80 kilometer door het mooie Venrayse land u Ik zou hem nog niet kunnen fietsen" Tuinservice Cjunhoetë^^ Harold Bf LENSSEN Podiumfeesten A ■o Onder wij scluster verantwoordelijk voor speciaal onderwijs Geen vormen van ongewenste omgang op werkvloer gemeente Venrayse dansmiddag Hobby- en unstmarkt De Hovenier!!! groenvoorzieningen 0478-571800 Oirloseweg 12 Oirlo Vrienden kring recipieert binnenkort terug in Oud papier Omroep Venray UW I EL EN MAAS donderdag 22 januari 1998 - Pagina 5 r nra plek 19( lin F. Kennedy, de legendari- tcanif 35e president van de Verenigde euke en. zei een kleine 40 jaar gele- z«n j at elke normaal gezonde ;erullérikuanse ambtenaar in staat nPrn 'sl z'in om zonder training voor- zljneen a^stanc' van ^0 kilometer in ,letee jmatil 20 uur te overbruggen, e uitspraak leeft nog steeds en t ook diep in het geheugen rent van de organisatie van de hting Kennedymars Venray. Dat c roorden van Kennedy ook bij lal to sportievelingen uit het hele land diepe betekenis hebben, bewijst het feit dal er maar liefst zestien jnedymarsen op evenzovele ladl Isen 'n Nederland worden geor- iseerd. In Venray zijn ze klaar rde vijftiende editie. Ben wan- pektakel van de bovenste plank komend weekend plaatsvindt. 'P 38)e 15e Kennedymars wordt gelo- aas ran fflnte ig m dTQ (ei op zaterdag 16 en zondag 17 Het evenement is, zeker na al rj jaren, niet meer weg te denken reeks van sportactiviteiten in ray en omstreken. Een tocht van kilometer door het mooie rayse land, met een klein stukje rloon. De route is vergelijkbaar die van vorig jaar, dus ook dit wordt er over vliegbasis De ute'?e'°Pen' slart om na. tudci roya Ithes LM1 dar Komend weekend 15e editie Kennedymars Venray uur wordt er in Venray-centrum eerst een kleine ronde van ca. I kilo meter gelopen, waarbij harmonie Euterpe voor de muzikale omlijsting zorg draagt. Het bestuur van de Kennedymars heeft veel aandacht geschonken aan het wel en wee van de deelnemers onderweg. Er wordt op diverse plaatsen extra voeding ter beschikking gesteld en ook wor den de wal langere, saaie stukken verlevendigd. Ook aan de snelwan- delaars is dit keer gedacht. Vanaf 07.00 uur worden zij bij de finish muzikaal onthaald door een aantal joekskapellen. Eveneens is er dit jaar veel aan dacht geschonken aan een zo geva rieerd mogelijk programma voor het publiek. Dit programma speelt zich voornamelijk op en rond het Schouwburgplein af. De Stichting Kennedymars Venray heeft verder gemeend de route aantrekkelijker te moeten maken voor de wandelaars. Zo heeft de stichting mensen die muzikaal actief zijn. benaderd om solo of in groepsvorm voor kortere of langere tijd langs de route van de Kennedymars muziek te willen maken. OMLIJSTEND PROGRAMMA De jubilerende folkloristische dansgroep De Hakkespits (15 jaar) organiseert tijdens de Kennedymars Venray een dansmiddag met mede werking van verschillende groepen. Op het programma van zaterdag middag 16 mei staan vanaf 13.00 uur het Seniorenorkest, de folkloris tische dansgroep De Hakkespits, zit- dansgroep Schuttersveld, de Green River Country Dancers en een aero bics demoteam. Zaterdagavond treedt de groep 10-Dance op. 10- Dance, een formatie waarin het enthousiasme een muzikaal woordje meespreekt. Een formatie met een breed repertoire bestaande uit swin gende nummers vanaf de jaren 60 van onder andere Blood Sweat and Tears, Wilson Pickett, Elvis Presley en Roxy Music. Maar ook heden daagse krakers van Cocker tot Borsato worden niet geschuwd, evenals gevoelige ballads of knal lende Blues Brothers-hits. Een for matie waarbij de zang begeleid wordt door een stevige ritmesectie en een stuwende blazersgroep. Een formatie die van elk optreden gega randeerd een feest maakt. Dans- en Amusementsorkest Flavour neemt het muzikale gedeel te van de finishdag op zondag 17 mei voor haar rekening en wel met de nieuwe dirigent Maarten Rijs uit Horst. Flavour met veel muzikanten uit de regio Venray heeft een reper toire met zang uit de jaren 50 tot 70. alsmede moderne arrangementen uit deze tijd. Het orkest was al twee keer te gast in Duitsland. Verder waren er optredens op muziekfees ten Merselo, de Kennedymars Venray, Vliegshow Venlo, Hiltho '94, Klein Vink Arcen, Kasteeltuinen Arcen en bij Grandorado Loohorst in Horst- America. Met het orkest, zanger John van Nisselroy uit Venray en zangeres Andrea Nijholt uit Deurne belooft het een swingende Kennedyzondag te worden. Verder zijn er nog een grote hob- bybeurs en een oldtimershow op het Henseniusplein. DAGINSCHIJVING Inschrijven kan nog! De voorin schrijving voor de 15e editie van de Kennedymars Venray is officieel afgesloten. Dat houdt echter niet in dat u zich niet meer kunt inschrij ven. Op zaterdag 16 mei is er van 14.00 tot 20.00 uur een daginschrij- ving in een apart daarvoor bestemde stand op het Schouwburgplein. Inschrijven kost dan 25 gulden per deelnemer. Venray wordt zaterdag 16 mei dansmiddag georganiseerd door loristische dansgroep De ,wel kespits in samenwerking met de s, medymars. De Hakkespits wil ;t he r 15-jarig jubileum graag samen ïr et andere Venrayse groepen vie- 's od Zaterdag kunt u dus Venrayse ietwi ügroepen in actie zien en luiste- olatl naar muziek van het Venrayse iorenorkest. Hakkespits spant zich al 15 in om de Noord-Limburgse cul- iu te bewaren en uit te dragen. Dit rwjai ikent dat wij door middel van i. Eé redens laten zien wat er zoal gari 1 1900 in Venray en omstreken - ft rkleding werd gedragen, wat er suke J gedanst en gezongen en wat rgewoonten en gebruiken men op na hield tijdens geboorte, J dijk, enz. aid ij vinden het belangrijk om het n toe rayse culturele erfgoed te bewa- Heeft u belangstelling om de :p te komen versterken? U bent harte uitgenodigd om op zater- 16 mei naar Venray te komen - -en, want... onbekend maakt J »nind! ;erinïet Pr°gramma z'et er a's volgt I3.00u Seniorenorkest Venray; bjj|20u De Hakkespits; 13.40u dansgroep Schuttersveld; 14.00u vO Landweert; I4.20u Dizzy wdansen;; I5.20u Folklo- ische dansgroep Las Roscieras 15.50u Volksdansgroep mka; 16. lOu Green River count- incers; 16.30u Afrikaanse dans- 0 lp Dim'; 17.00u Sluiting. Waar is allemaal te zien? In de tent op Schouwburgplein. in van de omlijstende activitei- lijdens de 15e editie van de Innedymars is een grote hobby- ikunstmarkt op het Hensenius- in. Zondag 17 mei presenteren tussen 10.30 en 17.00 uur maar fst 30 standhouders met tal van iby's. Twee Venrayse dames, lie Thijssen en Tiny Schwae- fer, hebben kosten nog moeite laard om van de hobby- en istmarkt een succes te maken, hobbyisten en kunstenaars n uit heel Nederland, van island tot en met Noord- Holland iatuurlijk de eigen regio, lie om k' aan^oc* aan kunst- en hobby- enbis "(e'en 's groot en gevarieerd. deren handgemaakte tassen, kris- et.kon ;'Öes' handgeschilderde kera- •rjmetek, kalabasmannetjes, houten loopm elgoed en andere spulletjes staan va"J de diverse stands uitgestald, meisi ,craard zijn er doorlopend monstraties van onder andere iststof ^binden, bloemen maken van kv.v.n ud porselein en het vervaardigen rijgba idriedimensionale schilderijen. Piet en Liny Rutten, controlepost Kennedymars in Heide Het succes van een groots eve nement als de Kennedymars Venray valt of staat bij de belan geloze inzet van vele vrijwilligers. De Stichting Kennedymars Venray mobiliseert de meeste doe ners uit de drie organiserende verenigingen: FC Hento, de Zangers van St. Frans en ZVVV/ComputerWork. Een van de vreemde eenden in de bijt is het echtpaar Piet en Liny Rutten uit Heide. Voor de 14e keer is hun stomerij aan de Heidseweg, die overigens dit jaar het 25-jarig jubileum viert, een van de contro leposten van deze 80 km lange wandeltocht. De Kennedymars Venray in de ogen van twee vrij willigers. Gemeenschapshuis De Gelder- koel was tijdens de eerste editie van de Kennedymars Venray controle post in Heide. De toenmalige beheerder hield het na de eerste uit gave al voor gezien en stelde de organisatie voor een voldongen feit. In de persoon van Piet Rutten werd vrij snel een gewillig 'slachtoffer' gezocht en gevonden. Rutten weet als de dag van gisteren hoe hij werd gestrikt voor de inmiddels jaarlijkse klus: "Na mijn dagelijkse route door Venray nam ik bijna altijd een afzakkertje in de Hento-bar. Als vaste klant en met een eigen stome rij in Heide kun je je voorsteiien dat de organisatie snel bij mij aanklopte om als controlepost te gaan funge ren." ERVARING OPDOEN De eerste jaren was het passen en meten, ervaring opdoen, midden in de nacht klaarstaan om toen nog zo'n kleine 300 wandelaars te voor zien van een natje en een droogje. "In de beginjaren was er alleen thee en een koekje voor de deelnemers. En suikerklontjes om energie op te doen", gaat Rutten terug in de tijd. "Van de eerste deelnemers werd de tijd doorgebeld. Er was nog geen registratie van deelnemers omdat die hier relatief dicht bij elkaar arri veerden. Dan hadden we de handen vol om de kaarten te stempelen, een kopje thee in te schenken en een koekje uit te delen. In die eerste jaren was het echt hectisch, vooral ook omdat je niet wist wat je te wachten stond." Nu, dertien edities later en de veertiende voor de Rutten's in het vooruitzicht, ver loopt alles van een leien dakje. De hulptroepen (vrienden, bekenden en familie) worden elk jaar gemobili seerd, samen staan we sterk is het motto. "Nou, vergis je niet", vult echtge note Liny aan. "Van twee tot vier uur 's nachts is het hard werken. Dan passeert hier de grootste groep wandelaars en zijn we met z'n zes sen continu in de weer om alles vlot te laten verlopen. We doen het ech ter met veel plezier, vinden het leuk om erbij te zijn." BEZEMWAGEN De omstandigheden in Heide zijn niet aanmatigend voor de wande laars. De stilte, plaatselijk pikken- donker. Niet of nauwelijks support van publiek langs de weg. De door snee-wandelaar zakt de moed in de schoenen bij die onheilspellende ambiance. Het tentje voor de stome rij aan de Heidseweg fungeert dan ook als een oase in de woestijn. Piet Rutten leeft mee met de wandelaars die de strijd"met de elementen trot seren: "\s Nachts is het hier voor de deelnemers een raar fenomeen. Het is ook geen pretje als je bijna de hele nacht nog voor je hebt en rich ting Ysselsteyn moet. Het groot hei develd van De Peel, een hel voor de lopers." Veel wandelaars zien ver schrikkelijk op tegen die nachtelijke uren. Maar als 's morgens vroeg de zon langzaam opkomt, lijkt alles weer pais en vree. Al krijgen de Ruttens menige klaagzang over zich heen. "Er zijn genoeg wandelaars die onvoldoende voorbereid aan de Kennedymars deelnemen. Die komen zichzelf natuurlijk tegen. Last van blaren, het gevoel of ze door hun knieën zijn geschoten en de strijd tegen de opkomende ver moeidheid." Uitvallers bij de con trolepost in Heide zijn er deson danks weinig. Jaarlijks hoeft de bezemwagen in het Venrayse kerk dorp slechts drie tot vier wandelaars in te laden. Na de grote meute tus sen 02.00 en 04.00 uur te hebben voorzien van een stempel, is het Piet Rutten z.et zich volledig in als vrijwilliger voor de Kennedymars. wachten op de kleine groepjes en de enkeling die dan nog passeert. Rond 6.30 uur doet in de regel de laatste deelnemer de controlepost in Heide aan. Die heeft er dan 35 kilometer opzitten en nog eens 45 kilometer voor de boeg. NIET AAN DENKEN Piet Ruiten moet er niet aan den ken. Piet en zijn vrouw Liny zijn natuurliefhebbers, houden van wan delen in de bossen, 15 kilometer is zelfs geen probleem: 80 kilometer aanbeen stuk is echter teveel van het goede. Piet Rutten brengt het treffend onder woorden als hij zegt: "ik zou de Kennedymars nog niet kunnen fietsen." Na het verwennen van de wandelaars volgt in de och tenduren het opruimen, samen een warme hap verorberen ("een ham burger of tri kandel gaat er dan wel in") en als het ochtendgloren vol ontwaakt het bed in. Voor een paar uurtjes rust. Want rond de klok van twaalf zijn Piet en Liny weer pre sent. Op het plein. "Wat dacht je. Om nog een keer de sfeer te proeven en de laatste wandelaars binnen te halen. Want wij weten per slot van rekening heel goed wat die hebben moeten doormaken Kennedymars 1998 kwam mede tot stand dank zij onderstaande begunstigers: A&A accountants en belastingadviseurs Venray: Avero levensverzekeringen: Deloitte Touche Accountants Venray: Gemeente Venray: Van Gooi. administratie- en assurantiekantoor Venray; ING Bank Venray; Interall Steigers, Ysselsteyn, Koenen en Co, accountants en belastingadviseurs Venray; van den Munckhof BV drukkerij Venray; Notarissenkantoren te Venray; Ni|sen/Gramco Mengvoederbednjf Veulen; Politie Venray; Rabobank Venray-Oostrum, Ruhl Haegens van Aar. Accounlats en belanstingadviseurs; Strijbosch Autobedrijf, Renault-dealer, Venray; Taxi Verslraaten Overloon, Theunissen Co accountants Venray raak. Realisatie van uw tuinplannen is al binnen 10 dagen na afspraak mogelijk! Bel voor deskundig (hulp bij) uitvoering van uw tuinplannen T T Ontwerp, aanleg, onderhoud Café 't Podium organiseert in samenwerking met John's Food Palace ook dit jaar weer de Podiumfeesten. Dit jaar geen tent. maar een heuse nostalgische kermis op hel terrein tegenover 't Podium en John's Food Palace, Tijdens de kermis kan jong en oud zich verma ken met attracties van vroeger, dit alles legen nostalgische prijzen. Kermis vanaf Hemelvaartsdag, iedere dag vanaf 13.00 uur. In hel café is er iedere avond live muziek uitgezonderd vrijdag, want dan staat 'Puberpop' op het program ma. Op zaterdagmiddag is er een Mini Playbackshow. Alle dagen zijn entree-vrij behalve woensdagavond. PROGRAMMA Take it tor granted Woensdag 20 mei, aanvang 21.00 uur, entree ƒ5,-, Tekiela Donderdag 21 mei, aanvang 21,00 uur. entree vrij. Hemelvaartsdag. Puberpop Vrijdag 22 mei, aanvang 21.00 uur. entree vrij. Mini Playbackschow Zaterdag 23 mei, aanvang 14.30 uur, entree vrij. Amsterdamse avond Zaterdag 23 mei. aanvang 21.00 uur, entree vrij. Ernst Langhout Zondag 24 mei, aanvang 16.30 uur. entree vrij. Volgende week woensdag gaan wij uitgebreider in op het program ma van de podiumfeesten. PEEL EN MAAS 'n abonnement waard -V) ^SQp li KEUKENINRICHTING (0478) 539020 op afspraak, ook 's avonds Stayerhofweg 2b Wanssum De zeven clusters van het samenwerkingsverband WSNS (Weer Samen Naar School) Noord-Limburg worden met ingang van I augustus van dit jaar inhoudelijk volledig en finan cieel gedeeltelijk verantwoorde lijk voor de instandhouding van de school voor speciaal onderwijs. Dit is een gevolg van de invoering van de nieuwe Wet Primair Onderwijs (WPO). Het cluster Venray/Meerlo-Wanssum, een van de zeven in Noord- Limburg, gaat daarvoor een stichting samenwerkingsverband WSNS Venray/Meerlo-Wanssum oprich ten. Het samenwerkingsverband werd zes jaar geleden opgericht en had tot doel om door zorg verbetering van de basisscholen de toestroom tot speciaal onderwijs te beperken. Het cluster Venray/Meerlo-Wanssum heeft sinds de start goede resultaten geboekt. Zo werden de onderwijs vormen IOBK (Ontwikkeling Bedreigde Kinderen), LOM (Leer en Opvoedings Moeilijkheden) en MLK (Moeilijk Lerende Kinderen) geïntegreerd in een scholengemeen schap voor speciaal onderwijs. Focus, en neemt het aantal verwij zingen naar de school voor speciaal onderwijs jaarlijks af. Dit is mede te danken aan een actieve zorgverbete- ring op de basisscholen, waardoor leerlingen met problemen adequater geholpen kunnen worden. Verder is er een hulpklas in het leven geroep pen waar kinderen met problemen een deel van de dag verblijven en tijdelijk extra ondersteuning kunnen krijgen met als doel een overplaat sing naar de school voor speciaal onderwijs te voorkomen. ZORGBUDGET De nieuw te vormen stichting wordt, na het overgangsschooljaar 98-99, ook financieel deels verant woordelijk voor de instandhouding van speciaal onderwijs. De rijks overheid zal vanaf I augustus 1999 het speciaal basisonderwijs nog maar gedeeltelijk rechtstreeks finan cieren. Voor het overige verloopt de financiering via de in de nieuwe stichting samenwerkende basisscho len. Uitgaande van een gemiddeld landelijk percentage van 4,7 procent van de kinderen dat speciaal onder wijs volgt, bekostigt de overheid nog maar 2 procent rechtstreeks aan het speciaal onderwijs. Voor het res tant stelt de overheid een zorgbud get beschikbaar. Daarmee dienen de samenwerkende scholen de meer kosten van speciaal onderwijs te bekostigen en te werken aan verdere zorg verbetering op de basisscholen. De nieuwe stichtingsvorm heeft voor de gemeenten en de basisscho len geen financiële consequenties. Klachtencommissie in jaarverslag 1997 Binnen de organisatie van de gemeente Venray hebben zich in 1997 geen vormen van ongewens te omgang op de werkvloer voor gedaan. Dat blijkt uit het jaarver slag 1997 van de Klachtencommissie Ongewenste Omgangsvormen. In het hele jaar heeft niemand zich rechtstreeks tot de klachtencommissie gewend. Een opmerkelijke uitkomst, zo stelt mevrouw C. Nijs van de Arbo Unie Limburg, vertrouwensper soon van de klachtencommissie, in het jaarverslag. Nijs voert drie mogelijke redenen aan waarom er in 1997 geen enkele klacht bij de commissie is binnenge komen. Zij gaat ervan uit er binnen de gemeentelijke organisatie zich geen enkele ongewenste omgangs vorm heeft voorgedaan. Ook kan het volgens haar zijn dat men binnen de organisatie onvoldoende bekend is met de klachtencommissie en de vertrouwenspersoon. Een andere, voor de hand liggende reden, is dat de drempel om een ongewenste omgangsvorm te melden bij een commissie of een vertrouwensper soon, voor mensen te hoog is. 'ONSCHULDIGE' VORMEN In het jaarverslag trekt de klach tencommissie dan ook de voorzich tige conclusie dat als er zich al ongewenste omgangsvormen op de werkplek voordoen, deze zich naar alle waarschijnlijkheid beperken lot vrij 'onschuldige' vormen van onge wenst gedrag en dat deze zich slechts incidenteel voordoen. Jos Huys, lid van de klachtencommis sie. verklaart die 'onschuldige' vor men desgevraagd nader: "wij gaan uil van ongewenst gedrag als de kla ger dat ook als zodanig in zijn of haar belevingswereld ervaart. Bij 'onschuldige' vormen denk ik dan bijvoorbeeld aan het op de schouder leggen van een hand. Of op kamer niveau schuine moppen tappen. In ieder geval geen omgangsvormen die strikt in de seksuele intimidatie sfeer liggen." In het jaarverslag worden verder mogelijke redenen aangevoerd waarom zich op de werkplek van de gemeente niet of nauwelijks ongewenste omgangs vormen voordoen. De platte organi satiestructuur. de wijze waarop de hiërarchie is gestructureerd, een redelijk evenwichtige man- vrouw bemensing en de aanwezigheid van meer vrouwen in leidinggevende posities, kunnen hier debet aan zijn. "Bovendien zijn de verantwoorde lijkheden laag in de organisatie al groot. Alle medewerkers hebben hun eigen takenpakket en verant woordelijkheden". aldus Huys. PUBLICATIES De Klachtencommissie Ongewenste Omgangsvormen werd medio 1994 geïntroduceerd bij de gemeente Venray. Via kennisma kingsgesprekken met de vertrou wenspersoon op de afdelingen, het verspreiden van een folder en publi caties in Oogmerk, het personeels orgaan van de gemeente, werden de medewerkers van de gemeente op de hoogte gebracht van het bestaan van de commissie. Alle nieuwe medewerkers krijgen tegenwoordig een kennismakingspakket, waarin zich onder andere de folder onge wenste omgangsvormen bevindt. De klachtencommissie stelt in het jaar verslag voor om door middel van nieuwe publicaties in Oogmerk het beslaan van de commissie en de ver trouwenspersoon opnieuw onder de aandacht van de medewerkers te brengen. Snel Betrouwbaar STO^RIJ REINIGING VAN: KLEDING (VLOER-)KLEDEN DEKENS/DEKBEDDEN (VITRAGE-) GORDIJNEN TROUWJAPONNEN ETC. i KLEDINGREPARATIES FOURNITUREN Julianasingel 3. 5802 AS Venray Tel. 0478-582025 Op de Landskampioenschappen van de FKM te Nederweert op 18 april jl. behaalde de Drumband van Fanfare Vriendenkring uit Overloon in de ere-divisie sectie AB podium onder leiding van instructeur Wil van Horck 88.83 punten en daarmee het landskam pioenschap. Dit prachtig resultaat willen zij vieren met een receptie op zondag 17 mei om 11.00 uur in het gemeenschapshuis te Overloon. Zij stellen het /leer op prijs u tij dens de receptie te mogen begroe ten. ^7,Venray Verloren en gevonden voorwerpen In het tijdvak van 27 april tot en met 10 mei kwamen bij de politie aangifte gedaan van vermissing van de volgende goederen: VERLOREN Kinderarmband, hartjes; bankpas- jes Rabo. ook jongerenpasjes; Adressenboekje. blauw en geel, har- tjesvorm: groen/bronzen kinderbril: Philips buzzer, Maxer. paars/geel: Mondia mountain/citybike; Philips gehoorapparaat; herenhorloge met metalen band; zwart leren herenjas; kentekenbewijzen Fiat Tempra en Mitsubishi Colt; studenten OV jaar kaart; Nederland paspoort; porte feuille met rijbewijzen, pasjes en ca. ƒ400.-: leren portemonnee met iden titeitsbewijs en bankpas; kinderpor temonnee met foto's en ca. 200.-; opdruk 2 konijntjes; portemonnee, Bilford, zwart/wit; leren portemon nee met kaart Raayiandcollege en foto; Coca Cola portemonnee met div. papieren en ƒ175,-: enkele rij bewijzen: wit gouden damesring met briljantjes; jongetjes pop, rode broek, roze/witte trui; kunstlederen tas met 14 cd's; damestas met sleu tels. agenda, postbankpas, bril en ƒ185.-; 2 kappers tegoedbonnen; verzekeringsbewijs; DIEREN VERMIST bastaard hond, licht bruine oor tjes, roepnaam Bella: kat met groen halsbandje. GEVONDEN Close for ever armband, 4 hartjes met namen: zwarte portemonnee met bankpasje en Edahcard; Philips buzzer; Gazelle herenfiets; halsket ting met kruisje en hartje met lieve heersbeestje; portemonnee met div, pasjes en ƒ0,95; slaapzak in blauwe hoes met naam Nico Huys; dames- zonnebril merk Havelaar. Inlichtingen omtrent de verloren en gevonden goederen tijdens kan tooruren op het politiebureau aan de Leunseweg. BASKETBALL-VERENIGING Zaterdag 16 mei is het weer de derde zaterdag van de maand. Wij komen dan oud papier ophalen in de wijk die omsloten wordt door de volgende straten: Prins Bernhardstraat. Julianasingel. Raadhuisstraat en Oostsingel. Wij verzoeken u vriendelijk het papier gebundeld of in dozen voor 10.00 uur buiten te zetten. Nieuw E-mail adres Het E-mail adres van Omroep Venray is gewijzigd. Stuur uw elek tronische post voortaan naar: LOVENRAY @PLEX.NL Kennedymars: live bij Omroep Venray Het komende weekend is het weer zover. Op zaterdag 16 en zondag 17 mei kunt u bij Omroep Venray lui steren naar een speciale uitzending rondom de Kennedymars 1998. De uitzending start zaterdag om 20.00 uur en zal duren tot zondag om 17.00 uur en gaat de hele nacht door. In deze uitzending: sfeerim pressies vanaf het Schouwburgplein, gesprekken met lopers tijdens de mars. de gebeurte nissen op de controleposten en natuurlijk zijn we er bij als de eerste loper Venray binnen komt. Verder komt in deze uitzending het laatste nieuws rondom de Kennedymars aan de orde. AI deze zaken worden omlijst met gezellige muziek. Wilt u dus weten wat er in de Kennedymars gebeurt, zet dan uw walkman of radio op 90.2 en loop samen met Omroep Venray de Kennedymars mee. CD van de week: GARBAGE met Version 2.0. Hoe maak je kans deze pracht van een plaat te winnen? De antwoorden op de volgende twee vragen schrijf je op een briefkaart of bel je even door.Vraag IWat is de Nederlandse vertaling van 'Garbage"? Vraag 2: Op welk Nederlands Open Air Festival treedt Garbage binnenkort op? De antwoorden e:i de winnaar hoor je elke zaterdagmiddag in 'Klojoradio'om 17.00 uur. Omroep Venray: kabel 102.4/ether 90.2. Postadres: Postbus 91, 5800 AB Venray. Studio-adres: St. Antoniusstraat la, 5801 AR Venray. Telefoon: (0478) 512362. Fax (0478) 513656. World Wide Web: WWW.EASY.NL/LOV. E- mail: LOVENRAY@PLEX.NL PEEL EN MAAS WEEKBLAD

Peel en Maas | 1998 | | pagina 5