"We hebben maar één doel: kampioen worden" Sfl&lt eet t/wuMf Wk-Voetbal op grootbeeld van 2x3 meter! SVV Veteranen V Ysselsteyn .V. Oostrum Dorpen competitie Tennis vereniging Ysselsteyn Jongensteam Rodhe 1 kampioen TC Rodhe Mixteam 18+ Rodhe 1 kampioen Mewa voetbal toernooi in Geijsteren TC Oostrum M.G.C. Buitenlust HSV 't Alvertje Biljarten Red Caps Sjoelclub Venray Bowlen IEL EN MAAS donderdag 11 juni 1998 - Pagina 15 ,V. Venray heeft woensdagmiddag sportpark De Wieën vol trots haar uwe hoofdsponsor gepresenteerd: Venrayse bedrijf Interstyling ver- dt de komende drie jaar haar nn aan de grootste voetbalvereni- van Limburg. Voordat de nieuwe fdsponsor aan het publiek werd endgemaakt, werd afscheid geno- van Inalfa Industries, dat na zes trouwe dienst de sponsoring indigt. irecteur Peter Reinljes van rstyling is uitermate verheugd over sponsorschap. Reintjex is geen vol- en vreemde in het Venrayse voetbal- eldje: zijn bedrijf aan de Leunseweg mmers al enkele jaren lid van de inesselub van S.V. Venray. "Toen |la Industries te kennen gaf als fdsponsor terug te treden, zijn we eus met de club gaan praten en zo is halletje gaan rollen. Ik denk dat het Interstyling een prima zaak is. als naamsbekendheid in het Venrayse dt vergroot. Doordat we ons hoofd elijk nationaal en internationaal pro- en, weten veel mensen in deze regio schien niet wie we zijn en wat we ies doen. Met hel sponsoren van Venray komt daar zeer zeker veran- ng in. Het is de enige voelbalvereni- in Venray. die met II00 leden :ns de grootste van Limburg is. rbij is hel zo dal voetbal volkssport imer I is. waardoor je automatisch /eel mensen bereikt." JUISTE SPONSOR OP JUISTE MOMENT eintjens, die 11 jaar geleden in zijn ije met Interstyling begon, heeft zijn rijf zien uitgroeien tot een bloeiende erneming, waar momenteel 45 men- werken. Hel bedrijf is gespeciali- d in standontwerp en -bouw. belette- grafische vormgeving, rieuronlwerp en decoraties. "Wij zorgen het hele traject van ontwerp uitvoering, waarbij de nadruk ligt op iliteit, service en nazorg", aldus pes. V. Venray is in haar nopjes met rstyling als nieuwe hoofdsponsor, gens Stefan Keyzers, die verant- irdelijk is voorde pren commerciële en. komt Interstyling voor de club :ies op het juiste moment. "We heb- zes jaar lang ontzettend goed lengewerkt met Inalfa Industries, dus was voor ons zaak om een waardige olger te vinden. We zijn ervan over- dat we die in Interstyling hebben onden. Interstyling nieuwe hoofdsponsor SV Venray Stefan Kevers en Peter Re hitjes tonen vol trots het nieuwe shirt. Het is een-kerngezonde onderne ming. die een goede naam in Venray heeft. De producten die zij maken, wek ken bij jong en oud interesse op. Daarnaast vinden wij het erg belangrijk dal Interstyling pal achter het beleid van onze club staal. Een beleid, dat door menigeen wellicht als naïef wordt bestempeld maar waar wij aan blijven vasthouden." VASTHOUDEN AAN BELEID Keijzers doelt op het feit dat S.V. Venray haar spelers niet betaalt en ook geen jongens van buitenaf aantrekt. "We zijn ervan overtuigd dat er binnen de gemeente Venray voldoende kwaliteit aanwezig is om ook in de toekomst goed te kunnen blijven presteren. Jong talent, dal het een eer vindt om in hel shirt van Venray te mogen spelen. Hoewel de sceptici zullen blijven hameren op het feit dat we in drie jaar tijd van hoofd klasse naar tweede klasse zijn gedegra deerd, blijven we van mening dat dit beleid op de lange termijn zijn vruchten litslag: V-RKDEV 4-2 'rogramma zaterdagl3 juni 1998: iates-SVV v. 16.00 vanaf café de naar volgende spelers worden ver- :ht: J. Geurts, F. Hendrix. W isen. J. v. Kempen. E. v. Mill. H. Ilipsen, N. Phillipsen, B. Rommen, J. its, M. Swinkels. T. Swinkels. A. jbosch, T. Strijbosch, B. Veltrop.De leidingen uiterlijk donderdagavond Sijbers. tel. 583196. Veteranen rogramma zaterdag 13 juni: lelsom-Ysselsteyn a. 18.30 Iers allemaal; terrein 'De Steeg' v. 15 ilstrijd d.d. 20 juni: elsteyn-Franke a. 17.30 Jeugdvoetbal 'rogramma zaterdag 13 juni ilrum B l-SV Enter BI 14.00 rein Vincent v. Goch Venray Irek 13.15 per fiets Veteranen Jitslagen zaterdag 6 juni: 5-VVO 2-1 'rogramma zaterdag 13 juni 003-Lomm il Pingen Lomm a. 15.30 v. 14.40 Tennis 'itslagen zaterdag 6 juni: :0ica-LVH 10-0 tobke Swolgen-America afgelast Ysselsteyn-Oica 8-2 1-Lobke Swolgen 1-9 IV H 2-LVH 1 3-1 fsselsteyn I-Ysselsteyn 2 9-1 I l-Oica 8-2 gen zondag 7 juni: :Merselo-Oica afgelast :LVH-Oost rum afgelast Ysselsteyn-LVH 5-5 »ke Swolgen-Merselo afgelast Merselo-Ysselsteyn 2-8 VH-America 3-7 PEEL EN MAAS ELKE WEEK UW NIEUWS KNLTB competitie Uitslagen: Rhode I-Mix 18+ 5-0 Horst 4-Mix 35+ afgelast Hern I -Gubbenv. 3 6-0 Heren 2-Apollo 3 5-1 Heren l-Nulh I 2-4 Horst 6-Dames I 4-2 Dames l-Venlo 4 5-1 Dorpencompetitie Programma zaterdag 13 juni: Poule I a TV Y-TV Oica 18.00 Poule Ib Geen wedstr. Poule IcLVH l-TVY 18.00 Poule 2 TV Y 2-LVH 2 18.00 Oica-TVY I 18.00 Zondag 14 juni: Poule Ib, Ic en 2 geen wedstrijden. Uitslagen Poule Ib TVY-Oica 8-2 Poule 2 TVY l-TVY 2 9-1 Poule Ic TVY-LVH 5-5 Poule 2 Merselo-TVY 2-8 Club Kampioenschappen Mix Van woensdag 8 l/m zondag 12 juli spelen we de clubkampioenschappen in de mixklasse. U kunt zich hiervoor als mixdubbel opgeven middels de inschrijfformulieren, die in de kantine liggen. De inschrijftermijn sluit op 21 juni. Open Dorpen Toernooi Komende week maandag tot en met zondag wordt het vijfde Open Dorpen Toernooi gespeeld. In totaal zullen evenals vorig jaar 42 koppels van zeven verschillende verenigingen strijden om de prijzen in de diverse klassen. Gezien de sterkte van de deelnemers belooft het weer een leuk toernooi te worden. Ziet u graag ten nis en met name het spectaculaire dubbelspel, kom dan gerust een keer kijken. De wedstrijden beginnen door de week om 18.00 uur en in het week end om 09.00 uur. De wedstrijdsche- ma's en indelingen hangen bij de kan tine. Ga zelf even kijken wanneer je moet spelen. Op de laatste competitie-woensdag spande hel erom.Wie wordt kampioen? Venlo en Rodhe I stonden gelijk. Venlo won met 8-0. Dit hield in dat Rodhe I met 8-0 moest winnen van Boxdael. Heel spannend. Na twee enkel en een dubbelpartij gespeeld te hebben stond Rodhe met 6-0 voor. De laatste dubbel werd dus erg spannend. De eerste set wonnen ze, maar toen begon het te rege nen, en hard. In overleg werd de laatste sel in de hal afgespeeld. En deze partij werd ook gewonnen: 8-0, schitterend kampioen. Op de foto rechts) het kampioens team. v.l.n.r. Marvin, Kevin. Pascal en Rick. Uitslagen van behaalde resultaten van TC Rodhe op dinsdag 26 mei en 2 juni; woensdag 27 mei en 3 juni en van het weekend van 6 en 7 juni. DD 35+ 4e kl RTC NIP 3-Rodhe 1 3-1 DD 35+ 4e kl Weert-oost 3-Rodhe 14-0 JJ I4A Rodhe 2-Rodhe I 0-8 .IJ I4B Rodhe 3de Gagel 0-8 JJ I4A Rodhe l-Bosdaef 8-0 JJ I4A Venlo-Rodhe 2 8-0 JJ I4B Rodhe 3-Kaetelberg 0-8 JM I4C Maasbree-Rpdhe Jt/m 17 Rodhe l-Rulec I 1-3 gem. 18+4e kl Rodhe l-Ysselsteyn 5-0 iiem. 18+ 4e kl Grubbenv. I -Rodhe 25-0 gem. 35+ HFD.KL. Potec l-Rodhe 12-3 gem. 35+ 3e kl Rodhe 2-Boshoven 13-2 H 18+ 4e kl Apollo 4-Rodhe 1 3-3 H 35+ Ie kl Rodhe 1-Maasniel 1 3-3 gem. 7e kl Velden 3-Rodhe I 6-2 H 5e kl Rodhe l-Deurne I 2-4 H 8e kl Loonse D. 3-Rodhe 2 3-2 gem. 35+ 3e kl Rodhe I - Ubach o w 11-4. Er zijn nog enkele plaatsen vrij in de 3 verschillen de wintercompetilievor- men voor het seizoen 1998/1999 in de hal te Landweert. De dames- en heren- competitie wordt op zondag gespeeld en de gemengde competitie op zaterdag. Voor alle categorieën geldt dat er zeven speeldagen zijn. De poules worden op sterkte ingedeeld. Heeft u interesse, dan kunt u op het tennispark te Landweert een inschrijfformulier ophalen en invul len. Will u meer weten, bel dan geheel vrijblijvend met Rikus ten Briicke (515230). Op de laatste competitiedag maakte het voor ons mixteam al niet meer uit of ze gingen winnen of verliezen. Ze ston den namelijk ai vijf punten voor op nummer 2 (TC Venray), dus niet meer in te halen. Maar toch, ze wilden ongesla gen kampioen worden, en dat is ze ook gelukt ook, Ysselsteyn werd met 5-0 van de baan geveegd. Op de foto (rechts) hel kampioens team. v.l.n.r Cam iel, Nelleke. Miriam, Serv. Sonja ontbreekt op de foto. afwerpt. Een goed voorbeeld van hoe het niet moet is Vlissingen. De plaatse lijke voetbalclub werd daar enkele jaren dooreen geldschieter in de eerste divisie geposteerd. De resultaten vielen tegen, de geldschieter trok zich terug en de club stortte in. Zo'n voorbeeld vormt voor ons het bewijs datje als vereniging nooit je beleid mag laten bepalen door een sponsor." SV Venray gaat het nieuwe seizoen in met circa 18 jonge, gemotiveerde, jon gens, onder de vertrouwde leiding van trainer Jan Poels. De selectie kent slechts één omzetting. Geert-Jan Drabbels verlaat het team om zich op zijn carrière als golfleraar te storten. Voor hem in de plaats komt Niels Hermsen, een jonge Venraynaar die bij NEC niet voor een basisplaats in aan merking kwam. "Vorig seizoen zijn we als tweede geëindigd achter Venlo, dus het is duidelijk wat onze doelstelling voor komend seizoen is. We moeten kampioen worden, iets wat we ook tegenover onze nieuwe hoofdsponsor verplicht zijn", besluit Keyzers. ln Geijsteren vindt op zaterdag 13 juni het gemeentelijke veteranentoernooi plaats. Dit voetbaltoernooi tussen alle gemeentelijke veleranenteams van Meerlo-Wanssum werd ,acht jaar gele den voor het eerst georganiseerd in Blitterswijck, als initiatief vanuit de gemeente. Gespeeld wordt dan ook om de Gemeente-Wisseltrofee. Burgemeester Hahn zal om half drie de aftrap verrichten van de eerste wed strijd, Meerlo tegen de Swolgense Boys. Op het tweede veld begint dan de wed strijd BVV-Geijsteren. Na de voorron des wordt om 17.10 uur de finale gespeeld. De prijzen zullen worden uit gereikt rond 19.00 uur, in de tent op het sportpark. In dezelfde tent zal daarna het videoscherm worden opgesteld waarop de WK, voetbalwedstrijd Nederland-België vanuit St. Denis, Frankrijk, rechtstreeks kan worden bekeken. Ook niet-veteranen zijn aan staande zaterdag natuurlijk van harte welkom. PEEL EN MAAS ELKE WEEK UW NIEUWS In de nacht van vrijdag 19 op zaterdag 20 juni wordt er een Invitatie Midzomernacht Toernooi gespeeld. Aanvang toernooi om 22.00 uur. Einde toernooi nog niet bekend (aantal deelne mers bepaalt het schema). Elk lid mag iemand boven de 18 jaar uitnodigen. Voor koffie, thee en een hapje wordt uiteraard gezorgd. Verdere consumptie zijn voor eigen rekening. U kunt zich opgeven bij Ton Clephas, Geysterseweg 16 te Oostrum of Leo Lenssen, Hatendonkstraat 9 te Oostrum. Er kan alleen gedubbeld worden. Dus dames, heren en mix. Einde inschrijving 14 juni om 20.00 uur. In het pinksterweekend werd er door enkele leden deelgenomen aan het Internatioinaal toernooi van Zicht-Nirve in Nuth. Hier behaalde J. Engels een fraaie tweede plaats bij de Heren A met 101 hole-slagen. Afgelopen zaterdag en zonder werd er door een vijftal leden deelgenomen aan de districtskampioen schappen. die tevens telde als voorronde van het NK. Eerst werd er zaterdag in Nulh gespeeld. Zondag moest men nog vijf ronden spelen in Soerendonk, maar de regen was hier spelbreker, dus er werd niet gestart Maar door het resul taat van zaterdag in Nuth, behaalde G. Janssen een fraaie tweede plaats bij de heren senioren met 132 hole-slagen over vijf ronden. Zondag wordt de bondscompetitie weer voortgezet met een zevende speel dag. Het eerste team gaal op bezoek bij MGC Heeze in Soerendonk, wat de uit slag wordt is moeilijk te voorspellen. Het tweede team speelt thuis teen Zicht- Nirve I uit Nuth. Hier moeten de punten in Venray kunnen blijven. Het derde team speelt thuis tegen koploper Geldrop 3; het zal moeilijk worden maar bij winst is ons derde weer koploper. Het vierde team speelt thuis tegen Eindhoven 2, met de vorm van de laatste weken moet hier een positief resultaat te behalen zijn. Aanstaande donderdagavond wordt de onderlinge competitie voortgezet, aanvang 18.30 uur. Donderdag wordt de vertrektijd gere geld van de uitspelende teams. Heeft u interesse in midgetgolf, kom dan gerust langs op donderdagavond of zondag morgen, het is een sport voor jong en oud. Uitslagen: Lentekoning lange-hengels eind stand: I. Henk Theeuwen, 2. Henk Cox, 3. Toon Langenkamp. Ie Lentekoi.ing korte hengels: I Hay Linders; 2. Herman v.d. Laar; 3. Sjaak Theeuwen: 4. Dieter Wagner; 5. Ben Hendriks. Ie wedstrijd Pickercompetitie: A-klasse.: I. Wil Lenssen; 2. Henk Cox, 3. Toon Sanders; B-klasse: I. Harry Theeuwen: 2. Peter Gerrats; 3. Harry Janssen. Programma Jeugd: Zaterdag 14 juni: 2e Lentekoning; bijee- komst 13.00 uur aan de vijver 't Wanssums Ven, er wordt gevist van 14.00-16.00 uur; inschrijfgeld is 10,- Ook is er op zaterdag 13 juni de vrije wedstrijd van 't Alvertje. deze wedstrijd wordt gevist aan de Maas van 13.00- 16.00 uur. nummers afhalen bij de Karklingel te Oostrum vanaf 10.00 uur, opgeven tot donderdag 11 juni 20.00 uur bij Pieter. Zondag 14 juni is de tweede wedstrijd Pickercompetitie, bijeenkomst om 06.45 uur. Vergunningen 1998 Vergunningen zijn ook verkrijgbaar bij H. Theeuwen. de Houskuilstraat 38 en Dierenspeciaalzaak Liagro, Meerloseweg 3 te Wanssum en bij Dierengilde v. Grootel aan de Stationsweg 21 te Venray. Verdere inlichtingen bij de secr. H. Lensen. tel. 0478-587606. Dag en Weekvergunningen voor de vis vijver 't Wanssums Ven zijn verkrijg baar bij Shell Tankstation en Dierenspeciaalzaak Liagro, Meerloseweg 3 te Wanssum, en bij Dierengilde v.Grootel, Stationsweg 21 te Venray. Verdere inlichtingen bij de secr. H. Lenssen, tel. 0478-587606. Tegen lantaarnpaal Zondagavond omstreeks 19.00 uur lette een 28-jarige fietser uit Oirlo, komende vanaf de Schoolstraat richting De Bleek, onvoldoende op en botste tegen een lantaarnpaal. Zijn val werd iets gebroken door de ter plaatse liggen de rubbertegels. Hij moest met nek- klachten naar het ziekenhuis wor den vervoerd en ter observatie worden opgenomen. Oorlogstuig De EOC kan weer naar Venray komen. Deze keer voor het oprui men van oorlogstuig op een bedrijf aan de Metaal weg waar twee grana ten, vier ontstekers en twee staart stukken werden gevonden. In afwachting daarvan zijn ze veilig gesteld. Jera'70 Ysselsteyn presenteert: Op woensdag 10 juni is het dan zover, het WK in Frankrijk begint en dat zul je bij de Jera'70 ook kunnen volgen. We zullen diverse wedstrijden op grootbeeld van 2x3 meter laten zien, zoals de openingswedstrijd Brazilië-Schotland op 10 juni om 17.30 uur. Op vrijdag vervolgens de wedstrijd Frankrijk-Zuid Afrika om 21.00 uur. Op zaterdag 13 juni om 17.30 uur Zuid Korea-Mexico en daarna om 21.00 uur de topper Nederland-België. Op zondagmiddag gaan we verder met wedstrijden als Argentinië-Japan (14.30) en Joegoslavië-Iran (17.30). Vanaf maan dag 15 juni nog de wedstrijden V.O.P. Bandstootcompetitie A3 SVZ-VOP I 4-3 Winst, met 12.50 gemiddeld, was er voor René Dericks A3 VOP 2-Inaborg 2-5 Nellie Dericks won haar partij met 1.60 gem. BI BV MAASBREE-VOP 5 5-2 Alleen Caspar Michels won zijn partij met 1.55 gem. BI DTOS-VOP7-0 Cl BC HELDEN-VOP4-3 Piet Denissen won zijn partij met 0.96 gem. De aspiranten van Red Caps Venray lijken af te stevenen op een eenvoudig kampioenschap. Tot dusver is geen enkel team echt bedreigend geweest voor het jeugdteam van Red Caps. Afgelopen zaterdag werd eenvoudig gewonnen van de Meppers uit Eersel 18-2). De softbal senioren hadden een zwaardere wedstrijd tegen de Bullfighters uit Cuyk. In een spannende wedstrijd ging de stand lange tijd gelijk op en wist Red Caps zelfs de leiding over te nemen van de dames uit Cuyk. In de op een na laatste inning wisten de Bullfighters echter nog een paar punten te scoren, die ze niet meer uit handen zouden geven. Daardoor moest Red Caps het onderspit delven met 8-11 Ook de honkbal senioren moesten tegen de Bullfighters aantreden. Voor de heren betekende dat een gegarandeer de nederlaag, omdat de Bullfighters koploper zijn. Tol ieders verbazing ging het echter bijzonder goed aan de zijde van Red Caps. Met een tweetal homeruns, door G. Ensink en R. Brauckmann en ook de pitching van beide, wist Red Caps de Bullfighters lange tijd in de greep te houden. Helaas moest Red Caps in een cruciale inning twee honklopers op de honken achter laten, waardoor de aansluiting met de gastheren uit Cuyk werd gemist. Diverse veldfoulen aan de kant van Red Caps zorgden ervoor, dat de Bullfighters in de wedstrijd konden blijven, ondanks het sterke slagwerk van Venray. Uiteindelijk wisten de Bullfighters met slechts 13-9 te win nen. De honkbal senioren 2 moesten in het eerste team van de Studs uit Eindhoven hun meerdere erkennen. Werd vorige week nog met dubbele cijfers gewonnen van het tweede team, dit keer stond Red Caps aan die kant van de medaille. Met een 2-17 nederlaag kon Red Caps de gasten in de stomende regen op twee punten tracteren. De softbal junioren konden thuis geen vuist maken tegen de Samacols uit Kerkrade. Het team uit Venray kon slechts vier punten scoren, tegen de 12 die ze tegen kregen. Uitslagen: Pupillen RCV- Mulo (Helmond) afge last Aspiranten RCV- Meppers Eersel 18-02 Junioren RCV- Samacols Kerkrade04- 12 Softbal RCV- Bullfighters Cuyk 08-11 HB Senioren I Bullfighters Cuyk- RCV 13-09 HB Senioren 2 RCV- Studs Eindhoven 02-17 Programma 13 juni 1998 Pupillen Cheetahs Beek -RCV v()8.15 Aspiranen Blue Sox Bladel- RCV al 3.00 Junioren Maastricht- RCV VÜ8.30 Softbal Starlights Schijndel- RCV al 8.00 Programma 14 juni 1998 HB IMeppers Eersel -RCV v 12.00 HB 2Cardinals Oss- RCV al().3() Voor meer informatie omtrent honk bal, softbal of Red Caps Venray kunt u terecht bij Richard Draaisma tel 0478-582907.of per e-mail: RedCaps@dds.nl Natuurlijk kunt u voor de actuele informatie ook terecht op het internet; hltp://www.inter.nl.net/users/R. Draais ma/redcaps/ Wilt u meer informatie over het recre anten team? Neem dan gerust contact op met Cecile van de Geer (0478- 514656). Duitsiand-USA, Brazilië-Marokko en Italië-Kameroen, dit tot en met don derdag 18 juni. Volgende week m?er over de overige wedstrijden. Dus niet het Wk naar de Jera! Uitslagen div. toernooien: 16 mei Klazienaveen, koppeltoernooi over 80 bakken: 2 koppels durfden deze slag aan. en niet voor niets. 3e pr. m de E.KI. Harrie Rongen en Tenny Linders (Sevelo) gem. 87: 13e pr. m de D.KI. Wilma Peeters en Ben Rongen, gem. 93. 23 mei Koppeltoernooi Geleen: 2e kl.: 7e Rietje en Sjeng Goumans. gem. 102; 3e kl. Ie. Wilma Peeters en Ben Rongen, gem. 102; 3e kl. 4e Toos en Hans Montijn. gem. 99: 3e kl. 6e Truus Jenniskens en Wiel Lennaerts, gem. 95; 4e kl. Ie Harrie Rongen en Tenny Linders (Sevelo) gem. 89; 4e kl. 3e Regine Sanders en Agnes v. Dijk, gem. 85; 30 mei Brummen: 6e DD Wilma Peeters, gem. 113. I juni Koppeltoernooi Dongen: 3e Kl. D. Wilma Peeters en Ben Rongen, gem. 95; 4e KI.D. Harry Rongen en Tenny Linders (Sevelo). gem. 91. 6 juni 5-Bakkentoernooi Brunssum: 3e. DD Wilma Peeters; 6e DD Regine Sanders: 4e DB Anny v.d. Heyden; le en 3e pr. vrije bak Anny v.d. Heyden. Gastspeler Sander Broers werd I e bij de jeugd B. Bowling Vereniging Venray Uitslagen le Bekerronde Dinsdagleague: Plusmarkt van Dijck - B.T. Hoeijmakers 21 - 2 Winters Drankenh. - V.v.G I./Van Rensch 11-12 The Nitwits - Bokual/Mijling 5-18 Strikers/Groeipunt - B.L.S./Close Ene 21 -2 Pinhunters - Schildersbedr. Arts 21-2 Club Up - Slgma's/Rest.Bowl. Venray 2 -21 Red Arrows - Altijd Raak/Masta Sp. 20 - 3 Magic Line - Texcar/Scores 4-19 Na de eerste ronde hebben 4 tweede klassers zich geplaatst voor de kwartfi nale en wel V.v.G.I./Van Rensch. dat in een uiterst spannende wedstrijd het Wintersteam maar nel de baas bleef. Texcar/Scores, dat Magic Line duidelijk aan de verkeerde kant van de score hield em Bokual/Mijling, dal onverwacht veel moeite had met de Nitwits-dames, die op 5 pins de 2e game inleverden en in de totaalscore 20 pms achterbleven en de bekerwinnaar van vorig seizoen Plusmarkt van Dijck. dat het Hoeijmakerskwartet geen kans liet. De Strikers walsten over BLS/Close heen en de Red Arrows wisten Altijd Raak op grote afstand te houden. De Pinhunters kenden geen genade voor "angstgegner" Schildersbedrijf Arts en Club Up was duidelijk een maatje te klein voor de Sigma's. De hoogste game bij de heren kwam bijna traditiegetrouw op naam van Cyriel Winters met 237 pins en Ria Latimer nam met 215 de beste game bij de dames voor haar rekening. De overi ge 200-games kwamen op naam van Peter Cleven 221John Koekkelkoren en Hay Joosten (beiden 200) van Bokual. Sigma Joos Peeters (208). Magic Liner math Offermans 9208). de scorende Texcarmannen Leon Verbeek (211) en serge D"Amore (210), de Pinhunters John Hellegers (204) en Eef van Merkestein (201Lam Verhoeven van Altijd Raak (202) .Striker Bern van Duuren (217) en V.v.G.I.-er Huub Op den Camp (202 en 219). Uitslagen Kwartfinale Trioleague: Dreamteam - Hit Miss 2-19 Bom Losers - Flying Slrikers 19-2 Bokual/Mijling - Feller heftrucks 19-2 Alacarte - Sigma's/R.B.V. 19-2 De grote verrassing was de royale zege. die Alacarte behaalde op de Sigma's, vooral door goed presteren van Jan Brouwers en Pascal Cornelissen en daar kon de 203-game van Joos Peeters niets aan veranderen. Het puur Engels duel tussen de Bom Losers en de Flying Slrikers was door een sterke 2e game voor de Bom Losers, die John Bryant een 203-game zagen scoren. De twee Flying Strikerspunten werden behaald door Jackie Gray, die haar directe tegen standster Sharon Gloster tweemaal aftroefde. De 'lessen" van Miclia Bessems. zelf goed voor een 211 -game mochten niet baten voor het Dreamteam, want de oogst bleef beperkt tot 2 puntjes, terwijl er 19 punten wer den veroverd door Hit Miss, waarin Johan Janssen de hoogste serie scoorde over 2 games met 369 pins. De overwin ning van Bokual/Mijling was niet zo overtuigend als de cijfers doen vermoe den. want vooral in de eerste game bleef Feller slechts 6 puntjes achter. In de tweede game scoorde Bokualler mark Mijling een 215-game en viel het doek voor Feller,

Peel en Maas | 1998 | | pagina 15