Sfeont ia, \f~ Venrayse hockeyers kampioen Bowlen Jumpers'76 boekt belangrijke winst in eerste promotieduel Tennisvereniging Ysselsteyn Midgetgolf Buitenlust Biljarten Spio Jumpers'76 Red Stars Eerste winst Red Caps Dorpen competitie Duivensport Lopersgroep Peelrunners Tennisclub Venray PEEL EN MAAS ELKE WEEK UW NIEUWS PEEL EN MAAS Bowling Vereniging Venray Uitslagen poule A Sigma's/RBV-Winters 23-9 Red Arrows-Feller Heftrucks 11-21 Magic Line/Maduro-Pinhunters 20-12 Hit Miss-Sch.bedr. Arts 9.5-22.5 Cyriel Winters: 300 Sigma's op rand van titel. De met veel publiciteit gepaard gaan de "perfect game" van Cyriel mocht het Wintersteam niet baten, want de win nende Sigma's kan de titel bijna niet meer ontgaan. Behulve Winters moesten ook de Pinhunters een veer laten legen het legen degradatie vechtende Magie Line. Ook het Artsteam stelde alles in het werk om uit de gevarenzone te komen. De Red Arrows hadden wel de bestscorende dame in hun gelederen met Marlies Thijssen die een game van 222 scoorde in een 601-serie, maar zijn door hun verlies ook nog lang niet veilig. Met nog 2 wedstrijden te gaan is nog van alles mogelijk. Uitslagen poule B: VvGI/Van Rensch-Nitwits 29-6 BLS/Close Enc.-Hoeijmakers 24-11 Bok ual/M ij I i n a-Scores/Texcar 33-2 WDOB-Altijd Raak/Masta Sp. 11 -24 V./v.G.I en B.L.S. promotiekandida ten V.v.G.I. hield via ruime winst op de Nitwits de kans op het eersteklasser schap in eigen hand. B.L.S. heeft met nog 2 wedstrijden voor de boeg een ach terstand van 22 punten en het is de vraag of die nog te overbruggen is. Het al lang kampioen zijnde Bokualteam verpletter de de Scores. De beste persoonlijke prestaties kwamen bij de dames op naam van Inge Lenssen, die zowel de hoogste game (227) als serie (549) scoorde en bij de heren Mike Berghammer met de hoogste game (217) en Twan Claessens met de hoogste serie (583). Uitslagen Trioleague: Born Losers-Sigma's/RBV 27-2 Alacarte-Dreamteam 15-14 Hit Miss-B.T. Feller 14-15 Treffers'94-Crash 21-8 Kuijten Ass.-Bokual/Mijling 9-20 Sigma's/R.B.V. kampioen De grote nederlaag tegen de Born Losers mocht de pret niet drukken, want het benodigde ene puntje was binnen en daarmee de titel. De Bom Losers kun nen op 13 mei de tweede plaats nog overnemen van het uitgespeelde Bokual/Mijling. Bij de dames was Toos Janssen weer eens de beste met een game van 211 in een 523-serie. Bij de heren liet Martien Spreeuwenberg 590 pins sneuvelen in de hoogste serie en kwam John Koekkelkoren in een game tot 216. Twan Claessens kampioen in B-klasse In de Knijnbowling in Amsterdam vonden zondag de nationale Kampioenschappen in de B-. C- en D- Klasse plaats. 5 Venrayse bowlers gaven acte de presénce in de B-klasse (voor spelers met een pasgemiddelde tussen 175 en 190) Drie van hen bereikten uit een veld van 45 deelne mers de halve finale, te weten Hay Joosten als 7e met een pinfall van 1146 over 6 games. Twan Claessens als 8e met 1144 en John Koekkelkoren als 9e met 1140. In de halve finale knokte Twan Claessens zich naar de eerste plaats, die hij met games van 230, 144 en 203 in de finale niet meer afstond.Over 15 games scoorde Twan 2831 pins, een gemiddelde van ruim 188,5. Ook John Koekkelkoren bereikte als 7e en laatste de finale en kwam daar uit als 5e met een totaal van 2664 pins. Hay Joosten bereikte de finale niet en eindigde als 8e met een totaal van 2077 over 12 games. Na de 300-game van Cyriel Winters was dit weer een voortreffelijke prestatie van de Venrayse bowlers. Jeugd Space Pins, als nummer laatst, haalde flink uit naar koploper The Power. Hoewel 'Powerman' Roger Cleven indi vidueel zijn tegenstrever 'Spaceman' Nicky Claessens versloeg, hadden Nicky en zijn teamgenoten duidelijk meer in hun mars dan de favoriete kop loper. Uitslag: 28.5-2.5. Mixable, met onder andere goede sco res van Selina Cleven en Lars Lenssen, die teven met Patrick Smits 3 persoon lijke punten voor hun rekening namen, waren net iets beter dan een verzwakt The Future, door ook Jochem Magermans 3 punten zag pakken en Björn Cleven ook ruimschoots boven zijn gemiddelde bleef. Dat deze wed strijd dus toch spannend was bleek uit de totaalscore: 2214-2213, maar de ujt- slag werd 23-9. Danny Jacobs (462) lijkt op de weg terug en was de grote gangmaker bij Bean Team, waarin ook Tim van Houdt 3 punten voor zijn team scoorde. Hoewel runner-up Speedballs de beste man van zaterdag Raymond Spee (hoogste game en serie bij de jongen 189/498) in hun gelederen hadden, moesten ze toch een knieval maken voor het 'Bonenieam": 10-22. Flying Pins, ondanks de 178-game van Mike Thijssen (tevens 3 punten) in de eerste game, had niets in te brengen tegen Mean Team, waarbij Paula Jansen opnieuw schitterde dooreen '3-punter' en tevens een nieuw pr 158) scoorde. 'The Mean Machine' won derhalve dik verdiend omdat ook Anneke Cremers 159/401weer eens van zich deed spre ken. door zowel de hoogste meisjesga- me, als serie voor haar rekening nam. Door de verrassend hoge nederlaag van koploper The Power, dat daardoor met 239.5 punten naar de vierde plaats zakte nam Mean Team (252p) de koppo sitie over. De achtervolgers zijn Speedballs met 244.5 en The Future met 241 punten. Met nog één competitieronde te spe len. zaterdag a.s.. is het dus nog zeer spannend en wordt het kampioenschap pas in de laatste wedstrijd beslist. Bedrijvenbowling Uitslagen 7e klasse: Laatste speeldag Cactus Houterman-Rabo Zevenr. 2 2-2 Hoeijmakers 1-BT Buitenbedrijf 1-3 Hoeijmakers 2-PI. Verbeeten 2 0-4 Hoeijmakers 2 behaalde de titel met de daarbij horende promotie en Cactus Houterman gaat via een promotiewed strijd proberen hogerop te komen. Hoeijmakers 2 moet tegen de nummer twee van Klasse 8 voor klassebehoud knokken en Plussertjes 2 degradeert. Uitslagen 8e klasse: Laatste speeldag Nestle 4-Verdellen Ch. 2-2 Rabo Zevenr. 3-Bergmans Jansen I -3 Keuten-De Turfhoeve 0-4 De Turfhoeveploeg pakte in de laatste wedstrijd de titel en promoveert naar de 7e klas.se. Rabo Zevenrode klasseerde zich als tweede en is de tegenstander voor Hoeijmakers I in de promotie/degradatieronde van woens dag 14 mei. D.O.S. Op dinsdag 19 mei is de algemene ledenvergadering van DOS bij D'n Oldtimer. Hierin komt onder andere de teamsamenstelling voor het komende seizoen aan de orde. Alle spelende leden worden dringend verzocht hierbij aan wezig te zijn. Aanvang is om 20.00 uur. Clubkampioenschappen 3-banden DOS: Op maandag 18 mei wordt de zeven de ronde gespeeld. Aanvang is om 19.30 uur. Uitslagen pk's VBB: Tijdens de Finale 3e klas behaalde Jan Barents met 10 punten de 3e plaats. Theo Kronenberg behaalde 6 punten en werd daarmee 5e. Programma pk's VBB: Op donderdag 14 mei, vrijdag 15 mei en zaterdag 16 mei speelt Wiel Vermeulen de rechtstreekse finale van de gecombineerde Ie en 2e klas. Hij komt in actie in D'n Oldtimer. Bandstoten KNBB: Uitslagen: SVZ '57-DOS I 7-0 El Ie partijen werden slechts nipt verlo ren. BV Maasbree-DOS 2 5-2 Alleen Frank Voermans bleef aan de goede kant van de score. DOS 3-BC Helden 5-2 Bram Voesten smaakte het genoegen van zijn eerste overwinning mey 0,80 gemiddeld: ook Silvia Nouwens was haar tegenstander de baas. Programma maandag 18 mei: VOP l-DOS A V.O.P. Uitslagen bandstootcompetitie: A3: VOP l-Inaborg 3-4 Winst was er alleen voor René Dericks met 11.53 eem. A3: De Peel 2-VOP 2 2-5 Piet Volleberg met 6.68 en Nellie Dericks met 2.22 gem. zorgden voor de winstpartijen. BIVOP-de Jordaan 2-5 Alleen Theo Dericks won zijn partij met 2.61 gem. Cl: DeToerist-VOP 2-5 Voor de winstpartijen zorgden Roland Michels met 1.10 en Piet Denissen met 0.93 gem. V.B.B. Pers. kampioenschappen 3e klasse In de afgelopen week werden de fina lewedstrijden gespeeld van de 3é klasse libre. Nummer 1 en kampioen is geworden G. de Haart van SNA. Hij behaalde evenals de nummer 2 en 3, resp. P. Koonings van RLZ en J. Barents van DOS, 10 matchpunten maar mocht zich op basis van zijn procentueel moyenne als kampioen laten huldigen. Zijn alge meen moyenne bedroeg 2.993 en hij scoorde een hoogste serie van 25. P. Koonings kwam uit op een alge meen moyenne van 3.350 met een hoog ste serie van 22. De nummer 3, J. Barents, liet 2.666 noteren voor zijn algemeen moyenne en hij had een hoog ste serie van 21 De finalewedstrijden vonden plaats in café De Klomp te Venray en de organi satie van hel sportieve gebeuren was in handen van HGL. Synchroonzwemmen Zondag 17 mei oefenen voorde LK- B: solo Céline, duet Karin en Melanie. groep aanloopdiploma's, solo Sandra, duet Hanneke en Kim. groep wedstrijd- diploma's. Uitslag: BC Vlissingen-Jumpers 55-66 Programma vrijdag 15 mei: Jongens Jun.-OBC 18.45 Tafel: M. Leenders en J. Peeters. Scheidsrechters zullen nog gebeld wor den. Door deze wedstrijd kan de trai ning van Heren 2 en 3 pas om 19.30 uur beginnen. Programma zaterdag 16 mei: Heren l -BC Vlissingen 20.00 Wedstrijd voor promotie naar de hoofd klasse. Afgelopen zondag werd de zesde competitieronde gespeeld. Het eerste team speelde thuis tegen koploper Geldrop II. Dat dit spannend zou worden was bekend want ze hebben nog geen wedstrijd verloren. Maar ons eerste team speelde een knappe wed strijd en won met 3-0. Met vier man speelde men 369 holeslagen, wat een gemiddelde van 23.06 is. Beste speler was H. Lenssen met 86 holeslagen. Niemand speelde boven de 100 slagen. Het tweede team speelde in Loon op Zand tegen de Financiën en verloor met 6-2 zodat de punten in Loon op Zand bleven. Wel won men een ronde. Beste speler was H. Straatman met 109 hole- slagen. Het derde team speelde uit in Eindhoven tegen Eindhoven II. De eer ste ronde werd krap verloren maar daar na won men er twee en speelde een ronde gelijk zodat men met 3-5 won en de drie winstpunten mee naar Venray nam. Beste spelers waren Jo Litjens en P. v.d. Eist met 120 en Gr. Arts met 119 holeslagen. In de onderlinge competitie werd er door twee spelers een pr geslagen over een en drie ronden. H. Straatman over een ronde 19 holeslagen en over drie ronden 67 holeslagen. Tr. v. Dijk speel de over een ronde 21 holeslagen en over drie ronden 77 holeslagen. A.s. donderdagavond wordt de onder linge competitie voortgezel, aanvang 18.30 uur. Zondag a.s. wordt er geen competitie gespeeld maar men kan dan wedstrijden inhalen van de onderlinge competitie. Susan Lenssen heeft zaterdag 9 mei de finale van Nationale Jeugdmeerkam- pen gewonnen bij de Meisjes Junioren. Ze won in een achtkamp met de beste 8 Junioren van Nederland al haar 7 partij en. Cathry Hof van De Borgmeren uit Harkstede werd tweede, Alexandra Cano van SPS/Never Despair uit Den Bosch werd derde. Kelly Willems speelde in hetzelfde toernooi sterk in de finale bij de Meisjes Pupillen. Ze werd daar derde, terwijl ze vorig jaar nog als vijfde was geëindigd. Onder meer een spannende, maar ver diende overwinning op Carla Nouwen stelde dit mooie resultaat veilig. Sigrid van Ulsen van Hoonhorst werd eerste, Kapo Yu van 't Zandt werd tweede. Sabina Larmené werd bij de Meisjes Junioren gedeeld derde, maar eindigde na puntentelling helaas als vijfde. Sabina verloor van Susan en Cathry, die beiden goed speelden. Van Lea Kooy verloor ze eigenlijk onnodig. Jeroen Renkens speelde bij de Jongens Junioren een aantal sterke par tijen en haalde met een zesde plaats een goed resultaat. Game-winst tegen Kalun Yu en een 16-5 voorsprong tegen Daan Sliepen toonden aan, dat Jeroen goed mee kan met de grote jongens. Hier eindigde Daan Sliepen van We,sta (Wessem) verrassend als eerste, voor Kalun Yu van 't Zandt (Middelburg). Derde werd Barry Wijers van FVT/Visser uit Rotterdam. Het damesteam van Red Stars verloor zaterdag met 0-7 van Cosmos/TTVV, waarmee de derde plaats feitelijk verlo ren is. De return zal dan de toch aardige vierde plaats opleveren. In Venray ver loren Daniëlle Poels en Mariëlle van Gooi nipt de eerste twee partijen. Daarna konden zij en Petra Staps zich niet meer voldoende motiveren om de wedstrijd nog te keren. In Veldhoven zullen de dames nog voor het laatst in de huidige opstelling spelen. Mariëlle van Gooi speelde zaterdag al haar laatste wedstrijd voor Red Stars, zij wordt vol gende week vervangen door Sabina Larmené. Vanaf volgend seizoen speelt Daniëlle samen met Sabina Larmené en Susan Lenssen, die uit de eigen jeugd opleiding komen. Om in de breedte een sterk team op de been te brengen, komt Vanja Santic naar Red Stars. Zij komt over van ROC/ Noordkop. Zondag 10 mei toog een behoorlijke Red Stars-delegatie naar Den Haag voor het jaarlijkse Welpen en Pupillen-toer nooi. Dit jaar ging ook een delegatie van Koningslust mee om zo optimaal van de toerbus gebruik te maken. Kelly Willems, Daphne Bovee en Bonnie Aben vielen allen in de diverse catego rieën in de prijzen. Daphne kreeg een eerste prijs, Kelly en Bonnie een twee de. Bij de jongens kregen Bo Molemans en Wout Geurts een tweeede prijs. Verder speelden daar Koen Verstralen, Steffan Mulders, Edwin Verhalle en Rob de Jong nog mee, maar wisten niet in de prijzen te vallen. Het was in ieder geval een leuke dag, met af en toe pech met de bus. In de uitwedstrijd tegen BC Vlissingen heeft Jumpers'76 na een goede wedstrijd de belangrijke winst punten mee naar Venray genomen. Daarmee heeft het team van Jan Kraus zich een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return a.s. zaterdag in De Wetteling. Na een lange busreis met de nodige supporters kwam het team goed uit de startblokken. Direct werd er een voorsprong genomen die uiteinde lijk ook niet meer uit handen werd gege ven. Vooral in de aanval kreeg Jumpers'76 in het begin veel ruimte. Tristan Lammerts van Bueren maakte daar goed gebruik van; in de eerste negen minuten scoorde hij al 15 punten. De thuisploeg nam hiertegen wel maatregelen en ze bleven zelf ook sco ren en daarbij maakten ze goed gebruik Honk- en softbal vereniging De honkbal senioren I van Red Caps Venray hebben hun eerste winst van het prille seizoen binnen. In een boeiende wedstrijd wist Venray de 2 punten af te pakken van aardsrivaal Indians uit Weert. Aanvankelijk zag het er niet naar uit, dat Red Caps eenvoudig met de overwinning aan de haal kon gaan, omdat de Indians al snel een 3-1 en voorsprong wisten te nemen. Gelukkig voor Red Caps waren de Indians niet te beroerd om fouten te maken, waardoor gemakkelijk op de honken gekomen kon worden. In de eerste inningen resulteer de de fouten niet tot veel punten, maar in de vijfde inning wist Red Caps vooral door veel honkslagen en asanvallend honklopen een redelijke voorsprong op te bouwen van 5 punten. De daarop vol gende inningen bleven voor beide partij en zo goed als puntloos, tot de negende inning. Een slotoffensief zou de Indians nog naast of zelfs langs Red Caps kun nen brengen. Gelukkig wist Weert slechts twee van de minimaal benodigde 5 punten te scoren, waardoor Red Caps Venray haar eerste zege van het seizoen bij kon tekenen. Vanaf volgende week zal het eerste honkbalteam haar vaste 3e honkman moeten missen wegens vakan tie. De honkbal senioren 2 wisten in een gelijk opgaande wedstrijd tegen Geldrop niet de overhand te pakken. Geldrop nam een 3-0 voorsprong en gaf deze pas op het einde uit handen, waar door een 4-4 stand werd bereikt. In de laatste inning wist Geldrop nog één puntje te scoren, waardoor zij de winst punten mee naar huis mochten nemen. De pupillen van Red Caps hadden een gemakkelijker weekeinde. Na een inten sieve intraining bleek op het aanvangs- tijdstip, dat de gasten, DVS uit Waalre, niet zouden komen. Hierdoor werd een reglementaire uitslag van 2-0 in het voordeel van Red Caps van kracht. Ook de aspiranten van Red Caps wisten te winnen, de einduitslag is echter niet bekend. De softbaltak van Red Caps had een minder weekeinde. De junioren wisten in een spannende wedstrijd nog een gelijkspel af te dwingen tegen het sterke Maastricht. Met 15-15 kan gesproken worden over een zeer productieve wed strijd. De softbal senioren hadden in hun wedstrijd tegen Nuenen een prima ope ning. Red Caps wist zelfs een 4-10 voor sprong te nemen. Door te mooie worpen van de pitchers van Red Caps en diverse 4-wijds wist Nuenen echter voorbij te komen en zelfs de wedstrijd vroegtijdig te beslissen. De 10-punten regel werd van kracht bij de stand van 22-12 in het voordeel van Nuenen. De 10-punten regel houdt overigens in, dat een ploeg automatisch heeft gewonnen in dien het na een bepaald aantal gespeelde innin gen een voorsprong heeft van 10 of meer punten. Uitslagen: Pup: RCV-D.V.S. Waalre 2-0 Jun: RCV-Maastricht 15-15 Softbal INuenen 2-RCV 22-12 Honkbal 2: RCV-Geldrop 5-4 Honkbal IRCV-Indians Weert 10-6 Programma zaterdag 16 mei: Asp: RCV-AII In Veldhoven a.l 1.00 Jun: Maastricht-RCV v.08.30 Programma zondag 17 mei: Softbal: RCV-Mustangs Venlo a. 11.00 Honkbal 2: RCV-Hazekamp a.l 1.00 Honkbal 1Nuenen-RCV v. 12.00 Het recreanten team van Red Caps begint ondertussen vorm te krijgen. Reeds 15 recreanten hebben zich aange meld als lid en Red Caps verwacht nog meer mensen binnen te halen. Op maan dagavond wordt hard aan de techniek gewerkt, waardoor binnenkort de eerste wedstrijden kunnen volgen. In ieder geval staat op 28 juni het recreanten "Mid-Zomer" toernooi van de Twins uit Oosterhout op de planning, heb je zin om ook eens mee te doen, zonder veel verplichtingen? Neem dan eens contact op met Cecile van der Geer (0478- 514656), of kom eens kijken op maan dagavond op het terrein op het sportpark De Wieen, ter hoogte van de oprit naar de Deurneseweg. Voor meer informatie over honkbal of softbal, of Red Caps Venray kunt u terecht bij Richard Draaisma (0478-582907) of via e-mail: RedCaps@dds.nl of op het www: http://ww w. inter.nl. net/users/R. Draai sm a/redcaps/ Uitslagen zaterdag 9 mei: pl a: TC OiCa-TV Ysselsteyn 5-5 pla: TC 't Lobke-TV LVH 1-9 pic: TV Ysselsteyn-TV LVH I 7-3 plc; TV LVH 2-TV Oostrum 8-2 p2: TV LVH 2-TV Ysselsteyn 2 10-0 p2: TV Ysselsteyn I -TC OiCa 3-7 Uitslagen zondag 10 mei: pla: TC OiCa-TV LVH 2-8 pla: TV Merselo-TV Oostrum 10-0 plb: TV 't Lobke-TV Ysselsteyn 7-3 plc: TV LVH-TV Merselo 8-2 plc: TV Ysselsteyn-TV 't Lobke 4-6 p2: TV Ysselsteyn-TV America verzet p2: TV Merselo-TV LVH 6-4 van enkele verdedigingsfouten en de soms zwakke rebound bij de tegenstan der. Hierdoor bleef het heel de wedstrijd spannend en voor de toeschouwers een leuke pot om naar te kijken. Na een ruststand van 30-35 gaf Jumpers'76 ook in de tweede helft de voorsprong niet meer uil handen. Eindstand 55-66. Topscore Tristan Lammerts van Bueren 22 punten. Deze 11 punten voorsprong zullen ze dus a.s, zaterdag om 20.00 uur in de Wetteling moeten verdedigen. Hopelijk weer met veel steun van de eigen toe schouwers. Van belang is dat ze de tegenstander niet gaan onderschatten, want deze wedstrijd liet ook zien dat het een goede ploeg is en die zeker nog terug kunnen komen in de strijd om de proniotie naar de hoofdklasse. Mixed «di Hockey j^| Club Venray I VERSTRAATEN BV M 642666 donderdag 14 mei 1998 - Pagina ;L Uitslagen: J8D2: Blerick-Venray 5-2 Al: Blerick 1-Venray 3-2 J6EIHorst 1-Venray 0-9 B1Valkenburg-Venray 8-2 J6E2: Weert 1-Venray 3-4 C1Venray JC-HUAC 4-14 Heren: C2: Gemerl 1 -Venray 9-3 I: Boxmeer 1-Venray 1-2 DlVenlo 1-Venray 2-0 III: Tegelen 6-Venray l-l Meisjes: Vet.A: Venray-Nuenen A 2-2 A1Venray-Geel Zwart 2 3-2 Vet.B: HCAS B-Venray 2-1 B1Venray-Venlo 2 4-1 Dames: B2: Den Bosch-Venray 2-0 I: Venray-Concordia ClVenray-Deurne 1 1-2 Programma zaterdag 17 mei: DlVenray-Helden 1 0-3 Heren: Mini's: Heren H2: vrij. M8DI: Weert-Venray 4-0 H3: Venray-Venlo VI a.l 2.45 M6E1Venray-Venlo 3 1-6 HVA: Weert A-Venray v. 13.00 J8DI: Venray-Venlo 1 4-1 HVB: vrij. Senioren Venray's Open In het weekend van 28 t/m 30 augus tus wordt voor de tweede maal het Venray's Open georganiseerd. Hierbij wordt door diverse verenigingen uit Venray en de kerkdorpen gespeeld om het kampioenschap van Venray. Evenals afgelopen jaar belooft het weer een geweldige happening te worden, waarbij buiten het sportieve ook het recreatieve element ruimschoots aan bod komt. Voor de jeugd is er o.a. een clinic gepland en voor de senioren is er op de zaterdagavond weer een feestavond georganiseerd. TVY wil dit jaar uiter aard graag in de prijzen vallen. Senioren leden, die hieraan willen meedoen kun nen zich tel. opgeven bij Jan (541781 of Math (541225). De inschrijving sluit op 17 mei a.s. Aan de deelname zijn geen kosten verbonden, Pinkstertoernooi Op I juni. tweede Pinksterdag, spelen we het Pinkstertoernooi. Alle senioren leden kunnen zich hiervoor schriftelijk opgeven door de inschrijfkaarten in de bus te doen in de kantine. De inschrij ving sluit op 17 mei. Open Dorpen Toernooi In de week van 15 t/m 21 juni wordt weer het Open Dorpen Toernooi gespeeld. Er wordt gespeeld in zowel heren- als damesdubbel en wel in twee sterktes A en B. Men kan zich hiervoor schriftelijk aanmelden tot en met zon dag 24 mei a.s. Inschrijfformulieren lig gen in de kantine. KNLTB competitie Uitslagen: Mix I8+-Velden 2 2-3 Mix 35+-Velden 3 3-2 Venlo 3-Heren I 0-6 Velden l -Heren 2 6-0 Heren I-Hulsberg 3 2-4 Dames I-ACE 3 5-I Programma zaterdag 16 mei: Mix I8+-Venray I 13.00 Mix 35+-Lomm I 13.00 De Kaetelberg I-Heren I 13.00 De Kaetelberg 2-Heren 2 13.00 Programma zondag 17 mei: Kessel 2-Heren I 10.00 Programma dinsdag 19 mei: Dames l-Bosdael I 10.00 Dorpencompetitie Uitslagen zaterdag 9 mei: £la: TC OiCa-TVY 5-5 plc: TVY-TV LVH I p2: TV LVH 2-TVY 2 p2: TVY 1-TCOiCa Uitslagen zondag 10 mei: plb: TV Swoleen-TVY plc: TVY-TV Swolgen Programma zaterdag 16 mei: pla: TV America-TVY plb: geen wedstrijd, plc: TV LVH 2-TVY p2: TV LVH 2-TVY I p2: TVY 2-TV LVH I Programma zondag 17 mei: plb: TVY-TV LVH plc: Geen wedstrijd. p2: TV LVH-TVY 18.00 18.00 18.00 09.30 13.30 Uitslagen dinsdag 5 mei: DDI 8+ I: TC V-Horst 2 2-4 DDI8+11: TCV-Wimbledonck 5-1 DDI8+IIJ: Helden 2-TCV 3-3 DD35+I: TCV-Blerick I 4-0 DD35+II: TCV-De Kaetelberg 4-0 DD35+III: Dennenmarken l-fCV 4-0 DD35+IV: De Meulenslaa l-TCV 3-1 DD35+V: VTC l-TCV 1-3 Uitslagen zaterdag 9 mei: Hl8+1: TCV-SLTC I 2-4 H18+11: TCV-Apollo I 1-5 HI8+III: Apollo 4-TCV 3-3 H35+1: Apollo 2-TCV 1-5 H35+II: TCV-Swalmen I 5-1 H35+III: Maasbree 3-TCV 1-5 H35+IV: TCV-Lichtenberg 3 6-0 H50+I: Helden l-TCV 4-0 H50+II: De Kaetelberg 2-TCV 3-1 M 18+1: TCV-De Poelder 3 5-0 M35+I: TCV-Horn I 3-2 M35+II: TCV-Boshoven I 4-1 M35+111: Meijel 2-TCV 2-3 Uitslagen zondag 10 mei: H18+1 zon: Keerweide I -TCV 3-3 H35+1 zon: TCV-Wettenseind I 5-1 M 18+1 zon: Helmond I -TCV 2-6 M18+11 zon: TCV-Son 2 3-5 Ml 8+1II zon: TC V-Slot je 2 7-1 MI8+IV zon: TCV-Bokt 2 1-7 Wil iedere captain er svp voor zorgen dat: alle teamleden een half uur voor aanvang van de wedstrijd aanwezig zijn; de uitslagenformulieren dezelfde dag in de brievenbus bij hel clubhuis ingele verd worden. Dit is de afgelopen weken nogal vaak voorgekomen!! Een stralende blauwe hemel beloofde dat het bloedheet zou gaan worden en dit zou gaan betekenen dat de kam pioenswedstrijd van Venray zich zou gaan afspelen onder zeer zware omstan digheden. Ei was veel publiek vanuit Venray meegereisd naar Boxmeer om de elf van Venray naar hun kampioenschap te schreeuwen. Dit was ook wel nodig want de temperatuur maakte iedereen loom. Ook was bij Venray zichtbaar dat de zenuwen begonnen mee te spelen. De drempel waar ze overheen moesten gaan had de vorm van een doelpunt zodat ze daarna vrijer zouden kunnen gaan spe len. Boxmeer had niets te verliezen en ging voor de volle winst. Die manier van spelen zorgde voor ruimte en over zicht. Had Boxmeer zich echter defen sief ingesteld dan was de kans op slagen voor Venray klein geworden. Ondanks PDV De Zwaluw Wedvlucht Creil, 3 mei: A. Munckhof I 5 8 17 24 32 35 103 l( 139 151Chr. Gerrits 2 25 28 48 49 II USJ 110 111 123 134 157; P. Loonen 3 43 ei 146; H. Strijbosch 4 52 86 89 95 96 150; J. Gommans 6 9 10 18 33 37 50 66 69 79 97 115; C. v. Vuahl 7 39 44 61 75 82 93 126 127 152; A. Hendriks II 12 20 53 63 81 85 1061 141Jac v.d. Laar 13 21 38 92; Com Verdellen 14 137; M. Basten 15 1191 153 155; P. v. Houdt 16 58 64 83 I 129 142 156; G. v. Houdt 19 22 77 125 148; L.J. Willem: Verdeuzeldonk 26 112 132; P. Smits2 ljjc Th. Droezen 29 46 56; H. Ails 30 98; Litjens 3 1 3 6 4 0 4 7 7 1 7 2 7 6 8 7 90ïfó] 108 136; Voesten drt 34 57 60 70 84 118 128 138; J. Sijbers 41 62 67 144; Peters 42: J. Versieyen 45; J. Voesten! 116: L. Snijders 65 140; J. Kersten znl 114 130 131 135 147; J. Jansen 73 121 143 158; J.M. Leyssen 74 102 lil1™ Haren Stiphout 78 109 154 159, Voesten K 80 149: J. Derks 91 123. de Riet 117; A. Sijbers 122. CC Peel en Maas Wedvlucht Creil: 1-2. P. v. Asten 3-4. J. Cuypers B; 5. F. Roelofs H; Ger Cuppen H; 7. F. Roelofs H; 8.in Donders H; 9. A. v.d. Munckhof Z; Chr. Gerrits Z. de temperatuur, die op het veld bedui dend hoger lag dan naast het veld, was Venray gedwongen om aan te vallen en de kans te lopen oververmoeid te raken. Boxmeer gaf Venray zo'n 20 minuten voor het einde van de eerste helft een kans door een grove blunder in de ver dediging te maken. Thijs Peeters wist de bal behendig over de liggende keeper heen te slaan. Het ijs was gebroken. De tweede helft begon met een den derend offensief van Boxmeer waaruit zij echter geen profijt wisten te trekken. Wel zijn ze ettelijke malen zeer dicht bij de gelijkmaker geweest, wat Venray de kop zou hebben gekost. De stand in de competitie liet namelijk geen verlies of gelijkspel toe. Zou dit wel zijn gebeurd dan zou Wijchen met het kampioen schap aan de wandel gaan. De zinderen de hitte zorgde bij beide partijen voor de nodige problemen die men probeerde op te lossen door flessen met water nai het veld te zetten. Hiervan werd grer gebruik gemaakt. Het kon von. Boxmeer echter niet verhinderend^ Venray zijn voorsprong verder konu™1 bouwen. Maurice Holle maakte een a: val mooi af en bracht de stand op 0-2.;r:. Boxmeer kon 8 minuten voor tijd n ick iets terug doen. Een strafcorner \iler: dween via de rebound in de nettend resterende minuten hebben nog gevai lijke momenten gekend maar die levi ton den verder niets op. Na het laatste flu dat signaal kon Venray zichzelf kampioi ma noemen in de 3e klasse. K) t Dit betekent dat MHCV volgend n; Wj. zoen moet aantreden in de 2e klas» Een mooi afscheid voor coach Ben Meyel, die in Boxmeer voor de laats ïbc keer heeft gefungeerd als coach \JRI Heren 1. Trainingen: Dinsdag: Duurloop. We vertrekken oi Jn 19.30 uur op de parkeerplaats vam Schad ijker Bossen Meterik. Let o starttijd is gewijzigd. Donderdag: Interval en loopscholinl aanvang 19.00 uur sintelbaan Kasteel! Bossen. Zaterdag: Aanvang 16.00 uur, parked^ plaats 'Schadijker Bossen Meterik. Wedstrijden: 16 mei: Estafette Süchteln 4x5 km. 17 mei: Marathon Utrecht 42 km. l/?ebt marathon, 1/4 marathon. ooi 20 mei: Brunnenlauf Sonsbeck, 5 enlfM km. 21 mei: ACE-Olympialoop Eindhove eod 10.5 en 1/2 marathon. 23 mei: Altstadtlauf Kempen, 5 en' km. 24 mei: Dreefloop Deurne, 5, 10, 15 ht aghi Wijnbergloop Maastricht 10.5, 22.4 kit 7-Heuvelenloop Nijmegen, 15 km. 27 mei: Baan wedstrijden Grefrath-Oe» 800, 1000. 3000m. 29 mei: Dwars door Beegden, 5 en II ((jj km. 31 mei: Cityloop Cuijk. 0.8. 1.6. 4.8. 9.6 km. Uitslagen: Knaucompetitie 10 mei: Ria v.d. Goc 1500m 5.13 sec.

Peel en Maas | 1998 | | pagina 16