Sfimt in f/etviaty 't Huukske kan slechts een helft stand houden VOOR ALLE EN BUITEN- BEïiina s.v.v. SV Venray wint Verlies voor Ysselsteyn in blessuretijd Blamage voor Leunen Venrayse tweedeklassers niet succesvol SV Venray SVV Jeugd Veteranen SV Ysselsteyn V.V. Oostrum E SV Leunen fV Castenray DIS Oirlo S.V. Merselo VV Holthees/ Smakt PEEL EN MAAS 'n abonnement waard Gelijkspel voor Holthees ZVVV/ComputerWork wint en scoort negen maal John Kessels beste zaalvoetbal- schutter Lake Valley/ 't Podium wint van SVCB Niet-rokers Bridgeclub ATB- vereniging Mudhunters ZONWERINGEN Bridgeclub Venray PEEL en maas donderdag 19 februari 1998 - Pagina 15 agir Hoofdsponsor inalfa bv A KledingsponsorVÏ2Ï5SSS Sub-sponsors/leden business club: ASF bv, Venray Bergmans Jansen Assurantie Adviseurs, Venray Bol Accountants, Venray Generale Bank Nederland N.V., Venray Deloitte Touche, Accountants, Belastingadvi seurs, Management Consultants, Venray-Venlo Gorree Party Service, Blitterswijck Hotel Asteria, Venray ING Bank, Venray Interstyling, Venray Van der Male B.V., Venray-Oostrum Van der Putt Advocaten, Venray Rabobank Venray-oostrum Gerard Reijnders Schilderwerken B.V., Venray Taxi Verstraaten B.V., Venray-Overloon Auto Arena BV, Venray NLW-bedrijven, Venray Thermaalbad Arcen Uitzendburo START, Venray Uitslagen: Venray l-VOS I Spel. Irene 2-Venray 2 Stormvogels 2-Venray 5 Venray 6-RKDSO 3 Resia 2-Venray 7 Venray 8-Milsbeek 3 Venray 9-VCH 4 Sparta 7-Venray 10 Venray 11 -EWC 5 5-0 Venray 12-Quick Boys 6 8-1 Venray 13-SVEB 4 0-3 EWC 4-Venray 14 5-1 2-1 Venray I5-Meterik4 2-5 1-4 Venray I6-VVV8 2-4 2-3 Venray I7-1V0 8 4-0 1-2 5-2 Dames: 2-2 MVC 19-Venray 1 af 2. 2-5 Blerick 1-Venray 2 4-0 2-1 Venray 3-Hegelsom 1 0-4 Uitslagen W V VZ A1 -Venray A1 VCH Al-Venray A2 Venray A3-EWC AI Venray B2-SVEB B1 GFC BI-Venray B3 FC Steyl BI-Venray B4 IASON Cl-Venray Cl Venray C2-HBSV Cl 0-3 5-2 3-4 6-2 14-0 2-1 2-4 Venray C3-SSS Cl Swolg.Boys C2-Venray C4 Venray C5-Hegelsom Cl Programma zaterdag 21 febr. Venray D2-Venray D3 Ysselsteyn El-Venray E4 Venray Fl-Venray F8 Venray F2-Venray F3 Venray F4-Venray F5 Venray F6-Venray F11 Venray F7-Venray F12 Venray F9-Venray F10 0-1 1-3 5-4 .09.30 .10.00 .10.00 .10.00 .11.00 .11.00 11.00 Uitslag: ;VV-Wanssum 6-0 Programma zaterdag 21 febr.: 'ittenhorst-SVV v. 15.00 «maf café De Evenaar. Dc volgende spelers worden ver nacht: W. Baartman, F. Eibers, J. Deurts, W. Janssen, E. v. Mill, H. 'hilipsen, J. Smits, A. Strijbosch, T. itrijbosch, M. Swinkels, T. Swinkels, B. naai ifeltrop, P. Vermeulen. )e afmeldingen uiterlijk donderdag- ivond bij A. Sijbers, tel. 583196. Jeugd 'der ka- jï Uitslagen: IRC Al-Ysselsteyn Al deterik B1-Ysselsteyn B1 ysselsteyn Cl-Stormvogels Cl Programma zaterdag 21 febr.: Vriendschappelijk fsselsteyn El-Venray E4 Ïfsselsteyn FI-Ysselsteyn F2 'sselsteyn F3-Ysselsteyn F4 11, Fl, F2, F3 en F4 hebben bij ing zaal sport, laalsport 19.00-lO.OOu: El 0.00-1 l.OOu: F2 00-12.00u: Dl 2.00-13.OOu: Fl 3.00-14.00u: E2 4.00-15.OOu: F4 5.00-16.OOu: F3 6.00-17.OOu: D2 7.00-18.00u: Veteranen Senioren Uitslagen: 'sselsteyn 1-SVEB 1 sselsteyn 2-Heijen 2 etjen 4-Ysselsteyn 3 legelsom 4-Ysselsteyn 4 'sselsteyn 6-DIS 4 3-0 2-3 1-2 10.00 11.00 11.00 0-1 5-0 0-1 2-3 1-4 Korfbal Uitslagen: yq| enioren 2-KV Maastricht 2-Senioren 3 e Merels-Recreanten eeii spiranten 1-Swift 1 astenray-Aspiranten 2 SV-Pupillen 1 iipillen 2-KCHB felpen 2-Swift 3 10-9 15-4 4-2 1-4 3-0 0-2 0-3 1-4 Jeugd Uitslagen: anssum A1 -Oostrum A1 ittenhorst B2-Oostrum B1 ittum C1 -Oostrum C1 ilharding C2-Oostrum C2 Programma vrijdag 27 febr.: ostrum El fitness bij Peter v. Stiphout la n 18.00 uur. Programma maandag 2 maart: I uderavond D-, E-, F-jeugd, aanvang 1.00 uur in de kantine. Aanvang training: ',F2: maandag 2 maart dinsdag 3 maart 2, E3: dinsdag 3 maart Senioren „g Uitslagen: iggenum 1-Oostrum 1 0-2 ihates 3-Oostrum 2 3-3 ostrum 3-Volharding 7 3-1 "ittenhorst 11 -Oostrum 4 1-4 ostrum 5-Wanssum 3 5-0 Jeugd 4-2 2-6 2-4 3-1 17.30 19.00 18.00 Uitslagen: isia A1 -Leunen A1 2-2 anssum B1 -Leunen B1 0-5 tesse C2-Leunen Cl afa. ittenhorst C2-Leunen C2 2-\ Senioren Uitslagen: Idiales 1-Leunen 1 ilharding 3-Leunen 2 lunen 3-Wittenhorst 4 unen 4-Vitesse 4 innen 5-Milsbeek 5 ihates 4-Leunen 6 ontagnards 5-Leunen 7 5-1 6-0 2-2 afg. 0-2 6-1 4-0 Veteranen Uitslag: "nen-America 2-1 'rogramma zaterdag 21 febr.: Jnen-Gey sieren 15.00 jteranen, denk aan de boerenbrui- Pop carnavalsdinsdagmiddag. Ptslagen: Itenray-BVV 3-0 Penrav 2-BVV2 5-3 ■tenray 3-IVO 9 1-2 jfogramma zaterdag 21 febr.: |olg.Boys 1-Castenray 16.00 Voetbal Uitslagen: Stormvogels 1 -DIS 1 SSS 3-DÏS 2 Griendtsveen 3-DIS 3 Ysselsteyn 6-DIS 4 5-1 3-3 3-4 1-4 Veteranen Uitslag: SSS-DIS Korfbal Uitslagen: DES 10DIS 1 KCHB 2-DIS 2 Swift B-DIS B Vonckel Girls C-DIS C DIS E-Merselo E Oranje Wit F-DIS F - 7-3 6-6 9-1 1-4 5-0 1-0 Jeugd Programma zaterdag 21 febr.: SSS'18 Fl-Merselo Fl 09.30 SSS' 18 F2-Merselo F2 09.30 Uitslagen: Holthees-Swolgen 2-2 Geysteren 3-Holthees 2 1 -6 Holthees 3-RKDSO 4 0-2 SV Venray-VOS 2-1 Venray startte in de eerste wedstrijd na een verlengde winterstop furieus. Al direct in de eerste minuut wist Cas van Eist zich, na een vlot lopende aanval via de linkerkant, alleen voor de keeper van VOS geplaatst. Zijn schot bleef buiten bereik van de keeper maar de lat stond een vroege treffer van Venray in de weg. Het volgende kwartier was volledig voor Venray alleen tot een treffer leidde het niet. Op het moment dat iedere Venray- supporter dacht: nu neemt Venray een welverdiendè voorsprong gebeurde het tot dan toe onmogelijke. De eerste aan val van VOS leidde de 0-1 in. Na een goed genomen corner verdween de bal onhoudbaar achter Rick Ewalds in het doel. VOS kon echter niet erg lang van zijn voorsprong genieten. Drie minuten later was het al weer gelijk. De van een blessure herstelde Stephan Sijbers ging alleen op avontuur en werd binnen de zestien meter op een niet geheel zuivere wijze van de bal gezet. Strafschop. Sjek Willemse faalde vanaf de elfmeterstip niet: 1-1. Venray handhaafde de druk op het doel van de tegenstander hetgeen nog enkele goede kansen op de terechte voorsprong ople verde, maar tot doelpunten leidde dit niet, zodat tot de rust de 1-1 op het sco rebord bleef. Na rust daalde hel niveau van de wed strijd tot een bedenkelijk niveau. Venray deed zijn best maar tot echte goede kan sen leidde dit niet. Met het inbrengen van drie wisselspe lers probeerde trainer Jan Poels zijn ploeg weer de goede richting uit te Ysselsteyn - SVEB 0-1 Ysselsteyn heeft tegen Broekhuizen zeker niet z'n beste wedstrijd gespeeld, maar bleef mede door goed keeperswerk van Hub Sturme lang in de wedstrijd. Toch waren Ysselsteyn en SVEB goed aan elkaar gewaagd gedurende de hele wedstrijd, maar als het op uitgespeelde kansen aankwam was SVEB toch de meest gevaarlijke ploeg en dankte dit voornamelijk aan inzet, iets dat bij Broekhuizen beter geregeld was dan bij Ysselsteyn, dat maar flauwtjes uit de winterstop kwam en het zichzelf onno dig moeilijk maakte, door achter de fei ten aan te lopen. Na een half uur kreeg SVEB de mooi ste kans van de wedstrijd om op voor sprong te komen toen een Ysselsteyn- verdediger niets anders kon doen dan aan de noodrem te trekken binnen de befaamde 16 en de toegekende straf schop werd schitteren gepareerd door de Ysselsteyn-doelman en uit de tegenaan val werd het bijna 1-0 voor Ysselsteyn uit misschien wel de beste aanval van Ysselsteyn gedurende de gehele wed strijd want de kansen waren schaars. Na de thee hetzelfde beeld. Een fana tieker SVEB dat in de eerste minuut al weer strandde op Hub Sturme maar Ysselsteyn bleef in de wedstrijd en naar mate de wedstrijd vorderde leek een gelijkspel voor beide ploegen het meest haalbare. Maar SVEB profiteerde in de blessuretijd van een foutje in de Ysselsteyn-verdediging en het was Benny Laarakker die Ysselsteyn-doel man Hub Sturme uitspeelde en kansloos liet. En zo hield de man van de wedstrijd toch nog een kater over aan een fantasti sche wedstrijd. Achates - Leunen 5-1 Leunen heeft zich in Ottersum tegen Achates lelijk geblameerd. Het weer was goed, het veld uitstekend en tegen de tegenstander hadden de oranje-man nen nog wat recht te zetten. Alle ingre diënten voor een leuke pot voetbal. De partij begon met twee ploegen die allebei als het kon de aanval zochten. Maar doordat beide defensies goed ston den te voetballen leverde het spel aan weerskanten weinig of geen kansen op. Tot aan de 29e minuut. Een snelle aan val van Achates bracht hun spits Marcel Schoofs in scoringspositie en met een snelle uithaal deed hij dit dus ook: 1-0. Maar Leunen liet de moed nog niet zak ken. Dit leverde al in de 32e minuut de gelijkmaker op. Een afstandsschot van aanvoerder André Peeters vanaf 25 meter paste precies en zo stonden beide ploegen weer in evenwicht. Met deze stand gingen beide ploegen ook de rust in. Na de rust pakte Achates de zaken anders op en de ploeg speelde nu veelal op de Leunse helft. Leunen moest zich noodgedwongen beperken tot counters, maar de jeugdige voorhoede van Leunen werd herhaaldelijk afgetroefd door de meer ervaren verdediging van Achates. De druk werd steeds groter op het Leunse doel en langs de kant hadden we het bange vermoeden dat het wel eens fout zou kunnen gaan lopen. In de 57e minuut was het dan zover, na een hoekschop van Achates werd de Leunse doelman nogal gehinderd in het 5-meter gebied. Maar de overigens goed fluiten de scheidsrechter Peijnenburg weigerde hiervoor te fluiten. Zodoende kon de Achates-speler John Schouten ongehin derd binnen tikken en de stand naar 2-1 tillen. In plaats dat de mannen van Leunen er nu eens extra de schouders onder zetten, lieten een paar spelers hun kop hangen met het gevolg dat het een afgang werd voor de ploeg. In de 64e minuut werd het 3-1 en wederom was het John Schouten die scoorde. In de slotminuten schopten de Achates-spe- lers Peter Bitter en Marcel Schoofs er nog eens twee goals bij, zodat de eind uitslag op 5-1 kwam te staan. Een verdiende nederlaag, die echter niet nodig was geweest. Leunen kon zich niet meer over de tweede achters tand heen zetten en in plaats van er nog een schepje bovenop te doen wierp men de handdoek in de ring. Jammer, en het maakt de strijd tegen degradatie alleen maar langer en harder. Henseniusplein 5c, 5801 BB Venray tel. 0478 550099 duwen. In de 80e minuut kon de Venray- aanhang opgelucht ademhalen. Vanuit een corner kopte de uitblinker aan Venray-zijde Cas van Eist de verdiende 2-1 binnen. Een laatste wanhoopsoffensief van VOS leverde ook niet het beoogde resultaat op, zodat de eindstand 2-1 bleef. Venray is redelijk tot goed gestart na de winterstop. De komende week ligt uiteraard in verband met carnaval de competitie stil. De week daarop speelt Venray de beker wedstrijd tegen Alemania uit Sittard. Holthees - Swolgen 2-2 Beide elftallen hadden moeite met de herstart van de competitie. Het werd een echte kick en rush wedstrijd. Beide elf tallen hanteerde veelvuldig de lange bal wat met name in de eerste helft een attractieve wedstrijd voor het publiek opleverde. Holthees onderschepte vaker de bal waardoor het ook betere kansen kreeg. Het duurde tot de 17e minuut vooraleer de eerste echte kans gecreëerd werd. Holthees onderschepte een lange bal, Mare Rooyendijk gaf na een fraai solo een steekbal op Bert Rommen die vrij voor de keeper niet faalde. Swolgen wilde de achterstand snel wegwerken maar hun lange ballen waren een een voudige prooi voor de Holthees-verde- diging. In de 29e minuut werd weer een lange bal van Swolgen weggekopt. Bert Rommen kopte de bal door op de door gelopen Mark Rooyendijk die vervol gens de bal over de uitkomende Swolgen-goalie lobte: 2-0. Holthees begon hierna wat beter te voetballen maar het was verrassend Swolgen dat wat terugdeed. Uit een lange bal van Swolgen werd de bal niet weggewerkt en het was R Hendrix die hier in de 39e minuut van profiteerde door de doorge schoten bal diagonaal binnen schoot: 2- 1. Een minuut voor rust was het Ed Poels die een corner bij de eerste paal inkopte maar de bal werd door een Swolgen-verdediger van de lijn gehaald. Na de thee was de wedstrijd minder aantrekkelijk. Er waren slechts spora disch wat kansjes. De eerste helft had blijkbaar al te veel kracht gekost. Het tempo ging wat omlaag en holthees dacht dat het de wedstrijd onder contro le had. In de 67e minuut werd dat geloo- chenstraft. Cris Janssen kon een corner binnen de 16 meter eerst aannemen en de bal in de verste hoek schieten. Holthees was hierna nog twee maal gevaarlijk. In de 79e minuut werd inval ler Ferry Heyl op rechts diep gestuurd en kreeg hierdoor een goede schietkans doch de Swolgen-goalie redde be kwaam. Vijf minuten voor tijd trapte dezelfde goalie half langs een terug speelbal maar Rob Poels kon uit een moeilijke hoek net niet scoren. Wijchense titelkandidaat een maatje te groot: 1-6 De Mountain-Bike specialist in uw regio NVZV/'t Huukske-Mawi Funtimel-6 Doelpunten: 4. Gert-Jan Wismans 1-0; 25. Tuncey Kurubas 1-1: 30. Marijn van de Berk 1-2; 37. Cor Hofman 1-3; 39. Tuncey Kurubas 1-4; 42. Dennis Kroes 1-5; 46. Yenner Yilmaz 1-6. Scheidsrechter: Kalkavan (Drunen). Toeschouwers: 60. NVZV/'t Huukske: Nellissen; Beer- kens, Brands, Van Eist, Van Gerven, De Klerk, Sanders en Wismans. Door Henk Willemssen 't Huukske mocht tegen kampioen skandidaat Mawi Funtime slechts een helft hopen op een stunt. Na de 1-1 rust stand drukte de Wijchense ploeg het verschil op de ranglijst ook in de score uit: 1-6. Het betekende alweer de zevende nederlaag in negen thuisduels van de Venrayse formatie. Terwijl juist in het afgelopen seizoen 't Huukske klassebe- houd wist veilig te stellen door het ster ke optreden in eigen huis. In de tweede competitiehelft was sporthal De Wetteling toen zelfs een onneembare vesting voor de bezoekende clubs. Vanaf begin januari 1997 tot aan het einde van de competitie bleef 't Huukske zeven wedstrijden lang onge slagen in de eigen hal. Coach Leon Verhorevoort kan er niet echt een ver klaring voor geven dat zijn team deze voetbaljaargang doorgaans buitenshuis het beste voor de dag komt. "In de laat ste uitwedstrijd speelden we SB/Van der Venne helemaal weg. Hier in De Wetteling is de druk veel groter. En nu we een paar keer achter elkaar verloren hebben, gaat dat ook in de hoofden van de spelers meespelen", vermoedt Verhorevoort. 't Huukske kan nog steeds niet beschikken over de geblesseerden Danny Fasen, Fred Jeuken en Edwin Sengers terwijl de licht gekwetste Roy de Klerk wel aan het duel was begonnen maar in de tweede helft eveneens moest afhaken. Vooral in aanvallend opzicht komt de Venrayse eerstedivionist nu mankracht tekort. Na de zeer belangrij ke 5-7 overwinning op mededegradatie kandidaat SB/Van der Venne wilde de Venrayse ploeg dolgraag opnieuw een goed resultaat neerzetten, 't Huukske speelde inderdaad voor wat het waard was maar dat bleek tegen de sterkere bezoekers niet voldoende te zijn. Alhoewel de Venraynaren lange tijd hoop mochten koesteren op een stunt. Al na vier minuten had Gert-Jan Wismans de thuisclub aan de leiding gebracht: 1- 0. 't Huukske bleef in het eerste kwartier de meest dreigende ploeg maar moest richting het rustsignaal steeds meer ter rein prijsgeven. Mawi Funtime speelde in een enorm hoog tempo en beschikte over balvaste en uiterst beweeglijke spe lers. Dankzij doelman Jurgen Nellissen en de paal en lat leek 't Huukske toch ongeschonden de pauze te halen. Totdat in de slotseconden Tuncey Kurubas bij de tweede paal ongehinderd 1-1 kon binnentikken. "Die tegentreffer beteken de een enorme domper. We hebben het een tijd kunnen bolwerken maar niet lang genoeg. Daarvoor is ons team nog niet goed genoeg ingespeeld", vond Leon Verhorevoort. In de vijfde minuut na de rust verraste Marijn van de Berk de Venrayse goalie Jurgen Nellissen die het afstandschot blijkbaar niet had zien aankomen: 1-2. Arbiter Kalkavan zond vervolgens Frank Beerkens voor twee minuten naar de kant wat de Wijchense ploeg niet wist uit te buiten. Daarna liet Gert-Jan De Venrayse ploegen in de tweede klasse kenden de afgelopen week wei nig succes. ZVV Venray, het hoogstge- klasseerde Venrayse team, ging maan dagavond met 5-4 onderuit bij koploper Gastronoom 2. Na tien minuten in de tweede helft stond ZVV Venray/Allemanscafe nog met 2-4 voor. John Kessels (2x), Paul Rutten en Lennart Janssen scoorden de doelpunten. Tijdens de tijdstraf van Frans Coumans kwam de thuisclub terug tot 3-4. Gastronoom ging daarna steeds feller spelen waardoor het Venrayse team, dat ook nog een straf schop miste, een verdiende zege alsnog uit handen moest geven: 5-4. Vrijdagavond was de lijstaanvoerder uit Neer met een 2-3 overwinning op 't Trepke/Harold Lenssen ook al heel goed weggekomen, 't Trepke wist door twee treffers van Gordon Velthuyzen een 0-2 achterstand ongedaan te maken. Maar in de allerlaatste seconden trok Gastronoom 2 de winst naar zich toe: 2- 3. Maandagavond leed 't Trepke in Maasbree een kansloze 7-1 nederlaag tegen MVC. Drukshop verloor het belangrijke degradatieduel tegen Reuver met 5-2 na een 2-0 ruststand. Mark Ponjee, die een penalty benutte, en Ron van der Zanden scoorden de Venrayse treffers. Stand 2e klasse A: Gastronoom 2 17-40 Wittenhorst 15-28 Inter 16-28 MVC 17-28 Haelen 2 15-25 ZVV Venray 16-24 De Bonte Koe 16-19 Apollo 15-18 't Trepke 16-18 Drukshop 15-10 Reuver 16-8 ZVVV/ComputerWork nam na de 5- 9 zege op Postert opnieuw verder afstand van de degradatiezone. De Venrayse hoofdklasser steeg weer een plaats op de ranglijst en heeft nu zeven punten afstand tot de degradatieplaat sen. Het team van coach Edward Linskens scoorde er in Posterholt lustig op los. Na de 1-0 achterstand zetten Jan van Esch, Stefan van Sinderen en Leon Vievermans de Venrayse ploeg op een 1-3 voorsprong. Postert kwam nog terug tot 2-3 waarna Eric van den Munckhof de ruststand op 2-4 bepaal de. Na de pauze voerden Stefan van Sinderen (2-5), Stephan Sijbers (3-6). Robert Pawiroredjo (3-7), Mark Swinkels (3-8) en Leon Vievermans (4- 9) de score verder op. Opvallend was dat alle zeven Venrayse veldspelers een aandeel in de score hadden. Wismans een enorme kans op de 2-2 gelijkmaker liggen. Nog geen minuut later kreeg ook de Venrayse aanvoerder eenzelfde tijdstraf toebedeeld. Cor Hofman wist profijt te trekken uit de overtalsituatie (1-3) maar kon na zijn treffer Gert-Jan Wismans langs de kant gezelschap gaan houden. "Dat noem ik nou marchanderen. Die tijdstraf was zuiver een goedmakertje", zo veroor deelde coach Verhorevoort het optreden van de leidsman. Terwijl beide teams met drie veldspelers verder moesten besliste Tuncey Kurubas de wedstrijd: 1-4. In de slotfase liep het Wijchense team uit naar een 1-6 overwinning. Gert-Jan Wismans ergerde zich op het eind luidkeels aan zijn ploeggenoten die niet meer naar voren konden aansluiten. Maar 't Huukske bezit nu eenmaal niet genoeg spelers die het tegen een topper uit de eerste divisie, die ook nog in zo'n hoog tempo speelt, een wedstrijd lang kunnen bijbenen. "We konden het tempo niet uit de wedstrijd halen en vonden ook niet de rust om Jurgen Nellissen te gebruiken. Toen de tegen stander goed op toeren kwam, kwamen wij in de problemen. Zij waren individu eel sterker en speelden de bal goed rond. Het goed onder druk zetten lukte bij ons niet meer en we schakelden te laat om", moest Leon Verhorevoort constateren. Toch voorspelt de Huukske-coach vast beraden dat zijn team in de laatste acht duels de bedreigde zone - er degraderen drie clubs - nog zal weten de ontstijgen. Stand eerste divisie C: Fermonia Boys 18-46 Graus bouw 17-41 Mawi Funtime 18-41 Yakumo 17-39 Lions Nefkens 18-33 BZC/Van Uden 17-27 Meijers 18-23 SK/Konica 17-22 Peters 18-22 Elan/RS 17-19 SB/Van der Venne 18-16 't Huukske 18-14 Lotox Sport 17-12 Erka Parket 18-3 John Kessels, aanvaller van ZVV Venray/Allemanscafe, voert met 24 doelpunten de Venrayse zaalvoetbaltop- scorerslijst met een straatlengte voor sprong aan. Gert-Jan Wismans ('t Huukske) en Antoine Reijntjes (De Bonte Koe) volgen met 13 treffers op de tweede plaats. Afgelopen seizoen finish te John Kessels nog als derde achter winnaar Fred Jeuken ('t Huukske) en dé nummer twee Robert Pawiroredjo (ZVVV/ComputerWork). Fred Jeuken is al geruime tijd uit de roulatie en scoorde tot dusver acht maal. Robert Pawiroredjo kwam tot nu toe niet verder dan elf doelpunten. De topscorers TOP 10: 1John Kessels (ZVV Venray) 24 2. Gert-Jan Wismans ('t Huukske) 13 Antoine Reijntjes (Bonte Koe) 13 4. Stefan van Sinderen (Comp.Work)12 Gordon Velthuyzen ('t Trepke) 12 6. Robert Pawiroredjo (Comp.Work) 11 7. Paul Rutten (ZVV Venray) 10 8. Danny Fasen ("t Huukske) 9 Sjoerd Michiels (De Bonte Koe) 9 Ron van der Zanden (Drukshop) 9 Alweer tegen een laaggeklasseerde tegenstander kwam 't Podium zoals meestal achter. Maar Gert-Jan Pennings kon in dezelfde minuut nog de gelijkma ker scoren. Hierna werd het een wed strijd die zich vooral rond de middenlijn afspeelde omdat SVCB niet bij machte was om het de verdediging van 't Podium moeilijk te maken en deels omdat de meeste aanvallen van 't Podium stopte voor het doel van SVCB. Na de rust werd er meer druk gezet en had 't Podium aan vijf minuten genoeg om via tweemaal Lars Kehrens en Han Manders uit te lopen naar een 1-4 voor sprong. Deze voorsprong werd goed vastgehouden en het restant van de wed strijd kwam 't Podium zonder kleer scheuren door. Wist u dat een rookvrije bridge avond heel verfrissend is. En fijn is het zonder rooklucht in de kleren thuis te komen. Uitslag 10 febr.: Geel: 1. hr. D. Brok-Janssen 65.83%; 2. ep. Verschuiten 63.19%; 3. hr. Hermans-Manders 56.67% Groen: 1. hr. Poels-Vogels 61.67%; 2. ds. V. Beurden-Rutten 60.00%; 3. ds. Deriet-Kersten 56.67%. Voor nieuwe leden: aanmelden bij mevr. Gooren. tel. 531725. SCHUHMACHER BIKE SPORT LEUNEN Mudhunters, wat zijn dat eigenlijk? Het is een van de jongere verenigingen van Venray. Maar al niet meer de klein ste. Atb vereniging de Mudhunters heb ben al ruim 40 leden, We zijn een uiteenlopend gezelschap die een gezamenlijke passie hebben; het fietsen, en dan ook nog in de bossen. Leuk, gezellig en sportief zijn de tref woorden. Doordat we met meer mensen zijn kunnen we kleine niveau groepen maken en op deze manier kan iedereen op zijn of haar eigen tempo fietsen. Ook de leeftijd is erg uiteenlopend, van 12 tot 54. Er zijn mensen binnen onze ver eniging met wedstrijd aspiraties maar de recreant heeft de overhand. Wat doen de Mudhunters dan eigen lijk? We fietsen tourtochten in de regio en we trainen in de directe omgeving van Venray. Dit proberen we af te wisse len zodat we niet elke week een eind hoeven te rijden voor we kunnen fietsen. Binnenkort is er in Venray een tour tocht. Omdat we de omgeving goed ken nen is het voor beginnende fietsers de ideale tocht om te beginnen, je kunt ten alle tijde afkortingen maken. Voor de bikkels binnen de vereniging staat de 60 km op de planning. Een afstand die door de organisatie bewust voor doordouwers uitgezet wordt Programma komende weken: Zondag 22 febr. vertrek 9.00 voor trai ning in Horst. Zondag 1 maart vertrek 8.00 vanaf de Barrier voor tocht van Venray 40 of 60 km. Deze tocht is af te korten en ver trekplaats is anders dan normaal Zondag 8 mMaart vertrek 9.00 voor een training rond Venray. Het vertrek is altijd van Zwembad de Sprank in Venray. Heb je interesse kom dan naar een van de trainingen of bel met Piet Dupont, tel. 589880. De eerste maand kun je gratis meedoen, zonder verplichtingen. STATIONSWEG 13 VENRAY TEL 0478-515010 Als de ontknoping nadert, stijgt ook de spanning en heeft men soms te wei nig oog voor de juiste speelrichiing en wordt ook de tijd niet nauwgezet in de gaten gehouden. Een aantal draaihanden en/of -tafels, een klokje dat een paar keer stopgezet moest worden omdat men wel erg lang moest nadenken, of was het toch weer iets meer nakaarten? Iemand vergeleek het met een schaak partij waarbij elke speler tijdens een partij zelf bepaalt hoe lang hij nadenkt. Bij een bridgewedstrijd moeten we toch proberen het half uur in de gaten te hou den. Alle aanwezigen hebben er dan evenveel profijt of nadeel van. Vanavond verwachten we een iets groter aantal mannen omdat de dames zich in het hazinnengewoel storten. In tegenstelling tot de cafés zijn echter ook de hazinnen bij ons van harte welkom. Volgende week is er. in tegenstelling tot voorgaande jaren wel bridgen: zij het dat het een vrije avond is. Donderdag 5 maart is de laatste avond van deze tweede con.petitieronde. Daarna wordt bekeken wie er zich kan gaan opmaken voorde laatste competi tieronde waaruit de clubkampioenen tevoorschijn moeten komen. De uitslagen van vorige week: Geel: 1 ds. Jungslager-Verheijen; 2. ep. Van Genugten: 3. hr. Bolwerk-Corzilius. Rood: 1. ep. Schoonbeek', 2. ds. Paris- Stappers; 3. ep. Janssen-Grachten. Groen: 1. ep. V.d. Wee; 2. ds. Janssen- Thijssen; 3. ds. Appels-Olislager Programma: Vanavond: Vrij bridgen. Hazinnenavond. Donderdag 26 febr.: Vrij bridgen carna- valsweek.

Peel en Maas | 1998 | | pagina 15