'Profiteren van een aantrekkelijk netto rendement? Wie wil dat nu niet! Literair café Venray-regio presenteert programma 1998/99 Heropening soos Merlin Start vrije verkoop theater seizoen Kermisprogramma OJC Iduna Oostrum Landelijke collecte Prinses Beatrix Fonds Nieuwste bioscoophit van Steven Spielberg start op 17 september Winnaars kleur- en slogan wedstrijd Rabobank Recreatieve fietstocht VZO Seizoenopening Jeugdclub De Springplank j 2 PEEL EN MAAS donderdag 10 september 1998 - Pagina 3 Het Literair café Venrav-regio heeft het nieuwe programma an het seizoen 1998/99 gepresenteert. Het zevende jaar van het Literair café staat mede in het teken van je 100e sterfdag van de Vlaamse friester-dichter Guido Gezelle. enray heeft een bijzondere rela tie met Gezelle. De Venrayse mis sionaris G. Kemps, geboren aan het Henseniusplein, kende het werk van Gezelle voor een groot deel uit zijn hoofd en verzorgde speciale 'Gezelle-avonden' in Nederland en België in de periode van 1935-1950. Het Literair café speelt hierop in door in 1999 een aantal Guido Gezelle-activiteiten te organiseren. Zo wordt er op vrijdag 28 mei 1999 een Gezelle-avond gehouden. De grote Guide Gezelle kenner Michel van der plas zal dan een inleiding \jerzorgen over het leven en werk van deze grote Vlaamse dichter. De muzikale omlijsting is ook heel bij zonder; de Venrayse zangroep Cantabile zingt Kleengedichtjes van Guido Gezelle Op. 52 Catharina van Rennès. Over de andere Gezelle- activiteiten wordt nader bericht. SCHOUWBURG Nieuw dit jaar is dat het Literair café Venray regio, na jaren van omzwervingen, definitief een eigen plekje krijgt in de gemoderniseerde schouwburg van Venray. Donderdag 15 oktober wordt hel literair seizoen hier. geopend met een schrijvers- avond. verzorgd door de bekende schrijfster Helga Ruebsamen Het duo Joost Zwagerman en Ronald Giphart treedt dinsdag 24 november op. Zondag 13 december is de prijs uitreiking van de inmiddels niet meer weg te denkern proza en poë ziewedstrijd 'de Raadselige Roos'. Deze uitreiking vindt traditioneel plaats in Conferentiecentrum de Witte Hoeve te Venray. Dinsdag 19 januari is er een bijzondere avond met ds. Nico ter Linden met het pro gramma 'Het Verhaal gaat. met muzikale omlijsting van eigen ensemble. Op donderdag 11 maart wordt een speciale 'moordavond' gehouden waaraan meewerken de auteur René Appel en Chris Rippen (voorzitter van de Nederlandse Vereniging voor Misdaadauteurs). Als bijzondere activiteit zal, in samenwerking met de Bibliotheek Venray, in de maand april een poë ziewedstrijd worden georganiseerd om de Peel-trofee, voor jongeren van 14-17 jaar. Alle middelbare scholen uit de Peel-regio kunnen hieraan deelnemen. DONATEURS De afgelopen zeven jaar heeft het Literair café Venray regio al veel mensen bereikt die plezier hebben in literatuur en ander creatief taalge bruik. Het Café heeft een niet meer weg te denken plaats in het culturele leven in de regio Venray. Inmiddels kent de Stichting al ongeveer 150 donateurs uit Noord-Limburg en Oost-Brabant. Zonder de steun van deze donateurs zou het voor het Literair café onmogelijk zijn de jaarlijkse activiteiten uit te voeren. EN VERDER Doe mee met het Literair Café'. Vervolg maandelijkse Dichtregel wedstrijd in weekblad Peel en Maas. Schrijverskringbijeenkomsten Voor het leren schrijven en bespre ken van eigen proza- en poëziewerk, o.l.v. dhr. J. Marlet. Vijf bijeenkom sten, de eerste bijeenkomst vindt plaats op 9 september a.s. Poëziekring Het luisteren naar en het bespre ken van gedichten o.l.v. mw. H. v. Beek. de eerste bijeenkomst is op 15 september a.s. Poëziebijeenkomsten voor ouderen Met verhalen, gedichten en liedjes uit vroeger tijd. Gedichten-service Het Literair café wil mensen die op zoek zijn naar teksten bij bepaal de levensgebeurtenissen- (geboorte, overlijden, jubileum e.d.), de hel pende hand bieden, bij het zoeken naar een passend gedicht, spreuk of tekst. Mensen die donateur willen wor den of iets meer willen weten over het werk vanhet Literair café Venray regio, kunnen contact opnemen met secretaris Harry Theunissen, Rochussdtraat I te Venray, tel. 0478-582948. Van 13 tot en met 19 september ia\ wederom de jaarlijkse landelijke collecte van het Prinses Beatrix Fonds plaatsvinden. Het Prinses Beatrix Fonds is het Nationaal Fonds ter bestrijding van spierziek- len. polio, ziekte van Parkinson, ziekte van Huntington, multiple sclerose en spasticitcit. Het fonds leeft het keurmerkcertificaat ont vangen van het Centraal Bureau :ondsenwerving. Beschermvrouwe van het fonds is Hare Majesteit de Koningin. Het Prinses Beatrix Fonds gebruikt de gelden die via de collec- binnenkomen voor wetenschap- dijk onderzoek in uitsluitend Nederlandse Onderzoekscentra, larnaasl wordt veel hulp geboden aan individuele patiënten. Het Prinses Beatrix Fonds ondersteunt het werk van vijf patientenbe- angenverenigingen. Dit zijn de Vereniging Spierziekten Nederland, de Multiple Sclerose Vereniging Nederland, de BOSK, de Parkinson Patiënten Vereniging en de Vereniging van Huntington. Het Prinses Beatrix Fonds doet met de collecte-opbrengst heel veel goed werk in Nederland. Dat werk moet worden gecontinueerd en nog ver der worden uitgebreid. Dat kan door de collectanten niet voor niets langs ie laten komen. Geen collectant aan !-de deur gehadMaak dan uw gift aver op giro 969 t.n.v. het Prinses Beatrix Fonds! De openingsfilm van het festival i Venetië de roemruchte Saving private Ryan, is een waardige opvolger van de vorige superpro- ductie Titanic. De film gaat over de invasie in Normandië, maar dan op een realistische manier en veel indrukwekkender dan bijvoorbeeld De langste dag. Het nieuwe drie uur durende filmepos wordt nu al als een van de klassiekers van deze eeuw getipt. Hel verhaal gaat over een gezin met vier zonen. Drie ervan zijn reeds tijdens de tweede wereldoorlog gesneuveld en men wil voorkomen dat ook de vierde zoon zal vallen. Dit levert een zeer bijzondere film op. De film is voor 16 jaar en ouder. Reserveren voor deze drie uur durende film wordt aanbevolen. Filmkring Venray eind deze maand van start Vanaf aanstaande zaterdag zijn folders en abonnementen van de series A, B en C beschikbaar. De eerste film serie A is Armageddon. Eerste film serie B is City of Angels. Aanvangstijden worden op "cholen bekendgemaakt. Serie C begint op 24. 28. 29 en 30 septem ber met I Appartement. Andere films in deze serie zijn; de Poolse bruid. Left Luggage. II y aurait du neige. Sweet Here after. Butcher Boy en nog twee keuzefilms. Evenals vorig jaar kosten serie A en B ƒ27.50 en serie C ƒ45.- Afgelopen zaterdag werden vijf prijswinnaars beloond met een waardebon van 100 gulden. Zij hadden meegedaan aan de kleurwedstrijd en sloganwedstrijd, uitgeschreven door de Rabobank Venray-Oostrum in samenwerking met boekhandel Van den Munckhof. De prijswinnaars van de kleurwed strijd: Maartje Vulling (9 jr.). Jeanine Huybers (7 jr.), Sjoerd Willemsen (4 jr.) en Dave Hendriks (II jr.). De sloganwedstrijd: Angelique v/d Hoogenhof (12 jr.) en Neeltje v/d Hoogen (13 jr.). Jongerencentrum Merlin gaat twee weekenden lang feestvieren bij gelegenheid van de heropening van de soos aan de Peschweg in Meerlo. Tegelijk wordt het feit gevierd dat 35 jaar geleden het startsein werd gegeven van de Jongeren Beweging Meerlo onder wiens verantwoorde lijkheid enkele jaren later de eeste soos op het Limburgse platteland werd geopend. 'Reden genoeg om feest te vie ren". zegt voorzitter Ron Denissen van Merlin. De Meerlose soos heeft een wervelende geschiedenis achter de rug. In 1969 gestart in de voor malig timmerwerkplaats van de familie Peters aan de Dorpbroekstraat en later een houten onderkomen aan de mgr. Jenniskensstraat. Toen dit gebouw met alle Ip's en platen tot de grond toe afbrandde werd een compoleet nieuw jongerencentrum gebouwd achter de basisschool in Meerlo aan de Peschweg. Tien jaar later wordt dit centrum uitgebreid met een groot podium van acht bij zes meter, inclusier een kelder als berg- en kleedruimte. 'Het huidige centrum was te klein om grotere groepen te laten optreden. Omdat we veel volk trekken moesten de deuren open en een deel van het publiek buiten staan. Dat veroorzaakte weer geluidsoverlast voor de buurt. Endat willen we niet', legt Ron uit. Kunstwerk Merlin Reden dat al snel gedacht werd de soos uit te breiden met een groot podium. De afgelopen jaren heeft het. soosbestuur gespaard en de plannen verder uitgewerkt. Het resultaat mag er wezen. Het rond de twee ton kostende podium is klaar. Dankzij bijdragen van onder andere de gemeente Meerlo-Wanssum en het Julianafonds en veel eigen werk van de vrijwilligers van de soos is het karwei klaar gekomen. Zo heb ben de jongeren zelf de electriciteit en waterleiding aangelegd. Bijzonder op het podium is de zelf ontworpen en gebouwde verrijdbare wand. Bovendien is de achterwand van de soos verrijkt met een prach tig kunstwerk van de Baarlose kunstschilder Leon Peelers. Hij heeft daarop een nieuwe Merlin getekend die temidden van een soort Keltisch feest plezier beleeft met allerlei fantasie-figuren van Leon Peelers. Kippenhokjeugd De Meerlose soos heeft een flits ende geschiedenis achter de rug Destijds ontsproten uit de zogeheten kippenhokjeugd besloten de Meerlose jeugdorganisaties als Kajotters, Jonge Boeren en Boerinnen om één organisatie van de grond te tillen. Dat was toen uniek in Zuid-Nederland en werd niet in dank afgenomen door de pro vinciale en landelijke koepels van de bestaande jeugdorganisaties. Onder verantwoordelijkheid van de Stichting Jongeren Beweging Meerlo werd door de Meerlose jeugd flink aan de weg getimmerd. Zo hadden ze een eigen huis-aan- huis verschijnend maandblad en werden in de jaren 1969 tot en met 1974 legendarische Midsummer- Pop-Festivals gehouden. Op dit fes tival traden internationale groothe den op als Genesis, Focus, Fairport Convention. Nico. CCC ine. en vele anderen. Uit het hele land kwamen de hippies om in Meerlo drie dagen onbezorgd feest te vieren en te lui steren naar eigentijdse muziek. De inbreng van de Meerlose bevolking was enorm: stonden het eerste keer nog veel inwoners buiten de afraste ring te gluren, tijdens het laatste popfestival werkten er 750 inwoners als vrijwilliger. Recordwedstrijden Het spektakel van toen is niet meer geevenaard. Wel zijn er veel grote en kleine activiteiten in en buiten de soos geweest, waarvan vele spraakmakend. Zoals de jaar lijkse recordwedstrijden kruipen, ski lopen of skippy-springen. De opbrengst van deze recordpogingen gaan altijd naar een goed doel. Soos Merlin trekt nog altijd veel publiek. Volgens voorzitter Ron Denissen telt de harde kern van de soos 50 tot 60 mensen in de leeftijd van 15 tot en met 27 jaar. Er worden tegenwoordig veel concerten in de soos gehouden. Meestal hangen de mensen dan met de benen buiten. 'We willen een echter Meerlose club blijven, vooral bedoeld voor de jeugd van Meerlo. Dat er daarnaast ook jongeren uit de regio komen is mooi meegenomen', aldus de Mcrlin-voorzitter. Hel feestprogramma voor komend weekend ziet er als volgt uit: vrijdag 11 september: van af 20.00 optreden van woordkunstenaar en cabereticr Pieterde Rijk: zaterdag 12 septem ber: vanaf 20.00 uur optredens van het over-energieke Noisy Stuff en Green Lizard: zondag 13 september: afsluiting Merlin-festival met om 15.00 uur een optreden van de Horster groep Feedback. Ook op zaterdag bent u van harte op onze kantoren in De Robeco Groep biedt u een interessante beleggingsmogelijkheid: RG Hypotheek fonds. Dit fonds, uniek in Nederland, belegt voornamelijk in Nederlandse hypo theken. Naast mogelijke koerswinst, heeft u bij RG Hypotheekfonds de keuze uit een dividenduitkering in contanten of in aan delen uit de agioreserve, de agiostock. welkom tussen 10.00-13.00 uur Leunen en Venray. En voor de in Nederland woonachtige par ticulier is eén dividenduitkering in agio stock onbelast. Een prettig vooruitzicht. Tot en met 25 september 1998 kunt u aan delen RG Hypotheekfonds via het girale systeem kosteloos aankopen. Ga naar de adviseur van de Rabobank of kijk op internet: www.rabobank.nl. verzekeringen - financiële planning - beleggen - hypotheken - lenen - sparen Rabobank Venray-Oostrum Zevenrode tel.(0478)530216 tel. (0478) 530456 peelmaas@tref.nl rabol281@tref.nl Op zondag 13 september organi seert de VZO Heide. Leunen. Merselo, Veulen, Vredepeel en Ysselsteyn weer haar jaarlijkse fietstocht. Er is weereen prachtige tocht uitgezet, die leidt door de dor pen in onze omgeving. De rustplaats is in de buurt van de kasteelruïne in Deurne, waar men even kan uilrus- ten, rondkijken en waar men een consumptie aangeboden krijgt. Gestart kan worden tussen 11.00 en 13.30 uur bij Roelanzia in Ysselsteyn, Zaal 't Veule in veulen of bij stomerij Rutten in Heide. De start plaats is tevens finishplaats. Het is een recreatieve fietstocht, waarbij ook enkele vragen beant woord kunnen worden, kortom een leuk uitstapje voor het hele gezin. De tocht is ongeveer 40 km lang. Het inschrijfgeld bedraagt ƒ5,- (kinderen tot 12 jaar ƒ2,50) en de opbrengst is dit jaar voor de peuter speelzalen in onze dorpen. We hopen, dat het zondag lekker fiets weer zal zijn, zodat velen kunnen genieten van deze mooie fietstocht. De vrije verkoop van het nieuwe theaterseizoen van de.Schouwburg Venray start op zaterdag 12 septem ber. De schouwburg is van 10.00 tot 16.00 uur open. voor telefonische reserveringen kunt u vanaf 12.00 uur bellen. De ingang voor de kaart verkoop is via de laad- en losruimte aan de Merseloseweg tegenover de Rabobank. Theaterliefhebbers kun nen dan voor het hele seizoen losse kaartjes kopen. De eerste voorstel ling in de geheel vernieuwde Venrayse schouwburg is op vrijdag 16 oktober. Dankzij de 150 extra theaterstoelen kunnen theater liefhebbers. ondanks dat er al meer dan 38.000 kaartjes zijn verkocht, nog voldoende kaarten krijgen voor het merendeel van een van de meer dan 100 voorstellingen. Spreken in het openbaar Zowel binnen je beroep en/of vrij willigerswerk als ook in- familie verband kan het voorkomen dat je iets in het openbaar moet zeggen. Denk hierbij aan een huldiging voor een- jubilaris, een voordracht of lezing voor een groep, een- toe spraak tijdens een huwelijksfeest of een bedankwoord -na een begrafe nis. Er zijn veel mensen die daar moeite mee hebben. In een groep het woord nemen en alle ogen op je gericht weten, het kan veroorzaken datje niet meer uitje woorden komt en het angstzweet je uitbreekt. Gestotter kan het effect zijn en een verder gevolg dat je het helemaal niet meer durft Je voorbereiden, je stem duidelijk laten klinken, zinnen formuleren, ontspannen en zelfver zekerd zijn, zijn vaardigheden die je nodig hebt om te kunnen spreken in hel openbaar. Het zijn vaardigheden die je kunt leren. De eerste cursusbijeenkomsten, van 12 lessen, is op dinsdagavond 22 sept. bij de Volksuniversiteit Venray tel. 0478-580185. Oostrumse kermis staat weer voor de deur en dat betekent dat OJC Iduna weer een bomvol muzikaal programma heeft staan. In tegenstel ling tot andere jaren niet in Iduna zelf maar voor het eerst in de tuin- bouwloods. Stationsweg 199 Oostrum. Op zaterdag 12 september is het eerst de beurt aan The Ex-presidents uit Deurne. Hun muziek wordt omschreven als 'potente punk met hardcore-drive'. Hun eerste CD onder de naam 'Pure' verscheen onlangs en ontving goede kritieken in de landelijke muziekbladen. Vervolgens is het de beurt aan het Haagse 'Lichter Laaie'. Deze band die reeds vanaf 1991 actief is, brengt Nederlandstalige popsongs. Hun nummer 'Als het even mee zit' stond zeven weken in de Mega Tip 25 en 'Soms zo weinig woorden' stond meer dan vier weken in de Mega Top 100. Kortom, deze man nen weten wat muziek maken is. De eerste band begint om 20.30 uur, de zaal is echter al om 19.30 uur open en de entree bedraagt tien gulden. Op zondag 13 september staan maar liefst vijf bands op het pro gramma. Het spits wordt afgebeten door het uit Gemert afkomstige Suffix. Hun muziek is eigenlijk niet in een hokje te plaatsen maar een ding is duidelijk. Suffix leeft. Beleef het en leef mee! De tweede band is het Venrayse Cleech, dat covers van o.a. Metallica en Bush afwisseld met eigen werk. Dan beklimmen vijf Rotterdammers het podium onder de naam Cheech Wizard. Hun muziek lijkt enigszins onder space- rock te vallen maar eigenlijk omvat het meer. Kaja kon ook dit jaar niet ontbreken en is dan ook weer van de partij Met covers van o.a. the Cranberries, Natalie Imbrugia en anderen zullen ze opnieuw garant staan voor schitterend werk. Tenslotte wordt afgesloten met een knallende coverband, en wel Action in DC. Deze vand is de exacte AC/DC kopie en nauwelijks van echt te onderscheiden. Dit belooft een knallende afsluiter te worden. Action in DC is opgericht in 1988 en speelde sindsdien zowel in bin nen- als buitenland. Zij speelden onder andere twee keer succesvol op de nacht van Pinkpop. Op zondag begint het programma om 15.00 uur. de zaal is al om 14.30 uur open en de entree bedraagt tien gulden. Kom dus allemaal naar de tuinbouwloods op Stationsweg 199 in Oostrum! Zaterdag 12 september opent jeugdclub de Springplank haar nieu we seizoen. Deze open dag, waar iedereen gratis aan kan deelnemen, wordt gehouden in het clubgebouw, dit is gelegen aan de Beukenlaan. Jeugdclub de Springplank heeft vorig jaar haar 25-jarig bestaan gevierd. Al die tijd houdt men zich bezig met de jeugd van de basis school, met name de groep 3 t/m 8. Hiervoor worden per week drie clubavonden georganiseerd. Op maandag de groepen 3 en 4. dins dags de groepen 7 en 8 en op de donderdag de groepen 5 en 6. Het programma dat geboden wordt, is zo breed mogelijk. Van knutselen tot estafettespelen, van oriëntatietocht tot kwis, van reactiespelen tot toneel enz. Bij mooi weer worden er bui tenprogramma's gehouden. Op het veldje langs het clubgebouw of in de bossen. Bovendien zijn er ieder jaar weer een aantal buitengewone activiteiten. We denken hierbij aan de St. Nicolaasviering, carnavals avond en -optocht, de spellendag Rollebol en de Buitendag. Om alles in goede banen te leiden, is er een bestuur van negen personen, die elk een taak toebedeeld hebben. Daarlangs zijn er nog zo'n 20 lei ders en leidsters, die zich met de kinderen bezig houden. De Springplank is aangesloten bij de WIJ ZOEKEN regelmatig nieuwe bezorgers voor Peel en Maas. Aanmelden in onze boekhandel Grotestraat 68 of telefonisch 582727 Min. leeftijd 14 jaar Verenigde Jeugdclubs Limburg (VJL). Deze koepelorganisatie, geeft onder andere cursussen voor de leiding. Zo staat voor dit najaar, de cursus kamp/bivak op het pro gramma, die door de leiding gevolgd gaat worden. Het Springplankprogramma staat weke lijks vermeld in Peel en Maas. Oud-Hollandse spelen Maar eerst dus de seizoensope- ning. Dit jaar is gekozen voor oud- Hollandse spelen. In hel clubge bouw staan tien verschillende spellen opgesteld. Dit zijn: doolhof, gatenkaas, kat en muis, kegelen, onder spanning, schuiftafel, spiraal, stangbal, tolspel en rolbaan. We beginnen om 13.00 uur. De kinderen die mee willen doen, moeten zich inschrijven. Dan krijgt men een sco- rekaart. Met deze kaart gaat men dan langs de spellen, de volgorde maakt niet uil. Bij ieder spel staat iemand van de leiding. Deze vult het resultaat in op de scorekaart. Heeft men alle spellen gedaan, dan wordt de kaart weer ingeleverd. De jury kan dan gaan uitrekenen wie er gewonnen heeft. We spelen in drie poules. De groepen 3 en 4. 5 en 6 en 7 en 8. In ieder poule zijn drie prij zen beschikbaar, bovendien is er een aanmoedigingsprijs. De prijsuitrei king is omstreeks 16.00 uur. Dus 12 september, opening seizoen. Daarna op maandag 14, dinsdag 15 en don derdag 17 september beginnen de clubavonden weer. Steeds van 18.30 tot 20.00 uur. PEEL EN MAAS on line http://www.tref.nl/ Peel &.Maas/tpk rant ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van R. Bruins. B. van Casteren-van Gils, R.E. Gabeler. H. Schraven, F. Schmeetz. M. van Tiel en J. Wittsen: Za 12 sept.: R. GABELER Allegrostraat 43. tel. 582824 Zo 13 sept.: R. BRUINS Langstraat 106, tel. 569506 Weekenddienst voor de patiënten van A. Coenen. R Corver. P. Henkes, R. Keijzer. L. Keijzer-Bors. G. van Loon. E. de Muinck Keizer. M. Van Straaten. J. de Vocht: P. HENKES Helfrichstraat la, tel. 582200 Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur *s middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKENVERVOER Tel. 077-3575757 ONGEVALLEN Tel. 112 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN ST. ODA Passage I, tel. 581255 van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag. Openstelling: zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 11.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via hel nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: H. HAMMINGA, tel. 511132 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTUK VENRAY Oude Oostrumseweg 26 tel. 581336 of 586457 E.M. Ruymbeek. J.M. van Winden. W.H. de Vocht. R.C. Goedegebuure, V. Geurts. R. Eelderink, G. Gelling en mevr. H. Loonen V. GEURTS en H. v. WINDEN DIERENARTSENPRAKTIJK OOSTRUM W. LOONEN Mgr. Hanssenstraat 42. Oostrum tel. 582690 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raaymakers, mevr. Van Eerten, mevr. V.d. Reis. mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren M. VERMAZEREN, tel. 077- 3981450 WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van Eerten, mevr. V.d. Reis en mevr. Tiggeloven worden vanaf maandag 8 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door: H. v. EERTEN Afspraken maken 's middags tussen 18.00 en 19.00 uur. tel. 0478-582411 INFORMATIECENTRUM GEES TELIJKE GEZONDHEIDSZORG Tel. 0478-527066 maandag-donderdag 09.00-17.30 uur MELDPUNT VOOR HULP, ADVIES EN INFORMATIE Tel. 0478-584444 Bereikbaar elke werkdag van 9 tot 12 uur. Na genoemde tijd. tijdens feest dagen en weekend is het Meldpunt bereikbaar via het antwoordapparaat. Aangesloten instellingen/organisaties: Algemene Hulpdienst. Gehandicapten Platform Venray, Synthese - Instituut voor Zorg en Welzijn PEEL EN MAAS Nieuwsblad voor Venray en omstreken Grotestraat 68 5801 BH Venray Postbus 1 5800 AA Venray Tel. 0478-582727 Fax 0478-510916 e-mail: peelenm@tref.nl Redaktie Henk Lammen Christ van den Munckhof Bas Poell Bezorging Donderdagmiddag/avond Bezorgklachten Op bovenstaand adres. Telefonisch, uitsluitend tot vrijdag 17.00 uur Nabezorging gebeurt tot uiterlijk dit tijdstip. Advertentietarieven: Op aanvraag verkrijgbaar Aanleveren advertenties: Uiterlijk woensdag 10.00 uur. Aanleveren kopij Sport- en verenigmgsnieuws tot uiterlijk dinsdag 10.00 uur.

Peel en Maas | 1998 | | pagina 3