'Het was top' Echtpaar Litjens winnaar Italiaanse week Win een prijs met de mooiste stoomboot Wereldwinkel Venray Presentatie Muziekschool Oude fat* Zwitsers bij De Keieschieters Creatieve combi- kerstworkshop PEEL EN MAAS donderdag 19 november 1998 - Pagina 18 Grote Kerk Deken: J'. Coenen, Eindstraat 6, tel. 550740; kapelaan: P. Hoedemaeckers, Whistlerstraat 1, tel. 582385. Priester in ernstig nood geval: via ziekenhuis, tel. 522222. Opgeven misintenties: Eindstraat 6: ma t/m vr (niet op do) van 9.30- 10.30 uur. Zaterdag: Opdracht van de H. Maagd Maria in de tempel. 9.00 Geen H. Mis. 19.00 H. Mis overl. ouders Neeteson-Custers; Nick Coenen (coll); Pierre en Elisabeth Nooyen-van Rhce (coll); Martha v. Valkengoed-v. Bijlevelt; jrd. Annelies Beterams en overl. fam.; ouders Van Soest-Backus en zoon; mevr. Fransen-v. Moorsel (coll): Harrie Rongen-Swinekls; overl. ouders Jansen-van Daal en broers Piet en Wim; Lei Manders-Stevens en fam.; overl. ouders V.d. Heuvel- Dommeck. Zondag: Christus, Koning van het heelal. 9.30 Latijnse hoogmis voor overl. fam. P. Janssen-Oudenhoven; uit dankbaarheid en om Gods zegen bij gelegenheid van een 25-jarig huw. 11.00 H. Mis voor lev. en overl. leden Caeciliakoor; jrd. Pauline Corzilius; Jaqueline Oudenhoven-Aarts; H. Mis uit dankbaarheid voor een 91-jarige; jrd. Jo Verstraelen en overl. fam. (coll); Peter Haegens. Maandag: 9.00 H. Mis mej. Gerda Broers; Martinus Janssen en fam. Dinsdag: HH. Andreas Dung-Lac, priester en gezellen, martelaren van Vietnam. 9.00 H. Mis voor de wereldvrede. Woensdag: 9.00 H. Mis Mien Janssen-de Bruyn. Donderdag: Voor de wereldvrede. 9.00 H. Mis overl. ouders Janssen- Hijbers; ;overl. fam. Weijs-Houben. Vrijdag: O.L.V. van de wonderda dige medaille. 9.00 H. Mis Nick Coenen (coll). Dienbeurten: za 19.00: Bart. Job, Pascal. Jaspar; zo 9.30: hr. Truyen, Frans, Leon, Joost; 11.00: Kevin, Sjoerd P.. Bram en Cas. Lectoren: za. 19.00:T. Verbeek; zo 11.00: G. de Groot. Vincent van Gogh Instituut Zaterdag: 18.30 Liturgieviering in de St. Servatiuskapel. Voorganger: Jos Korff. Lectrice: zr. Jacinta. Vertrek bus om 18.15 vanaf de St. Annakapel. Zondag: 10.00 Liturgieviering in de St. Annakapel. Voorganger: Jos Korff. Lectrice: K. Helgers. Vertrek bus 9.45 vanaf de St. Servatiuskapel. 11.15 Liturgieviering in de kapel van het Vincentiushuis. Voorganger: Jos Korff. Woensdag: 10.00 Liturgieviering in de kapel van het Vincentiushuis. 16.45 Liturgieviering in de St. Annakapel. Stiltecentrum: Maandag: 16.45-17.15 yoga en meditatie. Woensdag: 16.00-17.00 Psalmengroep. Donderdag: 16.45-17.15 Yoga en meditatie. Paterskerk Bereikbaarheid priesters: A. Woutering, Horsterweg 57, Castenray of Leunseweg 5, tel. 580202. In ernstig noodgeval: via balie ziekenhuis, tel. 522222. Opgeven misintenties ma t/m vr 9.30-10.30, Leunseweg 5 of tel. 580202. Misintenties voor de hier. navolgende week dienen bij de pas torie opgegeven te worden voor deze week vrijdagmorgen 10.30 uur. Elke dinsdagmorgen is de kerk open van 10.00-12.00 uur voor verering van H. Antonius. Ziekencommunie: in afspraak met pastorie, tel. 580202 ma t/m vr 09.30-10.30 uur. Zaterdag: Liturgie feest van Christus Koning. 17.00 Gelegenheid om te biechten. 18.00 Kinderwoorddienst met volkszang; Johan Wouters; jrg. Jo v. Els; jrg. Thei Verschuren. Zondag: Feest van Christus Koning. 8.30 Voor onze parochie Venray-Zuid. 10.30 M.m.v. Zangers van St. Frans; overl. fam.Claessens- Philipsen; Wim Verlijsdonk; Liza Hoes-Couwenberg. 12.00 Doop Luuk Withagen, Feldberglaan 6. 12.30 Doop Dylan Bont, Bazuinstraat 30. Maandag: 18.30 Riet v. Bijleveld. Dinsdag: 18.30 Antoon Bovee ën overl. fam.; Ageeth Schaeffers- Broekhof (coll). Woensdag: 18.30 Emmy Jongen- Spronk (coll): jrg. Giel Vermeulen en overl. fam.: Theij Vullings (coll). Donderdag: 18.30 Piet Spee v. Osch en overl. kinderen; voor bijz. int. Vrijdag: 18.30 Antoon Lucassen en overl. fam.; jrg. overl. fam. Marcellis-v. Tilburg; overl. Piet Cos (kaartclub St. Joris). Vredeskerk Bereikbaarheid priesters: A. Woutering, Horsterweg 57, Castenray of Leunseweg 5, tel. 580202. In ernstig noodgeval: via balie ziekenhuis, tel. 522222. Opgeven misintenties: Leunseweg 5. ma t/m vr van 09.30 tot 10.30 uur, tel. 580202. Misintenties voor de hierna volgende week dienen bij de pastorie opgegeven te worden voor deze week vrijdagmorgen 10.30 uur. Ziekencommunie: in afspraak met pastorie, tel. 580202 ma t/m vr 09.30-10.30 uur. Zaterdag: Feest van Christus Koning. Geen Kinderwoorddienst. 19.15 M.m.v. Herenkoor Vredeskerk; voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van onze parochie Venray-Zuid; papa en moeke Vermeulen, dochter Truus en schoondochter Marion en Marinus Hout; Gertruda de Mooij-van Steen. Parochie Oostrum Zaterdag: 19.00 Lucie en vader Raedts; overl. ouders Vermeulen- Moorrees; Peter Clephas; overl. ouders Lemmens-Stevens; jrd. Sjeng v.d. Pasch; Giel Vennekens en echtgen. en wederz. fam. Zondag: 8.30 Voor een zieke. 10.00 Ben Valckx en overl. fam.; gest. jrd. overl. ouders Janssen-Peeters; gest. jrd. Toon Kleuskens; Giel Vennekens en echtgen. en wederz. fam. (Gem. koor). Maandag: 9.00 Tot bijz. int. Dinsdag: 9.00 T.e.v. O.L. Vrouw. Woensdag: 9.00 Lies Janssen- Wolters; gest. jrd. overl. ouders Janssen-Tacken (met Rozenkransgebed). Donderdag: 9.00 Voor de overl. van hen die offerden met Allerzielen. Vrijdag: 8.30 Uitstelling van het Allerheiligste om eerherstel te bren gen aan God, schepper van alle leven. 9.00 Overl. ouders; jrd. Piet Direks; voor een goede uitkomst. Misdienaarsbeurten: za 19.00: Chantal Lenssen, Maren de Boer, Brandy v. Dyck, Susan Felder; zo 8.30: Job Euwes, Luuk Gielens, gebr. Kessels; 10.00 Marloes Derksen, Ellen Custers, Chantal Aarts, Anne Basten. Parochie Oirlo Hoogfeest van Christus Koning, tevens sluiting van het feest van de H. Machutus. Zaterdag: 13.00 PI. Gez. H. Mis bgv 25-jarig huw.feest echtpaar Gerritsen-Naus. 19.00 Gez. H. Mis (Dameskoor); overl. ouders Sjang Friesen en Gon Custers; Piet Rongen, Dien Strijbos en zoon Martien; Sjaak Bots; Wim Janssen; overl. ouders Janssen-Driessen; overl. ouders Engels-Geelen; Chrit Jacobs. Zondag: 10.00 Hoogmis (Herenkoor); overl. ouders Van Rijswijck-Baltussen en zoon Mathieu; overl. ouders Bouwmans- Linsen. Na de H. Diensten van zaterdag en zondag zegening van water en brood daarna verering van de relikwie van de H. Machutus. Woensdag: 9.00 H. Mis voor de parochie. Vrijdag: 9.00 H. Mis voor de zie ken van onze parochie. Parochie Castenray Zaterdag: 19.00 Jrd. Leonardus Heidens en Gertruda Friesen; Cato Tacken-Haegens; Helm v. Kuyck; overl. fam. Wismans-Nooijen; jrd. overl. ouders Maes-Baeten; Anna Willemssen-v. Roosmalen (namens Bond voor Ouderen); Grad Brouwers en Maria Brouwers- Huismans en zoon Toon. Deze dienst zal worden opgeluisterd door onze fanfare. Woensdag: 9.00 Overl. fam. Steeghs-Litjens-Henckens. Vrijdag: za: T.g.v. 50-jarig huw. H. Wismans-Nooijen. Misdienaars: za: Elleke, Marjolein, Tim en Thijs. Pastoor te Boekhorst is bereik baar onder tel. 531270. Contactadres 'Zorggroep': Ans Kunen, tel. 571454 bgg. Grad Swinkels, tel. 571616. Parochie Leunen Hoogfeest Christus, Koning van het heelal (laatste Zondag van het ker kelijk jaar). Zaterdag: 14.00 Hoogmis bgv 60- jarig professiefeest zuster Gerlinda (Anna Bomm). 19.00 Lsm. Piet Keijsers en Marie Keijsers-Hendrix; Pierre Philipsen en Anna Philipsen- Lenssen; mndd. Frans Fleurkens en overl. fam. Fleurkens-Peeters. Zondag: 10.00 Hgm. Harrij Heesen; Gerard Thijssen en Fien Thijssen-Hesen en dochter Truus; overl. fam. Claessens-Gussen; Lod Leijssen; Willem Jenniskens en Wilhelmina Jenniskens-Martens; jrd. Piet Emonts en Marie Emonts- Nellen. Maandag: 19.00 Lsm. Cien v. Osch-Vullings; Piet Bouten. Dinsdag: HH. Andreas Dung-Lac, priester en gezellen, martelaren van Vietnam. 19.00 Lsm. voor genezing van een zieken; Bert Jenniskens en echtgen. Woensdag: 19.00 Lsm. Drika v. Vegchel-Hoeij makers (KBO); Marie Stevens-Vandevenne (KBO). Donderdag: 19.00 Lsm. Eduard en Stans Dietz. Vrijdag: 19.00 Lsm. Frans Baltussen, Willem Baltussen en overl. fam. Baltussen-Loonen; gest. jrd. Peter Loonen en Johanna Willemsen. Misdienaars: za 19.00: Cindy Janssen en Karlijn Pouwels; zo 10.00: Annelies Heidens en Anne Stevens; weekb.: Groep 1. Lectoren: za 19.00: Lies v. Bavel; zo 10.00: Goen Reintjes. Rectoraat Heide Laatste Zondag van het kerkelijk jaar. Hoogfeest van Christus Koning van het heelal. 9.30 Hoogmis Johannus v. Kempen en overl. fam.; Grad Janssen (coll); jgt. Gerardus Michels en Jacoba Jacobs en Sef Michels. Misd.: Mariëlle, René. Rian, Joost, Joep en Stef. Donderdag: 18.30 H. Mis. Misd.: Stef en Martin. Rectoraat Veulen 34e Zondag door het jaar; Feest van Christus Koning. Zaterdag: 19.00 Hgm. als jgt. Annie Nijsen; overl. fam. Cleven- Strijbosch; overl. fam. Takken- Nabuurs; le zwd. Piet Cox; rector Wijsman. Misdienaars: za: Frank, Willem, Stefan en Rogier. Parochie Ysselsteyn Zaterdag: 19.00 (Vivace); overl. leden kerkelijk zangkoor: uit dank baarheid; Jan Vogels en overl. fam. Vogels-Jeurissen; overl. ouders Kuunders-van Dijck en zoon Frans; jrd. Maria Geertruida van Dijck- Wismans; ouders Pouwels-Voesten; mndd. Jeu Spreeuwenberg; Frans Stiphout. Zondag: Christus Koning. 10.00 (Ouderenkoor); Adrianus Broeders en zoon Gijs; overl. ouders Winnen- Arts. Maandag: 19.00 Overl. fam.Vergeldt-Custers. Woensdag: 19.00 Overl. fam. Jansen-Philipsen; t.e.v. H. Oda (LVB). Vrijdag: 14.00 Huw. Paul Clephas en Conny Thijssen. Misdienaarsbeurten: za 19.00: Anneke en Ilaisa; zo 10.00: Dennie, Daan, Maran en Sandra; ma 19.00: Ronnie P. en Niels v. O.; wo 19.00: Ronny O. en Mark; vr 14.00: Paul en Niels R. Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 Fam. Eyssen- Voncken; Lies de Mulder-Kersten (kaartclub)I Misd.: Marieke v. Rheden en Anke Poels. Zondag: Hoogfeest Christus Koning. 10.00 Jgt. Lei v. Dijck en Catharina v. Rijswick; jgt. Sjaak Hendrix en Truus Marcellis. Misd.: Sandy Stiphout en Suza v. Tilburg. 14.30 Doop Robin Michels. Woensdag: 19.00 Jgt. fam. Versteegen-Arts; Harrie Thijssen en Catharina Franssen; Sjaak Thissen. Kerk poetsen: mevr. Van Dijck en Van Tilburg-van Meerlo. Rectoraat Vredepeel Vrijdag: 13.00 Huw. Van Bakel-v.d. Heuvel. Zaterdag: 19.00 H. Mis. Zondag: 10.00 Overl. ouders Arts- Cuypers; uit dankbaarheid fam. V.d. Heuvel-Peters. Maandag: M. Jansen. Dinsdag: Cecilia avond. 19.30 Voor leden en overl. leden kerkkoor. Donderdag: 19.00 Fam. Comelissen-Hendriks. Misdienaars: zo: Anita, Karin v.d. Z., Joost, Luc. Lezers: zo: Tonnie v. Hoof. Rectoraat Smakt Zaterdag: 16.30 H. Mis bgv 40- jarig huw.jub. fam. Oudenhoven. Zondag: 34e Week door het jaar; 25e en laatste Zondag na Pinksteren. Hoogfeest: Christus, Koning van het heelal. 10.00 Hoogmis voor vader en moeder Koopmans-Hendrickx en Leo; ouders V.d. Winkel-Geurts (jgt.); overl. fam. Van Hooft-Mattousch; Harrie Beckers; overl. ouders Bastiaans-Huijgen en Victor. Lectrice: Truus Goumans. Dienb.: een vrijwilliger. 11.30 Doopviering Jort Stiphout. 14.30 Doopviering Guusje Hageman. Dinsdag: 19.30 H. Mis voor het zangkoor en de jubilarissen (kapel). Woensdag: In de St. Jozefkapel t.e.v. de H. Jozef. 9.30 H. Mis uit dankbaarheid (t.e.v. St. Jozef); tot int. van 45-jarig huw.jub. Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Zondag 22 november, de Laatste Zondag van het Kerkelijk jaar, zal in het Zonnelied, Kiosk 6 te Venray, ds. W.Ch.P. Weersma voorgaan in de dienst. Aanvangstijd is 10.00 uur. Tijdens de dienst is er kinderopvang en er wordt kinderne- vendienst gehouden. Na afloop van de dienst is er gele genheid een kopje koffie te blijven drinken. Jehova's Getuigen Hierbij nodigen wij u uit voor het bijwonen van een bijbeltoespraak met als thema Jongeen van Jehovah's standpunt bezien in de Koninkrijkszaal aan de Henri Dunantstraat 11, aanvang 10.00 uur. Gratis toegang; geen collecte. Oecupienische basisgroep Vieringen op de 2e en 4e zondag van de maand Aanstaande zondag 22 november is er een eucharistieviering van de oecumenische basisgroep Heel de Kerk Heel de Wereld. Het thema van de viering is: Verwachting. Voorganger is pastor Fr. Meyer. Plaats: kapel van het bejaardencen trum Het Schuttersveld, Bergweg te Venray. Tijd: 11.15 uur. U bent van harte welkom. Rehoboth Ned. Hervormde Evangelisatie op GG. Gebouw Rehoboth: Cuppenpedje 2a, Horst. Evangelist: Clapvaeren 4, Horst, tel./fax: 077- 3987786. Diensten: D.V. zondag 22 novem ber om 10.00 en 14.30 uur. Voorganger: ev. J.A.J. Bals, Horst, 's Morgens is er kinderoppas. Bijbelonderwijs/Catechisatie: De tijden'zijn: 6-12 jr. dinsdag om 16.30 uur: 12-15 jr. maandag om 19.00 uur; 16jr. en ouder maandag om 20.00 uur. Bijbel/Contaca vond Woensdagavond 25 nov.. De aan vang is 20.00 uur. Iedereen is van harte welkom. Zangkoor: donderdag 19 nov. oefent het zangkoor. Wie mee wil zingen is van harte welkom. Aanvang 20.00 uur. Bijbelgemeente Venray Hartelijk welkom in de diensten (evangelische, baptistische) die gehouden worden in wijkgebouw 't Stekske, Kruidenlaan 161 te Venray. Kernwoorden gemeente: ontmoe ting, vriendschap, aandacht en zorg! Voor de kinderen is er iedere zondag zondagschool en er is een crèche voor de allerkleinsten. De diensten beginnen om 10.00 uur. Na afloop is er de mogelijkheid om gezamenlijk koffie te drinken. Ook diverse gespreksgroepen rond om de Bijbel door de weeks. Inlichtingen: tel. 586001, R. Lammers. ienk de Venrayse orden met een teken Als dank voor de grote betekenis die de Venrayse Kloostergemeenschappen voor Venray en omgeving hebben, wil de Stichting 'Gedenkteken Kloosters' komen tot oprichting van een monu ment. Door middel van een financiële bijdrage kunt u dit doel ondersteu nen. Men kan dit doen door een bedrag over te maken op Rabobank Venray,.rek.nr. 17.39.67.760; giro- rek. van de bank 10.68.514 t.n.v. Gedenkteken Kloosters Venray. Nadere inlichtingen: tel. 0478- Max Havelaar 10 jaar Al tien jaar zet de Stichting Max Havelaar zich in voor boeren in ont wikkelingslanden. Dankzij de kopers van producten van het Max Havelaar Keurmerk zijn inmiddels 500.000 boeren verzekerd van een inkomen. Een inkomen dat hun in staat stelt een toekomst op te bou wen voor hunzelf en hun kinderen. Vier dit feest mee en probeer ook eens een product van het Max Havelaar Kerumerk. Het begon allemaal met koffie, ook een van de basisproducten van de Wereldwinkels. Het keurmerk van Max Havelaar - een ronde sti cker, voorstellende een boer met een zak koffiebonen op de rug - staat voor de voorwaarden onder welke de koffie is ingekocht. Uiteraard is de kwaliteit van de koffie prima. De voorwaarden zijn: rechtstreekse inkoop bij boeren en plantages, die hun arbeiders goed behandelen; een gegarandeerde bodemprijs; een toe slag op de wereldmarktprijs; lang durige contracten; voorfinanciering; producenten hebben toegang tot kredieten en tevens worden er toe slagen betaald voor de verbetering van het milieu en sociale omstan digheden. Behalve de alombekende koffie is er Max Havelaar thee, bananen, honing, cacao en hiervan afgeleide producten zoals chocola derepen en hagelslag. Meer produc ten volgen. Het geeft u de garantie dat arme boeren in ontwikkelings landen profiteren van eerlijke prij zen en rechtvaardige handelsregels. In de Wereldwinkel kunt u een fol der rkijgen waar in staat wat u waar kunt krijgen. U bent van harte wel kom in de Wereldwinkel op het adres Henseniusstraat 3a. De Wereldwinkel is iedere dag open. Het telefoonnummer is 588571 Aanhouding Een 46-jarige man en een 30-jari- ge vrouw, beiden inwoners van Heerlen, zijn in de nacht van dins dag op woensdag om 03.20 uur aan gehouden in de Bleek in Venray op verdenking van inbraak in een kle dingwinkel. Na een melding van een omwo nende, die een klap hoorde en dacht aan een nieuwe inbraak in de kle dingwinkel op de Bleek, ging de politie terplaatse kijken en trof de man en vrouw aan. Beiden werden door de politiepatrouille aan de tand gevoeld in verband met hun aanwe zigheid op dat tijdstip. Omdat in de nacht van zondag op maandag eveneens een grote hoe veelheid kleding werd gestolen uit een winkel aan de Bleek. Het betrof toen een groot aantal truien en spij kerbroeken. De daders kwamen de winkel binnen door een ruit van de toegangsdeur te vernielen. Ook van nacht bleken weer vernielingen te zijn aangericht aan de toegangdeur van dezelfde winkel. Beide verdach ten konden geen aanvaardbare ver klaring geven voor hun aanwezig heid en werden daarom aangehouden en overgebracht naar het bureau in Venlo. Zaterdag 21 november zal in de aula van de Muziekschool Venray de jaarlijkse openbare presentatie van de D-examcnkandidaten plaats vinden. 's Middags om 13.00 uur de HAFA-leerlingen en 's avonds om 19.30 uur de Graden-leerlingen. De toegang is gratis. De politie is je beste vriend. Dai was ook al omstreeks 1934. Dai ondervonden ook deze meisjes o; de foto. Hun speelplaats en ontmoe- tingsplaats op een vrije woensdag, middag of andere vrije dag was meestal de grote vrije binnenplaat achter de marechausseekazerne a de Langstraat. Ook de paardenstallen van d; bereden politie, gelegen achter dt kazerne, hadden de belangstelling van de jeugd. We.zien hier meisjes uit buurt schap Veltum en Langstraat in hur bonte schortjes. Samen met opper wachtmeester De Groot op de foli gezet. Staande v.l.n.r.: Annie Coopmam Lies Theunissen, Mariet Coopmans Marietje van Houdt en Mientjf Smits. Achteraan: opperwachtmeesto De Groot met zijn zoon en mevrouu De Groot. Zittend: een logé, Jet van Dijck er Truus Michiels. Jan v.d. Putten Pasar Malam in Venray geslaagde happening Zo'n 700 mensen verdeeld over twee dagen hebben afgelopen week einde de Pasar Malam in zaal De Evenaar bezocht. Een aantal waar mee de beide organisatoren van het evenement, Tom Berhitu en Jan Fleurkens, bijzonder in hun nopjes zijn. "Het was top. We hebben alleen maar zeer goede reacties gehad. De mensen waren heel erg te spreken over de aankleding van de zaal en het geboden programma, met voor ieder wat wils. Jong en oud", aldus Jan Fleurkens, uitbater van De Evenaar. Als het aan Berhitu en Fleurkens ligt, krijgt de Pasar Malam een vervolg in 1999: "De intentie is er om volgend jaar de Pasar Malam opnieuw op de Venrayse cultuurkalender te zetten. Of dot in dezelfde opzet gebeurt, gaan we nog bekijken. We zullen eerst deze eerste editie 'gaan evalu eren. Het echtpaar Lambert en Mariek Litjens uit Vierlingsbeek is winnaar geworden van de in de Italiaanse week gehouden prijsvraag van Thomassen Mode in Venray. Tijdens de week maakten alle klanten van de modezaak kans op een originele Illycafé espresso/cappucino-machi- ne ter waarde van 799 gulden. Op de foto ontvangt het echtpaar uit Vierlingsbeek de fraaie prijs uit han den van Esther Thomassen. Tijdens het feestweekend van car navalsvereniging De Keieschieten in Vierlingsbeek en Groeninget staan er diverse activiteiten en optredens van bekende en wat min der bekende artiesten op het pro gramma. Een wat minder bekendi groep maar zeer de moeite waart zijn de 'Guggenmusik' Gasslipfiffe Netstal uit Zwitserland. Vorig jaar oktober was carnavals vereniging De Keieschieters eer lang weekend in Zwitserland Tijdens deze dagen hadden zij daar een feestavond. Als verrassing trad er de plaatselijke joekskapel op. Hei klikte meteen en iedereen was a van overtuigd dat deze groep onze gast zou worden tijdens het 44-jarig jubileum van De Keischieters op 20. 21 en 22 november. De kapel bestaat 22 jaar en ze komen uil Glarus, één van de kleinste Duitstalige provincies Zwitserland. Ze tellen zo'n 20 leden en ze zijn verantwoordelijk voorde gehele muzikale omlijsting tijdens de carnaval in hun dorpje Netstal Tijdens dit feestweekend zullen zij diverse keren in Vierlingsbeek en Groeningen een optreden ten gehore brengen. Hobby-atelier Kre-Anita Bloemenboetiek Jacqueline organi seren op 23 en 30 november en 1 december een combi-kerstworks- hop. De workshop bestaat uit hel beschilderen van een keramieke ondergrond en het schikken van een natuurlijk arrangement op deze ondergrond. De dag duurt van 09.30 tot 15.00 uur. Voor een lunch wordt gezorgd. Bent u nieuwsgierig wat de workshop exact inhoudt of wilt n zich hiervoor opgeven, look dan gerust binnen bij Bloemenboetiek Jacqueline, Grootdorp, Merselo o( Hobby-atelier Kre-Anita, Gertrudisstraat 16, Oirlo. Bromfietsster gewond Een 17-jarige bromfietsster uil Swolgen liep dinsdagmorgen om 09.00 uur een hoofdwond op als gevolg van een aanrijding op dc Albionstraat. De 34-jarige bestuur der van een personenauto uil Leunen reed over de Gussenstraal en gaf geen voorrang aan hét meisje, dat over het fietspad van de kruisen de voorrangsweg reed. Sinterklaas bij Intratuin Het oudste kinderfeest staat weer voor de deur. Natuurlijk is Intratuin Venray, aan de Langstraat 133 op dit feest ook van de partij. En zij nodigt alle kinderen tot en met elf jaar uit om dit traditionele feest te vieren. De goedheiligman wil namelijk dat alle kinderen met hem samen zijn verjaardag vieren. Om hem te verrassen wil Intratuin Venray alle kinderen oproepen om een mooie stoomboot te knutselen of te teke nen. Deze stoomboot kunnen de kinderen tot en met 2 december 1998 inleveren bij de klantenservi ce. De stoomboot moet voorzien zijn van naam, adres, woonplaats, telefoonnummer en leeftijd van de maker. Op zaterdag 5 december zal Intratuin Venray namens St. Nicolaas een prijs uitreiken aan degene die de mooiste boot heeft gemaakt. Natuurlijk ontvangen alle kinderen die op 5 december hun knutselwerk terug komen halen om 11.00 uur een traktatie. Tevens kunnen de kinderen bij de informatiebalie van Intratuin Venray een kleurplaat afhalen. Deze kunnen zij inleveren op zondag 29 novem ber tussen 13.00 en 16.00 uur bij Sinterklaas. De prijsuitreiking zal plaatsvinden op zaterdag 5 decem ber om 1 1.00 uur. Zorg datje erbij bent! De drie mooiste kleurplaten, beoordeeld naar leeftijd, ontvangen een prijs. Omdat Sinterklaas en de Pieten Intratuin Venray ook op zijn verjaardag bezoekt, mogen alle kin deren vanaf maandag 30 november hun schoen zetten. Vanaf maandag 7 december kan de schoen weer wor den opgehaald met hopelijk daarin wat moois van de Sint. Natuurlijk is het voor de Sint en zijn Pietermannen bij het Groene Warenhuis weer goed inkopen doen. Door het aanbod van een grote col lectie geschenkartikelen, wordt het de Sint gemakkelijk gemaakt. Zo hebben we tips voor bijvoorbeeld romantische moeders, handige vaders, pasgetrouwden, dierenlief hebbers. kookgekken en mensen met groene vingers. Op zondag 29 november zal Sinterklaas Intratuin Venray bezoe ken van 13.00 tot 16.00 uur. De Sim zal alle kleurplaten persoonlijk in ontvangst nemen en de kinderen een kleine attentie geven. De grote prijs uitreiking zal plaatsvinden op zater dag 5 december om 11.00 uur (tege lijk met de stoomboot-knutselprijs) Tevens is er op zondag 29 november een optreden van de Aostrumsc Zangkompeneej van 13.30 tot 16.30 uur. Voor St. Nicolaas is Intratuin Venray extra geopend op zondag 29' november van 11.00 tot 17.00 uur De extra koopavonden tot 21.00 uur zijn op woensdag 2, donderdag 3 en vrijdag 4 december. Voor Kerstmis zijn de extra koopzondagen: zondag 13 en 20 december van 11.00 tol 17.00 uur. De extra koopavonden tot 21.00 uur zijn op maandag 21dins-^ dag 22 en woensdag 23 december. Kortom: Intratum Venray is een bezoek meer dan de moeite waard.

Peel en Maas | 1998 | | pagina 18