Sfe&it ttt t/ewuzty Bowlen r Verdiende zege SV Lake Valley/'t Podium 't Huukske weer te sterk voor Keelkampers 't Trepke verspeelt twee punten na 5-1 voorsprong Koploper ComputerWork verstevigt zijn positie Zaalvoetbalsters ComputerWork winnen met 24-0 Sterk begin GZ/Camile's Huuske- Safe De Treffers Triathlon Vereniging Regio Venray Verstandelijk gehandicapten opnieuw aan start in Vlakwatercross Loopgroep De Barrier Lopersgroep Venray Darten De Piëlhaas ATB- vereniging Mudhunters ^Zaalvoetbal^ in Venray H.S.V. De Roerdomp Schiet vereniging De Roos PEEL EN MAAS donderdag 21 januari 1999 - Pagina 18j Venrayse Kampioenschappen Afgelopen zondag werden in het Bowlingcentrum in Oostrum de finales gespeeld van de Venrayse Bowlingkampioenschappen 1999 voor senioren en jeugd. Bij de heren A, met een gemiddelde, hoger dan 175. werd de strijd pas in de laatste van 16 games met een score van 267 om 207 beslist in het voordeel van Mark Mijling, die met een totaal van 3460 pins en een gemiddelde van 216.25 de nummer twee, Twan Claessens 10 pins voor bleef. Twans gemiddelde bedroeg over 16 games 215.63. De nieuwe kampioen, die met een achterstand van 71 pins op de leider in de voorronde. John Koekkelkoren, de finale in ging, scoorde in totaal 13 200- games met als hoogste de reeds vermel de 267 en in de finale scoorde hij een gemiddelde van 228,67. Nummer twee, Twan Claessens scoorde zelfs 14 maal 200 of meer en zijn finale-gemiddelde bedroeg 220,33.De derde plaats op het podium was voor John Koekkelkoren. die tot 3345 pins kwam, wat een gemid delde betekent van 209.06. René Geurts greep met een totaal van 3314 juist naast de prijzen en de speciaal voor deze kam pioenschappen uit Engeland overgeko men Robert Peeters bereikte met 3184 de vijfde plaats. Peter Cleven werd met 311 zesde en de kampioen van vorig jaar, Pete Eusman, kwam nu met een totaal van 3077 niet verder dan plaats zeven en Bert Tax bereikte met 3062 plaats acht. Bij de dames A, met een gemiddelde, hoger van 170, ging de titel vrijwel onbedreigd naar Fien Jenniskens, die met solide spel tot een totaal pinfall van 3001 kwam, een gemiddelde van 187.56. Sharon Gloster, die in de voor ronde de hoogste game bij de dames op haar naam bracht met 235, werd goede tweede met een totaal van 2859 en 178.69 gemiddeld, terwijl de uit Engeland overgekomen Stephanie Chapman de derde plaats opeiste met 2824 pins, wat een gemiddelde oplevert van 176.50. Ria Latimer bereikte met 2767 pins het ereschavot niet en Toos Janssen werd keurig vijfde met een totaal van 2846. Bij de heren B. met een gemiddelde tussen 160 en 175, bracht Toon van Seccelen pas in de laatste game met een score van 2314 over 12 games, de titel op zijn naam. Met 4 200-games, samen in totaal 870 pins in de finale, was geen kruit gewassen tegen de nieuwe kam pioen Micha Bessems. die als leider de finale in ging met een voorsprong van 90 pins op Toon, gaf slechts 12 pins toe en John Bryant knokte zich met een totaal van 2281 pins van de zesde plaats in de voorronde naar de derde plaats. De vierde plaats was voor Leo Jansen met een score van 2254 en met 2219 legde Harrie Peeters beslag op plaats vijf. Henk Janssen werd met 2156 zesde, Bert van Elswijk met 2127 zevende en Jo Magermans met 2123 achtste. Bij de B-dames was de strijd om de eerste plaats ongemeen spannend. Heriga Magermans moest in de laatste beurt van de laatste game minimaal een spare laten noteren en dan in de extra beurt nog eens 9 pins omwerpen om haar concurrent voor te blijven. Onbekend met dat gegeven, deed zij, wat zij moest doen en met een totaal van 1916 pins werd zij nummer een bij de dames in de B-klasse. Els Willems, die met 9 pins voorsprong op de latere kam pioene de finale in ging, kwam uiteinde lijk met haar totaal van 1915 pms 2 pins tekort om zich de beste te tonen Een prima prestatie leverde José Geulen door met een totaal van 1821 de derde plaats te veroveren. Bij de C-Heren ging de titel onbe dreigd naar Ton Clerkx, die een totaal Uitslag: De Treffers - Bree 4,5 2 791 -777 Hoogste schutter: F. v. Soest. 276r. Onze tegenstander van zaterdag was de runner-up van het lopende seizoen, de nummer twee van de ranglijst. Met miniem verschil hadden wij de eerste wedstrijd tegen het tweede team van Bree 4,5 verloren. Wij waren er daarom op gebrand om deze keer de winst niet uit handen te geven. Daar ons team momenteel in een bloedvorm steekt lukte dit en konden wij de puntjes in Venray houden. Komend weekend komst het tweede team van EMS Meerlo op bezoek. Een onberekenbaar team altijd goed voor verrassingen, ook van hun verloren wij de uitwedstrijd aan het begin van de competitie. Zaak om dit recht te zetten en onze goede plaats op de ranglijst te verdedigen. neerzette van 2183 pins, na in de voor ronde al een voorsprong te hebben opgebouwd van 133 pins op de uiteinde lijke nummer drie en 143 op de nummer twee. Tweede werd Hans Bonants, die in de finale zijn achterstand tot 111 pins terugbracht, met 2072 en derde de pas een half jaar bowlende Wilfried Denissen met 2013, een uitstekende prestatie. De voor het eerst verspeelde "dubbel- titef'was voor het duo Peter Cleven/John Koekkelkoren met een totaal van 1733 pins. De tweede plaats was voor René Clephas en Mark Mijling met 1687 pins en de derde plaats voor Sharon Gloster en Twan Claessens met 1630 pins. Jeugd De junioren titel ging dit jaar naar Patrick Smits, die met een totaal van 1550 de nummer twee Inge Lenssen 52 pins voor bleef. Patrick ging met een voorsprong van 58 pins naar de finale en had daarvan nog 3 pins over na de derde van vier finalegames. Met een 228-game nam hij alle twijfels weg en pakte de titel. Als derde scoorde Björn Cleven 1147 pins. Bij de Aspiranten was de titel voor de met kop en schouders voor de rest uit stekende Ronny van der Wielen, die een totaalscore van 1433 bereikte en in de finale niet eens voluit hoefde te gaan. Eddy Willems kwam als tweede tot 1228 en Linda Camps als derde tot 1194 pins. De Pupillentitel was voor de prima op dreef zijnde Martijn Magermans, die na 6 games met zijn 1006-score Nicky Claessens met 65 pins aftroefde. Lars Lenssen eindigde met een totaal van 897 als derde. Bedrijfsbowlen In de vijfde klasse werden, door het met geldige redenen afwezige Kerkhof Transportteam, slechts twee wedstrijden gespeeld. Het team van het Noord Limburgs Werkvoorzieningschap wist slechts een game af te snoepen van de mannen van Kersten Wanssum 1uitslag 3 - 1 in het voordeel van Kersten. Het team van Gebr. Keijsers stond maar een game af aan Manders Machines en ook hier was de uitslag dus 3 - 1De hoogste game bij de heren kwam met 230 voor lopig op naam van N.L.W.-er Piet Kusters. In de zesde klasse driemaal een 4 - 0 uitslag. Geelen Beton 1 won niet altijd even gemakkelijk van de Rabo Venray- dames, de Nestlé-3-dames moesten er aan geloven tegen het goeddraaiende Hoeijmakers-kwartet en De Wendel kwam elke game een paar pins tekort om wat te doen aan de winst van Geelen Beton 2. De hoogste damesgame was met 231 voor Rabodame Gertie Loenen en die bij de heren voor Pascal Hoeijmakers met 234. Geelen 1 leidt met 14 punten voor Geelen 2 met 12. De derde plaats is met 7 punten voor Hoeijmakers, de vierde voor Nestle 3 met 6.5, de vijfde voor de Rabodames met 6 en de laatste plaats voor de Wendel met 2.5 punten. Scopiascross Tegelen Afgelopen zondag vond de derde wedstrijd uit de Dagblad Cross Cup serie plaats, en wel de Scopiascross in Tegelen. Het weer zat gelukkig mee, in tegenstelling tot het modderige en heu velachtige parcours. Op de 501 Om zagen we Mark v/d Munckhof als vierde binnenkomen in 17.52. Hij werd op de hielen gezeten door trainer Chris Beurskens die met 18.01 de eerste veteraan werd. Roel Hermsen besloot zijn eerste cross te lopen en kwam na 2111 over de streep. Bij de 10050m kwam Henny Freriks als zesde binnengestormd in 38.42. Frank Timmermans kwam als negende binnen in precies 40.00. Marcel Martens wist met 41.18 een dertiende plaats te bereiken, vlak daarna gevolgd door Dave Ewalts die met 41.56 een zestien de plaats bereikte. Marcel Meulendijks had helaas en day-off en kwam na 44.55 over de meet. Programma zaterdag: 14.30-15.30 uur mountainbi- ken; 15.30-17.15 uur lopen in Schadijker Bossen zondag: 09.00-10.00 uur zwemmen in De Sprank dinsdag: 19.15-20.15 uur zwemmen in De Sprank woensdag: 19.00-20.45 uur baantraining in Venray Zondag 31 januari Voor het tweede achtereenvolgende jaar organiseert de Atletiekvereniging Venray-Regio, tijdens de 23e editie van de Vlakwatercross, een cross voor verstan delijk gehandicapten. Deze loop is er niet alleen voor G-atleten met een startlicen tie van de KNAU maar staat open voor alle gehandicapten die deze uitdaging aan durven. De vereniging roept dan ook alle gehandicapten op om massaal aan deze loop deel te nemen en gezamenlijk deze cross uit te lopen. Onder het motto: 'Deze sporters verdienen supporters', doet de vereniging een beroep op de Venrayse bevolking deze atleten tijdens deze Vlakwatercross aan te komen moedigen. De G-loop start om 11.50 uur en gaat over een afstand van 615 meter. Je kunt je inschrijven tot voor de wedstrijd in het clubgebouw van Jong Nederland, Kempweg 162 te Venray. Volg de borden vanaf zwembad De Sprank. De inschrijfkosten zijn ƒ3.-. Wil je nog meer informatie dan kun je bellen naar Ans en André Veugen, tel. 0478-515025. Tot ziens op zondag 31 januari. Een kleine en gezellige loopgroep waar ook nog pittig gelopen wordt. Dat is een omschrijving van Loopgroep de Barrier. Ook in de winter lopen we gewoon door, twee keer per week op het asfalt en één keer in het bos. Vooral voor mensen die willen werken aan enkele kerstpondjes is dit een goede mogelijkheid. Het tempo ligt niet hoger dan wat je zelf aankunt. Loopgroep de Barrier is een groep fanatieke en minder fanatieke lopers die elkaar twee tot drie keer per week vinden in hun gezamenlijke passie. Het hardlopen. Als je maar één keer per week wilt of kunt is dat natuurlijk ook mogelijk. Onder begeleiding van de trainer wordt er vol variatie getraind. Aspecten als techniek van het lopen, kracht, snelheid en coördinatie komen regelmatig aan de orde. Wat de meeste aandacht krijgt is echter het uithou dingsvermogen. Dit doen we door mid del van duurtrainingen en interval trai ningen. De afwisseling houdt het spannend en de tijd gaat altijd snel om. Zelfs voor nieuwelingen gaat dit altijd gemakkelijk. Voor beginnende leden past de trainer het programma aan terwijl de snelleren hun eigen pro gramma kunnen lopen. Zo komt ieder een aan zijn trekken. De trainingen zijn op: Maandag van 19.15 tot 20.30 uur vanaf eetcafé "de Barrier" Donderdag van 19.15 tot 20.30 uur vanaf eetcafé "de Barrier" Zaterdag van 16.00 tot 17.00 uur vanaf zwembad "de Sprank" Mocht je interesse hebben om een keer te komen meetrainen dan ben je van harte welkom. De eerste maand kun je gratis meetrainen en het ver plicht je tot niets. Voor meer informatie kun je ook bellen met Piet Dupont, telefoon 589880. Het plezier van een wedstrijdje Binnen onze club is er geregeld een groepje wat deelneemt aan wedstrijden. Niet omdat ze zonodig keihard willen lopen maar om op een andere manier en in een andere omgeving lekker met lopen bezig te zijn. De halve marathon in Egmond aan Zee was zo'n wedstrijd. Op zaterdag er naar toe en op zondag een wedstrijd lopen waarvan er 7 km over het strand ging. Ik bedoel maar een strandloop dat lukt ons hier gewoon niet. Dat zou dus een reden kunnen zijn om aan een wedstrijd mee te doen niet om het presteren maar gewoon voor de afwisseling Trainingen: De beginnersgroep is inmiddels zeer enthousiast gestart als je wilt kan je nog aansluiten. Verder wordt er getraind in 4 groepen die ingedeeld zijn op de snelhe den die je aankan, het doel van de trai ning die ontspanning kan zijn, stevig trainen naar een wedstrijd toe of naar een persoonlijke toptijd. Zeker nu de nieuwe kunststof atletiekbaan in gebruik is genomen is het mogelijk om precies de training samen te stellen die bij jou past. De trainingen zijn op dinsdag en donderdag om 19.00 uur vanaf of op de atletiekbaan. Daarnaast is het nog moge lijk om op zaterdag aan een bostraining deel te nemen in het boshuizen gebied. Uitslagen: De uitslagen van de halve marathon in Egmond aan Zee: Wim van Geffen 1.34.00, Geert Comelissen 1.36.52, Jan Maessen 1.45.58, Henk van Dijck 1.47.00, John Coppus 1.50.00 Ook was er dit weekend weer een wedstrijd in Tegelen de "Scopias Cross" De gelopen afstand was 5100 meter.Tijden: Aziz Assakkali 17.30 (2e), Jan Poels 18.08 (2e 40+), Mart van Rooij 18.16, Geert Cornelissen 22.20, Jan Maessen 23.09. Jan Maessen had nog een wel heel bij zondere handicap want in het zicht van de finisch verloor hij een schoen in de zuigende onderlaag waardoor hij het laatste stuk op een schoen uitliep om deze daarna pas op te halen. Wedstrijdprogramma: 31 jan. zesde wedstrijd "Limbra- Competitie" de eigen "Vlakwatercross" waar weer veel schooljeugd zich van de snelle kant kan laten zien. Ook de recre atieve loper kan hier eens aan een wed strijdloopje deelnemen. Informatie: Lopersgroep Venray is de recreatieve tak van Atletiekvereniging Venray Regio. Wil je graag wat meer informatie over de Lopersgroep bel gerust een van de volgende nummers, zij kunnen u ant woord geven op al uw vragen, (wed- strijdgroep) Frank Rijshouwer, tel. 586268; (overige groepen) Anja Gooren, tel. 589486; Bert Oostdam, tel. 514214. Whiskeydarten Zaterdag 23 januari wordt in café De Piëlhaas weer het maandelijkse whis keydarten gehouden. Iedereen die hier aan deel wil nemen kan zich tot 20.15 uur laten inschrijven. Dit kan ook telefo nisch onder nr. 582187. Het toernooi begint uiterlijk om 20.30 uur. Uitslag winnaarsronde: 1. Petro Wijnhoven; 2. John Collett; 3. Stef Wainman; 4. Jos Linders; 5. Patrick de Bruin; 6. Rob Swaghoven; 7. Arno Verhaegen; 8. Benny Camps. Verliezersronde: 1. Pascal Janssen; 2. Huub v. Eyck; 3. Patrick v.d. Broek; 4. Dave v. Zeist; 5. Nico Thissen; 6. Maikel de Bruin; 7. Björn Cleven; 8. Raymond Rodenburg. In de eerste wedstrijd van de tweede helft van het seizoen in het nieuwe jaar stonden twee ploegen tegenover elkaar die de aansluiting met de koplopers niet mochten verliezen. De eerste minuten waren aan twee kanten zeer aftastend en scoringskansen waren er niet of nauwe lijks. Het was dan ook de thuisclub ZVSV'89 uit Velden die de score opende door door het hart van de defensie te lopen en de keeper kansloos te laten. SV Lake Valley/'t Podium liet zich hierdoor niet uit het veld slaan en bleef rustig wachten op de kansen. Nadat Roy Theeuwen en Han Manders verzuimden om de score recht te trekken haalde Frank Zegers snoeihard uit en joeg de bal in de kruising: 1-1. Na de rust veranderde al snel de hele wedstrijd. Het werd met de minuut grimmiger en de scheidsrechter ver zuimde om een natrappende speler van ZVSV'89 uit het veld te sturen. Na een snelle counter van SV Lake Valley was het de beurt aan Roy Theeuwen om voor de 1-2 score aan te tekenen. Beide par tijen bleven agressief op de bal jaren, wat er toe leidde dat na het zoveelste opstootje twee spelers twee minuten konden gaan rusten. Hierna was de rust weer een beetje terug gekeerd en ver keerde de ploeg uit Velden in een min dere periode, wat pijnlijk duidelijk gemaakt werd door SV Lake Valley/'t Podium door uit te lopen via Ron Cup naar 3- 1 voorsprong met nog 7 minuten te spe len. Een fout achterin bij 't Podium bracht de spanning nog even terug in de wedstrijd: 2-3. Echter drie minuten voor het einde van de wedstrijd combineerde Lars Kehrens met Frank Zegers over de linkerzijde van het veld en lieten de keeper van ZVSV'89 voor de vierde en laatste keer kansloos en namen hierdoor de drie belangrijke punten mee naar Venray. Venrays team scoort binnen zeven minuten vier treffers NVZV/'t Huukske-Keelkampers5-4 (1-1) Doelpunten: 12. Rob van Eist 1-0; 16. Olaf van Besouw 1-1; 29. Maikel Gerits 1-2; 34. Martijn Daim 1-3; 35. Ralph Sanders 2-3; 37. Ralph Sanders 3-3; 38. Roy de Klerk 4-3: 42. Norbert van Haren 5-3; 49. Martijn Daim 5-4. Scheidsrechter: Zeguers (Maastricht). Toeschouwers: 75. NVZV/'t Huukske: Nellissen; Beer- kens, Brands, Van Daal, Van Eist, Van Haren, De Klerk en Sanders. Door Henk Willemssen Het begin van de tweede competitie helft toont voor 't Huukske veel gelij kenis met de competitiestart. Ook toen opende de Venrayse hoofdklasser met een nederlaag tegen 't Kesjotje. En in de tweede partij moest Keelkampers er maandagavond voor de tweede maal aan geloven: 5-4. Het was een welkome overwinning voor de ploeg van coach Leon Verhorevoort. Na de nederlagen tegen Heerlerheide (1-4) en 't Kesjotje (3-5) was 't Huukske weggezakt naar de vijfde plaats. Door een derde verlies- partij op rij zou het Venrayse team die per in de anonimiteit van de midden moot zijn verdwenen. Maar zover zou het niet komen. Alhoewel het er lange tijd naar uit zag dat 't Huukske de pun ten aan de tegenstander uit Nuth moest laten. Na een weinig opwindende ope ningsfase werd na ruim tien minuten een speler van Keelkampers voor twee minuten naar de kant gestuurd, 't Huukske buitte de overtalsituatie uit stekend uit. Frank Beerkens vond bij de tweede paal de vrijstaande Rob van Eist die 1-0 scoorde. Enkele minuten later kwamen de Zuid-Limburgers door Olaf van Besouw langszij: 1-1. 't Huukske begon slecht aan de tweede helft. De Venraynaren speelden tam en tfc AA. -- De Mountain-Bike specialist in uw regio HUHMACHER \fV BIKE S\SPO, SCHUHMACHER BIKE SPORT LEUNEN Mountain-biking dat kan toch niet in de omgeving van Venray, er zijn toch geen bergen in de omgeving van Venray. De laatste opmerking klopt maar de eer ste totaal niet. Er is zelfs een vereniging voor deze mooie tak van sport. Elke week komen de leden van de Mudhunters, want zo heet die vereni ging, bij elkaar om samen te trainen of om een toertocht te rijden. Trainen wordt op de aanwezigen aangepast. Iedereen kan aan het einde van de trai ning even moe zijn. Onze vereniging bestaat voor het grootste deel uit recre anten maar er zijn ook een aantal wed strijdrijders, dit gaat erg goed samen. Als er tochten gereden worden zijn die tussen de 20 en 30 km voor de korte afstand en tussen de 35 en 60 voor de lange afstand. Op die manier kan ieder een aan zijn trekken komen. In onze vereniging zijn er ook een aantal dames, deze dames missen bin nen de vereniging nog meer sportieve meiden die niet bang zijn van een beetje modder. Denk nou niet dat kan ik niet maar, give it a try girls. Natuurlijk is er altijd plaats voor men sen die lid willen worden van onze ver eniging. Zowel dames als heren zijn welkom. Een Moutainbike, een helm en veel zin zijn de ingrediënten die nodig zijn. De eerste maand kun je zonder ver dere verplichtingen proef-fietsen. Vooral nu er regelmatig tourtochten zijn is het de tijd om je bij ons aan te sluiten. Kom gerust een paar keer uitproberen, wel licht is het iets voor jou. Binnenkort gaan we de palen plaatsen voor de vaste route, als je hieraan mee wilt helpen geef je dan op bij Herman. Telefoon 515590. Programma komende weken. Zondag 24 jan. training rond Venray vertrek 9.00u. Zondag 31 jan. tocht in Gennep, 25 en 45 km, vertrek 8.00 u. per auto Zondag 7 febr. is niet Uden zoals in de dirty pages staat. Nader bericht volgt. Het vertrek is altijd van Zwembad de Sprank in Venray. Heb je interesse kom dan naar één van de trainingen of bel met Piet Dupont, tel. 589880." toonden te weinig agressie. Maikel Gerits bracht de stand op 1-2 waarna uitblinker Martijn Daim met een geplaatste boogbal vanaf eigen helft de ver voor zijn doel staande Jurgen Nellissen verraste: 1-3. Blijkbaar had het Venrayse team deze tegenslagen nodig om wakker geschud te worden. Nog geen minuut later schoot Ruud Brands op de paal waarna Ralph Sanders uit de rebound 2-3 binnen tikte. Toen 't Huukske de tegenstander nog meer onder druk zette, bleek de kwetsbaarheid in de verdediging van Keelkampers. Ralph Sanders waagde een afstandschot dat, niet geheel onhoudbaar, achter doelman Ruwette verdween: 3-3. Weer een minuut later waren de rollen weer omgedraaid. Uit een voorzet van Norbert van Haren zette Roy de Klerk, die de geblesseer de Jos van Gerven verving, 't Huukske op een 4-3 voorsprong. Acht minuten voor het einde schoot Norbert van Haren na een mooie individuele actie 5-3 binnen. Keelkampers probeerde daarna met een meespelende doelman het duel een andere wending te geven. Maar de beste kans was nog voor de Venrayse topscorer Ruud Brands die zijn vizier niet op scherp had staan en voor open doel miste. In de voorlaatste minuut verkleinde Martijn Daim de achterstand nog tot 5-4 maar de zege voor 't Huukske kwam niet meer in gevaar. "Een goede prestatie alhoewel het spel verre van overtuigend was", oordeelde coach Leon Verhorevoort. "Het was een chaotische wedstrijd. Dat kwam omdat wij niet in staat waren de tegenstander constant onder druk te houden. Bij sommige spelers ontbrak de conditie dat te belopen." Vrijdag 22 januari Sporthal De Wetteling 20.30 De Bonte Koe-Apollo 21.30 ComputerWork 2-Drukshop 22.30 ZVV Noir-Wittenhorst 2 Sporthal De Weert 20.00 De Bonte Koe 2-FC Hento 21.00 ZVV Leunen-Herb.de Peel 22.00 ZVV Leunen 2-GZ/CHS Zaterdag 23 januari Sporthal De Weert 16.00 Venrode 3-ZVSV 5 17.00 ZVV Venray 3-'t Huukske 3 18.00 ZVV Leunen-Hercules (dames) 19.00 Herb.de Peel-Beringe (dames) 20.00 ZVCBJ-ZVSV 2 21.00 ZVCBJ 2-Herb.de Peel 2 Maandag 25 januari Sporthal De Wetteling 20.30 ComputerWork-Erka Parket 21.30 ZVV Venray-Roerdalen 2 22.30 SVCB-Wittenhorst 4 Sporthal De Weert 20.30 ZVCO-ZVSV 4 22.30 Herb.de Peel 2-ZVV Leunen 2 Dinsdag 26 januari Sporthal De Weert 22.30 Lake Valley 2-ZV/Serum Leden die de contributie van 1999 nog niet betaald hebben vragen wij dit zo spoedig mogelijk te doen. Dit kan veel narigheid aan de waterkant voorko men. Voor vergunningen kunt u ook terecht bij Van Grootel Hengelsport, Stationsweg 21 te Venray of bij secreta ris H. Hendriks, Pastoor v.d. Gaetstraat 48. Venray, tel. 582994. Hier kunt u ook terecht voor verdere inlichtingen. Uitslagen: Velden 1-Leunen 1 796-803 Beste schutter: H. Hermans, 270p. Leunen 2-Koningslust 1 775-784 Beste schutter: J. v, Soest, 264p. Koningslust 2-Leunen 3 745-744 Beste schutter: R. Bertijn, 258p. 't Trepke, de koploper in de tweede klasse A, maakte tegen hekkensluiter Reuver een slechte beurt. Na een 5-1 voorsprong bij de rust liet het Venrayse team Reuver nog terug komen tot 5-5. Drukshop speelde eveneens met 5-5 gelijk, de tegenstander was Roerdalen 2. De Bonte Koe startte de tweede compe titiehelft met een 4-5 zege bij GFC. GFC-De Bonte Koe 4-5 De Bonte Koe speelde in Grubbenvorst een slechte eerste helft. Halverwege keek het team van coach Piet Betaubun tegen een 3-1 achterstand aan. Na de pauze wist De Bonte Koe knap terug te komen alhoewel GFC nog met 4-2 aan de leiding kwam. De Bonte Koe kwam op gelijke hoogte (4-4) waarna in de slotminuut Ted Strous zijn team naar een 4-5 overwinning schoot. De andere Venrayse doelpunten werden gescoord door Bart Linders, Martien Vermeulen en tweemaal Rik van der Heijden, 't Trepke-Reuver 5-5 Bij rust leek er geen vuiltje aan de lucht voor lijstaanvoerder 't Trepke tegen Reuver, de nummer laatst. Door treffers van Danny Fasen (3x) en Gordon Velthuyzen (2x) leidde de ploeg van coach Henk Baartman met 5-1. Na de pauze raakte 't Trepke totaal van slag. "Alles wat fout kon gaan ging ook fout", aldus Henk Baartman. 't Trepke, zonder topscorer Gert-Jan Wismans, verspeelde in de laatste minuut nog een 5-4 voor sprong: eindstand 5-5. "Maar goed dat de wedstrijd toen afgelopen was, want anders hadden we nog verloren ook", zei| de teleurgestelde coach Baartman j Achteraf bleef de 'schade' voor 't Trepke beperkt omdat de twee achtervolgers MVC en ZVV Venray beiden verloren. De voorsprong van 'l Trepke op de num mer twee, dat nu Apollo is, bedraagt acht punten. Drukshop-Roerdalen 2 5-5 Drukshop had bij winst op Roerdalen 2 een plaatsje kunnen stijgen op de rang lijst. De Midden-Limburgers telden slechts een puntje meer dan Drukshop. Vijf minuten voor tijd zag het er ook naar uit dat het team van coach Cor Creemers zou gaan winnen. Ron van der Zanden (2x), Henk Ponjee. Theo Wilmsen en Wilfried van Dijk bezorg den Drukshop een 5-3 voorsprong. Maar in de slotminuten moest de Venrayse ploeg de winst toch nog uit handen geven. Roerdalen 2 scoorde op het eind nog twee keer: 5-5. Stand 2e klasse A: 't Trepke 13-34 Apollo 13-26 MVC 13-24 ZVV Venray 13-23 De Bonte Koe 13-20 Inter'80 13-19 Beringe 13-18 't Kesjotje 2 12-16 Roerdalen 2 13-15 Drukshop 13-14 ComputerWork 2 13-11 GFC 13-10 Reuver 13-6 ZVVV/ComputerWork heeft maan dagavond uitstekende zaken gedaan aan kop van de hoofdklasse A. De Venrayse lijstaanvoerder klopte De Keigel met 1 -2 terwijl de twee grootste titelconcurren- ten 't Flaterke en Heerlerheide beiden onderuit gingen. Daarmee heeft ComputerWork de nare gevolgen van de nederlaag van vorige week, de eerste verliespartij van dit seizoen, tegen Postert weer uitge wist. ComputerWork-voorzitter John van den Munckhof was duidelijk opge lucht: "We zijn de winnaars geworden van deze competitieronde. We hadden nog wat recht te zetten na de nederlaag tegen Postert. De nederlagen van de concurrentie kwamen onverwachts maar zijn ons wel heel goed uitgekomen." De vraag was hoe ComputerWork zich zou herstellen na de blamage tegen Postert. Het Venrayse team zag de achtervolgers daardoor weer dichterbij komen en kon zich tegen De Keigel geen nieuw punt verlies veroorloven. De druk was daar om groot voor de ploeg die maandag avond gecoacht werd door Edward Linskens. Hij verving Sjèn Sijbers die op vakantie was. "We speelden tegen De Keigel nog steeds niet op ons oude niveau. Alhoewel er hard gewerkt werd. Maar we zijn op de weg terug", hoopte John van den Munckhof. ComputerWork had op de gladde, houten vloer in Stein duidelijk moeite om zijn eigen spelletje te spelen. De bal rolde slecht en de spelers hadden de grootste moeite om op de been te blij ven. Na tien minuten kwam het Venrayse team uit een mooie aanval aan de leiding. Stephan Sijbers, nog niet helemaal fit, vond zijn maatje Jan van Esch die fraai 0-1 scoorde. De uitsteken de doelman van De Keigel voorkwam dat ComputerWork voor rust verder afstand nam. Ook wist de Venrayse ploeg niet te profiteren van twee tijd- straffen bij de thuisclub. Halverwege de tweede helft vergrootte ComputerWork toch zijn voorsprong. Ditmaal was Jan van Esch de aangever die Stephan Sijbers in staat stelde 0-2 te scoren. Met een meespelende doelman bracht De Keigel de Venraynaren in de laatste tien minuten behoorlijk in het nauw. Vier minuten voor tijd viel 1-2. In de span nende slotfase wist ComputerWork de krappe voorsprong vast te houden. Stand hoofdklasse A ComputerWork 15-40 't Flaterke 15-34 I Heerlerheide 15-30 Arcan/Janssen 15-28 't Huukske 15-27 ZVM/Continue 15-26 f 't Kesjotje 15-23 Amicitia 15-19 Keelkampers 15-18 SZV 15-17 Mekra Regout 15-16 I Erka Parket 15-12 Postert 15-8 De Keigel 15-7 "Nee, het is zeker géén drukfout in de krant. We hebben echt met 24-0 van Beringe gewonnen. Bij de rust stonden we al met 11-0 voor en na de pauze hebben we dus nog dertien keer gescoord", zegt Stef Peeters, coach van de zaalvoetbalsters van ComputerWork. Op de vraag wie de meeste treffers heeft gescoord moet Stef Peeters het ant woord schuldig blijven. "Ik weet wel dat keepster Patricia, Hannie en Jet niét heb ben gescoord. Dus moeten de andere drie speelsters, Petra, Yvonne en Jessica, alle doelpunten voor hun rekening hebben genomen", denkt coach Peeters. Aanvalster Petra van Dijk is zaterdagavond in Beringe eveneens de tel kwijt geraakt: "Ik zou echt niet weten hoeveel keer ik gescoord heb. Zeg maar dat we er alledrie evenveel gemaakt hebben. Het ging allemaal zó snel. De tegenstander was heel zwak en bij ons lukte bijna alles. Elke aanval was wel haast een goal". 24 Doelpunten in 50 minuten zaalvoetbal. Dat betekent dat vrijwel om de twee minuten een Venrays doelpunt viel. Voor Petra van Dijk, die voor het zevende sei zoen in de zaal speelt, is 24-0 een nieuw record. "We hebben ooit eerder met 21-0 \wgewonnen", weet Petra van Dijk zich nog te herinneren. De GodenZonen waren van zins het nieuwe jaar strijdlustig in te luiden, daar de onthutsende nederlaag van net vóór de winterstop nog diep in het geheugen gegrift stond. Deze vechtlust was in de openingsfase ook uit het spelbeeld af te leiden en de zichtbaar overdonderde tegenstand Baco Juniors werd met de rug tegen de muur gezet. De snelle 2-0 voorsprong was hier een logisch gevolg van. Toch leek het kruit hierna al snel verschoten, want de tegenstander sloeg bikkelhard terug en wist binnen vijf minuten de achterstand ongedaan te maken. Dit bracht GZ/CHS zodanig van hun apropos, dat het team de tegenstan der de gelegenheid gaf nog voor de rust op een 3-2 voorsprong te komen. De theepauze bracht de GodenZonen ook geen gemoedsrust, want ze gaven Baco Juniors de kans in de tweede helft het offensief voort te zetten. De vierde tegentreffer kwam als een mokerslag aan en maakte Camile's Huuske-Safe duidelijk dat het roer drastisch omge gooid moest worden. Gelukkigerwijze beseften de spelers dit tijdig en stond alras een stand van 4-3 op het scorebord. Hierop besloot de scheidsrechter dat het tijd werd voor een ludieke actie van zijn kant. Een doelpoging van één der GodenZonen, waarbij de bal de doellijn al dan niet had gepasseerd, werd aan vankelijk als doelpunt gehonoreerd. De tegenstander kon zich hierin echter niet vinden en ging bij de scheidsrechter ver haal halen, die vervolgens tol verbijste ring van GZ/CHS als een blad aan een boom omsloeg en op zijn beslissing terugkwam. Uiteraard waren de GodenZonen het hier op hun beurt weei niet mee eens, maar na het nodige ver bale geweld over en weer werd toef gezamenlijk besloten de wedstrijd mei een 4-3 stand voort te zetten. De man nen van Camile's Huuske-Safe wister hun hoog opgelopen emoties om te zet ten in sportieve daden en wisten eer doelpunt te forceren waarvan de geldig heid niet ter discussie stond. Het herstel de vertrouwen in gerechtigheid dat hier uit voortvloeide gaf hen vleugels en zi wisten drie minuten voor tijd met eei fraai doelpunt nog een zwaar bevochtei 5-4 overwinning uit het vuur te slepen. Na de wedstrijd keerde ieder zonde het nuttigen van enigerlei vochtige ver snaperingen huiswaarts.

Peel en Maas | 1999 | | pagina 18