Bekendmakingen gemeente Ven ray wet milieubeheer Gemeenteraadsvergadering Bekend making Reconstructie bomenbestand i.v.m. een ziekte in de wilgenbomen Reconstructie R Janssenweg TAXATIES J fakrocnA Reconstructie diverse groenstroken binnen Venray Commissies gemeente venray Herhaalde oproep bestuurssecretaris/secretaresse PEEL EN MAAS donderdag 21 januari 1999 - Pagina 15 Vergunningaanvragen Een groot aantal bedrijven en inrichtingen is verplicht om krachtens dé Wet milieubeheer een milieuver gunning aan te vragen. In de milieuver gunning worden milieuvoorschriften opgenomen in het belang van de bescherming van het milieu. De procedure kent 2 fasen: 1. de fase van het opstellen van het ontwerp van het besluit; 2. de fase van het opstellen van het besluit; Bij iedere fase wordt de beslissing op een aanvraag ingevolge de Wet milieu beheer en de Algemene Wet Bestuursrecht bekendgemaakt (hoofdstuk 13 Wet milieubeheer en afdeling 3.5 van de Algemene Wet Bestuursrecht). Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voornemens zijn een vergun ning krachtens de Wet milieubeheer te verlenen aan: 1. Maatschap Lenkens, Vredeweg II te Vredepeel voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver gunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een rundvee- en varkenshouderij annex akkerbouwbedrijf, gelegen aan de Vredeweg I I te Vredepeel; 2. G. de Mulder, Schaapskuil la te Merselo voor een oprichtingsver gunning op grond van artikel 8.1 lid I onder a en c van de Wet milieubeheer voor een loonbe drijf, gelegen aan de Endepoel ongenummerd te Merselo. Dit onder oplegging van voorschriften in het belang van de bescherming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 21 januari I999 tot en met 18 februari I999 in het gemeentehuis. Raadhuisstraat I te Venray, op maan dag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478- 523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Gedurende bovengenoemde periode kan een ieder schriftelijk gemotiveer de bedenkingen indienen bij het colle ge van burgemeester en wethouders bedenkingentermijn). Deze kan hierbij verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een ieder wordt, na telefonische afspraak, gedurende de bedenkingentermijn in de gelegenheid gesteld met betrek king tot het ontwerp van het besluit van gedachten te wisselen hetzij tot het mondeling inbrengen van beden kingen daartegen. Alleen degenen die bedenkingen heb ben ingebracht op de bovenomschre ven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instel len van beroep gerechtigd. Besluiten Burgemeester en wethouders van de gemeente Venrav maken bekend dat zij vergunningen krachtens de Wet milieubeheer hebben verleend aan: I. Maatschap D.W. Prinsen,Twistweg 14 te Vredepeel voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een scharrelkippenhouderij, gele gen aan de Twistweg 14 te Vredepeel; 2. Maatschap Vergeldt-Verheijen, Zeilbergseweg 12 te Ysselsteyn voor een nieuwe, de gehele inrich ting omvattende vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een vleesvar kenshouderij, akkerbouw- en vol- legronds tuinbouwbedrijf, gelegen aan de Zeilbergseweg 12 te Ysselsteyn; 3. G. in 't Hulst, Timmermannsweg 103 te Ysselsteyn voor een nieu we, de gehele inrichting omvatten de vergunning op grond van arti kel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een rundvee- en vleesvar kenshouderij, gelegen aan de Timmermannsweg 103 te Ysselsteyn. De vergunningen worden onder oplegging van voorschriften en/of beperkingen in het belang van de bescherming van het milieu verleend. Het besluit en alle overige op de aan vraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 21 januari I999 tot en met 4 maart 1999 (6 weken) in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkda- ?en van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie ublieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478-523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Gedurende bovengenoemde periode kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden inge diend door: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzich te van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waaron der een schorsingsverzoek) is inge diend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. A.M.v.B.-meldingen Gelet op het bepaalde in de Wet milieubeheer (artikel 8.40 Wm) is bij Algemene Maatregel van Bestuur (A.M.v.B.) een aantal categorieïn van bedrijven vrijgesteld van de vergun ningplicht. De gemeenteraad van de gemeente Venray vergadert op dinsdag 26 januari I999 om 19.00 uur in het gemeentehuis van Venray. De vergade ring is openbaar. Belangstellenden zijn van harte welkom. De agenda luidt als volgt: Onderdeel A: 1. Opening 2. Mededelingen 3. Spreekrecht publiek 4. Vaststelling agenda 5. Notulen van de openbare verga dering van de raad der gemeente Venray, gehouden op 10 november I998 6. Notulen van de openbare verga dering van de raad der gemeente Venray, gehouden op 15 december I998 7. Ingekomen stukken Onderdeel B: 8. Raadsvoorstel voorwaarden ver bonden aan het renovatiekrediet inzake verbouwing OJC Dingus 9. Opstellen van een Sociaal Economisch Plan en een Detailhandelsnota Onderdeel C: 10. Ruiling onroerende zaken met de heer A. Jans-Beken, Ambachtstraat 3 teVenray 11. 2e wijziging bouwverordening gemeente Venray 12. Verkoop grond aan de heer en mevrouw Janssen tbv de uitbrei ding magazijn sportcafé in Landweert 13. Representativiteitsverklaring loka le Omroep Venray 14. Sluiting. UW78-5B2579 KANTOOR HENRI DUNANTSTRAAT 37 5807 ES OOSTRUM-VENRAY TELEFOON 0478-582579 FAX 0478-584210 AFVALOVERSLAG METAALWEG 7 VENRAY TELEFOON 0478-585002 Van het begin tot het einde kunnen wij u hulp bieden bij bouw- of verbouwwerkzaamheden: Mobiele kranen en machines voor graafwerkzaamheden Vrachtauto's voor aan- en afvoer materialen Puin en afval containers van 6 m3 tot 35 m' open en gesloten Magazijn containers voor tijdelijke opslag Stratenmakers voor de nette binnenkomst Tevens kunnen wij diverse materialen leveren zoals zand, grind, rode en grijze split en in eigen compostering gewonnen groen-compost. In deze algemene maatregel van bestuur zijn voor die inrichtingen algemene regels gesteld welke nodig zijn in het belang van de bescherming van het milieu. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er A.M.v.B.- meldingen zijn binnengekomen van: 1. Maatschap Sikes-Smits, Rouwkuilenweg 43 te Ysselsteyn voor het uitbreiden/wijzigen van een tuinbouwbedrijf ingevolge het Besluit tuinbouwbedrijven met bedekte teelt milieubeheer, gele gen aan de Rouwkuilenweg 43 te Ysselsteyn; 2. H.W.M. Weemen, Vredeweg 3 te Vredepeel voor het oprichten van een inrichting voor het bewaren van propaan op een bouwplaats ingevolge het Besluit propaan in de bouw milieubeheer, gelegen aan de Vredeweg 3 te Vredepeel. De meldingen kunnen worden inge zien van 21 januari I999 tot en met 4 februari 1999 (2 weken) in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkda gen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478-523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Bovengenoemde meldingen moeten nog worden beoordeeld. Verzoek tot intrekking van de milieuvergunning De Wet milieubeheer biedt de mogelijkheid tot intrekking van de milieuvergunning. Hiervoor geldt een bijzondere procedure die in paragraaf 3.5.6 van de Algemene wet bestuurs recht staat beschreven. Besluiten Burgemeester en Wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij in belang van de bescherming van het milieu de milieuvergunning gedeeltelijk of geheel intrekken van: 1. Maatschap Claessens-Jenniskens, Ysselsteynseweg 70 te Ysselsteyn voor de milieuvergunning voor een legpluimveehouderij, gelegen aan de Ysselsteynsweg 70 te Ysselsteyn. De gedeeltelijke intrekking voor wat betreft het houden van I.425 deeppitlegkip- pen, overeenkomend met 550,05 kg NH3 geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichting gele gen aan Aan de Bergen 23 te Heythuysen; 2. Maatschap Claessens-Jenniskens, Ysselsteynseweg 70 te Ysselsteyn voor de milieuvergunning voor een legpluimveehouderij, gelegen aan de Ysselsteynseweg 70 te Ysselsteyn. De gedeeltelijke intrekking voor wat betreft het houden van 5.450 deeppitlegkip- pen, overeenkomend met 2103,7 kg NH3 geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichting gele- fen aan Aan de Bergen 23 te leythuysen; 3. Maatschap Claessens-Jenniskens, Ysselsteynseweg 70 te Ysselsteyn voor de milieuvergunningen voor een legpluimveehouderij, gelegen aan de Ysselsteynseweg 59/61 te De gemeente Venray maakt bekend dat zij overgaat tot Europese aanbe steding van het leerlingenvervoer voor het schooljaar 1999/2000, vol gens de openbare procedure. Vervoersbedrijven worden uitgeno digd om uiterlijk vóór I maart 1999 op deze aanbieding in te schrijven. Het 'Bestek leerlingenvervoer school jaar 1999/2000' is verkrijgbaar bij de publieksbalie van de gemeente Venray en wordt op verzoek toegezonden. Dit bestek alsmede nadere inlichtin gen kunnen tot uiterlijk 24 februari 1999 bij de gemeente Venray worden verkregen (tel. 0478-523341, dhr. J. Engels). Opening van de inschrijvingen zal plaatsvinden op woensdag 10 maart 1999 om 10.00 uur op het gemeentehuis van Venray. Vanaf week 5 worden er in het bui tengebied een tweehonderdtal voor namelijk wilgen gerooid. Dit in ver band met een ziekte in wilgenbomen, de zg. watermerkziekte. Deze bomen staan aan de Laagriebroekseweg, de Beemdweg, de Locht, de Weideweg en een enkele aan de Veulenseweg ter hoogte van hoek Teeuwenhofweg. Tegelijkertijd worden aan de Schoor 13 Italiaanse populieren gerooid.Voor al deze bomen is eind oktober 1998 kapvergunning verleend. Op alle locaties vindt - waar moge lijk - nog dit voorjaar herplant plaats van inlandse eiken, essen of linden. Tegelijk met het rooien van bomen in het buitengebied worden aan de P. Janssenweg te Ysselsteyn 16 stuks Amerikaanse eiken gekapt. Hier wor den Gleditsia's ofwel valse christus doorns teruggeplant. Ysselsteyn. De gedeeltelijke intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichting gelegen aan de Timmermannsweg 103 te Ysselsteyn. Het besluit en alle relevante stukken c.q. gegevens liggen ter inzage van 21 januari 1999 tot en met 4 maart 1999 in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werk dagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefoni sche afspraak (0478-523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Gedurende bovengenoemde kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden ingediend door: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzich te van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van deze termijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waaronder een schorsingsverzoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afde ling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019,2500 EA 's- Gravenhage. Het besluit wordt niet eerder van kracht dan nadat op dat verzoek is beslist. Venray, 21 januari 1999 Burgemeester en Wethouder voor noemd, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen I* SNELLE SERVICE (•PROFESSIONELE VERWERKING DE VOORDELIGSTE TARIEVEN Zandakker 24 5801 DV Venray Tel. 0478-512772 Fax 0478-512768 De gemeente gaat vanaf week 4 beginnen met het omvormen van enkele overhoeken. De beplanting op deze locaties is slecht en dringend aan omvorming toe. Op de meeste loca ties wordt gras ingezaaid of een nieu we bodembedekker geplant. Dit betreft terreintjes in: - Leunen: Reet. Nabbenstraat en wildterrein Urbanusweg/Albionstraat - Oostrum: Terrein rond watermo len en hoek Mgr. Hanssenstraat/ Geysterseweg Ysselsteyn: Veenmos en Timmer- mansweg hoek Grauwveen - Centrum: Overloonseweg/hoek Noordsingel, Oostsingel strook tussen weg en fietspad ter hoogte van VvGI Landweert: Bolderik tussen no. 57 en 59, Maasheseweg strook tussen weg en fietspad Veltum: Kulutweg ter hoogte van begin Karpatenlaan, hoek Kulut- weg/Weg in de Berg, plantsoentjes Koenraadhof, Bergkwartier 6, 11 en hoek Dolomietenlaan. Afhankelijk van de weersomstandig heden wordt de nieuwe beplanting zo snel mogelijk aangebracht. Het inzaai en met gras vindt uiterlijk begin mei plaats. Wij hopen, wat betreft bovenge noemde rooiwerkzaamheden, de overlast voor de direct omwonenden tot een minimum te beperken. Hebt u nog vragen over bovenge noemde informatie, dan kunt u con tact opnemen met de Publieksdiensten van de gemeente via doorkiesnummer 523536, bereikbaar van maandag tot en met donderdag van 09.00 tot 15 00 uur en op vrijdag van 09.00 tot 13.00 uur. Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burge meester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. het bouwen van een keuken aan de Hubertusstraat 11 te Venray tnv B. van Doorn, Hubertusstraat 11; het verbouwen van de onbe noemde ruimte aan de Honingklaver 28 te Venray tnv M. van der Putten, Honingklaver 28; het bouwen van een garage aan de Pastoor Verheggenstraat 17 te Castenray tnv H.A.J. Nieweg, Pastoor Verheggenstraat 17; het bouwen van een eieropslag en leghennenstal aan de Roland 3 te Castenray tnv Mts.Vullings-Litjens, Roland 3; - het vergroten van de woning aan de Haag 22 te Merselo tnv RT.M. van Meijel, Haag 22; het vergroten van de woning aan de Kruidenlaar 112 te Venray tnv I.F.T. Busser, Kruidenlaan 112; het verbouwen van de woning/boerderij aan de Boddenbroek 6 te Oirlo tnv H.H.L. Geurts, Boddenbroek 9. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouw vergunning verleend. het bouwen van een terrasover kapping aan de Randenrade 20 te Oostrum tnv W.J. Felder, Randenrade 20; - het veranderen en vergroten van het pand aan de Heuvelstraat 4 te Venray tnv Beheersstichting Gebouw Jerusalem, p/a Dr. Poelsstraat 7 te Venray; het bouwen van een carport aan de Hoeveweg 10 te Venray tnv A.M.F. Rommen, Hoeveweg 10; - het bouwen van een carport aan de Hoeveweg 12 te Venray tnv PF.A. Fleuren, Hoeveweg 12; het bouwen van een serre en car port aan de Urbanusweg 5 te Leunen tnv M.H.J.M. Manders, Urbanusweg 5; het veranderen en vergroten van de woning aan de Deurneseweg 32 te Venray tnv P.A.M. van Gooi, Deurneseweg 32; - het plaatsen van een bergbezink- bassin in het Brukske te Venray tnv Gemeente Venray, Postbus 500 te Venray; - het bouwen van een wintertuin aan de Moderatostraat 2 te Venray tnv L.W.P. Smits, Moderatostraat 2; - het vergroten van de woning aan de Penningkruid 82 te Venray tnv E.H.C. Dijkmans, Penningkruid 82; - het bouwen van een afdak aan de St.Antoniusstraat 16 te Venray tnv J.C.Janssen, St.Antoniusstraat 16; - het bouwen van een carport/ver- groten van de garage aan de St. Jozeflaan 32a te Smakt tnv J.W.G. Janssen, St. Jozeflaan 32a; het vergroten van de winkel aan de Schoolstraat 15 te Venray tnv Combi Dom Melskens, Schoolstraat 15; het vergroten van de woning aan de Aronskelk 5 te Venray tnv J.C.P. Bessems, Aronskelk 5; WAO VAN SOEST B.V. Taxaties Advies onroerend goed Kruitweg 13, 5801 XR Venray Telefoon 0478-586408 Bestuurscommissie Begraafplaats De bestuurscommissie Begraaf plaats vergadert op maandag 25 januari I999 om 19.00 uur in het gemeentehuis. De vergadering is openbaar. Belangstellenden zijn van harte welkom. De agenda luidt als volgt: 1. Opening en mededelingen 2. Spreekrecht publiek 3. Ingekomen stukken 4. Vaststelling verslag van de verga dering bestuurscommissie ge meentelijke begraafplaats Bosch huizen van 16 nov. 1998 5. Aandachtspunten bestuurscom missie 6. Stand van zaken entreegebouw 7. Concept-brochure begraafplaats Boschhuizen 8. Rondvraag en sluiting. Agrarische Economie en Milieu De commissie Agrarische Economie en Milieu heeft volgende week donderdag 21 januari een extra vergadering ingelast over diftar. Deze begint om 19.00 uur en vindt plaats in het gemeentehuis. De vergadering is openbaar. Belangstellenden zijn van harte welkom. het vergroten van de woning aan de Kruisstraat 10 te Venray tnv G.H.A. van Ijzendoorn, Kruisstraat 10; het bouwen van een garage aan de Lollebeekweg 91 te Castenray tnv G.C.P. Strijbos, Lollebeekweg 91; - het vergroten van de woning aan de Westsingel 15 te Venray tnv dhr/mw Maessen,Westsingel 15. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daarte gen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waar op de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Bouwtoestemming op bouwmeldingen Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmeldingen bouw toestemming afgegeven. het plaatsen van een tuinhuisje aan de Mambostraat 51 te Venray tnv J.P.G. Barents, Mambostraat 51 het bouwen van een overkapping aan de Rosa Manusstraat 51 te Venray tnv H.A.G.M. Moorrees, Rosa Manusstraat 51 Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoestemmin- gen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daarte gen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken nadat de beschik king is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaar schrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Bouwvergunning aangevraagd (artikel 19 WRO/50 Woningwet). Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50 van de Woningwet medewerking te verlenen aan de volgende bouwaan vragen. het vergroten van het tuincen trum aan de Langstraat I33 te Venray tnv Intratuin Venray, Langstraat I33. De op de bouwaanvragen betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 22 januari I999 gedurende 2 weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden inge diend. Bouwvergunning aangevraagd Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bouwaanvragen medewerking te ver lenen. het bouwen van een keuken aan de Hubertusstraat 11 te Venray tnv B. van Doorn, Hubertusstraat 11 - het vergroten van de verblijfs- ruimte aan de Aronskelk 51 te Venray tnv G.H.H. Boom, Aronskelk 51 het verbouwen van de onbenoem de ruimte aan de Honingklaver 28 te Venray tnv M. van der Putten, Honingklaver 28; het bouwen van een tuinkamer aan de Sleutelbloem 38 te Venray tnv S.J.C. Jansen. Sleutelbloem 38; het vergroten van de woning aan de marjolein 19 te Venray tnv R.M.G.P.Wilmsen, Marjolein 19. De op de bouwaanvragen betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 22 januari I999 gedurende 2 weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden inge diend. Wet Geluidhinder Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat zij voorne mens zijn bij Gedeputeerde Staten van Limburg een verzoek als bedoeld in artikel 83 van de Wet geluidhinder in te dienen om vaststelling van hoge re grenswaarden voor 15 apparte menten aan de Watermolenstraat te Oostrum. Het ontwerp van het verzoek tot vaststelling van hogere waarden ligt ingaande 22 januari I999 gedurende twee weken ter inzage bij de afdeling publieksdiensten in de hal van het gemeentehuis. Gedurende deze termijn wordt een ieder in de gelegenheid gesteld om schriftelijke opmerkingen ten aanzien van het ontwerpverzoek bij burge meester en wethouders in te dienen. Voorts bestaat de gelegenheid om tij dens een openbare zitting, welke zal worden gehouden op woensdag 27 januari 1999 om 14.00 uur op kamer I.35 van het gemeentehuis,opmerkin gen te maken ten aanzien van het ont werpverzoek. Ingekomen verzoek voor ingebruikneming Burgemeester en wethouders zijn voornemens medewerking te verle nen aan het verzoek van G.C.J.Arts, Brienshoekweg 6 te Leunen voor het vestigen van een uitvaartonderneming in het pand Brienshoekweg 6. De op het verzoek betrekking heb bende stukken liggen met ingang van 22 januari I999 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de afde ling Publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen schriftelijk bij burgemeester en wethouders worden ingediend. Venray. 21 januari I999 burgemeester en wethouders van Venray. namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen De gemeente Venray neemt in Noord-Limburg een belangrijke plaats in als centrumgemeente Naast de ste delijke kern Venray heeft de gemeente 10 kerkdorpen. Met een inwonertal van ±37.500 inwoners, een uitgebreid winkelcentrum, goede onderwijs- en welzijnsvoorzienin gen en niet op de laatste plaats een uitgebreide dien sten- en industriesector vormt Venray een aantrekkelijke gemeente om te wonen én om te werken. Binnen de werkeenheid "bestuurssecretariaat" is vacant de functie van (36 uur per week) Functie-inhoud: 1Het leveren van de meer complexe admimstratief-secretariële ondersteuning aan het college, de leden van het college en de gemeentesecretaris, waaronder: - verwerking binnenkomende en uitgaande post en faxberichten en bewaking van afdoeningstermijnen; - volledig zelfstandig zorgen voor de uitwerking en verspreiding van nota's, brieven, verslagen, notities en andere schriftelijke stukken; - agenderen en notuleren van vergaderingen en besprekingen. - administratieve afhandeling van de meer complexe procedures, voor zover behorend tot het werkterrein, en informeert belanghebbenden inzake; - agendabeheer van collegeleden en gemeentesecretaris; - uitvoering van werkzaamheden op het terrein van representatie; 2. Het leveren van logistieke ondersteuning, waaronder: - ontvangen van telefoongesprekken voor bestuurders en verbindt of verwijst deze door, na zelfstandige beoordeling op inhoud, urgentie, belang of nood zaak; - zorgdragen voor logistiek rond afspraken voor/met collegeleden en/of gemeentesecretaris en werkexcursies van de raad en collegeleden. Functie-eisen - MBO werk- en denkniveau met als applicatie de opleiding "management assistent"; - gevoel voor politiek-bestuurlijke en maatschappelijke verhoudingen: - bij voorkeur minimaal 2 jaar aantoonbare en relevante ervaring met de in de functie-inhoud genoemde werkzaamheden; - goede contactuele vaardigheden; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - kennis van de Engelse en Duitse taal, Salariëring: Als salaris-indicatie geldt aanloopschaal 6 en functieschaal 7 (minimaal 2780.- en maximaal ƒ4620.- bruto per maand bij voltijd). Inschaling is afhan kelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Bijzonderheden Ons personeelsbeleid is erop gericht voorkeur te geven aan hen die in het arbeids proces ondervertegenwoordigd zijn. De gemeente Venray kent moge lijkheden voor kinderopvang alsmede een op maat gesneden ouderschaps verlofregeling. Sollicitatie-procedure Uw reactie dient uiterlijk 2 februari a.s. te zijn ingedient bij het college van Burgemeester en Wethouders van Venray, Postbus 500, 5800 AM Venray, onder vermelding van het vacaturenummer PZ 508. Nadere informatie omtrent deze functie kan worden ingewonnen bij de heer G. Spelbos (Tel. 0478-523313). Acquisitie n.a.v. deze publikatie wordt niet op prijs gesteld.

Peel en Maas | 1999 | | pagina 15