Geslaagde Haezepaeper Venrayse horeca ondernemers in nieuwe vereniging Open dag Nelipak Thermoforming woningwet wet ruimtelijke ordening wet milieubeheer Gemeenteraads vergadering Openstelling rotonde Noordsingel/ Oostsingel/ Maasheseweg Bekendmaking belasting- verordeningen 1999 Thema-avond UGO Groep Venray Party in Gryphus Collecte Diabetes Fonds Geslaagd PEEL EN MAAS donderdag 19 november 1998 - Pagina Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burgemees ter en wethouders vanVenray ingeko men bouwaanvragen. het plaatsen van een uitzichttoren in de gemeentelijke bossen in Ysselsteyn tnv Jagersvereniging "Ysselsteyn" P.a. Beekmansdalseweg 3 te Nijmegen; het plaatsen van een ondergrond se tanks (restafval) aan de Hubenhof te Venray tnv Gemeente Venray afd. OW, Postbus 500 te Venray; het plaatsen van ondergrondse tanks (restafval) aan de Honingklaver 29 t/m 123 te Venray tnv Gemeente Venray afd. OW, Postbus 500 te Venray; het plaatsen van ondergrondse tanks (restafval) aan de Haammakerstraat 98 t/m 288 te Venray tnv Gemeente Venray afd. OW, Postbus 500 te Venray; het plaatsen van ondergrondse tanks (restafval) aan de Haammakerstraat 2 t/m 96 te Venray tnv Gemeente Venray afd. OW, Postbus 500 te Venray; - het plaatsen van ondergrondse tanks (restafval) aan de Kloosterhof te Venray tnv Gemeente Venray afd. OW, Postbus 500 te Venray; het plaatsen van ondergrondse tanks (restafval) aan de Veltumse Kleffen I60 t/m 350 te Venray tnv Gemeente Venray afd. OW, Postbus 500 te Venray; het plaatsen van ondergrondse tanks (restafval) aan de Mozartstraat 21 t/m 104 te Venray tnv Gemeente Venray afd. OW, Postbus 500 te Venray; het plaatsen van ondergrondse tanks (restafval) aan de Bachstraat 15 t/m 98 te Venray tnv Gemeente Venray afd. OW, Postbus 500 te Venray; het vergroten van de woning aan de Silene 8 te Venray tnv T.H.I.H. Zeekaf, Silene 8; - het veranderen en vergroten van de winkel aan het Lovinckplein I te Ysselsteyn tnv H. Seuren V.O.F. (C1000), Lovinckplein I het vergroten van de woning/bouw berging en carport aan de Puttenweg 13 te Ysselsteyn tnv C.J.M. van Soest, Puttenweg 13; het bouwen van een pluimvee stal/bergruimte aan de Twistweg I2a te Vredepeel tnv Maatschap van de Zanden-Drüggen,Twistweg 12a; het bouwen van een berging aan de Smakterveldweg 14 te Venray tnvT.J. Blenk, Smakterveldweg 14; - het vergroten van de winkel aan de Schoolstraat 15 te Venray tnv Combi Dom Melskens, Schoolstraat 15; - het bouwen van een carport/gara ge aan de Sleutelbloem 62 te Venray tnv R.P. Hageman, Sleutelbloem 62; het bouwen van een carport aan de Hoeveweg 10 te Venray tnv A.M.F. Rommen, Hoeveweg 10; het bouwen van een carport aan de Hoeveweg 12 te Venray tnv P.F.A. Fleuren, Hoeveweg 12. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouwver gunning verleend. het bouwen van een berging aan de H. Roland Holststraat 5 te Venray tnv H.W.J. van Bergen, H. Roland Holststraat 5; het veranderen van de entree aan de Grotestraat 59 te Venray tnv M.L.M.G. Verschuuren, Grotestraat 59; het bouwen van een eierlokaal aan de Twistweg 14c te Vredepeel tnv A. en M. Cornelissen, Twistweg 14c; het bouwen van een overdekt zwembad aan de Oostsingel 6 te Venray tnv G.M.J. Vallen, Oostsingel 6. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen recht streeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemeester en wethou ders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel bin nen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitge reikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaar schrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Bouwtoestemming op bouwmeldingen Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmeldingen bouw toestemming afgegeven. het vernieuwen van de schuur aan de Gratenstraat 3 te Venray tnv H.M. Geurts, Gratenstraat 3. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoestemmin- gen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daarte gen bij het college van burgemeester en wethouders vanVenray een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken nadat de beschik king is toegezonden of uitgereikt Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaar schrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Bouwvergunning aangevraagd Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bouw aanvragen medewerking te verlenen, het vergroten van de werkruimte aan de Noorderhof 30 te Venray tnv Orthop. Schoentechniek Litjens Ewalts VOF, Noorderhof 30; het uitbreiden van de bedrijfshal aan de Microstraat te Venray tnv W.H.G. Fleuren, Kortedrilweg 6 te Venray; het bouwen van ligboxenstal aan de Laagheidseweg 23 te Venray tnv J.B.E. van Well en E.W.A. van Well- De Jong, Laagheidseweg 23; het bouwen van een serre en dak kapel aan de Smakterveldweg 7 te Venray tnv A.J.M. Heetkamp, Smakterveldweg 7; - het bouwen van een serre aan de Overloonseweg 22a te Venray tnv H.J.M. Lommen, Overloonseweg 22a; het bouwen van een berging aan de Smakterveldweg 14 te Venray tnvT.J. Blenk, Smakterveldweg 14; het bouwen van een tuinkamer aan de Wester Thienweg 15 te Oostrum tnv L.P.T.P. Siebers, Wester Thienweg 15; het bouwen van een carport en dakkapel aan de Schutsboom 29 te Venray tnv A.H.M. -Bellemakers, Schutsboom 29; het bouwen van een tuinkamer/serre aan de Weg in de Berg 22 te Venray tnv J.M.G. van Vergunningaanvragen Een groot aantal bedrijven en inrich tingen is verplicht om krachtens de Wet milieubeheer een milieuvergunning aan te vragen. In de milieuvergunning wor den milieuvoorschriften opgenomen in het belang van de bescherming van het milieu. De procedure kent 2 fasen: 1. de fase van het opstellen van het ontwerp van het besluit; 2. de fase van het opstellen van het besluit. Bij iedere fase wordt de beslissing op een aanvraag ingevolge de Wet milieu beheer en de Algemene Wet Bestuursrecht bekendgemaakt (hoofd stuk 13 Wet milieubeheer en afdeling 3.5 van de Algemene Wet Bestuursrecht). Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voornemens zijn een vergunning krach tens de Wet milieubeheer te verlenen aan: 1. Maatschap Vullings-Litjens, Roland 3 te Castenray voor een nieuwe, de gehel inrichting omvattende vergun ning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een pluim vee- en rundveehouderij, gelegen aan de Roland 3 te Castenray; 2. Maatschap Claessens-Jenniskens, Ysselsteynseweg 70 te Ysselsteyn voor een nieuwe, de gehele inrich ting omvattende vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een pluimvee houderij, gelegen aan de Ysselsteynseweg 66 te Ysselsteyn. Dit onder oplegging van voorschriften in het belang van de bescherming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle ove rige op de aanvraag betrekking hebben de stukken liggen ter inzage van 19 november 1998 tot en met 17 decem ber 1998 in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478-523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Gedurende bovengenoemde periode kan een ieder schriftelijk gemotiveerde bedenkingen indienen bij het college van burgemeester en wethouders beden kingentermijn). Deze kan hierbij verzoe ken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een ieder wordt, na telefonische afspraak, gedurende de bedenkingentermijn in de gelegenheid gesteld met betrekking tot het ontwerp van het besluit van gedachten te wisse len hetzij tot het mondeling inbrengen van bedenkingen daartegen. Alleen degenen die bedenkingen heb ben ingebracht op de bovenomschreven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. A.M.v.B.-meldingen Gelet op het bepaalde in de Wet milieubeheer (artikel 8.40 Wm) is bij Algemene Maatregel van Bestuur (A.M.v.B.) een aantal categoriéin van bedrijven vrijgesteld van de vergunning plicht. In deze algemene maatregel van bestuur zijn voor die inrichtingen alge mene regels gesteld welke nodig zijn in het belang van de bescherming van het milieu. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er A.M.v.B.- meldingen zijn binnengekomen van: 1. H.J.P. Martens. Kempweg 147 te Venray voor het uitbreiden/wijzigen van een inrichting voor opslag van goederen, dan wel het veranderen van de gebezigde werkwijze daarvan ingevolge het Besluit opslag goede ren milieubeheer, gelegen aan de Weverstraat 2 te Venray; 2. Beheerstichting Gebouw Jerusalem, Dr. Poelsstraat 7 te Venray voor het van toepassing worden van het Besluit horeca, sport en recreatie inrichting milieubeheer voor het Kunstencentrum Jerusalem, gelegen aan de Heuvelstraat 4 te Venray; 3. Confectie-industrie Thetru B.V., Plataanstraat 4 te Venray voor het oprichten van een inrichting ingevol ge het Besluit opslag vuurwerk milieubeheer, gelegen aan de Plataanstraat 4 te Venray; 4. H.L.G. Seuren, Lovinckplein I te Ysselsteyn voor het uitbreiden/wij zigen van een detailhandel dan wel het veranderen van de werking daarvan ingevolge het Besluit detail handel milieubeheer, gelegen aan Lovinckplein I te Ysselsteyn; 5. O.J.C. Dingus, Hoenderstraat 10 te Venray voor het van toepassing worden van het Besluit horeca, sport en recreatie-inrichtingen milieubeheer, gelegen aan de Hoenderstraat 10 te Venray. De meldingen kunnen worden ingezien van 19 november 1998 tot en met 3 december 1998 (2 weken) in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478-523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip wor den ingezien. Bovengenoemde meldingen moeten nog worden beoordeeld. Verzoek tot intrekking van de milieuvergunning De Wet milieubeheer biedt de moge lijkheid tot intrekking van de milieuver gunning. Hiervoor geldt een bijzondere procedure die ih paragraaf 3.5.6 van de Algemene wet bestuursrecht staat beschreven. Besluiten Burgemeester en Wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij in afwijking van de ontwerp-beschikking in belang van de bescherming van het milieu de milieuvergunning gedeeltelijk of geheel intrekken van: 1A.M.J.C. Wijnhoven, Churchillstraat 18 te Venray voor de milieuvergun ning voor een varkenshouderij, gele gen aan de Laagheidseweg 22 te Oirlo. De gedeeltelijke intrekking geldt ten behoeve van de inrichting gelegen aan de Busschopsweg 5 te Heythuysen; 2. RJ.A. Wijnhoven, Geijsterseweg 28 te Oostrum voor de milieuvergun ning voor een zeugenopfokbedrijf, gelegen aan de Geijsterseweg 28 te Oostrum. De gehele intrekking geldt ten behoeve van de inrichtingen gelegen aan de Busschopsweg 5 te Heythuysen en Timmermannsweg 56 te Ysselsteyn. Het besluit en alle relevante stukken c.q. gegevens liggen ter inzage van 19 november 1998 tot en met 31 decem ber 1998 in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478-523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Gedurende bovengenoemde kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift wor den ingediend door: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in tweevoud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019,2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van deze termijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een ver zoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waaronder een schorsings- verzoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorzie ning moet worden gericht aan de voor zitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State. Postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage. Het besluit wordt niet eer der van kracht dan nadat op dat ver zoek is beslist Venray, 19 november 1998 Burgemeester en Wethouder voor noemd, namens dezen, het hoofd van afd. Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen Grootel.Weg in de Berg 22; - het bouwen van 22 woningen aan de Antoniusveldweg te Venray tnv B.B.O.M., Leyenbroekerweg 38 te Sittard; - het vergroten van de woning/gara ge aan de Akelei 27 te Venray tnv J.J.C.Thomassen, Akelei 27; - het plaatsen van een uitzichttoren in de gemeentelijke bossen in Ysselsteyn tnv Jagersvereniging "Ysselsteyn", P.a. Beekmansdalseweg 3 te Nijmegen; het aanpassen van de woning aan de Coppelenberg 6 te Merselo tnv A.M. Poels, Coppelenberg 6. De op de bouwaanvragen betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 20 november 1998 gedurende 2 weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden inge diend. Procedurestart artikel l8aWRO T.b.v. bouwmeldingen Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het ter plaatse geldende dan wel van de in voorbereiding zijn de herziening bestemmingsplan ten behoeve van de volgende bouwmel dingen. - het plaatsen van een tuinhuisje aan de Adelbertweg 7 te Venray tnv C.W.G. Daanen, Adelbertweg 7; - het plaatsen van een tuinhuisje aan de Oostsingel 32H te Venray tnv J.M.G.M. Hendrix, Oostsingel 32H; - het plaatsen van een tuinhuisje aan de H. Roland Holststraat 2 tnv A.Th.H.M. Christians, H. Roland Holststraat 2. De op de bouwmeldingen betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 20 november 1998 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de balie Publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen schriftelijk bedenkingen bij burge meester en wethouders worden inge diend. Venray, 19 november 1998 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen De gemeenteraad van de gemeente Venray vergadert op dinsdag 24 november 1998 om 19.00 uur in het gemeentehuis vanVenray. De ver gadering is openbaar. Belangstellenden zijn van harte welkom. De agenda luidt als volgt: Onderdeel A: 1. Opening 2. Mededelingen 3. Spreekrecht publiek 4. Vaststelling agenda 5. Notulen van de openbare verga dering van de raad der gemeente Venray, gehouden op dinsdag 27 oktober 1998 6. Ingekomen stukken Onderdeel B: 7. Unilocatie voortgezet onderwijs 8. Aankoop pand Langeweg 28 9. Voorbereidingsbesluit partiële herziening bestemmingsplan 'Buitengebied' tbv het bouwplan van de heer Mulder, Ambachtstraat I,Venray Onderdeel C: 10. Vaststelling uitgangspuntennota voor de planontwikkeling Interventerrein 11. Voorbereidingsbesluit partiële herziening bestemmingsplan 'Buitengebied' tbv de verplaatsing Sportpark Oostrum 12. Werkgelegenheidsbijdrage Herbalife 13. Vaststelling programma en over zicht onderwijshuisvesting voor het jaar 1999 14. Vaststelling gewijzigde verorde ning voorzieningen huisvesting onderwijs gemeente Venray 15. Sluiting. De rotonde Noordsingel/ Oostsingel/Maasheseweg is vanaf donderdag 19 november 1998 open gesteld voor al het verkeer. Burgemeester en wethouders delen mede dat de raad van de gemeente Venray op 10 november 1998 heeft vastgesteld de volgende wijzigingsverordeningen: de 'Verordening onroerende- zakenbelastingen 1999'; - de 'Verordening rioolrechten 1999'; de 'Verordening hondenbelasting 1999'; de 'Verordening toeristenbelasting 1999'; - de 'Verordening marktgelden 1999'; de 'Verordening parkeerbelastin gen 1999'; de 'Legesverordening 1999'; de 'Verordening lijkbezorgings- rechten 1999'; de 'Verordening precariobelasting 1999'; de 'Verordening woonwagenrech ten 1999'; de 'Verordening tarievenregeling voor door de brandweer aan der den bewezen diensten 1999'. De vorengenoemde verordeningen treden in werking op de eerste dag na de datum zoals vermeld op dit blad. De besluiten zijn opgenomen onder gemeenteblad nr. 131; het desbe treffende raadsvoorstel is gedagte kend 3 november 1998. De verordeningen liggen kosteloos ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie 0.35. Een ieder kan op verzoek tegen betaling van een bedrag aan leges eveneens bij de publieksbalie 0.35 een afschrift van genoemde besluiten krijgen. Gemeente Venray, I I november 1998 In het ledenservicepunt van de FNV in Venray houdt de Uitkerings- Gerechtigden en Ouderen (UGO- )groep Venray op donderdag 26 november een thema-avond. Tijdens de avcnd zijn er twee gastsprekers, te weten de heer M. v.d. Munckhof van het Centrum voor Werk en Inkomen (CWI) en de heer P. Göbbels van Samenwerk, Werk en Inkomen (SWI). De aanwezigen kunnen na afloop vra gen stellen aan fle gastsprekers. De avond in het ledenservicepunt aan het Henseniusplein 10 in Venray begint om 20.00 uur. Op zaterdag 21 november vindt er in jongerencentrum Gryphus in Vierlingsbeek een 70's 80's party plaats met de dj's Hermanusse Polak. Heerlijke hits en tips uit 'de tijd dat alles beter was'. De treinen reden op tijd, Tsjernobyl was een idyllisch dorp en er waren nog mensen die op het CDA stemden. Ordinaire discokra kers, kille New Wave-klassiekers, onverstaanbare Nederpop en vergeten megahits. Hermanusse Polak maken er samen met de bezoekers een groot feest van en zullen zeer gewillig zijn waar het verzoeknummertjes betreft. Gryphus is geopend vanaf 21.00 uur en de entree bedraagt ƒ5,-. De collecte 'Geef 's voor diabetes, voor 'n toekomst zonder complica ties' die van 1 t/m 7 november in Venray, Leunen en Smakt is gehou den, heeft ƒ3.294,80 opgebracht. Het Diabetes Fonds Nederland (DFN) dankt alle gevers, collectanten en al diegenen die zich hebben ingezet om de collecte doen slagen voor hun gift en welwillende medewerking. Met de opbrengst van de collecte maakt het DFN verder wetenschappe lijk onderzoek rond diabetes mellitus (suikerziekte) en complicaties die als gevolg van diabetes kunnen ontstaan mogelijk. Centraal in de collecte stond een meisje van 11 jaar. Ook kinderen kun nen diabetes krijgen, net zo goed als oudere mensen, dankzij medicijnen is ze als ieder ander kind. Wel moet ze opletten wat ze eet en drinkt. Ondanks de medicijnen kunnen op latere leeftijd bij mensen met diabetes toch complicaties ontstaan. Voorbeelden zijn hart- en vaatziekten, oog- en nieraandoeningen en aantas ting van de zenuwfunctie. Dankzij verder onderzoek komen we meer te weet over diabetes en complicaties. Uiteindelijk moet dit leiden tot een toekomst zonder complicaties. Op dit moment hebben ruim 500.000 mensen in Nederland diabe tes. Het Diabetes Fonds Nederland heeft een gratis brochure over diabe- Inbraak Uit een winkel aan de Bleek is vannacht omstreeks 03.30 uur een grote hoe veelheid kleding gestolen. Het betreft truien en spijkerbroeken van een onbeken de waarde De daders kwamen de winkel binnen door een ruit van de toegangs deur te vernielen. Ondanks dat de politie snel terplaatse was konden de daders met hun buit ontkomen. Kleding gestolen Uit een winkel aan de Bleek is zondagnacht omstreeks 03.30 uur een grote par tij kleding gestolen. Het betreft truien en spijkerbroeken van een nog onbekende waarde. De daders kwamen de winkel binnen door een ruit van de toegangsdeur te vernielen. Ondanks dat de politie snel terplaatse was konden de daders met hun buit ontkomen. De vastelaovesvereniging De Piëlhaas kan terugkijken op een geslaagde seizoenstart. Afgelopen zondag vond in De Witte Hoeve het traditionele Hazepaeper plaats waar de nieuwe vastelaoves cd gepresenteerd werd. Vast onderdeel van het programma was de uitreiking van de Wakkere Piëlhaas. Karei Beerkens. een van de eerste mensen die aan de wieg stond van het Venrayse joekskapellengebeu- ren, viel deze eer te beurt. Karei was een van de eerste leden van de Plaarzek, Venrays oudste joekskapel die dit jaar 22 jaar bestaat. Vanwege dat feit werd ook de joekskapel zelf in het zonnetje gezet. Tijdens de middag, die muzikaal o.a. werd opgeluisterd door Frans Theuniz, kwam natuurlijk de nieuwe cd van de Piëlhaas ruim aan bod. Diverse oude nummers zijn aan de vier nieuwe liedjes toegevoegd. Hel eerste exemplaar van de cd werd uil- gereikt aan Theo Duijkers, die al vele jaren het ontwerp van de cd-inlay voor zijn rekening heeft genomen. Veel lof kreeg de commissie Liedje van De Piëlhaas, die de middag had georganiseerd, voor de perfecte kin deropvang. Terwijl de ouders zich konden amuseren bij het muzikale gebeuren konden de kinderen zich uit leven in een aparte ruimte met kleien, kleuren, videokijken met als "toetje- een Happy Meal van een plaatselijke hamburgergigant. De cd is vanaf deze week te koop. Voor de verkoopadressen verwijzen wij U naar de advertentie elders in dii blad. Fusie tussen HGV en KHN Horeca Gemeente Venray (HGV) is een fusie aangegaan met Koninklijke Horeca Nederland (KHN). De nieuwe vereniging gaat voortaan verder onder de naam KHN afdeling Venray. De besturen van beide verenigingen zijn van mening dat de fusie ten goede zal komen aan de belangenbehartiging van alle horeca-ondernemers in de gemeente Venray. Tijdens de algeme ne ledenvergadering van de HGV is unaniem besloten met de fusie in te stemmen. Het nieuwe bestuur van de KHN afdeling Venray bestaat uit (zie foto van links naar rechts): Paul Hulsman (café Hulsman), Piet Jacobs (restaurant Buitenlust), Elly Swinkels (Koffiehuis Zowyzo), Piet Kienhuis (neutraal voorzitter) en Matthieu Thielens. (zaal 't Anker). Op de foto ontbreekt Piet Bonants (restaurant 'l Pelgrimshuis). Zaterdag 21 november van 09.00 tot 12.00 uur Nelipak Thermoforming aan de Spurkt 3 in Venray houdt op zaterdag 21 november van 09.00 tot 12.00 uur een open dag. Nelipak doet dit in samenwerking met Uitzendbureau Werknet. Geïnteresseerde mensen in vast of tijdelijk werk zijn die morgen van harte welkom en kunnen kennis maken met de activiteiten van de Nclipak-vestiging in Venray. Nelipak Thermoforming is een internationaal opererend bedrijf met drie busmess- units in Nederland en een in Ierland. Nelipak maakt vanaf haar oprichting in 1953 een voorspoedige groei door die vooral de laatste jaren uitzonder lijk genoemd mag worden. Het bedrijf vervaardigt verpakkingen en andere produkten uit kunststof door middel van thermovormtechniek. De artike len variëren van hoogwaardige ver pakkingen voor medische en techni sche produkten tot kunststof-onderdelen voor de auto industrie. Nelipak is een marktgericht bedrijf dat maatwerk levert, ook in kleine series. Hierbij hoort het continu ontwikkelen van nieuwe produkten. De verpakkingen voor medische en electronische produkten worden vaak in cleansrooms gemaakt. Ook het eigenlijke verpakken van deze pro dukten gebeurt doorgaans in clean- rooms. In de Venrayse vestiging op dc Spurkt beschikt Nelipak ook onder andere over dergelijke ruimten. Een modern, gevarieerd en goed onder houden machinepark vormt de basis van hel produktie-apparaat. Eindprodukten kunnen worden gestanst, gezaagd en gefreesd. Ze kunnen verder worden geassembleerd door middel van hoogfrequent lassen, heatsealen of lijmen. Nelipak ver schaft werk aan 300 mensen. I HEEL EN MAAS 'n abonnement waard Aan de Nationale Hogeschool voor Toerisme en Verkeer in Breda is Susan van Daal, oud-leerlinge van Jerusalem in Venray. geslaagd voor de studierichting ITMC.

Peel en Maas | 1998 | | pagina 16