Vrouwen streven naar tien zetels OPEN EEN VESTIGING BIJ UW KLANTEN THUIS Oproep voor deelname aan 8 maart-festiviteiten Eurogarant erkenning door middel van het behalen van ISO 9002 Ontdekkings reis door bijbelse verhalen Dansen voor 55+ een aangename klus Informatie avond over zorg tijdens laatste levensfase Venray uit de lucht gezien: 185.000 gulden Verander sfeer in huis meli planten van Intratuin Oud papier Open dag Vrije School Trefpunt Peel Maas. Thuis op internet. PEEL EN MAAS donderdag 22 januari 1998 - Pagina "PE Vrouwen in Venray ook van de partij Dat is in ieder geval de mening van de Venrayse Vrouwenraad. "Een goed gemeentebestuur is op z'n minst een goede afspiegeling van de samenleving. Van de Venrayse bevolking is ongeveer de helft vrouwen" laat Jos van Soest, voorzitter van de Venrayse Vrouwenraad weten. De Vrouwenraad zal, net als dat dat vier jaar geleden weer gebeurde, een aparte campagne gaan voeren voor meer vrouwen in de gemeen teraad. De Venrayse raad telt momenteel vier vrouwen op 25 leden. Dat is slechts 15%. In Nederland ligt dat gemiddeld op 21,8% terwijl minis ter Dijkstal streeft naar 30% vrou wen in de gemeenteraad. "Wij, als Venrayse Vrouwenraad, streven voor de komende verkiezin gen naar 10 vrouwen in de Venrayse gemeenteraad. In de komende weken zullen de vrouwen die zich kandidaat hebben gesteld voor de verschillende partijen, zich middels Peel en Maas presenteren". ACTIEF De Vrouwenraad is het afgelopen jaar zeer actief om vrouwen voor de politiek te interesseren. Zo werd in september een discussie a la "Het Lagerhuis" in de schouwburg gevoerd. Verder is de Vrouwenraad inmiddels een cursus politiek gestart en zijn alle partijen voor de verkie zingen benaderd om maar zoveel mogelijk vrouwen op de lijst te plaatsen. "Dat laatste heeft geresulteerd in 30 namen op de zes lijsten met veel vrouwen op verkiesbare plaatsen" aldus Jos van Soest. Volgens haar dus keus genoeg om een stem op een vrouw uit te brengen binnen de favoriete politieke partij. Jos van Soest is dan ook duidelijk van mening dat het tijd is dat de raad eindelijk een evenwichtiger beeld gaat vertonen. "Ga 4 maart naar de stembus want doet U dat niet dan gaat niet een stem maar dan gaan er twee stemmen verloren, een in alge mene zin en een t.b.v. de plaats van de vrouw!". De stichting Vrouw Geloof Leven Limburg organiseert de cursus "Een ontdekkingsreis door bijbelse verha len". In vier bijeenkomsten kunt U meer te weten komen over de Bijbel en de verhalen. Speciale aandacht tijdens de cursus is er voor de vrouw in de Bijbel. De cursus wordt gehouden op de dinsdag 3, 10, 17 en 24 maart in café In den Engel aan de Grotestraat. Voor meer informatie, tel. 0475-332886. Steeds meer mensen ontdekken dat in beweging zijn en blijven, gezond is voor hart en ledematen. Een van de leukste en gezelligste mogelijkheden liggen voor u binnen handbereik. Want wat- is leuker dan bewegen op muziek en gezelliger dan dit samen te doen met een aan tal leeftijdsgenoten en zodoende leuke contacten te leggen. Ook u zult ontdekken dat na enkele weken het een wekelijks uitje wordt waar u telkens weer naar uitkijkt. Ook wor den er regelmatig dansmiddagen en avonden georganiseerd waarbij u het geleerde in de praktijk kunt brengen. Tevens worden er speciaal voor u regelmatig andere activitei ten georganiseerd zoals uitstapjes in binnen- en buitenland en meerdaag se reizen. In een cursus leert u de meest voorkomende dansen, evenals enkele oude dansen zoals waltz, veleta en polka. Of is de momenteel populaire dansvorm country line dance iets voor u? Op een individu ele manier leert u een aantal leuke countrydansen. Of misschien een klein uurtje fitness tijdens de specia le senioren aerobics voor zowel mannen en vrouwen met een uitge kiend programma waar u van top tot teen in beweging komt. Misschien kunt u vroeger nooit in de gelegen heid geweest dit alles te doen; om te leren dansen bent u nooit te oud. Bij Danscentrum Janssen is men door voortdurende bijscholing op de hoogte van de voor u prettigste manier om dansen te leren. Er bestaan mogelijkheden voor paren maar ook voor hen die alleen willen komen. Binnenkort wordt er weer gestart met een nieuwe kennisma kingscursus van tien lessen. De kos ten hiervoor bedragen slechts ƒ25,- per persoon. - Voor informatie en inschrijving kunt u terecht bij Crea Danscentrum Janssen aan de Raadhuisstraat 6 te Venray, tel. 0478-510500. De Katholieke Bond van Ouderen van de districten Venray en Maasdorpen houdt op woensdag 28 januari in conferentie- en partycen trum De Witte Hoeve aan de Gasstraat 5 te Venray een symposi um met als onderwerp: 'Zorg aan het einde van het leven'. Wat kun nen ouderen verwachten en vragen als ze in de laatste fase van hun leven zijn gekomen? Met dit symposium probeert de KBO een taboe te doorbreken. Over de dood en sterven praat men over het algemeen immers niet graag. Toch blijkt dat veel ouderen zich met de dood en de manier waarop zij willen sterven bezighouden. De doelstelling van het symposium is dan ook om ouderen vooral te infor meren over de verschillende wijzen waarop zorg wordt gegeven rond het sterven van mensen. Goede informatie kan onrust wegnemen. Onrust die onder andere wordt ver oorzaakt door de gedachte dat oude ren niets meer te zeggen hebben over zichzelf of over hun partner naar gelang ze ouder worden. Door middel van het symposium wil de KBO helderheid verschaffen over beslissingen die onder andere met euthanasie te maken hebben. Er wordt geprobeerd om antwoorden te vinden op vragen wat een goed levenseinde is, welke zorg men mag verwachten en of een goed levens einde voor ouderen nu en in de toe komst gewaarborgd is. Ook de rech ten op het gebied van euthanasie komen aan bod. Een team van des kundigen voert over deze onderwer pen het woord: Dhr. Verweij is als ethicus verbon den aan de universiteit van Nijmegen. Professor Hoefnagels is geriater van het Academisch zieken huis te Nijmegen (St. Radboud) en dhr. V.d. Vossenberg is emeritus pastor bij het St. Jansziekenhuis te Harderwijk. De eigen bijdrage voor deelname bedraagt 20,- per persoon (inclu sief lunch en consumpties). Heeft u interesse om aan deze dag deel te nemen? Neem dan even con tact op met een van de hierna genoemde personen: dhr. A. Hijl, tel. 0478-582734 of dhr. G. Janssen, tel. 0478-532239. Het symposium begint om 09.30 uur en duurt tot 16.00 uur. Venray opnieuw op de foto zetten vanuit de lucht kost de gemeente dit jaar 185.000 gulden. Het college heeft deze week een krediet voor dit bedrag goedgekeurd. De foto's zijn nodig voor het bestemmingsplan buitengebied en voor de hertaxatie voor de WOZ (onroerende zaakbe lasting). Eigenlijk kosten luchtfoto's 214.000 gulden, maar omdat de gemeente Meerlo-Wanssum ook meedoet kan het geodkoper. Vijf jaar geleden vloog ook al een vliegtuig met een fototoestel oven gemeente. De toen gemaakte fotd zijn echter verouderd. De wijk Antoniusveld en Landweert 3 sta er bijvoorbeeld niet op, evenals ui; breidingen op de dorpen. De foto worden gemaakt in het voorjaar e zijn in juli of augustus klaa Oorspronkelijk was de bedoelii om de foto's in twee jaar tijd te lat< maken. Ze zouden dan pas in zomer van 1999 klaar zijn. Voor waardebepaling voor de WOZ hee de gemeente de foto's graag eerder RK| SSS Vite Ven Am Ven Ven Ven •Vite De Internationale Vrouwendag '8 maart' wordt al jarenlang in Venray gevierd, ook als het, zoals dit jaar. op zondag valt. De organisatie is wederom in handen van de Venrayse Vrouwenraad en bij de samenstelling van het programma werd men geïnspireerd door de zon- dag. De viering begint om 11.00 uur met een overdenking die als thema mee krijgt 'Hoe geloven vrouwen?' Van 12.00 tot 13.00 uur zal er een gezamenlijke broodmaaltijd worden georganiseerd. Van het middagpro gramma startende om 13.00 uur wil len we een bonte, ontspannen, gezellige happening maken. Gedacht wordt aan een 'Open'podi um' waarvoor we hierbij vrouwen willen uitnodigen zich op te geven indien zij iets willen vertellen, voor dragen, zingen, dansen of anders zins een optreden willen verzorgen. In overleg en afhankelijk van het aantal aanmeldingen zal de tijds duur bepaald worden. In eerste instantie denken we aan 5 tot max. 15 minuten per optreden. Van 11.30 tot 13.00 uur kan me ook de Vrouwen-Informatie-Mar bezoeken. Diverse organisaties verenigingen zullen zich present ren middels persoonlijke aanwezij heid en/of via folders en brochures informeren ten aanzien van hu doelstelling en activiteiten. De entree is gratis. Na de ove denking die zal duren tot ca. 11" uur is er een 'vrije inloop'. O organisatorische redenen wor gevraagd aan degenen die wills meedoen aan het open podium zit zo spoedig mogelijk doch uiterli voor 29 januari a.s. aan te melde Voor deelname aan de broodmaa| tijd kan men zich tot 1 maart opg ven. Wij rekenen op een gro opkomst! Antwoordstrookje z.s.m. opsture aan: 'I Henny Verdonk, Molenklefweg 5801 HA Venray, tel. 580005 Leonie Cals, Beekweg 62, 5815 Merselo, tel. 546667 of 546209. Intratuin laat in haar nieuwste IntraNova Magazine, die vanaf 19 januari bij velen in de bus valt, zien hoe met planten en potten de sfeer in huis veranderd kan worden. Zo geeft de stille kracht van potterie in lichte tinten een kamer ingetogen schoonheid. Met planten die koele bladtinten, witte bloemen of een fij- nbladige structuur hebben, versterkt u deze sfeer extra. Houdt u meer van warmte? Kies dan voor potterie voor de warmte van mediterrane kleuren, zoals diepbruin, oranje en blauw. Planten in bijzondere vor men en kleuren, zoals de roodbladi- ge Peperonia en de Alocasia 'Black Velvet' met fluweelachtig generfd blad, passen hier uitstekend bij. Naast deze handige sfeertips tref fen mensen zonder groene vingers in deze IntraNova Magazine ook vele mogelijkheden aan. Het groene warenhuis heeft genoeg leuke en mooie planten die tegen een stootje kunnen en met minder aandacht tevreden zijn, zoals planten die wei nig licht nodig hebben, bijvoorbeeld de Dracena marginata óf hef juist erg goed doen boven de verwal ming, zoals de Sanseveria 'Twist'.- Intratuin denkt ook aan de kleii tjes. Voor hen heeft het groei warenhuis een eigen lijn pottei laten ontwikkelen met vrolijk gete kende poppetjes. Ook leuk is h{ kweken van zaden in een kweel kastje. In dit kastje worden zad< ontkiemd, waarna ze in de aart kunnen worden geplant. Snell opkomers als tuinkers, zijn bovei dien rijk aan vitamine E en heerlij op de boterham. Het opfleuren van het huis mi planten houdt natuurlijk niet op b! de huiskamer. Intratuin heeft voi veel onverwachte plaatsen in hi de geschikte plant. Wist u dat bekerplant het in een vochtig omgeving en met wat minder licl heel goed uithoudt? Ideaal dus vot de badkamer. Maar ook voor dj slaapkamer en keuken heeft h( groene warenhuis een uitgebreij assortiment planten. IntraNovj Magazine kunt u - als u deze niet ii de bus heeft gekregen - bij elki Intratuin bij u in de buurt ophalen. Auto in brand gestoken Net voor het middernachtelijk uur van donderdag op vrijdag werd de brandweer gealarmeerd voor een autobrand. De auto stond gepar keerd op de carport van een woning aan de Pr. Bernhardstraat. De brand weer kon de auto, een Lada, niet meer redden, terwijl ook de carport als verloren moet worden beschouwd. De woning bleef behouden. Getuigen hebben gezien dat iemand de auto in brand had gesto ken en wegfietste in de richting van de Oostsingel. Zoekactie had geen resultaat. De politie verzoekt getuigen zich met haar in verbinding te stellen onder tel.nr. 531111Er is een signa lement van de brandstichter bekend. Inbreker aangehouden In de nacht van donderdag op vrij dag kwam er omstreeks 01.00 uur bij de politie een melding binnen dat er werd ingebroken in de sportkanti ne van het Vincent van Gogh Instituut aan de Oostsingel. De inbreker is kennelijk in zijn werk gestoord. Toen de politie arriveerde kon alleen worden vastgesteld dat de toegangsdeur was geforceerd. Op de Henri Dunantstraat werd de dader, een 29-jarige Venraynaar aangehouden. Tijdens de verhoren gaf hij toe bezig te zijn geweest met het inbreken in de kantine. Hij had zijn hand verwond en moest voor behandeling naar het ziekenhuis. Na verhoor en opmaking van proces verbaal werd hij huiswaarts gezon den. Overtredingen vervoersverbod Op de Veulenseweg werden twee bestuurders verbaliseerd voor het overtreden van het vervoersverbod wegens de varkenspest. Een bestuurder van een tractor met aan hangwagen en een bestuurder van een paardentrailer weten nu dat het ernst is met de overheid voor het naleven van het vervoersverbod. Er worden geen waarschuwingen uit gereikt. DE WIEËN e.< Iedere laatste woensdag van dl maand verzamelt Atletiekvereniginj Venray-Regio oud papier in de burn De Wieën. Daarom worden di bewoners van de straten Zandakket Schutsboom, Vendel, St Antoniusstraat, St. Franciscuslaai en de Kruisstraat gevraagd om a.s woensdag, 28 januari om uiterlijl 18.30 uur oud papier gebundeld o in dozen aan de straat te zetten. MOLENKLEF BIEZENVENNEKE, AAN DEfl DRIL e.< Iedere laatste woensdag van dt maand verzamelt Atletiekvereniging Venray-Regio oud papier ii Molenklef, Biezenvenneke, Aan dei Dril, Werckenslaan en de aanliggen de straten. Daarom worden df bewoners van deze buurten en stra ten gevraagd woensdag 28 januar uiterlijk 18.30 uur, oud papier ir dozen of gebundeld aan de straat te zetten. De papiercontainer van AS Venray-Regio is geplaatst aan de Weg in den Berg, nabij kruising Vellumse Kleffen/Kulutweg en is iedere zaterdag geopend van 08.30 tot 17.30 uur. Openstelling politiebureau Venray De politie van basiseenheid 'ii il i joi' alle'.duidelijkht u g maals bekènd, dat het bureau te Venray voor hét --publiek geopend is op werkdagen van 07.00 tol 21.00 uur.in die tijd kunnen wij u zowel kwalitatief als kwantitatief het beste te woord staan. Na 21.00 uur is onze service minder. Het verzoek is dan ook, zoveel raoge; Hjk uw zaken in de dagsituatie aan ons te melden. Wij blijven bereik- en beschik baar voor dringende zaken, die niet tot de volgende dag kunnen wachten. De Chef Basiseenheid M.C.M. Manders C spe lijk tie möi E bek beti hij met avo Lol Res aan Tus vol kan tale ook staf Via pla; mei Ma hin tot op I ken stt bli w. Grondige controle In opdracht van de gemeente Venray zijn maandagmiddag bij de flats aan de Mozart- en Bachstraat vuilnis zakken gecontroleerd. Het betrof zakken die door de burgers niet in de daarvoor bestemde container zijn gegooid, maar er langs zijn geplaatst. Met de controle probeerde men te achterhalen wie de vuilniszakken daar had neergezet. Indien de 'afzenderswoonachtig zijn in de flats in genoemde straten dan zullen zij een waar schuwing krijgen. Zijn de vuilniszakken afkomstig van bewoners van andere straten dan zullen die erop gewe zen worden, dat zij de zakken niet daar maar op het gemeentelijk milieustation kunnen afgeven. Deze keer blijft het bij een waarschuwing, de volgende keer worden juridische slappen ondernomen. Verloren en gevonden voorwerpen In het tijdvak van 12 t/m 18 janu ari kwamen bij de politie aangifte gedaan van vermissing van de vol gende goederen: VERLOREN Div. bankpasjes Rabo en ABN/Amro, Europasjes; gouden schakelarmband; giromaatpas; bruin/rood/blauwe hoed; kenteken plaat bromfiets TRR 856; Nederlands paspoort; leren porte monnee met ƒ15,- en bankpasjes; spiegel; telefoontoestel PTT GSM Marco Polo; toegangsbewijs GGW De Peel; gladde trouwring zonder inscr. GEVONDEN Klein model bril met bloemtakje bij neusbrug; bromfiets Puch Maxi; pas 65+ en strippenkaart; zwart leren jas, Eastwood; portemonnee met bankpasje ABN/Amro tnv Martens-Hage; zilverkleurige ring met zwarte steen. Inlichtingen omtrent de verloren en gevonden goederen tijdens kan tooruren op het politiebureau aan de Leunseweg. Vuurwerk in woning gegooid Vorige week donderdagavond hoorde een bewoonster van een woning aan de Engelenstraat, tussen 20.00 en 20.30 uur terwijl zij naar de televisie zat te kijken, een luide knal. Zij schonk daar verder geen aandacht aan. Vrijdagmorgen ont dekte zij dat de rolgordijnen voor de raam van haar woning vernield waren en dat een in de gang liggend kleed brandschade had opgelopen. Uit sporen viel op te maken dat de brand door het afsteken van vuur werk was ontstaan. De politie hoopt dat getuigen van deze ergerlijke vorm van brand stichting zich zullen melden. Ik heb gehoord dat ik gezocht wordt... Vorige week donderdagmiddag om 12.35 uur kwam een 21-jarige inwoner van Leunen op het politie bureau met de volgende vraag: 'Ik heb gehoord dat ik gezocht wordt...' En dat was waar, want hij werd direct aangehouden omdat hij gezocht werd omdat hij betrokken zou zijn geweest bij diefstal door middel van braak in een bungalow park in America op 13 december 1997. Na verhoor en opmaking van proces-verbaal bekende hij aan de diefstal te hebben deelgenomen. In overleg met de officier van Justitie werd hem in het kader van het snelrecht een dagvaarding aan- geboden om voor de rechter te ver schijnen. Totaal gestripte Mercedes aangetroffen 1 Op een zandpad nabij de Testrik in Merselo werd vrijdagmorgen omstreeks 08.30 uur een geheel gestripte Mercedes aangetroffen. Motor, zittingen en alles wat nog gebruikt kon worden, was er uit ges loopt. Het door de politie ingesteld onderzoek bracht aan het licht dat de auto in de nacht van 7 op 8 janu ari was gestolen in het Duitse Roeckelhoven. De resten van de auto zijn veilig gesteld in afwach ting van de teruggave aan de eige naar. Diefstal brievenbus Een 35-jarige inwoner van Leunen deed aangifte van diefstal van de voor zijn woning aan de Horsterweg geplaatste groene PTT brievenbus. Die is zondagmiddag tussen 13.00 en 17.30 uur gestolen. Autoschade Venray gevestigd aan de Hulst 10 Venray Oostrum, mag zich voortaan een Focwa Garantiebedrijf met Eurogarant- erkenning noemen. Deze nieuwe erkenningsregeling is een initatief van de FOCWA, de landelijke organisatie van autoscha- deherstelbedrijven. De eurogarant erkenning is bedoeld als een extra onderscheiding voor Focwa Garantiebedrijven, die beantwoor den aan zeer hoge eisen op het gebied van doelmatig management en kwalitatief hoogwaardige dienst verlening. Met begeleiding van een extem adviesbureau en de volledige inspanning van onze medewerkers zijn we er in geslaagd een goed lopend kwaliteitszorgsysteem neer te zetten. Vernieling hekwerk Namens het schoolbestuur werd aangifte gedaan van vernieling van het hekwerk van basisschool De Vlaswei aan de Boterbloem. De ver nielingen hebben afgelopen week end plaatsgevonden. Voor de EUROGARANT erken ning komen slechts Focwa garantie- bedrijven in aanmerking, die in hun bedrijf een door de Focwa erkend kwaliteitzorgsysteem hebben inge voerd en als zodanig officieel gecer tificeerd zijn volgens de normen van ISO-9002. Verder is voor de EURO GARANT erkenning onder meer vereist dat wordt voldaan aan extra strenge eisen op het gebied van representativiteit en een klantvrien delijke uitstraling en service. Directeur W Hendrix van Auto Schade Venray is uiteraard bijzon der content met zijn EUROGA RANT erkenning:'Tk ben er van overtuigd dat opdrachtgevers niet ongevoelig zullen blijken te zijn voor deze onderscheiding. Ik zie de EUROGARANT erkenning als een duidelijke bevestigng van ons pro fessionele ondernemerschap in autoschadeherstel!" PEEL EN MAAS on line http://wwiv.tref.nl/ Peel&Maas/tpkrant Op zaterdag 31 januari houdt de Vrije School De Morgenster Open Dag. U bent welkom vanaf 10.00 uur aan de Van Coothstraat 34 in Boxmeer om de school te bezichti gen. Om kennis te maken met het onderwijs worden er door de leer krachten o.a. lessen rekenen en taal gegeven, waaraan u zelf mag mee doen. Er is ook een tentoonstelling inge richt van 'kunstwerkjes' door de kinderen vervaardigd, er is een optreden van het schoolorkest en voor de kleinsten is er rond 12.00 uur een poppenkast. In het daaraan voorafgaand heeft juffie Annie een peuterklasje, waar u van harte wel kom bent. Om 13.00 uur is alles afgelopen. Vrouw in hondenhok Vorige week donderdagmorgen omstreeks 09.00 uur werd in honde nasiel De Hiept aan de Beekweg een onbekende slapende vrouw in een hondenhok aangetroffen. Toen de politie ter plaatse kwam bleek het een 53-jarige vrouw uit Haarlem te zijn. Zij verklaarde onderweg naar het zuiden te zijn en gewend was in de open lucht te sla pen. Zij dacht in dat hok een goed beschutte slaapplaats te hebben gevonden. De vrouw werd voor nadere informatie mee naar het poli tiebureau genomen. Toen de politie contact had met de politie in Haarlem was haar man daar net geweest om aangifte te doen omdat zijn echtgenote de echtelijke woning op 12 januari jl. met onbe kende bestemming had verlaten. Opluchting, dat ze in Venray gestrand was, maar omdat de vrouw oud en wijs genoeg was en geen gestoorde indruk had getoond én ze zich niet strafbaar had gemaakt, werd haar een goede reis gewenst. Of ze naar Haarlem is teruggekeerd of verder naar het zuiden is gegaan, is niet bekend. Brandjes Zaterdagavond omstreeks 21.20 uur moest de brandweer in actie komen voor het blussen van een bermbrand langs de Kempweg ter hoogte van De Perdslal. Voordat de brand voor het buitengebied gevaar lijk kon worden was deze al geblust. Ook hier bleef de schade beperkt. In de nacht van zaterdag op zon dag zag een 38-jarige Venrayse bestuurder van een personenauto op de rondweg Brukske, ter hoogte van de Mamboslxaat, rook uit de verwar ming komen. Al kijkende naar die rook verloor hij de controle over zijn auto, die vervolgens tegen een lichtmast botste. Die sneuvelde en de auto kwam tegen een schutting van een woning tot stilstand en richtte ook daar schade aan. De auto vloog in brand. De uitgerukte brand weer kon alleen wat nablussen. De auto liep grote schade op. De bestuurder en zijn vriendin konden vrijwel ongedeerd uit de auto komen. De bestuurder, zo werd door de blaastest vastgesteld, verkeerde onder invloed van alcohol. Hij kreeg een rijverbod van vier uur en pro ces-verbaal werd opgemaakt. U wilt goed zakendoen en dus zou het mooi zijn als uw producten of diensten daar waren waar uw klanten zijn. Wat dacht u van Trefpunt? Trefpunt is namelijk de enige Internet-marktplaats die specifiek gericht is op Venray en omgeving. Steeds meer mensen komen er net zo vaak als ze in een winkelstraat komen. Vanuit huis lopen ze naar binnen om te zoeken en te vinden, van algemene informatie tot de laatste aanbiedingen van deelnemende bedrijven. Al vanaf een paar tientjes per maand kan uw bedrijf ook op Trefpunt staan, 24 uur per dag, 7 dagen per week bij uw klanten thuis. Waardoor er voortaan ook bij u virtueel gewinkeld kan worden. Voor meer informatie over presentatie op internet kunt u terecht bij Peel en Maas Grotestraat 68 Venray, tel. 0478-582727, fax. 04780-510916, E-mail: peelenm@tref.nl Tmf.nl

Peel en Maas | 1998 | | pagina 12