Klachten over beheer openbare ruimte Dr. Poels vijftig jaar geleden overleden Twee onderscheidingen voor oud-Venraynaar Louis Janssen Van playbackshow tot zeskamp Optimaal genieten en er fantastisch uitzien bij Mijling Optiek Inloopdagen Kre-Anita Cursus 'Kleur geven aan een grijs bestaan' Banenmarkt bij Tempo- Team Omroep Venray Cursussen Fiom Vacaturebank vrijwilligers- centrale Gespreksgroep voor rouwverwerking PEEL EN MAAS donderdag 10 september 1998 Pagina 7 Grote Venraynaar zette zich in voor arbeiders Nagenoeg heel Ven rav liep op II september uil voor de begrafenis van Dr. Poels (foto archief Jan v.d. Patten) Wordt het werk van Biiitenbehcer BV. dat /org draagt voor het beheer van de openbare ruimte in Venray. op z'n kwaliteit getoetst? Dat vroeg CDA-raadslid J. Reintjes maandag avond in de commissie Stedelijk Beheer. Bij het telefonisch spreek uur van het CDA waren er klachten binnengekomen, met name uit de wijk Landwcert. over hel beheer van de openbare ruimte. Volgens Reintjes zorgt hel maai- 12-13 SEPT SU GRIMEREN «»»uuK w EN HEEL VEEL ANDERE LEUKE ATTRACTIES 01' men nu een museum bezoekt of een heerlijke fietstocht maakt, optimaal genieten staat voorop. Bij het ouder worden ontstaan vaak pro blemen bij het /.ien op korte of lange afstand. Dit is een normaal ver schijnsel met een natuurlijke oor zaak. Het aanpassingsvermogen van hel oog vermindert nu eenmaal bij het ouder worden. De komende weken staat het team van Mijling Optiek klaar om deze groep brildra gers te laten zien hoe men van iede re situatie optimaal kan genieten en hoe men er nog fantastisch uit kan zien ook. Speciaal voor deze gelegenheid heeft Mijling Optiek de Goede Ogen Collectie' samenge steld. Een collectie die de krachten bundelt van twee aangevende bedrijven in de optiekbranche. Enerzijds de mooiste monturencol- leclies van de Luxottica Group, anderzijds de beste multifocale gla zen; Varilux brillenglazen van Essilor. De 'Góede Ogen Collectie' bestaat uil ruim 250 verschillende monturen die speciaal door Mijling Optiek geselecteerd zijn om er fan tastisch uit te kunnen zien. Een modisch montuur dal lekker zit en een natuurlijk scherpe blik met Varilux. zorgen ervoor dal men opti maal kan genieten. De verschillende modellen zijn in vele maten en kleu ren in de winkel aanwezig en er kan dus uitgebreid gepast worden. De Varilux brillenglazen corrigeren de ogen op een zeer natuurlijke manier. In optische sterkte volgen ze de kijkrichting van de ogen. Zodat de ogen op elke kijkafstand worden ondersteund met de noodzakelijke correctie. Zonder dat enige over gang de drager hindert, ziet men volstrekt natuurlijk en goed op elke afstand. De Varilux glazen hebben een aantal unieke eigenschappen waaronder een I 00% tevredenheids garantie. Het team van Mijling Optiek verstrekt hierover graag alle informatie. Leuk cadeau bij aankoop Dat 'optimaal genieten' bij Mijling Optiek centraal staal blijkt ook uil het leuke cadeau dat men ontvang bij aankoop van een mon tuur uit de 'Goede Ogen Collectie". Men kan zells kiezen. Of een set originele AGU fietstassen met een ANWB fiets- en wandelrouteboek. of een Museumjaarkaart met de gids Nederland museumland. De actie weken zijn van vrijdag 11 septem ber lol en met zaterdag 3 oktober aanstaande. Mijling Optiek. Passace 5. Venray tel. 0478-583440 Kre-Anita, dat is een alleszeggen de naam van een hobby-atelier in Oirlo. Op 12 en 13 september zullen de deuren van 10.00-17.oo uur open staan, zodat u al het creatieve kunt bewonderen. Er zal een presentaite worden gegeven van keramiek, hout. 'de Pietjes', diverse kaarttech- nieken waaronder de nieuwste 3-D vellen. De nieuwste kaarttechniek 'Henna' (door Anita ontworpen) zal worden geïntroduceerd. Met porcel- einverf kunt u voor slechts 2.50 een drinkbeker beschilderen. Bij Kre-Anita worden ook creatieve hobby-cursussen verzorgd voor jong en oud. De groepen bestaan uit maximaal zes personen omdat indi viduele aandacht hoog bij Kre-Anita in het vaandel staat. Ook worden er workshops voor verenigingen, per soneelsfeesten e d in grote groepen verzorgd. Informatie en inschrijffor mulier wordt op aanvraag verstrekt. Hobby-atelier Kre-Anita. gelegen aan de Gertrudisstraat 16 te Oirlo is elke vrijdag en zaterdag geopend \an 09.00-17.00 uur. Vrijdag 11 sep tember is Kre-Anita i.v.m. de voor bereidingen gesloten. sel dat na het snoeien blijft liggen voor veel overlast. Hoofd openbare werken V.d. Peijl stelde daarop dat sinds anderhalve maand een keer in de veertien dagen hel werk van Buitenbeheer wordt gecontroleerd. Volgens V.d. Peijl hangt er aan het kwaliteitsniveau dat de gemeente wenst een prijskaartje en moet het college uiteindelijk bepalen welk niveau als uitgangspunt wordt gehanteerd. 'Omgaan met depres sie': cursus voor 60- plussers Onder de naam 'Kleur geven aan een grijs bestaan' start de Riagg Noord Limburg in oktober opnieuw met een cursus voor ouderen die last hebben van depressiviteit. De cursus wil deelnemers helpen om de depressieve gevoelens aan te pak ken. Depressiviteit betekent dat men zich mat en somber voelt en dal men nergens meer plezier aan kan bele ven. Veel mensen hebben er gere geld last van. sommigen zelfs dage lijks. Ruim 15% van de ouderen kampt met depressieve klachten, die hen hinderen in hel dagelijkse leven. Doelgroep Gevoelens van depressiviteit horen bij het leven. Vaak verdwij nen ze vanzelf. Soms echter houdt de depressiviteit langer aan. is hard nekkiger of komt herhaaldelijk terug. Voor 60-plussers die langdu rige somberheid ervaren en zich hier moeilijk overheen kunnen zeilen is de cursus 'Kleur geven aan een grijs bestaan' bestemd. De cursus is niet bedoeld voor mensen die recent hun partner hebben verloren, omdat deze cursus niet de passende hulp biedt voor rouwverwerking. De cursus wordt gegeven door twee cursusleiders, te welen: mw. drs. P. Broekman (gerontopsycho- loog. afd. Preventie en Dienstverlening), tel. 077-3550300 en dhr. H. Meester (sociaal psychia trisch verpleegkundige, afd. Ouderen), tel. 077-3550280. Voor meer informatie kunt u met één van hen contact opnemen. Op zaterdag 12 september a.s. houden de ruim 200 vestigingen van Tempo-Team Uitzendbureau een banenmarkt. Tempo-Team heeft in de voorafgaande weken via een spe ciale mailingaclie richting bedrijven openstaande vacatures verzameld. Het aanbod kam op elke vestiging worden ingezien. Iedereen is wel kom op de banenmarkt. zowel dege nen die al voor Tempo-Team wer ken als nieuwkomers. Regionaal aanbod De banenmarkt vindt op landelij ke schaal plaats. De vacatures die worden aangeboden zijn echter regionaal georiënteerd. De gedegen voorbereiding heeft geresulteerd in een bijzonder ruim en gevarieerd aanbod van fulltime- en parttime werk op administratief, commer cieel. technisch en industrieel gebied, in de gezondheidszorg en horecabranche. De juiste werknemer bi j de juis te werkgever De banenmarkt past geheel in het Tempo-Team beleid waarin de nadruk ligt op de mens achter de werknemer. Tempo-Team besteedt dan ook veel tijd aan persoonlijk begeleiden en intern opleiden en trainen van haar uitzendkrachten. En aan het leren kennen van de bedrijven. Zo kan de juiste werkne mer bij de juiste werkgever worden geplaatst. De banenmarkt vindt plaats van 10.00-16.00 uur. Nadere informatie kunt u verkrijgen bij Tempo-Team Uitzendbureasu. Schoolstraat 2, 5801 BP Venray. tel. 0478-511722. Engels voor senioren Beginners Een cursus die speciaal bedoeld is senioren die nooit of nauwelijks Engels gehad hebben. Hel Engels dal geleerd wordt is heel praktisch gericht op het doel waarvoor deze groep het wil gebruiken. Dal kan zijn: hei kunnen voeren van gesprekjes met kleinkinderen in Australië, Nieuw Zeeland. Canada e.d.. het zich kunnen redden in een Engelstalig vakantieland, voor je eigen plezier wal Engels leren etc. Hei is ook de bedoeling een beetje vertrouwd te raken met het vele Engels dat je tegenwoordig om je heen hoort (radio en t.v. c a.) Er wordt vooral accent gelegd op het Ieren spreken en begrijpen van het Engels. De inhoud van de lessen is gebaseerd op hel gewone taalge bruik om ons heen. Daarbij komen dan onderwerpen aan bod zoals: de familie, het huis. winkelen, de weg vragen enz. Deze cursus start op dinsdagmiddag 22 sepl. Voor infor matie bel met de Volksuniversiteit Venray e.o., tel. 0478-580185. Afgelopen maandag, 7 septem ber. was het precies vijftig jaar geleden dat de "Grote Venraynaar", Mgr. Dr. Henri A. Poels, op 80-jarige leeftijd in het Zuidlimburgse Imstenra de over leed. Dr. Poels heeft zich in zijn leven vooral ingezet voor de mijn werkers in Zuid-Limburg, een gebied dat in het begin van deze eeuw een metamorfose onderging van iandbouwge bied naar indus trieel centrum. Henri Poels werd in 1868 geboren als zoon van een van de schapen handelaren van de Venrayse Schaapscompagnie. Na een oplei ding in Rolduc werd hij in 1891 tot priester gewijd waarna hij studeerde in Leuven en Antwerpen. In 1899 werd hij kapelaan in Venlo. Zes jaar later ging hij naar Washington om als professor aan de Katholieke Universiteit les te gaan geven. Ondertussen had hij zich als kape laan verdien stelijk gemaakt door tijdens de politieke werkstaking in 1903 bij te dragen aan de handha ving van de orde. In 1910 keerde hij terug naar Nederland en werd rector te Welter) in Zuid-Limburg. De mijnindustrie was toen in volle opkomst en een van de grote proble men was de volkshuisvesting. Als sociaal en katholiek voorman zette hij zich in voor deze problematiek en nam met zijn geweldig rede naarstalent. vaak geen blad voor de mond. Zijn vooruitziende blik leid de tot goede resultaten. De wijze waarop hij zich. eenvoudig en gemoedelijk, onder de mijnwer kers begaf, maakte hem zeer populair. Zijn inzet resulteerde in de oprichting van de woningvereni ging "Ons Limburg" met 61 plaatse lijke afdelingen. Voor de oorlog werden ongeveer 10.000 woningen gebouwd. Een- en twee kamerwo ningen kwamen in onze provincie nauwelijks meer voor en het aan)al woningen dat ongeschikt was als gezinswoning daalde naar 3,5% in Ï930. Elders in den lande varieerde dat van 8,5 tot bijna 25%. Poels bemiddelde ook in de pen sioenvoorziening voor mijnwer kers. Toen het pensioenfonds voor mijnwerkers werd ingesteld, werd van de mijnwerkers een eigen bij drage van een dubbeltje gevraagd. De mijnwerkers weigerden dat. Dankzij de bemiddeling van Poels besloot de directie van de Staatsmijnen de lonen met een dub beltje te verhogen, zodat de mijn werkers hun koopkracht behielden. Na zijn dood werd. Dr. Poels van uit Heerlen naar Venray over gebracht. Die tocht was een grote bidtocht die door duizenden mensen langs de route werd gadegeslagen. In Venray werd het lichaam van Dr. Poels op zaterdag 11 september van uit zijn ouderlijk huis (hel monu mentale pand aan de Raadhuisstraat) in een tocht door Venray begeleid naar zijn laatste rustplaats. Een tocht met talloze geestelijke en wereldijke autori teiten. Een imposante begrafenis stoet. Gedragen door mannen uit de buurt en begeleid door een aantal mijnwerkers, met brandende lamp. werd het stoffelijk overschot naar het kerkhof bij de Grote Kerk gebracht. Zijn laatste wens. dat zijn lichaam nog eenmaal door de Grote Kerk zou gaan, werd daarbij ver vuld. Un Wandeling dur ut Rooise Land Open Monumentendag in Oostrum! Donderdag 10 september vertelt Harrie Hol lackers, voorzitter van deDorpsraad in Oostrum. meer over Paschalis en zijn kapel. De kapel van dit instituut is opgenomen in de route van Open Monumentendag op 12 september. Joof Teeuwen is tc gast in de stu dio en met hem praten we over nÜg een monument dat opgenomen is in de route: de Oostrumsc watermolen of Campsmolen zoals hij ook wel genoemd wordt. Momenteel is de jeugdsoos van Oostrum in het over gebleven gedeelte van de molen gevestigd. Samen met Harrie Hoitackers en Frits Ruyten blikken we daarna vooruit op de 12e sep tember, de Open Monumentendag waarop u met paard en huifkar de tocht langs Oostrumse monumenten kunt maken om 12.00 en 15.00 uur. (donderdag 19.00 uur, herha ling maandag 18.00 uur) Waar Zijn De Troubadours Gebleven Zegt u misschien de naam Piet Reynders nog wat? Veel Venraynarcn en kennen hem als accordeonist/zanger. Op menig feest en bruiloft was Piel van de partij de feestgangers muzikaal in de goeie stemming te brengen. Piet Reynders is inmiddels 50 jaar als muzikant actief. Nu is het dan zover dat er een CD met hem is uit gebracht. "50 Jaar Gouden Successen". Reden voor Oscar Hovens hem uit te nodigen in zijn programma Waar Zijn De Troubadours Gebleven, donderdag 10 september as. vanaf 21.00 uur. Dit wordt iedere week voorafge gaan door Ger Gedaon waarin zowel Limburgse als Brabantse muziek te horen is. Beide program- mafs kunnen door luisteraars bijge woond worden door gewoon even naar de St.Antoniusstraat la te komen. En u mag reageren via onderstaand telefoonnummer! Vrouwen Op Weg Naar 2000 Dat is hel vrouwenprogramma van Omroep Venray! Neemt niet weg dat juist ook de mannen onder ons naar dit programma mogen (moeten!) luisteren. Presentatrice is Petra van Duynhoven. As vrijdag neemt ze weer plaats achter de microfoon tussen 18.00 en 19.00 uur. Win nieuwe Acda en de Munnik Ook dit keer kun je een CD win nen en dat is "Naar Huis", de nieu we van Acda en de Munnik. In totaal 14 nummers waaronder "Niet of nooit geweest". De vragen zijn niet moeilijk: I. De voornamen van Acda de Munnik zijn Thomas hint: je kunt kiezen uit Nico of Paul!) 2. Noem een hit (of bekend num mer) van Acda de Munnik. De antwoorden schrijf je samen met je naam, adres en telefoonnum mer op een briefkaart die je stuurt naar onderstaand adres. Telefonisch beantwoorden mag ook. Omroep Venray: kabel 102.4/ether 90.2. Postadres: Postbus 91. 5800 AB Venray. Studio-adres: St. Antoniusstraat la. 5801 AR Venray. Telefoon: (0478) 512362. Fax (0478) 513656. World Wide Web: www.easy.nl/lov. E-mail: loven- ray@plex.nl Fiom Noord- en Midden Limburg organiseert in het najaar van 1998 weer gespreksgroepen en themabij eenkomsten: Groep voor jonge moeders van 15- 23 jaar: Groep voor aanslaande jonge moeders van 15-23 jaar; Groep voor vrouwen met incest- en seksueel geweldservaringen: Groep voor mannelijke partners van vrou wen die seksueel misbruikt zijn: Groep voor vrouwen met gewelds ervaringen: Groepen voor alleen staande moeders in de bijstand: Themabijeenkomsten voor vrouwen en mannen die ongewenst kinder loos en in behandeling zijn. Alle groepen en themabijeenkom sten starten in september-oktober en november 1998. Mocht u over een (of meerdere) van onze groepen meer informatie willen, neemt u dan contact op met: Fiom Noord- en Midden Limbure. Goltziusstraat 12, 5911 AV Venlo. tel. 077-3548507. De vrijwilligerscentrale van Synthese is regelmatig op zoek naar vrijwilligers voor diverse activi teiten. In Peel en Maas zal regelma tig een oproep hiervoor geplaatst worden. VROUW/MAN Instantie: O.B.S. de Landweert Opdracht: -Hulp bieden aan kinde ren uil groep 4-5 bij niveau-lezen -Conciërge helpen bij snoeiwerk -Helpen bij handvaardigheid in groep 7. Waar: Venray. Eisen: Affiniteit met kinderen. Werktijden: in overleg. Voor meer informatie over deze vacature kunt U contact opnemen met Svnthese Venrav. Bergweg 4. 5801 ÉG Venray. tel. 0478- 586245 Kees Moerkerk of Karen Longsiaff). Oostrum toont monumentale karakter De gemeente Venray neemt aanstaande zaterdag traditiegetrouw deel aan de Open Monumentendag. Dit jaar staat het kerkdorp Oostrum centraal met prachtige monumentale gebouwen zoals boerderij 'Klein Spraeland". de kerk, de watermolen (Campsmolen). het kerkhof (Trans Cedron). Paschalis. die tegenwoordig dienst doet als verslavingskliniek en De Rosmolen. Trans Cedron, een voor velen onbekend stukje Oost ruin. Oostrum zijn eigen karakter geven en juist daarom zo de moeite waard zijn." Het Venrayse comité Open Monumentendag heeft er alles aan gedaan om deze dag in Oostrum tot een groot succes te maken. Hel pro gramma ziet er als volgt uit. Na de ontvangst om 10.45 uur in Klein Spraeland aan de Geysterseweg 33 ui rostrum, is er een toespraak van F. Ruyten. Vervolgens zijn er twee lezingen van respectievelijk J. Teeuwen en Baron De Weichs de Wenne. waarna wethouder Kersten de 12e Monumentendag zal openen. Daarna is er een uitgebreide fototen toonstelling te zien uit de collectie van J. van de Putten en wordt er een speciaal boekje verspreid met beschrijvingen van de diverse Oostrumse monumenten. Aansluitend begint de rondrit met paard en wagen langs alle monu menten. Synthese. afdeling Maatschappelijk Werk, start in okto ber weer met een groep rondom rouwverwerking. Deze groep is bedoeld voor mannen en vrouwen die een partner of een ander persoon die heel belangrijk voor hen was verloren hebben. Enige lijd na een overlijden, als de praktische proble men zijn opgelost, komt men meest al pas toe aan emotionele verwer king van het verlies. Dan komen de emoties los of sluit men zich juist af: ook prikkelbaarheid voor de omgeving, gedeprimeerd zijn of zich afsluiten van de buitenwereld •zijn voorkomende reacties. Een groep biedt de mogelijkheid om in contact te kómen met lotgenoten, uitwisselen en herkenning van de ervaringen en vinden van kracht om deze periode door te komen en weer te kunnen kijken naar de toekomst. De groep van ongeveer acht per sonen start in oktober/november en komt twaalf, keer bijeen in De Clockert. De begeleiding is in han den van twee maatschappelijk wer kers. Aanmelden en informatie: tel. 0478-583100 of 077-4722534 Oud-Venraynaar Louis Janssen, hoofd technische dienst van Toneelgroep Amsterdam, heeft onlangs twee onderscheidingen in ontvangst mogen nemen voor zijn verdiensten voor het theater in het algemeen en de theatertechniek in hel bijzonder. Tijdens de ledenver gadering van de Vereniging voor Podiumtechnologie, werd hij geëerd met de 'Zilveren Krommer' en de Frits van den Haspel Award', De 'Zilveren Krommer' wordt toege kend aan theatertechnici die 25 jaar in het theatertechnische vak werk zaam zijn. Janssen kwam in 1971 in dienst als technicus bij Theater De Beejekurf in Venray. verwisselde deze plek in 1979 voor Cultureel Centrum De Vest in Alkmaar en werd in 1983 hoofd technische dienst van de Stadsschouwburg Groningen. Sinds 1989 is Louis Janssen hoofd technische dienst bij Toneelgroep Amsterdam. De 'Frits van den Haspel Award' is door de Vereniging voor Podiumtechnologie ingesteld in navolging van de Albert van Dalsum- en Theó Mann- Bouwmecsterring, om diegenen te eren die de theatertechniek op een bijzondere manier uitdraagt in bin nen- en buitenland. Louis Janssen ontvangt deze award voor zijn inzet en betrokkenheid bij de theatertech niek die hij op diverse manieren manifesteert. Janssen is sinds een aantal jaren betrokken bij het tijd schrift 'Zichtlijnen' als lid van de redactieraad. Daarnaast is hij een aantal jaren lid van het bestuur van de Vereniging voor Podiumtechnologie en verzorgt hij vanuit die functie onder andere themadagen en lezingen. In het bui tenland heeft Janssen erkenning, niet alleen door zijn werk voor Toneelgroep Amsterdam, maar ook als lid en vice-voorzitter van de technische commissie van OISTAT (Organisation Internationale des Scenographes, Techniciens et Architectes du Théatre). Sinds april 1997 is de oud-Venraynaar ook vice-voorzitter van het centrale bestuur van OISTAT. Wethouder Kersten benadrukt het belang van de Open Monumentendag: "Op zo'n dag kan iedereen de belangwekkende onder delen van ons cultuur-historische erfgoed bekijken en onder de indruk raken van de wijze waarop vorige generaties gebouwd hebben en van de stijlen en versieringen die zich in de loop der eeuwen opgevolgd heb ben. Bescherming van monumenten is erg belangrijk. Zoals dat bijvoor beeld ook in Oostrum gebeurd via de rijks- en gemeentelijke monu mentenlijst. Daarnaast zijn er nog diverse andere markante gebouwen en plekken in dit dorp. Het zijn juist deze 'krenten in de pap' die Wijkfeest 'Veltumse Dagen' 1998 In het weekend van 1 en 13 sep tember houdt de wijkvereniging Veltum, alweer voor de derde keer in successie het wijkfeest 'Veltumse Dagen'. Hel programma is. mede dankzij de steun van vele sponsors, nog uitgebreider dan het afgelopen jaar en biedt derhalve weer volop (en gratis!) vertier voor jong en oud. De festiviteiten starten al zaterdagmiddag in het wijkgebouw met een jeugdmiddag. Om half vier zullen een tweetal clowns aldaar hun beste beentje voor zetten om de kleintjes te vermaken. In de voor avond staat een jeugd-disco met play-back mogelijkheden voor de jeugd vanaf een jaar of tien op het programma. Omstreeks 21.30 uur volgt dan voor de volwassenen een gezellige 'Amsterdamse-Veltumse Avond' met de zingende kastelein Geert Pelzer in de hoofdrol. Overal waar hij komt wordt het een groot feest! Zijn fantastische zang-optre dens zullen daarbij afgewisseld worden met enkel attractieve spel- ronden tussen de captains en hun assistentes van de teams die op zon dag aan de zeskamp voor volwasse nen deelnemen. Op zondag vindt het gehele pro gramma plaats op het speelterrein aan de Pettenmakerstraat. Aldaar vinden vanaf half elf meerdere acti viteiten gelijktijdig plaats. Zo nemen ongeveer 25 hobbyisten enkele oude ambachtslieden) deel aan de hobbymarkt. Voor de kinde ren bestaat deze ochtend de moge lijkheid om hun spulletjes aan de man te brengen tijdens de rommel markt. Nieuw dit jaar is de mini-zes- kaïnp. waarvoor zich talrijke jeugd- teams aangemeld hebben. Direct na afloop van de jeugdzeskamp volgt de eerste gelegenheid om te fierljep pen en wel voor de jeugd van 13-16 jaar. Terwijl de hobbymarkt gewoon doorgaat, start om 13.30 uur de 'grote zeskamp', waarvoor dit jaar ruim 100 deelnemers van diverse buurt- en vriendenteams ingeschre ven hebben. Vorig jaar vormde de kamelenrace daarbij een absoluut hoogtepunt. Dit jaar wordt een soortgelijk spektakel verwacht bij het fierljeppen. Dit polsstok-hoog springen is niet alleen verwerkt in de zeskamp, maar staat daarnaast op gezette tijden ook open voor eenie der die hierop een poging wil wagen om daarbij mee te dingen naar het Veltums Kampioenschap. Rondom dit sportieve gebeuren is van alles te doen voor de jeugd, zoals op het springkussen, met het pony-rijden en/of het individuele spelcircuit. Verder is er natuurlijk ook wee een gezellig zomerterras, waar volop drankjes, ijs en lekkere hapjes verkrijgbaar zijn. Eenjoeks- kapel zorgt aldaar voor de muzikale omlijsting. Hel slot van alle festivi teiten is voorzien rond deklok van half acht. Dit jaar nemen ruim honderd enthousiaste wijkbewoners deel aan de zeskamp.

Peel en Maas | 1998 | | pagina 7