iÈÊ^I MAKELAARSKANTOOR ZEELEN-V/d BURGT B.V. Hypotheek Rente stabiel 30 jaar 6,1% w ■3 3.8% CAFETARIA MET WONING "WOONHUIZEN" Directe 5.4% BODES Kantoor Venlo zaterdag geopend van 10.00 tot 13.00 dur VENLO - Goltziusstraat 9 - Tel. 077-3511852 VENRAY - Merseloseweg 13-17 - tel. 0478-583636 Rosa Manussiraat - Venray Uw financiële toekomst? Nieuwenh stÈ Te koop gevraagd Mina Krusemanstraai - Venray Uw hypotheek wil flexibel gaan. Hoe flexibel bent u?????? REAL AMERICAN HAMBURGERS Bergmans lansen hypotheek adviseurs Holtermans Assurantiën BV RaboMakelaardij I HYPOTHEEK CENTERS PEEL EN MAAS donderdag 15 januari 1998 - Pagina 2 VENLO Roermondsepoort In hartje stad nabij winkelcentrum en op loopafstand NS station bieden wij te HUUR aan STUDIO'S met lift en fietsenberging, entree, toilet met douche, keuken, zit/sl.k. met balkon. Algemeen: diverse studio's v.v. slaapnis, de studio's zijn bijzonder geschikt voor studenten en/of vrijgezellen. In Landweer! bieden wij een hallvrijslaand woonhuis mei garage Ie koop aan, Bouwjaar 1994. Perceelsgroolle 203 m'. Indeling: hal, loilel, woonkamer me! plavulzenvloer en vloerverwarming, keuken v.v. diverse appa ratuur. 1sle verd.: overloop, 3 slaapkamers, badkamer. 2de verd.: zolder via vasle Irap Ie bereiken. Bijzonderheden, keurig aangeieg- de luin mei vijverparlij en tuinkamer. In Groeningen nabij Boxmeer en op korte afstand van Venray, bieden wij een royaal vrijstaand woonhuis te koop aan. Bouwjaar 1977. Perceelsgrootte 607 m'. Inhoud inclu sief kelder ca. 618 ms. Indeling: over dekte entree, royale hal, toilet, woon kamer met deur naar terras, ruime gesloten keuken, bijkeuken, kan toor/hobbykamer, 1ste verd ruime overloop, 3 slaapkamers (met moge lijkheid tot een vierde), badkamer met ligbad, douche, toilet en wastafel. Bijzonderheden: gelegen in fraaie lan delijke omgeving en het gehele huis is onderkelderd. Vraagprijs ƒ445.000.- k.k TEGELEN, Metternichstraat Vrijstaand geschakeld LANDHUIS met garage, carport en tuinhuisje. Entree, toilet, sl.k./kantoor, sl.k., apar te eetkeuken v.v. Poggenpohl keuken uitrusting, sfeervolle living met open haard en entresol/studlehoek. 1e verd.: overloop, 3 sl.k., badkamer met ligbad, apart toilet. Algemeen: b.gr.: living, nal en sl.k./kantoor v.v. Rembrandt leisteenvloer, keuken plav. vloer. Tuin voor langszij en ach terzijde landhuis biedt veel privacy, kap-spouw en glasisolatie. Vraagprijs ƒ435.000.- k.k. OIRLO, Past. Gerardsstraat In Olrlo nabij Venray bieden wij in de dorps kern een karakteristiek vrijstaand woonhuis met bedrijfshal/schuur te koop aan. Bouwjaar 1935, gerenoveerd in 1990. Perceelsopp.: 850 m'. Indeling: kelder, entree, hal, royale woonkamer met plavui- zenvloer en vloerverwarming, bijkeuken, complete keuken v.v. diverse apparatuur, luxe badkamer, (inpandig) circa 100 m' bedrijfs-Zhobbyruimte 1ste verdieping: over loop, 4 slaapkamers. 2de verdieping: zolder via vlizolrap te bereiken. Algemeen: keurig verschillende (bedrijls) doeleinden geschikt. Splitsing in twee woningen in prin cipe toegestaan. ARCEN, Maasstraat op 2600 m! grond, blijvend vrij uitzicht naar de rivier de Maas, korte afstand centrum. Entree/ vesti bule met vide, tollet, aparte eetkeu ken v.v. luxe keukenultrusting, sfeer volle L-livlng v.v. plav. vloer, corridor waaraan gelegen ouderslaapkmr. met toegang luxe badkmr., aparl gel. toi let, kantoorruimte, basement corridor waaraan gel. 3 sl.kmrs., toilet en dou cheruimte, inp. gar. en waskelder Alg.. balkon over z/w gevel, spouwi- sol., glasisol., geh. omheinde (sier)tuin rondom pand. Mogelijkh. tot uitbreiden perc. opp. tot 4200 m'. VENRAY, Lisdodde In Landweert III bieden wij een royaal halfvrijstaand woonhuis met berging te koop aan. Bouwjaar 1994. Per ceelsopp. 200 m'. Indeling: hal, tollet, woonkamer met lichte plavuizenvloer, zeer luxe keuken v.v. diverse appara tuur 1ste verd.: overloop, 3 slaapka mers, badkamer. 2de verd.: zolder via vaste trap te bereiken. Algemeen: keurig onderhouden woonhuis met fraaie tuin. Vraagprijs ƒ279.000,- k.k VELDEN-Hasselderheide, Sparrenlaan Luxueus vrijstaand landhuis met car port, builen zwembad, sauna en tuin huisje. Entree/vestibule, kantoorunit, tollet, badkamer met ligbad en dou che, sl.k. 2e badkamer met bubbel bad, douche, toilet en bidet, wastafel, sauna, binnenberging. 1e verd.' vide met overloop. 2 ruime sl.k., 3e badka mer met toilel en douche, zolder/c.v- ruimte. Alg.: kap-, spouw- en glasiso latie, vloerverw. in badkamer, gehele b.g.g. leisteen vloer, buitenzwembad met zonnecollectoren, inp. sauna, aangelegde siertuin rondom land huis. tuinhuisje. Perc.opp. ca. 950 m;. Koopprijs op aanvraag VENRAY, Penningkruid In Landweert III bieden wij een ruime tussenwoning met berging te koop aan. Bouwjaar 1995. Perceelsopp. 167 m2. Indeling: hal, toilet, woonka mer met lamlnaatvloer, open keuken vv. diverse apparatuur, berging. 1ste verd.: overloop, 2 ruime slaapkamers, luxe badkamer met ligbad, tollet en wastafel 2de verd.: overloop, 2 hobby- cq. slaapkamers. Algemeen: keurig onderhouden woonhuis met mogelijkheid tot bouw garage op eigen terrein. Vraagprijs ƒ239.000,- k.k. VENLO, Brialmontstraat Aan de rand van villawijk gelegen bie den wij te koop aan een geschakelde bungalow met inpandige garage. Entree, sfeervolle living met open haardpartij en plav. vloer, verdekte keuken v.v. dlv. app., 3 sl.kmrs., bad kamer mei ligbad, apart tollet, base ment, inpandige garage, tuinkamer/ hobbykamer, c.v.-ruimte, waskelder. Alg.: de bungalow is v.v. hardhouten Vraagprijs ƒ445.000,- k.k. BROEKHUIZENVORST, Maasstraat In dorpskern gelegen te koop karak teristieke voormalige boerderij woning alsmede een extra bouwka- vel. Het pand is te koop met circa 2.000 m2 grond of met circa 3.200 m2 grond. Dit sfeervolle pand is een llef- hebbersobject. De indeling is o.a.: zit kamer, woonkamer-en-suite, keuken, bijkeuken, toilet, badkamer, dlv. sl.kamers op 1e verd., ruime bergzol der, kelder, loods/berging. Geheel omheinde deels aangelegde tuin Bezichtiging alleen op afspraak via kantoor Venlo, 077-3511852. Koopprijs met 2.000 m2 of 3.200 m2 grond inclusief af te splitsen bouwkavel op aanvraag BOUW GESTART BLITTERSWIJCK Nieuwstraat - NIEUWBOUW Op een zeer aantrekkelijke locatie in het landelijk gelegen Blitterswijck dat op een steenworp afstand van de Maas ligt, is Van der Burgt Bouw BV uit Deurne voornemens om 6 halfvrijstaande woningen met carport en berging te realiseren. De indeling is als volgt: hal, toilet, ruime woonkamer, keuken. 1e verd.: overloop, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en aparte douche, 2e toilet en wastafel. 2e verd.: zol der via vaste trap te bereiken, w.a. aansluiting en c.v.-combiketel. Voordelen: - landelijke omgeving - optimale isolatie - perc. opp. van 290 m2 - ruim van opzet - hardhouten meranti kozijnen Verkoopprijs ƒ289.000.- v.o.n. VENRAY BESTEMMINGSPLAN ANTONIUSVELD In het plan Antoniusveld aan de Joke Smitstraat realiseert Janssen de Jong Plancoördinatie in samenwerking met Janssen Projekt 22 halfvrij staande woningen met garage en 2 tussenwonin gen met berging. De vrije-sectorwoningen zijn ruim van opzet en worden op traditionele wijze gebouwd, waarbij in het kader van duurzaam bouwen extra maatregelen worden getroffen op het gebied van onder andere isolatie en veiligheid. Indeling: begane grond hal, toilet, ruime woonkamer met verscholen keuken. 1e verdieping: overloop, 3 slaapkamers, badkamer met douche, toilet en was tafel. 2e verdieping: zolder via vaste trap te bereiken. Prijzen vanaf 263.000,- v.o.n. voor de halfvrij staande woningen en vanaf 222.000,- v.o.n. voor de tussenwonin gen. Perceelsgrootten variërend van 164 m2 tot 275 m2. 19 woonhuizen met garage Eigentijdse woningen in een ruim opgezette woonwijk met waterpartijen en veel groen. De woningen worden gebouwd onde het concept duurzaam bouwen met veel aandacht voor energiebesparende maatregelen en milieoaspecten. De woningen worden voorzien van zonnecollectoren en telefoonhuiscentrale met diverse mogelijkheden. Indeling: Hal met toilet, woonkamer, keuken. Ie et.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, douche en toilet. 2e et.: ruime zolder te bereiken via een vaste trap, mogelijkheid van een 4e kamer. Koopsommen v.a. ƒ275.000,- v.o.n. De maquette is op ons kantoor aanwezig. Door Janssen Projekt en Janssen de Jong Plancoördinatie zijn reeds 2 series van deze woningen aan de Rosa Manusstraat gebouwd, zodat u de wonin gen in afgebouwde staat kunt zien. MAKELAARS- EN TAXATIEKANTOOR Van de Nieuwenhof Financiële Planning objectief en onafhankelijk advies Weet u niet zo goed welke weg u moet bewandelen om optimaal met uw financiële middelen om te gaan? Wilt u ook in de toekomst uw financiële situatie kunnen beheer sen? Praat dan eens vrijblijvend met Van de Nieuwenhof Financiële Planning, een 100% onafhankelijk adviseur die niet gebonden is aan banken of verzekeraars en provisie. Van:de Nieuwenhof haalt voor u hel onderste uit de kan en dus het maximale rendement uit uw geld. Uw financiële situatie goed doorgelicht? Bel voor een vrijblijvend kennismakingsgesprek, Deurne: 0493 351307 of C6-53923816 Van de Nieuwenhof Financiële Planning té Deurne is aangesloten bij dc Federatie Financiële Planners. Gedragscode ter inzage. i Doorlichten Financiële situatie Beleggingen Pensioenen Hypotheken Bedrijfsbeëindiging Herstructurering financieringsopzet bedrijven van de f i n a n c i I e p I an n i n g Pensioen-BV's Second opinion Offertebegeleiding/ ■beoordeling in alle prijsklassen, aankoop en geen makelaarskosten. Bel vrijblijvend (077) 4663639 De Limburgse Vastgoed Maatschappij 12 luxe halfvrijstaande woonhuizen met garage Ruime herenhuizen met een hoog afwerkingsnivo. Er wordt speciaal aandacht besteed aan energiebesparende maatregelen en milieuaspecten. Door de aparte architectuur is de op de 2e etage gelegen 4e slaapkamer op het dak terras ruim van afmeting. De woningen bevatten een L-vormiae woonkamer, 4 slaapkamers, dakterras en een komplete badkamer met ligbad, douche en toilet. Voor de keuken staat een stelpost van 3500,- Met de bouw is begonnen, de woningen zullen half 1998 opgeleverd worden. Koopsommen ƒ324.000,- v.o.n. MAKELAARS- EN TA X ATIEKANT00R Uw leven bestaat uit veranderingen een gezinsuitbreiding, een andere auto, een nieuwe baan, een nieuw huis er wordt veel van u verwacht en soms moet u flexibel zijn om uw woonlasten te verlagen 100% Rundvlees o.a. Bacon Burger Cheese Burger Hawai Burger yaed ui {ovui Wilhelminastraat 35, 5802 BA Venray Tel/Fax 0478 58 30 89 SUPER FRITES Patersstraat 24 5801AV Venray Tel: 0478-552600 Startrente Rente 5 jaar vast UNIEK Gedurende deze hele looptijd rente aanpassing mogelijk Patersstraat 35 5801 AT Venray Telefoon 0478-585383 Fax. 0478-582121 Onafhankelijk hypotheek adviseur Gaat u een huis kopen, of wilt u veranderen van hypotheek, kies dan voor de juiste hypotheek. Laat u daarom vrijblijvend door ons adviseren, voor een advies van A tot Z waaraan geen kosten verbonden zijn. Bemiddelaar voor o.a.: Bouwfonds B.L.G. Pensioenfondsen G.A.K. Hypotheken Centraal Beheer Nationale Nederlanden Postbank ABN-AMRO Amev Bouwfonds H.N.G. I.N.G. Westland Utrecht N.O.G. Moe van uw hypotheeliprollemen? Dan staan wij als Grootmeesters voor u Maar... Vaak is het financieren en kopen van een huis een vermoeiende aangelegen heid Er zijn zoveel mogelijkheden. Een FDC-hypotheekadviseur helpt u, onalhankelijk van uw geldversirekker, met een rustgevende oplossing! Wij vertellen u in alle rust wat dc mogelijkheden zijn.... hypotheekadviseurs Grootmeesters in hypotheken Merseloseweg 13-17 Postbus 170, 5800 AD Venray Telefoon: (0478) 583636 Telefax: (0478) 588028 FDC-hypotheekadvtseurs is een onderdeel van Makelaarskantoor Zeelen v.d. Burgt Ter overname Gelegen in regio Deurne. Hoge omzet. Prijs goodwill en inventaris 300,000,- Huurprijs incl. woning 5.000,- per maand excl. btw. Int. Klaassen bv. Tel. 073-5216166 (Dhr. P.J. van Benschop) TE HUUR Veulen (Gem. Venray) Aan de Drabbelsweg Ca. 1200 m2 opslagruimte, evt. in gedeeltes Overloon Aan de Oploseweg 550 m2 opslagruimte 250 m2 opslagruimte TE KOOP - Oirlo Aan de Blakterweg Opslagruimte met 2.80.00 ha. grond RaboMakelaardij Zuid Markt 9, 5451 BS MUI. Telefoon: {0485) 454151 Wij zijn ook op zaterdag geopend van ÏO.OO tot 12.00 uur. Ltd vanLMV Landelijke: Makelaars Vereniging Een samenwerkingsverband van kantoren re Asten, Helmond. Mill, Oirschot, Reuse). Sr, Oedenrode. Veldhoven. De krant van wakker nederland zoekt met-spoed aktieve (v.a. 15 jaar) Inlichtingen: Agentschap De Telegraaf Verspreidingsburo "periodiek" Kantoor: Noorderhof 6 tel.: 0478 - 582877 Bel gerust, of loop even binnen Grotestraat 7, 5801 BD Venray Telefoon 0478-550661 V N R A Een vrijblijvend advies van Hypotheek Center Venray is een eerste stap

Peel en Maas | 1998 | | pagina 2