Uitbreiding Salon Carissa Harrie Vermeulen, eerste koperen jubilaris van Price Cleaning woningwet wet ruimtelijke ordening Adecco werft personeel voor Disneyland Niet-rokers Bridgeclub Bekendmaking TAXATIES I fajctotrvwl dArtó* Bekendmaking i PEEL EN MAAS donderdag 29 januari 1998 - PaginaPEE Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burgemees ter en wethouders vanVenray ingeko men bouwaanvragen. het bouwen van een woning met berg-stallingsruimte aan de Truus Schröderstraat te Venray tnv E. Verdouw, Claudiahof 8 te Venray; het bouwen van een carport aan de Koningskaars 45 te Venray tnv G.H.M.M. Canli, Koningskaars 45; het bouwen van een carport aan de Koningskaars 43 te Venray tnv G.J.M. Swaghoven, Koningskaars 43; het aanbouwen van een keuken en berging aan de Kamperfoelie 84 te Venray tnv A.G.P.J. Soest, Kamperfoelie 84; het vergroten van de woning aan de Ranonkel 6 te Venray tnv R. Waaijenberg, Ranonkel 6; het vergroten van de woning aan de Vingerhoedskruid 22 te Venray tnv A.P. Klinckenberg, Vingerhoedskruid 22; het bouwen van een garage/ber ging aan de Matthiasstraat 6 te Venray tnv H. Heidens, Matthiasstraat 6; het vergroten van de woning aan de Stationsweg 88 te Oostrum tnv J.A.G. Nohlmans, Stationsweg 88; het bouwen van een kantoorge bouw op het Keizersveld te Venray tnv V.S.N.-Beheer BV, Acasiastraat 17 te Venray; het bouwen van een overkapping aan de Beekweg 52 te Merselo tnv P.H.I.M. Keuten, Beekweg 52; het bouwen van een garage aan de Oostsingel 30 te Venray tnv J. v.d. Broek, Commandeurstraat 7 te Geertruidenberg; het bouwen van een terrasover kapping aan de Oranjestraat 7 te Venray tnv M.A.A. Manders, Oranjestraat 7; het bouwen van een serre aan de Sleutelbloem 44 te Venray tnv P. Hendriks, Sleutelbloem 44. Bouwtoestemming op bouwmeldingen Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmeldingen bouw toestemming afgegeven. het plaatsen van een tuinhuisje aan de Vullingsstraat 29 te Leunen tnv J.H.J. Duijf,Vullingsstraat 29; het plaatsen van een tuinhuisje aan de Veenmos I I te Ysselsteyn tnv W.M. Swinkels.Veenmos II. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoestemmin- gen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daarte gen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken nadat de beschik king is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaar schrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Bouwvergunning aangevraagd Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bouw aanvragen medewerking te verlenen, het vergroten van de woning aan de Wederik 16 te Venray tnv C.W. Windhouwer, Wederik 16; het vergroten van de woning aan de Wederik 20 te Venray tnv FE. Mos, Wederik 20; het vergroten van de legkippenstal aan de Kempkensberg 32 te Ysselsteyn tnv Mts. Clasessens- Louwers, Kempkensberg 32; - het bouwen van twee dakkapellen aan de Kattestaart 25 te Venray tnv P.L.M. Janssen, Kattestaart 25; het bouwen van een garage aan de Oostsingel 30 te Venray tnv J. v.d. Broek, Commandeurstraat 7 te Geertruidenberg; het bouwen van een woning met kantoorruimte aan De Hulst 17a te Oostrum tnv F.M.W.C. ten Brinke, De Hulst 17a; het bouwen van een overkapping aan de Beekweg 52 te Merselc tnv P.H.I.M. Keuten, Beekweg 52. De op de bouwaanvragen betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 29 januari I998 gedurende 2 weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden inge diend. Venray, 29 januari I998 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen Uitzendorganisatie Adecco is begonnen met een opmerkelijke campagne om personeel te werven voor Disneyland Parijs. In dit bekende Franse themapark heeft Adecco van februari tot novem ber en vooral in de zomermaan den, tal van tijdelijke banen beschikbaar. Variërend van werk in restaurants, hotels en winkels tot entertainmentfuncties voor de diverse attracties. Voor deze uitdagende vacatures zoekt Adecco mensen met een vrien delijke en behulpzame instelling. Voor de meeste functies is specifieke werk ervaring niet vereist. Adecco biedt met de vacatures in Disneyland Parijs een unieke gelegen heid om werkervaring op te doen in een inspirerende internationale omge ving. Vanuit de hele wereld komen er elke zomer 4000 tijdelijke krachten voor een aantal maanden naar het the mapark. Daarnaast zijn er 8000 vaste medewerkers. Informatie over tijdelijk werken bij Disneyland Parijs is verkrijgbaar bij de lokale Adecco-vestiging aan de Schoolstraat 29 in Venray. Geïnteresseerden kunnen zich daar teven inschrijven, waarna wordt beoordeeld op zij in aanmerking komen voor de selectieprocedure. Adecco is de grootste uitzendorga nisatie ter wereld en biedt een totaal pakket op het gebied van personeels diensten. Daaronder vallen naast uitzenden en detacheren van perso neel ook activiteiten als werving en selectie en poolmanagement. De Divisie Horeca van Adecco levert per soneel voor tal Van grote namen in de horeca-, catering- en recreatiebranche. Disneyland Parijs is het meest bezochte themapark van Europa. Jaarlijks verwelkomt het park meer dan twaalf miljoen bezoekers. Wij speelden op 20 jan. de eerste clubcompetitieronde van het tweede blok om daarmee weer te strijden voor het promoveren. Er werd al goed ges coord. Uitslag: Geel: l.ds. Kousemaker-Verslappen 65.10%; 2. hr. Hermans-Manders 56.25%; 3. ds. De Klerk-Kooien 55.81%. Groen: I. ep. Rutten 66.92%; 2. Alberts-Linders 57.92%; 3. ep. Van Kempen 56.00%. Voor nieuwe leden: aanmelden bij mevr. Gooren, tel. 531725. Alcoholcontroles Tijdens de nachtelijke surveillan ce van zondag op maandag werden op verschillende plaatsen alcohol controles gehouden. Bij de blaastes- ten van de bestuurders bleek dat geen van hen de fatale grens over schreed. In de nacht van vorige week woensdag op donderdag moesten zeven bestuurders in het bekend pijpje blazen. Ook hier was niemand in overtreding. In de nacht van vrijdag op zater dag werden vijf bestuurders aange houden voor een blaastest. Ook hier had niemand teveel alcohol gehad. Infraroodsauna voor iedereen veilig De recentelijk ontwikkelde sauna InfraCare is zo veilig dat zelfs hartpa tiënten en kinderen er gebruik van kunnen maken. De sauna werkt op infrarood-inductiewarmte waardoor de temperatuur niet te hoog oploopt. Er ontstaat geen stoomontwikkeling en koude (wissel)baden zijn overbo dig. Deze sauna bereikt echter wel een uitstekend resultaat: goede doorbloe ding, verbranding van calorieën (afslanken) en diep-huisreinigende werking. De warmte van de infraroodsauna dringt diepen in de huid dan bij een traditionele sauna, terwijl men geen last heeft van overmatige hitte of stoom. Door de warmte wordt de bloedcirculatie gesimuleerd, spieren versoepelen en ontspannen, de stof wisseling wordt versterkt en de gebruiker gaat enorm transpireren, wel driemaal zoveel al in een gewone sauna. Vanwege al deze goede eigenschap pen wordt de nieuwe sauna ook gebruikt bij patiënten met onder meer huidklachten, gewrichtsontstekingen, spierpijnen, ischias, reuma en stress. Doordat de van cederhout gebouw de InfraCare-sauna weinig plaats inneemt (een tweepersoonsmodel meet 1.10 bij 0.90 meter), de aan schafprijs relatief laag is en het ver bruik slechts een paar dubbeltjes per half uur, is er veel belangstelling voor dit nieuwe product. De infraroods auna wordt in diverse landen al ver kocht aan sauna, zwembaden, fitnes sclubs, fysiotherapeuten en particulieren. Met name die laatste groep is in opmars. De cabine kan zo in een kamer worden geplaatst. Stekker in het stopcontact, tien minu ten opwarmen en de sauna is klaar voor gebruik. Inlichtingen: Salon Carissa, Kruitweg 9, 5801 XR Venray, tel. 0478-586238. Tijdens de onlangs gehouden jaar lijks bijeenkomst van Price Cleaning werd Harrie Vermeulen op feestelijke wijze gehuldigd. Harrie is de eerste 12,5 jarig jubilaris van het bedrijf Price Cleaning, dat inmiddels 14 jaar bestaat. Gedurende deze jaren heeft Harrie de functie van "allround glazenwasser en schoonmaker" bekleed. Inmiddels heeft hij circa 180 colle ga's die echter allemaal korter bij Price Cleaning het schoonmaak vak uitoefenen dan hij. Vogels gestolen In de nacht van dinsdag op woensdag werden uit de volière van een vogelkweker aan de Hoender straat twee tropische vogels gesto len. De dader is kennelijk op de hoogte van de waarde van de vogels want hij heeft de beste twee gesto len. Door forcering was toegang tot de volière verkregen. Auto bekrast Een 24-jarige Venrayse deed aan gifte van het bekrassen van haar op de parkeerplaats aan de Veltumse Kleffen geparkeerde Volkswagen Polo. De schade bedroeg ƒ1.100,-. De vernieling vond plaats in de nacht van dinsdag op woensdag. Inbraak op klaarlichte dag Steeds worden inbrekers, die het voorzien hebben op gereedschap, brutaler want woensdagmiddag werd er tussen 16.00 en 17.00 uur ingebroken in een garage bij een bedrijf aan de Deurneseweg. Eerst was getracht de garagedeur te force ren. Toen dat niet lukte werd een raam vernield om binnen te komen. Ontvreemd werden gereedschap pen en een eigenbouw 1-assige aan hangwagen ter waarde van ƒ3.500,-. De waarde van de gereedschappen bedraagt ƒ3.000,-. Politie hoopt dat er getuigen zijn die iets gezien hebben. Zij worden dringend verzocht contact met hen op te nemen via tel.nr. 531111 Onderwijs, Sport en Sociaal-Cultureel Werk De commissie Onderwijs, Sport en Sociaal-Cultureel Werk vergadert op maandag 2 februari 1998 om 19.00 uur in het gemeentehuis. De vergadering is openbaar. Belangstellenden zijn van harte wel kom. De agenda luidt als volgt: 1. Opening, vaststelling agenda en mededelingen 2. Spreekrecht publiek 3. Ingekomen stukken 4. Vaststelling verslag van de verga dering van I december 1997 5. Gewestaangelegenheden 6. Concept-raadsvoorstel inzake het beschikbaar stellen van een kre diet alsmede verkoop van de benodigde grond ten behoeve van het realiseren van 4 schoolwonin- gen (8 lokalen) in de wijk Landweert 7. Stand van zaken met betrekking tot herinrichting van sportpark de Wieën 8. Rondvraag en sluiting Algemene Zaken De commissie Algemene Zaken vergadert op maandag 2 februari 1998 om 19.00 uur in het gemeente huis (kamer 0.33). De vergadering is openbaar. Belangstellenden zijn van harte welkom. De agenda luidt als volgt: 1. Opening, vaststelling agenda en mededelingen 2. Spreekrecht publiek 3. Vaststelling verslag van de verga dering van 12 januari 1998 4. Ingekomen stukken 5. Gewestaangelegenheden 6. Politie-aangelegenheden 6. Concept-raadsvoorstel inzake intrekking Verordening Samenlevingsregister 8. Rondvraag en sluiting Openbare Werken De commissie Openbare Werken vergadert op woensdag 4 februari 1998 om 19.00 uur in het gemeente huis (kamer 0.33). De vergadering is openbaar. Belangstellenden zijn van harte welkom. De agenda luidt als volgt: 1Opening, vaststelling agenda 2. Spreekrecht publiek 3. Vaststelling verslag van de verga dering van 3 december 1997 4. Evaluatie wegenprogramma 1997 en definitief vaststellen wegenpro gramma 1998 5. Eerste evaluatie KEERpunttaakstelling 'Aanpassing kapverordening' 6. Vaststellen uitgiftekaarten groen en Teststroken Castenray, Heide, Leunen, Oirlo, Oostrum, Veulen, Vredepeel, Ysselsteyn 7. Definitieve vaststelling bomenlijst uitwerking 'taakstelling kapveror dening' Wieën/Brier/terrein St Servatius en St. Anna/Antoniusveld/Smakterheide/ Keizersveld 8. Projectgroep Infrastructurele Werken 9. Mededelingen en inkomen stuk ken 10. Rondvraag en sluiting Parkeren binnen de vakken Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen het hoofd van de afdeling openbare werken, maken hierbij bekend hun besluit waarbij besloten is tot: tot het verplicht stellen van het parkeren binnen de vakken aan de noordzijde van de Stationsweg, weg gedeelte Raadhuisstraat Bongerdstraat door plaatsing van de desbetreffende borden overeenkom stig het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990, e.e.a. zoals op bij dit besluit behorende tekening aangegeven. Venray, 29 januari Burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, het waarne mend hoofd van afdeling Openbare Werken ir.W.G.P.M. Backx Bovengenoemd besluit ligt voor eenieder ter inzage bij de Publieksbalie in het gemeentehuis. Deze Publieksbalie is open van maan dag t/m donderdag van 09.00 tot 17.00 uur en op vrijdag van 09.00 tot 13.00 uur. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen zes weken na de dag van bekendmaking een bezwaarschrift indienen bij het college van burge meester en wethouders van Venray, Postbus 500,5800 AM Venray. Schapen op de weg Donderdagmorgen omstreeks 09.00 uur kwam bij de politie een melding binnen dat ter hoogte van Zwartwater een aantal schapen op de weg liepen die gevaar voor het verkeer opleverden. De politie wist de schapen (elf stuks) in een wei te drijven. De eigenaar kon worden opgespoord en die kreeg het dringende verzoek beter op zijn schapen te letten. Vergunningaanvragen Een groot aantal bedrijven en inrichtingen is verplicht om krachtens de Wet milieubeheer een milieuver gunning aan te vragen. In de milieuver gunning worden milieuvoorschriften opgenomen in het belang van de bescherming van het milieu. De procedure kent 2 fasen: 1de fase van het opstellen van het ontwerp van het besluit; 2. de fase van het opstellen van het besluit. Bij iedere fase wordt de beslissing op een aanvraag ingevolge de Wet milieu beheer en de Algemene Wet Bestuursrecht bekendgemaakt (hoofdstuk 13 Wet milieubeheer en afdeling 3.5 van de Algemene Wet Bestuursrecht). Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voornemens zijn een vergun ning krachtens de Wet milieubeheer te verlenen aan: 1. Betontechnisch adviesbureau Stapels B.V., Postbus 5054, 5800 GB te Oostrum voor een vergun ning op grond van artikel 8.1 lid I onder a en c van de Wet milieube heer voor het oprichten en in werking hebben van een inrichting voor advisering c.q. onderzoek van betontechnische aspecten, gelegen aan Keizersveld 38 te Venray; 2. Houbensteyn Holding B.V., Ysselsteynseweg 69, 5813 BK te Ysselsteyn voor een uitbrei- dings/wijzigingsvergunning op grond van artikel 8.1 lid I onder b van de Wet milieubeheer voor een brijvoerkeuken met opslag van brijproducten en de opslag van 15.000 liter propaangas in een bovengrondse tank, gelegen aan de Ysselsteynseweg 25 te Heide. Dit onder oplegging van voorschriften in het belang van de bescherming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 29 januari 1998 tot 26 februari 1998 in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maan dag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478- 523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Gedurende bovengenoemde periode kan een ieder schriftelijk gemotiveer de bedenkingen indienen bij het colle ge van burgemeester en wethouders bedenkingentermijn). Deze kan hierbij verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een ieder wordt, na telefonische afspraak, gedurende de bedenkingentermijn in de gelegenheid gesteld met betrek king tot het ontwerp van het besluit van gedachten te wisselen hetzij tot het mondeling inbrengen van beden kingen daartegen. Alleen degenen die bedenkingen heb ben ingebracht op de bovenomschre ven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instel len van beroep gerechtigd. Besluiten Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij vergunningen krachtens de Wet milieubeheer hebben verleend aan: 1. J. Michels, Volen 7, 5812 AG te Heide voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een vlees varkens- en fokvarkenshouderij, gelegen aan Volen 7 te Heide; 2. Maatschap Derikx-Verkuijlen, Volen 6, 5812 AG te Heide voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieu beheer voor een fokzeugenbedrijf, gelegen aan Volen 6 te Heide; 3. J.J. Berkers, Timmermannsweg 68, 5813 AP te Ysselsteyn voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieu beheer voor het fokken en mes ten van vleesvarkens en het mes ten van stieren, gelegen aan de Timmermannsweg 68 te Ysselsteyn; 4. Landbouwbedrijf Bouwman, Puttenweg 82, 5813 BD te Ysselsteyn voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver gunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een melkrundveehouderij, gelegen aan de Puttenweg 82 te Ysselsteyn; 5. Mevrouw J. Heesen, Laagriebroekseweg 30,5809 ET te Leunen voor een nieuwe, de gehe le inrichting omvattende vergun ning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een bedrijf met vleesvarkens en fok- zeugen, gelegen aan de Laagriebroekseweg 30 te Leunen; 6. Maatschap Van Rosmeulen-Van Meer, RouwkuilenvVeg 16, 5813 BH te Ysselsteyn voor een nieu we, de gehele inrichting omvatten de vergunning op grond van arti kel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een vleesvarkenshouderij, gelegen aan de Rouwkuilenweg 16 te Ysselsteyn; 7. M.P. Arts, Pas I, 5815 CT te Merselo voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver gunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een vleesvarkens- en melkrundvee houderij, gelegen aan de Pas I te Merselo; 8. H. Classens, Castenrayseweg 21, 5811 AM te Castenray voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning op grond artikel 8.4 van de Wet milieube heer voor een varkensfokkerij, vleesvarkenshouderij en land- bouwproductiebedrijf, gelegen aan de Castenrayseweg 21 te Castenray; 9. Van Kempen Veehouderij Leunen B.V., Scheiweg 15. 5809 EH te Leunen voor een nieuwe.de gehe le inrichting omvattende vergun ning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een vleesvarkensbedrijf met een brij- voerinstallatie, gelegen aan de Scheiweg 6a te Leunen; 10 MaatschapT.W.M. en J.J.M. Dobbe, Kempkensberg l-a, 5813 AE te Ysselsteyn voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver gunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een melkrundvee- en zeugenhouderij, gelegen aan de Kempkensberg l-a te Ysselsteyn; I I Maatschap T.W.M. en J-J.M. Dobbe, Kempkensberg l-a, 5813 AE te Ysselsteyn voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver gunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een gespeende biggen- en vleesvar kensbedrijf, gelegen aan de Kempkensberg 9 te Ysselsteyn. De vergunningen worden onder oplegging van voorschriften en/of beperkingen in het belang van de bescherming van het milieu verleend. Het besluit en alle overige op de aan vraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 29 januari 1998 tot 12 maart 1998 (6 weken) in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maan dag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478- 523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Gedurende bovengenoemde periode kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden inge diend door: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzich te van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waaron der een schorsingsverzoek) is inge diend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Meldingen Wanneer voor een inrichting reeds een vergunning is verleend kan voor veranderingen van die inrichting en van de werking daarvan in bepaalde gevallen worden volstaan met een melding krachtens artikel 8.19 van de Wet milieubeheer.Voorwaarde hierbij is dat redelijkerwijs moet worden aangenomen dat de veranderingen geen gevolgen hebben voor de aard en omvang, dan wel uitsluitend gunsti ge gevolgen hebben voor de omvang van de nadelige gevolgen voor het milieu, die de inrichting veroorzaakt. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er meldin gen zijn binnengekomen van: 1A.J.M. Classens,Veulensewaterweg 23, 5814 AK te Veulen voor het wijzigen van het stalsysteem van roosters naar stro t.b.v. de scha penhouderij, gelegen aan de Veulensewaterweg 7 te Veulen; 2. Zanders Pluimveebedrijven B.V., Zandhoek 13a, 5808 BK te Oirlo voor het uitbreiden van de inrich ting met een bedrijfswoning en een daartoe behorend kantoorge bouw, gelegen aan de Meerloseweg 7 te Oirlo. De meldingen kunnen worden inge zien van 29 januari 1998 tot 12 februari 1998 (2 weken) in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478-523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. A.M.v.B.-melding Gelet op het bepaalde in de Wet milieubeheer (artikel 8.40 Wm) is bij Algemene Maatregel van Bestuur (A.M.v.B.) een aantal categorieën van bedrijven vrijgesteld van de vergun- ningplicht. In deze algemene maatregel van bestuur zijn voor die inrichtingen algemene regels gesteld welke nodig zijn in het belang van de bescherming van het milieu. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er een A.M.v.B.-melding is binnengekomen van: I. W.M.J. van Wijlick, Pottevenweg 16, 5813 BJ te Ysselsteyn voor het uitbreiden of wijzigen van een tuinbouwbedrijf met bedekte teelt dan wel het veranderen van de werking daarvan, gelegen aan de Pottevenweg 16 te Ysselsteyn. De melding kan worden ingezien van 29 januari 1998 tot 12 februari 1998 (2 weken) in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maan dag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0475- 523630) kunnen de stukken ook o een ander tijdstip worden ingezien. Bovengenoemde meldingen moete'3^ nog worden beoordeeld. 8el3 int Verzoek tot intrekking van de milieuvergunning De Wet milieubeheer biedt mogelijkheid tot intrekking van milieuvergunning. Hiervoor geldt es bijzondere procedure die in paragra; 3.5.6 van de Algemene wet béstuur recht staat beschreven. Besluit Burgemeester en Wethouders va de gemeente Venray maken beken dat zij in belang van de bescherming31 van het milieu de milieuvergunninge 1°° gedeeltelijk intrekken van: ,1 I. Maatschap Claessens-Jennisken!,.!1 Ysselsteynseweg 70, 5813 BM .t—- Ysselsteyn voor de milieuvergua ningen voor een legkippenhoudtjM^ _1 Jol! Wil rij, gelegen aan deYsselsteynsewe 59/61 te Ysselsteyn. De gedeeltell ke intrekking geldt ten behoèvi van de uitbreiding van de inridi ting gelegen aan Laagriebroekseweg 30 te Leunen Het besluit en alle relevante stukke c.q. gegevens liggen ter inzage van 2 januari 1998 tot 12 maart 1998 in ht gemeentehuis, Raadhuisstraat I t Venray, op maandag van 09.00 uur to 17.30 uur en op de overige werkda gen van 09.00 uur tot 13.00 uur (bali Publieksdiensten). Op telefonisch nI( afspraak (0478-523630) kunnen dU stukken ook op een ander tijdsti worden ingezien. Gedurende bovengenoemde kan de afdeling Bestuursrechtspraak va viii de Raad van State een beroepschrift! worden ingediend door: a. degenen die bedenkingen hebbe ingebracht tegen het ontwerp va Mei het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebbe gemaakt van de gelegenheid advie uit te brengen over het ontwerj van het besluit; c. degenen die bedenkingen hebbe' tegen wijzigingen die bij he nemen van het besluit ten opzich te van het ontwerp daarvan zijl aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redellj kerwijs niet kan worden verwetei geen bedenkingen te hebben bracht tegen het ontwerp van he besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raat van State, afdelin Bestuursrechtspraak, postbus 2001 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van deze termijn wordt d vergunning van kracht, tenzij vóó deze datum beroep is ingesteld ei een verzoek tot het treffen van eei voorlopige voorziening (waarondei een schorsingsverzoek) is ingediend Het verzoek tot het treffen van eei voorlopige voorziening moet worde gericht aan de voorzitter van de afde ling Bestuursrechtspraak van de Raai van State, Postbus 20019, 2500 EA's Gravenhage. Het besluit wordt nie eerder van kracht dan nadat op da verzoek is beslist. Venray, 29 januari 1998 Burgemeester en Wethouder voor noemd, namens dezen, het hoofd var afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen Ma YO 24] Pee Her Pol; C STI Rol 2 Tl Rol C(B Cas 581 L_ F P h El 2 Gei Koi Kat 580 tel. Tus SNELLE SERVICE l_ PROFESSIONELE VERWERKING DE VOORDELIGSTE] TARIEVEN Zandakker 24 5801 DV Venray Tel. 0478-512772 Fax 0478-512768 Marktverordening Venray Burgemeester en wethouders van Venray maken hierbij overeenkomstig de artikelen I39 tot en met I42 van de Gemeentewet bekend dat op februari I998 in werking treedt de: Marktverordening Venray, zoals die op 27 januari I998 bij besluit nr, R940 van de gemeenteraad is vastge steld. De verordening ligt voor een ieder kosteloos ter inzage op kamer 3.27 van het gemeentehuis. Venray, 29 januari I998 Burgemeester en wethouders voor noemd, drs.J.F.H.A.B. Waals, burgemeester drs.A.W.M. de Bever, secretaris WIJ ZOEKEN regelmatig nieuwe bezorgers voor Peel en Maas. Aanmelden in onze boekhandel Grotestraat 68 of telefonisch 582727

Peel en Maas | 1998 | | pagina 18