, werd goed afgerond door Jos v. Gerven en het stond 1-1In de laatste minuut voor rust werd door een moment van onachtzaamheid de thuisclub toch de mogelijkheid geboden om te scoren: 2-1. Na de rust is eigenlijk kort samen te vatten. NVZV/'t: Huukske op jacht naar de verdiende gelijkmaker en 't Flaterke wat niet of nauwelijks meer echt gevaar lijk wist te worden. Tweemaal twee minuten straftijd liep de thuisclub op en ook doelman Jurgen Nellissen moest twee minuten rusten. Bekwaam werd dit door beide ploegen opgevangen, zodat de overtal situaties geen doelpunten opleverden, de beste kansen waren voor de gasten, doch zowel Frank v. Daal, Norbert v. Haren en Jurgen Nellissen zagen hun inzetten niet beloond met een doelpunt. In de allerlaatste minuut wist de thuis club het genomen risico van de aanval lend ingestelde Venrayse ploeg nog een maal af te straffen en bepaalde de eindstand op 3-1. Hiermee kreeg NVZV/'t Huukske te weinig, want een gelijkspel zou een terechte afspiegeling zijn geweest van deze wedstrijd. door steeds chaotischer. Dat kwam ook omdat de spanning verder toenam", zei coach Sijbers. Na de hervatting behoedde Rob Keulen de Venrayse thuisploeg twee maal voor een achterstand. Gedurende de tweede helft trok ComputerWork de wedstrijd steeds meer naar zich toe. Stephan Sijbers verscheen vrij voor het Maastrichtse doel maar zijn doelpoging hield het midden tussen een schot en een voorzet waardoor Jan van Esch niet bereikt werd. Even later redde Mekra- doelman Frans Smid knap op inzetten van Stefan van Sinderen en Mare Linskens. De druk van de Venraynaren nam hand-over-hand toe. Acht minuten voor tijd zette het duo Van Esch-Sijbers een één-tweetje op. Stephan Sijbers sneed door de Maastrichtse defensie, kwam vrij voor het doel en scoorde: 1-0. Een minuut later trof Sijbers de paal na opnieuw een voorzet van Jan van Esch. In de slotminuten strandde Stephan Sijbers nog op de Maastrichtse goalie en schoot Jan van Esch van dichtbij hoog over het doel. "Mekra speelde laf want Koploper 't Trepke bleef ook in de derby tegen De Bonte Koe overeind. De ploeg van coach Henk Baartman boekte een 3-2 overwinning. Ton Swinkels scoorde de 100e competitietreffer. De Bonte Koe was in de andere derby, tegen ZVV Venray, evenwin succesvol en verloor met 2-4. ZVV Venray klopte ook het tweede team van ComputerWork: 3- 1. Drukshop kon het niet bolwerken tegen de nummer twee MVC en verloor in Maasbree met 5-3. MVC-Drukshop 5-3 Ondanks dat MVC over geen enkele wisselspeler beschikte, moest Drukshop het afleggen tegen de nummer twee. Het Venrayse team, met Ben Beerkens als invaller-doelman, nam door een foutieve Maasbreese terugspeelbal met 0-1 de leiding. Na de 1-1 ruststand liep MVC uit naar 3-1. Marcel Verhaegen scoorde 3-2 waarna de thuisploeg de voorsprong weer vergrootte: 4-2. Jan Eeren bracht Drukshop terug in de wedstrijd (4-3) maar in de slotfase greep MVC de winst: 5-3. De Bonte Koe-'t Trepke 2-3 't Trepke overtrof in deze derby het magische getal van 100 treffers. Gert- Jan Wismans opende al snel de score (0- 1) waarna Ton Swinkels in de tiende minuut het 100e competitiedoelpunl liet aantekenen. Bijna kwam de jubileum treffer op naam van Gordon Velthuyzen maar hij schoot op de paal waarna Ton Swinkels in de rebound wel kon scoren: 0-2. Rik van der Heijden bracht de rust stand op 1 -2. De lat stond tot twee keer toe de derde treffer van 't Trepke in de weg. Vlak na rust moest De Bonte Koe doelman Tacettin Altunyuva wegens een handsbal voor twee minuten naar de kant. Patrick van Duijnhoven buitte de overtalsituatie uit: 1-3. De Bonte Koe De Venrayse zaalvoetbalscheids rechter Math van den Bekerom is aan gewezen voor het Europees kam pioenschap zaalvoetbal. Van 22 tot en met 28 februari treffen zich in Spanje de sterkste zaalvoetbalnaties. Voor Van den Bekerom is het EK zaalvoet bal een nieuw hoogtepunt in zijn scheidsrechtersloopbaan. Eerder al was hij in 1996 actief op de WK voor liep daarna nog twee tijdstraffen op en Rik van der Heijden trof de paal. In de voorlaatste minuut wist Andrès Cuijpers 2-3 te scoren. Daarna kwam 't Trepke nog goed weg want De Bonte Koe was nog twee keer dichtbij de gelijkmaker. CompterWork 2-ZVV Venray 1-3 Het tweede team van ComputerWork nam in de zevende minuut de leiding door een doelpunt van Henk Mulder: 1- 0. ZVV Venray joeg lange tijd tever geefs op de gelijkmaker. ComputerWork 2 wist tot negen minuten voor tijd stand te houden totdat Paul Rutten, via een Computer Work-verdediger, doel trof: 1- 1Daarna was het verzet gebroken en kon ZVV Venray uitlopen naar een 1-3 overwinning. Lennard Janssen en Paul Rutten scoorden 1-2 en 1-3. ZVV Venray-De Bonte Koe 4-2 De Bonte Koe verzuimde te scoren in de beginfase. Ted Strous was enkele keren dichtbij de openingstreffer. ZVV Venray toonde zich daarna doeltreffen der en leidde bij rust met 3-0 door twee doelpunten van Mohamed El-Ghoul en een treffer van Peter Seuren die een ver- dedigingsfout bij De Bonte Koe afstraf te. Halverwege de tweede helft besliste John Kessels uit een vrije trap de wed strijd: 4-0. Pas in de laatste zes minuten kon De Bonte Koe nog wat terugdoen. Andrès Cuijpers en Martien Vermeulen bepaalden de eindstand op 4-2. PEEL EN MAAS WEEKBLAD landenteams in Spanje. In november van het vorig jaar leidde hij in Italië wedstrijden tijdens een voorronde voor het komende EK. Tijdens die voorronde streden de landenploegen van Italië, Frankrijk, Georgië en Wit- Rusland voor kwalificatie. De 41-jari ge Venraynaar fluit in de Nederlandse eredivisie zaalvoetbal met plaatsge noot Peter Wefels. Oostrum 1 - DIS 2 2-1 Ysselsteyn - Leunen 4-1

Peel en Maas | 1999 | | pagina 8