Sfuvit iet f/ewiatf "Venlo is voor mij een nieuwe uitdaging' ir Scheidsrechters Horst- Venray opnieuw landskampioen Bart Marcellis tweede in Rog Tour Rooyse VK toernooi Oostrums volleybal festival braderie en snuffelmarkt SVV Veteranen SV Ysselsteyn V.V. Oostrum Biljarten ATB- vereniging Mudhunters Synchroonzwemsters SPIO kampioen Limburgse competitie HBS Diana Darten DC De Piëlhaas Red Caps Bridgeclub Tennisvereniging Ysselsteyn Recreatief Volleybal toernooi Ysselsteyn PEEL EN MAAS donderdag 25 juni 1998 - Pagina 17 issen, 'elien ek): amar, eg ine ische siteit tique s aan loven fysi- siteit n de mei gant 6.35 hel per- 39- de te -ling r het wat sing :rge- len. Uitslag: SVV-Melderslo 4-2 Programma zaterdag 27 juni 1998: SV V-Montagnards a. 17.00 De volgende spelers worden ver wacht: F. Hendrix, .1. Geurts, W. Janssen. J. v. Kempen, E. v. Mill, H. Phillipsen, N. Phillipsen. B. Rommen. J. Smits, M. Swinkels. T. Swinkels, A. Strijbosch, T. Strijbosch. B. Veltrop.De afmeldingen uiterlijk donderdauavond bij A. Sijbers. tel. 583196. Veteranen Programma zaterdag 27 juni: Ysselsteyn-Meterik a. 17.00 Spelers allemaal terrein deSleeg. vertrek 16.15 uur. Programma 4 juli: Herberg de Peel-Ysselteyn Veteranen Uitslag: VVO-Zopo 4-0 Programma zaterdag 27 juni: SVCB-VVO a. 16.00 vertrek 14.45 uur i.v.ni. bespreking D.O.S. Clubkampioenschap libre: Dinsdag 2 juli is de laatste ronde van de clubkampioenschappen libre. Aanvang 19.30 uur. De finale wordt gespeeld op maandag 6, dinsdag 7 en donderdag 9 juli. Zowel spelers als tellers en schrij vers krijgen tijdig bericht. Bandstoten KNBB: Op het einde van de competitie krijgen de spelers de smaak te pakken, gezien de volgende uitslagen: VOP 2 - DOS I 2-5 Winst in 12 beurten was er voor Gerrit Vermeulen (gem. 5.00 en een hoogste serie van 20) en Piet Gommans. DOS 2 - Maasbree 5-2 Wim Schillings en Frank Voermans waren hun tegenstanders ter sterk af. BC Helden - DOS 3 3-4 Jolanda Voesten en Silvia Nouwens kre gen hun tegenstander op de knieen. ïbyter'had bpt te drijft, -met het bëschfij- vbn 'vdri het uitslagen formulier; V.O.P. Bandstootcompetitie A3 de Peel2-VOP I 5-2 Winsls was er alleen voor Ger Snijders met 1.20 gem. A3 VOP 2-DOS 2-5 lAlleen Nellie Dericks won haar partij met 1.37 gem. BI de Jordaan-VOP 5-2 Caspar Michels tekende, met 2.64 gem. voor de winstpartij. Cl VOP-de Toerist 0-7 De Mountain-Bike specialist in uw regio SCHUHMACHER BIKE SPORT LEUNEN Dat Mountainbiking een boeiende en uitdagende sport is bleek afgelopen weekend weer eens erg duidelijk, Met een grote groep gingen we het Pieter pad op, De groep was groot genoeg om in drie nivo groepen te rijden. Op deze manier zit je altijd bij mensen van dezelfde snelheid. Na een gezamelijke stop op het midden van de tocht gingen we weer terug richting Venray. voor menigeen kwamen nu de zware kilome ters. Maar met ondersteuning van de sterkere fietsers is eidereen goed thuis gekomen. Juist hierom is het fiesten binnen de Mudhunters een sport die voor iedereen geschikt is. Onze leden zijn tussen de 13 en 54 jaar jong, de één komt voor de sport en de ander komt voor de sportie ve ontspanning. Dit gaat prima samen. Op dinsdag tijdens de avond-training blijven we in de buurt van Venray en op zondag tijdens een tocht of training gaan we beurtelings wat verder weg. Wat doen de Mudhunters eigenlijk verder nog? Regelmatig bezoeken van regionale tourtochten. Hel af en toe bezoeken van wedstrijden. En natuurlijk ook een weekend weg in September. En dat alles in de erg mooie en unieke ver- enigingskleding. Wil je een keer mee wil doen? Dat kan. Er is voor iedereen wel een plekje binnen onze vereniging, voor de fanatieke rijders maar zeker ook voor degenen die minder vaak komen of niet snel gaan. ledereen is welkom. Zolang je maar een Atb en een helm hebt. Programma voor de komende weken Zondag 28 Juni vertrek 9.00 voor trai ning in omgeving Venray. Dinsdag 30 Juni vertrek 19.00 voor avondtraining, techniek en interval, zondag 05 Juni vertrek 9.00 voor trai ning in omgeving Venray. Dinsdag 07 Juni vertrek 19.00 voor avondlraining, techniek en interval Het vertrek is altijd van Zwembad de Sprank in Venray. Heb je interesse kom dan naar één van de trainingen of bel met Piet Dupont 589880. één maand gratis uitproberen. Tijdens het landelijk veldvoetbaltoer- nooi voor scheidsrechters, dat gehouden werd op zaterdag 13 juni 1998 in Emmen, is het team van de Scheidsrechtersvereniging Horst- Venray er voor de tweede achtereenvol gende maal in geslaagd om de landstitel te behalen. Na een succesvolle voorron de met drie overwinningen en twee gelijke spelen kon in de halve finale de ploeg van Oss-Uden pas na het nemen van strafschoppen bedwongen worden. In de finale werd Weert, een week tevo ren nog Limburgs kampioen, met 1-0 verslagen door een doelpunt van Tom Joosten. Als klap op de vuurpijl bleek, dat het winnende elftal ook nog eens de sportiviteitsbeker gewonnen had. Dit succes zal gevierd worden tijdens de door het bestuur aan de ploeg aange boden receptie, die gehouden zal wor den op vrijdag 10 juli aanstaande in clublokaal Trefhove te Horst, aanvang 20.00 uur. Op de foto ziet u de synchroonzwemsters van SPIO die aan de competitiewedstrij den deel hebben genomen, samen met hun trainsters. Helaas ontbreken op de foto enkele zwemsters, die op het tijdstip dat de foto genomen werd, afwezig waren. Het is gelukt! De synchroonzwem sters van SPIO zijn er in geslaagd dit seizoen de eerste plaats te behalen in de Limburgse synchroonzwem-vereni- gingscompetitie. Na vele jaren een tweede of derde plaats behaald te heb ben, is dit seizoen het harde werken bekroond met de eerste plaats. Hiervoor heeft de afdeling synchroonzwemmen van SPIO een gloednieuwe wisselbeker in ontvangst mogen nemen. Met deze prestatie sluiten de synchroonzwemsters een succesvol seizoen af, waar tevreden op teruggekeken kan worden. Dit alles is natuurlijk te danken aan de goede inzet en motivatie v,an "dfe'zWènist'ers. maar niet te vergeten ook die van de trahisters. We kijken nqg even kort terug op de ereplaatsen die dit seizoen zijn behaald. Tijdens de Limburgse A-kam- pioenschappen in februari te Sittard hebben de synchroonzwemsters van SPIO vijf zilveren en drie bronzen plak ken bij elkaar gezwommen. De Limburgse B-kampioenschappen zijn vorig weekend in Horst gehouden. Ook hier een hele medaille-oogst voor SPIO, te weten 6 gouden, 2 zilveren en 1 bron zen medaille. Dan nog de ranglijst over alle competitiewedstrijden. Hier eindig den 3 zwemsters op de eerste plaats, 1 zwemster werd tweede en 2 zwemsters kregen een bronzen medaille omgehan gen. En dan natuurlijk niet te vergeten de Ie.plaats in de Limburgse vereni- gingscomRetitie! Wielrenner Bart Marcellis uit Ysselsteyn is tweede geworden in de dertiende Rog Tour. De winst ging naar Ad van den Boogaard. In de laatste etap pe was Marcellis, uitkomend voor de Beeselse wielerploeg Trillion-van Herten-NutriForce, de grote pechvogel. De Ysselsteynse wielrenner zat in de eerste groep toen hij lek reed. Het ver wisselen van het wiel verliep uiterst traag, waardoor hij terugviel naar de tweede groep. In een door de hitte slo pende etappe reed hij de achterstand van ruim één minuut met de kopgroep weer dicht. In de eindspurt moest Bart Marcellis de Belg Michel Grifnee voor laten gaan. Door het winnen van enkele tussensprints werd Marcellis winnaar van het puntenklassement. "Met die tweede plaats en de trui voor het punten klassement mag ik ook tevreden zijn", aldus de wielrenner uit Ysselsteyn. De einduitslag: IA. v.d. Boogaard 5 uur 25 minuten en 5 seconden 2) B. Marcellis op 19 seconden en 3) M. Grifnee op 25 seconden, vrij williger Op zondag 5 juli a.s. is het weer zover. Dan organiseert de Rooyse VK weer haar jaarlijkse buitentoernooi. Dit keer op de velden bij de Wetteling in het centrum van Venray. Helaas geen week endtoernooi zoals eerder vermeld, maar een eendaags toernooi. Nieuw dit jaaris de mogelijkheid om drie tegen drie te spelen. Hou dus zondag 5 juli vrij! De niveau's bij de gewone teams: heren promotieklasse/Ie ki.; heren 2e/3e De OC van donderdag, koppel, ein digde in een overwinning voor G. Jacobs, L. v.d. Hoogenhof. De tweede plaats werd behaald door A. Barents en M. Barents. De afvaardiging voor Prins Bernhard Mierlo, was door concurrentie van een andere tak van sport, zaterdag j 1niet al te groot. De prestaties waren goed te noemen. Donderdag trainen. Zaterdag Limb, pers. 2e en 3e kl. Boukoul. Zondag Ie en 4e kl., eveneens te Boukoul. Zomeravond competitie Donderdag 25 juni (vanavond) wordt er in Café de Piëlhaas begonnen met de zomeravond competitie, deze wordt gespeeld over acht donderdagen. Iedereen die hieraan deel wil nemen kan zich tot 19.45 uur laten inschrijven, dit kan ook onder nr. 582187. De aanvang is om 20.00 uur. De tweede wedstrijd is op 2 juli a.s. Levensmiddelendarten Zondag a.s. wordt in café De Piëlhaas weer het maandelijkse levensmiddelen darten gehouden. Iedereen die hieraan deel wil nemen kan zich tol 13.15 uur laten inschrijven. Dit kan ook telefo nisch onder nr. 582187. Het toernooi begint om 13.30 uur. kl.; dames promotieklasse/Ie kl.; dames 2e/3e kl.; heren recreanten geoefend/ongeoefend; dames recreanten geoefend/ongeoefend; mix recreanten geoefend/ongeoefend (minimaal twee dames in het veld). Bij de drie tegen drie teams: lieren hoog; heren laag; dames hoog; dames laag. Zoals altijd zorgen we voor een natje en een droogje voor iedereen. Zo is er 's morgens lekker versekoffie en kun je tevens een pilsje of een glaasje fris kopen. Ook is er weer een barbecue die de hele dag aan zal astaan. Aanmelden kun je je bij Frans Jenniskens: 0478- 585841. De kosten zijn 45,- per 6-6 teams;en ƒ30,- voor 3-3 teams. De uiter ste inschrijfdatum is 27 juni 1998. Koe in sloot verdronken Woensdagmorgen werd in een sloot langs de Ysselsteynseweg een dode koe aangetroffen. Die koe was uit de wei ontsnapt en in die sloot terecht gekomen, en kon niet meer op eigen kracht uit dit sloot komen. Voor de eigenaar, een melkveehou der uit Heide, een behoorlijke scha depost. De eigenaar heeft hete kada ver uit de sloot gehaald. Voor de vierde maal In korte tijd werden voor de vier de keer vernielingen aangericht aan de personenauto van een 32-jarige inwoonster, die haar auto aan de Veltumse Kleffen had geparkeerd. Ook deze keer waren het de ruite- wissers, spiegel en de verstralers. Tevens waren krassen in het plaat werk aangebracht. Het schadebe drag is nog niet bekend. Diefstal bromfietshelm een 17-jarige scholieren van een onderwijsinstelling aan de Leunseweg deed aangifte van dief stal van haar bromfietshelm uit de stalling van die school. Voor haar een schadepost van 175 gulden. •Voor de samenvatting van de wed strijden wil het bestuur van Red Caps Venray haar medeleven betuigen aan de familieleden van de plotseling overle den heer G. Bakker vanuit de KNBSB de drijvende kracht achter de honkbal, de softbal en de schoolsport binnen de provincie Limburg. Dan terug naar de orde van de dag. Afgelopen zaterdag moesten de pupillen in en tegen Sittard spelen. Ondanks de magere resultaten van de afgelopen weken wist het team de Condors toch op een gelijkspel te houden, eindstand 11- II. De aspiranten liepen thuis vrij onverwachts op tegen een nederlaag. Met liefst 4 punten verschil wist de aardsrivaal Indians uit Weert het Venrayse team te verslaan. De softbal junioren hadden een gemakkelijk, maar minder plezierig weekeinde. De wed strijd die om 15.00 gepland stond kon geen doorgang vinden, omdat de gasten uit Maastricht niet kwamen opdagen. De softbal senioren deden het zondag wederom goed. In de hitte wist het Venrayse team Roef! goed onder contro le te houden en uiteindelijk de wedstrijd te winnen. Hoewel Red Caps al vrij snel zeker leek van de overwinning, en het er zelfs naar uitzag, dat de wedstrijd voor tijdig beëindigd kon worden in verband met de 10-punten regeling, bleek Roef! sterk terug te kunnen komen. Met een stand van 12-4 wist Roef! liefst 5 punten in een inning te maken, waardoor de wedstrijd toch over 6,5 inningen moest lopen. Enkele prachtige vangballen en goede reacties zorgden voor de benodig de nullen, terwijl het op tijd wisselen van pitchers er voor zorgde, dat Roef! nooit echt grip op de Venrayse verdedi ging kreeg. De honkbal senioren van Red Caps Venray waren zwaar geha vend door het ontbreken van diverse spelers. Het tweede team moest zelfs met twee automatische nullen spelen, omdat ze onvoldoende spelers hadden. Hierdoor werd hun wedstrijd meer een slaglraining voor de Meppers uit Eersel. Direct na de met 14-4 verloren wedstrijd konden de spelers aantreden in de wed strijd van het eerste team van Red Caps, tegen de All Stars uit Heerlen. Ook het eerste team kampte met onderbezetting en tot overmaat van ramp meldde de scheidsrechter zich op de zondag nog af voor de wedstrijd, dat betekende, dat een speler van Red Caps zijn plaats in moest nemen, waardoor Red Caps met nog minder man kon spelen. In een wed strijd, die in het begin vrij gelijk op liep waren het toch de bezoekers uit Heerlen, die zich door goede honkslagen en agressief honklopen de benodigde pun ten wisten te vergaren. Een verre en hoge homerun van R. Brauckmann en de 3x geraakt werper van J. Verstegen konden daar nieLs meer aan veranderen, waardoor Venray met 8-15 de overwin ning moest overlaten aan de All Stars. Red Caps kampte op het laatst ook nog met additionele problemen in verband met de felle en krachtige zon; een enke le speler werd bevangend oor de zon en kon niet verder spelen, waardoor Red Caps de laatste inningen met slechts 8 man moest spelen. Precies in die laatste inningen^kon Heerlen de voorsprong goed consolideren. Uitslagen: Pupillen Condors-Red Caps 11-11 Aspiranten Red Caps-Indians 07-11 Junioren Red Caps-Maastricht n.o. Softbal Red Caps-Roef!2 14-11 Honkbal 2 Meppers2-Red Caps 14-04 Honkbal 1 Red Caps-All Stars 08-15 Programma zaterdag 27 juni Pupillen DVS Waalre-Red Caps v09.00 Aspiranten Red Caps-Conodors Sittard al 1.00 Junioren PSV Eindhoven-Red Caps v08.00 Programma zondag 28 juni Softbal Red Caps-Nuenen2 a 14.00 Honkbal 1 Knuppelaars-Red Caps v 12.00 (al4.30) Honkbal 2 (ivm jubileum Knuppelaars Rosmalen is de wedstrijd verzet naar 20 september, 11.00 uur) Ondanks dat de weergoden onsniet zo gunstig gezind waren hebben we toch onze traditionele aspergedrive kunnen spelen en hebben we er weer voor gezorgd dat alle aanwezigen op het einde met een heerlijke portie 'wit goud' naar huis konden gaan. Het was tevens de laatste avond in de serie van dertien vrije speelavonden waarin gespeeld werd om de individuele vrije avond kampioen. Van de potentiële kan didaten was dhr. Fr. Bender het beste bestand tegen de spanning. Hij heeft blijkbaar zoveel inspiratie gevonden in zijn pas behaalde kampioenschap, samen met mw. M. Poels dat hij ook met deze eer ging strijken. Over dertien avonden samen behaalde hij 185 punten .Een aantal dat ruim voldoende was om het echtpaar v. Hooft voor te blijven; zij scoorden 178 punten. Dat we op een prijzenavond, waarbij niemand met lege handen naar huis gaat. anderen als de eerste drie met de hoofd prijzen naar huis lagen gaan verhoogt het plezier aan het einde nog eens een keer, De laatste twee avonden van dit seizoen spelen we nog om onze zomer- trofee waarna we op 9 juli starten met zomeravondbridge in de Kiosk in het Brukske. De uitslag van vorige week donder- dag: Geel: 1. ep. Boekholt: 2. ep. Petjens; 3. ep. v. Hooft. Rood: Imw. Gorree-dhr. d. Mooy; 2. hr. Huys-Karagozyan; 3. ep. Janssen- Grachten. Groen: I. mw. Poels-hr. Bender; 2. ep. Schoonbeek: 3. ds. Borssen-Voss. Programma: Vanavond vierde avond van onze zomertrofee; donderdag 2 juli, vijfde en laatste avond. Venraynaar Willem Peeters kijkt niet om in wrok r" Voetbaltrainer Joop Brand bestem pelde hem drie seizoenen geleden als het grootste talent van de betaald voetbalorganisatie VVV. De tussen paus die na het vertrek van trainer Jan Versieyen naar Japan voor enkele maanden het roer overnam in Venlo, adviseerde het bestuur zelfs om Willem Peeters, want over hem heb ben we het, een meerjarig contract aan te bieden. Nu, goed drie seizoenen later, lijkt de missie van de 21-jarige Venraynaar mislukt. In het seizoen 98-99 komt hij uit voor eersteklasser Venlo. In zijn ouderlijke woning aan de Sanshofstraat een gesprek met hem over Joop Brand, Remy Reynierse, Henk van Stee en de nieu we uitdaging Venlo. Het relaas van een liefhebber. Willem Peeters trok op zevenjarige leeftijd voor het eerst in competitiever band de voetbalschoenen aan. Als ras echte Venraynaar natuurlijk voor de plaatselijke SV. Al snel bleek hij over meer dan middelmatige voetbalkwalitei ten te beschikken en maakte hij als jeugdspeler de overstap naar de jeugd opleiding van VVV. Het ging vervol gens snel met de Venraynaar die op 17- jarige leeftijd door de toenmalige trainer Remy Reynierse bij de selectie van het eerste elftal \yefd gehaald. Geen .verras sende ontwikkeling want Reynierse had de jonge voetballer enkele seizoenen van dichtbij meeggiyiaakt. Peelers: "Reynierse was natuurlijk als geen ander bekend met de kwaliteiten in de jeugdafdeling van VVV. Op hel moment dat hij hoofdtrainer werd, haalde hij enkele spelers uit het tweede elftal over naar de selectie." In oefenwedstrijden maakte Willem Peeters geregeld zijn opwachting in VVV 1. in competitiewedstrijden volg de hij de verrichtingen van zijn ploegge noten vanaf de bank. Een leerzame periode die een seizoen later vooralsnog geen vervolg kreeg. Onder de nieuwe trainer Jan Versleyen kwam Peeters weer in het tweede elftal terecht. Nadat Versleyen vertrok naar het land van de rijzende zon, bleek de komst van Joop Brand een godsgeschenk. Brand was helemaal idolaat van de net 18-jari- ge Venraynaar: "In de thuiswedstrijd tegen Helmond Sport mocht ik enkele minuten voor tijd invallen, een week later uit tegen TOP/Oss stond ik in de basis. Een beladen duel, vooral omdat TOP/Oss enkele oud VVV-ers in de gelederen had. Het ging me goed af. Dat seizoen heb ik nog enkele keren in de nacompetitie gespeeld, die overigens desastreus verliep. Brand zag hel inder daad wel in me zitten." HENK VAN STEE Dan valt de naam Henk van Stee, de twee seizoenen geleden met veel bom barie naar Venlo gehaalde Rotterdammer. In zijn kielzog nam hij enkele plaatsgenoten mee naar stadion De Koel. Willem Peeters is opeens een stuk minder openhartig, formuleert zijn antwoorden rustig en bedachtzaam. Hij is er niet de persoon naar om anderen te krenken. Ook Henk van Stee niet. Tussen de regels door is wel duidelijk dat trainer en speler geen boezemvrien den waren: "Iaat ik voorop stellen datje van iedere trainer wel iets opsteekt. Ook van Henk van Stee. Maar het mag ook duidelijk zijn dat het niet de beste trai ner is die ik gehad heb. Van Stee kwam met veel ambities naar Venlo. Er was met de komst van Sport7 relatief veel geld voorhanden. Zes Rotterdammers werden door VVV ingelijfd, daar is op zich ook niks mis mee. Het betekende wel dat de jeugd, zeker in het eerste sei zoen weinig kansen kreeg. Pol van Boekei was daarvan het beste voor beeld. Bij invalbeurten deed hij het prima, maar op het moment dat iedereen fit was en er geen geschorsten waren, belandde hij weer op de bank. Maar ik steek ook de hand in eigen boezem. Je kunt het al dan niet doorbreken niet alleen op een trainer afschuiven." Onder Henk van Stee kwam Willem Peeters^ die een tweejarig contract had bij VVV. nauwelijks aan spelen toe. Toch waren het geen verloren jaren. De centrumveT- dediger groeide naar eigen zeggen naar een hoger niveau. "Vooral het eerste sei zoen met John de Wolf was het goed de ogen open houden en het mondje dicht. De Wolf was een echt verlengstuk van de trainer. En als voetballer heb ik veel van hem opgestoken. Nee, arrogant was hij niet. Hij lag goed in de groep." STRUIKELBLOK Sport7 werd een farce. De financiële gevolgen voor VVV waren navenant. In het nieuw uitgestippelde beleidsplan heeft VVV nu de hoop gevestigd op de jeugd uit de regio. VVV moet weer een BVO worden met een regionale uitstra ling. Er is voorlopig dan ook geen plaats voor dure jongens. Een ideale voedings bodem voor Willem Peeters. tweede jaars student psychologie aan de Universiteit in Maastricht, om in het sei zoen 98-99 definitief door te breken. Zover kwam het echter niet, De con- tractbesprekingen tussen VVV enerzijds en Willem Peeters met zijn VVCS-zaak- waarnemer Johan Tukker liepen uil op een fiasco. Het grote struikelblok vorm de het contract voorstel. VVV hield de Venraynaar een nieuw tweejarig con tract voor met daarin een eenzijdige optie om het contract met nog eens dezelfde periode te kunnen verlengen. "Die optie bleef in de besprekingen het grote struikelblok. VVV bleef eraan vasthouden, ik wilde daar absoluut niet aan. Ik wilde zelf na twee seizoenen kunnen bepalen, of ik al dan niet bij VVV bleef. Uit het contract sprak zelfs waardering, ondanks dat ik de laatste twee seizoenen niet veel heb gespeeld. Financieel zag het er zelfs heel goed. Maar dat was voor mij niet hel belang rijkste." Beide partijen volhardden in hun standpunt. Die koppigheid leidde uiteindelijk tot een breuk. Na zo'n acht jaar kwam er een einde aan de liefde tussen VVV en Willem Peeters. De Venraynaar weigert pertinent om in wrok om te kijken. "Nee, beslist niet. Ik heb met plezier bij VVV gespeeld. Er hele mooie jaren gehad. We zijn niet met ruzie uit elkaar gegaan." VENLO Het hoofdstuk VVV werd afgesloten. Een nieuw boek wordt binnenkort open geslagen: eersteklasser Venlo. Louche makelaars beloofden de laatste maanden gouden bergen. Zij zouden Willem Peeters wel even onderbrengen bij een andere betaald voetbalorganisatie. België leek dan ook heel even het beloofde voetballand. "Ja. ik kreeg wat van die telefoontjes van die duistere figuren. Joegoslaven, Hongaren, makelaars die me wel even een Belgische club zouden bezorgen." Willem Peeters moet er hartelijk om lachen. Ziet de humor er wel van in. Concreet is hij slechts met enkele clubs in gesprek geweest. Geldrop, SV Süchteln (waar VVV-verzorger Marcel Lucassen trainer is, red.) en Venlo. Hel pleit was snel beslecht. Met een oog richting het tv-toestel, waar Denemarken en Zuid-Afrika elkaarL bestrijden tijdens het Wk-voetbal in Frankrijk, verklaart hij zijn keuze. "Venlo speelt toch op een hoog niveau, eerste klasse. Bovendien spelen er enke le jongens die ik bij VVV heb meege maakt. Patrick Roulaux, Mart Minten. Marcel van 't Hek. En Jay Driessen. de trainer van Venlo. Met hem heb ik een prima gesprek gehad. Het grootste deel van het team blijft intact. Venlo speelt aanvallend, verzorgd voetbal. Dat vind ik heel belangrijk." Bovendien kan hij een greep doen uit een goedgevulde ruif.^ Venlo kijkt niet op een gulden meer of minder. "Geld is voor mij niet het belangrijkste. Ik wil weer met plezier voetballen. Dat plezier hoop ik bij Venlo te krijgen." Enkele uren later vertrekt Willem Peeters met enkele kameraden richting Frankrijk. Om de wedstrijd Nederland- Zuid-Korea live bij te wonen. Een echte liefhebber. Open Dorpen Toernooi Uitslag zat. 23 mei: poule 2: TVY- Oica 1-9 Clubkampioenschappen Mix Van woensdag 8 t/m zondag 12 juli spelen we de clubkampioenschappen in de mixklasse. Als u zich nogniet hebt opgegeven, omdat u geen partner hebt kunnen vinden, bel dan even naar Jan (541781), misschien kan deze u verder helpen. Wacht niet te lang, het aanbod is beperkt. Open Dorpen Toernooi Afgelopen week is het zesde Open Dorpen Toernooi gespeeld. Ondanks het iets mindere weer in het begin van de week is het toernooi probleemloos ver lopen en zijn de finalewedstrijden in het weekend zelf sonder zeer hoge tempera turen gespeeld. Er werd fel gestreden om de fraaie prijzen. Uitslagen: DD B: I. Riny Verlinden-Rieky Cox Oica; 2. Els en Sharon Deenen Swolgen; HD B: I. Jan Vergeldt-Robert v. Osch Ysselsteyn; 2. Fons Emonts-Herman v. Ass Ysselsteyn; DD A: I. Liesbeth Altink-Koos Hendriks Ysselsteyn/Merselo; 2. Anny v.d. Heuvel-Regien Tijssen Merselo: HD A: I. Bart Poeïs-Nico Jakobs Ysselsteyn; 2. Jan Allink-Patrick Hermsen Ysselsteyn/Merselo. 40+ Toernooi Van vrijdag 17 t/m zondag 19 juli spe len we het 40+ toernooi. Hieraan kun nen alle senioren deelnemen die 40 jaar of ouder zijn of dit jaar 40 worden. U kunt zich opgeven door het invullen van de inschrijfkaart in de kantine. De inschrijving sluit op 28 juni a.s. Op zondag 28 juni aanstaande wordt door Willem Creemers en Harrie Daniels voor de negende keer het Oostrums Volleybal Festival georgani seerd. De opbrengst van het toernooi wordt door het beschikbaar gesteld aan een Oostrumse vereniging, ook dit jaar weer de Oostrumse Harmonie Sub Matris Tutela. In ruil daarvoor levert de Op zaterdag 11 juli a.s. organiseert volleybal-vereniging Ysselsteyn voorde dertiende keer een volleybaltoernooi. Het toernooi slaat bekend als gezellig en kenmerkt zich onder ander door zijn kleine opzet. Gemiddeld spelen zo'n 20 teams op het speelveldje, gelegen langs de 'Jera', tegenover de LLTB. Het is mogelijk deel te nemen in twee klassen, te weten: dames klassen en mix klasse (hierin spelen minimaal 2 dames!!). Zoals gezegd is er maar één niveau: recreatief! Gezelligheid gaat voor het winnen. Wil men graag deelnemen aan dit toernooi, dan kan men zich laten inschrijven bij: Geert Craenmehr, tel. 0478-541452 of Dien Vogels, tel. 0478- 541409. Men kan hier ook terecht voor verdere informatie. De kosten bedragen slechts ƒ30.- per team. harmonie ondersteuning middels vrij willigers voor dit toernooi. Om 11.00 uur begint het volleybaltoernooi voor mixed-teams, waaraan 25 teams deelne men. Na het succes van vorig jaar is ook dit jaar weer voor het randgebeuren gekozen om samen met enkele leden van de Oostrumse Ondernemers (OOZO) en organisatiebureau EERI een grote snuffelmarkt te organiseren, met tal van nevenactiviteiten. Er komen zo'n 100 standhouders. Daarnaast een spring kussen, draaimolen en vele andere attracties, Speciaal voor de jeugd treedt het clowns-duo Kees Trees op met een groot jeugdvariéteprogramma. De braderie-snuffel markt vindt plaats in de dorpskern van Oostrum. Naast attracties, snuffelmarkt etc. zijn er ook enkele terrassen waar men een drankje kan gebruiken en zijn er mogelijkheden om iels te eten. Al met al de moeite waard om even langs te komen. De prijsuitreiking van het volleybaltoernooi vindt aansluitend aan het toernooi plaats in café de Karklingel. De snuffelmarkt en het toernooi beginnen om 11.00 uur en eindigen om 17.00 uur. Auto geheet uitgebrand Op de A73 op de grens van Castenray en Horst is vrijdagavond kort voor zeven uur de personen auto van een 20-jarige inwoner van Leidschendam in vlammen opge gaan. Zonder aanwijsbare oorzaak vatte de auto tijdens het rijden vlam en brandde in korte tijd geheel uit. De bestuurder bleef ongedeerd.

Peel en Maas | 1998 | | pagina 17