TC&i&etcj&e <Ue#t4te*t Bekendmakingen gemeente Venray •i wet milieubeheer 'ÉL woningwet wet ruimtelijke ordening PEEL EN MAAS f donderdag 20 augustus 1998 - Pagina 1fl PEE Oude foto- Een momentopname in de Hofstraat anno 1920. Nog geen snelverkeer, maar rustig midden op straat poseren voor de straatfo tograaf dat kon toen nog. De men sen op deze foto staan duidelijk in postuur, een tikje bevangen door de camera die nog niet zo alle- daags was als nu. De bakker of bakkersknecht (Wim Kateman??) met zijn bak-, fiets (of transportfiets). Voor op de j drager met een grote rechthoekige I korf, waarin het brood voor bezor ging. Daarachter de kruidenier (of is het ook een bakker) met zijn hoge hondenkar voortgetrokken door een in tuig gestoken trek hond. Ook de vrouw met haar zoontje of misschien buurjongen wacht op het bekende vogeltje van de foto graaf. Rechts de grote schuur of stal met de grote deuren, eigendom van Jan Poels, bewoner van de Hofstraat. Daarachter de grote en zeer oude boom voor het café van M. Goumans-Rutten. Beide panden werden gescheiden door het begin van de Stationsweg. Jan v.d. Putten Cirote Kerk Deken: J. Coenen. Eindstraal 6. tel. 550740; kapelaan: P. Hoedemae- ckers. Whistlerstraat l. tel. 582385. Priester in ernstig noodge\al: via ziekenhuis, tel. 522222. Opgeven misintenties: Eindstraat 6: ma t/m vr (niet op do) van 9.30-10.30 uur. Zaterdag: H. Maagd Maria. 14.30 Feestelijk huw. Jaap Baalbergen en Karin Martens. 19.00 H. MÏs Cor Weijers (coll); Jan Arts en Cis Schwachöfer (eoll); overl. lam. Wijnhoven-Geurls en Rinus Merkx: Roel Peeters (coll); Jo Wennekers- Muijsers: jrd. Bèr Heidens; Joost Rutten; Frans Loeffen. Zondag: 21e Zondag door het jaar. 9.30 Latijnse hoogmis voor mevr. Fransen-v. Moorsel (colI I Cor En Beppie Brons-Konings; Sraar Mobers (regio Derde Orde St. Frans). 11.00 H. Mis Anna en Leo Gooren-Lemmen (coll): ovcrl. fam. Vermeltfoort-Eijen (coll); fam. Bovee-Claassen; Nora Laurensse- Janssen. Maandag: H. Bartholomeus. 9.00 H. Mis overl. fdm. De Vilder-Rutte; voorde vrede in N.-Ierland. Dinsdag: H. Lode wijk. 9.00 H. Mis Roel Peeters. Bertus Meesters en overl. fam. Woensdag: 9.00 H. Mis Teng en Maria Jeuken-Euwals; jrd. Marlinus Janssen; overl. ouders Stevens- I Pijpers, zonen en dochters: t.e.v. H. Barbara. Donderdag: H. Monica. 9.00 H. j Mis Grada Broers; overl. broers en ouders Van Pelt-Stumpe: Marriet en Martha Goumans-Janssen; Pierre Pouwels; Jo Custers. i Vrijdag: H. Augustinus. 9.00 H. Mis voor de kinderen die afgelopen jaar gedoopt werden. 13.30 j Feestelijk huw. Maurice Lucassen en Wendy v.d. Kerkhof. Dienbeurten: za 19.00: Eomer. Marco. Job en Cas; zo 9.30: Koen. Thies. Mark en Paul L.; 11.00: Leon, Joost, Koen (m) en Paul (m). Lectoren: za. 19.00: J. Truijen; zo 11.00: W. Bistervels. Vincent van Gogh Instituut Zaterdag: 18.30 Liturgieviering in de St. Servatiuskapel. Voorganger: W. den Hartog. Lecrice: G. Olislagers. Vertrek bus om 18.15 vanaf de St. Annakapel. Zondag: 10.00 Liturgieviering in de .j Si. Annakapel. Voorganger: W. den Hartog. Lector: H. de Jong. Vertrek bus 9.45 vanaf de St. Servatiuskapel. 11.15 Lilurgievie- j ring in de Vincentiuskapel. Voorganger: W. den Hartog. Dinsdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Annakapel. Woensdag: 11.00 Liturgieviering in hel Vincentiushuis. 16.45 Liturgie viering in de St. Servatiuskapel. Donderdag: 16.45 Liturgieviering 1 in de St. Annakapel. Paterskerk 1 Bereikbaarheid priesters: A. Wou- tering. Horstcrweg 57, Castenray of Leunseweg 5. tel. 580202. In ernstig noodgeval: via balie ziekenhuis, tel. j 522222. Opgeven misintenties ma t/m vr 9.30-10.30, Leunseweg 5 of tel. 580202. Misintenties voor de hier navolgende week dienen bij de pastorie opgegeven te worden voor deze week vrijdagmorgen 10.30 uur. Elke dinsdagmorgen is de kerk open van 10.00-12.00 uur voor verering van H. Antonius. Ziekencommunie: in afspraak met pastorie, lel. 580202 ma t/m vr 09.30-10.30 uur. Zaterdag: 17.00 Gelegenheid om te biechten. 18.00 Volkszang; geen Kinderwoorddienst: Eduard Theu- 1 venet en overl. fam. Sjeng Verstappen (coll); Sjeng Willems en overl. kinderen: Ben Alders; overl. ouders Peters-Wijnhoven en zonen Jan en Ben. Zondag: 8.30 Voor onze parochie Venray-Zuid. 10.30 Volkszang; Jacobus Naus: Anna Drabbels-v. 1 Vegchel (Derde Orde). Maandag: 18 30 Voor alle slacht- 1 offers van natuurrampen. Dinsdag: 18.30 Voor alle slacht offers van oorlogsgeweld. 1 Woensdag: 18.30 Jacobus Naus; Theo Campsteyn (coll). Donderdag: 18.30 Bernard Ras (coll); Sjeng Willems en overl. kin deren. Vrijdag: 18.30 Voor veilige thuis- j komst van alle vakantiegangers. Vredeskerk Bereikbaarheid priesters: A. Wou- tering. Horsterweg 57. Castenray of 1 Leunseweg 5, tel. 580202. In ernstig noodgeval: via balie ziekenhuis, tel. 522222. Opgeven misintenties: Leunseweg 5. ma t/m vr van 09.30 tot 10.30 uur. tel. 580202. Misintenties voor de hierna volgen de week dienen bij de pastorie opge geven te worden voor deze week vrijdagmorgen 10.30 uur. Ziekencommunie: in afspraak met pastorie, tel. 580202 ma t/m vr 09.30-10.30 uur. Zaterdag: Geen Kinderwoord dienst. 19.15 Voor het geestelijk en 1 tijdelijk welzijn van onze parochie Venray-Zuid: overl. ouders Piel en 1 Toos Wismans; overl. ouders Arnold Schwachöfer en Nellie Vermeulen; 1 Peter Nellen en overl. fam.; jgt. Theo Lenssen: Antoon Huijs (coll); uit dankbaarheid bij een 40-jarig huw. en voor overl. ouders. Woensdag: Kapel: 14.00 Huw. Odette Bolden en Marco Kinderdijk. Parochie Ooslrum Zaterdag: 19.00 Giel Vennekens en echtgen. en wederz. fam.: t.e.v. hel Onbevlekt Hart van Maria. Zondag: 8.30 Overl. fam. Kessels- Verheijen. 10.00 Gest. jrd. Annie Theeuwen-Derks (gem. koor). Maandag: 9.00 Tot bijz. int. Dinsdag: 9.00 Uil dankbaarheid t.e.v. O.L. Vrouw. Woensdag: 9.00 Voor het behoud van het geloof in onze gezinnen (met Rozenkransgebed). Donderdag: 9.00 Voor de overl. van hen die offerden met Allerzielen. Vrijdag: 8.30 Uitstelling van hel Allerheiligste om eerherstel te bren gen aan God, schepper van alle Teven. 9.00 Voor 'n goede uitkomst. Misdienaarsbeurten: za 19.00: Maarten Wijnen en Lennarl Peeters; zondag 8.30: Luuk Gielens en Willem Verheijen: 10.00: Annemiek Moraal en Danielle Wijnen. Parochie Oirlo Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (Dameskoor); overl. ouders Zanders-Keijzers; Frank Voermans (verjaardag); overl. fam. Noijen- Claessens: overl. ouders Kussy en kinderen: overl. ouders Bierlee en kinderen; Jan v. Rhee; Sjaak Lemmen. Zondag: 10.00 Hoogmis (Heren koor); Jan Verheijen en overl. fam. Parochie Leunen 21 e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 Lsm. overl. ouders Bouten-Verheijen. Anna, Gerrit. Wim en Piet Bouten; Piet Timmermans en Agnes Timmer mans-Koenen en dochter José, Mathieu Vervuurt, zoon Jac en dochter Iedje: jrd. Harrij Geurts;jrd. Gerrit Camos en Albert Beerkens. Zondag: 10.00 Hgm. Piet Keijsers en Marie Keijsers-Hendrix; Sjef Martens en Anna Martens-Clephas en overl. fam.; weekd. Piet Croijmans (3) en overl. fam.Croijmans-Michels; gest. jrd. Hendrika Arts; gest. jrd. Gertruda Spreeuwenberg. Maandag: H. Bartolomeus, apos tel. 19.00 Lsm. Piel Bouten: gest. jrd. Martinus Loonen, chtgen. en overl. kinderen; gest. jrd. Peter Johannes v. Rens en Gertruda v. Rens-Litjens. Dinsdag: Geen avondmis. Woensdag: Geen avondmis. Donderdag: H. Monica. 19.00 Lsm. Piet v.d. Sterren. Vrijdag: H. Augustineus, bisschop en kerkleraar. 19.00 Lsm. Frans Baltussen. Willem Baltussen en overl. fam. Baltussen-Loonen. Misdienaars: za 19.00: Jop Janssen en Tim Voermans: zo 10.00: Annelies Heidens en Kim Vullings; weekb.: groep 2. Lectoren: za 19.00: Jan Reintjes; zo 10.00: Annie Reintjes. Rectoraat Heide Zondag: 21e Zondag door het jaar. 9.30 H. Mis Roel Cornelissen (coll); Nella v. Kempen-Willems en overl. familieleden; Thei Vollenberg (vrienden); jgt. Wim Swinkels en jgt. Sjef Willems. Misd.: Sanne, Simone, Ivo. Joost, Joep, Frank en Manon. Donderdag: Nagedachtenis van de H. Monica. 18.30 H. Mis. Misd.: Guus, Stef en Joke. Rectoraat Veulen 21e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 Hgm. als gest. jgt. Frans Linders. echtgen. en overl. fam.; jgt. Jan v.d. Aker. Misdienaars: za: Frank Classen en Diana Vermulst. Parochie Ysselsteyn Zaterdag: 19.00 Mndd. Jeu Spreeuwenberg; jrd. Sef Bovee; pastoor Van Uden; Antoon Janssen (buurt). Zondag: 10.00 (Ouderenkoor); Wilhelmus Bollen en echtgen.; ouders Van Vegchel-Verheijen: ouders Lemmens-Poels; jrd. Coba Jenniskens-Poels; Jan Spreeuwen berg en overl. fam Maandag: 19.00 Voor de zieken en de int. van de parochie. Woensdag: 19.00 Jrd. Jozef Marlens: Gerardus v.d. Munckhof en Wilhelmus Bollen en echtgen. Vrijdag: 19.00 Jrd. overl. ouders Van Soest-Swinkels en kinderen. Misdienaarsbeurten: za 19.00: Tom en Ronny O.: zo 10.00: Marian en Sandra; ma 19.00: Ronnie P. en Niels: wo 10.00: Anneke en Linda; vr 19.00: Daan en Maartje. Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 T.e.v. Onbevlekt Hart van Maria; Harrie Thijssen en Cath. Franssen. Misd.: Richard Engels en Jolanda Willems. Zondag: 10.00 Mathieu v.d. Venne. Misd.: Yvonne Poels en Loes Jacobs. Woensdag: 19.00 Jgt. pastoor Vercoulen: jgt. Joh. v. Vegchel, echt gen. en dochter; Jo Versteegen; Wies Marcellis; t.e.v. O.L. Vrouw en Gerardus Majella. 29 en 30 aug.: Collecte voor de MIVA. MIVA I de actie om aan mis sionarissen de nodige verkeersmid delen ter beschikking te stellen, van fiets tot en met vliegtuig. Leg alvast iets opzij voor deze collecte. Rectoraat Vredepeel Zondag: 10.00 Jgt. Antoon Botden: fam. Arts-Lucassen. Maandag: 19.00 Thea v. Bakel- Pelers. Misdienaars: zo: Luc.Laura, Ellen en Karin v.d. H. Lezers: zo: Josien Claessens. Rectoraat Smakt Zondag: 21e Week door het jaar; 12e Zondag na Pinksteren. 10.00 Hoogmis voor overl. fam. Van Kempen-Lochtens: ouders V.d. Winkel-Geurt,s. Lectrice: Thea Reijnders. Dienb.: Susan Gcurts. 15.00 50-jarig huw.jub. fam. Kortekaas-Dupont. Woensdag: In de St. Jozefkapel t.e.v. de H. Jozef. 9.30 H. Mis voor bescherming van de gezinsleden. En om uitkomst in een moeilijke zaak. Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Zondag 23 augustus zal in de Ned. Herv. Kerk, Maasweg 9 te Blitterswijck mevr. ds. I. Ligtelein uit Venlo voorgaan in de dienst. Aanvangstijd is 10.00 uur. Tijdens de dienst is er wel kinderopvang en daar kunnen ook oudere kinderen naar toe die niet de gehele dienst willen bijwonen. Na afloop wordt u hartelijk uitgenodigd een kopje kof fie te blijven drinken. Jehova's Getuigen Hierbij nodigen wij u uit voor het bijwonen van een bijbeltoespraak met als thema Wie is uw God? in de Koninkrijkszaal aan de Henri Dunantstraat 11, aanvang 10.00 uur. Gratis toegang: geen collecte. Oecumenische basisgroep Vieringen op de 2e en 4e zondag van de maand Aanstaande zondag 23 augustus is er weereen eucharistieviering van de oecumenische basisgroep Heel de Kerk Heel de Wereld. Het thema van de viering is: De vis, geroepen om bijeen te brengen. Voorganger is pastor Fr. Meyer. Plaats: kapel van hel bejaardencen trum Het Schuttersveld, Bergweg te Venray. Tijd: 11.15 uur. U bent van harte welkom. Rehoboth Ned. Hervormde Evangelisatie op GG. Gebouw Rehoboth: Cuppen- pedje 2a. Horst. Evangelist: Clapvaeren 4. Horst, tel./fax: 077- 3987786. Diensten: D.V. zondag 23 augus tus om 10.00 en 14.30 uur. Voor ganger: ds. K.M. v. Dijk. Opheusden. 's Morgens is er kinder oppas. Bijbelgemeente Venray Zondag 23 augustus: Evange lisch en baptistisch! Hartelijk wel kom in de diensten die gehouden worden in wijkgebouw 't Stekske, Kruidenlaan 161 te Venray. Kernwoorden: ontmoeting, vriend schap. aandacht en zorg. Laag drempelig! Voor de kinderen is er iedere zondag zondagschool en er is creche voor de allerkleinsten. De diensten beginnen om 10.00 uur. Na afloop is er de mogelijkheid om gezamenlijk koffie te drinken, ïnlichtingen: predikant R. Lammers, tel. 586001. Gedenk de Venrayse orden met een teken Als dank voor de grote betekenis die de Venrayse Kloostergemeen schappen voor Venray en omgeving hebben, wil de Slichting 'Gedenk teken Kloosters' komen tol oprich ting van een monument. Door middel van een financiële bijdrage kunt u dit doel ondersteu nen. Men kan dit doen door een bedrag over te maken op Rabobank Venray, rek.nr. 17.39.67.760; giro- rek. van de bank 10.68.514 t.n.v. Gedenkteken Kloosters Venray. Nadere inlichtingen: tel. 0478- 582352 of 582948. Gratis- ^euze-/^entt w, É?a 1. een Buitenlust-dinerbon voor twee t.w.v. ƒ100,- 2. een Intra-tuin Venray bon t.w.v. ƒ100,- 3. een PC@STORE kadobon t.w.v. ƒ100,- Als u Kroon makelaardij opdracht geeft voor de taxatie van uw woning, kunt u zelf uw keuze maken uit bovenstaand menu. Gratis! Ook het adres voor de verkoop van uw woning WAO VAN SOEST B.V. Taxaties Advies onroerend goed Kruitweg 13, 5801 XR Venray Telefoon 0478-586408 Vergunningaanv rage n Een groot aantal bedrijven en inrich tingen is verplicht om krachtens de Wet milieubeheer een milieuvergunning aan te vragen. In de milieuvergunning wor den milieuvoorschriften opgenomen in het belang van de bescherming van het milieu. De procedure kent 2 fasen: 1. de fase van het opstellen van het ontwerp van het besluit; 2. de fase van het opstellen van het besluit. Bij iedere fase wordt de beslissing op een aanvraag ingevolge de Wet milieu beheer en de Algemene Wet Bestuursrecht bekendgemaakt (hoofd stuk 13 Wet milieubeheer en afdeling 3.5 van de Algemene Wet Bestuursrecht). Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voornemens zijn een vergunning krach tens de Wet milieubeheer te verlenen aan: I. A. Claessens-van Rens, Scheiweg 7 5809 EH Leunen voor e en revisie vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet Mileiubeheer voor een fokzeugenhouderij, brijvoerkeuken en akkerbouwbedrijf, gelegen aan de Scheiweg 7 te Leunen; Dit onder oplegging van voorschriften in het belang van de bescherming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle ove rige op de aanvraag betrekking hebben de stukken liggen ter inzage van 20 augustus I998 tot en met 17 september I998 in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478-523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Gedurende bovengenoemde periode kan een ieder schriftelijk gemotiveerde bedenkingen indienen bij het college van burgemeester en wethouders beden kingentermijn). Deze kan hierbij verzoe ken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een ieder wordt, na telefonische afspraak, gedurende de bedenkingentermijn in de gelegenheid gesteld met betrekking tot het ontwerp van het besluit van gedachten te wisse len hetzij tot het mondeling inbrengen van bedenkingen daartegen Alleen degenen die bedenkingen heb ben ingebracht op de bovenomschreven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Besluiten Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij vergunningen krachtens de Wet milieu beheer hebben verleend aan: 1. Raedts Bouwbedrijf BV, Mgr. Hanssenstraat 57 te Oostrum voor een revisievergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet Milieubeheervoor het uitbreiden/wijzigen van een timmer bedrijf annex bouwbedrijf, gelegen aan de Mgr. Hanssenstraat 57 te Oostrum; 2. Gunhoek Groenvoorzieningen V.O.F., Oirloseweg 12 te Oirl o voor een oprichtingsvergunning op grond van artikel 8.1lid I onder a en c van de Wet milieubeheer voor het op richten en in werking hebben van een hoveniersbedrijf, gelegen aan de Oirloseweg 12 te Oirlo. De vergunningen worden onder opleg ging van voorschriften en/of beperkin gen in het belang van de bescherming van het milieu verleend. Het besluit en alle overige op de aan vraag betrekking hebbende stukken lig gen ter inzage van 20 augustus I998 tot en met I oktober 1998 (6 weken) in het gemeentehuis. Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478-523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip wor den ingezien. Gedurende bovengenoemde periode kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden ingediend door: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontw erp van het besluit, b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenhe id advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in tweevoud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019.2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlo pige voorziening (waaronder een schor- singsverzoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voor ziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voor dat op dat verzoek is beslist. Meldingen Wanneer voor een inrichting reeds een vergunning is verleend kan voor veranderingen van die inrichting en van de werking daarvan in bepaalde gevallen worden volstaan met een melding krachtens artikel 8.19 van de Wet milieubeheer.Voorwaarde hierbij is dat redelijkerwijs moet worden aangeno men dat de veranderingen geen gevol gen hebben voor de aard en omvang, dan wel uitsluitend gunstige gevolgen hebben voor de omvang van de nadelige gevolgen voor het milieu, die de inrich ting veroorzaakt. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er meldingen zijn binnengekomen van: 1. Nestlé Nederland BV, Witte Vennenweg 6 te Venray voor he t uitbreiden van een aardappelver- werkend bedrijf aan de Witte Vennenweg 6 te Venray; 2. J. van Dijck, Heidseweg 9 te Heide voor het wijzigen van een varkens houderij aan de Heidseweg 9 te Heide. De meldingen kunnen worden ingezien van 20 augustus 1998 tot en met 3 sep tember 1998 (2 weken) in het gemeen tehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 en op op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478-523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. A.M.v.B.-meldingen Gelet op het bepaalde in de Wet milieubeheer (artikel 8.40 Wm) is bij Algemene Maatregel van Bestuur (A.M.v.B.) een aantal categorieën van bedrijven vrijgesteld van de vergunning plicht. In deze algemene maatregel van bestuur zi|n voor die inrichtingen alge mene regels gesteld welke nodig zijn in het belang van de bescherming van het milieu. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er A.M.v.B.- meldingen zijn binnengekomen van: I A. Bongers, Lollebeekweg 21 te Castenray voor het uitbreiden/wijzi gen van een horecabedrijf ingevolge het Besluit horecabedrijven milieu beheer, gelegen aan de Matthiasstraat 2 te Venray; 2. Ventrail BV, Metaalweg 5 te Venray voor het oprichten va n een inrich ting voor de opslag van goederen ingevolge het Besluit opslag goede ren milieubeheer, gelegen aan de Energieweg ong. te Venray; 3. Herbalife Int., Metaalweg 5 te Venray voor het oprichten van een inrich ting voor de opslag van goederen ingevolge het Besluit opslag goede ren milieubeheer, gelegen aan de Energieweg ong. te Venray; 4. G.M. Hoeijmakers, Veld-Oostenrijk 17 te Horst voor het v an toepas sing worden van het Besluit tuin bouwbedrijven en bedekte teelt, gelegen aan de Hiept 7 te Venray; 5. Tennisvereniging L.V.H., Meester de Haanstraat 20 a te Leunen voor het uitbreiden/wijzigen van een horeca bedrijf ingevolge het Besluit horeca bedrijven milieubeheer, gelegen aan de Meester de Haanstraat 20a te Leunen De meldingen kunnen worden ingezien Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burgemeester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. het bouwen van een carport aan de Polkastraat I te Venray tnv J.F. Derks en L.J.E. Vink, Polkastraat I; het uitbreiden van de woning aan de Wester Thienweg 15 te Oostrum tnv L.P.T.P. Siebers, Wester Thienweg 15. Bouwvergunning aangevraagd Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bouwaan vragen medewerking te verlenen. het bouwen van een carport aan de Polkastraat I te Venray tnv. J.F. Derks en L.J.E.Vink, Polkastraat I; het bouwen van een afdak aan de Zandakker 15 te Venray tnv P.A.H. Jeuken, Zandakker 15; het uitbreiden van een woning aan de St. Odastraat 10 te Venray tnv P.M.J.H. van Hoenselaar, Bolderik 57 te Venray; het bouwen van een carport aan de Randenrade 69 te Oostrum tnv A.E.M. Willems, Randenrade 69; het bouwen van een carport aan de Randenrade 73 te Oostrum tnv E. Steffers, Randenrade 73: het bouwen van een carport aan de Randenrade 75 te Oostrum tnvT.M. van de Venne, Randenrade 75; het bouwen van een carport aan de van 20 augustus 1998 tot en met 3 sep- tember 1998 (2 weken) in het gemeen tehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478-523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. J Bovengenoemde meldingen moeten nog worden beoordeeld. r- Venray, 20 augustus 1998 Burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen Randenrade 71 te Oostrum tnv H.M.L Wijnen, Randenrade 71. De op de bouwaanvragen betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 21 augustus 1998 gedurende 2 weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen even tuele bedenkingen bij burgemeester en wethouders worden ingediend. Bouwvergunning aangevraagd (artikel 19 WRO/50 Woningwet) Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50 van de Woningwet medewerking te verlenen aan de volgende bouwaanvragen. het bouwen van 12 woningen aan de Puttenweg ong. te Ysselsteyn tnv Aannemersbedrijf M.J.Teunissen BV, Ysselsteynseweg 82a te Ysselsteyn; het bouwen van een woning met garage aan de Deputé Petersstraat 22 te Oirlo tnv H.J.G. Joosten, Deputé Petersstraat 22. De op de bouwaanvragen betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 21 augustus 1998 gedurende 2 weken voor eènieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen even tuele bedenkingen bij burgemeester en wethouders worden ingediend. Venray, 20 augustus 1998 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen KANTOOR HENRI DUNANTSTRAAT 37 5807 ES OOSTRUM-VENRAY TELEFOON 0478-582579 FAX 0478-584210 AFVALOVERSLAG METAALWEG 7 VENRAY TELEFOON 0478-585002 VENRAY <.0178-582579 Van het begin tot het einde kunnen wij u hulp bieden bij bouw- of verbouwwerkzaamheden: Mobiele kranen en machines voor graafwerkzaamheden Vrachtauto's voor aan- en afvoer materialen Puin en afval containers van 6 nT tot 35 m' open en gesloten Magazijn containers voor tijdelijke opslag Stratenmakers voor de nette binnenkomst Tevens kunnen wij diverse materialen leveren zoals zand, grind, rode en grijze split en in eigen compostering gewonnen groen-compost.

Peel en Maas | 1998 | | pagina 12