die#t4te*t 'Hoe leuk beleggen ook is, je moet 't wel serieus aanpakken'. Open dag Carreno Schade Service Gezinsmis Vredeskerk Kinderwoord dienst Viering voor jongeren Surprise-party voor "zilveren" Lien Philipsen PEEL EN MAAS donderdag 15 oktober 1998 - Pagina Grote Kerk Deken: J. Coenen, Bindstraat 6, tel. 550740; kapelaan: P. Hoedemae- ckers, Whistlerstraat 1, tel. 582385. Priester in ernstig noodgeval: via ziekenhuis, tel. 522222. Opgeven misintenties: Eindstraat 6: ma t/m vr (niet op do) van 9.30-10.30 uur. Zaterdag: H. Ignatius van Antiochie. 9.00 Geen H. Mis. 12.00 Feestelijk e H. Mis en huw. Wiel Bloemen en Norin Martinez. 19.00 H. mis Herman en Betsy v. loo- Pouwels; ouders Ermers-Arends; Peter v.d. Hoogenhof (coll); Nelly Duykers (coll); Jan en Maria Verhaegen-Meyer (coll); mevr. Franssen-v. Moorsel (coll); mevr. Odenhoven-Stienen; mevr. Josten- Swinkels (coll); Lambert Janssen, Ronald en Gonny; Maria Schols- Helsper; jrd. Jan v.d. Zanden; An Tunnissen-Ponjee (verj.). Zondag: 29e Zondag door het jaar. 9.30 Latijnse hoogmis voor zal. Jos Jacobs; Martha v. Valkengoed-v. Bijlevelt: jrd. Bert v. Vegchel; overl. ouders V.d. Beuken- Schaeffers; Eduard v.d. Berg; Johanna Coenen-Coopmans en echt- gen. (vS); overl. ouders Rutten-v. Baarsen. 11.00 H. Mis Jan Deenen dr.. Jan Deenen jr., Jo Deenen en Sraar Deenen; Jan Verstralen, ouders, broers en zussen; Piet Schellen, Michel Truyen; jrd. Harrie Bouten. Maandag: 8.40 Rozenhoedje. 9.00 H. Mis fam. Peters. Dinsdag: 8.40 Rozenhoedje. 9.00 H. Mis Grada Broers; Jan Peters- Schols en Maria Hubertina Leers; Piet v. Mil (verj.). Woensdag: 8.40 Rozenhoedje. 9.00 H. Mis overl. fam. Coenen- Coopmans (OC). Donderdag: 8.40 Rozenhoedje. 9.00 H. Mis voor roepingen tot het priesterschap. Vrijdag: 8.40 Rozenhoedje. 9.00 H. Mis ouders Van Kessel en zonen Jan en Teng; Theo Vermeulen en overl. fam. Dienbeurten: za 19.00: Bart, Pascal, Jasper, Jesper, Bram; zo 9.30: Wilbert, Frans. Mark en Paul (a); 11.00: Tom ,Stef. Paul (m) en William. Lectoren: za. 19.00: L. Truyen; zo 11.00: T.Verbeek. Vincent van Gogh Instituut Zaterdag: 18.30 Liturgieviering in de St. Servatiuskapel. Voorganger: Jos Korff. Lectrice: zr. Jacinta. Vertrek bus om 18.15 vanaf de St. Annakapel. Zondag: 10.00 Liturgieviering in de St. Annakapel. Voorganger: Jos Korff. Lectrice: L. Straetmans. Vertrek bus 9.45 vanaf de St. Servatiuskapel. 11.15 Liturgieviering in de kapel van het Vincentiushuis. Voorganger: Jos Korff. Woensdag: 11.00 Liturgieviering in de kapel van het Vincentiushuis. 16.45 Liturgieviering in de St. Annakapel. Stiltecentrum: Maandag: 16.45-17.15 yoga en meditatie. Woensdag: 16.00-17.00 Psalmen- groep. Donderdag: 16.45-17.15 Yoga en meditatie. Paterskerk Bereikbaarheid priesters: A. Wöu- tering, Horsterweg 57, Castenray of Leunseweg 5, tel. 580202. In ernstig noodgeval: via balie ziekenhuis, tel. 522222. Opgeven misintenties ma t/m vr 9.30-10.30, Leunseweg 5 of tel. 580202. Misintenties voor de hier navolgende week dienen bij de pastorie opgegeven te worden voor deze week vrijdagmorgen 10.30 uur. Elke dinsdagmorgen is de kerk open van 10.00-12.00 uur voor verering van H. Antonius. Ziekencommunie: in afspraak met pastorie, tel. 580202 ma t/m vr 09.30-10.30 uur. Zaterdag: 17.00 Gelegenheid om te biechten. 18.00 Volkszang. Geen Kinderwoorddienst. To Linssen- Gerrits; Wim Linssen (coll); Nel Thijssen-Odenhoven (coll); overl. ouders Oudenhoven en dochter Bertha; Toon Gommans en Dor Coopmans. Zondag: 8.30 Voor de vrede in de wereld. 10.30 M.mv. Zonnelied; Jacobus Naus; Ellen Hikspoors (coll); Ben Jansen (coll); overl. fam. Claessens-Philipsen; Meta Schim v.d. Loef (coll); Sandra van Vliet. 12.00 Doop Mike Bos, Whistlerstraat 22. 12.30 Doop Nigl de Sera, Mambostraat 4. Maandag: 18.30 Fam. Peters-Arts; Jan Voesten; Jan Theeuwen. Dinsdag: 18.30 Theo Campsteyn (coll); jrd. Clemens Pijls; overl. ouders jenniskens-Elbers en fam. Woensdag: 18.30 Voor de zieken van de parochie Venray-Zuid. Donderdag: 18.30 Ouders Lucassen-Maassen, dochter Betsy en pater Florentius. Vrijdag: 18.30 Overl. ouders Janssen-Vermeulen en zoon Martien; Ron Minten. Gedurende de maand oktober zal elke maandag- t/m vrijdagavond om 18.10 uur de Rozenkrans gebeden. Vredeskerk Bereikbaarheid priesters: A. Woutering, Horsterweg 57, Castenray of Leunseweg 5, tel. 580202. In ernstig noodgeval: via balie ziekenhuis, tel. 522222. Opgeven misintenties: Leunseweg 5, ma t/m vr van 09.30 tot 10.30 uur, I tel. 580202. Misintenties voor de hierna volgende week dienen bij de pastorie opgegeven te worden voor deze week vrijdagmorgen 10.30 uur. Ziekencommunie: in afspraak met pastorie, tel. 580202 ma t/m vr 09.30-10.30 uur. Zaterdag: 12.00 Kapel: huw. Bloemen-Martines. 19.15 Gezins mis; voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van onze parochie Venray- Zuid; Stien Boom-Janssen (coll). Parochie Oostrum Zaterdag: 19.00 Gezinsmis; de Rozenkrans; overl. ouders Koen Arts-Sijbers; Martin Moorrees; Pierre Wolters; overl. fam. Wolters- Pouwels; overl. ouders Rutten en zoontje Gerard; Sanne v.d. Brink; Peter Clephas. Zondag: 8.30 Voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van de parochie. 10.00 Gest. jrd. Piet Janssen en overl. fam.; overl. ouders Jeuken- Verhulsdonk; Gerda Janssen (Gem. Koor). Maandag: 9.00 Tot bijz. int. (met Rozenkransgebed). Dinsdag: 9.00 Voor een zieke (met Rozenkransgebed). Woensdag: 9.00 Om uitkomst. 19.00 PI. Lof met Rozenkransgebed. Donderdag: 9.00 (Jongerenkoor Oirlo); tot bepaalde int. Vrijdag: 8.30 Uitstelling van het Allerheiligste om eerherstel te bren gen aan God, schepper van alle leven. 9.00 Voor een goede uit komst. Misdienaarsbeurten: za 19.00: Irene Sleepers, Danielle Engels, Elke Euwes, Kelly Willems; zo 8.30: Anneke Basten, Marloes Derksen, Elly Custers; Chantal Aarts; 10.00: Guus Op den Camp, Maarten Wijnen, Giel Emons, Peter Fleurkens. In het weekend is de collecte voor Wereldmissiedag. Parochie Oirlo De Missie staat dit weekend in het middelpunt. In alle H. Diensten zal er gecollecteerd worden voor de Missie. Zaterdag: 15.00 P. Gez. H. Mis bgv 25-jarig huw.feest echtp. Custers- Janssen. 19.00 Gezinsviering met als thema 'Herfst'; medwerking Kinderkoor; Willem Michels en Wilhelmina v. Osch; pater Antoon Peters; overl. ouders Vogelzangs- Jeurissen (Wil en Martien); Frans Maas; Wim Janssen (verjaardag). Zondag: 10.00 Hoogmis (Heren koor); Mien Linskens-Takken; overl. fam. Stevens-Steeghs; uit dankbaarheid (S); Jan Nelissen en Maria Nelissen-v.d. Sterren. Woensdag: 9.00 H. Mis voor de weldoeners van onze kerk: voor de allerarmsten van deze wereld. Vrijdag: 13.30 PI. Huw.mis bruid spaar Michels-Lommen. Parochie Castenray Zaterdag: 19.00 Overl. ouders Janssen-Emonts en kinderen; overl. ouders Tacken-Haegens; Louis Tielen en overl. fam.; Gertruda Vullings-Dinghs. Woensdag: 09.00H. Mis. Let op: gewijzigde aanvangstijd! Naar aanleiding van het verzoek van de dienstdoende priester en in over leg met de regelmatige aanwezigen, is besloten deze dienst te verschui ven naar 's morgens 9 uur. Hopelijk is dit voor eenieder een redelijk gunstig tijdstip. Misdienaars: za: Gijs, Rianne. Yvonne Claessens en Pim; Door de veranderde aanvangstijd van de H. Mis op woensdag komt deze voor jullie helaas te vervallen. Pastoor te Boekhorst is bereikbaar onder tel. 531270. Contactadres 'Zorggroep': Ans Kunen, tel. 571454 bgg. Grad Swinkels, tel. 571616. Parochie Leunen 29e Zondag door het jaar. Kerkdeurcollecte bgv Wereldmissiedag. Zaterdag: 19.00 Lsm. tot bijz. int. (C); zwd. Drika v. Vegchel- Hoeijmakers; gest. jrd. Jacob Reijnders en Truus Reijnders- Goumans en dochter Rieky. Zondag: 10.00 Hgm. Piet Croijmans (buurt); Lod Leijssen; pastoor Jan Hafmans; Anny Willemssen-v. Staveren; wkd. Marie Stevens-Vandevenne (3)-, gest. jrd. Bert, Helm, Anna en Mina Jenniskens. 14.30 Doopviering Jens Smeets. 15.00 Dooprivering Jarno Peeters. 15.30 Doopviering Jeroen Vullings. Maandag: 19.00 Lsm. lev. en overl. leden LVB; Piet Bouten: Teng Swinkels en Gon Swinkels-de Lauw; gest. jrd. Hendrik Philipsen en Catharina Philipsen-Spreeuwen- berg; gest. jrd. Jozef Loenen en Wilhelmina Loenen-Verschuuren. Dinsdag: 19.00 Lsm. lev. en overl. leden KBO; overl. ouders Martens- Verhees en overl. fam. Woensdag: 19.00 Lsm. Toon Hellegers en overl. fam. Donderdag: Geen avondmis. Vrijdag: 14.30 Huw.mis Léon Hesen en Ivonne Holtackers. Geen avondmis. Misdienaars: za 19.00: Marieke v. Gorp en Diane v. Gorp; zo 10.00: Kim Vullings en Pauline Weijs: weekb.: groep 2. Lectoren: za 19.00: Elly Theunis- zo 10.00: Harrie Bovée. Gedoopt: Dani Litjens, Vicarieweg 56; Evi Claessens, "Steegse Peelweg 17; Lisa Nellen, Wethouder Reintjesstraat 25; Rubin Kurvers, Nicolaashof 14, Venray. Huwelijksafk.: Léon Hesen uit Venray en Ivonne Holtackers uit onze parochie (3e roep). Overleden: Op 5 oktober 1998 overleed in het St. Elisabeth Ziekenhuis te Venray Truus Lemmens-Hendrix, Rector Nabben- straat 6 in de leeftijd van 49 jaar. Na een plechtige Uitvaartdienst in onze parochiekerk op 9 okt. vond de cre matie plaats in het crematorium in Blerick. Rectoraat Heide Zondag: 29e Zondag door het jaar: Wereldmissiedag. 9.30 Hoogmis jgt. Sjang Derikx; Piet v. Kempen en overl. fam.leden; Cor v. Raay (coll). Misd.: René, Caroline, Elke, Joep en Guus. Donderdag: 18.30 H. Mis. Misd.: Joke en Loes. Rectoraat Veulen 29e Zondag door het jaar; Wereldmissiedag; kerkdeurcollec te. Zaterdag: 19.00 Hgm. als jgt. Piet en An de Lauw-Classens en Grad Classens; jgt. Maria Ewals- Holtackers; Frans v. Staveren en dochter Nelly; Sef Janssen; jgt. overl. ouders Clephas-Wismans en zonen Piet en Wim; Anna Jeuken- Schreven (fam.). Misdienaars: za: Rogier Holtermans en Luuk Dirkx. Parochie Ysselsteyn Zaterdag: 19.00 Jrd. Bert Derks en Josephina Lemmens; ouders Arts- Teunissen en Dini en Mia; jrd. Sjang Classens. Zondag: 10.00 PI. Hoogmis bij het 75-jarig jubileum van gemengd koor Vivace. Uit dankbaarheid en voor de lev. en overl. leden van het koor; Nel Linders-Winnen; Ties Peeters; Riek Claessens-Berkers. Maandag: 19.00 Overl. ouders Philipsen-Claessens; Lies Koonings-Verron. Woensdag: 19.00 Jrd. Truus v. Schijndel. Vrijdag: 19.00 Ties Peeters (oude ren ver.). Misdienaarsbeurten: za 19.00: Marian en Sandra; zo 10.00: Marlijn, Sjoerd, Rudolf, Dirk, Anneke, Rinske, Niels en Dennie; ma 19.00: Daan en Tom; wo 19.00: Maartje en Rinske; vr 19.00: Bram en Paul. Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 Voor Merselose oorlogsslachtoffers; Jo Versteegen (handboogschutterij); en de int. van woensdag 14 okt. Misd.: Angela v. Tilburg en Jolanda Willems. Zondag: Wereldmissiedag. 10.00 Jgt. Petrus Hub. Muysers en Maria Cath. Steegs. Woensdag: 19.00 Antonia Wismans; jgt. overl. ouders Van Rijswijck-Klaassen en Handrie v. Rijswijck; Lies de Mulder-Kersten (Bond van Ouderen); Harrie en Catharina Thijssen-Franssen. Kerk poetsen: mevr. Stiphout-van Osch en Franssen-Arts. N.B.: Zondag 18 okt. is Wereldmissiedag. Wilt u zo goed zijn er bij de collecte op zaterdag en zondag aan te denken. Alvast harte lijk bedankt. Rectoraat Vredepeel Zondag: 10.00 Jgt. Joh. v. Kasteren-Jacobs; Frans Geven. Donderdag: 19.00 Bidden van het Rozenhoedje. Misdienaars: zo: Anke, Niek, Ellen, Frank. Lezers: zo: Anneke Ermers. Frits:Rectoraat Smakt Zondag: 29e Week door het jaar; 20e Zondag na Pinksteren. 10.00 Hoogmis voor Herman Janssen; fam. Benschop-Weerdenburg; overl fam. Van Hooft-Mattousch; Harry Beckers (buurt); Guido Janssen. Lectrice: Truus Goumans. Dienb.: Susan Geurts. Woensdag: In de St. Jozefkapel t.e.v. de H. Jozef. 9.30 H. Mis b.g.v. 40-j. huw.jub. Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Zondag 18 oktober zal in het Zonnelied, Kiosk 6 te Venray, mevr. M. Spoelstra uit Deurne voorgaan in de dienst. Aanvangstijd is 10.00 uur. Tijdens de dienst is er kinderopvang en - er wordt kindernevendienst gehouden. Na afloop van de dienst bent u hartelijk uitgenodigd een kopje kof fie te blijven drinken. Frits:Jehova's Getuigen Hierbij nodigen wij u uit voor het bijwonen van een bijbeltoespraak met als thema Is het voor God de tijd om de wereld te regeren? in de Koninkrijkszaal aan de Henri Dunantstraat 11, aanvang 10.00 uur. Gratis toegang; geen collecte. Rehoboth Ned. Hervormde Evangelisatie op GG. Gebouw Rehoboth: Cuppen- pedje 2a, Horst. Evangelist: Clapvaeren 4, Horst, tel./fax: 077- 3987786. Diensten: D.V. zondag 18 oktober om 10.00 en 14.30 uur. Voorganger: ds. L. Groenenberg, Oud-Beyerland. 's Morgens is er kinderoppas. Zangvereniging: Op donderdag 22 okt. om 20.00 uur. Iedereen boven de 16 jaar is hartelijk welkom. Bijbelgemeente Venray Hartelijk welkom in de diensten (evangelische, baptistische) die gehouden worden in wijkgebouw 't Stekske, Kruidenlaan 161 te Venray. Kernwoorden gemeente: ontmoe ting, vriendschap, aandacht en zorg! Per flets naar Lourdes Een tweetal Venray naren nl. Hul Verstralen (Eindstnat) en Louis Custers (Stationsweg) zijn voorne mens per fiets een bezoek te bren gen aan de Franse bedevaartplaats Lourdes. Vanaf het pand Custers aan de Grote Markt (nu Pijpers bakkerij) vond de start plaats. Dat was of zaterdag 21 juli 1934, 's morgens om 9 uur. Onder de belangstellenden op de fot herkennen we helemaal recht Pietje Oudenhoven (Heuvelstraat) bakkersknecht bij bakkerij Custers Verder meester Dinjes, M. Arts (Marktstraat). In de deuropening familieleden Custers-Oudenhoven. De reisroute ging van Venray naai Maastricht-Luik-Namen-Dinant- Charlesvile enz. naar Lourdes. Ij totaal bedraagt deze route 2650 km. Op zaterdagavond 18 augustus zijn beiden na een zware en ver moeiende reis weer in Venray gear; riveerd. Jan v.d. Putten Voor de kinderen is er iedere zondag zondagschool en er is een crèche voor de allerkleinsten. De diensten beginnen om 10.00 uur. Na afloop is er de mogelijkheid om gezamenlijk koffie te drinken. Ook diverse gespreksgroepen rond om de Bijbel door de weeks. Inlichtingen: tel. 586001, R. Lammers. Gedenk de Venrayse orden met een teken Als dank voor de grote betekenis die de Venrayse Kloostergemeen schappen voor Venray en omgeving hebben, wil de Stichting 'Gedenk teken Kloosters' komen tot oprich ting van een monument. Door middel van een financiële bijdrage kunt u dit doel ondersteu nen. Men kan dit doen door een bedrag over te maken op Rabobank Venray, rek.nr. 17.39.67.760; giro- rek. van de bank 10.68.514 t.n.v. Gedenkteken Kloosters Venray. Nadere inlichtingen: tel. 0478- 582352 of 582948. Op zaterdag 17 oktober zal om 19.15 uur in de Vredeskerk een Gezinsmis gehouden worden. Chinees is geen Turks En Japans is geen Javaans Hebreeuws is geen Urks Jordanees is geen Spaans Maar of je lacht in Manialla In het Zwitsers of Frans In een krot of in een villa De lach heeft een kans Om het oog van de mensen Te doen stralen op slag Want verder dan de taal Reikt de klank van de lach. (Toon Hermans) Elk jaar vieren we Wereldmissie dag. Dit jaar willen wij er in de Gezinsviering iets moois van maken. Tot ziens, tot zaterdag 17 oktober om 19.15 uur in de Vredeskerk. Vanaf 7 november zijn de Kinder woorddiensten weer in de Paters kerk om 18.00 uur. Werkgroep Kinderliturgie Hallo allemaal! Zondag 18 okto ber is er weer, tijdens de eucharistie viering van 11.00 uur, een Kinderwoorddienst in de Grote Kerk. Kinderen van 4 t/m 12 jaar wor den uitgenodigd om naar het zaaltje te komen. Jullie zijn van harte wel kom Werkgroep Kinderwoorddienst Zaterdag 17 oktober is er weer een viering voor jongeren in de Grote Kerk Petrus-Banden Venray. Aanvang 19.00 uur. Het thema is 'Samen delen wij de wereld' omdat het zondag Wereld missiedag is. Wij nodigen jullie allemaal van harte uit voor deze viering. Venrayse krijgt klappen De politie heeft zondagavond in Venray twee mannen van 21 en 25 jaar uit respectievelijk Sycow (Polen) en Venray aangehouden. Het tweetal wordt er ondermeer van verdacht een 39-jarige vrouw uit Venray mishandeld te hebben. Tevens werd haar auto vernield. Het voorval speelde zich af op de Henseniusstraat. De vrouw zag dat beide mannen bezig waren om haar auto te vernielen. Toen zij de daders daarop aanspraak werd ze geschopt en geslagen. Hetzelfde lot onder ging een 32-jarige vrouw uit Venray die getuige was van het voorval. Zij liep enkele lichte verwondingen op. Ook enkele omstanders liepen bij het incident klappen op. De politie kon de daders, die inmiddels op de vlucht waren geslagen, later inreke nen. Tijdens de rit naar het politie bureau, richtte een van de verdach ten nog vernielingen aan in de politie-auto. Het tweetal is ingeslo ten Bij de Rabobank kunt u op verschillende manieren beleggen. Zo hebben we natuurlijk de beleggingsfondsen van de Robeco Groep, waar u weinig meer aan hoeft te doen dan de vruchten te plukken. Maar u kunt ook zelf actief gaan beleggen in aandelen, obligaties en opties. Hoe dan ook, we staan u graag bij met gerichte adviezen en optimale beleggings diensten. Die kunnen variëren van nieuws berichten en koersinformatie tot een op uw situatie toegesneden advies. Praat er eens over met uw adviseur van de Rabobank. verzekeringen - financiële planning - beleggen - hypotheken - lenen - sparen Rabobank Venray-Oostrum Zevenrode tel.(0478)530216 tel.(0478)530456 peelmaas@tref.nl rabo1281@tref.nl Surprise, surpriseLien Philipsen van de damesafdeling van SV Venray werd afgelopen zaterdag compleet verrast met een surprise-party. Ter gelegen heid van haar 25-jarig vereni gingsjubileum waren zo'n 150 mensen naar De Boggerd geko men om haar te feliciteren. Tijdens een etentje bij Carina van Daal werd Lien zaterdagavond door de marechaussee met een smoesje richting kantine afgevoerd. Daar wachtte haar een warm onthaal door familie, vrienden, bekenden en (oud-)voetbalsters. Met zang, sketches' en een heuse Blind Date werd haar jubileum luister bijgezet. Lien, de bescheidenheid zelve, mag gerust als het boegbeeld van de damesafdeling van SV Venray wor den genoemd. Afgelopen zaterdag was zij op de kop af 25 jaar lid van de Venray-dames. In al die jaren kwam zij uit voor alle drie de dameselftallen die de vereniging rijk is. Op dit moment acteert zij in 'Zelf een auto spuiten, die kans krijg je niet vaak!' Carreno Schade Service in Boxmeer is begin september haar activiteiten gestart als het grootste en modernste schadeherstelbe- drijf van de regio. Het fonkelnieu we bedrijf is het resultaat van samenwerking tussen Autobedrijf Van Haren en Autobedrijf Jetten. Een resultaat dat gezien mag wor den, vandaar dat er op zaterdag 17 oktober, daags na de officiële opening, eea open dag georgani seerd wordt. De schadeherstelbranche ken merkt zich nog altijd door het sterk ambachtelijke karakter ervan. Een schade repareren komt neer op vak manschap, precisiewerk en hand werk. Een gegeven dat altijd zo zal blijven. De laatste jaren echter zijn de technieken en de apparatuur die daarbij gebruikt worden op een zeer hoog niveau komen te staan. Handwerk gaat hoe langer hoe meer gepaard met de combinatie van high-tech gereedschap, apparatuur en computertechnologie. Het is juist deze combinatie die het werken in deze branche zo enorm boeiend maakt. Bij Carreno is het allerbeste van alles gecombineerd. Vandaar dat een bezoek aan de open dag zo boeiend zal zijn. Ton Jeckmans van Carreno vertelt: 'we richten ons met deze open dag onder andere op 'aankomend' talent'. Jonge vakmen sen die zich aangesproken voelen door ons vak. We stellen ons graag open voor mensen die ook interesse hebben om bij Carreno in dienst te treden, want we hebben op korte ter mijn al behoefte aan uitbreiding van ons team van medewerkers'. De open dag richt zich behalve op jonge lui natuurlijk ook op ieder ander die het schadebedrijf weieens van binnen wil zien, zónder dat daar een vervelende aanleiding voor is. 'Meestal komen mensen alleen maar in aanraking met ons type bedrijf wanneer men een schade aan de auto heeft gereden. Dat is eigen lijk jammer' licht Jeckmans toe 'Vandaar dat we iedereen in de, gelegenheid willen stellen om opjh een 'relaxte' manier met ons vak eop ons bedrijf kennis te maken, we zijn tenslotte trots op het nieuwe bedrijf, - We zullen de bezoekers een prachtig beeld kunnen geven wat er zoal bij het repareren van een autoschade komt kijken. Dat begint bij de opna me van de schade, compleet met de verwerking ervan in de computer en het overzenden van videobeelden naar de verzekeringsmaatschappij; Als de auto eenmaal bij ons binnen is volgt démontage en onderdelen bestelling. Het herstellen of vernieu wen van plaatwerk, componenten of chasssisdelen gevolgd door de spuitvoorbewerking en het aflakken is natuurlijk een heel boeiend proces dat we in beeld brengen. Tenslotte volgt het drogen en opbouwen van de auto. Tussentijds vinden bij ons regelmatig controles en rapportages plaats om de voort gang en kwaliteit te controleren. Dat heeft onder andere te maken met de ISO-certificering van ons bedrijf. Dat is een zeer intensief kwaliteitszorg-systeem waarmee wij werken. Iedereen binnen ons bedrijf maakt deel uit van de totale repara tie, het komt dus neer op echt teamwork. Een reparatie doe je niet alleen maar gezamenlijk, je krijgt met het eindresultaat ook zichtbaar eer in je werk'. De bezoekers van de open dag kunnen zaterdag ook zelf de handen uit de mouwen steken. Er wordt de gelegenheid geboden om ook zelf eens te proberen een auto te spuiten, En laten we eerlijk zijn, die gelegen heid wordt niet vaak geboden! Car reno Schade Service is te vinden aan de Lionstraat 7 in Boxmeer, aan de 'autoboulevard' op industrieterrein Saxe Gotha. De dag duurt van 10.00 tot 16.00 uur. Iedereen is welkom. Een van de vele gasten overhandigt Lien Philipsen een attentie het tweedé team. Binnen SV Venray staat zij voor alles en iedereen klaar. Zo maakt zij onder andere deel uit van de redactie van het clubblad de Rooyse Rakker. In die hoedanigheid is het haar ultieme wens om ooit AZ-trainer Willem van Hanegem te interviewen. 'Miss Venray' is daar naast ook nog verzorgster van het BI-elftal, dat zaterdagavond oo acte de présence gaf. Naast de vel gelukwensen mocht Lien alvast h SV Venray-speldje voor 25 jaar ver1- enigingstrouw in ontvangst nemen, Op 1 januari, tijdens de nieuwjaars receptie van SV Venray, wordt zij net als alle andere jubilarissen offi cieel gehuldigd.

Peel en Maas | 1998 | | pagina 18