Loopgroep De Barrier Eerste plaatsen voor de Bèkse Klinkertjes ATB- vereniging Mud Hunters St. Christoffel De Treffers C Oude Lopersgroep Venray HBV Diana PEEL EN MAAS donderdag 29 januari 1998 - Pagina 22jg£] Grote Kerk Deken: J. Coenen, Eindstraat 6. tel. 550740; kapelaan H. Bouman, Dr. Poelsstraat 4, tel. 550790; diaken: P. Hoedemaeckers, Whistlerstraat I, tel. 582385. Priester in ernstig nood geval: via ziekenhuis, tel. 522222. Opgeven misintenties: Eindstraat 6: ma t/m vr (niet op do) van 9.30- 10.30 uur. Zaterdag: H. Johannes (Don) Bosco, priester. 9.00 H. Mis Marie v.d. Heuvel; Truus Haenen- Beursgens; Elizabeth vermeulen- Roelofs; overl. ouders Neeteson- Custers. 19.00 H. Mis, Jongerenmis waarbij vooral ook de jeugd van harte welkom is; juf'r. Adèle Matiders; jrd. Johan Jonkers; Karola Odenhoven-Slienen en fam.; Harrie Martens; zwd. Annie v. Mil-Rutten (coll); Karei Truijen (buurt Tuinstraat); Frans Loeffen; Toon Kurstjens (coll); Jaap Neuvel (buurt Pr. Hendrikstraat); Karei Smals (coll). Zondag: 4e Zondag door het jaar. 9.30 Latijnse hoogmis fam. Aarts- v.d. Leemputten; Martha v. Valkengoed-van Bijlevelt; oud-bur gemeester en echtgen.; overl. ouders Gerardus-Thijssen-Maters en overl. kinderen en fam.; fam. Hendrikus Arts en Jacoba Huberdina Janssen. 11.00 H. Mis overl. fam. Truijen- Hendricx; ouder Van Dijck-Lise en overl. fam.; Jan Verbruggen; Nora Laurensse-Janssen. Maandag: Opdracht van de Heer in de tempel - Maria Lichtmis. 9.00 H. Mis overl. ouders Hanen- Willems en overl fam.: bijz. int. Let op: Na de H. Mis gelegenheid om de Blasiuszegen te ontvangen. Dinsdag: H. Blasiu, bisschop en martelaar. 9.00 H. Mis Jan Buijssen; ouders Schols-Leers en overl. fam.; overl. ouders Stevens- Pijpers, zoons en dochters. Let op: Na de H. Mis gelegenheid om de Blasiuszegen te ontvangen. Woensdag: 9.00 H. Mis Teng Linders, ouders, broers en zussen; ouder Kappel. Donderdag: H. Agatha, maagd en martelares. 9.00 H. Mis voor prof. A. v. Dijck en ouders. Vrijdag: HH. Paulus Miki en gezellen, martelaren. 9.00 H. Mis Theodora Jacoba Poels en Mathijs Smits. Dienbeurten: za 19.00: Marco. Stefan, Simone. Bert; zo 9.30: P. Vosbeek, G. Hoppenbrouwers; 11.00: Loek, Ronny, William, Koen. Lectoren: za. 19.00: S. Manders; zo 11.00: W. Bistervels. Vincent van Gogh Instituut St. Servatiuskapel St. Annakapel Vincentiuskapel Zaterdag: 18.30 Liturgieviering in de St. Servatiuskapel. Voorganger; W. den Hartog. Lektrice: zr. Jacinta. Vertrek bus om 18.15 vanaf de St. Annakapel. Zondag: 10.00 Liturgieviering in de St. Annakapel. Voorganger: W. den Hartog. Lector: L. Straetmans. Vertrek bus 9.45 vanaf de St. Servatiuskapel. 11.15 Liturgievie ring in de Vincentiuskapel. Voor ganger: W. den Hartog. Dinsdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Annakapel. Woensdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Servatiuskapel. Donderdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Annakapel. Stiltecentrum: Maandag: 16.00-16.30 Spreekuur P. Zandvliet; 16.45-17.15 Yoga en meditatie. Woensdag: 10.45-11.45 Psalmen- groep. Donderdag: 16.45-17.15 Yoga en meditatie. Paterskerk Bereikbaarheid priesters: A. Wou- tering, Horsterweg 57, Castenray of Leunseweg 5, tel. 580202. In ernstig noodgeval: via balie ziekenhuis, tel. 522222. Opgeven misintenties ma t/m vr 9.30-10.30, Leunseweg 5 of lel. 580202. Misintenties voor de hier navolgende week dienen bij de pastorie opgegeven te worden voor deze week vrijdagmorgen 10.30 uur. Elke dinsdagmorgen is de kerk open van 10.00-12.00 uur voor verering van H. Antonius. Ziekencommunie: in afspraak met pastorie, tel. 580202 ma t/m vr 09.30-10.30 uur. Zaterdag: 16.30 Kelsey Kromhout- v.d. Meer. Antoniusstraat 37. 17.00 Gelegenheid om te biechten. 18.00 Presentatie communicantjes m.m.v. Crescendo; Helm en Eleonore Mommen en overl. ouders Janssen- Bol (coll); Harrie v. Dijck. Zondag: 8.30 Voor onze parochie Venray-Zuid. 10.30 M.m.v. Zangers van St. Frans; Jacobus Naus; Harry 'Gooren; Theo Felder; jrg. Gerrit Koppes en overl. fam, 12.00 Doop Lisanne en Jeroen Jacobs, Tatralaan 1. 12.45 Doop Ruud Vreken, Serenadestraat 7. Maandag: Feest van Maria Lichtmis. Na de H. Mis Blasius zegen met kaarsenwijding. 18.30 T.i.v. H. Antonius, Iedje Roelofs. Dinsdag: Feest van H. Blasius. Na H. Mis Blasiuszegen. 18.30 T.e.v. H. Blasius. Woensdag: 18.30 Jacobus NAus; Grad v.d. Beuken (coll); Gerrit Martens. Donderdag: 18.30 Sjang Achten; An Drabbels-v. Vegchèl (coll); fam. Peters-Arts. Vrijdag: 18.30 Constant en Jo Pijls. Vredeskerk Bereikbaarheid priesters: A. Woutering, Horsterweg 57, Castenray of Leunseweg 5, tel. 580202. In ernstig noodgeval: via balie ziekenhuis, lel. 522222. Opgeven misintenties: Leunseweg 5, ma t/m vr van 09.30 tot 10.30 uur, tel. 580202. Misintenties voor de hierna volgende week dienen bij de pastorie opgegeven te worden voor deze week vrijdagmorgen 10.30 uur. Ziekencommunie: in afspraak met pastorie, tel. 580202 ma t/m vr 09.30-10.30 uur. Zaterdag: Kinderwoorddienst. 19.15 Overl. ouders Van Bergen- Stiphout en zoon Jos; Jan Hendrix en overl. ouders Hendrix-Maassen; Jacobus Arts (coll); jrd. Harrie Hermans. Zondag: 9.30 M.m.v. Herenkoor Vredeskerk; voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van onze parochie Venray-Zuid;Franz Linders en overl. familieleden. Parochie Oostrum Zaterdag: 19.00 Frits v.d. Berg; Nel v.d. Berg-Linskens; Thei Hendrix; Jac v.d. Munckhof; Nel Basten-Janssen; Martin Moorrees en Wim Versleijen; overl. ouders Janssen-Arts en Ger Janssen; Giel Vennekens en echtgen. en wederz. fam. Zondag: 8.30 Toon Janssen; Mie Staaks-Hermans. 10.00 Anna Heldens-Kleuskens; overl. ouders Hendrix-Geurts; overl. ouders Loonen-van Rens en deken Loonen; Petronella Maria Kusters-v.d. Berg (Koor Harmony). Maandag: 9.00 Tot bijz. int. Dinsdag: 9.00 Uit dankbaarheid t.e.v. Onze Lieve Vrouw van Oostrum. Woensdag: 9.00 Overl. fam. Heijster; voor 'n goede uitkomst (met Rozenkransgebed). Donderdag: 9.00 Voor 'n zieke. Vrijdag: le Vrijdag van de maand. 8.30 Uitstelling van het Allerheiligste om eerherstel te bren gen aan God, schepper van alle leven. 9.00 Uit dankbaarheid en tot bijz. int. Misdienaarsbeurten: za 19.00: Gebr. Kessels, Lennarl Peeters, Bas Vermeulen; zo 8.30: Niki Emans, Guus Op den Camp, Maarten Wijnen, Peter Fleurkens; 10.00: Chantal Lenssen, Maren de Boer, Kelly Willems, Floortje Gloude- mans. In dit weekend in alle H. Missen de maandelijkse collecte voor onze eigen kerk. Helpt u 'n beetje mee om ook in de wintermaanden onze kerk behaaglijk warm te houden. Kerstgeschenk Truus Lemmens. Uw aller bijdrage in de offerblok achter in de Mariakapel heeft opge bracht het mooie bedrag van ƒ1.240,-. Ook namens zuster Truus Lemmens vanuit Pakistan heel har telijk dank voor uw heerlijk medele ven en geweldige steun. Met dit bedrag kan zuster Truus Lemmens weer veel ongelukkige kinderen blij en gelukkig maken. Parochie Oirlo Zaterdag: 16.00 Gez. H. Mis uit dankbaarheid vw 25-jarig huw.jubi- leum echtpaar Ambrasius-Houwen. 19.00 (Kinderkoor); Gezinsmis met als thema: 'Je bent nog altijd wel kom'. Gerarda v. Kempen-Kuijpers; Jan Peeters; Diena Hellegers- Marcellis (fam. Hellegers); uit dankbaarheid t.e.v. O.L. Vrouw van Altijd Durende Bijstand (H). Zondag: 10.00 Gerardus Custers en Petronella Custers-Litjens; Mien Linskens-Takken (St. Antonius- gilde); To Speijcken-Rongen (Ouderver. St. Machutus); overl. van de fam. Stevens-Steeghs; overl. ouders Willemssen-Ophey. Woensdag: 9.00 H. Mis Jacobus Bots, Maria Dings en Anna Maria v. Arsen. Vrijdag: 14.00 Gez. H Mis uit dankbaarheid vw 40-jarig huw.jubi- leum echtp. Loonen-Reintjes. Parochie Castenray Zaterdag: 19.00 Jan jakobs; overl. ouders Maes-Baeten en zoon Martien; Marie en Sjang van Kuyck en overl. ouders Van Kuyck- Verrijdt. Tijdens deze dienst specia le collecte voor de Memisa. Woensdag: 18.00 Maria en Loes Cremers. Misdienaars: za: Marian, Annet, Rianne, Elleke; wo: Pleunie en Pim D. Kapelaan Bouman is bereikbaar onder tel. 550790. Contactadres 'Zorggroep': mevr. Ans Kunen, tel. 571454. Mededeling: In overleg met het dekenaat is besloten de vergoeding voor misintenties te stellen op ƒ30.- voor een weekenddienst. De bedoe ling hiervan is om in alle parochies van het dekenaat eenzelfde vergoe ding te vragen. Dit betekent voor onze parochie een verhoging van ƒ5.-. De vergoeding voor misinten- tis op doord'eweekse dagen blijft ongewijzigd. Parochie Leunen 4e Zondag door het jaar. Eerste zon dag van de maand: bijzondere col lecte voor eigen kerk. Zaterdag: 19.00 Lsm. t.i.v. fam. Claessens-v.d. Weijer; Frans Berkers-Schwachöfer; Piet Martens; weekd. Nella Janssen-Litjens (3); weekd. Wim Voesten (2); weekd. Piet Bouten (2); weekd. Piet v.d. Sterren 1 Zondag: 10.00 Hgm. Wiel Willems en overl. fam. Willems-Loonen; Joos Jenniskens; Piet Keijsers en Marie Keijsers-Hendrix. Maandag: Opdracht van de Heer in de tempel - Maria Lichtmis. 19.00 Gest. jrd. zuster Jeanne v. Rens en overl. fam.; Leida Loenen- Poels en echtgen. Dinsdag: Geen avondmis. Woensdag: 19.00 Lsm. Harrie Marlens en echtgen., zoon Toon en kleinzoon Harrie, Piet Janssen en echtgen.; overl. fam. Verheijen- Droesen. Donderdag: H. Agatha, maagd en martelares. 19.00 Lsm. Grad Heldens-Direks. Vrijdag: HH. Paulus Miki en gezellen, martelaren; le Vrijdag van de maand. 19.00 Lsm. t.e.v. H. Hart (offerblok); overl. fam. Hendrickx-Jenniskens. Misdienaars: za 19.00: Geert v. Gorp en Marieke v. Gorp; zo 10.00: Annelies Heidens en Kim Vullings; weekb.: Groep 2, Lectoren: za 19.00: Annie Reintjes; zo 10.00: Harrie Bovée. Rectoraat Heide Zondag: 4e Zondag door het jaar. 9.30 Hoogmis voor Grad Janssen (ouderenver.); Roel Cornelissen (coll); jgt. Jan Janssen. Na de H. Mis collecte voor de Memisa. Donderdag: Gedachtenis van de H. Agatha, maagd en Martelares. 18.30 H. Mis. Rectoraat Veulen 4e Zondag door het jaar; kerk deurcollecte voor de Memisa. Zaterdag: 19.00 Hgm. Wim v.d. Goor, Hendrika Baltussen en zoons Leo en Jan; 5e zwd. Dien Cox- Mommen; jgt. Henri Hendrix; jgt. fam. Verhoeven-Leijssen-Ewals; Tilla Jenneskens-Poels (fam.); Johanna v. Wijngaarden-Donders; Grad Hendrix en echtgen. Zondag: 10.30 Gezinsmis; hgm. fam. Gielen-Boonen; Frans v. Staveren; Petronella Reintjes- Versteegen; Leo Janssen; Johan Geurts en Wilhelmina Geurts- Ambrosius. Dinsdag: 8.30 H. Mis voor de Jan Verdellen. Vrijdag: le Vrijdag. 8.30 H. Mis t.e.v. H. Hart t.b.i. Misdienaars: za: Willem Classens en Luuk Derks; zo: Lianne Derks en Lieke Poels. Parochie Ysselsteyn Zaterdag: 19.00 PI. H. Mis waaron der 32 kinderen het H. Vormsel ont vangen uit handen van vicaris Schnackers. Int. voor alle vormelin gen en jrdd. Jan Hendrix. Zondag: 10.45 Gregoriaanse Mis. Jrdd. Albert Verheyen en echtgen. en Willem Verheyen; ouders Wismans-v. Vegchel en Harry Geurts; ouders Van Vegchel- Verheyen; Grad Arts en overl. fam.; Adrianus Broeders en zoon Gijs. Maandag: Maria Lichtmis; kaar senwijding. 19.00 Voor onze zieken en overl. parochianen. Woensdag: Blasiuszegen. 19.00 Jac. Claessens en overl. fam. Claessens-Jenneskens; jrd. Harrie Vergeldt: jrd. ouders Janssne- Koppens; jrd. ouders Janssen- Kopppens. Vrijdag: 19.00 Godefridus Vermeulen en echtgen. overl. fam. Fleurkens-Pouwels en overl. zoon en schoonzonen. Misdienaarsbeurten: za 19.00: Ronny O en Linda; zo 10.45: Daan en Ronny P, Niels en Tom; ma 19.00: Bram en Danny; wo 19.00: Marian en Sandra; vr 19.00: Jelle en Anneke. In dit weekend wordt de jaarlijkse collecte voor Memisa (MEdische MISsie Actie) gehouden. Op 2 febr. worden de kaarsen geze gend, die de komende tijd in de kerk nodig zijn. Omdat er op 3 febr. geen H. Mis is wordt de Blasiuszegen op 4 febr. gegeven na de H. Mis. De volgende doopgelegenheid is op zondag 1 maart. Graag opgeven voor 15 febr. zodat we een voorbe- reidingsavond kunnen afspreken. Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 Voor de parochie. Misd.: Paul Koppes en Andy Stevens. Zondag: 10.00 Mia Baltissen- Gielen en overl. fam. Misd.: Richard Engels en Jolanda Willem. Denkt u aan de collecte voor Memisa. Woensdag: 19.00 Piet Janssen; jgt. overl. fam. Jesse; jgt. Petr. Joh. Marcellis, Johanna Poels en overl kinderen; Nard Janssen (buurt). Kerk poetsen: mevr. Hoedemakers- Pluk en Muysers-Verheyen. Rectoraat Smakt Zondag: 4e Week door het jaar. 09.00 Gildemis te Holthees voor overl. lev. leden van het gilde; ouders Ermers-Verstegen. 10.00 Hoogmis voor Vic Kersten (jrd); Rene Buijzen; Sjeng Jenneskens. Lectr.: Olga v.d. Meer. Dienb.: Lieke Koopmans. In de St. Jozefkapel t.e.v. de H. Jozef. Woensdag: 3e van de 9 woensda gen voor het hoogfeest van St. Jozef. 9.30 H. Mis voor Nella Bastiaans-Deenen. Jehova's Getuigen Hierbij nodigen wij u uit voor het bijwonen van een bijbeltoespraak met als thema Is dit leven alles wat er is? in de Koninkrijkszaal aan de Henri Dunantstraat 11. aanvang 10.00 uur. Gratis toegang; geen collecte. Rehoboth Ned. Hervormde Evangelisatie op GG. Gebouw Rehoboth: Cuppen- pedje 2a, Horst. Evangelist: Clap- vaeren 4, Horst, tel./fax: 077- 3987786. Diensten: D.V. zondag 1 februari om 10.00 en 14.30 uur. Voorganger: ds. J.H. v. Daalen, Ede. 's Morgens is er kinderoppas. Bijbelonderwijs/Catechisatie: De tijden zijn: 6-12 jr. maandag om 16.30 uur; 12-15 jr. maandag om 19.00 uur; 16jr. en ouder dinsdag om 19.45 uur. Bijbel/Contacavond: Donderdagavond. De aanvang is 20.00 uur. Iedereen is van harte wel kom. Viering voor jongeren Zaterdag 31 januari is er weer een viering voor jongeren. Eenmaal in de maand verzorgen wij met ons jeugdkoor Tomorrow People een viering voor jongeren in de Grote Kerk. Deze vieringen hebben een thema dat aansluit bij onze leefwe reld en binnen de kerk. Kerk is saai, zeggen veel jonge ren! Nou, wij vinden van niet, en als jij ook eens wilt komen meedoen ben je welkom! Het thema van zaterdag is: De drempel over... Dus. tot zaterdag, aanvang 19.00 uur. Gezinsviering Parochie Zuid Alle kinderen die dit jaar de Eerste H. Communie doen, nodigen wij uit voor deze viering. Hierin mogen ze meedoen aan de lichtpro cessie en zich voorstellen aan ieder een in de kerk. Tot zaterdag 31 januari om 18.00 uur in de Paterskerk. Uiteraard is iedereen van harte welkom! Werkgroep 'Kinderliturgie' Parochie-Zuid. Gedenk de Venrayse orden met een teken Als dank voor de grote betekenis die de Venrayse Kloostergemeen schappen voor Venray en omgeving hebben, wil de Stichting 'Gedenk teken Kloosters' komen tot oprich ting van een monument. Door middel van een financiële bijdrage kunt u dit doel ondersteu nen. Men kan dit doen door een bedrag over te maken op Rabobank Venray, rek.nr. 17.39.67.760; giro- rek. van de bank 10.68.514 t.n.v. Gedenkteken Kloosters Venray. Nadere inlichtingen: tel. 0478- 582352 of 582948. Deed niet mee aan de vlakwater cross. Niet omdat we dat niet zou den kunnen maar omdat we lopen voor de ontspanning. Het hardlopen kan een hobby zijn waarmee je je lichaam laat werken en je geest laat rusten. We vinden elkaar twee tot drie keer per week vinden in onze geza menlijke passie. Het hardlopen. Voor de een is de drijfveer om iets aan de gezondheid te doen en de ander durft zelfs te zeggen dat hij alleen voor de koffie komt. Toch vinden we elkaar iedere week weer om onder begeleiding van de trainer ons programma af le werken. De ene keer is het een inter val met kort herhalingen en de ande re keer zijn de herhalingen zes tot twaalf honderd meter lang. De afwisseling is groot en zo vliegt de tijd altijd om. Zelfs voor nieuwelin gen gaat dit altijd gemakkelijk. Voor beginnende leden past de trainer het programma aan terwijl de snelleren hun eigen programma kunnen lopen. Zo komt iedereen aan zijn trekken. Twee keer per week is er een interval training, en een keer per week wordt er aan een stuk gelopen. De zogenaamde duurtraining. De trainingen zijn op: Maandag van 19.15 tot 20.30 vanaf eetcafé "de Barrier" Donderdag van 19.15 tot 20.30 vanaf eetcafé "de Barrier" Zaterdag van 16.30 tot 17.30 vanaf Zwembad "de Sprank". Mocht je interesse hebben om een keer te komen meetrainen dan bent je van harte welkom. De eerste maand kun je gratis mee trainen en het verplicht je tot niets. Voor meer informatie kunt je ook bellen met Piet Dupont, telefoon 589880. Op het danstoemooi van Xavante, onder auspiciën van de Nederlandse Danssport Organisatie, gehouden op zondag 25 jan. behaalden de Bèkse Klinkertjes uit Vierlingsbeek vier eerste plaatsen. Loes de Groot behaalde bij de categorie solo jeugdklasse eerste divisie een eerste plaats met 282 punten. Elke Houben danste in dezelfde categorie en behaalde een derde plaats met 275p. De meisjes van de Garde jeugdklasse eerste divisie behaalden een eerste plaats met 27lp. Ook vertoonden deze meisjes voor het eerst hun showdans 'La vie Parisienne' waarin zij. op een uitbundige manier, het dagelijk se leven in de Franse hoofdstad ten tonele brachten. Met deze dans behaalden zij met 269p ook een eer ste plaats. Ook de meisjes van de Garde jeugdklasse tweede divisie behaal den, met hun goed uitgevoerde gar- dedans, een eerste plaats met 236p. Ellen Groot danste de categorie solo hoofdklasse eerste divisie. Zij behaalde met 278p een derde plaats. De Garde juniorenklasse tweede divisie behaalde een tweede plaats met 236p. Milly Tjin danste bij de solo's juniorenklasse eerste divisie. Zij werd vijfde met 259p. Lise Cornel is danste haar solo- dans bij de juniorenklasse tweede divisie en behaalde een achtste plaats met 230p. Onze allerkleinsten dansten hun show-karakterdans 'We gaan op reis naar Tirol'. Met deze dans behaal den ze een derde plaats met 218p. De Mountain-Bike specialist in uw regio mmmm SCHUHMACHEfi BIKE a\SPORT SCHUHMACHER BIKE SPORT LEUNEN Regelmatig kom je in het bos een aantal mensen tegen op zo'n" Mountain-bike". Eigenlijk heel erg overdreven want er zijn hier toch geen mountains. Dat is waar, maar dat wil niet zeggen dat je op zo'n fiets niet heerlijk door de bossen kunt fietsen. Voorzien van extra brede banden met profiel en een groot aantal versnellingen kun je met deze fietsen "overal" komen. Mits je natuurlijk wat kracht in de benen hebt. Want hoe goed je fiets ook is je moet toch zelf trappen. Denk je van, ik heb nog zo'n fiets en ik doe er niets mee, rijd dan eens een keertje met ons mee, gezellig samen sporten is ons motto. Nu denkt iedereen, dat zal dan wel keihard gaan. Niets is echter minder waar. Het tempo waarin we fietsen is net zo snel als je zelf aan kunt. Doordat we met meer mensen zijn kunnen we kleine niveau groe pen maken en op deze manier kan iedereen op zijn of haar eigen tempo fietsen. Ook de leeftijd is erg uiteen lopend, van 12 tot 54. Er zijn men sen binnen onze vereniging met wedstrijd aspiraties maar de recre ant heeft de overhand. Wat doen de Mudhunters dan eigenlijk? We fietsen tourtochten in de regio en we trainen in de directe omgeving van Venray. Dit proberen we af te wisselen zodat we niet elke week een eind hoeven te rijden voor we kunnen fietsen. Programma komende weken: Zondag 1 febr. vertrek 8.00 voor tocht in Mierlo 30 of 45 km. Zondag 8 febr. vertrek 9.00 voor training in Ysselsteyn. Zondag 15 febr. vertrek 8.00 voor tocht in Gemert 30 of 50 km. Het vertrek is altijd van Zwembad de Sprank in Venray. Heb je interesse kom dan naar een van de trainingen of bel met Piet Dupont 589880. De eerste maand kun je gratis mee doen, zonder verplichtingen. Gymnastiekvereniging Afgelopen vrijdag turnden de meisjes aspiranten kl. A groep 5 een competitiewedstrijd in en tegen SSS Helden. Zij wonnen deze wedstrijd met 158,95 punten voor Christoffel tegen 155,10 punten voor SSS Helden. De persoonlijke uitslagen waren: 13de pl. Sanne Arts; 6de pl. Melanie Meyer; 5de pl. Anja v.d. Ven; 4de pl. Nicole Rouwette; 3de pl. Anne van der Ligt en 1ste pl. Myrthe Hoekstra. Zaterdag was de eerste van drie wedstrijden voor de recreatiejon gens klasse E in Venlo. Door onze jongens werd in 4 klassen deelgeno men aan deze wedstrijd. De uitsla gen: Klasse 4E: 4de pl. Rik Wienen; Klasse 5E: 12de pl. Nick Saffrie en 11de pl. Kevin Sijbers; Klasse 6E: I8de pl. Lars de Groot, 17de pl. Hein Hendriks, 8ste pl. Jeroen Vorst, 3de pl. Ruud Assen; Klasse 7E: 7de pl. Gregory Goorts, 4de pl. Lesley Mulder, 2de pl. Daan Berghmans. Zondag was de voorrondewed strijd van de regio Noord om het Limburgs kampioenschap dames/meisjes klasse D en E te Weert. Van onze vereniging hebben maar liefst 53 meisjes/dames deel genomen aan deze wedstrijden. Onderstaand volgen de uitslagen in de verschillende categorieën: Overbruggingsklasse: 21ste pl. Eefje Koopmans; 20ste pl. Aletta Kouwenberg: 19de pl. Bo Bakens; 18de pl. Abbey Vollenberg; 17de pl. Sanne Niens; 16de pl. Loes Rouwette; 15de pl. Iris Kallen; 12de pl. Janneke Bongers, Femke Roording en Sofie Manders; 11de pl. Fleur Kersten (v); 10 de pl. Ellen Geurts (v); 9de pl. Saskia Grootemaar (v); en 8ste pl. Anke de Bruyn (v). Dames Cat. E: 3de pl. Ivon Schenkels (v); 2de pl. Noortje Simons (v) en 1ste pl. Karin Albers (v). Junioren cat. E: 3de pl. Auke Reynders (v). Junioren Cat. D: 24ste pl. José de Jong; 21ste pl. Janine Rongen; 19de pl. Loes Goumans; 15de pl. Femke van Gestel en 14de pl. Marieke van Kreij. Aspiranten II cat. E: 6de pl. Anneka O'Brien (v). Aspiranten II kl. D: 24ste pl. Sanne Arts; 22ste pl. Anne van der Ligt; 21 ste pl. Linda van Meurs; 19de pl. Lotte Niens; 18de pl. Anja van de Ven; 16de pl. Nicole Rouwette; 15de pl. Anouk Bakens; 14de pl. Miron van Rijswijck (v); 13de pl. Lisanne Franssen (v); 9de pl. Myrthe Hoekstra (v) en Judith Koenen (v); en 7de pl. Kim Coppus (v). Aspiranten I cat. E: 44ste pl. Sandra Morees; 39ste pl. Kim Bakker; 31ste pl. Aniek Santegoeds; 23ste pl. Michelle Franssen (v); 14de pl. Mireille Beterams (v); 8ste pl. Maartje Schuyren (v); 7de pl. Lieke Geurts (v); 5de pl. Anne Megens (v); 3de pl. Lesley Barentz en 2de pl. Mechteld Grootemaat (v). Aspiranten I cat. D: 29ste pl. Lisa van der Ligt; 28ste pl. Eva Koenen: 24ste pl. Rianne Kallen; 12de pl. Melanie Meyer (v); 9de pl. Nena van Hagen (v); 6de pl. Simone Beterams (v); 5de pl. Loes van Dijk(v). (v) Houdt in dat deze meisjes/dames zich geplaatst heb ben voor de plaatsingswedstrijd om het Limburgs kampioenschap op 7 en 8 maart te Kerkrade.Denk aan de carnavalskrant op 3 en 4 februari Luchtbuksschietvereniging 't Kogeltje 1 - De Treffers777-764 Hoogste schutter: F. v. Soest, 258r. Evenals vorig weekend werden wij zaterdagavond opnieuw getrak teerd op een nederlaag. De punten gingen na een zeer spannende wed strijd naar de nummer twee van de lopende competitie in de tweede klasse KLSB het Kogeltje uit Koningslust. Nadat wij nu twee keer op een rij van de nummer een en twee in onze klasse hebben verloren blijft voor ons alleen nog maar de derde plaats over. Na het kampioen schap van het vorige jaar weliswaar een dubbelstappje terug, maar gezien de indeling van dit jaar had den wij blij het begin van de compe titie voor deze plek getekend. Alleen nu niet overmoedig worden. Er zijn nog een zestal wedstrijden te gaan, waarvan de eerste het komende weekend, dan heet onze tegenstan der Rio 1 uit Swolgen. Dankzij de prettige samenwerking die er in Noord-Limburg is tussen diverse verenigingen en organisaties is het ook in 1935 mogelijk gewor den een Land-Tuinbouw en Middenstand tentoonstelling in Venray te organiseren, de eerste grote tentoonstelling vond plaats in 1925. Ondanks de crisistijd heeft men toch deze happening groots opgezet. Op zaterdag 14 september werd de tentoonstelling, gelegen op het sportterrein aan de Leunseweg in tegenwoordigheid van diverse geno digden geopend. Het openings woord werd verricht door burge meester Oscar v.d. Loo. De Venrayse radiocentrale, verzorgt de luidspreker muziekinstallatie. Drie dagen lang, namelijk op 15, 16 en 17 september kunnen burgers, boe ren en buitenlui een kijkje gaan nemen in de diverse stands. Op bijgaande foto zien we de mensen van het organisatiecomité. Zittend v.l.n.r.: Thei Peters Oirlo, Martien Wismans, Driekus Drabbels Meterik, burgemeester Oscar v.d. Loo (voorzitter), Handrie Obers Sevenum, Vincent Pijls (ondervoor zitter) en J. Wijhoven Landbouw school (secretaris). Staande: Hein Emonts Castenray, Harrie Hermans Broekhuizenvorst, Ben Tacken Meterik, Antoon Poels en Sjang Pijpers. Jan v.d. Putten Ben je rond en gezond en al moe van een stukje traplopen, dan is er een mogelijkheid om daar iets aan te doen. Lekker werken aan je conditie in de frisse buitenlucht. Trainingen: Gevarieerde trainingen op en om de Venrayse singels. De trainingen voor alle groepen starten op Dinsdag en Donderdag vanaf of op de atletiekbaan.De tijd waarop de trainingen beginnen is 19.00 uur. Bostraining: iedere zaterdag vanaf de Oude Barrier aan de Maasheseweg. Aanvangstijd: 16.00 uur. Wedstrijdgroep zaterdagtrai ning: 15.15 uur verzamelen bij club gebouw 't Wisselpunl. Uitslagen: Scopias Cross Tegelen: 4900 m.: Mart v. Rooij 17.27, Aziz Assakkali 17.28, Jan Poels 17.29 (3de 40+) Dames: Angelique v.d. Linden 23.45. Vlakwater Cross, lekker veel lopers van de eigen club: 2 km: Dames: Saskia Baken 11.42, Vera IJzerdoorn 12.25, Mia Keijzers 12.58, Diny Vissers 12.59; Heren: Andre v. Mil 11.39; 4 km.: Dames: Angelique v.d. Linden 19.02, Gerda Top 22.23, Joke Peeters 23.06, Petra Zanders 23.50: Heren: Jan Poels 13.36, Mart v. Rooij 13.48, Herman Jacobs 14.59, Geert Cornelissen 16.36, Egbert Knol 16.59, John Coppus 17.03, Chris Geurts 17.29, Frans Tielen 17.39, Mat Heuvelmans 18.21, Harry v. Donzel 18.32, Martien Heynen 20.07, Piet Pluk 20.36, Louis Beurskens 21.15, Ad v.d. Korput 25.05; 6 km.: Dames: Wolda Schlepers 35.05, Vera v. Geffen 35.07; Heren: John Hendrix 25.04, Frank Rijshouwer 26.54 8 km.: Dames Marjo v. Heijster 38.07: Heren: Herman Bexkens 35.02, Ger Litjens 35.10, Ge Peterink 36.10. Wedstrijdagenda: 1 februari": "Molendijk-Cross" in Velden (dagblad cross cup). 3 februari: "Abraham Sponsorloop" Ge Peterink. Start Clubgebouw de Wissel. 8 februari: "A.V. Heytse Cross" in Heythuysen (limbra competitie). Informatie: Lopersgroep Venray is een onder deel van Atletiekvereniging Venray Regio. Heb je vragen over de lopersgroep, bel dan een van de onderstaande nummers: (wedstrijd- groep) Frank Rijshouwer, tel. 586268 (overige groepen) Anja Gooren, tel. 589486 Jos Manders, tel. 585479 Bert Oostdam, tel. 514214 Tijdens de 3e DW voor aspiranten behaalde R. Philipsen, C„ Beerkens en L. Kateman mooie scores. 3e DW. Het eerste team trof als tegenstander OVU Grashoek. Resultaat 0-2 oftewel een nederlaag. Hoogste deelnemer M. Hendriks. Zestal twee was te gast bij de Batavieren Castenray. Hier was de uitslag beter. Hoogste deelnemers R. v.d. Veer en W. v. Ooi. Team drie, Grashoek 2, eveneens verlies. Hoogste schutter J. Gooren. Het 4e zestal trof geen tegenstander en kon het rustig aan doen. Hoogste deelne mer hier H. Hellegers. Donderdag OC koppel. Zaterdag 4e DW, aanvang 19.00 uur. Alle zestallen thuis. KAJ FES KRl Uitlaat sloopauto in brand Maandagmiddag omstreeks 16.50 uur moest de brandweer in actie komen voor in brand geraakte rem leidingen van een vrachtauto die vanuit Veulen naar een in Wanssum gevestigde sloper werd gereden. De brandweer bluste en de schade was gering. De auto stond op het viaduct van de Deurneseweg-A73 stil. Uitbreiding van de brand naar de berm kon worden voorkomen. Grc

Peel en Maas | 1998 | | pagina 20