Wij hebben iets voor u uitgevonden De allermooiste Sunbeam staat in Venray Kijk op ComputerWORK Venray's Mannenkoor Confetti Ouderenkoor Crescendo Venray's Gregoriaans koor Jeugd vereniging De Springplank De Hakkespits Fotoclub AFV Venray Stijldansen voor ouderen Schutterij 't Zandakker Gilde St. Jan Korfbal vereniging Oostrum KBO ATB- vereniging Mudhunters Loopgroep De Barrier HSV 't Alvertje Schuttersgilde St. Anna Eén jaar cel voor Venraynaar PEEL EN MAAS donderdag 20 augustus 1998 - Pagina 7 Klassieke auto in oorspronkelijke staat hersteld Repetitie: Donderdag 20 aug.: Eerste repetitie na de VMK-vakantie. 19.30 uur repetitie voor bariton en bas: 20.00 uur repetitie voor het gehele koor. Donderdag 27 aug.. 19.30 uur repetitie tenor I tenor 2: 20.00 uur repetitie voor het gehele koor. Afmelden bij Jusiien Janssen, tel. 512610 tussen 18,30 en 19.00 uur. Oud papier kunt u afleveren bij de VMK-container aan de Molenhofweg (de weg tegenover de voormalige zui velfabriek, staat aangegeven). Close Harmony Group Woensdag 26 aug.: Koorrepetitie om 20.15 uur in de Galmhut. Noteer de dat 6 en 7 nov.: Proms. Jaarlijkse feestavond: lOokt. Afmelden bij Gerti: tel. 631306. Voor informatie: Nelly Steegh, tel. 586821. De vakantie is weer voorbij en de wekelijkse repetities zijn hervat. Het was voor de meesten een hele mooie vakantie met goed weer. Vrijdag 4 sept. om 13.00 uur huwe lijksviering in de Paterskerk, waarbij Crescendo de zang verzorgd. Bijeenkomst om 12.45 uur in de kerk: in uniform. Tijdens de vakantie is een nieuw (K)wartaaltje verschenen. Mocht er iemand zijn. die dat niet heeft ontvan gen. meldt dat dan even bij de secretaris en het wordt alsnog bezorgd. Ook dit jaar zal ons koor medewer king verlenen aan de kerstvoorbereiding in Het Schuttersveld. Meer gegevens hierover te zijner tijd. Nu er weer nieuwe liederen worden ingestudeerd, kunnen nieuwe leden prima worden ingepast. Bent u 50 jaar of ouder en heeft u interesse om te zin gen in een seniorenkoor, neem dan con tact op met een van de bestuursleden, of kom gewoon eens luisteren op de weke lijkse repetitie, die gehouden wordt van 18.00 tot 19.30 uur, elke woensdag in de kapel van Het Schuttersveld. Zaterdag 22 augustus: 14.30 uur euco- menische huwelijksviering in de Grote Kerk. Om uiterlijk 13.30 uur aanwezig in uniform, wegens de bijzonderheden is een extra repetitie noodzakelijk. Zondag 30 augustus: 11.15 uur repetitie Annakapel. Maandag 7 sept.: om 19.00 uur repetitie Beukenrode. Zaterdag 12 sept.: om 18.00 uur 'Zeven Smarten' uitvoering in Paterskerk in uniform. Woensdag 7 okt.: om 19.00 uur Schuttersveld, Marialof. uitvoering. Maandag 2 nov.: om 18.00 uur Allerzielen, requiemmis, uitvoering. Zondag 6 dec.: om 10.30 uur Paterskerk, 2e Advent, uitvoering. Zondag 13 dec.: om 10.00 uur Annakapel. uitvoering. Afmelding bij secretariaat: J. v. Loon. 0478-585422. De Springplank is een jeugdclub die zich bezig houdt met jeugd van de basis school. Met name voor de groepen 3 t/m 8. Met deze groepen draait men weke lijks een programma, dat zo breed mogelijk is. De drie clubavonden wor den begeleid dooreen aantal leidsters en leiders. Zij leiden zelfstandig de cluba vonden. Op de programmavergaderin gen worden de taken verdeeld. Over het algemeen beschikken we over een redelijk aantal vrijwilligers. Toch kunnen er nog enkele geplaatst worden. Daarom zijn wij steeds op zoek naar geschikte kandidaten. Deze worden uilgenodigd voor een gesprek, met een afgevaardigde van het bestuur, die zich bezig houdt met de begeleiding van de leiding. In dit gesprek wordt verteld hoe de Springplank in elkaar zit; wat er ver wacht wordt van vrijwilligers, want uiteraard zijn er meer zaken, dan alleen het draaien van clubavonden. Bij deze dan ook een oproep aan iedereen die interesse heeft om te reage ren. Voor inlichtingen kan men bellen met 580217 of bij geen gehoor 586117. Folkloristische dansgroep Maandag 31 aug.: Eerste oefenavond in de Kiosk, aanvang 20.30 uur. Optredens 23 aug.: VZW Alden Biezen Bilzen- Rijkhoven. 29 aug.: Apeldoorn. Paleis Het Loo. Tijden van vertrek zijn bekend. Tijdig afmelden O. Pijpker. tel. 586260. Uitnodiging voor de leden van de fotoclub en de leden van de fotocursus van afgelopen seizoen. Donderdag 27 aug. om 20.00 uur gaan we weer van start in het nieuwe clublokaal aan de Bevrijdingsweg 2a (DAC gebouw). Op deze eerste clubavond kan iedereen het foto- of dia-werk lonen die in de vakan tieperiode gemaakt zijn. Voor diegenen die interesse hebben in de fotografie is het tevens een goed moment om eens kennis te maken met de fotoclub. Binnenkort starten we een cursus voor beginners in fotografie en het donkere kamer werk. Voor informatie tel. 581391, Saskia Hoedemaekers of 581721Ted Bom. MBvO Na een lange zomer begint binnenkort weer het dansseizoen. In het nieuwe sei zoen herhalen wij natuurlijk de bekende dansfiguren en bij enkele dansen wor den er nieuwe dansfiguren aangeleerd. De organisatie is weer in deskundige handen van gediplomeerde dansleidsters van het Meer Bewegen voor Ouderen. Ook nieuwe leden zijn van harte wel kom op onze wekelijkse dansavond mits ze over voldoende danservaring beschikken. Heeft u belangstelling'' Neem even contact op met een van de leidsters. Venray start op donderdag 3 septem ber om 18.30 uur in de Opmaal. Dansleidster Ans Versteegen. tel. 582623. Ysselsteyn start op maandag 7 sep tember om 20.00 uur in zaal Forrest. Dansleidster Gonnie Bouten, lel. 583975. tot ziens in september. Vanavond, donderdagavond oefenen schieten om 19.30 uur op de schutters- weide. Zondag 23 aug. is het derde Bondsfeest van de Bond Juliana. Het wordt gehouden bij schutterij St. Martinus tc Tegelen. De bijeenkomst bi j het gildehuis is om 12.45 uur. Vertrek uiterlijk 13.00 uur. In de optocht en tij dens de diverse wedstrijden hebben wij nummer 8. De optocht vertrekt vanaf het schietterrein gelegen nabij de speeltuin Klein Zwitserland. Na de optocht kun nen de kinderen gebruik maken van de speeltuin Klein Zwitserland. De secreta ris heeft hiervoor speciale kortingsbon nen. Alle chauffeurs krijgen een speciale parkeringskaart voor dit bondsfeest. Trainingen sportpark De Spar: Ie training Senioren: dinsdag 18 aug. van 19.30 tot 20.30 uur. Ie training Aspiranten: woensdag 2 sept. van 19.30 tot 20.00 uur. Ie training Recreanten: woensdag 2 sept. van 19.00 lot 20.00 uur. Ie training Welpen: maandag 7 sept. van 17.00 tot 18.00 uur. Nieuwe leden Korfbalvereniging Oostrum Met ingang van september 1998 wil len we graag starten met een nieuwe groep korfbalsters van 4/5 jaar (begin ners ofwel Welpen). Voor de jongste Welpen zijn nieuwe grotere korven aangekocht en er wordt ook met aangepaste (lichte) ballen geoe fend. Als ervaren trainster zal Maud van Arsen de groep begeleiden, samen met Bianca Michiels als ervaren leidster. Op 7 sept. kunnen de gevorderde Welpen, onder leiding van Annet Jeucken en Marieke de Kleijn, laten zien hoe het moet en roepen we de nieuwe Welpen op om te komen kijken en ken nis te maken met de korfbalsport en de leiding van de beginnersgroep. Na een paar trainingen meegedaan te hebben kun je dan besluiten om lid te worden. In het eerste jaar zal er alleen sprake zijn van trainen, geen wedstrijden. Er is om te beginnen geen speciale kleding vereist. Gewone (buiten)-sporl- schoenen en kleding waarin je goed kunt bewegen is voldoende. Aan de ouders vragen we om ons zo spoedig mogelijk opgave te doen van de deelnemende kinderen. Wat willen we weten? Roepnaam en familienaam, geboortedatum, adres en telefoonnummer. Doet mee aan Ie trai ning. Geef deze info s.v.p. telefonisch door via tel.nr. 510840. Bij onvoldoende aanmeldingen gaat dit initiatief helaas niet door, dus denk s.v.p. aan de aanmel ding! Recreant opgelet Aanvullen van ons Recreantenteam zou zeer welkom zijn. We kijken uil naar een nieuwe recreant. Leeftijd en korfbalervaring niet relevant. J moet elke woensdagavond beschikbaar zijn voor training of wedstrijd en dol zijn op teamsport en wekelijks sportief gezellig avondje. Kom gerust eens meedoen, vanaf 9 sept. op sportpark De Spar van 20.00 tot 21.00 uur. Graag vooraf even bellen naar Magda v.d. Münekhof. tel. 589799 Ombudsman KBO De KBO heeft een ombudsman, die mensen wil helpen met problemen op het gebied van overheidsvoorschriften, ingewikkelde formulieren, problemen met overheidsinstanties of andere instanties. Deze hulp is kosteloos. Het telefoonnummer is: 548040. Ouderen achter de PC met Internet gaat er een wereld open! In het najaar een tweede cursus "Ouderen achter de PC" worden gestart. Intussen hebben zich reeds 20 belang stellenden gemeld. Ook zal er, bij vol doende belangstelling, een cursus Internet worden gegeven. De meeste ouderen hebben er waarschijnlijk geen voorstelling van wat Internet heeft te bieden. Via Internet gaat inderdaad de wereld voor u open. Via uw PC kunt u nieuws en andere informatie krijgen vanuit de hele wereld. Ook kunt u via Internet heel snel en goedkoop brieven verzenden over de hele wereld. Ook kunt u via het Internet contacten leggen met andere mensen. Kortom: voor veel ouderen een bijzondere mogelijkheid om hun gezichtsveld te verbreden en contacten te leggen met andere mensen! U kunt zich nu reeds aanmelden bij de adressen die aan het einde van dit artikel zijn vermeld. Het aantal cursisten voor dit najaar is niet onbeperkt. Geeft u dus zo snel mogelijk op indien u belangstelling hebt. Naar de grootse 50+beurs in Utrecht Eind september wordt in Utrecht weer een grootse 50+beurs georganiseerd. Bij voldoende belangstelling zal er op 25 september een bus worden gehuurd voor het vervoer naar Utrecht. Dit is de goed koopste manier om naar en van Utrecht te komen. Geeft u zo spoedig mogelijk op want het aantal plaatsen is beperkt. Activiteiten 20 augustus: Kienen in Het Schuttersveld; aanvang 19.30 uur. Kienen in Het Schuttersveld; aanvang 14.30 uur.: op 8 en 22 september; op 6 en 20 oktober; op 3 en 17 november en op I en 15 december. Voor inlichtingen over activiteiten en/of over het lidmaatschap van de KBO kunt u contact opnemen met de volgende personen: mevr. P. v.d. Kerkhof, Helfrichstraat 80; tel. 583122; mevr. A. Noy, Rooseveltstraat 5; tel. 583494. De zomervakantie zit er weer bijna op en dan beginnen de meeste sporten weer met hun trainingsbijeenkomsten. Zo ook bij mountainbike vereniging Mudhunters. Na een zomerslaapje van enkele weken gaan we vanaf 30 augus tus weer vol aan de slag. We beginnen deze zondag met een hele mooie tocht in het Zuid-Limburgse Wittem. Aan deze tocht doen we Meestal met veel mensen mee om op deze manier weer een nieuwe start te maken na de zomer. Dus...laat het niet afweten en kom. Dat we een actieve vereniging zijn zie je ook aan het programma van de maand september; op 11 september is de Barbecue en het weekend van 18-20 september zijn we wederom in het Zuid-Limburgse, deze keer voor het ATB weekend in Margraten. Voor beide activiteiten kun je je nog aanmel den. doe dit wel zo snel mogelijk. Er is voor beide nog plaats. Nu denkt iedereen dat het verschrik kelijk snel gaal bij de Mudhunters. Dit is niet waar. Tijdens iedere training of tocht vormen zich kleinere groepjes die samen op hun eigen niveau fietsen, voor de één betekent dat 60 minuten flink door fietsen terwijl een ander al genoeg heeft na 30 minuten. Alles kan wat dat betreft bij de Mudhunters. Tot we weer op wintertijd overgaan fietsen we twee keer per week. Op dinsdag tijdens de avond-training blij ven we in de buurt van Venray en op zondag tijdens een tocht of training gaan we beurtelings wat verder weg. Tijdens het trainen en tochten rijden zijn we altijd goed herkenbaar. Dit komt door onze verenigingskleding die dankzij onze sponsoren tot stand is gekomen. Schuhmacher bike Sport en Joop Goossens Sierbestrating en Tuinaanleg. Wil je een keer mee wil doen? Dat kan. Er is voor iedereen wel een plekje binnen onze vereniging, voor de fana tieke rijders maar zeker ook voor dege nen die minder vaak komen of niet snel gaan. Iedereen is welkom Zolang je maar een Atb en een helm hebt. Programma komende weken. Zondag 30 augustus vertrekken we om 8.00 voor de eerste tocht in het nieuwe seizoen, deze tocht in Wittem is 30 of 48 km lang. Dinsdag I september vertrek 19.00 voor de avondtraining. Zondag 6 september vertrek 9.00 voor training rond Venray. Dinsdag 8 september vertrek 19.00 voor de avondtraining. Het vertrek ii? altijd van Zwembad de Sprank in Venray. Heb je interesse kom dan naar één van de trainingen of bel met Piet Dupont. tel. 589880. Het is goed toeven bij loopgroep de Barrier. Een groep fanatieke en minder fanatieke lopers die elkaar twee tol drie keer per week vinden in hun gezamen lijke passie. Hel hardlopen. Voor de een is de drijfveer om iets aan de gezond heid te doen en de ander durft zelfs te zeggen dat hij alleen voor de koffie komt. Toch vinden we elkaar iedere week weer om onder begeleiding van de trainer ons programma af te werken. De ene keer is het een interval met kort her halingen en de andere keer zijn de her halingen zes tot twaalf honderd meter lang. De afwisseling is groot en zo vliegt de tijd altijd om. Zelfs voor nieu welingen gaat dit altijd gemakkelijk. Voor beginnende leden past de trainer het programma aan terwijl de snelleren hun eigen programma kunnen lopen. Zo komt iedereen aan zijn trekken. Twee keer per week is er een interval training, en een keer per week wordt er aan een stuk gelopen. De zogenaamde duurtrai- ning. Vanaf begin september is er de moge lijkheid voor nieuwe leden om zich aan te melden. Er is dan 4 weken lang extra aandacht voor deze nieuwelingen. Na deze 4 weken kun je dan in de groep meedoen. Niet op de zelfde snelheid maar wel met even veel plezier. De trainingen zijn op: Maandag van 19.15 tot 20.30 vanaf eet café "de Barrier" Donderdag van 19.15 tot 20.30 vanaf eetcafé "de Barrier" Zaterdag van 16.30 tot 17.30 vanaf zwembad "de Sprank" vanaf 31 Januari vertrek weer om 16.30. Mocht je interesse hebben om een keer te komen meetrainen dan ben je van harte welkom. De eerste maand kun je gratis meetrainen en het verplicht je lot niets. Voor meer informatie kun je ook bel len met Piet Dupont, telefoon 589880. Uitslagen: Zomermatchkampioenschap I, zaterdag 15 aug.: I Rob Wijnhoven; 2. Henk Theeuwen: 3. Toon Langenkamp. Venray-Oostrum, zondag 16 aug.: I. Ton Deenen: 2. Toon Sanders; 3. Harry Theeuwen, allen Alvertje Oostrum. Programma Zaterdag 22 aug.: Onderlinge wedstrijd aan het Wanssums Ven, bijeenkomst om 12.30 uur. Tevens is er zaterdag 22 aug. het NK individueel te Arkel. van 't Alvertje zal Toon Sanders hieraan deelnemen. Vergunningen 1998 Vergunningen zijn ook verkrijgbaar bij H. Theeuwen, de Houskuilstraat 38 en Dierenspeciaalzaak Liagro, Brugstraat te Wanssum en bij Hengelsport Van Grootel aan de Stationsweg 21 te Venray. Dag- en Weekvergunningen voorde vis vijver 't Wanssums Ven zijn verkrijg baar bij Shell tankstation en Dierenspeciaalzaak Liagro, Brugstraat te Wanssum en bij Hengelsport Van Grootel, Stationsweg 21 Venray. Verdere inlichtingen bij de secr. H. Lenssen, tel. 0478-587606. Afgelopen zondag werd er geschoten om een beker. De uitslag was als volgt: IPascal Janssen: 2. John de Bruijn; 3. John v.d. Broek. Er werd ook nog een extra ronde geschoten. De uitslag: IPascal Janssen; 2. John de Bruijn; 3. Giel Ronken: 4. John v.d. Broek: 5. René Janssen: 6. Maria Claessens. Zondag 23 aug. wordt de eerste wed strijd van het herfstkampioenschap ver schoten; aanvang om 14.00 uur op de schuttersweide. Inbrekers aangehouden De politie van Horst heeft op 19 augustus twee mannen aangehouden die worden verdacht van een inbraak op de Speulhofsbaan op 16 augustus in Meterik. Hel betreft twee mannen met de Poolse nationaliteit van 21 en 26 jaar. De mannen werden aangehouden op een camping in Oirlo. Een deel van de gestolen goederen werd teruggevonden en is weer bij de eigenaar. De verdach ten zijn in afwachting van hun uitwij zing overgedragen aan de vreemdelin gendienst. De 24-jarige N. uit Venray is afgelo pen maandag door de Roermondse rechtbank veroordeeld tot één jaar cel, waarvan 270 dagen voorwaarde lijk met een proeftijd van driejaar. Op 15 mei nam de verdachte N. een vierjarig meisje mee naar zijn flat, waar hij haar twee uur lang vasthield. De man had het meisje op een speelveldje ont moet. waar hij zijn hond uitliet. Toen de kleuter aangaf dat ze moest plassen, besloot de Venraynaar haar mee naar zijn huis te nemen. Volgens de advocate van N. heeft de man het kind alleen ver schoond nadat het in de broek had geplast. Van ontucht, zoals de officier van justitie beweerde, zou absoluut geen sprake zijn. De rechtbank sprak N. vrij van het plegen van ontucht. Onderzoek van een psychiater en een psycholoog wees uit dat de man sterk verminderd toerekeningsvatbaar was toen hij de kleuter mee naar huis nam. Hijzelf gaf later te kennen zich niet gerealiseerd te hebben dat de ouders van het kind zich mogelijk ongerust zouden maken. De Venraynaar. die in voorarrest zat. werd maandag na het vonnis rechtst reeks naar het Vincent van Gogh Instituut gebracht, waar hij maximaal een jaar lang onder psychiatrische behandeling zal worden gesteld. Bob Westphal (66) uit Venray en Ton Brandsma (61uil Well likten drie jaar geleden in België een klassieke Sunbeam Imp uit de 60'er jaren op de kop. De auto. toendertijd niet meer dan een wrak, werd door het tweetal geheel in haar oor spronkelijke staat hersteld. Het resultaat is magistraal. De beloning voor hun vak manschap kwam enkele weken geleden in Schotland tijdens de 35e verjaardag van 'The Imp Club'. Bob en Ton sleepten daar met hun Sunbeam de eerste prijs in de standaardklasse in de wacht. De Sunbeam Imp is een product van de Engelse Roots-groep, waar ook de Singer, Hillman. Chamois, Stiletto en Husky onder vallen Kenmerkend voor de Sunbeam is het motorblok dat achter in de auto zit bevestigd. Bob Westphal en Ton Brandsma werkten vroeger als colle gae samen bij Chrysler in Rotterdam, de autofabrikant die in het midden van de 60'er jaren besloot om de Rootes-groep over te nemen. Het tweetal weet dus als geen ander hoe je een Sunbeam moet demonteren. Westphal: "Zo'n auto in de oorspronkelijke staat herstellen is een enorm karwei. Zo moesten het onderstel en het remsysteem vernieuwd worden was de bekleding kaafrot. Daarbij is het met de aanschaf van onderdelen voor een Engelse auto zo dat je inch-maten en geen centimeters moet hebben. Het is lang niet altijd eenvoudig om aan inch- afmetingen te komen." 'VERLIEFD" Westphal en Brandsma hebben 2,5 jaar lang gewerkt om de Sunbeam haar allure van weleer terug te geven. Brandsma: "We hadden een vaste dag in de week. waarop we aan de slag gingen. In de vakanties hadden we meer tijd Geduld is kortom een schone zaak bij het opknap pen van een klassieker maar daarnaast Op donderdag 17 september kun nen organisaties tijdens een serie presentaties een blik werpen in de keuken van ComputerWORK, een van de eerste en grootste automati seerders in de regio's Noord- Limburg, oostelijk Noord-Brabant en Nijmegen-Arnhem. Thema van de presentaties is 'Automatisering en informatisering, nu en in de toe komst'. Chriet Titulaer is een van de tot de verbeelding sprekende inlei ders. Daarnaast zullen medewer kers van het Millenniumplatform van de Rijksoverheid en het Telematica-instituut hun medewer king verlenen. Met het programma neemt ComputerWORK zijn nieu we hoofdvestiging aan de Noorderhof in Venray feestelijk in gebruik. ComputerWORK biedt zijn gasten opdonderdag 17 september een volledig dagprogramma aan. Thema's zijn het millenniumprobleem, de mogelijkheden van intranet en de nieuwe editie van Windows, Windows 98. De genoemde thema's komen aan de orde tijdens lezingen maar zullen ook aandacht krij gen tijdens demonstraties en doe-activi- teiten. dat laatste geldt met name ook interessante technologische communi catie- en mformatiefaciliteiten als intra net en virtual reality. Interessant is zeker ook een presentatie over het beheersen van printkosten. het is ook mogelijk delen van het programma te volgen. moetje natuurlijk 'verliefd" zijn op oude auto's. Tja. en dat zijn we allebei wel." Lag de fabrieksprijs van de Sunbeam in de jaren 60 nog op 5690 gulden, tegen woordig zou de klassieker ruim 9000 gulden opbrengen. "Maar daar is het ons in de laatste plaats om te doen", zegt Brandsma. "Het uit elkaar halen en weer opbouwen van de auto geeft ons de kick: het is niet iets dat we in geld uit willen drukken. Trouwens, als je alle uren bij elkaar optelt die wij in de Sunbeam heb ben gestoken, kom je op een bedrag uit dat vele malen hoger ligt." INTERNATIONALE ERKENNING Van 30 juli tot 3 augustus namen Bob en Ton in Craigton Country Park in het Schotse plaatsje St. Andrews deel aan het jaarlijkse internationale weekend van de Engelse Imp-club. Een evenement, waar vele trotse eigenaren van ondermeer Sunbeams. Hillmans, Singers en Husky's de 35e verjaardag van 'The Imp Club' 05033 MILLENNIUMPROBLEEM Met name als het gaat om het millen niumprobleem hebben organisatie nu de kans zich er goed over te laten informe ren. Die kans grijpen is belangrijk omdat onderzoek heeft uitgewezen dat veel organisaties de mogelijke gevolgen van het probleem onderschatten. Het millenniumprobleem houdt in dat com puters bij de omschakeling van het jaar 1999 naar het jaar 2000 niet meer doen wat van ze verwacht wordt. Dat komt doordat ze bij de datumwisseling van 99 naar 00 reageren alsof met die dubbel 0 het jaar 1900 bedoeld wordt en niet het jaar 2000. ALGEMEEN DIRECTEUR Voor veel relaties van ComputerWORK zal het de eerste keer zijn dat zij persoonlijk kennis kunnen maken met Paul Kainama, sinds I april als algemeen directeur in dienst van ComputerWORK. Kainama volgt in die functie Ted Peters op. Peters zal zich concentreren op relatiebeheer en met name gote accounts. Kainama heeft de taak via verdergaande verbetering van kwaliteit en professionaliteit de basis voor verdere groei te leggen. De 1SO- certificering die ComputerWORK onlangs verwierf, was een eerste belang rijke stap op die weg. Paul Kainama was tot I april jl. verantwoordelijk voorde reorganisatie van de afdeling symsteem- ontwikkeling van verzekeraar OHRA. Hij wil binnen ComputerWORK met vierden De Noordlimburgsers sleepten in de standaardklasse de eerste prijs in de wacht Een geweldige prestatie, temeer omdat het tweetal voor de eerste keer aan dit evenement deelnam. Bovendien mochten de circa honderd deelnemers in de standaardklasse onderling zelf uitma ken welke Sunbeam er het mooiste uil- zag "Een mooiere erkenning van het werk dat we geleverd hebben, is voor ons niet denkbaar." Op de vraag of ze volgend jaar weer aan het driedaagse evenement deelnemen wordt instemmend geknikt. "Ga daar maar van uit. Hel is ons perfect bevallen en we zijn het nu ook min of meer aan onze stand verplicht om volgend jaar weer onze opwachting te maken." Momenteel zijn Westphal en Brandsma begonnen aan hun tweede 'project', een Suzuki 650 motorfiets, bouwjaar 1982. "Geen echte klassieker maar wel minstens zo leuk", besluit het tweetal. name ook nieuwe impuslen geven aan een activiteit als systeembeheer. Hij ziet daarin voor organisaties goede moge lijkheden flinke besparingen te realise ren. BREDE ORIËNTATIE ComputerWORK bestaat bijna tien jaar en heeft zich in die periode in hoog tempo ontwikkeld tot een automatise ringsbedrijf met een brede oriëntatie: van het leveren en beheren van syste men en netwerken, het aanpassen en ontwikkelen van software, trouble shooting via een helpdesk, het geven van opleidingen en trainingen tot het ontwikkelen van websites. De activitei ten zijn ondergebracht in een viertal ondernemingen. Dat zijn Computer WORK Netwerken BV, Opleidingen BV. VectorScan International (VSI) BV en ComputerWORK Research Development BV. ComputerWORK is goed thuis in zowel industriële omge vingen als kantooromgevingen. DEELNEMEN Wie belangstelling heeft voor een (nadere) kennismaking met ComputerWORK kan zich voor deelna me aan het programma op donderdag 17 september aanmelden bij Leontien Schaeffers, Pauline Dinkla of Paul Kainama van ComputerWORK. Ons telefoonnummer is 0478-555888. U kunt ook faxen naar 0478-588758.. Ook óp zaterdag bent u van harte welkom tussen 10.00-13.00 uur op onze kantoren in Leunen en Venray. Tijd! Dat is waar het u, als ondernemer, nogal eens aan ontbreekt. U heeft het druk met het ontwikkelen èn up-to-date houden van producten en diensten.... en daarnaast krijgt u als ondernemer steeds meer andere activiteiten te doen. Noodzakelijke activiteiten, dat wel. Om uw omzet te verhogen en om ervoor te zorgen dat u op het (internationale) speelveld een rol van betekenis kunt spe len. Welke investeringen moet u doen? Hoe schrijft u ze af? Wat doen uw debi teuren? Betalen ze wel op tijd? Allemaal zaken, waar u als ondernemer mee te maken heeft. Toch moet het niet nodig zijn dat u daaraan een groot deel van uw kostbare tijd besteedt. Het is veel beter als u zich voor de volle 100% kunt richten op uw kernactiviteiten. Wij nemen u een deel van het werk uit han den. Of het nu gaat om kant en klare financieringsoplossingen of specialisti sche maatwerkconstructies, financial ser vices, complete mobiliteitsoplossingen, het leasen van vastgoed, of effectieve ondersteuning van uw internationale zaken. Wij specialisten van de Rabobank staan u terzijde met een nuchtere, oplos singsgerichte aanpak van leasing en trade finance. Nationaal èn internationaal, via ons eigen Europese netwerk. Wilt u uw tijd besteden aan uw kernactiviteiten? verzekeringen - financiële planning - beleggen - hypotheken - lenen - sparen Rabobank Venray-Oostrum tel.(0478)530247 peelmaas@tref.nl Zevenrode tel.(0478)530 460 rabol28l@tref.nl Chriet Titulaer naar Venray

Peel en Maas | 1998 | | pagina 7