lit Feitelijke heropening markeert n Met een feestelijke heropening begint het st. Elisabeth Ziekenhuis aan een nieuw hoofdstuk in haar bestaan. Meer dan ooit is het ziekenhuis een vitale schakel in de regionale gezondheidszorg. Vitaal in het zoeken naar samenwerking, als schakel in de keten van zorg die zich uitstrekt tot ver buiten de muren van het ziekenhuis. De heropening van het ziekenhuis wordt gevierd met een feestweekend met als hoogtepunt het open huis op zaterdag. Deuren die anders gesloten blijven, gaan voor deze ene keer (een stukje) open. st. Elisabeth Ziekenhuis Venray -tp Het open huis van het st. Elisabeth Ziekenhuis is mede mogelijk gemaakt door bijdragen de gezamenlijke bouwers: «Straus van Mierlo Volker Installatietechniek B.V. G.T.I. VenloB.V.«TechnischGevelbouwManagement Technoplanning Huygen Installatie Adviseurs PRO Bouwadviseurs B.V. Generale Bank Venray Rabobank Venlo Verhoeven Bouwgroep BV Océ Nederland B.V. Moret Ernst Young Peterink Partners Communicatie Rentex Lincare B.V. Oud, verbouwd, verbeterd Het heeft lang geduurd en heeft veel geduld gevraagd van medewerkers en patiënten, maar het resultaat mag er zijn. Er staat nu een gerenoveerd en gemoderniseerd ziekenhuis waar alles zichtbaar om de patiënt draait. De nieuwe patiëntenkamers zijn daar een duidelijk voorbeeld van. Polikliniek als schakel De polikliniek is een van de schakels tussen het ziekenhuis en de omgeving. Het is een eigen wereld waar de hele dag mensen in en uit lopen. De 'poli' is zowel voor bezoekers van buiten als voor zieken huispatiënten gemakkelijk te bereiken. Er zijn royale en comfortabele wachtruimten voor de patiënten. Voor wie stilte zoekt Het kan koortsachtig druk zijn in het st. Elisabeth Zieken huis. Toch heeft de bezoeker daar weinig last van, want de drukte speelt zich hoofdzakelijk achter de scher men af. Voor wie naast rust ook de stilte zoekt is er de kapel die altijd geopend is. Kinderpret Ziek zijn is niet leuk, zeker niet voor kinderen. Om hun ziekenhuisverblijf zo aangenaam mogelijk te maken is er een vrolijke speelkamer in het ziekenhuis. Kleurige houten speelmeubeltjes nodigen uit tot spelen. Welkom in het ziekenhuis Iedere bezoeker aan het ziekenhuis wordt als een gast ontvangen. Vriendelijke receptionistes maken de be zoekers wegwijs in het ziekenhuis. Leuk om te werken De medewerkers van het ziekenhuis zijn er op vooruit gegaan. Ruime en overzichtelijke afdelingen, gezellige 'zustersposten' en moderne hulpmiddelen verlichten het werk van de verpleegkundigen:

Peel en Maas | 1998 | | pagina 16